Výsledky Náboja 2016
Na základe Rozhodnutia Ministra školstva, vedy, výskumu a športu z 23. októbra 2020 dochádza k prerušeniu prezenčnej formy výučby na 2. stupni základných škôl a stredných školách do odvolania. Náboj Junior je preto v školskom roku 2020/2021 zrušený. Budeme sa na vás tešiť v novembri 2021!

Výsledky Náboja 2016, , medzinárodné


ŠkolaBody
1 Gymnázium, Voděradská 2, Praha 10 - Strašnice, A, ČR
Karolína Česneková (9), Martin Losinský (9), David Martinek (9), Lukáš Veselý (9)
42
2 Gymnázium Jana Keplera, Parléřova 2, Praha 6, A, ČR
Šimon Brecher (9), Matěj Dvořák (9), Viktor Fukala (9), Filip Hůlek (9)
41
3 Gymnázium, Grösslingová 18, Bratislava, D, SR
Michal Farnbauer (9), Tereza Škublová (9), Matej Urban (9), Matúš Zelko (9)
36
4 Základná škola, Spojová 14, Banská Bystrica, B, SR
Petra Oborilová (9), Viktória Podmanická (9), Aleš Sršeň (9), Martin Vajs (9)
34
5 Gymnázium, Nad Štolou 1, Praha 7, A, ČR
Matouš Balík (8), Veronika Bilíková (7), Ondřej Částka (8), Janek Cibulka (8)
33
6 Gymnázium, Komenského 89, Písek, A, ČR
Vilém Fiala (9), Jiří Čapek (9), Marek Novák (9), Dominik Oškera (9)
33
7 Gymnázium, Kukučínova 4239/1, Poprad, SR
Martin Ďuras (9), Gabriel Sčurka (9), Štefan Slavkovský (9), Oliver Suchý (9)
33
8 Gymnázium, Ústavní 400, Praha 8, ČR
Barbora Dohnalová (8), Robert Jaworski (8), Michal Surjomartono (8), David Hromádko (8)
33
9 Gymnázium Christiana Dopplera, Zborovská 45, Praha 5 - Smíchov, A, ČR
Marek Fürst (9), Dominik Švarc (9), Ondřej Kunc (9), Adéla Karolína Žáčková (9)
32
10 Wichterlovo gymnázium, Čs. exilu 669, Ostrava - Poruba, A, ČR
Vojtěch David (9), Jiří Močkoř (9), Vojtěch Mohelník (9), Ondřej Szymik (9)
31
11 Gymnázium, Komenského 2, Havířov - Město, A, ČR
Barbora Gavendová (9), Robert Gemrot (9), Matěj Malysa (9), Petr Šulc (9)
31
12 Gymnázium Pierra de Coubertina, Nám. Frant. Křižíka 860, Tábor, B, ČR
Zuzana Bočanová (9), Filip Dilmaghani (9), Kristýna Mazancová (9), Adam Mendl (9)
30
13 PORG - gymnázium a základní škola, o.p.s., Lindnerova 3, Praha 8 - Libeň, B, ČR
Vojtěch Gaďurek (9), Petr Khartskhaev (9), Jan Vavřín (9)
29
14 Gymnázium, Grösslingová 18, Bratislava, B, SR
Viktor Balan (8), Jozef Hoschek (8), Pavol Pivko (8), Daniel Teplan (8)
29
15 Gymnázium, Nad Štolou 1, Praha 7, B, ČR
Mikuláš Brož (9), Matěj Havlas (9), Marco Souza de Joode (9), Matěj Vícha (8)
29
16 Základná škola, Ďumbierska 17, Banská Bystrica, A, SR
Peter Kochelka (8), Ivana Medveďová (8), Andrej Špitalský (8), Filip Valocký (8)
29
17 Gymnázium, Litoměřická 726, Praha 9, B, ČR
Barbora Halamová (9), Antonín Hejný (9), Filip Šotola (9), Vojtěch Zeller (9)
28
18 Gymnázium, Jírovcova 8, České Budějovice, ČR
Štěpán Skalka (9), Tomáš Brabec (9), Gabriela Tvrzová (9), Petr Augustin (9)
28
19 Gymnázium P. de Coubertin, Nám. SNP 9, Piešťany, SR
Samuel Banas (9), Silvester Dupkanič (9), Adam Horváth (8), Anna Kleinová (8)
28
20 Základná škola, Ing. O. Kožucha 11, Spišská Nová Ves, SR
