Wyniki Náboja 2014
Ze względu na ograniczenia rządowe związane z pandemią koronawirusa w roku szkolnym 2020/2021 konkurs Náboj Junior został odwołany. Z niecierpliwością czekamy na spotkanie z Państwem w listopadzie 2021 roku!

Wyniki Náboja 2014, , międzynarodowe


SzkołaPunkty
1 Základná škola, Krosnianska 4, Košice-Dargov. hrdinov, C, SK
Matej Hanus (-1), Martin Melicher (0), Radomír Miščík (0), Matej Tarča (-1)
42
2 Gymnázium, Špitálská 2, Praha 9, B, CZ
Adam Janich (0), David Kománek (-1), Adam Kulich (0), Anežka Trojanová (0)
41
3 Škola pre mimoriadne nadané deti a gymnázium, Skalická 1, Bratislava, E, SK
Matej Krásny (0), Jakub Hluško (0), Alan Laifer (0), Michal Horanský (-1)
41
4 Spojená škola Novohradská- ZŠ Košická, Košická, Bratislava-Ružinov, SK
Jozef Číž (0), Bohdan Jóža (0), Dávid Mišiak (0), Richard Vaško (0)
41
5 Gymnázium P. de Coubertin, Nám. SNP 9, Piešťany, SK
Jakub Jobus (-1), Pavol Klein (0), Tomáš Lukáč (-1), Marián Poturnay (0)
40
6 Gymnázium, Parovská 1, Nitra, H, SK
Michaela Marčeková (0), Tereza Tódová (0), Matej Hrmo (0), Matúš Zubčák (0)
40
7 Gymnázium Jana Keplera, Parléřova 2, Praha 6, B, CZ
Šimon Brecher (-2), Matěj Dvořák (-2), Viktor Fukala (-2), Filip Hůlek (-2)
40
8 Gymnázium Jakuba Škody, Komenského 29, Přerov, B, CZ
Petr Pouč (0), Filip Kovářík (0), Michal Majer (0), Vojtěch Frais (0)
40
9 Gymnázium Třebíč, Masarykovo nám. 9, Třebíč, A, CZ
Jakub Hronza (-1), Pavel Saitl (-1), Jakub Svoboda (-1), Gabriela Vlasáková (-1)
39
10 Gymnázium Jihlava, Jana Masaryka 1, Jihlava, CZ
Ondřej Med (-1), Martin Schmied (-1), Lukáš Weselý (-1), Martin Zimen (0)
39
11 Gymnázium, Alejová 1, Košice-Juh, J, SK
Filip Csonka (0), Viktória Brezinová (0), Samuel Krajči (0), Martin Števko (0)
39
12 Církevní základní škola svaté Ludmily, Zámecká 57, Hradec nad Moravicí , CZ
Lenka Kopfová (0), Michaela Rodáková (0), Vít Šimeček (-1), Jakub Smolka (0)
39
13 Základná škola, Ďumbierska 17, Banská Bystrica, B, SK
Samuel Čavoj (0), Matej Čerman (0), Vendelín Vince (0), Timon Vološin (0)
39
14 Gymnázium, Jírovcova 8, České Budějovice, A, CZ
Martin Doležal (0), Veronika Tvrzová (0), Jakub Raus (0), Anička Kovárnová (0)
39
15 Gymnázium, nám. Edvarda Beneše 1573, Kladno, CZ
Filip Brukner (0), Matěj Kripner (0), Karel Vítek (0), Daniel Krupička (0)
38
16 PORG - gymnázium a základní škola,o.p.s., Lindnerova 3, Praha 8 - Libeň, B, CZ
Jakub Čurda (0), Petr Khartskhaev (-2), Matěj Krátký (-1), Matouš Moravec (-1)
38
17 Gymnázium a SOŠ dr. Václava Šmejkala, Stavbařů 5, Ústí nad Labem, B, CZ
Hung Do (-1), Ngoc Hung Hoang (-1), Prokop Mikulášek (-1), Petr Zahradník (0)
37
18 Gymnázium, Grösslingová 18, Bratislava, C, SK
Pavol Kollár (0), Michal Molnár (0), Matej Moško (0), Miloš Travěnec (0)
37
19 Gymnázium Christiana Dopplera, Zborovská 45, Praha 5 - Smíchov, B, CZ
Václav Brož (0), David Dobáš (0), Josef Sýkora (0), Ivan Žižka (0)
36
20 Gymnázium, Chvalšinská 112, Český Krumlov, A, CZ
Martin Mráz (0), Karolína Kučerová (0), Tomáš Duspiva (-1), Jan Hrubeš (0)
36
21 Súkromná základná škola pre žiakov so všeobecným intelektovým nadaním, Bajkalská 20, Bratislava, A, SK
Boris Balheim (0), Michal Mokráň (0), Samuel Ján Plesník (0), Filip Varhaník (0)
35
22 Gymnázium Nové Zámky, M. R. Štefánika 16, Nové Zámky, SK
Norbert Vígh (0), Peter Rukovanský (0), Ákos Kappel (0), Lucia Makaiová (-1)
35
23 Gymnázium, Litoměřická 726, Praha 9, CZ
Michal Chudoba (0), Jakub Doškář (0), Josef Smutný (0), František Tomiška (0)
35
24 Gymnázium Sokolov, Husitská 2053, Sokolov, C, CZ
Jakub Kára (0), Lukáš Popovič (0), Šárka Polívková (0), Kateřina Čermáková (0)
35
25 Základná škola, Pieninská 27, Banská Bystrica, SK
Dominik Grenčík (0), Daniel Haluška (0), Martin Križan (0), Matúš Majer (0)
35
26 Základná škola SSV, Skuteckého 8, Banská Bystrica, C, SK
Martin Okruhlica (-1), Aurel Xhara (-1), Veronika Gašparcová (-1), Zuzana Moravčíková (-1)
34
27 Gymnázium, Voděradská 2, Praha 10 - Strašnice, D, CZ
Tomáš Beránek (0), Lukáš Pařízek (0), Štěpán Venclík (0), Adam Vymazal (0)
34
28 Gymnázium Třebíč, Masarykovo nám. 9, Třebíč, B, CZ
Tomáš Bártík (0), Šimon Horký (0), Václav Jelínek (0), Silvie Zemanová (0)
34
29 Gymnázium, Grösslingová 18, Bratislava, A, SK
Jozef Fulop (-1), Martin Koutenský (-1), Matej Kučera (-1), Jakub Parada (-1)
34
30 Gymnázium, Terezy Novákové 2, Brno - Řečkovice, CZ
Filip Chocholatý (0), Dalibor Kramář (0), Jiří Pác (0), Jakub Šťastný (0)
34
31 Gymnázium, Velehradská třída 218, Uherské Hradiště, CZ
Jiří Blaha (0), Jakub Komárek (0), Jakub Zemek (0)
34
32 Gymnázium Opatov, Konstantinova 1500, Praha 4, B, CZ
Vojtěch Cibulka (0), František Kosař (0), Michael Němec (0), Markéta Růžičková (0)
34
33 Gymnázium Jakuba Škody, Komenského 29, Přerov, A, CZ
Vít Horčička (0), Jana Pallová (0), Veronika Přikrylová (0), Kristýna Vykopalová (0)
34
34 Základná škola, M. Rázusa 1672/3, Zvolen, A, SK
Jakub Krško (0), Nikola Lietavová (0), Ján Priner (0), Monika Urbančoková (0)
34
35 Gymnázium, třída Kapitána Jaroše 14, Brno, CZ
Tomáš Glozar (0), David Rajnoha (0), Barbora Šmahlíková (0), Štěpán Šmíd (0)
33
36 Cyrilomet. gymnázium a SOŠ pedagog. Brno, Lerchova 63, Brno, A, CZ
Miriam Popelková (0), Gabriela Ryšavá (0), Jiří Kaňa (0), Jan Kopřiva (0)
32
37 Gymnázium Sokolov, Husitská 2053, Sokolov, A, CZ
Šimon Kabátník (0), Adam Huleš (0), Matěj Chmelenský (0), Lucie Trtílková (0)
32
38 Gymnázium Andreja Vrábla Levice, Mierová 5, Levice, A, SK
Tomáš Belák (0), Adam Šánta (0), Oto Stanko (0), Rudolf Stanko (0)
32
39 Gymnázium Jana Keplera, Parléřova 2, Praha 6, E, CZ
Karolína Archlebová (0), Natálie Bartošová (0), Sára Elichová (0), Alena Smutná (0)
31
40 Katolické gymnázium, Otmarova 22, Třebíč, B, CZ
Jakub Kolář (-1), Karel Šebela (-1), Antonín Svitáček (-1), Vít Vecheta (-1)
31
41 Gymnázium Boženy Slančíkovej Timravy, Haličská cesta 9, Lučenec, SK
Hugo Adamove (0), Samuel Fanči (0), Tomáš Macháček (0), Zuzana Vrábeľová (0)
31
42 Gymnázium Josefa Jungmanna, Svojsíkova 1, Litoměřice, B, CZ
Jan Čada (0), Martin Chuchel (-1), Kryštof Janda (0), Vojta Netrh (-2)
31
43 Gymnázium, Volgogradská 6a, Ostrava - Zábřeh, A, CZ
Vojtěch Cuberek (0), Pavel Kraus (0), Petr Slatinský (0), Jan Vysloužil (0)
31
44 1. české gymnázium v Karlových Varech, Národní 25, Karlovy Vary - Drahovice, A, CZ
Nora Prokešová (-1), Matěj Mašata (0), Hanka Nguyenová (0), Barbora Schmiegerová (0)
31
45 Gymnázium, Na Hrádku 20, Tišnov, A, CZ
Ondřej Němec (-1), Miroslav Pavelka (-1), Ondřej Planer (-1), Filip Wagner (-1)
31
46 Základní škola, Vackova 125, Kamenice nad Lipou , CZ
Milan Kostka (0), Ondřej Samek (0), Jakub Veřtát (0), Kryštof Veřtát (0)
31
47 Gymnázium, Palackého náměstí 1, Boskovice, B, CZ
Tomáš Dvořák (0), Lukáš Osouch (0), Jakub Odehnal (0), Jan Feruga (0)
31
48 Základná škola s MŠ, Ulica sv. Gorazda 1, Žilina, SK
