Výsledky Náboja 2014
Na základe Rozhodnutia Ministra školstva, vedy, výskumu a športu z 23. októbra 2020 dochádza k prerušeniu prezenčnej formy výučby na 2. stupni základných škôl a stredných školách do odvolania. Náboj Junior je preto v školskom roku 2020/2021 zrušený. Budeme sa na vás tešiť v novembri 2021!

Výsledky Náboja 2014, , Slovensko


ŠkolaBody
1 Základná škola, Krosnianska 4, Košice-Dargov. hrdinov, C, SR
Matej Hanus (-1), Martin Melicher (0), Radomír Miščík (0), Matej Tarča (-1)
42
2 Škola pre mimoriadne nadané deti a gymnázium, Skalická 1, Bratislava, E, SR
Matej Krásny (0), Jakub Hluško (0), Alan Laifer (0), Michal Horanský (-1)
41
3 Spojená škola Novohradská- ZŠ Košická, Košická, Bratislava-Ružinov, SR
Jozef Číž (0), Bohdan Jóža (0), Dávid Mišiak (0), Richard Vaško (0)
41
4 Gymnázium P. de Coubertin, Nám. SNP 9, Piešťany, SR
Jakub Jobus (-1), Pavol Klein (0), Tomáš Lukáč (-1), Marián Poturnay (0)
40
5 Gymnázium, Parovská 1, Nitra, H, SR
Michaela Marčeková (0), Tereza Tódová (0), Matej Hrmo (0), Matúš Zubčák (0)
40
6 Gymnázium, Alejová 1, Košice-Juh, J, SR
Filip Csonka (0), Viktória Brezinová (0), Samuel Krajči (0), Martin Števko (0)
39
7 Základná škola, Ďumbierska 17, Banská Bystrica, B, SR
Samuel Čavoj (0), Matej Čerman (0), Vendelín Vince (0), Timon Vološin (0)
39
8 Gymnázium, Grösslingová 18, Bratislava, C, SR
Pavol Kollár (0), Michal Molnár (0), Matej Moško (0), Miloš Travěnec (0)
37
9 Súkromná základná škola pre žiakov so všeobecným intelektovým nadaním, Bajkalská 20, Bratislava, A, SR
Boris Balheim (0), Michal Mokráň (0), Samuel Ján Plesník (0), Filip Varhaník (0)
35
10 Gymnázium Nové Zámky, M. R. Štefánika 16, Nové Zámky, SR
Norbert Vígh (0), Peter Rukovanský (0), Ákos Kappel (0), Lucia Makaiová (-1)
35
11 Základná škola, Pieninská 27, Banská Bystrica, SR
Dominik Grenčík (0), Daniel Haluška (0), Martin Križan (0), Matúš Majer (0)
35
12 Základná škola SSV, Skuteckého 8, Banská Bystrica, C, SR
Martin Okruhlica (-1), Aurel Xhara (-1), Veronika Gašparcová (-1), Zuzana Moravčíková (-1)
34
13 Gymnázium, Grösslingová 18, Bratislava, A, SR
Jozef Fulop (-1), Martin Koutenský (-1), Matej Kučera (-1), Jakub Parada (-1)
34
14 Základná škola, M. Rázusa 1672/3, Zvolen, A, SR
Jakub Krško (0), Nikola Lietavová (0), Ján Priner (0), Monika Urbančoková (0)
34
15 Gymnázium Andreja Vrábla Levice, Mierová 5, Levice, A, SR
Tomáš Belák (0), Adam Šánta (0), Oto Stanko (0), Rudolf Stanko (0)
32
16 Gymnázium Boženy Slančíkovej Timravy, Haličská cesta 9, Lučenec, SR
Hugo Adamove (0), Samuel Fanči (0), Tomáš Macháček (0), Zuzana Vrábeľová (0)
31
17 Základná škola s MŠ, Ulica sv. Gorazda 1, Žilina, SR
Adrián Marušák (0), Dominik Melkovič (0), Matej Zajac (0), Daniel Brezovský (0)
31
18 Súkromná základná škola, Dneperská 1, Košice-Nad jazerom, SR
Lukáš Revák (0), Branislav Pastula (-1), Marek Kuruc (-2), Natália Beliová (-2)
30
19 Základná škola, Krosnianska 4, Košice-Dargov. hrdinov, B, SR
Tomáš Chovančák (-1), Radoslav Lascsák (-1), Michal Masrna (-1), Patrik Paľovčík (-1)
30
20 Základná škola, Jelenia 16, Bratislava-Staré Mesto, A, SR
Štefan Baďura (0), Dominika Belovičová (0), Matej Floch (0), Oliver Garbini (0)
29
21 Gymnázium, Parovská 1, Nitra, I, SR
Rastislav Zeleňák (-1), Samuel Šabík (-1), Veronika Molnárová (-1), František Stupka (-1)
29
22 Škola pre mimoriadne nadané deti a gymnázium, Skalická 1, Bratislava, C, SR
Jakub Hantabál (0), Adam Tóth (0), Marek Jankovič (0), Andrej Bederka (0)
29
23 Základná škola, Ďumbierska 17, Banská Bystrica, A, SR
Denisa Cimermanová (0), Kristína Neumanová (0), Martin Belko (0), Klaudia Štafenová (0)
29
24 Gymnázium, Alejová 1, Košice-Juh, C, SR