Bruno Jakubov (9), Martin Dam (9), Adam Szilvási (9), Aneta Frličková (9)
28
21 Gymnázium, Jírovcova 8, České Budějovice, A, ČR
Vojtěch Bauer (9), Kryštof Hrádek (8), Ladislav Nagy (8), Václav Bauer (7)
28
22 Gymnázium, Žitavská 2969, Česká Lípa, A, ČR
Jana Bartáková (8), Anna Salavcová (8), Hana Salavcová (8), Filip Machač (8)
28
23 Gymnázium, Mikulášské nám. 23, Plzeň, A, ČR
Adam Blažek (9), Eliška Pirnosová (9), Ondřej Sladký (9), Viktorie Valdmanová (9)
28
24 Gymnázium, Pulická 779, Dobruška, B, ČR
Michal Grus (9), Petr Kocour (9), František Fröde (9), Patrik Hajdúch (9)
28
25 Mensa gymnázium, o. p. s., Španielova 1111, Praha 6 - Řepy, ČR
Martin Dedek (8), Jiří Kuthan (9), Kryštof Pravda (8), Martin Sedmera (9)
27
26 Škola pre mimoriadne nadané deti a gymnázium, Skalická 1, Bratislava, B, SR
Jakub Drobný (8), Matúš Hladký (8), Martin Kaláb (8), Tomáš Zatroch (8)
27
27 Gymnázium, SOŠ a SOU, Komenského 7, Mikulov, ČR
Lubor Čech (9), Filip Černák (9), Mikuláš Černý (9), Lukáš Dvořák (9)
27
28 Gymnázium Jaroslava Vrchlického, Národních mučedníků 347, Klatovy, B, ČR
Jakub Holý (9), Jakub Kislinger (9), Štěpán Los (8), Miroslav Vlček (9)
27
29 Gymnázium Antona Bernoláka, Mieru 307/23, Námestovo, B, SR
Martin Buc (7), Blažej Jurčák (7), Matúš Jurčák (7), Jakub Miškovčík (9)
27
30 Purkyňovo gymnázium, Masarykova 379, Strážnice, B, ČR
Robert Chytil (9), Lukáš Karas (9), Michal Kuchařík (9), Petr Tomšej (9)
27
31 Gymnázium Jána Chalupku, Štúrova 13, Brezno, A, SR
Natália Bachmanová (8), Simona Čapeková (8), Lucia Drbúlová (8), Tamara Matulová (8)
27
32 Gymnázium, Žitavská 2969, Česká Lípa, B, ČR
Jan Rychtera (9), Libor Šabaka (9), Václav Růžička (9), Tomáš Pham Bui (9)
26
33 Základná škola s MŠ, Pionierska 4, Brezno, B, SR
Erik Geci (8), Juraj Košičiar (8), Jakub Stanko (8), Martin Švantner (8)
26
34 Gymnázium Jakuba Škody, Komenského 29, Přerov, B, ČR
Tadeáš Böhm (9), Amálie Dostalíková (9), Ondrej Dulanský (8), David Tobolík (9)
26
35 Základná škola, Krosnianska 4, Košice-Dargov. hrdinov, B, SR
Samuel Elischer (8), Jakub Mandzák (9), Erik Novák (8), Ján Richnavský (9)
26
36 Gymnázium J. Hollého Trnava, Na hlinách 7279/30, Trnava, SR
Christian Izakovič (9), Matej Krajčovič (9), Viliam Krištof (9), Ondrej Molnár (9)
26
37 Gymnázium Ivana Kupca Hlohovec, Komenského 13, Hlohovec, A, SR
Michal Minarovský (9), Andrej Morovics (9), Peter Preťo (9), Dominik Špalek (8)
26
38 Gymnázium Jura Hronca, Novohradská 3, Bratislava, B, SR
Tereza ležovičová (9), Vladimír Vozár (9), Terézia Gurová (9), Radovan Vaško (9)
26
39 Gymnázium Jána Chalupku, Štúrova 13, Brezno, B, SR
Emma Račáková (8), Sabína Švantnerová (8), Oliver Kerestény (8), Emy Ianecsková (8)
26
40 Masarykovo gymnázium, Petákova 2, Plzeň, B, ČR
Jakub Čekan (9), Petr Chalupský (9), František Krůs (9), Michal Polák (9)
26
41 Základná škola, Nábrežná 95, Nové Zámky, SR
Matej Petík (9), Ádám Kemény (9), Lucia Ninisová (9), Lukáš Kelemen (8)
25