Adrián Marušák (0), Dominik Melkovič (0), Matej Zajac (0), Daniel Brezovský (0)
31
49 Súkromná základná škola, Dneperská 1, Košice-Nad jazerom, SK
Lukáš Revák (0), Branislav Pastula (-1), Marek Kuruc (-2), Natália Beliová (-2)
30
50 Základní škola, Československé armády 570, Frýdek-Místek , A, CZ
Radomír Bacílek (0), Benjamín Petržela (0), Vojtěch Ptáčník (0), Laura Samiecová (0)
30
51 Základná škola, Krosnianska 4, Košice-Dargov. hrdinov, B, SK
Tomáš Chovančák (-1), Radoslav Lascsák (-1), Michal Masrna (-1), Patrik Paľovčík (-1)
30
52 Gymnázium, Špitálská 2, Praha 9, A, CZ
Patrik Chajda (-1), Piroutek Jan (-1), Petr Stávek (-1), Vojtěch Žák (-1)
30
53 Gymnázium, Komenského 779, Nymburk, CZ
Vojtěch Drška (0), Lukáš Hora (0), Václav Jisl (0), Jakub Růžička (0)
30
54 Gymnázium, Mikulášské nám. 23, Plzeň, CZ
Martin Hubata (-1), Petra Plachá (-1), Vojtěch Pšenák (-1), Daniela Holubcová (-1)
30
55 Gymnázium Christiana Dopplera, Zborovská 45, Praha 5 - Smíchov, H, CZ
Marek Fürst (-2), Martin Hruška (0), Roman Mikoláš (-2), Jakub Renc (0)
30
56 Základní škola, Pátova 406, Česká Lípa , A, CZ
Adam Němec (-1), Jiří Novotný (-1), Tereza Tilleová (0), Lukáš Zejmon (0)
30
57 Gymnázium Christiana Dopplera, Zborovská 45, Praha 5 - Smíchov, F, CZ
Adam Hanzlík (-1), Marek Hosnejman (-2), Jan Hřebec (-1), Tomáš Uhlíř (0)
30
58 Masarykovo gymnázium, Petákova 2, Plzeň, CZ
Petra Hauerová (0), Nicol Johnová (0), Miroslava Novoveská (0), Jiří Štilip (0)
30
59 Gymnázium, Školní 995, Trhové Sviny, CZ
Martin Jesenic (0), Pavla Kunzová (0), Petr Tlapa (0), Josef Troup (-1)
30
60 Gymnázium, Voděradská 2, Praha 10 - Strašnice, A, CZ
Veronika Jarrahová (-1), Tomáš Reichl (-1), Jan Majerníček (-1), Daniel Skopec (-1)
30
61 Gymnázium F. X. Šaldy, Partyzánská 530, Liberec 11, B, CZ
Tereza Míšková (0), Eliška Nevolová (0), Tereza Nováková (0), Ondřej Vopat (0)
30
62 Základná škola, Jelenia 16, Bratislava-Staré Mesto, A, SK
Štefan Baďura (0), Dominika Belovičová (0), Matej Floch (0), Oliver Garbini (0)
29
63 Gymnázium a SOŠ pedagogická, Pontassievská 3, Znojmo, A, CZ
Klára Heimlichová (0), Tomáš Večeřa (0), Lubomír Smrček (0), David Schmuttermeier (0)
29
64 Základní škola, Týnská 8, Třebíč , C, CZ
Jiří Hronovský (0), Marta Karasová (0), Vít Tlustoš (0), Jiří Vlasák (0)
29
65 Gymnázium, Parovská 1, Nitra, I, SK
Rastislav Zeleňák (-1), Samuel Šabík (-1), Veronika Molnárová (-1), František Stupka (-1)
29
66 Gymnázium, Žitavská 2969, Česká Lípa, A, CZ
Andrea Bínová (0), Michal Eisenberger (0), Eliška Povolná (0), Josef Zátka (-1)
29
67 Základní škola generála Z. Škarvady, Porubská 10, Ostrava-Poruba , B, CZ
Kateřina Feichtingerová (0), František Hrubý (0), Václav Matušinec (0), Kateřina Zajončková (0)
29
68 Gymnázium, Nad Kavalírkou 1, Praha 5, A, CZ
Samuel Galan (0), Miriam Horálková (0), Karolína Lhotská (0), Jakub Maňák (0)
29
69 Škola pre mimoriadne nadané deti a gymnázium, Skalická 1, Bratislava, C, SK
Jakub Hantabál (0), Adam Tóth (0), Marek Jankovič (0), Andrej Bederka (0)
29
70 Základní škola, Sirotkova 36, Brno , C, CZ
Jan Bílek (-1), Matěj Kadlec (-1), Tomáš Martykán (-1), Vilém Raška (-1)
29
71 Základná škola, Ďumbierska 17, Banská Bystrica, A, SK
Denisa Cimermanová (0), Kristína Neumanová (0), Martin Belko (0), Klaudia Štafenová (0)
29
72 Gymnázium, Alejová 1, Košice-Juh, C, SK
Samuel Chaba (0), Martin Mičko (0), Martin Mihálik (0), Martin Šalagovič (0)
29
73 Gymnázium, Legionářů 402, Příbram VII, CZ
Luboš Gardoň (-1), Vít Gardoň (-1), Vojtěch Ježek (-1), Matěj Rozmajzl (0)
29
74 Základná škola, Lúčna 8, Divín, SK
Radaslav Žilka (0), Liliana Paučová (0), Jakub Štupák (0), Dominika Šuľanová (0)
29
75 Základná škola s MŠ, Vagonárska ulica 1600/4, Poprad-Spišská Sobota, SK
Michal Findra (0), Šárka Bezáková (0), Miriam Pitoňáková (0), Simona Bajtošová (-1)
28
76 Gymnázium, Na Hrádku 20, Tišnov, B, CZ
Miroslav Kozuplík (0), Michal Krejčíř (0), Eliška Otahálíková (0), Martin Votýpka (0)
28
77 Základná škola SSV, Skuteckého 8, Banská Bystrica, A, SK
Ján Repka (0), Dominik Chrušč (0), Daniel Medveď (0), Slavomír Vigaš (0)
28
78 Gymnázium, Parovská 1, Nitra, B, SK
Roman Šajter (0), Matej Holec (0), Martin Augustínek (0), Tomáš Štefanka (0)
28
79 Gymnázium, Nad Kavalírkou 1, Praha 5, B, CZ
Matěj Andraščík (0), Lukáš Hronek (0), Jirka Jirák (0), Jan Sklenka (0)
28
80 Biskupské gymnázium, U Klafárku 3, Žďár nad Sázavou, CZ
Libor Havlík (0), Jindřich Doležal (0), Tomáš Bláha (0), Marek Šiller (-1)
28
81 PORG - gymnázium a základní škola,o.p.s., Lindnerova 3, Praha 8 - Libeň, A, CZ
Natálie Durčoková (-1), Adéla Králová (-1), Anna Mikeštíková (0), Lucie Suchomelová (-1)
28
82 Gymnázium Ladislava Novomeského, Tomášikova 2, Bratislava, C, SK
Šimon Bednařik (0), Viktor Linh Tran (0), Ivan Šulek (0), Leonard Jakubáč (0)
28
83 Gymnázium Ladislava Novomeského, Tomášikova 2, Bratislava, B, SK
Samuel Smoleniak (0), Peter Kaňák (0), Ľubor Koka (0), Stanislav Száraz (0)
28
84 Gymnázium F. X. Šaldy, Partyzánská 530, Liberec 11, C, CZ
Jakub Bůlfinek (0), Šimon Knopp (0), Vojtěch Málek (0), Vojtěch Waldhauser (0)
28
85 Základná škola, Benkova 34, Nitra, SK
Peter Brezina (0), Tatiana Cinová (0), Matej Koreň (-1), Tomáš Varga (-1)
27
86 Gymnázium, Parovská 1, Nitra, D, SK
Martin Boroš (0), Juraj Lidik (0), Samuel Rumanovský (0), Adam Šucha (0)
27
87 Gymnázium Jana Keplera, Parléřova 2, Praha 6, G, CZ
Sára Borzová (-1), Sofie Gjuričová (-1), Marek Houdek (-1), Artem Usov (-1)
27
88 Gymnázium Jana Keplera, Parléřova 2, Praha 6, D, CZ
Jakub Horský (-1), Emil Javůrek (-1), Sebastian Šafka (-1), Ondřej Zelený (-1)
27
89 Gymnázium Ivana Kupca Hlohovec, Komenského 13, Hlohovec, B, SK
Matej Karas (0), Karin Nosková (0), Ján Centko (0), Barbora Sabová (0)
27
90 Gymnázium, Grösslingová 18, Bratislava, B, SK
Ondrej Baranovič (0), Peter Kravár (-1), Jitka Muravská (-1), Tatiana Rievajová (0)
27
91 Základná škola SSV, Skuteckého 8, Banská Bystrica, D, SK
Samuel Belko (0), Kristián Bornay (0), Peter Čellár (0), Šimon Koňár (0)
27
92 Gymnázium, Školská 837, Tvrdošín, A, SK
Agáta Brozová (0), Erika Klčová (0), Andrea Hurajová (0), Alica Maďarová (-2)
27
93 Gymnázium J. V. Jirsíka, Fráni Šrámka 23, České Budějovice, CZ
Jan Bureš (0), Sára Ciglbauerová (0), Iva Koblížková (0), Martin Picek (0)
27
94 Gymnázium, Senecká 2, Pezinok, A, SK
Pavol Kebis (0), Michal Bíro (0), Jerguš Kapusta (0), Adam Bereník (0)
27
95 Gymnázium, Komenského 2, Havířov - Město, B, CZ
Hanka Guziurová (-1), Ondra Kněžík (0), Ondra Krabec (0), Marek Szymutko (-1)
27
96 Základná škola, Športovcov 372/21, Partizánske, SK
Kristián Beňuška (0), Aneta Griačová (0), Andrej Komora (0), Elena Kondelová (0)
27
97 Gymnázium Dr. Josefa Pekaře, Palackého 211, Mladá Boleslav, CZ
Jan Grus (0), Ondřej Mísař (0), Martin Převrátil (0), Ladislav Töpfer (0)
