Wyniki Náboja 2015
Ze względu na ograniczenia rządowe związane z pandemią koronawirusa w roku szkolnym 2020/2021 konkurs Náboj Junior został odwołany. Z niecierpliwością czekamy na spotkanie z Państwem w listopadzie 2021 roku!

Wyniki Náboja 2015, , Słowacja


SzkołaPunkty
1 Základná škola, Krosnianska 4, Košice-Dargov. hrdinov, A, SK
Matej Hanus (9), Michal Masrna (9), Robert Sabovčík (9), Matej Tarča (9)
36
2 Gymnázium, Parovská 1, Nitra, B, SK
Matej Bolcskei (9), Veronika Molnárová (9), František Stupka (9), Rastislav Zeleňák (9)
34
3 Gymnázium P. de Coubertin, Nám. SNP 9, Piešťany, SK
Samuel Banas (8), Denis Horil (9), Jakub Jobus (9), Tomáš Lukáč (9)
31
4 Základná škola, Ďumbierska 17, Banská Bystrica, A, SK
Ľudovít Balog (9), Matej Grego (9), Jakub Murin (9), Max Neradný (9)
31
5 Škola pre mimoriadne nadané deti a gymnázium, Skalická 1, Bratislava, A, SK
Alex Chudic (9), Michal Horanský (9), Miroslav Macko (9), Jakub Pravda (9)
31
6 Základná škola SSV, Skuteckého 8, Banská Bystrica, A, SK
Bruno Banský (9), Martin Okruhlica (9), Ke Tang (9), Aurel Xhara (9)
31
7 Gymnázium, Komenského 2/1074, Partizánske, A, SK
Katarína Ištvánová (9), Matej Petrík (9), Martina Hullmanová (9), Michal Dobravský (9)
29
8 Základná škola SSV, Skuteckého 8, Banská Bystrica, B, SK
Veronika Gašparcová (9), Zuzana Moravčíková (9), Tomáš Paulík (9), Miroslava Rosenbergerová (9)
29
9 Gymnázium, Grösslingová 18, Bratislava, A, SK
Jozef Fülöp (9), Martin Koutenský (9), Timea Szöllősová (9), Marek Tran (9)
28
10 Základná škola, Krosnianska 4, Košice-Dargov. hrdinov, B, SK
Dárius Pacholský (9), Martin Albert Gbúr (9), Radovan Lascsák (9), Norbert Micheľ (8)
27
11 Súkromná základná škola, Dneperská 1, Košice-Nad jazerom, SK
Natália Beliová (8), Marek Kuruc (8), Branislav Pastula (9), Michaela Pavuková (8)
27
12 Základná škola, M. Rázusa 1672/3, Zvolen, B, SK
Nina Bortelová (9), Nataša Garguláková (9), Veronika Havranová (9), Hana Fábryová (8)
27
13 Základná škola, Benkova 34, Nitra, A, SK
Alan Jozef Fiebig (9), Richard Bönde (8), Matej Koreň (9), Tomáš Varga (9)
26
14 Gymnázium Jozefa Lettricha, J. Lettricha 2, Martin, B, SK
Simona Dókušová (9), David Frnda (9), Nina Kostihová (9), Filip Straka (9)
26
15 Gymnázium Jána Adama Raymana, Mudroňova 20, Prešov, B, SK
Emma Pásztorová (8), Nina Mizeráková (8), Michal Vorobel (8), Michal Jakubík (8)
25
16 Gymnázium Andreja Vrábla Levice, Mierová 5, Levice, B, SK
Martin Balega (9), Samuel Čatai (9), Jana Maľová (9), Richard Medzihradský (9)
25
17 Gymnázium, Grösslingová 18, Bratislava, B, SK
Michal Farnbauer (8), Tereza Škublová (8), Matej Urban (8), Matúš Zelko (8)
25
18 Základná škola, SNP 5, Šurany, SK
Branislav Hetnerovič (9), Tomáš Homola (9), Adam Letko (9), Matej Šafařík (9)
25
19 Gymnázium Jura Hronca, Novohradská 3, Bratislava, B, SK
Matúš Buzgo (9), Karin Demková (9), Lucia Krajčoviechová (9), Marcel Vagner (9)
25
20 Gymnázium Antona Bernoláka, Mieru 307/23, Námestovo, B, SK
Peter Dravecký (8), Matej Jurčák (8), Matej Sládek (8), Tomáš Socha (8)
25
21 Škola pre mimoriadne nadané deti a gymnázium, Skalická 1, Bratislava, B, SK
Barbora Barančíková (9), David Kekeši (9), Sebastián Virsík (9), Lucia Tóthová (9)
25
22 Základná škola, Šmeralova 25, Prešov, B, SK
Dominik Borbuliak (9), Marko Čančinov (9), Tomáš Čorej (8), Diana Sokolová (9)
24
23 Gymnázium, Senecká 2, Pezinok, B, SK
Diana Virgovičová (9), Marek Jelok (9), Lukáš Kostrian (9), Samuel Wittlinger (9)
24
24 Základná škola s MŠ, Oravské Veselé 377, Oravské Veselé, SK
Adam Krúpa (8), Michal Miškovčík (9), Adrián Sumega (9), Richard Svajčík (8)
24