Samuel Chaba (0), Martin Mičko (0), Martin Mihálik (0), Martin Šalagovič (0)
29
25 Základná škola, Lúčna 8, Divín, SR
Radaslav Žilka (0), Liliana Paučová (0), Jakub Štupák (0), Dominika Šuľanová (0)
29
26 Základná škola s MŠ, Vagonárska ulica 1600/4, Poprad-Spišská Sobota, SR
Michal Findra (0), Šárka Bezáková (0), Miriam Pitoňáková (0), Simona Bajtošová (-1)
28
27 Základná škola SSV, Skuteckého 8, Banská Bystrica, A, SR
Ján Repka (0), Dominik Chrušč (0), Daniel Medveď (0), Slavomír Vigaš (0)
28
28 Gymnázium, Parovská 1, Nitra, B, SR
Roman Šajter (0), Matej Holec (0), Martin Augustínek (0), Tomáš Štefanka (0)
28
29 Gymnázium Ladislava Novomeského, Tomášikova 2, Bratislava, C, SR
Šimon Bednařik (0), Viktor Linh Tran (0), Ivan Šulek (0), Leonard Jakubáč (0)
28
30 Gymnázium Ladislava Novomeského, Tomášikova 2, Bratislava, B, SR
Samuel Smoleniak (0), Peter Kaňák (0), Ľubor Koka (0), Stanislav Száraz (0)
28
31 Základná škola, Benkova 34, Nitra, SR
Peter Brezina (0), Tatiana Cinová (0), Matej Koreň (-1), Tomáš Varga (-1)
27
32 Gymnázium, Parovská 1, Nitra, D, SR
Martin Boroš (0), Juraj Lidik (0), Samuel Rumanovský (0), Adam Šucha (0)
27
33 Gymnázium Ivana Kupca Hlohovec, Komenského 13, Hlohovec, B, SR
Matej Karas (0), Karin Nosková (0), Ján Centko (0), Barbora Sabová (0)
27
34 Gymnázium, Grösslingová 18, Bratislava, B, SR
Ondrej Baranovič (0), Peter Kravár (-1), Jitka Muravská (-1), Tatiana Rievajová (0)
27
35 Základná škola SSV, Skuteckého 8, Banská Bystrica, D, SR
Samuel Belko (0), Kristián Bornay (0), Peter Čellár (0), Šimon Koňár (0)
27
36 Gymnázium, Školská 837, Tvrdošín, A, SR
Agáta Brozová (0), Erika Klčová (0), Andrea Hurajová (0), Alica Maďarová (-2)
27
37 Gymnázium, Senecká 2, Pezinok, A, SR
Pavol Kebis (0), Michal Bíro (0), Jerguš Kapusta (0), Adam Bereník (0)
27
38 Základná škola, Športovcov 372/21, Partizánske, SR
Kristián Beňuška (0), Aneta Griačová (0), Andrej Komora (0), Elena Kondelová (0)
27
39 Základná škola, Trieda SNP 20, Banská Bystrica, B, SR
Patrik Fudra (-1), Marek Karabelly (0), Viktor Krištofič (-1), Samuel Mlynarčík (0)
27
40 Základná škola s MŠ, Školská 238, Zubrohlava, SR
Adela Čajková (0), Katarína Štureková (0), Patrik Kurek (-1), Boris Novák (-1)
27
41 Spojená škola - ZŠ, Školská 535/5, Lendak, A, SR
Vojtech Fudaly (0), Anna Háberová (0), Helena Hudáčeková (0), Sára Špaková (0)
26
42 Základná škola, Krosnianska 4, Košice-Dargov. hrdinov, A, SR
Martin Albert Gbúr (-1), Dárius Pacholský (-1), Jakub Patrik (-1), Dávid Stripaj (0)
26
43 Škola pre mimoriadne nadané deti a gymnázium, Skalická 1, Bratislava, D, SR
Ivan Kotora (-1), Miroslav Macko (-1), Max Mravčák (-1), Jakub Pravda (-1)
26
44 Gymnázium, Senecká 2, Pezinok, B, SR
Samuel Wittlinger (-1), Lukáš Kostrian (-1), Marek Jelok (-1), Róbert Ružek (-1)
26
45 Katolícke gymnázium Štefana Moysesa, Hurbanova 9, Banská Bystrica, SR
Jakub Duda (0), Adam Belko (0), Peter Vaňo (0), Žofia Kružliaková (0)
26
46 Základná škola, Ulica Vajanského 2844/47, Lučenec, B, SR
Daniel Karmán (0), Ján Kršiak (-1), Viktória Moravčíková (-1), Filip Nedbal (0)
26
47 Gymnázium Antona Bernoláka, Mieru 307/23, Námestovo, C, SR
Peter Dravecký (-1), Matej Jurčák (-1), Matej Sládek (-1), Tomáš Socha (-1)
26
48 Gymnázium, Bilíkova 24, Bratislava, B, SR
Martin Gendiar (0), Martin Ivančík (0), Tomáš Král (0), Pavol Margitfalvi (0)
26
49 Gymnázium Terézie Vansovej, 17. novembra 6, Stará Ľubovňa, SR
Patrícia Melicherová (0), Erik Virostko (0), Daniel Dudiak (0), Zuzana Šlosárová (-1)
26
50 ZŠ sv. Cyrila a Metoda, Na Závaží 2, Žilina, SR
Jakub Baumgartner (-1), Michaela Pauríková (0), Ján Privarčák (0), Peter Švirik (-1)