27
98 Základná škola, Trieda SNP 20, Banská Bystrica, B, SK
Patrik Fudra (-1), Marek Karabelly (0), Viktor Krištofič (-1), Samuel Mlynarčík (0)
27
99 Základná škola s MŠ, Školská 238, Zubrohlava, SK
Adela Čajková (0), Katarína Štureková (0), Patrik Kurek (-1), Boris Novák (-1)
27
100 Gymnázium Christiana Dopplera, Zborovská 45, Praha 5 - Smíchov, I, CZ
Ondřej Brož (-1), Marek Matouš (-1), Mikuláš Vanoušek (-2), Tomáš Jandourek (0)
27
101 Cyrilomet. gymnázium a SOŠ pedagog. Brno, Lerchova 63, Brno, D, CZ
Barbora Dohnalová (-1), Kryštof Kotek (-1), Andrea Syrovátková (-1), Štěpánka Todorová (-1)
26
102 Spojená škola - ZŠ, Školská 535/5, Lendak, A, SK
Vojtech Fudaly (0), Anna Háberová (0), Helena Hudáčeková (0), Sára Špaková (0)
26
103 Gymnázium, Postupická 3150, Praha 4, CZ
Jan Zábranský (-1), Tomáš Benda (-1), Kryštof Bularga (-1), Jan Jurka (-1)
26
104 Základná škola, Krosnianska 4, Košice-Dargov. hrdinov, A, SK
Martin Albert Gbúr (-1), Dárius Pacholský (-1), Jakub Patrik (-1), Dávid Stripaj (0)
26
105 Gymnázium Varnsdorf, Střelecká 1800, Varnsdorf, CZ
Vladimír Kanis (0), Matěj Navrátil (0), Anna Riedlová (0), Hanka Těšitelová (0)
26
106 Škola pre mimoriadne nadané deti a gymnázium, Skalická 1, Bratislava, D, SK
Ivan Kotora (-1), Miroslav Macko (-1), Max Mravčák (-1), Jakub Pravda (-1)
26
107 Gymnázium, Senecká 2, Pezinok, B, SK
Samuel Wittlinger (-1), Lukáš Kostrian (-1), Marek Jelok (-1), Róbert Ružek (-1)
26
108 Gymnázium, Čs. dobrovolců 11, Teplice, B, CZ
Alena Tauchmanová (0), Nicola Trakslová (0), Matěj Opacki (0), Kateřina Panešová (-1)
26
109 Biskup. gymn. J.N.Neumanna a Církevní ZŠ, Jirsíkova 5, České Budějovice, CZ
Adam Doucha (0), Pavlína Kružíková (0), Denisa Průšová (0), Phuong Hieu Vu Thi (0)
26
110 Katolícke gymnázium Štefana Moysesa, Hurbanova 9, Banská Bystrica, SK
Jakub Duda (0), Adam Belko (0), Peter Vaňo (0), Žofia Kružliaková (0)
26
111 Základná škola, Ulica Vajanského 2844/47, Lučenec, B, SK
Daniel Karmán (0), Ján Kršiak (-1), Viktória Moravčíková (-1), Filip Nedbal (0)
26
112 Základní škola, Sirotkova 36, Brno , B, CZ
Vojtěch Bžatek (0), Kristýna Jansová (0), Tereza Káňová (0), Olga Krumlová (0)
26
113 Gymnázium Antona Bernoláka, Mieru 307/23, Námestovo, C, SK
Peter Dravecký (-1), Matej Jurčák (-1), Matej Sládek (-1), Tomáš Socha (-1)
26
114 Gymnázium, Bilíkova 24, Bratislava, B, SK
Martin Gendiar (0), Martin Ivančík (0), Tomáš Král (0), Pavol Margitfalvi (0)
26
115 Gymnázium, náměstí Osvobození 20, Zábřeh, CZ
Martin Flídr (0), Petr Kadlec (0), Alois Kunert (0), Ondřej Paclík (0)
26
116 Gymnázium Terézie Vansovej, 17. novembra 6, Stará Ľubovňa, SK
Patrícia Melicherová (0), Erik Virostko (0), Daniel Dudiak (0), Zuzana Šlosárová (-1)
26
117 ZŠ sv. Cyrila a Metoda, Na Závaží 2, Žilina, SK
Jakub Baumgartner (-1), Michaela Pauríková (0), Ján Privarčák (0), Peter Švirik (-1)
26
118 Gymnázium Antona Bernoláka, Mieru 307/23, Námestovo, B, SK
Lucia Kotúľová (0), Igor Palider (0), Gabriela Poláčiková (0), Adam Zalibera (0)
26
119 Základní škola dr. Milady Horákové, Obránců míru 369, Kopřivnice , CZ
Adam Lapčák (0), Bao Tran (0), Dominika Hejčová (0), Klára Bučková (0)
26
120 Gymnázium, Chvalšinská 112, Český Krumlov, C, CZ
Jana Chudá (0), Michaela Pavlišová (0), Václav Landa (0), Vojtěch Pils (-2)
26
121 Základná škola M.R.Š., Haličská cesta 1191/8, Lučenec, SK
Lucia Kresanová (0), Tomáš Matejka (0), Martin Olšiak (0), Dušan Vančo (0)
26
122 Gymnázium Josefa Jungmanna, Svojsíkova 1, Litoměřice, A, CZ
Benedikt Janda (0), Jakub Jirkal (0), Vojtěch Linhart (0), Vít Nademlejnský (-1)
26
123 Základná škola s MŠ, Slovenská Ves 313, Slovenská Ves, SK
Martin Machát (0), Peter Neupauer (-1), Dávid Palubjak (-1), Adam Kiska (-1)
26
124 Základná škola, Šmeralova 25, Prešov, A, SK
Marcel Baňas (-1), Marko Čančinov (-1), Margaréta Sokolová (0), Jonáš Suvák (0)
25
125 ZŠ s MŠ O.Cabana, Námestie Andreja Cabana36, Komjatice, B, SK
Tomáš Kuťka (0), Matej Barta (0), Katarína Tamaškovičová (0), Kamila Trebuňová (0)
25
126 Súkromné gymnázium, Gemerská cesta 1, Lučenec, SK
Pavol Ďuriš (0), Nikolas Kočiš (0), Samuel Kubinec (-1), Zoran Trnka (-1)
25
127 Gymnázium, Na Sadech 308, Třeboň, A, CZ
Jiří Čapek (-1), Jana Kučerová (-1), Oldřich Kučera (-1), Kateřina Kněžínková (-1)
25
128 Gymnázium, Tomkova 45, Olomouc - Hejčín, A, CZ
Olivie Navrátilová (0), Valentýna Kolářová (0), Jiří Chmelík (0), Tomáš Kalabis (0)
25
129 Gymnázium, Na Sadech 308, Třeboň, B, CZ
Michaela Krynická (0), Magdaléna Oušková (0), Marie Guadalupe Papáčková (0), Aneta Podolská (0)
25
130 Gymnázium, Pulická 779, Dobruška, B, CZ
Samuel Seidel (0), Marek Šinkora (0), Anna Minaříková (0), Josef Marek (0)
25
131 Gymnázium, Voděradská 2, Praha 10 - Strašnice, C, CZ
Bui Thanh Binh (0), Petr Šimek (0), Josef Veselý (0), Dimitri Vizelka (0)
25
132 Základní škola, Sirotkova 36, Brno , A, CZ
Viktor Grimm (-1), Ondřej Hrdlička (-1), Štěpán Juránek (-1), Václav Zvoníček (-1)
25
133 Základní škola, Vřesinská 22, Klimkovice , CZ
Barbora Budzelová (0), Kateřina Kopecká (0), Tereza Nováková (0), Martina Reichlová (0)
25
134 Gymnázium, Bilíkova 24, Bratislava, A, SK
Barbora Cibuľová (0), Silvia Goldasová (0), Sabina Houdeková (0), Iveta Juhásová (0)
25
135 Gymnázium, Tomkova 45, Olomouc - Hejčín, C, CZ
Dalibor Čásek (0), Jan Martínek (0), Tobiáš Nevřiva (0), Ivana Vlachová (0)
25
136 Základná škola s MŠ, Nová Doba 482, Nižná, SK
Adrián Kabáč (0), Matej Matúch (-2), Marcel Nákačka (-3), Samo Jandura (-2)
25
137 Gymnázium, Tomkova 45, Olomouc - Hejčín, B, CZ
Petr Michalec (0), Jakub Odstrčil (0), Tereza Pavlišová (0), Ardian Saraqi (0)
25
138 Základná škola, Nábrežná 95, Nové Zámky, SK
Aurel Fenyvesi (-1), Martin Mikle (0), Ema Mrkvicová (0), Hugo Trojanovský (0)
25
139 Gymnázium, Komenského 2/1074, Partizánske, A, SK
Michal Dobravský (-1), Matej Petrík (-1), Katarína Ištvánová (-1), Jakub Smatana (-1)
25
140 Gymnázium F. X. Šaldy, Partyzánská 530, Liberec 11, A, CZ
Vítězslav Macháček (-1), Markéta Pavlíková (-1), Jakub Strašlipka (-1), Veronika Zapadlíková (-1)
25
141 Gymnázium, Ul. 1. mája 905, Púchov, B, SK
Jana Vozárová (-1), Simon Jellúš (-1), Daniel Ďuriš (-1), Teodor Beriac (-1)
25
142 Základná škola, Mládežnícka 1434/16, Púchov, SK
Martin Šlesar (0), Matej Baška (0), Lukáš Urban (0), Filip Šuba (0)
24
143 Gymnázium, Pulická 779, Dobruška, A, CZ
Antonín Jirka (-1), Michael Farník (-1), Julie Stodolová (-1), Matěj Pavel (-1)
24
144 První soukromé jazykové gymnázium Hradec Králové, Brandlova 875, Hradec Králové, CZ
Lukáš Hantsch (0), Kateřina Pražáková (0), Kateřina Šauerová (0), Filip Solař (-1)
24
145 Základná škola, Brezová 19, Piešťany, B, SK
Michal Višňovský (0), Samuel Bojnanský (0), Monika Miklovičová (0), Žofia Šmídová (0)
24
146 Gymnázium, Čs. dobrovolců 11, Teplice, A, CZ
