Výsledky Náboja 2014
Na základe Rozhodnutia Ministra školstva, vedy, výskumu a športu z 23. októbra 2020 dochádza k prerušeniu prezenčnej formy výučby na 2. stupni základných škôl a stredných školách do odvolania. Náboj Junior je preto v školskom roku 2020/2021 zrušený. Budeme sa na vás tešiť v novembri 2021!

Výsledky Náboja 2014, , Česká republika, Olomouc


ŠkolaBody
1 Gymnázium Jakuba Škody, Komenského 29, Přerov, B, ČR
Petr Pouč (0), Filip Kovářík (0), Michal Majer (0), Vojtěch Frais (0)
40
2 Gymnázium, Velehradská třída 218, Uherské Hradiště, ČR
Jiří Blaha (0), Jakub Komárek (0), Jakub Zemek (0)
34
3 Gymnázium Jakuba Škody, Komenského 29, Přerov, A, ČR
Vít Horčička (0), Jana Pallová (0), Veronika Přikrylová (0), Kristýna Vykopalová (0)
34
4 Základní škola dr. Milady Horákové, Obránců míru 369, Kopřivnice , ČR
Adam Lapčák (0), Bao Tran (0), Dominika Hejčová (0), Klára Bučková (0)
26
5 Gymnázium, Tomkova 45, Olomouc - Hejčín, A, ČR
Olivie Navrátilová (0), Valentýna Kolářová (0), Jiří Chmelík (0), Tomáš Kalabis (0)
25
6 Gymnázium, Tomkova 45, Olomouc - Hejčín, C, ČR
Dalibor Čásek (0), Jan Martínek (0), Tobiáš Nevřiva (0), Ivana Vlachová (0)
25
7 Gymnázium, Tomkova 45, Olomouc - Hejčín, B, ČR
Petr Michalec (0), Jakub Odstrčil (0), Tereza Pavlišová (0), Ardian Saraqi (0)
25
8 Gymnázium J. A. Komenského a JŠ s pr. SJZ, Komenského 169, Uherský Brod, B, ČR
Daniel Borýsek (-1), Matouš Cimala (-1), Matěj Novotný (-1), Jakub Pindeš (-1)
23
9 Gymnázium Františka Palackého, Husova 146, Valašské Meziříčí, ČR
Hana Bernhardová (-1), Soňa Curychová (-1), Pavel Jelínek (-1), Marek Černoch (-1)
23
10 Gymnázium J. A. Komenského a JŠ s pr. SJZ, Komenského 169, Uherský Brod, A, ČR
Tomáš Durďák (-1), Štěpán Novák (-1), Jakub Svozil (-1), Petr Vystrčil (-1)
22
11 Základní škola, Tř. 1. máje 357, Hranice , ČR
Petra Andršová (0), Vratislav Besta (0), Jakub Kuchař (0), Martin Mikuš (0)
22
12 Základní škola sv. Voršily v Olomouci, Aksamitova 6, Olomouc , ČR
Eliška Dosoudilová (0), Josef Kořenek (0), Tomáš Novotný (0), Kateřina Soubustová (0)
21
13 Gymnázium Jiřího Wolkera, Kollárova 3, Prostějov, B, ČR
Daniel Rozehnal (-1), Lukáš Havlíček (-1), Kateřina Ivánková (-1), Robert Volek (-1)
20
14 Gymnázium Jiřího Wolkera, Kollárova 3, Prostějov, A, ČR
Julie Kubíková (-1), Ondřej Kučera (-1), Jan Pácl (-1), Anh Žaludová (-1)
18
15 Základní škola a mateřská škola, Komenského 323, Suchdol nad Odrou , ČR
Marek Mitaš (-1), Pavel Olšanský (-1), Dominik Pospěch (-1), Martin Šrom (-1)
16