42 Základná škola, Krosnianska 4, Košice-Dargov. hrdinov, A, SR
Adam Čabrák (8), Martin Kánássy (9), Matúš Masrna (8), Norbert Micheľ (9)
25
43 Gymnázium Třebíč, Masarykovo nám. 9, Třebíč, B, ČR
Matěj Macek (8), Kryštof Průša (8), Lucie Klímová (8), Martin Nováček (8)
25
44 Spojená škola ZŠsMŠ,ZUŚ, Školská 370/19, Nitrianske Pravno, C, SR
Pavol Biely (8), Damián Cachovan (9), Diana Čaklošová (8), Natália Krebesová (9)
25
45 Masarykovo gymnázium, Jičínská 528, Příbor, B, ČR
Marek Štefaník (9), Ludmila Hrušková (9), Veronika Krčmáriková (9), Jan Polešovský (9)
25
46 Gymnázium Kroměříž, Masarykovo náměstí 496, Kroměříž, ČR
Tomáš Flídr (8), Tereza Genzerová (8), Matyáš Ištvánek (9), Ivo Řezníček (9)
25
47 Klasické a španělské gymnázium, Vejrostova 2, Brno - Bystrc, A, ČR
Dora Cidlinská (9), Martina Daňková (9), Ondřej Kalandra (9), Filip Řeháček (9)
25
48 Gymnázium, Vídeňská 47, Brno, B, ČR
Tomáš Daniel (8), Nikolas Ospalý (8), Matyáš Oujezdský (8), Jakub Urbánek (8)
25
49 Spojená škola - ZŠ s MŠ, Letná ulica 3453/34, Poprad, SR
Daniel Štefánik (9), Miroslava Fenčáková (9), Ivana Mečárová (9), Matilda Ištoková (9)
25
50 Slovanské gymnázium, tř. Jiřího z Poděbrad 13, Olomouc, A, ČR
Štěpán Dvorský (9), Natálie Maleňáková (9), Mikuláš Kučera (9), Radek Svoboda (9)
25
51 Súkromné gymnázium pre žiakov so všeobecným intelektovým nadaním CENADA, Majerníkova 60, Bratislava, A, SR
Marek Jakubovie (8), Oliver Karvay (8), Dávid Gžib (8), Timotej Strážovský (8)
25
52 Základná škola, Radvanská 1, Banská Bystrica, SR
Medard Dutka (9), Lukáš Gáborík (9), Dominika Kollárová (7), Ivan Lichý (7)
25
53 Gymnázium F. X. Šaldy, Partyzánská 530, Liberec 11, A, ČR
Ondřej Chwiedziuk (9), Kryštof Havlík (9), Matěj Ptáček (8), Lukáš Kmoch (8)
25
54 Gymnázium M. Koperníka, 17. listopadu 526, Bílovec, ČR
Marta Čermáková (8), Michal Bravanský (8), Štěpán Postava (9), Zdeněk Řeháček (9)
24
55 Gymnázium, Dašická 1083, Pardubice, B, ČR
Štěpán Hortlík (9), Kateřina Brádlová (9), Ondřej Štorek (9), Petr Kavička (9)
24
56 Gymnázium J. S. Machara, Královická 668, Brandýs n. L. -St. Boleslav, A, ČR
Ondřej Gonzor (9), Ditmar Hadera (9), Vojtěch Kinda (9), Aneta Volfová (9)
24
57 Gymnázium, Varšavská cesta 1, Žilina, SR
Aneta Bohmová (9), Zuzana Loncková (9), Ondrej Ondrušík (9), Lukáš Záborský (9)
24
58 Gymnázium J. V. Jirsíka, Fráni Šrámka 23, České Budějovice, A, ČR
Nikola Fuková (8), Adam Krbeček (8), Albert Pechoč (8), Ondřej Sukdol (8)
24
59 Gymnázium, Vídeňská 47, Brno, A, ČR
Daniel Geržičák (9), Vojtěch Kocman (9), Petra Staňová (9), Raymond Whitehead (9)
24
60 Gymnázium Petra Bezruče, ČSA 517, Frýdek-Místek, A, ČR
Zuzana Gřesová (9), Kryštof Mec (9), Mikuláš Nálepa (9), Daniel Vilimovský (9)
24
61 Základní škola T.G.Masaryka, Komenského náměstí 61/6, Třebíč, B, ČR
Marie Horká (9), Tereza Jonášová (9), Milan Suchna (9), Jiří Zikmund (9)
24
62 Základní škola, Za Nádražím 222, Český Krumlov, B, ČR
Petr Pomije (9), Martin Pučil (9), Petr Pučil (9), Ondřej Šimeček (9)