26
51 Gymnázium Antona Bernoláka, Mieru 307/23, Námestovo, B, SR
Lucia Kotúľová (0), Igor Palider (0), Gabriela Poláčiková (0), Adam Zalibera (0)
26
52 Základná škola M.R.Š., Haličská cesta 1191/8, Lučenec, SR
Lucia Kresanová (0), Tomáš Matejka (0), Martin Olšiak (0), Dušan Vančo (0)
26
53 Základná škola s MŠ, Slovenská Ves 313, Slovenská Ves, SR
Martin Machát (0), Peter Neupauer (-1), Dávid Palubjak (-1), Adam Kiska (-1)
26
54 Základná škola, Šmeralova 25, Prešov, A, SR
Marcel Baňas (-1), Marko Čančinov (-1), Margaréta Sokolová (0), Jonáš Suvák (0)
25
55 ZŠ s MŠ O.Cabana, Námestie Andreja Cabana36, Komjatice, B, SR
Tomáš Kuťka (0), Matej Barta (0), Katarína Tamaškovičová (0), Kamila Trebuňová (0)
25
56 Súkromné gymnázium, Gemerská cesta 1, Lučenec, SR
Pavol Ďuriš (0), Nikolas Kočiš (0), Samuel Kubinec (-1), Zoran Trnka (-1)
25
57 Gymnázium, Bilíkova 24, Bratislava, A, SR
Barbora Cibuľová (0), Silvia Goldasová (0), Sabina Houdeková (0), Iveta Juhásová (0)
25
58 Základná škola s MŠ, Nová Doba 482, Nižná, SR
Adrián Kabáč (0), Matej Matúch (-2), Marcel Nákačka (-3), Samo Jandura (-2)
25
59 Základná škola, Nábrežná 95, Nové Zámky, SR
Aurel Fenyvesi (-1), Martin Mikle (0), Ema Mrkvicová (0), Hugo Trojanovský (0)
25
60 Gymnázium, Komenského 2/1074, Partizánske, A, SR
Michal Dobravský (-1), Matej Petrík (-1), Katarína Ištvánová (-1), Jakub Smatana (-1)
25
61 Gymnázium, Ul. 1. mája 905, Púchov, B, SR
Jana Vozárová (-1), Simon Jellúš (-1), Daniel Ďuriš (-1), Teodor Beriac (-1)
25
62 Základná škola, Mládežnícka 1434/16, Púchov, SR
Martin Šlesar (0), Matej Baška (0), Lukáš Urban (0), Filip Šuba (0)
24
63 Základná škola, Brezová 19, Piešťany, B, SR
Michal Višňovský (0), Samuel Bojnanský (0), Monika Miklovičová (0), Žofia Šmídová (0)
24
64 Gymnázium, Komenského 2/1074, Partizánske, B, SR
Aneta Hýroššová (0), Vladimíra Kmeťová (0), Martin Pažický (0), Michal Skaličan (0)
24
65 Základná škola s MŠ, Oravské Veselé 377, Oravské Veselé, A, SR
Veronika Kocúrová (0), Simona Kubašáková (0), Magdaléna Kureková (-1), Viktória Sameliaková (-1)
24
66 Základná škola s MŠ, Bobrov, Bobrov, SR
Andrej Galčík (0), Filip Bodorík (0), Eva Remeňová (0), Veronika Peťková (0)
24
67 Základná škola, Slobody 2, Poltár, SR
Martin Beľa (0), Patrik Grexa (0), Ján Šága (0), Veronika Garajová (0)
24
68 Základná škola, Brezová 19, Piešťany, A, SR
Kristína Bučková (0), Dagmar Dujková (0), Jakub Lenovský (0), Matej Moravčík (0)
24
69 Základná škola, Ďumbierska 17, Banská Bystrica, C, SR
Jakub Murin (-1), Michaela Vágnerová (-1), Matej Grego (-1), Sofia Fillová (-1)
24
70 Základná škola, Dr. Daniela Fischera 2, Kežmarok, A, SR
Andrea Sosková (0), Barbora Vojtičková (0), Jakub Venglik (0), Samuel Pjatak (0)
24
71 Gymnázium K. Štúra, Nám. slobody 5, Modra, SR
Katarína Dujsíková (0), Alexandra Hojková (0), Pavel Kratochvíl (0), Lucia Ondovčíková (0)
24
72 Gymnázium, Parovská 1, Nitra, G, SR
Hana Kluvancová (-1), Svetlana Rampašeková (-1), Tatiana Matejková (-1), Tomáš Královič (0)
24
73 ZŠ s MŠ J.M.Hurbana, Beckov 410, Beckov, SR
Radoslav Macejka (-1), Samuel Potoček (-1), Timotej Dúha (0), Patrik Fiala (0)
23
74 Základná škola, Požiarnická 3, Košice-Juh, SR
Lukáš Červeňák (-1), Boris Dovčík (0), Kristína Morklaníková (0), Tomáš Šedo (-1)
23
75 Cirk. ZŠ Ž.Bosniakovej, Nám. hrdinov 6, Šurany, SR
Tobiáš Pobočík (0), Marek Porubský (0), Tadeáš Šimunek (0), Noémi Šimunková (-1)
23
76 Gymnázium A. Bernoláka, Lichnerova 69, Senec, SR
Timotej Michalka (0), Andrej Špila (0), Andrej Srnka (0), Allen Šmihel (0)
23
77 ZŠ Mansveta Olšovského, Kláštorné nám. 1, Malacky, A, SR
Patrik Bertovič (0), Andrej Kořínek (-1), Ondrej Kršiak (0), Peter Trenčanský (0)
