Výsledky Náboja 2015
Na základe Rozhodnutia Ministra školstva, vedy, výskumu a športu z 23. októbra 2020 dochádza k prerušeniu prezenčnej formy výučby na 2. stupni základných škôl a stredných školách do odvolania. Náboj Junior je preto v školskom roku 2020/2021 zrušený. Budeme sa na vás tešiť v novembri 2021!

Výsledky Náboja 2015, , Slovensko, Košice


ŠkolaBody
1 Základná škola, Krosnianska 4, Košice-Dargov. hrdinov, A, SR
Matej Hanus (9), Michal Masrna (9), Robert Sabovčík (9), Matej Tarča (9)
36
2 Základná škola, Krosnianska 4, Košice-Dargov. hrdinov, B, SR
Dárius Pacholský (9), Martin Albert Gbúr (9), Radovan Lascsák (9), Norbert Micheľ (8)
27
3 Súkromná základná škola, Dneperská 1, Košice-Nad jazerom, SR
Natália Beliová (8), Marek Kuruc (8), Branislav Pastula (9), Michaela Pavuková (8)
27
4 Gymnázium, Alejová 1, Košice-Juh, A, SR
Martin Čorovčák (9), Jakub Gembický (9), Lenka Šimonová (9), Michal Stupar (9)
24
5 Gymnázium, Alejová 1, Košice-Juh, B, SR
Stanislav Jochman (9), Filip Hake (9), Andrej Pankuch (9), Adam Szamosi (9)
23
6 Základná škola, Belehradská 21, Košice-Sídlisko Ťahanovce, A, SR
Alex Blandón (8), Barbora Guttmanová (8), Peter Dubecký (8), Jakub Gerec (8)
22
7 Základná škola, Staničná 13, Košice-Juh, A, SR
Valentín Lužák (9), Ivan Čabra (9), Dominik Durľák (9), Daniel Kokoš (9)
21
8 Základná škola, Staničná 13, Košice-Juh, B, SR
Daniela Dobrovičová (9), Marek Dorák (9), Andrea Vajdová (9), Roland Molnár (9)
21
9 Základná škola, Požiarnická 3, Košice-Juh, SR
Karolína Červeňáková (8), Ivana Hojdová (8), Tomáš Šedo (9), Samuel Slivečka (9)
20
10 Gymnázium sv. Mikuláša, Duklianska 16, Prešov, A, SR
Mirka Katuščáková (9), Zuzana Perecárová (9), František Straka (9), Filip Zbihlej (9)
16
11 Základná škola s MŠ, Maurerova 14, Krompachy, SR
Kristína Kakalejčíková (9), Jana Lysová (9), Jaroslav Melega (8), Samuel Števčík (9)
13
12 Základná škola, Belehradská 21, Košice-Sídlisko Ťahanovce, B, SR
Benjamín Bodo (8), Jakub Bulejčík (8), Viktória Semanová (8), Daniel Želinský (8)
11
13 Gymnázium sv. Mikuláša, Duklianska 16, Prešov, B, SR
Dávid Maňkoš (8), František Pazdič (8), Juraj Grus (8), Samuel Miškar (8)
9
14 Základná škola s MŠ, Budimír 11, Budimír, A, SR
Patrik Fujda (8), Dorota Jedináková (8), Klaudia Lešková (8), VLadimír Sičák (8)
8
15 Základná škola s MŠ, Budimír 11, Budimír, B, SR
Šimon Höger (9), Lenka Lešková (9), Martin Fujda (9), Denis Redaj (9)
4