Výsledky Náboja 2015
Na základe Rozhodnutia Ministra školstva, vedy, výskumu a športu z 23. októbra 2020 dochádza k prerušeniu prezenčnej formy výučby na 2. stupni základných škôl a stredných školách do odvolania. Náboj Junior je preto v školskom roku 2020/2021 zrušený. Budeme sa na vás tešiť v novembri 2021!

Výsledky Náboja 2015, , Česká republika, Ostrava


ŠkolaBody
1 Wichterlovo gymnázium, Čs. exilu 669, Ostrava - Poruba, B, ČR
Vojtěch David (8), Jiří Močkoř (8), Vojtěch Mohelník (8), Ondřej Szymik (8)
27
2 Základní škola a Mateřská škola, Slezská 316, Slavkov, ČR
Marek Tengler (9), Martin Pavlík (9), Marek Lipka (9), Jan Stoklasa (9)
27
3 Masarykovo gymnázium, Jičínská 528, Příbor, ČR
Ludmila Hrušková (8), Jana Kolenovská (9), Veronika Krčmáriková (8), Marek Štefaník (8)
25
4 Církevní základní škola svaté Ludmily, Zámecká 57, Hradec nad Moravicí, ČR
Klára Kuběnová (8), Kateřina Hoňková (8), Adéla Sakreidová (9), Vít Šimeček (9)
25
5 Gymnázium, Mírová 1442, Karviná - Nové Město, ČR
Tomáš Grycz (8), Sofia Michailidu (9), Michael Novák (9), Pavel Smiga (8)
25
6 Wichterlovo gymnázium, Čs. exilu 669, Ostrava - Poruba, A, ČR
Ondřej Čech (9), Eduard Csölle (9), Lukáš Fryč (9), Ondřej Klus (9)
22
6 Gymnázium, Komenského 2, Havířov - Město, A, ČR
Robert Gemrot (8), Hana Guziurová (9), Marek Szymutko (9), Jakub Mráz (9)
22
8 Základní škola T. G. Masaryka, Riegrova 13, Opava, A, ČR
Denis Kurka (9), Šimon Tomáš (9), Klára Bendová (9), Matyáš Svrček (6)
21
9 Gymnázium, Volgogradská 6a, Ostrava - Zábřeh, B, ČR
Pasečný Ondřej (9), Horáková Klára (9), Kunčarová Lucie (9), Kovačech Martin (9)
21
10 ZŠ a MŠ s p. j. v., Dr. Olszaka 156, Karviná - Fryštát, ČR
Adam Breznen (9), Jakub Michalski (9), Andrzej Pribula (9), David Zimniok (9)
21
11 Gymnázium, Komenského 2, Havířov - Město, B, ČR
Matěj Vais (9), Barbora Gavendová (8), Matěj Malysa (8), Martin Svoboda (8)
20
12 Základní škola, L. Štúra 8, Ostrava-Poruba, B, ČR
Jakub Hájek (9), Vojtěch Krištofík (9), Tomáš Miksa (9), Marie Vojkovská (9)
19
13 Základní škola, Dětská 2, Ostrava-Poruba, ČR
Ondřej Groman (8), Tomáš Očenášek (9), Michaela Oudová (9), Lucie Popková (8)
19
14 Gymnázium, Komenského 713, Třinec, B, ČR
Eva Kajzarová (9), Tomáš Laba (9), Adam Michalek (9), Alexandr Šimon (9)
19
15 Gymnázium, Komenského 713, Třinec, A, ČR
Kateřina Balcarová (8), Karolína Czepczorová (8), David Rajca (8), Vojtěch Spratek (8)
18
16 Biskupské gymnázium v Ostravě, Karla Pokorného 1284, Ostrava - Poruba, B, ČR
Štěpán Chrástecký (9), Jan Holáň (9), Anna Jurišicová (9), Martin Tyl (9)
18
17 Gymnázium Olgy Havlové, M. Majerové 1691, Ostrava - Poruba, A, ČR