23
78 Gymnázium, Bilíkova 24, Bratislava, C, SR
Tereza Ehnová (0), Katarína Juráková (0), Barbora Sitariková (0), Victória Žužičová (0)
23
79 Základná škola, Mostná 3, Nové Zámky, SR
Stela - Katarína Kamenická (0), Martin Pallek (0), Martin Takács (0), Bibiana Závodská (0)
23
80 Základná škola s MŠ, Hladovka 238, Hladovka, B, SR
Adam Harmata (0), Marcel Škrabek (0), Erik Zurvalec (0), Peter Šprlák (0)
23
81 Základná škola, M. Rázusa 1672/3, Zvolen, B, SR
Milan Bardiovský (0), Nina Bortelová (-1), Nataša Garguláková (-1), Lukáš Morong (0)
23
82 Škola pre mimoriadne nadané deti a gymnázium, Skalická 1, Bratislava, B, SR
Alex Chudic (-1), Barbora Marcineková (0), Lucia Tóthová (-1), Matúš Majer (0)
23
83 Škola pre mimoriadne nadané deti a gymnázium, Skalická 1, Bratislava, F, SR
Barbora Barančíková (-1), Sebastián Bražina (-1), Michal Mráz (-1), Petr Šigut (-1)
23
84 Gymnázium, Parovská 1, Nitra, F, SR
Ema Poláková (0), Miroslava Belanová (0), Kristína Svoradová (0), Miroslav Ilavský (0)
23
85 Gymnázium, Parovská 1, Nitra, C, SR
Matej Bolcskei (-1), Martin Lyžičiar (-1), Richard Čentéš (-1), Krištof Barát (-1)
22
86 Základ. škola sv.Jozefa, Pribinova 35, Hlohovec, SR
Marieta Koleková (0), Andrej Piňák (0), Daniel Šušuk (0), Lívia Žažová (0)
22
87 Základná škola, Kupeckého 74, Pezinok, C, SR
Maximilián Prachár (0), Oliver Cmelár (0), Hana Hupková (0), Zuzana Matúšková (-1)
22
88 Základná škola s MŠ, Jarná ulica 3168/13, Poprad, B, SR
Kollar Peter (0), Jahoda Martin (0), Diabelko Daniel (0), Pitoňáková Júlia (0)
22
89 Základná škola s MŠ, Andreja Bažíka 20, Zuberec, B, SR
Michal Harmata (0), Lukáš Hajdúk (-2), Matúš Vrábel (-1), Jakub Ondrík (-2)
22
90 Gymnázium Andreja Vrábla Levice, Mierová 5, Levice, B, SR
Katarína Bezáková (0), Nina Borošová (0), Lujza Gunišová (0), Ľuboš Hasič (0)
22
91 Základná škola, M. R. Štefánika 30, Hlohovec, A, SR
Samuel Řeřicha (0), Adam Pacher (0), Natália Jirkalová (0), Viktória Šerešová (0)
22
92 Gymnázium A. H. Škultétyho, Školská 21, Veľký Krtíš, SR
Oliver Kukolík (-1), Oliver Vrško (-1), Martin Balla (0), Marek Kanát (0)
22
93 Gymnázium Martina Hattalu, Železničiarov 278, Trstená, B, SR
Peter Turošák (-3), Natália Gibasová (0), Patrik Kočan (-2), Soňa Šikyňová (-1)
22
94 Základná škola s MŠ, Rabčická 410, Rabča, SR
Matej Florek (0), Pavol Garaj (0), Mário Štraus (0), Dušan Kvasničák (-1)
22
95 Základná škola, Mládežnícka 1434/16, Púchov, SR
Kristína Rosinová (0), Kristína Bizoňová (0), Aneta Brtišová (0), Natália Labantová (0)
22
96 Základná škola, Karpatská 8063/11, Žilina, SR
Sára Fraňová (-1), Martin Hvizdák (-1), Katarína Majerová (0), Richard Novotka (0)
22
97 Evanjelické lýceum, Vranovská 2, Bratislava, A, SR
Júlia Bachárová (0), Max Máčaj (0), Tomáš Walentín (0), Bystrík Fodor (0)
21
98 Základná škola s MŠ, Francisciho ulica 832/21, Poprad, SR
Mário Harvan (0), Kristína Trošoková (0), Alexandra Uhlárová (0), Jana Vargová (0)
21
99 Základná škola, Mierová 134, Svit, C, SR
Melisa Bukovinová (0), Jakub Dzurilla (0), Michal Gálik (0), Jana Petrovská (0)
21
100 ZŠ s MŠ, Školská 311, Spišská Teplica, SR
Andrej Skokan (0), Gabriela Želonková (0), Benjamín Skokan (-1), Stanislava Rušinová (-1)
21
101 Základná škola s MŠ, Dostojevského ul. 2616/25, Poprad, B, SR
Alex Kopinský (0), Matúš Dolinay (0), Patrik Cmorej (-1), Patrik Friedmann (-1)
21
102 Základná škola, Mládežnícka 1434/16, Púchov, SR
Dominik Cigánik (-1), Zdeno Chovanec (-1), Tomáš Marcina (-1), Vladimír Smatana (-1)
21
103 Základná škola, SNP 5, Šurany, SR
Denis Dzíbela (0), Jana Klučková (0), Kristína Macková (0), David Uhrík (0)
21