Jakub Kadlec (-1), Pavel Křivánek (-1), Tomáš Toráč (-1), Alina Mamedová (-1)
24
147 Gymnázium, Jana Palacha 804, Turnov, B, CZ
Markéta Thořová (0), Jakub Medek (0), Tomáš Thoř (0), Daniel Zikmund (0)
24
148 Gymnázium, Komenského 2/1074, Partizánske, B, SK
Aneta Hýroššová (0), Vladimíra Kmeťová (0), Martin Pažický (0), Michal Skaličan (0)
24
149 Gymnázium a SOŠ pedagogická, Pontassievská 3, Znojmo, B, CZ
Jan Kolář (0), Aneta Staňková (-1), Dominik Chalupník (-1), Julie Střihavková (0)
24
150 Základná škola s MŠ, Oravské Veselé 377, Oravské Veselé, A, SK
Veronika Kocúrová (0), Simona Kubašáková (0), Magdaléna Kureková (-1), Viktória Sameliaková (-1)
24
151 Gymnázium, Jana Palacha 804, Turnov, A, CZ
Pavla Cermanová (0), Karolína Hušková (0), Tomáš Sláma (0), Kateřina Sulková (0)
24
152 Základná škola s MŠ, Bobrov, Bobrov, SK
Andrej Galčík (0), Filip Bodorík (0), Eva Remeňová (0), Veronika Peťková (0)
24
153 Základná škola, Slobody 2, Poltár, SK
Martin Beľa (0), Patrik Grexa (0), Ján Šága (0), Veronika Garajová (0)
24
154 Základná škola, Brezová 19, Piešťany, A, SK
Kristína Bučková (0), Dagmar Dujková (0), Jakub Lenovský (0), Matej Moravčík (0)
24
155 Základná škola, Ďumbierska 17, Banská Bystrica, C, SK
Jakub Murin (-1), Michaela Vágnerová (-1), Matej Grego (-1), Sofia Fillová (-1)
24
156 Základná škola, Dr. Daniela Fischera 2, Kežmarok, A, SK
Andrea Sosková (0), Barbora Vojtičková (0), Jakub Venglik (0), Samuel Pjatak (0)
24
157 Gymnázium K. Štúra, Nám. slobody 5, Modra, SK
Katarína Dujsíková (0), Alexandra Hojková (0), Pavel Kratochvíl (0), Lucia Ondovčíková (0)
24
158 Gymnázium, Parovská 1, Nitra, G, SK
Hana Kluvancová (-1), Svetlana Rampašeková (-1), Tatiana Matejková (-1), Tomáš Královič (0)
24
159 Gymnázium Olgy Havlové, M. Majerové 1691, Ostrava - Poruba, B, CZ
Matyáš Hansel (-1), Vilém Honysz (-1), Adrian Katona (-1), Sotirios Pupakis (0)
24
160 Gymnázium J. A. Komenského a JŠ s pr. SJZ, Komenského 169, Uherský Brod, B, CZ
Daniel Borýsek (-1), Matouš Cimala (-1), Matěj Novotný (-1), Jakub Pindeš (-1)
23
161 ZŠ s MŠ J.M.Hurbana, Beckov 410, Beckov, SK
Radoslav Macejka (-1), Samuel Potoček (-1), Timotej Dúha (0), Patrik Fiala (0)
23
162 Základní škola U Lesa, Boženy Němcové 539, Nový Bor , A, CZ
Vítězslav Kříž (-1), Sabina Hammacheová (-1), Jana Rodrová (-1), Tereza Svobodová (-1)
23
163 Základná škola, Požiarnická 3, Košice-Juh, SK
Lukáš Červeňák (-1), Boris Dovčík (0), Kristína Morklaníková (0), Tomáš Šedo (-1)
23
164 Cirk. ZŠ Ž.Bosniakovej, Nám. hrdinov 6, Šurany, SK
Tobiáš Pobočík (0), Marek Porubský (0), Tadeáš Šimunek (0), Noémi Šimunková (-1)
23
165 Gymnázium A. Bernoláka, Lichnerova 69, Senec, SK
Timotej Michalka (0), Andrej Špila (0), Andrej Srnka (0), Allen Šmihel (0)
23
166 ZŠ Mansveta Olšovského, Kláštorné nám. 1, Malacky, A, SK
Patrik Bertovič (0), Andrej Kořínek (-1), Ondrej Kršiak (0), Peter Trenčanský (0)
23
167 Gymnázium, Bilíkova 24, Bratislava, C, SK
Tereza Ehnová (0), Katarína Juráková (0), Barbora Sitariková (0), Victória Žužičová (0)
23
168 Základná škola, Mostná 3, Nové Zámky, SK
Stela - Katarína Kamenická (0), Martin Pallek (0), Martin Takács (0), Bibiana Závodská (0)
23
169 Základná škola s MŠ, Hladovka 238, Hladovka, B, SK
Adam Harmata (0), Marcel Škrabek (0), Erik Zurvalec (0), Peter Šprlák (0)
23
170 Táborské soukromé gymnázium, s. r. o., Zavadilská 2472, Tábor, CZ
Darina Kapicová (-1), Šimon Kropík (0), Kateřina Macková (0), Ota Podlipný (0)
23
171 Základní škola, Pátova 406, Česká Lípa , C, CZ
Šárka Knížková (-1), Marek Kubeš (-1), Matěj Šafář (0), Lucie Stratilová (0)
23
172 Základná škola, M. Rázusa 1672/3, Zvolen, B, SK
Milan Bardiovský (0), Nina Bortelová (-1), Nataša Garguláková (-1), Lukáš Morong (0)
23
173 Základní škola a Mateřská škola, Padělek 133, Jimramov , B, CZ
Vladimír Hejtmánek (0), David Pumpinec (0), Adam Skalník (0), Lada Vondrová (0)
23
174 Škola pre mimoriadne nadané deti a gymnázium, Skalická 1, Bratislava, B, SK
Alex Chudic (-1), Barbora Marcineková (0), Lucia Tóthová (-1), Matúš Majer (0)
23
175 Škola pre mimoriadne nadané deti a gymnázium, Skalická 1, Bratislava, F, SK
Barbora Barančíková (-1), Sebastián Bražina (-1), Michal Mráz (-1), Petr Šigut (-1)
23
176 Gymnázium, Parovská 1, Nitra, F, SK
Ema Poláková (0), Miroslava Belanová (0), Kristína Svoradová (0), Miroslav Ilavský (0)
23
177 Základní škola, Československé armády 570, Frýdek-Místek , B, CZ
Tereza Kaletová (-1), Jakub Gřunděl (0), Richard Šidelka (0), Jakub Michna (-1)
23
178 Gymnázium Františka Palackého, Husova 146, Valašské Meziříčí, CZ
Hana Bernhardová (-1), Soňa Curychová (-1), Pavel Jelínek (-1), Marek Černoch (-1)
23
179 Gymnázium, Parovská 1, Nitra, C, SK
Matej Bolcskei (-1), Martin Lyžičiar (-1), Richard Čentéš (-1), Krištof Barát (-1)
22
180 Základ. škola sv.Jozefa, Pribinova 35, Hlohovec, SK
Marieta Koleková (0), Andrej Piňák (0), Daniel Šušuk (0), Lívia Žažová (0)
22
181 Gymnázium, Součkova 500, Bučovice, A, CZ
Daniel Marko (0), Vítězslav Sobol (0), Gottwald Vilém (-1), Tadeáš Vintrlík (0)
22
182 Základná škola, Kupeckého 74, Pezinok, C, SK
Maximilián Prachár (0), Oliver Cmelár (0), Hana Hupková (0), Zuzana Matúšková (-1)
22
183 Katolické gymnázium, Otmarova 22, Třebíč, D, CZ
Tea Lukášková (0), Pavlína Nekudová (0), Marie Procházková (0), Simona Trnková (0)
22
184 Základná škola s MŠ, Jarná ulica 3168/13, Poprad, B, SK
Kollar Peter (0), Jahoda Martin (0), Diabelko Daniel (0), Pitoňáková Júlia (0)
22
185 Základná škola s MŠ, Andreja Bažíka 20, Zuberec, B, SK
Michal Harmata (0), Lukáš Hajdúk (-2), Matúš Vrábel (-1), Jakub Ondrík (-2)
22
186 Gymnázium, Žitavská 2969, Česká Lípa, B, CZ
Dominik Izák Exner (0), Lucie Myslíková (-1), Daniel Vladimirov (0), Petra Zapalačová (-1)
22
187 Gymnázium Dr. Emila Holuba, Na Mušce 1110, Holice, CZ
Štěpán Šafr (-1), Tereza Petrašová (-1), Anna Prouzová (-1), Ondřej Hadaš (-1)
22
188 Gymnázium Andreja Vrábla Levice, Mierová 5, Levice, B, SK
Katarína Bezáková (0), Nina Borošová (0), Lujza Gunišová (0), Ľuboš Hasič (0)
22
189 Gymnázium J. A. Komenského a JŠ s pr. SJZ, Komenského 169, Uherský Brod, A, CZ
Tomáš Durďák (-1), Štěpán Novák (-1), Jakub Svozil (-1), Petr Vystrčil (-1)
22
190 Základní škola a Mateřská škola, Jižní 1903, Česká Lípa , CZ
Lukáš Pavljuk (-1), Michal Koros (0), Jakub Vejmelka (0), Tomáš Lejsek (0)
22
191 Gymnázium, Palackého náměstí 1, Boskovice, D, CZ
Andrea Dvořáčková (0), Klára Dvořáčková (0), Ondřej Vlach (0), Klára Ševčíková (-1)
22
192 Základná škola, M. R. Štefánika 30, Hlohovec, A, SK
Samuel Řeřicha (0), Adam Pacher (0), Natália Jirkalová (0), Viktória Šerešová (0)
22
193 Biskupské gymnázium v Ostravě, Karla Pokorného 1284, Ostrava - Poruba, C, CZ
Štěpán Chrástecký (-1), Jan Holáň (-1), Petr Jemelka (0), Martin Tyl (-1)
22