23
63 Gymnázium, Legionářů 402, Příbram VII, ČR
Adam Karas (9), Jakub Dřevo (9), Eliška Kubová (9), Zbyněk Peták (9)
23
64 Gymnázium Jána Adama Raymana, Mudroňova 20, Prešov, A, SR
Zuzana Badžanová (9), Richard Bebjak (9), Matúš Klimko (8), Matej Korž (8)
23
65 Gymnázium a Jazyková škola s právem SJZ, náměstí T. G. Masaryka 2734-9, Zlín, B, ČR
Petr Plšek (9), Kateřina Hádlíková (9), Jana Mouková (9), Kryštof Bednařík (9)
23
66 Gymnázium Olgy Havlové, M. Majerové 1691, Ostrava - Poruba, A, ČR
David Baďura (9), Martin Cmiel (9), Ondřej Hráček (9), Robert Juráček (9)
23
67 Gymnázium Třebíč, Masarykovo nám. 9, Třebíč, A, ČR
Tomáš Brada (9), Filip Dvořák (9), Richard Mittner (9), Martin Balabán (9)
23
68 Gymnázium, Mostecká 3000, Chomutov, A, ČR
Adam Braun (9), Matěj Bureš (9), Matěj Koudelka (9), Jan Pacák (9)
23
69 Základní škola, Hornická 7, Hlučín, ČR
Tomáš Kalvar (9), Jana Kulichová (9), Tomáš Groh (9), Ondřej Rotter (9)
23
70 Základná škola s MŠ, Máj.povst.čes.ľudu 35, Brezno, Mazorníkovo, SR
Samuel Belko (9), Desana Dianišková (9), Matej Kováčik (9), Bibiána Kováčiková (9)
23
71 Základná škola s MŠ, Vagonárska ulica 1600/4, Poprad-Spišská Sobota, SR
Pavol Šimkovič (9), Patrik Ráchela (9), Milan Hamráček (9), Ján Findra (8)
23
72 Mendelovo gymnázium, Komenského 5, Opava, ČR
Adam Burda (9), Vojtěch Krobot (9), Klára Kuchejdová (9), Kateřina Válková (9)
23
73 Základná škola, Tajovského 1, Senec, SR
Radka Bírová (9), Adam Juríček (9), Jakub Hudák (9), Simona Nemcová (9)
23
74 Gymnázium L. Novomeského Senica, Dlhá 1037/12, Senica, A, SR
Zuzana Durcová (9), Adam Pipíška (9), Miroslava Sukupová (9), Ondrej Vrábel (9)
23
75 Gymnázium, Špitálská 2, Praha 9, ČR
Jakub Jandus (9), Štěpán Ondřej (9), Matěj Říha (9), Kateřina Skotnicová (9)
23
76 Slovanské gymnázium, tř. Jiřího z Poděbrad 13, Olomouc, B, ČR
Tomáš Fatěna (8), Samuel Hejníček (8), Hynek Jakeš (8), Vlaďka Raclavská (8)
23
77 PORG - gymnázium a základní škola, o.p.s., Lindnerova 3, Praha 8 - Libeň, A, ČR
Ondřej Janeček (8), Šimon Skoumal (8), Matěj Lev Hart (8), Jiří Pátek (9)
23
78 Základná škola, Hruštín 55, Hruštín, B, SR
Matúš Drígeľ (9), Roman Fendek (9), Matúš Kaprálik (9), Matúš Kopilec (9)
23
79 Súkromná základná škola pre žiakov so všeobecným intelektovým nadaním, Bajkalská 20, Bratislava, B, SR
Filip Šimúnek (9), Filip Džupa (9), Daniel Lihotský (9), Adam Červenka (9)
23
80 Gymnázium a SOŠ ekonomická, Pivovarská 69, Vimperk, ČR
Jan Albert Budík (8), Jan Heřta (9), Marie Korandová (9), Lenka Tomanová (8)
23
81 Gymnázium, Jírovcova 8, České Budějovice, B, ČR
Jiří Janků (9), Tomáš Mašek (9), Tereza Maxerová (8), Kristián Petr Šulista (7)
23
82 Základná škola, Jánošovka, Školská 511/2, Čierny Balog, SR
Patrik Kostelný (9), Marek Kupec (9), Eduard Tomkuliak (9), Ján Turoň (9)
23
83 Základná škola, Beňuš 250, Beňuš, SR
Petra Bubelínyová (8), Filip Kotoč (9), Anežka Králová (9), Marek Ličko (8)
23