104 Základná škola R.Jašíka, Obuvnícka 432/23, Partizánske, SR
Hana Jakubíková (0), Max Radó (0), Jakub Šiška (0), Patrik Valent (0)
21
105 SŠ katol-Gymnázium sv. CaM, Farská ul. 19, Nitra, SR
Jozef Čásar (0), Ema Vargová (0), Katka Petrovičová (0), Anna Miklášová (-1)
21
106 Základná škola, Šmeralova 25, Prešov, B, SR
Dominik Borbuliak (-1), Jana Jankivová (-1), Alexander Removčík (-1), Diana Sokolová (-1)
21
107 Gymnázium, Alejová 1, Košice-Juh, E, SR
Andrej Pankuch (-1), René Čáky (-1), Stanislav Jochman (-1), Lucia Lazarová (-1)
21
108 Základná škola s MŠ, Komenského ulica 587/15, Poprad, SR
Michal Budziňák (0), Michal Frič (-1), Timotej Mudrák (-1), Martin Vdovják (0)
21
109 Základná škola, Dr. Daniela Fischera 2, Kežmarok, B, SR
Albert Koky (0), Natália Dzurilová (0), Daniel Madeja (0), Richard Král (0)
21
110 Základná škola s MŠ, Hôrky 2, Hôrky, SR
Ján Labuda (0), Lea Očková (0), Matej Tichý (0), Martin Zavadzan (0)
20
111 Gymnázium, Alejová 1, Košice-Juh, A, SR
Jakub Vojčík (-1), Jakub Gembický (-1), Martin Kozák (-1), Michal Stupár (-1)
20
112 Základná škola, Školská 2, Stupava, SR
Radovvan Tvrďák (0), Tomáš Letanovský (0), Matej Sokol (0), Samuel Renčo (0)
20
113 Gymnázium Jána Chalupku, Štúrova 13, Brezno, D, SR
Daniel Belko (0), Dominik Dolinský (0), Martin Molčány (0), Dušan Šandor (0)
20
114 Základná škola, Trieda SNP 20, Banská Bystrica, A, SR
Andrej Foltín (-1), Ján Styk (-1), David Vozár (0), Branislav Žilinec (0)
20
115 Súkromná ZŠ-Esprit, Majerníkova 62, Bratislava-Karlova Ves, B, SR
Alexia Benáková (-1), Robert Kádaši (-1), Dominik Laifr (-1), Patrik Otruba (-1)
19
116 Základná škola s MŠ, Hladovka 238, Hladovka, A, SR
Magdaléna Hutlasová (-1), Adam Kukuc (-1), Lucia Trojanová (-1), Mária Masláková (-1)
19
117 Základná škola, M. R. Štefánika 30, Hlohovec, B, SR
Ondrej Lopuch (0), Pavol Haršáni (0), Michal Vatter (0), Barbora Černá (0)
19
118 Gymnázium, Štefánikova 219/4, Bytča, SR
19
119 Základná škola s MŠ, Dolný Smokovec 21, Vysoké Tatry, SR
Peter Čonka (0), Juraj Martiček (0), Roman Škrab (0), Samuel Štibor (0)
19
120 Základná škola, Brvnište 388, Brvnište, SR
Richard Jandušík (0), Lukáš Jágrik (0), Milan Klabník (0), Silvia janáčková (0)
19
121 Základná škola s MŠ, E. P. Bárdoša 235/50, Habovka, SR
Michal Tekeľ (0), Tomáš Jandura (0), Filip Juráň (0), Matúš Vidiečan (0)
19
122 Gymnázium sv. Mikuláša, Duklianska 16, Prešov, SR
Mirka Katuščáková (-1), Ján Maťufka (0), František Straka (-1), Marián Šveda (0)
19
123 Základná škola, Medvedzie 155, Tvrdošín, C, SR
Lukáš Medvecký (-1), Lenka Medvecká (-1), Igor Smatana (-1), Michal Kavuljak (-1)
19
124 Spojená škola - ZŠ s MŠ, Letná ulica 3453/34, Poprad, SR
Adam Almášy (0), Ivana Gajanová (0), Natália Pohorelcová (-1), Fedor Alexander Župník (-1)
19
125 Základná škola s MŠ, Lokca 71, Lokca, SR
Margita Vajdiarová (0), Filip Kotúľ (0), Martin Maslan (-1), Samuel Rabčan (-1)
19
126 Gymnázium, Kukučínova 4239/1, Poprad, C, SR
Róbert Pomietlo (-1), Samuel Sopko (-1), Matej Ševčík (-1), Roman Pajerchin (-1)
19
127 Základná škola, Slnečná 168/28, Námestovo, SR
Sára Galčíková (-1), Zuzana Hýlová (-1), Peter Kmeť (-1), Alex Macala (-1)
19
128 Gymnázium, Alejová 1, Košice-Juh, F, SR
Michal Kolcun (-2), Martin Nemjo (-2), Matúš Farkaš (-2), Michaela Rusnáková (-2)
19
129 Gymnázium Martina Hattalu, Železničiarov 278, Trstená, A, SR
Klaudia Hucíková (-3), Patrícia Frančeková (-1), Andrea Pišútová (0), Veronika Santrová (-2)
19
130 Základná škola, Rajčianska 3, Bratislava-Vrakuňa, SR
Dominik Dobiaš (-1), Forró Karol (0), Jakub Jančuš (0), Kubalová Paulína (0)
19
131 Gymnázium Jána Chalupku, Štúrova 13, Brezno, E, SR