25 Gymnázium, Kukučínova 4239/1, Poprad, A, SK
Katarína Krupková (9), Robert Pomietlo (9), Matej Ševčík (9), Samuel Sopko (9)
24
26 Gymnázium, Alejová 1, Košice-Juh, A, SK
Martin Čorovčák (9), Jakub Gembický (9), Lenka Šimonová (9), Michal Stupar (9)
24
27 ZŠ s MŠ, Školská 311, Spišská Teplica, SK
Stanislava Rušinová (9), Anna Mária Tekelová (8), Radoslav Novák (9), Peter Funk (9)
24
28 Gymnázium Ivana Kupca Hlohovec, Komenského 13, Hlohovec, B, SK
Andrej Morovics (8), Janka Ráciková (9), Jakub Sobota (9), Eduard Zelenay (9)
24
29 Základná škola, Karpatská 8063/11, Žilina, SK
Dominik Filípek (8), Sára Fraňová (9), Samuel Horváth (8), Martin Hvizdák (9)
24
30 Gymnázium, Alejová 1, Košice-Juh, B, SK
Stanislav Jochman (9), Filip Hake (9), Andrej Pankuch (9), Adam Szamosi (9)
23
31 Základná škola R.K., Nádražná 955, Partizánske, SK
Dominik Horváth (9), Martin Hošek (9), Juraj Konečný (8), Martin Záhumenský (9)
23
32 Gymnázium J. Hollého Trnava, Na hlinách 7279/30, Trnava, SK
Marek Vasiľko (9), Tomáš Grbálik (9), Matej Krajčovič (8), Viliam Krištof (8)
23
33 Základná škola, Ďumbierska 17, Banská Bystrica, B, SK
Laura Belvončíková (9), Jozef Čermák (9), Jakub Daxner (9), Alex Koščo (9)
23
34 Základná škola s MŠ, Oravská Lesná 299, Oravská Lesná, SK
Šimon Viater (8), Štefan Olbert (9), Štefan Blahovec (8), Patrik Krivulčík (7)
22
35 Základná škola, Belehradská 21, Košice-Sídlisko Ťahanovce, A, SK
Alex Blandón (8), Barbora Guttmanová (8), Peter Dubecký (8), Jakub Gerec (8)
22
36 Piaristické gymnázium Jozefa Branického, Palackého 4, Trenčín, B, SK
Juraj Hatala (9), Jakub Hôrka (9), Jakub Škunda (9), Jakub Vanko (9)
22
37 Základná škola s MŠ, Vagonárska ulica 1600/4, Poprad-Spišská Sobota, SK
Simona Bajtošová (9), Daniela Zemianeková (9), Pavol Šimkovič (8), Oliver Turan (9)
22
37 Základná škola, Dlhé Hony 1, Trenčín, B, SK
Matej Breznický (9), Rastislav Budinský (9), Samuel Hríbik (9), Klára Talianová (9)
22
37 Gymnázium - Gimnázium, Nám. padlých hrdinov 2, Fiľakovo, SK
Olívia Hanyusová (9), Daniella Molnárová (9), Levente Bodor (9), Adrian Szacsko (9)
22
40 Základná škola s MŠ, Jaslovské Bohunice 341, Jaslovské Bohunice, B, SK
Richard Bubán (9), Martina Čápková (9), Šimon Drgoň (9), Alexandra Šimončičová (9)
21
41 Gymnázium, Bilíkova 24, Bratislava, B, SK
Agáta Cicáková (9), Filip Lepieš (9), Michal Mojžiš (9), Dominik Ufnár (9)
21
42 Základná škola, Novomeského 11, Trenčín, SK
Katarína Hudcovicová (9), Juraj Pohoriljak (9), Norbert Kosa (9), Radovan Vrábel (9)
21
43 Základná škola, Pieninská 27, Banská Bystrica, SK
Šimon Bujňák (9), Ema Gudzová (9), Timotej Briak (9), Pavlína Bugáňová (8)
21
44 Gymnázium Jura Hronca, Novohradská 3, Bratislava, A, SK
Terézia Gurová (8), Tereza Ležovičová (8), Radovan Vaško (8), Vladimír Vozár (8)
21
45 Základná škola, Staničná 13, Košice-Juh, A, SK
Valentín Lužák (9), Ivan Čabra (9), Dominik Durľák (9), Daniel Kokoš (9)
21
46 ZŠ Mansveta Olšovského, Kláštorné nám. 1, Malacky, SK
Dušan Guth (9), Patrik Ježek (9), Samuel Kočiš (9), Andrej Kořínek (9)
21
47 Základná škola, Staničná 13, Košice-Juh, B, SK
Daniela Dobrovičová (9), Marek Dorák (9), Andrea Vajdová (9), Roland Molnár (9)
21
48 Základná škola P.D., P. Dobšinského 1744, Rimavská Sobota, SK
Barbara Durdiaková (8), Jakub Nadok (8), Róbert Šmatlík (8), Viktória Žiaková (8)
20
49 ZŠ Jozefa Horáka, P. Dobšinského 17, Banská Štiavnica, B, SK
Michal Bačík (9), Samuel Mihalčík (8), Jozef Skokan (8), Richard Žember (9)
20
50 Základná škola, Lúčna 8, Divín, SK
Martina Mócová (9), Adam Spodniak (9), Lukáš Štupák (8), Denis Vavrek (8)
20