194 Gymnázium A. H. Škultétyho, Školská 21, Veľký Krtíš, SK
Oliver Kukolík (-1), Oliver Vrško (-1), Martin Balla (0), Marek Kanát (0)
22
195 Dvořákovo gymnázium a SOŠ ekonomická, Dvořákovo náměstí 800, Kralupy nad Vltavou, A, CZ
Martina Nehasilová (0), Michaela Maříková (0), Klára Malíková (0), Šárka Míchalová (0)
22
196 Gymnázium Martina Hattalu, Železničiarov 278, Trstená, B, SK
Peter Turošák (-3), Natália Gibasová (0), Patrik Kočan (-2), Soňa Šikyňová (-1)
22
197 Cyrilomet. gymnázium a SOŠ pedagog. Brno, Lerchova 63, Brno, B, CZ
Adéla Fialová (-1), Dana Biskupová (-1), Natálie Nečasová (-1), Ondřej Tesáček (-1)
22
198 Wichterlovo gymnázium, Čs. exilu 669, Ostrava - Poruba, CZ
Lukáš Fryč (-1), Ondřej Klus (-1), Mariana Ochodková (0), Kateřina Tylová (0)
22
199 Základná škola s MŠ, Rabčická 410, Rabča, SK
Matej Florek (0), Pavol Garaj (0), Mário Štraus (0), Dušan Kvasničák (-1)
22
200 Gymnázium, Vídeňská 47, Brno, CZ
Dominik Hude (0), Daniel Karásek (0), Adéla Marušková (0), Ondřej Tichý (0)
22
201 Základná škola, Mládežnícka 1434/16, Púchov, SK
Kristína Rosinová (0), Kristína Bizoňová (0), Aneta Brtišová (0), Natália Labantová (0)
22
202 Základná škola, Karpatská 8063/11, Žilina, SK
Sára Fraňová (-1), Martin Hvizdák (-1), Katarína Majerová (0), Richard Novotka (0)
22
203 Základní škola, Tř. 1. máje 357, Hranice , CZ
Petra Andršová (0), Vratislav Besta (0), Jakub Kuchař (0), Martin Mikuš (0)
22
204 1. české gymnázium v Karlových Varech, Národní 25, Karlovy Vary - Drahovice, D, CZ
Ondřej Doubrava (0), Sofie Musková (0), Jana Nguyenová (0), Jonáš Somora (0)
21
205 Evanjelické lýceum, Vranovská 2, Bratislava, A, SK
Júlia Bachárová (0), Max Máčaj (0), Tomáš Walentín (0), Bystrík Fodor (0)
21
206 Základná škola s MŠ, Francisciho ulica 832/21, Poprad, SK
Mário Harvan (0), Kristína Trošoková (0), Alexandra Uhlárová (0), Jana Vargová (0)
21
207 Základná škola, Mierová 134, Svit, C, SK
Melisa Bukovinová (0), Jakub Dzurilla (0), Michal Gálik (0), Jana Petrovská (0)
21
208 ZŠ s MŠ, Školská 311, Spišská Teplica, SK
Andrej Skokan (0), Gabriela Želonková (0), Benjamín Skokan (-1), Stanislava Rušinová (-1)
21
209 Základná škola s MŠ, Dostojevského ul. 2616/25, Poprad, B, SK
Alex Kopinský (0), Matúš Dolinay (0), Patrik Cmorej (-1), Patrik Friedmann (-1)
21
210 Základná škola, Mládežnícka 1434/16, Púchov, SK
Dominik Cigánik (-1), Zdeno Chovanec (-1), Tomáš Marcina (-1), Vladimír Smatana (-1)
21
211 Gymnázium, Tylova 271, Vlašim, CZ
Martin Hyna (-1), Adam Lupač (-1), Milan Mach (-1), Martin Plšek (-1)
21
212 Základná škola, SNP 5, Šurany, SK
Denis Dzíbela (0), Jana Klučková (0), Kristína Macková (0), David Uhrík (0)
21
213 Základná škola R.Jašíka, Obuvnícka 432/23, Partizánske, SK
Hana Jakubíková (0), Max Radó (0), Jakub Šiška (0), Patrik Valent (0)
21
214 Základní škola, Týnská 8, Třebíč , B, CZ
Jiří Kolář (-1), Dominik Svoboda (-1), Matěj Hobza (-1), Tomáš Zelený (-1)
21
215 Česko-anglické gymnázium s. r. o., Třebízského 1010, České Budějovice, A, CZ
Markéta Horká (0), Jakub Káník (0), Kryštof Štys (0), Jakub Velemínský (0)
21
216 SŠ katol-Gymnázium sv. CaM, Farská ul. 19, Nitra, SK
Jozef Čásar (0), Ema Vargová (0), Katka Petrovičová (0), Anna Miklášová (-1)
21
217 Gymnázium, SOŠ, SOU a VOŠ, Husova 1414, Hořice, CZ
Matěj Holubička (-1), Michaela Krylová (-1), Kateřina Moravcová (-1), Tereza Němcová (-1)
21
218 Základná škola, Šmeralova 25, Prešov, B, SK
Dominik Borbuliak (-1), Jana Jankivová (-1), Alexander Removčík (-1), Diana Sokolová (-1)
21
219 Gymnázium, Alejová 1, Košice-Juh, E, SK
Andrej Pankuch (-1), René Čáky (-1), Stanislav Jochman (-1), Lucia Lazarová (-1)
21
220 Základná škola s MŠ, Komenského ulica 587/15, Poprad, SK
Michal Budziňák (0), Michal Frič (-1), Timotej Mudrák (-1), Martin Vdovják (0)
21
221 Základní škola, Václavské náměstí 12, Třebíč , CZ
Adam Polách (-1), Julie Javůrková (-1), Vojtěch Karásek (-1), Kateřina Šebová (0)
21
222 Základná škola, Dr. Daniela Fischera 2, Kežmarok, B, SK
Albert Koky (0), Natália Dzurilová (0), Daniel Madeja (0), Richard Král (0)
21
223 Gymnázium, Jírovcova 8, České Budějovice, B, CZ
Dobruše Lukášová (-1), Veronika Novotná (-1), Marie Raušová (-1), Markéta Sahanová (-1)
21
224 Základní škola, Komenského 157, Svitávka , B, CZ
Ondřej Lefler (-1), Libor Randula (-1), Jan Včelík (-1), Jan Bureš (-1)
21
225 Základní škola sv. Voršily v Olomouci, Aksamitova 6, Olomouc , CZ
Eliška Dosoudilová (0), Josef Kořenek (0), Tomáš Novotný (0), Kateřina Soubustová (0)
21
226 Základná škola s MŠ, Hôrky 2, Hôrky, SK
Ján Labuda (0), Lea Očková (0), Matej Tichý (0), Martin Zavadzan (0)
20
227 Katolické gymnázium, Otmarova 22, Třebíč, C, CZ
Vojtěch Čapek (0), Jakub Lamich (0), Adam Mandl (0), Matěj Uhlíř (0)
20
228 Česko-anglické gymnázium s. r. o., Třebízského 1010, České Budějovice, C, CZ
Adam Bosák (0), Edwin Brůha (0), Veronika Kučerová (0), Vojtěch Vobr (0)
20
229 Gymnázium Jiřího Wolkera, Kollárova 3, Prostějov, B, CZ
Daniel Rozehnal (-1), Lukáš Havlíček (-1), Kateřina Ivánková (-1), Robert Volek (-1)
20
230 Základní škola, Sokolská 296, Třeboň , B, CZ
Štěpánka Tomanová (0), Barbora Machová (0), Eva Zemanová (0), Vendula Kolmanová (0)
20
231 1. české gymnázium v Karlových Varech, Národní 25, Karlovy Vary - Drahovice, C, CZ
Jakub Červenák (-1), Anne-Marie Lhotková (-2), Tereza Vendlbergerová (-2), Lukáš Voral (-1)
20
232 ZŠ a MŠ s p. j. v., Dr. Olszaka 156, Karviná - Fryštát , A, CZ
Martin Buzek (0), Filip Chudík (0), David Puhr (0), Adam Smugala (0)
20
233 Gymnázium, Alejová 1, Košice-Juh, A, SK
Jakub Vojčík (-1), Jakub Gembický (-1), Martin Kozák (-1), Michal Stupár (-1)
20
234 Základná škola, Školská 2, Stupava, SK
Radovvan Tvrďák (0), Tomáš Letanovský (0), Matej Sokol (0), Samuel Renčo (0)
20
235 Gymnázium, Volgogradská 6a, Ostrava - Zábřeh, B, CZ
Zuzana Gajdičiarová (0), Klára Grapová (0), Ondřej Kozelský (0), Jiří Krhut (0)
20
236 Základní škola, Komenského 14, Kravaře , A, CZ
Nikola Brzesková (-1), Filip Havlíček (0), Hana Lehnertová (-1), Veronika Řehulková (0)
20
237 Základní škola, Radniční náměstí 1040, Šenov , A, CZ
Lukáš Macek (0), Dáša Pawlasová (0), Hedvika Sládková (-1), Lenka Pěkníková (-1)
20
238 Základní škola, Budišov 221 , Budišov, CZ
Lada Eichlerová (0), Šimon Mareček (-1), Tomáš Uchytil (-1), Zuzana Vostalová (0)
20
239 Gymnázium Olgy Havlové, M. Majerové 1691, Ostrava - Poruba, A, CZ
Ondřej Bašanda (0), Kateřina Kovářová (0), Teodora Osuchová (0), David Šilhán (0)
20
240 PORG - gymnázium a základní škola,o.p.s., Lindnerova 3, Praha 8 - Libeň, C, CZ
Nikol Krejčí (-1), Anna Musilová (-1), Sofie Solecká (-1), Veronika Šritterová (-1)
20
241 Základní škola, náměstí Míru 128, Nový Bor , CZ
Kateřina Jelínková (-1), Jan Liška (-1), Adriana Černá (0), Petr Štědra (-1)
20
242 Gymnázium Jána Chalupku, Štúrova 13, Brezno, D, SK