Gabriel Kňaze (0), Michal Melko (0), Daniel Caban (0), Jakub Strmeň (0)
19
132 Gymnázium, Ul. 1. mája 905, Púchov, A, SR
Jaroslav Jurenka (0), Matej Jurík (-1), Radoslav Bajza (-1), Žófia Lutišanová (0)
19
133 Základná škola s MŠ, Oravské Veselé 377, Oravské Veselé, B, SR
Juraj Kocúr (-1), Michal Miškovčík (-1), Šimon Mydlár (0), Adam Pňaček (0)
19
134 Gymnázium Ladislava Novomeského, Tomášikova 2, Bratislava, A, SR
Roman Wágner (-1), Zuzana Chválová (-1), Jakub Červenka (-1), Laura Gashi (-1)
18
135 Gymnázium J. Hollého Trnava, Na hlinách 7279/30, Trnava, A, SR
Ján Cipár (-1), Tomáš Grbálik (-1), Slávka Poloková (-1), Marek Vasiľko (-1)
18
136 Gymnázium, Alejová 1, Košice-Juh, H, SR
Dávid Erdody (-2), Jakub Farbula (-2), Erik Sedlák (-2), Martin Polyácsko (-2)
18
137 Gymnázium, Parovská 1, Nitra, E, SR
Lucia Saková (-1), Samuel Putz (-1), Michal Zahradníček (-1), Matúš Dokupil (-1)
18
138 Súkromná základná škola, Solivarská 28, Prešov, A, SR
Katarína Bartoššíková (-1), Ivo Dovičák (-1), Bruno Gonos (-1), Patrik Pigula (-1)
18
139 Základná škola, Hlavná ulica 375/26, Gbeľany, SR
Radoslav Šustek (-1), Juraj Vrábel (-1), Gréta Janíčková (0), Lenka Zajacová (0)
18
140 Základná škola, Zbehy 661, Zbehy, SR
Juraj Mikuš (-3), Jaroslav Sollár (-1), Matej Szorád (-1), Andreas Čentéš (-2)
18
141 Gymnázium, Ul. 1. mája 905, Púchov, C, SR
Peter Bajza (0), Peter Rúček (0), Marek Miček (0), Sabína Švecková (0)
18
142 Základná škola s MŠ, Dostojevského ul. 2616/25, Poprad, A, SR
Dávid Bendík (0), Rastislav Fotta (0), Lukáš Horváth (-1), Katarína Žoldáková (-1)
18
143 Spojená škola - ZŠ, Školská 535/5, Lendak, C, SR
Ružena Budzáková (0), Matúš Neupauer (0), Martin Neupauer (0), Melánia Neupauerová (0)
17
144 Cirkevná základná škola, T. G. Masaryka 9, Lučenec, SR
Dominika Líšková (0), Soňa Tomalová (0), Daniel Haranza (0), Daniel Sabó (0)
17
145 Základná škola, Sľažany 122, Sľažany, SR
Adriana Krajčiová (-1), Adela Verešpejová (-1), Jana Trubáčiková (0), Andrej Stopka (0)
17
146 Základná škola, Železničná 14, Bratislava-Vrakuňa, SR
Samuel Waclawek (-1), Anton Bičianek (-1), Tomáš Šumšala (-1), Michaela Maláriková (-1)
17
147 Cirkevná ZŠ sv. Gorazda, Komenského 495/31, Námestovo, SR
Jakub Bugaj (0), Juraj Sochuliak (0), Adam Sučák (-1), Terézia Uhliariková (-1)
17
148 Základná škola, V. Javorku 32, Žilina, B, SR
Šimon Káčer (-1), Matúš Korbáš (-1), Ondrej Lipták (-1), Martin Vydra (-1)
17
149 Základná škola, Školská 56/9, Oslany, B, SR
Natália Benková (-1), Paulína Mellová (-1), Sabína Hoosová (-1), Daniel Vlčák (-1)
17
150 Základná škola s MŠ, Udiča 248, Udiča, SR
Adriána Cigániková (-1), Andrea Miková (-1), Marek Gálik (-1), Ján Trško (-1)
16
151 Základná škola s MŠ, Tajovského ulica 2764/17, Poprad, A, SR
Michal Bencúr (0), Peter Lipták (0), Ján Skybjak (0), Sabína Tarbajová (0)
16
152 Cirkevná ZŠ R. Dilonga, Hviezdoslavova 823/7, Trstená, SR
Pavol Dzurek (0), Marek Gnida (-1), Peter Kubek (0), Jakub Pánek (-1)
16
153 Gymnázium Boženy Slančíkovej Timravy, Haličská cesta 9, Lučenec, SR
Mária Viktória Bánovská (0), Barbora Baranová (-1), Lukáš Hrdina (0), Dominika Belková (-1)
16
154 Základná škola, Komenského 2, Svit, A, SR
Denisa Dudašková (0), Milana Krišandová (0), Rudolf Škovira (0), Adriána Vartovníková (0)
16
155 Základná škola, A. Felcána 4, Hlohovec, SR
Hana Benčíková (0), Matúš Drienovský (0), Samuel Halás (0), Oľga Kaučíková (0)
16
156 Cirkevná ZŠ sv. Pavla, Sihelné 214, Sihelné, SR
Veronika Tarčáková (0), Zuzana Sušienková (0), Mária Chudjáková (0), Petra Ľudmová (0)
16
157 Základná škola s MŠ, Hul 429, Hul, SR
Lenka Černáková (0), Adam Levák (0), Tomáš Minárik (0), Erika Zeleňáková (0)
16