51 Gymnázium, Kukučínova 4239/1, Poprad, B, SK
Martin Ďuras (8), Gabriel Ščurka (8), Samuel Kakalejči (7), Oliver Suchý (8)
20
52 Základná škola, Nábrežná 95, Nové Zámky, SK
Aurel Fenyvesi (9), Amália Kelemenová (9), Martin Šebo (9), Matej Petík (8)
20
53 Základná škola s MŠ, Odborárska 2, Bratislava-Nové Mesto, SK
Matúš Balogh (9), Michal Balogh (7), Ema Honzírková (7), Veronika Jánošová (9)
20
53 Základná škola, Janka Palu 2, Nemšová, SK
Richard Bagín (9), Miroslava Zajacová (9), Juraj Knápek (9), Dalibor Králik (9)
20
55 Základná škola M.R.Š., Haličská cesta 1191/8, Lučenec, A, SK
Daniel Farkaš (9), Alexander Kövešdi (9), Filip Rusnák (9), Samuel Lukáč (9)
20
56 Súkromná základná škola, Námestie slobody 100, Sabinov, B, SK
Slávka Triščíková (8), Zdenka Semančíková (8), Frederik Mišenko (8), Branislav Stanko (7)
20
56 Základná škola, Požiarnická 3, Košice-Juh, SK
Karolína Červeňáková (8), Ivana Hojdová (8), Tomáš Šedo (9), Samuel Slivečka (9)
20
58 Základná škola, Zbehy 661, Zbehy, SK
Andrej Cetényi (8), Juraj Mikuš (7), Jaroslav Sollár (9), Matej Szorád (9)
20
59 Gymnázium Jozefa Lettricha, J. Lettricha 2, Martin, A, SK
Sarah Novanská (9), Veronika Murgašová (9), Ivana Borošová (9), Tadeáš Kunčár (9)
20
60 Základná škola, Na Hôrke 30, Nitra, A, SK
Lukáš Adámek (8), Ema Očadlíková (8), Matej Šichula (8), Marek Škultéty (8)
20
61 Súkromné gymnázium, Gemerská cesta 1, Lučenec, B, SK
Sofia Gregorová (9), Matej Mázor (9), Zoran Trnka (9), Kristína Vidličková (9)
20
62 Gymnázium Jána Adama Raymana, Mudroňova 20, Prešov, A, SK
Jakub Kandra (9), Michelle Tomková (9), Andrea Vargová (9), Laura Mušinková (9)
20
63 Spoj. š. gym. sv. F. z Assisi, Karloveská 32, Bratislava, SK
Alžbeta Čupková (9), Tomáš Samko (9), Samuel Sirota (9), Matúš Sumbal (9)
20
64 ZŠ s MŠ J. Vojtaššáka, Zákamenné 967, Zákamenné, SK
Lucia Gonšorová (9), Andrea Grofčíková (9), Mária Klimčíková (9), Samuel Straka (9)
19
65 Základná škola, Golianova 8, Banská Bystrica, A, SK
Matej Helc (9), Kristína Kybová (9), Tomáš Trnovský (9), Renáta Klimanová (9)
19
66 Základná škola s MŠ, Lokca 71, Lokca, SK
Daniel Dudášik (8), Martin Maslan (9), Šimon Meško (8), Samuel Rabčan (9)
19
67 Základná škola s MŠ, Ul. Fraňa Kráľa 2086/2, Poprad - Veľká, SK
Michal Chromý (9), Daniel Dominik (9), Adam Hončár (9), Ondrej Zbell (9)
19
68 Základná škola s MŠ, Hladovka 238, Hladovka, SK
Andrej Brnušák (8), Magdaléna Hutlasová (9), Adam Kukuc (9), Lucia Trojanová (9)
19
68 Gymnázium F. Garcia Lorcu, Hronská 3, Bratislava, SK
Ema Podhorná (8), Daniela Czajová (8), Lujza Laudová (8), Alexander Terkovič (8)
19
70 Gymnázium, Bilíkova 24, Bratislava, A, SK
Tomáš Bisták (9), Ivan Bohman (9), Martin Junas (9), Dávid Laurovič (9)
19
70 Spojená škola sv. Vincentade Paul, Bachova 4, Bratislava, SK
Peter Debnár (9), Šimon Horňáček (9), Anna Kostelková (9), Ján Mikla (9)
19
72 Základná škola, Ulica Vajanského 2844/47, Lučenec, SK
Lea Domská (8), Lukáš Kemeník (9), Ján Kršiak (9), Viktória Moravčíková (9)
19
72 Gymnázium, Senecká 2, Pezinok, A, SK
Adam Andel (8), Oliver Jančarik (9), Adam Andel (8), Barbora Šmondrková (8)
19
74 Základná škola, Sitnianska 32, Banská Bystrica, SK
Andrej Jasovský (9), Lucia Trimayová (9), Daniela Slašťanová (9), Jozef Gajdoš (9)
19
75 Základná škola s MŠ, Andreja Bažíka 20, Zuberec, B, SK
Aneta Borsíková (9), Lukáš Hajdúk (8), Jakub Ondrík (8), Matúš Vrábel (9)
19
76 Základná škola M.R.Š., Haličská cesta 1191/8, Lučenec, B, SK
Sarah Čižmárová (9), Veronika Jeleňová (9), Judita Vajková (9), Karin Sarvašová (9)
19
77 Gymnázium Boženy Slančíkovej Timravy, Haličská cesta 9, Lučenec, SK
