Výsledky Náboja 2015
Na základe Rozhodnutia Ministra školstva, vedy, výskumu a športu z 23. októbra 2020 dochádza k prerušeniu prezenčnej formy výučby na 2. stupni základných škôl a stredných školách do odvolania. Náboj Junior je preto v školskom roku 2020/2021 zrušený. Budeme sa na vás tešiť v novembri 2021!

Výsledky Náboja 2015, , Slovensko, Prievidza


ŠkolaBody
1 Gymnázium, Kukučínova 4239/1, Poprad, A, SR
Katarína Krupková (9), Robert Pomietlo (9), Matej Ševčík (9), Samuel Sopko (9)
24
2 ZŠ s MŠ, Školská 311, Spišská Teplica, SR
Stanislava Rušinová (9), Anna Mária Tekelová (8), Radoslav Novák (9), Peter Funk (9)
24
3 Základná škola s MŠ, Vagonárska ulica 1600/4, Poprad-Spišská Sobota, SR
Simona Bajtošová (9), Daniela Zemianeková (9), Pavol Šimkovič (8), Oliver Turan (9)
22
4 Gymnázium, Kukučínova 4239/1, Poprad, B, SR
Martin Ďuras (8), Gabriel Ščurka (8), Samuel Kakalejči (7), Oliver Suchý (8)
20
5 Základná škola s MŠ, Ul. Fraňa Kráľa 2086/2, Poprad - Veľká, SR
Michal Chromý (9), Daniel Dominik (9), Adam Hončár (9), Ondrej Zbell (9)
19
6 Základná škola s MŠ, Komenského ulica 587/15, Poprad, SR
Michal Frič (9), Timotej Mudrák (9), Boris Peško (9), Michal Adam Skokňa (9)
18
7 Základná škola, Komenského 2, Svit, B, SR
Erik Mendroš (9), Natália Lištiaková (9), Dávid Paperák (9), Dávid Klačan (9)
18
8 Spojená škola - ZŠ s MŠ, Letná ulica 3453/34, Poprad, SR
Daniel Štefánik (8), Matilda Ištoková (8), Daniel Lapšanský (9), Samuel Daráni (9)
17
9 Základná škola, Komenského 2, Svit, A, SR
Ondrej Alexaj (8), Adam Tomajko (8), Ján Mareček (8), Samuel Zaťura (8)
16
9 Základná škola, Mierová 134, Svit, A, SR
Zdenko Ďurana (9), Michal Hruška (9), Sára Dominika Krettová (9), Libor Vošček (9)
16
11 Základná škola s MŠ, Dostojevského ul. 2616/25, Poprad, B, SR
Lukáš Horváth (9), Patrik Friedmann (9), Štefan Bujňaček (8), Dominik Skokan (8)
14
12 Základná škola s MŠ, Školská 8, Spišské Bystré, SR
Tímea Dragošová (9), Jana Gavurová (9), Zuzana Vallušová (9), Matej Zámečník (9)
14
13 Ev. SŠ- Ev. gymnázium J. T, Komenského 10, Liptovský Mikuláš, SR
Ivana Oravcová (9), Samuel Grega (9), Milan Španko (8), Ivona Španková (8)
14
14 Základná škola s MŠ, Slovenská Ves 313, Slovenská Ves, SR
Peter Neupauer (9), Adam Kiska (9), Benjamín Gurka (8), Ján Kovalčík (8)
14
15 Základná škola s MŠ, Tajovského ulica 2764/17, Poprad, SR
Patrik Zagora (9), Róbert Neupauer (9), Lukáš Čenščák (8), Marko Kajánek (8)
13
16 Základná škola s MŠ, Levočská 53, Harichovce, SR
Michaela Zábojníková (8), Jakub Farkašovský (8), Monika Chovancová (9), Mária Vasková (9)
13
17 Základná škola s MŠ, Dostojevského ul. 2616/25, Poprad, A, SR
Dominika Marková (9), Kristína Jakubišinová (9), Katarína Žoldáková (9), Natália Ďuríková (9)
12
18 Cirkevná základná škola, Školská 55, Letanovce, SR
Ján Melikant (9), Mária Melikantová (9), Zuzana Morihlatková (9), Lukáš Slamený (9)
12
19 Základná škola s MŠ, Francisciho ulica 832/21, Poprad, SR
Ján Alexy (9), Viktória Bartková (9), Viliam Michalík (9), Alexandra Petruľová (9)
12
20 Základná škola, Mierová 134, Svit, B, SR
Bruno Diča (9), Adam Gabriel Faix (9), Denisa Melišíková (9), Alex Talpaš (9)
9