Výsledky Náboja 2014
Na základe Rozhodnutia Ministra školstva, vedy, výskumu a športu z 23. októbra 2020 dochádza k prerušeniu prezenčnej formy výučby na 2. stupni základných škôl a stredných školách do odvolania. Náboj Junior je preto v školskom roku 2020/2021 zrušený. Budeme sa na vás tešiť v novembri 2021!

Výsledky Náboja 2014, , Slovensko, Trstená


ŠkolaBody
1 Gymnázium, Školská 837, Tvrdošín, A, SR
Agáta Brozová (0), Erika Klčová (0), Andrea Hurajová (0), Alica Maďarová (-2)
27
2 Základná škola s MŠ, Nová Doba 482, Nižná, SR
Adrián Kabáč (0), Matej Matúch (-2), Marcel Nákačka (-3), Samo Jandura (-2)
25
3 Základná škola s MŠ, Hladovka 238, Hladovka, B, SR
Adam Harmata (0), Marcel Škrabek (0), Erik Zurvalec (0), Peter Šprlák (0)
23
4 Základná škola s MŠ, Andreja Bažíka 20, Zuberec, B, SR
Michal Harmata (0), Lukáš Hajdúk (-2), Matúš Vrábel (-1), Jakub Ondrík (-2)
22
5 Gymnázium Martina Hattalu, Železničiarov 278, Trstená, B, SR
Peter Turošák (-3), Natália Gibasová (0), Patrik Kočan (-2), Soňa Šikyňová (-1)
22
6 Základná škola s MŠ, Hladovka 238, Hladovka, A, SR
Magdaléna Hutlasová (-1), Adam Kukuc (-1), Lucia Trojanová (-1), Mária Masláková (-1)
19
7 Základná škola s MŠ, E. P. Bárdoša 235/50, Habovka, SR
Michal Tekeľ (0), Tomáš Jandura (0), Filip Juráň (0), Matúš Vidiečan (0)
19
8 Základná škola, Medvedzie 155, Tvrdošín, C, SR
Lukáš Medvecký (-1), Lenka Medvecká (-1), Igor Smatana (-1), Michal Kavuljak (-1)
19
9 Gymnázium Martina Hattalu, Železničiarov 278, Trstená, A, SR
Klaudia Hucíková (-3), Patrícia Frančeková (-1), Andrea Pišútová (0), Veronika Santrová (-2)
19
10 Cirkevná ZŠ R. Dilonga, Hviezdoslavova 823/7, Trstená, SR
Pavol Dzurek (0), Marek Gnida (-1), Peter Kubek (0), Jakub Pánek (-1)
16
11 Základná škola s MŠ, Školská 321, Brezovica, A, SR
Šimon Benický (0), Simona Hrobárová (0), Ema Hrobárová (0), Denisa Váleková (0)
14
12 Gymnázium, Školská 837, Tvrdošín, B, SR
Patrik Kecera (-1), Anna Loneková (-1), Katarína Vajduliaková (-1), Katarína Káziková (-1)
13
13 Základná škola s MŠ, Andreja Bažíka 20, Zuberec, A, SR
Michal Lajčin (-1), Anežka Gibasová (-1), Dušan Kulašník (-1), Andrea Pavčová (0)
13
14 Základná škola s MŠ, Školská 321, Brezovica, B, SR
Patrik Hucík (-1), Nina Kovaliková (-1), Nikola Krnáčová (-1), Žaneta Števaňáková (-1)
11
15 Základná škola s MŠ, Vitanová 90, Vitanová, SR
Gabriel Karas (0), Michal Pšitek (-4), Lenka Pšiteková (-1), Radovan Ťapaj (-1)
11