Barbora Baranová (9), Dominika Belková (9), Andrej Kubinec (9), Kristína Sásiková (9)
19
78 Základná škola, Ul. 17. novembra 31, Sabinov, B, SK
Filip Kovalčík (9), Karina Bakoňová (9), Simona Polomská (9), Samuel Maľcovský (9)
19
79 Základná škola J.B., Bakossova 5, Banská Bystrica, B, SK
Eva Dianová (9), Kristína Kánová (9), Jarmila Pisoňová (9), Lucia Kobíková (9)
19
80 Gymnázium, Školská 837, Tvrdošín, A, SK
Marián Dzurik (9), Martin Pavlík (9), Martin Pavlík (9), Katarína Vajduliaková (9)
18
81 Spojená škola - ZŠ s MŠ, Oslobodenia č. 165, Belá, SK
Terézia Kaňová (8), Simona Mahútová (8), Marek Meško (9), Dávid Zimen (9)
18
82 Základná škola, Tajovského 1, Senec, SK
Radka Bírová (8), Jakub Hudák (8), Adam Juríček (8), Simona Nemcová (8)
18
83 SŠ katol-Gymnázium sv. CaM, Farská ul. 19, Nitra, SK
Katarína Gašparovičová (9), Natália Gorogová (9), Anna Miklášová (9), Lucia Jančeková (9)
18
84 Základná škola, Pri Podlužianke 6, Levice, SK
Andrej Király (9), Agáta Mátéffyová (9), Juraj Novosad (9), Miroslav Švec (9)
18
84 Gymnázium L. Novomeského Senica, Dlhá 1037/12, Senica, A, SK
Adam Pipíška (8), Gregor Polák (8), Michal Serdahely (8), Ondrej Vrábel (8)
18
86 Základná škola s MŠ, Komenského ulica 587/15, Poprad, SK
Michal Frič (9), Timotej Mudrák (9), Boris Peško (9), Michal Adam Skokňa (9)
18
86 Základná škola, Školská 14, Levice, SK
Peter Ambrózai (9), Dávid Školník (9), Natália Mesárošová (9), Michal Pelach (9)
18
88 Základná škola, Dlhé Hony 1, Trenčín, A, SK
Zuzana Blahušiaková (8), Jakub Krátky (9), Michal Masaryk (9), Jozef Tóth (8)
18
89 Základná škola, Bajkalská 29, Prešov, A, SK
Viktória Hrabčáková (9), Karolína Kubušová (8), Ema Popíková (8), Karolína Trojanovičová (9)
18
89 Gymnázium L. Novomeského Senica, Dlhá 1037/12, Senica, B, SK
Andrej Búran (9), Matúš Nečas (9), Martina Sabová (9), Filip Tomek (9)
18
89 Evanjelické lýceum, Vranovská 2, Bratislava, B, SK
Debora Horňanová (8), Martin Makovník (8), Benjamín Max Markschies (8), Daniel Kaiser (8)
18
92 Základná škola, Komenského 2, Svit, B, SK
Erik Mendroš (9), Natália Lištiaková (9), Dávid Paperák (9), Dávid Klačan (9)
18
93 Gymnázium Martina Hattalu, Železničiarov 278, Trstená, B, SK
Patrícia Frančeková (9), Patrik Kočan (8), Anežka Pajunková (9), Tobiáš Štec (8)
18
94 Základná škola, Lesnícka 1, Prešov, SK
Patrik Fecko (9), Maximilián Mičo (9), Simon Macko (9), Ľudmila Komárová (9)
18
95 Gymnázium Nové Zámky, M. R. Štefánika 16, Nové Zámky, SK
Tereza Drahošová (9), Rebeka Kováčová (8), Tatiana Ondrejková (9)
18
96 Základná škola, Rajčianska 3, Bratislava-Vrakuňa, SK
Dušan Markovič (9), Dominik Dobiaš (9), Ľubomír Valachovič (9), Dalibor Dzilský (9)
17
97 Gymnázium, Parovská 1, Nitra, A, SK
Matúš Dobiáš (8), Nicol Gáliková (8), Nina Hlavačková (8), Filip Lednár (8)
17
98 Základná škola s MŠ, Školská 238, Zubrohlava, SK
Tatiana Čierniková (9), Margaréta Finiková (9), Patrik Kurek (9), Boris Novák (9)
17
98 Základná škola s MŠ, Staničná 324, Liesek, B, SK
Tamara Stroková (9), Martin Kyseľ (9), Valika Adamcová (9), Oliver Piter (8)
17
100 ZŠ s MŠ K.Strmeňa, Komenského 8, Palárikovo, SK
Kristína Hoľková (9), Daniel Kuchar (9), Daniel Záležák (9), Lukáš Očadlík (9)
17
101 Gymnázium, Komenského 2/1074, Partizánske, B, SK
Adam Hranai (8), Jozef Súkenník (8), Tereza Čangelová (8), Martin Žember (8)
17
102 Gymnáz. V. B. Nedožerského, Matice slovenskej 16, Prievidza, SK
Katarína Bugárová (9), Roman Janoušek (9), Samuel Maňka (9), Vladimír Šarkozy (9)
17
103 Základná škola s MŠ, Staničná 324, Liesek, A, SK
Terézia Stroková (9), Tomáš Matejčák (9), Dávid Šprlák (9), Simeon Stas (9)
