Výsledky Náboja 2014
Na základe Rozhodnutia Ministra školstva, vedy, výskumu a športu z 23. októbra 2020 dochádza k prerušeniu prezenčnej formy výučby na 2. stupni základných škôl a stredných školách do odvolania. Náboj Junior je preto v školskom roku 2020/2021 zrušený. Budeme sa na vás tešiť v novembri 2021!

Výsledky Náboja 2014, , Slovensko, Bratislava


ŠkolaBody
1 Škola pre mimoriadne nadané deti a gymnázium, Skalická 1, Bratislava, E, SR
Matej Krásny (0), Jakub Hluško (0), Alan Laifer (0), Michal Horanský (-1)
41
2 Spojená škola Novohradská- ZŠ Košická, Košická, Bratislava-Ružinov, SR
Jozef Číž (0), Bohdan Jóža (0), Dávid Mišiak (0), Richard Vaško (0)
41
3 Gymnázium, Grösslingová 18, Bratislava, C, SR
Pavol Kollár (0), Michal Molnár (0), Matej Moško (0), Miloš Travěnec (0)
37
4 Súkromná základná škola pre žiakov so všeobecným intelektovým nadaním, Bajkalská 20, Bratislava, A, SR
Boris Balheim (0), Michal Mokráň (0), Samuel Ján Plesník (0), Filip Varhaník (0)
35
5 Gymnázium, Grösslingová 18, Bratislava, A, SR
Jozef Fulop (-1), Martin Koutenský (-1), Matej Kučera (-1), Jakub Parada (-1)
34
6 Základná škola, Jelenia 16, Bratislava-Staré Mesto, A, SR
Štefan Baďura (0), Dominika Belovičová (0), Matej Floch (0), Oliver Garbini (0)
29
7 Škola pre mimoriadne nadané deti a gymnázium, Skalická 1, Bratislava, C, SR
Jakub Hantabál (0), Adam Tóth (0), Marek Jankovič (0), Andrej Bederka (0)
29
8 Gymnázium Ladislava Novomeského, Tomášikova 2, Bratislava, C, SR
Šimon Bednařik (0), Viktor Linh Tran (0), Ivan Šulek (0), Leonard Jakubáč (0)
28
9 Gymnázium Ladislava Novomeského, Tomášikova 2, Bratislava, B, SR
Samuel Smoleniak (0), Peter Kaňák (0), Ľubor Koka (0), Stanislav Száraz (0)
28
10 Gymnázium, Grösslingová 18, Bratislava, B, SR
Ondrej Baranovič (0), Peter Kravár (-1), Jitka Muravská (-1), Tatiana Rievajová (0)
27
11 Gymnázium, Senecká 2, Pezinok, A, SR
Pavol Kebis (0), Michal Bíro (0), Jerguš Kapusta (0), Adam Bereník (0)
27
12 Škola pre mimoriadne nadané deti a gymnázium, Skalická 1, Bratislava, D, SR
Ivan Kotora (-1), Miroslav Macko (-1), Max Mravčák (-1), Jakub Pravda (-1)
26
13 Gymnázium, Senecká 2, Pezinok, B, SR
Samuel Wittlinger (-1), Lukáš Kostrian (-1), Marek Jelok (-1), Róbert Ružek (-1)
26
14 Gymnázium, Bilíkova 24, Bratislava, B, SR
Martin Gendiar (0), Martin Ivančík (0), Tomáš Král (0), Pavol Margitfalvi (0)
26
15 Gymnázium, Bilíkova 24, Bratislava, A, SR
Barbora Cibuľová (0), Silvia Goldasová (0), Sabina Houdeková (0), Iveta Juhásová (0)
25
16 Gymnázium K. Štúra, Nám. slobody 5, Modra, SR
Katarína Dujsíková (0), Alexandra Hojková (0), Pavel Kratochvíl (0), Lucia Ondovčíková (0)
24
17 Gymnázium A. Bernoláka, Lichnerova 69, Senec, SR