158 Gymnázium Jána Chalupku, Štúrova 13, Brezno, C, SR
Karin Schvartzbacherová (0), Lucia Antalová (0), Viktória Ivaničová (0), Alica Kramlová (0)
16
159 Základná škola, Malinovského 1160/31, Partizánske, SR
Tomáš Kováč (0), Lucia Filipejová (0), Kristína Boratková (0), Zuzana Kollerová (0)
15
160 Gymnázium Ivana Kupca Hlohovec, Komenského 13, Hlohovec, D, SR
Janka Raciková (0), Eduard Zelenay (0), Jakub Sobota (0), Huong Nguyen Quynh (0)
15
161 Základná škola s MŠ, SNP 158/20, Kalinovo, SR
Silvia Hullová (-1), Dominik Géč (0), Patrícia Hakeľová (-1), Michal Púpala (0)
15
162 Základná škola, Na Hôrke 30, Nitra, B, SR
Ema Barusová (0), Günter Kaschný (0), Jakub Segéň (0), Jakub Záň (0)
15
163 Základná škola, Mládežnícka 1434/16, Púchov, SR
Terézia Bizoňová (-1), Zuzana Kardošová (-1), Natália Sádecká (-1), Kristína Ivanišová (-1)
15
164 Základná škola, Koperníkova 24, Hlohovec, A, SR
Miroslav Bartek (-1), Tomáš Durila (-1), Michal Galanda (-1), Jakub Hrabovský (-1)
15
165 Základná škola s MŠ, Veľká Okružná 1089/19, Partizánske, B, SR
Vanessa Villarová (0), Andrej Bezák (0), Peter Jančich (0), Romana Ondrušová (0)
15
166 Gymnázium, Ul. 1. mája 905, Púchov, D, SR
Matej Mikula (-1), Miroslav Kubica (-1), Samulel Miček (-1), Matúš Tichý (-1)
15
167 Základná škola, Bernolákova 35, Šurany, SR
Denisa Cviková (0), Marek Minda (0), Samuel Virág (0), Simon Vitek (0)
15
168 Gymnázium Jána Chalupku, Štúrova 13, Brezno, B, SR
Natália Bachmanová (-4), Simona Čapeková (-4), Ema Račáková (-4), Sabína Švantnerová (-4)
14
169 Základná škola, Podzámska 35, Hlohovec, A, SR
Boris Pňaček (-1), Adam Borčány (0), Matúš Majzel (0), Marek Novosad (0)
14
170 ZŠ sv. Vojtecha, Levická 903, Vráble, SR
Lea Galová (-1), Marek Hudec (-1), Martin Repka (-1), Adam Vaško (-1)
14
171 Základná škola, Školská 56/9, Oslany, A, SR
Matej Hýrošš (0), Nikolas Kršiak (0), Kristián Mešina (0), Martin Michalik (0)
14
172 Základná škola, Mládežnícka 1434/16, Púchov, SR
Barbora Kučíková (0), Adam Plavák (0), Jakub Rábik (0), Viktória Žofčíková (0)
14
173 Základná škola s MŠ, Školská 321, Brezovica, A, SR
Šimon Benický (0), Simona Hrobárová (0), Ema Hrobárová (0), Denisa Váleková (0)
14
174 Spojená škola - ZŠ s MŠ, Oslobodenia č. 165, Belá, SR
Patrik Franek (0), Marek Meško (-1), Miroslav Mihalčatín (0), Dávid Zimen (-1)
14
175 ZŠ Žofie Bosniakovej, Školská 18, Teplička nad Váhom, SR
Erik Kobiliak (-1), Andrej Halama (-1), Adam Poljak (-1), Branislav Vrábel (-1)
13
176 Gymnázium, Školská 837, Tvrdošín, B, SR
Patrik Kecera (-1), Anna Loneková (-1), Katarína Vajduliaková (-1), Katarína Káziková (-1)
13
177 Základná škola, Láb 489, Láb, SR
Simona Kopčová (0), Marko Hrebeň (0), Marek Sovadina (0), Michal Strolka (0)
13
178 Základná škola s MŠ, Andreja Bažíka 20, Zuberec, A, SR
Michal Lajčin (-1), Anežka Gibasová (-1), Dušan Kulašník (-1), Andrea Pavčová (0)
13
179 Základná škola, Na Hôrke 30, Nitra, A, SR
Matúš Bíro (-1), Juraj Polák (-1), Jakub Sitár (-1), Patrik Varga (-1)
13
180 Základná škola L.N., Rúbanisko II 3079, Lučenec, SR
Martin Kamenský (-1), Dušan Kolimár (0), Adrián Kóša (0), David Vaňo (0)
13
181 Súkromná základná škola, Oravská cesta 11, Žilina, A, SR
Stanislav Rehor (0), Tomáš Hutyra (0), Dominika Trnková (0), Marek Mikluš (0)
13
182 Základná škola, Kupeckého 74, Pezinok, B, SR
Andrej Dubovský (0), Dominika Ondrejkovičová (0), Matúš Šimo (-1), Richard Holec (-1)
13
183 Základná škola s MŠ, Koperníkova ulica 1707/21, Poprad-Matejovce, SR
Michal Hlinka (0), Soňa Husárová (0), Filip Korenko (0), Ľudmila Marčišovská (0)
12
184 Základná škola, Koperníkova 24, Hlohovec, B, SR
Samuel Baranovič (0), Michal Michálek (0), Samuel Miklošík (0), Ondrej Zámečník (0)