17
104 Základná škola, Dubová 1, Bratislava-Staré Mesto, SK
Krištof Krupa (9), Andrej Poprocký (9), Denis Šimo (9), Michal Zákopčaník (9)
17
105 Základná škola s MŠ, Trenčianska Turná 30, Trenčianska Turná, SK
Filip Klobušický (8), Tadeáš Ľudovít Kňažek (9), Juraj Marcinech (9), Timea Palatinusová (9)
17
106 Základná škola s MŠ, Máj.povst.čes.ľudu 35, Brezno, SK
Samuel Baláž (9), Matej Temniak (9), Matej Kubaško (9), Martin Motyka (9)
17
107 Gymnázium, Komenského 13, Lipany, SK
Terézia Prevužňáková (9), Sebastián Petrík (9), Dominik Diňa (8), Zuzana Fedáková (8)
17
108 ZŠ Jozefa Horáka, P. Dobšinského 17, Banská Štiavnica, A, SK
Zuzana Balážová (9), Klára Petrová (8), Terézia Švenková (9), Nikolaj Taliga (8)
17
109 Spojená škola - ZŠ s MŠ, Letná ulica 3453/34, Poprad, SK
Daniel Štefánik (8), Matilda Ištoková (8), Daniel Lapšanský (9), Samuel Daráni (9)
17
110 Gymnázium Jána Chalupku, Štúrova 13, Brezno, B, SK
Renáta Riapošová (8), Žofia Surová (8), Gabriela Tereková (8), Natália Biacovská (8)
16
111 Gymnázium sv. Mikuláša, Duklianska 16, Prešov, A, SK
Mirka Katuščáková (9), Zuzana Perecárová (9), František Straka (9), Filip Zbihlej (9)
16
112 Základná škola, Haličská cesta 1493/7, Lučenec, A, SK
Branislav Belica (9), Veronika Chrienová (9), Martin Miklóš (8), Barbara Mileiová (8)
16
113 Základná škola, Bernolákova 35, Šurany, SK
Karolína Kačáková (9), Romana Laurová (9), Patrik Sopka (9), Martin Zrubec (9)
16
114 Základná škola s MŠ, Mútne 224, Mútne, SK
Miroslava Kšenzuláková (9), Marek Tomašák (9), Tomáš Blažeňák (9), Matúš Zavodančík (9)
16
114 ZŠ s MŠ O.Cabana, Námestie Andreja Cabana36, Komjatice, SK
Dominika Slobodníková (9), Simona Fíšanová (9), Matej Gocník (9), Filip Kollár (9)
16
116 Základná škola, Hlavná ulica 375/26, Gbeľany, SK
Samuel Bielik (9), Simona Múčkova (9), Patrícia Škorvánková (9), Juraj Vrábel (9)
16
116 Základná škola, Tupolevova 20, Bratislava-Petržalka, SK
Nasim Badawy (9), Patrik Matula (9), Jakub Borbuliak (9), Lukáš Kepaza (8)
16
118 Základná škola, Hruštín 55, Hruštín, SK
Matúš Drígeľ (8), Matúš Kopilec (8), Roman Fendek (8), Ľudovít Drígeľ (8)
16
118 Cirkevná ZŠ sv. Gorazda, Komenského 495/31, Námestovo, SK
Katarína Klinovská (9), Adam Stančík (9), Adam Sučák (9), Terézia Uhliariková (9)
16
118 Gymnázium Juraja Fándlyho Šaľa, Školská 3, Šaľa, SK
Zoltán Szabó (9), Kristína Ivánová (9), Janka Greštiaková (9), Ria Vargová (9)
16
118 Piaristické gymnázium Jozefa Branického, Palackého 4, Trenčín, A, SK
Michaela Dražkovcová (9), Michal Kleman (8), Kristína Pašková (9), Šimon Špánik (9)
16
122 Základná škola, Jána Bakossa 5, Banská Bystrica, SK
Martin Lapka (8), Kvetoslava Žilková (8), Pavol Beňo (8), Matúš Lupták (8)
16
122 Základná škola s MŠ, Námestie Kubínyiho 42/6, Lučenec, SK
Michal Belovec (9), Lucia Gálová (9), Marko Matúška (9), Matej Imrovič (9)
16
124 Základná škola, Komenského 2, Svit, A, SK
Ondrej Alexaj (8), Adam Tomajko (8), Ján Mareček (8), Samuel Zaťura (8)
16
124 Základná škola, Mierová 134, Svit, A, SK
Zdenko Ďurana (9), Michal Hruška (9), Sára Dominika Krettová (9), Libor Vošček (9)
16
126 Základná škola, Sološnica 7, Sološnica, SK
Kristína Dinušová (8), Sabina Frühaufová (8), Lucia Kuklovská (8), Anna Studeničová (9)
16
127 Základná škola J.B., Bakossova 5, Banská Bystrica, A, SK
Dávid David (9), Bruno Dvořák (9), Marek Zátroch (9), Martin Benko (9)
16
128 Základná škola s MŠ, Hul 429, Hul, A, SK
Justína Babínová (7), Kristián Ďurica (7), Tomáš Krajmer (7), Diana Gálová (9)
16
129 Základná škola s MŠ, Rabčická 410, Rabča, SK
Jozef Barut (9), Dušan Kvasničák (9), Nátalia Bodnárová (9), Patrícia Raticová (9)