Daniel Belko (0), Dominik Dolinský (0), Martin Molčány (0), Dušan Šandor (0)
20
243 Biskupské gymnázium v Ostravě, Karla Pokorného 1284, Ostrava - Poruba, B, CZ
Amálie Fornadlová (0), Dominik John (0), Klára Kurasová (0), Luděk Škola (0)
20
244 Základná škola, Trieda SNP 20, Banská Bystrica, A, SK
Andrej Foltín (-1), Ján Styk (-1), David Vozár (0), Branislav Žilinec (0)
20
245 Súkromná ZŠ-Esprit, Majerníkova 62, Bratislava-Karlova Ves, B, SK
Alexia Benáková (-1), Robert Kádaši (-1), Dominik Laifr (-1), Patrik Otruba (-1)
19
246 Základná škola s MŠ, Hladovka 238, Hladovka, A, SK
Magdaléna Hutlasová (-1), Adam Kukuc (-1), Lucia Trojanová (-1), Mária Masláková (-1)
19
247 Základná škola, M. R. Štefánika 30, Hlohovec, B, SK
Ondrej Lopuch (0), Pavol Haršáni (0), Michal Vatter (0), Barbora Černá (0)
19
248 Gymnázium, Štefánikova 219/4, Bytča, SK
19
249 Gymnázium, Sady pionýrů 600, Lovosice, CZ
Lada Krofingerová (-1), Anna Vopletalová (0), Natálie Tichá (-1), Linda Vrbová (0)
19
250 Základná škola s MŠ, Dolný Smokovec 21, Vysoké Tatry, SK
Peter Čonka (0), Juraj Martiček (0), Roman Škrab (0), Samuel Štibor (0)
19
251 Základná škola, Brvnište 388, Brvnište, SK
Richard Jandušík (0), Lukáš Jágrik (0), Milan Klabník (0), Silvia janáčková (0)
19
252 Základná škola s MŠ, E. P. Bárdoša 235/50, Habovka, SK
Michal Tekeľ (0), Tomáš Jandura (0), Filip Juráň (0), Matúš Vidiečan (0)
19
253 Gymnázium sv. Mikuláša, Duklianska 16, Prešov, SK
Mirka Katuščáková (-1), Ján Maťufka (0), František Straka (-1), Marián Šveda (0)
19
254 Základná škola, Medvedzie 155, Tvrdošín, C, SK
Lukáš Medvecký (-1), Lenka Medvecká (-1), Igor Smatana (-1), Michal Kavuljak (-1)
19
255 Spojená škola - ZŠ s MŠ, Letná ulica 3453/34, Poprad, SK
Adam Almášy (0), Ivana Gajanová (0), Natália Pohorelcová (-1), Fedor Alexander Župník (-1)
19
256 Základná škola s MŠ, Lokca 71, Lokca, SK
Margita Vajdiarová (0), Filip Kotúľ (0), Martin Maslan (-1), Samuel Rabčan (-1)
19
257 Gymnázium, Kukučínova 4239/1, Poprad, C, SK
Róbert Pomietlo (-1), Samuel Sopko (-1), Matej Ševčík (-1), Roman Pajerchin (-1)
19
258 Základná škola, Slnečná 168/28, Námestovo, SK
Sára Galčíková (-1), Zuzana Hýlová (-1), Peter Kmeť (-1), Alex Macala (-1)
19
259 Gymnázium, Alejová 1, Košice-Juh, F, SK
Michal Kolcun (-2), Martin Nemjo (-2), Matúš Farkaš (-2), Michaela Rusnáková (-2)
19
260 Gymnázium Martina Hattalu, Železničiarov 278, Trstená, A, SK
Klaudia Hucíková (-3), Patrícia Frančeková (-1), Andrea Pišútová (0), Veronika Santrová (-2)
19
261 Rakouské gymnázium v Praze o. p. s., U Uranie 14, Praha 7, A, CZ
Kryštof Hanslik (0), Štěpán Havlín (0), David Trojáček (0), Vojtěch Kaněra (0)
19
262 Základná škola, Rajčianska 3, Bratislava-Vrakuňa, SK
Dominik Dobiaš (-1), Forró Karol (0), Jakub Jančuš (0), Kubalová Paulína (0)
19
263 Gymnázium Jána Chalupku, Štúrova 13, Brezno, E, SK
Gabriel Kňaze (0), Michal Melko (0), Daniel Caban (0), Jakub Strmeň (0)
19
264 Gymnázium, Ul. 1. mája 905, Púchov, A, SK
Jaroslav Jurenka (0), Matej Jurík (-1), Radoslav Bajza (-1), Žófia Lutišanová (0)
19
265 Gymnázium, Mostecká 3000, Chomutov, CZ
Anna Melnykovych (0), Klára Bittnerová (0), Marek Běloušek (0), Petra Toušková (0)
19
266 Základní škola a gymnázium, Komenského 754, Vítkov, A, CZ
Petr Balnár (0), Jan Kundrát (-1), Ivan Novák (-1)
19
267 Základná škola s MŠ, Oravské Veselé 377, Oravské Veselé, B, SK
Juraj Kocúr (-1), Michal Miškovčík (-1), Šimon Mydlár (0), Adam Pňaček (0)
19
268 Základní škola, Komenského 157, Svitávka , A, CZ
Vít Bednář (0), Nela Jeřábková (0), Erik Matuška (0), Veronika Zouharová (0)
18
269 Základní škola a Mateřská škola, Padělek 133, Jimramov , A, CZ
Klára Němcová (0), Vojtěch Peňáz (-2), Ivana Prudká (0), Monika Trnová (0)
18
270 Gymnázium Ladislava Novomeského, Tomášikova 2, Bratislava, A, SK
Roman Wágner (-1), Zuzana Chválová (-1), Jakub Červenka (-1), Laura Gashi (-1)
18
271 Základní škola, Lipůvka 283 , Lipůvka, CZ
Jindřich Nebojsa (-1), Filip Kubíček (-1), Adéla Chytrá (0), Marcela Svobodová (0)
18
272 Gymnázium J. Hollého Trnava, Na hlinách 7279/30, Trnava, A, SK
Ján Cipár (-1), Tomáš Grbálik (-1), Slávka Poloková (-1), Marek Vasiľko (-1)
18
273 Základní škola, Dětská 2, Ostrava-Poruba , CZ
Daniel Iwan (0), Jan Hammermuller (0), Michaela Oudová (-1), Tomáš Očenášek (-1)
18
274 Gymnázium, Alejová 1, Košice-Juh, H, SK
Dávid Erdody (-2), Jakub Farbula (-2), Erik Sedlák (-2), Martin Polyácsko (-2)
18
275 Dvořákovo gymnázium a SOŠ ekonomická, Dvořákovo náměstí 800, Kralupy nad Vltavou, B, CZ
Adéla Křelinová (-1), Věra Pokorná (-1), Anna Ryšavá (-1), Magdalena Šoltysová (-1)
18
276 Gymnázium Jiřího Wolkera, Kollárova 3, Prostějov, A, CZ
Julie Kubíková (-1), Ondřej Kučera (-1), Jan Pácl (-1), Anh Žaludová (-1)
18
277 Gymnázium, Parovská 1, Nitra, E, SK
Lucia Saková (-1), Samuel Putz (-1), Michal Zahradníček (-1), Matúš Dokupil (-1)
18
278 Súkromná základná škola, Solivarská 28, Prešov, A, SK
Katarína Bartoššíková (-1), Ivo Dovičák (-1), Bruno Gonos (-1), Patrik Pigula (-1)
18
279 Základná škola, Hlavná ulica 375/26, Gbeľany, SK
Radoslav Šustek (-1), Juraj Vrábel (-1), Gréta Janíčková (0), Lenka Zajacová (0)
18
280 Gymnázium, Komenského 10, Rumburk, CZ
Eliška Vojtová (0), Aneta Šmejcová (0), Petr Kaštánek (-1), Vladimír Hoť (-1)
18
281 Základná škola, Zbehy 661, Zbehy, SK
Juraj Mikuš (-3), Jaroslav Sollár (-1), Matej Szorád (-1), Andreas Čentéš (-2)
18
282 Gymnázium, Ul. 1. mája 905, Púchov, C, SK
Peter Bajza (0), Peter Rúček (0), Marek Miček (0), Sabína Švecková (0)
18
283 Základná škola s MŠ, Dostojevského ul. 2616/25, Poprad, A, SK
Dávid Bendík (0), Rastislav Fotta (0), Lukáš Horváth (-1), Katarína Žoldáková (-1)
18
284 Spojená škola - ZŠ, Školská 535/5, Lendak, C, SK
Ružena Budzáková (0), Matúš Neupauer (0), Martin Neupauer (0), Melánia Neupauerová (0)
17
285 Cirkevná základná škola, T. G. Masaryka 9, Lučenec, SK
Dominika Líšková (0), Soňa Tomalová (0), Daniel Haranza (0), Daniel Sabó (0)
17
286 Základná škola, Sľažany 122, Sľažany, SK
Adriana Krajčiová (-1), Adela Verešpejová (-1), Jana Trubáčiková (0), Andrej Stopka (0)
17
287 Základná škola, Železničná 14, Bratislava-Vrakuňa, SK
Samuel Waclawek (-1), Anton Bičianek (-1), Tomáš Šumšala (-1), Michaela Maláriková (-1)
17
288 Biskupské gymnázium v Ostravě, Karla Pokorného 1284, Ostrava - Poruba, A, CZ
Daniel Dragon (0), Anna Jurišicová (-1), Jiří Uhliar (0)
17
289 Cirkevná ZŠ sv. Gorazda, Komenského 495/31, Námestovo, SK
Jakub Bugaj (0), Juraj Sochuliak (0), Adam Sučák (-1), Terézia Uhliariková (-1)
17
290 Základná škola, V. Javorku 32, Žilina, B, SK
Šimon Káčer (-1), Matúš Korbáš (-1), Ondrej Lipták (-1), Martin Vydra (-1)
17
291 ZŠ a MŠ bratří Fričů, nám. 9. května 68, Ondřejov , CZ
Lucie Brilová (0), Matěj Kajuk (-1), Michal Beránek (-3), Jan Vodička (-3)
17