Timotej Michalka (0), Andrej Špila (0), Andrej Srnka (0), Allen Šmihel (0)
23
18 ZŠ Mansveta Olšovského, Kláštorné nám. 1, Malacky, A, SR
Patrik Bertovič (0), Andrej Kořínek (-1), Ondrej Kršiak (0), Peter Trenčanský (0)
23
19 Gymnázium, Bilíkova 24, Bratislava, C, SR
Tereza Ehnová (0), Katarína Juráková (0), Barbora Sitariková (0), Victória Žužičová (0)
23
20 Škola pre mimoriadne nadané deti a gymnázium, Skalická 1, Bratislava, B, SR
Alex Chudic (-1), Barbora Marcineková (0), Lucia Tóthová (-1), Matúš Majer (0)
23
21 Škola pre mimoriadne nadané deti a gymnázium, Skalická 1, Bratislava, F, SR
Barbora Barančíková (-1), Sebastián Bražina (-1), Michal Mráz (-1), Petr Šigut (-1)
23
22 Základná škola, Kupeckého 74, Pezinok, C, SR
Maximilián Prachár (0), Oliver Cmelár (0), Hana Hupková (0), Zuzana Matúšková (-1)
22
23 Evanjelické lýceum, Vranovská 2, Bratislava, A, SR
Júlia Bachárová (0), Max Máčaj (0), Tomáš Walentín (0), Bystrík Fodor (0)
21
24 Základná škola, Školská 2, Stupava, SR
Radovvan Tvrďák (0), Tomáš Letanovský (0), Matej Sokol (0), Samuel Renčo (0)
20
25 Súkromná ZŠ-Esprit, Majerníkova 62, Bratislava-Karlova Ves, B, SR
Alexia Benáková (-1), Robert Kádaši (-1), Dominik Laifr (-1), Patrik Otruba (-1)
19
26 Základná škola, Rajčianska 3, Bratislava-Vrakuňa, SR
Dominik Dobiaš (-1), Forró Karol (0), Jakub Jančuš (0), Kubalová Paulína (0)
19
27 Gymnázium Ladislava Novomeského, Tomášikova 2, Bratislava, A, SR
Roman Wágner (-1), Zuzana Chválová (-1), Jakub Červenka (-1), Laura Gashi (-1)
18
28 Základná škola, Železničná 14, Bratislava-Vrakuňa, SR
Samuel Waclawek (-1), Anton Bičianek (-1), Tomáš Šumšala (-1), Michaela Maláriková (-1)
17
29 Základná škola, Láb 489, Láb, SR
Simona Kopčová (0), Marko Hrebeň (0), Marek Sovadina (0), Michal Strolka (0)
13
30 Základná škola, Kupeckého 74, Pezinok, B, SR
Andrej Dubovský (0), Dominika Ondrejkovičová (0), Matúš Šimo (-1), Richard Holec (-1)
13
31 Základná škola, Kupeckého 74, Pezinok, A, SR
Filip Brom (0), Alex Makýš (0), Lukáš Féder (-1), Medard Féder (-1)
12
32 Súkromné gymnázium ESPRIT, Majerníkova 62, Bratislava, SR
Sebastián Deák (-1), Soňa Eškutová (-1), Lucia Gvothová (-1), Adam Kormaník (-1)
11
33 Súkromná ZŠ-Esprit, Majerníkova 62, Bratislava-Karlova Ves, A, SR
Patrik Buzinkay (-1), Jakub Fajnor (0), Michal Majláth (0), Laura Šimúnková (-1)
10
34 Základná škola s MŠ, Cádrova 23, Bratislava-Nové Mesto, SR
10
35 Evanjelické lýceum, Vranovská 2, Bratislava, B, SR
Elena Mária Bodnárová (-1), Samuel Hroboň (-1), Rebeka Jirsáková (-1), Tatiana Tomášová (-1)
10
36 Základná škola, Jelenia 16, Bratislava-Staré Mesto, B, SR
Patrícia Markusová (-1), Jakub Matta (-1), Dávid Šedivý (-1), Denis Zvonár (-1)
10