16
130 Základná škola, Malinovského 1160/31, Partizánske, B, SK
Martina Fáberová (9), Linda Lukáčová (9), Natália Michalcová (9), Samuel Oršula (9)
16
131 Gymnázium Antona Bernoláka, Mieru 307/23, Námestovo, A, SK
Matúš Jurčák (6), Blažej Jurčák (6), Jakub Miškovčík (7), Erika Oselská (7)
16
132 Súkromné gymnázium, Gemerská cesta 1, Lučenec, A, SK
Samuel Bako (9), Samuel Kubinec (9), Marian Vaškovič (9), Gabriel Vikor (9)
16
133 Základná škola, Školská 56/9, Oslany, A, SK
Natália Benková (9), Paulína Mellová (9), Sabína Hoosová (9), Daniel Vlčák (9)
15
134 Základná škola, Veľké Uherce 145, Veľké Uherce, SK
Tomáš Benko (8), Matthew Charles Cooke (9), Mário Duchovič (9), Adam Meszároš (8)
14
135 ZŠ sv. Vojtecha, Levická 903, Vráble, B, SK
Simona Beláková (8), Henrich Kleiner (8), Viliam Péli (9), Andrea Kačáková (8)
14
136 Základná škola, Golianova 8, Banská Bystrica, C, SK
Nina Hanesová (8), Mário Hatalčík (8), Marína Masláková (8), Filip Orlíček (8)
14
137 Základná škola, Slobody 2, Poltár, SK
Tomáš Kabaluk (9), Gabriela Kiššová (9), Andrea Hóghová (9), Tomáš Táčik (9)
14
137 Základná škola s MŠ, Dostojevského ul. 2616/25, Poprad, B, SK
Lukáš Horváth (9), Patrik Friedmann (9), Štefan Bujňaček (8), Dominik Skokan (8)
14
139 Základná škola, Komenského 13, Sabinov, A, SK
Tomáš Štucka (9), Dušan Onody (8), Miroslav Pinčák (8), Matej Dedina (8)
14
139 Základná škola s MŠ, E. P. Bárdoša 235/50, Habovka, SK
Anna Źmijáková (9), Simona Zuberská (9), Branislav Žák (9), Jakub Mydliar (8)
14
141 Základná škola s MŠ, Školská 8, Spišské Bystré, SK
Tímea Dragošová (9), Jana Gavurová (9), Zuzana Vallušová (9), Matej Zámečník (9)
14
141 Základná škola, Koperníkova 24, Hlohovec, B, SK
Miroslav Bartek (9), Michal Galanda (9), Kristína Kaletová (8), Michal Krkoška (8)
14
141 Gymnázium Martina Hattalu, Železničiarov 278, Trstená, A, SK
Martin Janček (8), Lukáš Matuška (9), Veronika Santrová (8), Soňa Šikyňová (9)
14
144 Základná škola, Školská 56/9, Oslany, B, SK
Alexandra Kolláriková (8), Matúš Pisár (8), Libuša Vlčáková (8), Barbora Simonidesová (8)
14
145 Základná škola, Koperníkova 24, Hlohovec, A, SK
Jakub Hrabovský (9), Tomáš Durila (9), Dominika Vopátová (8), Erik Nemec (8)
14
146 Základná škola, Šmeralova 25, Prešov, A, SK
Janka Jankivová (9), Marek Mikloš (9), Lucia Sabolová (9), Martin Smolko (8)
14
146 Základná škola, Na Hôrke 30, Nitra, B, SK
Patrik Kaschný (8), Ondrej Mada (8), Dominika Mikulášiková (8), Barbora Slováková (8)
14
148 Ev. SŠ- Ev. gymnázium J. T, Komenského 10, Liptovský Mikuláš, SK
Ivana Oravcová (9), Samuel Grega (9), Milan Španko (8), Ivona Španková (8)
14
149 Cirkevná základná škola, T. G. Masaryka 9, Lučenec, SK
Marek Jakubišin (9), Michal Lacko (9), Jozef Mikuláš (8), Ján Šprlák (8)
14
149 Základná škola, Komenského 13, Sabinov, B, SK
Norbert Lukáč (9), Matúš Vranka (8), Andrea Kravcová (8), Sára Gaľová (8)
14
151 Základná škola s MŠ, Slovenská Ves 313, Slovenská Ves, SK
Peter Neupauer (9), Adam Kiska (9), Benjamín Gurka (8), Ján Kovalčík (8)
14
152 Gymnázium Ivana Kupca Hlohovec, Komenského 13, Hlohovec, A, SK
Pavlína Jančárová (8), Hana Karasová (8), Michal Minarovský (8), Barbora Sabová (9)
14
153 Základná škola s MŠ, kpt. Nálepku 43, Bánov, SK
Alexander Molnár (8), Simona Zichová (9), Kristína Krištofová (9), Oliver Remiaš (9)
14
154 Základná škola, Golianova 8, Banská Bystrica, B, SK
Natália Chovanová (9), Adam Moravčík (9), Eva Poljovková (9), Jakub Šediba (9)
14
155 Základná škola, Ul. 17. novembra 31, Sabinov, A, SK
Alexandra Jakubčová (8), Viktória Sroková (8), Daniel Petriľák (8), Miloš Kvočák (8)
