Výsledky Náboja 2015
Na základe Rozhodnutia Ministra školstva, vedy, výskumu a športu z 23. októbra 2020 dochádza k prerušeniu prezenčnej formy výučby na 2. stupni základných škôl a stredných školách do odvolania. Náboj Junior je preto v školskom roku 2020/2021 zrušený. Budeme sa na vás tešiť v novembri 2021!

Výsledky Náboja 2015, , Česká republika, Česká Lípa


ŠkolaBody
1 Gymnázium a SOŠ dr. Václava Šmejkala, Stavbařů 5, Ústí nad Labem, ČR
Hung Do (9), Ngoc Hung Hoang (9), Klára Veselá (9), Prokop Mikulášek (9)
29
2 Základní škola U Lesa, Boženy Němcové 539, Nový Bor, ČR
Sabina Hammacheová (9), Vítězslav Kříž (9), Jana Rdrová (9), Tereza Svobodová (9)
25
3 Gymnázium, Komenského 10, Rumburk, ČR
Vladimír Hoť (9), Petr Kaštánek (9), Huu Nguyen Quy (8), Filip Doležal (8)
25
4 Gymnázium, Žitavská 2969, Česká Lípa, A, ČR
Dominik Nováček (9), Josef Zátka (9), Jan Rychtera (8), Libor Šabaka (8)
25
5 Gymnázium, Jateční 22, Ústí nad Labem, ČR
Marek Heide (9), Anna Kimlová (8), Jan Koudelka (9), Vít Vohryzka (8)
22
6 Základní škola a Mateřská škola, Skalice u České Lípy 264, Skalice u České Lípy, ČR
Karel Brož (9), Dan Pavlovec (9), Martin Slanský (9), Václav Kašík (9)
20
7 Gymnázium, Žitavská 2969, Česká Lípa, B, ČR
Anna Salavcová (7), Hana Salavcová (7), Jana Bartáková (7), Jana Simulíková (7)
19
8 Gymnázium Děčín, Komenského náměstí 4, Děčín I, ČR
Vojtěch Grubr (8), Martin Kivader (8), Barbora Voděrková (8), Natálie Nerglová (8)
18
9 Základní škola, náměstí Míru 128, Nový Bor, ČR
Denisa Hlávková (9), Kateřina Jelínková (9), Jan Kováč (9), Jan Liška (9)
18
10 Základní škola a Mateřská škola, Jižní 1903, Česká Lípa, ČR
Kateřina Bradáčová (8), Petr Kroupa (9), Filip Lorenc (8), Lukáš Pavlujk (9)
18
11 Základní škola, Pátova 406, Česká Lípa, ČR
Tereza Houdová (8), Adam Němec (9), Jiří Novotný (9), Marie Kateřina Pánková (8)
17
12 Gymnázium Josefa Jungmanna, Svojsíkova 1, Litoměřice, B, ČR
Jakub Hanč (8), Martin Vízner (8), Vincent Stuchlý (9), Alžběta Žáková (9)
17
13 Základní škola, Dlouhá 113, Dubá, ČR
Karel Mareš (9), Nikola Haltmarová (9), Timotej Horacio Exner (8), Michal Stejskal (8)
16
14 Gymnázium Josefa Jungmanna, Svojsíkova 1, Litoměřice, A, ČR
Vojtěch Netrh (8), Pavel Lípa (8), Vít Nademlejnský (9), Martin Chuchel (9)
16
15 Základní škola, U Stadionu 4, Litoměřice, ČR
Petr Lesák (9), Terezie Melmuková (9), Tomáš Merhout (9), Tereza Opavová (9)
14
16 Základní škola a Mateřská škola, Opletalova 699, Benešov nad Ploučnicí, ČR
Barbora Kulíková (8), Matěj Nergl (8), Viktorie Pejpková (9), Ferdinand Stodola (9)
13
17 Základní škola, příspěvková organizace, Na Stráni 879, Děčín VI - Letná, ČR
Vít Baldinus (8), Šárka Kučerová (9), Eliška Lajblová (8), Jakub Petrášek (9)
12
18 Základní škola, Edisonova 2821, Varnsdorf, ČR
Martin Pešek (9), Aneta Kropáčková (9), Jakub Mikel (9), Alena Červená (9)
12