292 Základná škola, Školská 56/9, Oslany, B, SK
Natália Benková (-1), Paulína Mellová (-1), Sabína Hoosová (-1), Daniel Vlčák (-1)
17
293 Gymnázium, Chvalšinská 112, Český Krumlov, B, CZ
Bernadeta Maříková (0), Šarlota Klimešová (0), Pavla Mikešová (-1), Petr Švanda (-1)
17
294 ZŠ a MŠ s p. j. v., Dr. Olszaka 156, Karviná - Fryštát , D, CZ
Adam Breznen (-1), Jakub Michalski (-1), Andrzej Pribula (-1), David Zimniok (-1)
17
295 Gymnázium, SOŠ a VOŠ, Husovo náměstí 1, Ledeč nad Sázavou, B, CZ
Tomáš Hlava (0), Martin Rajdl (0), Ondřej Holoubek (0), Veronika Časarová (0)
17
296 Základní škola, Radniční náměstí 1040, Šenov , B, CZ
Klára Javorková (-1), Ludmila Křížová (-1), Lucie Šefčíková (0), Matěj Šebesta (-1)
16
297 Základná škola s MŠ, Udiča 248, Udiča, SK
Adriána Cigániková (-1), Andrea Miková (-1), Marek Gálik (-1), Ján Trško (-1)
16
298 Rakouské gymnázium v Praze o. p. s., U Uranie 14, Praha 7, B, CZ
Marek Holeček (-1), Nicholas McLaren (-1), Margita Řezáčová (-1), Patrick Smejkal (-1)
16
299 Základná škola s MŠ, Tajovského ulica 2764/17, Poprad, A, SK
Michal Bencúr (0), Peter Lipták (0), Ján Skybjak (0), Sabína Tarbajová (0)
16
300 Cirkevná ZŠ R. Dilonga, Hviezdoslavova 823/7, Trstená, SK
Pavol Dzurek (0), Marek Gnida (-1), Peter Kubek (0), Jakub Pánek (-1)
16
301 Gymnázium Sokolov, Husitská 2053, Sokolov, B, CZ
Martin Drechsler (-1), Adan Frolík (-1), Jakub Rustler (-1), Jakub Tvrz (-1)
16
302 Základní škola, 28. října 2733, Česká Lípa , B, CZ
Kristýna Placáková (0), Andrea Kalivodová (0), Richard Šebor (0), Jakub Stibr (0)
16
303 Gymnázium Boženy Slančíkovej Timravy, Haličská cesta 9, Lučenec, SK
Mária Viktória Bánovská (0), Barbora Baranová (-1), Lukáš Hrdina (0), Dominika Belková (-1)
16
304 Základní škola a mateřská škola, Komenského 323, Suchdol nad Odrou , CZ
Marek Mitaš (-1), Pavel Olšanský (-1), Dominik Pospěch (-1), Martin Šrom (-1)
16
305 Gymnázium, Školní 305, Tanvald, CZ
Matej Ahmed Andar (0), Jakub Rydval (0), Ondřej Brunclík (0), Tomáš Jakoubek (0)
16
306 Základná škola, Komenského 2, Svit, A, SK
Denisa Dudašková (0), Milana Krišandová (0), Rudolf Škovira (0), Adriána Vartovníková (0)
16
307 Základná škola, A. Felcána 4, Hlohovec, SK
Hana Benčíková (0), Matúš Drienovský (0), Samuel Halás (0), Oľga Kaučíková (0)
16
308 Cirkevná ZŠ sv. Pavla, Sihelné 214, Sihelné, SK
Veronika Tarčáková (0), Zuzana Sušienková (0), Mária Chudjáková (0), Petra Ľudmová (0)
16
309 Základná škola s MŠ, Hul 429, Hul, SK
Lenka Černáková (0), Adam Levák (0), Tomáš Minárik (0), Erika Zeleňáková (0)
16
310 Gymnázium Jána Chalupku, Štúrova 13, Brezno, C, SK
Karin Schvartzbacherová (0), Lucia Antalová (0), Viktória Ivaničová (0), Alica Kramlová (0)
16
311 Základní škola, Sokolská 296, Třeboň , C, CZ
Filip Chlaň (-1), Tomáš Tůma (-1), Markéta Fischerová (-1), Tadeáš Sedlák (-1)
16
312 Základní škola U Lesa, Boženy Němcové 539, Nový Bor , B, CZ
Marie-Magdalena Bradová (-1), Zuzana Ježková (0), Kryštof Kudláček (-1), Pavel Šorf (0)
15
313 Základná škola, Malinovského 1160/31, Partizánske, SK
Tomáš Kováč (0), Lucia Filipejová (0), Kristína Boratková (0), Zuzana Kollerová (0)
15
314 Gymnázium Ivana Kupca Hlohovec, Komenského 13, Hlohovec, D, SK
Janka Raciková (0), Eduard Zelenay (0), Jakub Sobota (0), Huong Nguyen Quynh (0)
15
315 Základná škola s MŠ, SNP 158/20, Kalinovo, SK
Silvia Hullová (-1), Dominik Géč (0), Patrícia Hakeľová (-1), Michal Púpala (0)
15
316 Základná škola, Na Hôrke 30, Nitra, B, SK
Ema Barusová (0), Günter Kaschný (0), Jakub Segéň (0), Jakub Záň (0)
15
317 Základní škola, Poštovní 1743/19, Karlovy Vary , CZ
Michaela Balázsová (-1), Kateřina Bartošová (0), Dominika Tejmlová (0)
15
318 Základná škola, Mládežnícka 1434/16, Púchov, SK
Terézia Bizoňová (-1), Zuzana Kardošová (-1), Natália Sádecká (-1), Kristína Ivanišová (-1)
15
319 Gymnázium Matyáše Lercha, Žižkova 55, Brno, CZ
Patrik Zíval (0), Tereza Rybníčková (0), Elisabeth-Marie Matýšková (0), David Buček (0)
15
320 Základná škola, Koperníkova 24, Hlohovec, A, SK
Miroslav Bartek (-1), Tomáš Durila (-1), Michal Galanda (-1), Jakub Hrabovský (-1)
15
321 Základná škola s MŠ, Veľká Okružná 1089/19, Partizánske, B, SK
Vanessa Villarová (0), Andrej Bezák (0), Peter Jančich (0), Romana Ondrušová (0)
15
322 Gymnázium, Ul. 1. mája 905, Púchov, D, SK
Matej Mikula (-1), Miroslav Kubica (-1), Samulel Miček (-1), Matúš Tichý (-1)
15
323 Základná škola, Bernolákova 35, Šurany, SK
Denisa Cviková (0), Marek Minda (0), Samuel Virág (0), Simon Vitek (0)
15
324 Gymnázium Jána Chalupku, Štúrova 13, Brezno, B, SK
Natália Bachmanová (-4), Simona Čapeková (-4), Ema Račáková (-4), Sabína Švantnerová (-4)
14
325 Základná škola, Podzámska 35, Hlohovec, A, SK
Boris Pňaček (-1), Adam Borčány (0), Matúš Majzel (0), Marek Novosad (0)
14
326 Základní škola, příspěvková organizace, Na Stráni 879, Děčín VI - Letná , CZ
Pavla Mikschová (0), Jakub Petrášek (-1), Adéla Sklenářová (0), Petr Suchan (0)
14
327 Základní škola, Fabian 1215, Velké Bílovice , CZ
Tomáš Baják (-2), Jana Pálková (-1), Gabriela Solaříková (0), František Svoboda (-1)
14
328 Základní škola, Husova 579, Náměšť nad Oslavou , CZ
Nikolas Budín (0), Tomáš Kříž (0), Marta Plecitá (0), Adam Stojaník (0)
14
329 ZŠ sv. Vojtecha, Levická 903, Vráble, SK
Lea Galová (-1), Marek Hudec (-1), Martin Repka (-1), Adam Vaško (-1)
14
330 Základná škola, Školská 56/9, Oslany, A, SK
Matej Hýrošš (0), Nikolas Kršiak (0), Kristián Mešina (0), Martin Michalik (0)
14
331 Základní škola, Sjednocení 650, Studénka , B, CZ
Daniel Kučera (0), Martin Čeliňák (0), David Urbánek (0), Nela Pavlištíková (0)
14
332 Základná škola, Mládežnícka 1434/16, Púchov, SK
Barbora Kučíková (0), Adam Plavák (0), Jakub Rábik (0), Viktória Žofčíková (0)
14
333 Základná škola s MŠ, Školská 321, Brezovica, A, SK
Šimon Benický (0), Simona Hrobárová (0), Ema Hrobárová (0), Denisa Váleková (0)
14
334 Spojená škola - ZŠ s MŠ, Oslobodenia č. 165, Belá, SK
Patrik Franek (0), Marek Meško (-1), Miroslav Mihalčatín (0), Dávid Zimen (-1)
14
335 ZŠ Žofie Bosniakovej, Školská 18, Teplička nad Váhom, SK
Erik Kobiliak (-1), Andrej Halama (-1), Adam Poljak (-1), Branislav Vrábel (-1)
13
336 Gymnázium, Školská 837, Tvrdošín, B, SK
Patrik Kecera (-1), Anna Loneková (-1), Katarína Vajduliaková (-1), Katarína Káziková (-1)
13
337 Základná škola, Láb 489, Láb, SK
Simona Kopčová (0), Marko Hrebeň (0), Marek Sovadina (0), Michal Strolka (0)
13
338 Základná škola s MŠ, Andreja Bažíka 20, Zuberec, A, SK
Michal Lajčin (-1), Anežka Gibasová (-1), Dušan Kulašník (-1), Andrea Pavčová (0)
13
339 Základná škola, Na Hôrke 30, Nitra, A, SK
Matúš Bíro (-1), Juraj Polák (-1), Jakub Sitár (-1), Patrik Varga (-1)
13
340 Základná škola L.N., Rúbanisko II 3079, Lučenec, SK
Martin Kamenský (-1), Dušan Kolimár (0), Adrián Kóša (0), David Vaňo (0)
13