14
156 Základná škola s MŠ, Andreja Bažíka 20, Zuberec, A, SK
Krištof Bizoň (9), Dominika Orčová (8), Erika Jurinová (8), Michal Lajčin (9)
14
157 Základná škola s MŠ, Družstevná 11, Halič, SK
Michaela Kiapešová (9), Mário Marcinek (9), Nikolas Mrtvík (9), Stanislava Želonková (9)
14
158 ZŠ sv. Cyrila a Metoda, Na Závaží 2, Žilina, SK
Lenka Branická (9), Jakub Baumgartner (9), Peter Švirík (9), Matúš Dikoš (8)
13
159 Základná škola, Važecká 11, Prešov, SK
Lukáš Popadič (8), Simona Šlosárová (9), Bianka Múllerová (9), Matej Priščák (9)
13
160 Základná škola s MŠ, Veľká Okružná 1089/19, Partizánske, SK
Marek Čepan (9), Simona Duchovičová (9), Natália Mattová (9), Jaroslav Szegény (9)
13
160 Gymnázium A. H. Škultétyho, Školská 21, Veľký Krtíš, SK
Oliver Kukolík (9), Nicolas Róčan (9), Júlia Vaňová (9), Oliver Vrško (9)
13
162 Základná škola, M. R. Štefánika 30, Hlohovec, A, SK
Michal Černý (8), Igor Zelenay (8), Nina Múdra (8), Branislav Kadlec (8)
13
162 Gymnázium Jána Chalupku, Štúrova 13, Brezno, A, SK
Samuel Aneštík (8), Martin Bukovský (8), Jakub Caban (8), Viliam Vičan (8)
13
162 Gymnázium Andreja Vrábla Levice, Mierová 5, Levice, A, SK
Marek Drozdik (9), Adam Majzlík (9), Peter Kosorín (9), Jakub Zigo (9)
13
165 Súkromná ZŠ-Esprit, Majerníkova 62, Bratislava-Karlova Ves, A, SK
Patrik Buzinkay (9), Eva Dutková (9), Adam Kormaník (9), Laura Šimúnková (9)
13
166 Základná škola s MŠ, Tajovského ulica 2764/17, Poprad, SK
Patrik Zagora (9), Róbert Neupauer (9), Lukáš Čenščák (8), Marko Kajánek (8)
13
167 Základná škola, M. Rázusa 1672/3, Zvolen, A, SK
Jakub Čillík (8), Milan Vratislav Lenčo (8), Lujza Šufliarska (8), Miroslav Almáši (8)
13
168 Základná škola s MŠ, Levočská 53, Harichovce, SK
Michaela Zábojníková (8), Jakub Farkašovský (8), Monika Chovancová (9), Mária Vasková (9)
13
168 Základná škola s MŠ, Maurerova 14, Krompachy, SK
Kristína Kakalejčíková (9), Jana Lysová (9), Jaroslav Melega (8), Samuel Števčík (9)
13
170 Základná škola, Mojzesovo 505, Mojzesovo, SK
Soňa Dojčanová (9), Veronika Kúkelová (9), Veronika Kanásová (9), Lucia Valentová (9)
13
171 Základná škola s MŠ, Motešice 77, Motešice, SK
Šimon Chrobák (8), Michaela Eklová (8), Laura Laššová (8), Slávka Novosadová (8)
13
172 Základná škola s MŠ, Jaslovské Bohunice 341, Jaslovské Bohunice, A, SK
Eva Sobotová (8), Kristína Krajčovičová (8), Vladimír Ivančík (8), Dušan Junas (8)
12
173 Základná škola, Benkova 34, Nitra, B, SK
Anna Meszárošová (9), Ivan Pétery (9), Marek Buch (8), Katarína Ďurinová (9)
12
173 Gymnázium, Školská 837, Tvrdošín, B, SK
Anna Saganová (9), Bianka Krížiková (9), Klára Dujčáková (8), Alica Maďarová (8)
12
175 Súkromná základná škola, Námestie slobody 100, Sabinov, A, SK
Marek Ernst (9), Dominik Šoltýs (9), Lucia Sirotňáková (9), Ivana Semanová (9)
12
176 Základná škola s MŠ, Dostojevského ul. 2616/25, Poprad, A, SK
Dominika Marková (9), Kristína Jakubišinová (9), Katarína Žoldáková (9), Natália Ďuríková (9)
12
177 Základná škola, Veternicova 20, Bratislava-Karlova Ves, SK
Michal Ginda (9), Jakub Ondrejka (9), Martin Lukáč (9), Tobiáš Vass (9)
12
178 Cirkevná základná škola, Školská 55, Letanovce, SK
Ján Melikant (9), Mária Melikantová (9), Zuzana Morihlatková (9), Lukáš Slamený (9)
12
178 Súkromná ZŠ-Esprit, Majerníkova 62, Bratislava-Karlova Ves, B, SK
Lucia Gvothová (9), Robert Kádaši (9), Dominik Laifr (9), Patrik Otruba (9)
12
178 Základná škola s MŠ, Hrabkov 159, Hrabkov, SK
Radka Balogová (9), Benjamín Farkaš (8), Marta Lazoriková (8), Silvia Uličná (8)
12
178 Základná škola s MŠ, Školská 321, Brezovica, SK