12
185 Gymnázium sv. Mikuláša, Duklianska 16, Prešov, A, SR
Peter Škripko (0), Mária Marušinová (-1), Lívia Plavčanvová (0), Juraj Pribula (-1)
12
186 Základná škola, Kupeckého 74, Pezinok, A, SR
Filip Brom (0), Alex Makýš (0), Lukáš Féder (-1), Medard Féder (-1)
12
187 Základná škola, Školská 1, Ľubica, SR
Alexandra Budzová (0), Vanessa Rontová (0), Juraj Slavkovský (0), Slavomír Štosel (0)
12
188 Základná škola s MŠ, Chocholná - Velčice 313, Chocholná - Velčice, SR
Simona Kováčová (0), Karin Kováčová (0), Alžbeta Potočková (0), Natália Regnerová (0)
12
189 Základná škola s MŠ, Školská 321, Brezovica, B, SR
Patrik Hucík (-1), Nina Kovaliková (-1), Nikola Krnáčová (-1), Žaneta Števaňáková (-1)
11
190 Súkromné gymnázium ESPRIT, Majerníkova 62, Bratislava, SR
Sebastián Deák (-1), Soňa Eškutová (-1), Lucia Gvothová (-1), Adam Kormaník (-1)
11
191 Základná škola s MŠ, Brodno 110, Žilina, SR
Patrik Líška (-1), Ivan Matejik (-1), Jozef Súkeník (-1), Roman Zuzík (0)
11
192 Základná škola s MŠ, Veľká Okružná 1089/19, Partizánske, A, SR
Marek Čepan (-1), Simona Duchovičová (-1), Jaroslav Szegeny (-1), Natália Mattová (-1)
11
193 Základná škola s MŠ, Školská 8, Spišské Bystré, SR
Tímea Dragošová (-1), Jana Gavurová (-1), Ema Marková (-1), Matej Zámečník (-1)
11
194 Základná škola, Školská 3, Poltár, SR
Jakub Gombala (0), Kristína Grosshappelová (0), Milan Jurčík (0), Daša Nociarová (0)
11
195 Základná škola s MŠ, Vitanová 90, Vitanová, SR
Gabriel Karas (0), Michal Pšitek (-4), Lenka Pšiteková (-1), Radovan Ťapaj (-1)
11
196 Súkromná ZŠ-Esprit, Majerníkova 62, Bratislava-Karlova Ves, A, SR
Patrik Buzinkay (-1), Jakub Fajnor (0), Michal Majláth (0), Laura Šimúnková (-1)
10
197 Základná škola s MŠ, Cádrova 23, Bratislava-Nové Mesto, SR
10
198 Súkromná základná škola, Oravská cesta 11, Žilina, B, SR
Emma Barancová (-1), Rastislav Korman (-1), Matej Raab (-1), Filip Torous (-1)
10
199 Evanjelické lýceum, Vranovská 2, Bratislava, B, SR
Elena Mária Bodnárová (-1), Samuel Hroboň (-1), Rebeka Jirsáková (-1), Tatiana Tomášová (-1)
10
200 Základná škola s MŠ, Družstevná 11, Halič, SR
Ľubomír Brada (0), Peter Gembec (0), Samuel Matúška (0), Martina Karáseková (0)
10
201 Základná škola s MŠ, Udiča 248, Udiča, SR
Patrik Cigánik (0), Romana Luhová (0), Lukáš Mituník (0), Erika Šarlayová (0)
10
202 Základná škola, Veľké Uherce 145, Veľké Uherce, SR
Vanková Anita (-1), Matthew Charles Cooke (-1), Duchovič Mário (-1), Peter Petrík (0)
10
203 Základná škola, Komenského 2, Svit, B, SR
Jakub Greguška (-1), Kristína Karaffová (-1), Matej Slivka (-1), Lenka Vrbičanová (-1)
10
204 Základná škola, Jelenia 16, Bratislava-Staré Mesto, B, SR
Patrícia Markusová (-1), Jakub Matta (-1), Dávid Šedivý (-1), Denis Zvonár (-1)
10
205 Gymnázium Jána Chalupku, Štúrova 13, Brezno, A, SR
Renáta Riapošová (-2), Alexandra Vojtasová (-2), Gabriela Tereková (-2), Vanesa Kováčiková (-2)
9
206 Základná škola, Mierová 134, Svit, B, SR
Nina Benková (0), Peter Kubaský (0), Adriana Neuvirthová (0), Sára Pavlovičová (0)
8
207 Základná škola s MŠ, Lemešany 154, Lemešany, SR
Irena Borisová (0), Kamila Kapustníková (0), Zuzana Onofrejová (0), Nikola Pavlíková (0)
8
208 Súkromná základná škola, Solivarská 28, Prešov, B, SR
Martina Bodnárová (-2), Marta Kratműllerová (-2), Alexander Tomaščík (-2), Alex Zamborský (-2)
8
209 ZŠ kniežaťa Pribinu, Andreja Šulgana 1, Nitra, SR
Lucia Bohumelová (0), Pavlína Kapsdorferová (-1), Adam Kriváčik (-1), Sarah Nemčeková (-2)
8
210 Základná škola, Topoľová 8, Nitra, SR
Kristína Róžová (-1), Veronika Bellová (-1), Liliana Lopošová (-1), Lucia Baráneková (0)
7