Adrian Katona (9), Matyáš Hansel (9), Vilém Honysz (9), Tomáš Knap (9)
16
18 Základní škola T. G. Masaryka, Riegrova 13, Opava, B, ČR
Tomáš Bartusek (9), Filip Růžička (9), Veronika Smetanová (9), Adam Toška (8)
16
19 Gymnázium Olgy Havlové, M. Majerové 1691, Ostrava - Poruba, B, ČR
Michal Čížek (9), Petr Hruša (9), Radomír Čech (9), Vít Mališ (9)
16
20 Gymnázium, Volgogradská 6a, Ostrava - Zábřeh, A, ČR
Plachta Jakub (9), Vavrečka Jan (9), Ručka Martin (9), Dzik Martin (9)
16
21 Základní škola dr. Milady Horákové, Obránců míru 369, Kopřivnice, ČR
Tomáš Hykl (9), Jiří Kowalik (9), Filip Relovský (9), Petr Špirka (9)
14
22 Jazykové gymnázium Pavla Tigrida, G. Klimenta 493, Ostrava - Poruba, A, ČR
Ondřej Melichařík (8), Jan Nedvídek (8), Eliška Stašová (8), Kateřina Žídková (8)
14
23 Základní škola, I. Sekaniny 15, Ostrava-Poruba, B, ČR
Václav Namyslo (8), Jan Olšina (8), Jan Veselský (8), Libor Hanslík (8)
13
24 Jazykové gymnázium Pavla Tigrida, G. Klimenta 493, Ostrava - Poruba, B, ČR
Veronika Knittlová (8), Jindřiška Mišunová (8), Jan Mitták (8), Helena Nguyenová (8)
13
25 Základní škola, Školní 90, Háj ve Slezsku, ČR
Matěj Michalisko (9), Tereza Pluskalová (9), Jiří Šafrán (9), Adam Šmehýl (9)
13
26 Základní škola, Matiční 5, Ostrava, B, ČR
Viktorie Hajdíková (9), Lucie Kubesová (9), Erik Maňhal (9), Vojtěch Randýsek (9)
13
27 Základní škola, Matiční 5, Ostrava, A, ČR
Radim Mostýn (9), Barbora Mostýnová (9), Vilém Opach (9), Vojta Schwarz (9)
12
27 Základní škola a mateřská škola, Ostrčilova 10, Ostrava, ČR
Dominik Bodinger (9), Jan Král (9), Jan Vrba (9), Matěj Zvolánek (9)
12
29 Základní škola, L. Štúra 8, Ostrava-Poruba, A, ČR
Jan Bittner (9), Tomáš Jadrný (8), Lukáš Metz (9), Tomáš Strakoš (9)
12
30 Biskupské gymnázium v Ostravě, Karla Pokorného 1284, Ostrava - Poruba, A, ČR
Ondřej Denk (8), Jan Klimek (9), Kateřina Sádecká (9), Vojtěch Godfryd (9)
12
31 Základní škola, U Hřiště 4, Opava, B, ČR
Martin Dzida (8), René Klapetek (8), Tomáš Vašek (8)
11
32 Základní škola, Sjednocení 650, Studénka, ČR
Daniel Pavel (9), Patrik Bulava (9), Marek Kaňovský (9), Václav Červenka (9)
11
33 Základní škola, I. Sekaniny 15, Ostrava-Poruba, A, ČR
Sofie Margareta Adamová (9), Michaela Jaroňová (9), Nikol Králová (9), Vojtěch Plánička (9)
9
34 Základní škola, U Hřiště 4, Opava, A, ČR
Anna Fričová (8), Barbora Hálková (8), Sára Smolková (8), Zuzana Zdražilová (8)
7
35 Základní škola Kapitána Jasioka, Kpt. Jasioka 57, Havířov-Prostřední Suchá, ČR
Martin Běhal (9), Daniel Petřivalský (9), Veronika Klozová (9), Veronika Harenzová (9)
5