341 Súkromná základná škola, Oravská cesta 11, Žilina, A, SK
Stanislav Rehor (0), Tomáš Hutyra (0), Dominika Trnková (0), Marek Mikluš (0)
13
342 Základná škola, Kupeckého 74, Pezinok, B, SK
Andrej Dubovský (0), Dominika Ondrejkovičová (0), Matúš Šimo (-1), Richard Holec (-1)
13
343 Základná škola s MŠ, Koperníkova ulica 1707/21, Poprad-Matejovce, SK
Michal Hlinka (0), Soňa Husárová (0), Filip Korenko (0), Ľudmila Marčišovská (0)
12
344 Základná škola, Koperníkova 24, Hlohovec, B, SK
Samuel Baranovič (0), Michal Michálek (0), Samuel Miklošík (0), Ondrej Zámečník (0)
12
345 Gymnázium sv. Mikuláša, Duklianska 16, Prešov, A, SK
Peter Škripko (0), Mária Marušinová (-1), Lívia Plavčanvová (0), Juraj Pribula (-1)
12
346 Základná škola, Kupeckého 74, Pezinok, A, SK
Filip Brom (0), Alex Makýš (0), Lukáš Féder (-1), Medard Féder (-1)
12
347 Základná škola, Školská 1, Ľubica, SK
Alexandra Budzová (0), Vanessa Rontová (0), Juraj Slavkovský (0), Slavomír Štosel (0)
12
348 Základná škola s MŠ, Chocholná - Velčice 313, Chocholná - Velčice, SK
Simona Kováčová (0), Karin Kováčová (0), Alžbeta Potočková (0), Natália Regnerová (0)
12
349 Základní škola a Mateřská škola, Opletalova 699, Benešov nad Ploučnicí , CZ
Aneta Bartoňová (0), Barbora Janotová (-1), Veronika Krejčová (0), Filip Lipenský (0)
11
350 Základní škola a gymnázium, Komenského 754, Vítkov, B, CZ
Marek Hanuš (-1), Vojtěch Škuta (-1), Jakub Vašut (-1), Petr Zemánek (-1)
11
351 Gymnázium Olgy Havlové, M. Majerové 1691, Ostrava - Poruba, C, CZ
MIchal Čížek (-1), Jakub Rychlík (-1), Čeněk Rymiec (-1), David Slaný (-1)
11
352 Základná škola s MŠ, Školská 321, Brezovica, B, SK
Patrik Hucík (-1), Nina Kovaliková (-1), Nikola Krnáčová (-1), Žaneta Števaňáková (-1)
11
353 Základní škola K. H. Máchy, Valdštejnská 253, Doksy , CZ
Nikola Popperová (0), Natálie Svobodová (0), Alena Plačková (0), Jan Přáda (0)
11
354 Súkromné gymnázium ESPRIT, Majerníkova 62, Bratislava, SK
Sebastián Deák (-1), Soňa Eškutová (-1), Lucia Gvothová (-1), Adam Kormaník (-1)
11
355 Základní škola, Čeladná 551 , Čeladná, CZ
Dominik Chýlek (-1), Adam Šoch (-1), Michal Otava (-1), Filip Hajda (0)
11
356 Základná škola s MŠ, Brodno 110, Žilina, SK
Patrik Líška (-1), Ivan Matejik (-1), Jozef Súkeník (-1), Roman Zuzík (0)
11
357 Základná škola s MŠ, Veľká Okružná 1089/19, Partizánske, A, SK
Marek Čepan (-1), Simona Duchovičová (-1), Jaroslav Szegeny (-1), Natália Mattová (-1)
11
358 Základná škola s MŠ, Školská 8, Spišské Bystré, SK
Tímea Dragošová (-1), Jana Gavurová (-1), Ema Marková (-1), Matej Zámečník (-1)
11
359 Gymnázium a SOŠ dr. Václava Šmejkala, Stavbařů 5, Ústí nad Labem, A, CZ
Sabina Hrušková (-2), Natálie Kutheilová (-2), Jakub Říhovský (-2), Josef Mašek (-2)
11
360 Základná škola, Školská 3, Poltár, SK
Jakub Gombala (0), Kristína Grosshappelová (0), Milan Jurčík (0), Daša Nociarová (0)
11
361 Základná škola s MŠ, Vitanová 90, Vitanová, SK
Gabriel Karas (0), Michal Pšitek (-4), Lenka Pšiteková (-1), Radovan Ťapaj (-1)
11
362 Súkromná ZŠ-Esprit, Majerníkova 62, Bratislava-Karlova Ves, A, SK
Patrik Buzinkay (-1), Jakub Fajnor (0), Michal Majláth (0), Laura Šimúnková (-1)
10
363 Základná škola s MŠ, Cádrova 23, Bratislava-Nové Mesto, SK
10
364 Súkromná základná škola, Oravská cesta 11, Žilina, B, SK
Emma Barancová (-1), Rastislav Korman (-1), Matej Raab (-1), Filip Torous (-1)
10
365 Evanjelické lýceum, Vranovská 2, Bratislava, B, SK
Elena Mária Bodnárová (-1), Samuel Hroboň (-1), Rebeka Jirsáková (-1), Tatiana Tomášová (-1)
10
366 Základná škola s MŠ, Družstevná 11, Halič, SK
Ľubomír Brada (0), Peter Gembec (0), Samuel Matúška (0), Martina Karáseková (0)
10
367 Česko-anglické gymnázium s. r. o., Třebízského 1010, České Budějovice, B, CZ
Lukáš Dolanský (-2), Ilja Gritsaenko (0), Anna Ondřichová (0), Matyáš Růta (-1)
10
368 Základná škola s MŠ, Udiča 248, Udiča, SK
Patrik Cigánik (0), Romana Luhová (0), Lukáš Mituník (0), Erika Šarlayová (0)
10
369 Základná škola, Veľké Uherce 145, Veľké Uherce, SK
Vanková Anita (-1), Matthew Charles Cooke (-1), Duchovič Mário (-1), Peter Petrík (0)
10
370 Základná škola, Komenského 2, Svit, B, SK
Jakub Greguška (-1), Kristína Karaffová (-1), Matej Slivka (-1), Lenka Vrbičanová (-1)
10
371 Základní škola, Nádražní 134, Dolní Benešov , C, CZ
Viktorie Doubková (0), Renata Plzáková (0), Kateřina Sovíková (0), Edita Stařinská (0)
10
372 Základná škola, Jelenia 16, Bratislava-Staré Mesto, B, SK
Patrícia Markusová (-1), Jakub Matta (-1), Dávid Šedivý (-1), Denis Zvonár (-1)
10
373 Základní škola, Křižíkova 1916, Sokolov , A, CZ
Adam Brožovský (0), Ondřej Hylas (0), Markéta Mullerová (0)
9
374 Gymnázium Jána Chalupku, Štúrova 13, Brezno, A, SK
Renáta Riapošová (-2), Alexandra Vojtasová (-2), Gabriela Tereková (-2), Vanesa Kováčiková (-2)
9
375 Základní škola, Edisonova 2821, Varnsdorf , CZ
Alena Červená (0), Aneta Kropáčková (-1), Jan Matějka (0), Veronika Petrová (-1)
8
376 Základná škola, Mierová 134, Svit, B, SK
Nina Benková (0), Peter Kubaský (0), Adriana Neuvirthová (0), Sára Pavlovičová (0)
8
377 Základná škola s MŠ, Lemešany 154, Lemešany, SK
Irena Borisová (0), Kamila Kapustníková (0), Zuzana Onofrejová (0), Nikola Pavlíková (0)
8
378 Základní škola generála Z. Škarvady, Porubská 10, Ostrava-Poruba , A, CZ
Ondra Ježowicz (-1), Martin Štípal (-1), Marek Trunkát (-1), Jan Karola (-1)
8
379 Súkromná základná škola, Solivarská 28, Prešov, B, SK
Martina Bodnárová (-2), Marta Kratműllerová (-2), Alexander Tomaščík (-2), Alex Zamborský (-2)
8
380 ZŠ kniežaťa Pribinu, Andreja Šulgana 1, Nitra, SK
Lucia Bohumelová (0), Pavlína Kapsdorferová (-1), Adam Kriváčik (-1), Sarah Nemčeková (-2)
8
381 Základní škola, I. Sekaniny 15, Ostrava-Poruba , B, CZ
David Žídek (-1), David Rosypálek (0), Vendula Teichmannová (0), Markéta Zvěřinská (-1)
8
382 Základní škola, Nádražní 134, Dolní Benešov , A, CZ
Sabina Gargošová (0), Terezie Hahnová (-1), Michaela Harazimová (-1), Simona Klanicová (-1)
8
383 Základná škola, Topoľová 8, Nitra, SK
Kristína Róžová (-1), Veronika Bellová (-1), Liliana Lopošová (-1), Lucia Baráneková (0)
7
384 Základní škola, Nádražní 134, Dolní Benešov , B, CZ
Natálie Barvíková (0), Eva Fojtíková (0), Tereza Prokeš (0), Dominika Válková (0)
7
385 Základní škola, Sjednocení 650, Studénka , A, CZ
Aneta Liberdová (-1), Patrik Bulava (-1), Daniel Pavel (-1), Daniel Šimek (-1)
6
386 Základní škola, Komenského 13, Ostrava-Poruba , CZ
Libuše Habrnalová (-1), Michal Kretek (-1), Stanislav Matoušek (-1), Lukáš Pivsetok (-1)
6
387 Základní škola, I. Sekaniny 15, Ostrava-Poruba , C, CZ
Sofie Margarita Adamová (-1), Michaela Jaroňová (-1), Nikol Králová (-1), Vojtěch Plánička (-1)
4
388 Základní škola, Křižíkova 1916, Sokolov , B, CZ
Dominika Kočová (-1), Filip Vašků (-1), Jiří Priadka (-1), Klára Peřinová (-1)
4