Výsledky Náboja 2015
Na základe Rozhodnutia Ministra školstva, vedy, výskumu a športu z 23. októbra 2020 dochádza k prerušeniu prezenčnej formy výučby na 2. stupni základných škôl a stredných školách do odvolania. Náboj Junior je preto v školskom roku 2020/2021 zrušený. Budeme sa na vás tešiť v novembri 2021!

Výsledky Náboja 2015, , Česká republika, České Budějovice


ŠkolaBody
1 Gymnázium, Jírovcova 8, České Budějovice, B, ČR
Jonáš Havelka (9), Patrik Studík (9), Kateřina Kučerová (9), Ladislav Nagy (7)
28
2 Gymnázium J. V. Jirsíka, Fráni Šrámka 23, České Budějovice, A, ČR
David Kavka (9), Ondřej Vaněk (9), Petr Šťastný (9), Štěpán Marousek (9)
25
3 Gymnázium J. V. Jirsíka, Fráni Šrámka 23, České Budějovice, B, ČR
Chumlen Jan (8), Vrána Jan (8), Štěch Jan (8), Brich Ondřej (8)
24
4 Základní škola, Za Nádražím 222, Český Krumlov, ČR
Michal Kalista (9), Petr Pomije (8), Martin Pučil (8), Ondřej Šimeček (8)
24
5 Gymnázium, Školní 995, Trhové Sviny, ČR
Jakub Hamadej (9), Vojtěch Švarc (8), Josef Troup (9), Kateřina Žohová (8)
23
6 Gymnázium, Na Sadech 308, Třeboň, ČR
Jiří Čapek (9), Kateřina Kněžínková (9), Oldřich Kučera (9), Jana Kučerová (9)
22
7 Gymnázium, Jírovcova 8, České Budějovice, A, ČR
Dobruše Lukášová (9), Kateřina Malá (8), Tereza Maxerová (7), Tereza Kučerová (7)
21
8 Základní škola, Oskara Nedbala 30, České Budějovice, ČR
Kateřina Levá (8), Petr Nekola (9), Daniel Šlemar (9), Jan Stropnický (8)
20
9 Gymnázium, Chvalšinská 112, Český Krumlov, B, ČR
Kateřina Benešová (9), Jakub Sojka (9), Alena Honetschlägerová (8), Vojtěch Pils (8)
19
10 Gymnázium, Chvalšinská 112, Český Krumlov, A, ČR
Tomáš Duspiva (9), Petr Švanda (9), Kateřina Kadeřábková (9), Pavla Mikešová (9)
19
11 Gymnázium, Česká 64, České Budějovice, B, ČR
Tomáš Raus (9), Matyáš Ferina (9), Jaroslav Ludačka (9), Petr Čácha (9)
18
12 Gymnázium, Česká 64, České Budějovice, A, ČR
Markéta Placerová (8), Dominika Uhlířová (8), Fabián Bílý (8), Marek Vácha (8)
17
13 Základní škola, Školní 414, Nová Včelnice, ČR
Zuzana Berounská (8), Kateřina Letochová (9), Martin Němeček (9), Marek Strnad (8)
17
14 Gymnázium, SOŠ ekonomická a SOU, Pohorská 86, Kaplice, B, ČR
Martin Čajan (9), Václav Důra (9), Tomáš Knap (9), Karel Mrzena (9)
17
15 Gymnázium, Jírovcova 8, České Budějovice, C, ČR
Marie Raušová (9), Veronika Novotná (9), Veronika Kazdová (7), Tereza Nedbalová (8)
15
16 Základní škola, Sokolská 296, Třeboň, A, ČR
Filip Chlaň (9), Markéta Fischerová (9), Tadeáš Sedlák (9), Tomáš Tůma (9)
15
17 Základní škola, Matice školské 3, České Budějovice, A, ČR
Karel Beránek (9), Jakub Dvořák (9), Lucie Stachová (9), Klára Vaněčková (9)
12
18 Základní škola, Sokolská 296, Třeboň, B, ČR
Václav Chlupáč (8), Michal Kubečka (8), Matěj Sokolík (8), Jiří Vochozka (8)
12
19 Základní škola, Matice školské 3, České Budějovice, B, ČR
Daniel Benda (9), Josef Kostečka (9), Štěpán Mikeš (9), Ondřej Popel (9)
12
20 Gymnázium, SOŠ ekonomická a SOU, Pohorská 86, Kaplice, A, ČR
Veronika Valášková (9), Anna Grambalová (9), Vendula Pechová (9), Martin Balcar (9)
10
21 Gymnázium, Boženy Němcové 213, Dačice, B, ČR
Kryštof Blažek (7), Vojtěch Henzl (7), Přemysl Kříž (7), Alexandra Palánová (7)
9