Matúš Litviak (9), Nikola Krnáčová (9), Žaneta Števaňáková (9), Nina Kovaliková (9)
12
178 Základná škola, Sv. Michala 42, Levice, SK
Radoslav Petráni (8), Tomáš Petráni (8), Michal Stano (7), Lea Villányiová (7)
12
183 Základná škola, Jánošovka, Školská 511/2, Čierny Balog, SK
Patrik Kostelný (9), Marek Kupec (9), Eduard Tomkuliak (9), Ján Turoň (9)
12
183 Základná škola s MŠ, Svinná 131, Svinná, B, SK
Karolína Kováčová (9), Simona Varhaníková (9), Mária Rychtárechová (9), Dominika Síkorová (9)
12
185 Základná škola s MŠ, Francisciho ulica 832/21, Poprad, SK
Ján Alexy (9), Viktória Bartková (9), Viliam Michalík (9), Alexandra Petruľová (9)
12
186 Základná škola s MŠ, Hul 429, Hul, B, SK
Kamila Poláková (7), Samuel Imrich (7), Peter Skačan (7), Annamária Babínová (9)
12
187 Základná škola, Bajkalská 29, Prešov, B, SK
Victor Debbi (9), Tomáš Onufrák (8), Jakub Sčislák (9), Jakub Soboňa (8)
11
188 Základná škola s MŠ, Školská 28, Chminianska Nová Ves, SK
Dominika Lendacká (9), Anna Ľorková (9), Lenka Palenčárová (9), Štefan Vaľko (9)
11
189 Základná škola L.N., Rúbanisko II 3079, Lučenec, SK
Martin Kamenský (9), Róbert Kovács (8), Ivan Nociar (9), Vendelín Tóth (9)
11
189 Základná škola, Haličská cesta 1493/7, Lučenec, B, SK
Viktória Kristiánová (9), Samuel Riečica (8), Roman Štuhl (9), Diana Vajsová (8)
11
189 Základná škola, M. R. Štefánika 30, Hlohovec, B, SK
Nikoleta Ondrejková (9), Natália Senderáková (9), Jakub Pažitný (9), Hana Zaťková (9)
11
189 Základná škola, Malokarpatské nám. 1, Bratislava-Lamač, SK
Nina Benkovičová (7), Natália Henselová (7), Daniel Kopanica (7), Jakub Paluš (7)
11
193 Základná škola, Belehradská 21, Košice-Sídlisko Ťahanovce, B, SK
Benjamín Bodo (8), Jakub Bulejčík (8), Viktória Semanová (8), Daniel Želinský (8)
11
194 Základná škola, Malinovského 1160/31, Partizánske, A, SK
Barbora Junasová (8), Matej Svitek (8), Vanessa Kováčová (8), Marek Kuka (8)
11
195 Evanjelické lýceum, Vranovská 2, Bratislava, A, SK
Rebeka Jirsáková (9), Mária Elena Bodnárová (9), Martin Pilek (9), Tatiana Tomášová (9)
10
196 Základná škola s MŠ, Lemešany 154, Lemešany, SK
Nikola Mertová (8), Marián Orlovský (8), Filip Orlovský (8), Lýdia Turčaniková (8)
10
197 ZŠ sv. Vojtecha, Levická 903, Vráble, A, SK
Adam Vaško (9), Mário Kačák (9), Marek Hudec (9)
9
198 Základná škola s MŠ, Cinobaňa 60, Cinobaňa, SK
Miroslav Šulek (9), Michal Urbančok (9), Marek Kasar (9), Kristián Hriň (9)
9
198 Základná škola, Saratovská 85, Levice, SK
Roman Beduš (9), Réka Kotrusová (9), Daniel Koncz (9), Dominika Machová (9)
9
200 Základná škola, Mierová 134, Svit, B, SK
Bruno Diča (9), Adam Gabriel Faix (9), Denisa Melišíková (9), Alex Talpaš (9)
9
200 Základná škola s MŠ, Svinná 131, Svinná, A, SK
Simon Marko (9), Adam Laššo (9), Annamária Laššová (9), Martin Chupáč (9)
9
202 Základná škola s MŠ, Vitanová 90, Vitanová, SK
Daniela Janigová (8), Michal Pšitek (6), Lenka Pšiteková (9), Radovan Ťapaj (9)
9
203 Gymnázium sv. Mikuláša, Duklianska 16, Prešov, B, SK
Dávid Maňkoš (8), František Pazdič (8), Juraj Grus (8), Samuel Miškar (8)
9
204 Cirkevná ZŠ Narnia, Beňadická 38, Bratislava-Petržalka, SK
Katarína Baranovičová (6), Dominik Koľ (6), Šimon Šebo (6), Benjamín Cvik (6)
9
204 Základná škola, Fatranská 14, Nitra, SK
Vivien Juriková (8), Martin Labat (8), Viera Lukáčová (8), Milana Halušková (8)
9
206 Základná škola s MŠ, Budimír 11, Budimír, A, SK
Patrik Fujda (8), Dorota Jedináková (8), Klaudia Lešková (8), VLadimír Sičák (8)
8
207 Základná škola s MŠ, Budimír 11, Budimír, B, SK
Šimon Höger (9), Lenka Lešková (9), Martin Fujda (9), Denis Redaj (9)
4