Výsledky Náboja 2014
Na základe Rozhodnutia Ministra školstva, vedy, výskumu a športu z 23. októbra 2020 dochádza k prerušeniu prezenčnej formy výučby na 2. stupni základných škôl a stredných školách do odvolania. Náboj Junior je preto v školskom roku 2020/2021 zrušený. Budeme sa na vás tešiť v novembri 2021!

Výsledky Náboja 2014, , Slovensko, Košice


ŠkolaBody
1 Základná škola, Krosnianska 4, Košice-Dargov. hrdinov, C, SR
Matej Hanus (-1), Martin Melicher (0), Radomír Miščík (0), Matej Tarča (-1)
42
2 Gymnázium, Alejová 1, Košice-Juh, J, SR
Filip Csonka (0), Viktória Brezinová (0), Samuel Krajči (0), Martin Števko (0)
39
3 Súkromná základná škola, Dneperská 1, Košice-Nad jazerom, SR
Lukáš Revák (0), Branislav Pastula (-1), Marek Kuruc (-2), Natália Beliová (-2)
30
4 Základná škola, Krosnianska 4, Košice-Dargov. hrdinov, B, SR
Tomáš Chovančák (-1), Radoslav Lascsák (-1), Michal Masrna (-1), Patrik Paľovčík (-1)
30
5 Gymnázium, Alejová 1, Košice-Juh, C, SR
Samuel Chaba (0), Martin Mičko (0), Martin Mihálik (0), Martin Šalagovič (0)
29
6 Základná škola, Krosnianska 4, Košice-Dargov. hrdinov, A, SR
Martin Albert Gbúr (-1), Dárius Pacholský (-1), Jakub Patrik (-1), Dávid Stripaj (0)
26
7 Základná škola, Šmeralova 25, Prešov, A, SR
Marcel Baňas (-1), Marko Čančinov (-1), Margaréta Sokolová (0), Jonáš Suvák (0)
25
8 Základná škola, Požiarnická 3, Košice-Juh, SR
Lukáš Červeňák (-1), Boris Dovčík (0), Kristína Morklaníková (0), Tomáš Šedo (-1)
23
9 Základná škola, Šmeralova 25, Prešov, B, SR
Dominik Borbuliak (-1), Jana Jankivová (-1), Alexander Removčík (-1), Diana Sokolová (-1)
21
10 Gymnázium, Alejová 1, Košice-Juh, E, SR
Andrej Pankuch (-1), René Čáky (-1), Stanislav Jochman (-1), Lucia Lazarová (-1)
21
11 Gymnázium, Alejová 1, Košice-Juh, A, SR
Jakub Vojčík (-1), Jakub Gembický (-1), Martin Kozák (-1), Michal Stupár (-1)
20
12 Gymnázium sv. Mikuláša, Duklianska 16, Prešov, SR
Mirka Katuščáková (-1), Ján Maťufka (0), František Straka (-1), Marián Šveda (0)
19
13 Gymnázium, Alejová 1, Košice-Juh, F, SR
Michal Kolcun (-2), Martin Nemjo (-2), Matúš Farkaš (-2), Michaela Rusnáková (-2)
19
14 Gymnázium, Alejová 1, Košice-Juh, H, SR
Dávid Erdody (-2), Jakub Farbula (-2), Erik Sedlák (-2), Martin Polyácsko (-2)
18
15 Súkromná základná škola, Solivarská 28, Prešov, A, SR
Katarína Bartoššíková (-1), Ivo Dovičák (-1), Bruno Gonos (-1), Patrik Pigula (-1)
18
16 Gymnázium sv. Mikuláša, Duklianska 16, Prešov, A, SR
Peter Škripko (0), Mária Marušinová (-1), Lívia Plavčanvová (0), Juraj Pribula (-1)
12
17 Základná škola s MŠ, Lemešany 154, Lemešany, SR
Irena Borisová (0), Kamila Kapustníková (0), Zuzana Onofrejová (0), Nikola Pavlíková (0)
8
18 Súkromná základná škola, Solivarská 28, Prešov, B, SR
Martina Bodnárová (-2), Marta Kratműllerová (-2), Alexander Tomaščík (-2), Alex Zamborský (-2)
8