84 Základná škola s MŠ, Jaslovské Bohunice 341, Jaslovské Bohunice, A, SR
Branislav Bubán (8), Tomáš Gašpárek (8), Natália Nádaská (8), Barbora Šeligová (8)
22
85 Piaristické gymnázium Jozefa Braneckého, Palackého 4, Trenčín, A, SR
Laura Džuganová (9), Michal Kleman (9), Anton Kuchťák (9), Barbora Novosadová (8)
22
86 Súkromné gymnázium pre žiakov so všeobecným intelektovým nadaním CENADA, Majerníkova 60, Bratislava, B, SR
Andrej Ďurďa (7), Ella Miriam Mišovcová (7), Jakub Šošovička (7), Šimon Šeleng (7)
22
87 Základná škola, Ďumbierska 17, Banská Bystrica, B, SR
Lucia Bečková (9), Timea Cochová (9), Matej Gregor (9), Alica Kalinová (9)
22
88 Gymnázium Jána Adama Raymana, Mudroňova 20, Prešov, B, SR
Michal Jakubík (9), Nina Mizeráková (9), Ema Pásztorová (9), Michal Vorobel (9)
22
89 Základní škola, náměstí Míru 128, Nový Bor, A, ČR
Martin Pelc (9), Viktorie Bartošová (9), Richard Šulc (9), Jakub Žák (9)
22
90 Základná škola, Belehradská 21, Košice-Sídlisko Ťahanovce, A, SR
Alex Blandón (9), Benjamín Bodo (9), Jakub Gerec (9), Barbora Guttmanová (9)
22
91 Základná škola, Slatinská 3, Beluša, SR
Andrej Thomas Dobrev (9), Adam Kudlej (9), Erik Lachký (9), Samuel Jurík (9)
22
92 Základná škola, Ul. M. R. Štefánika 17, Žiar nad Hronom, SR
Jakub Kliment (9), Matej Kliment (9), Timotej Kopča (9), Matúš Tomášik (9)
22
93 Základná škola SSV, Skuteckého 8, Banská Bystrica, C, SR
Terézia Krchňavá (9), Viktória Mesíková (9), David Raffaj (9), Sasha Slovík (8)
22
94 Základní škola, Školní 414, Nová Včelnice, ČR
Jakub Brus (8), Zuzana Berounská (9), Šimon Holický (9), Marek Strnad (9)
22
95 Základní škola, Československé armády 570, Frýdek-Místek, B, ČR
Dominik Musial (9), Tomáš Habrnál (9), Štěpán Vrubel (9), Lukáš Kučera (9)
22
96 Základná škola s MŠ, Oravská Lesná 299, Oravská Lesná, SR
Štefan Blahovec (9), Patrik Krivulčík (9), Lucia Murínová (9), Šimon Viater (9)
22
97 Gymnázium, Volgogradská 6a, Ostrava - Zábřeh, B, ČR
Zdeněk Legerský (9), Eliška Malcharcziková (9), Marek Petrov (9), Ondřej Zhasil (9)
22
98 Gymnázium Jakuba Škody, Komenského 29, Přerov, A, ČR
Martin Šváb (9), Vít Ulehla (9), Lucie Dorazilová (9), Martin Koňařík (9)
22
99 Masarykovo gymnázium, Jičínská 528, Příbor, A, ČR
Filip Jiřík (8), Vojtěch Dořičák (8), Agáta Vahalová (8), Romana Vřesňáková (8)
22
100 Gymnázium Olgy Havlové, M. Majerové 1691, Ostrava - Poruba, B, ČR
Tereza Kovářová (9), Michal Petřík (9), Jan Vidlák (9), Vladan Vítek (9)
22
101 Gymnázium, Alejová 1, Košice-Juh, B, SR
Jakub Farbula (9), Erik Sedlák (9), Dávid Erdödy (9), Martin Polyácsko (9)
22
102 Gymnázium, Jateční 22, Ústí nad Labem, A, ČR
Jakub Bílý (9), Vít Vohryzka (9), Pavel Ebermann (9), Šimon Rus (9)
22
103 Základní škola, Sirotkova 36, Brno, A, ČR
Šimon Drápela (9), Tomáš Jansa (9), Tomáš Mareček (9), Marcel Mravec (9)
22
104 Škola pre mimoriadne nadané deti a gymnázium, Skalická 1, Bratislava, A, SR
Maroš Bednárik (9), Adam Hudec (9), Lukáš Obermajer (9), Tomáš Šimek (9)
22
105 Gymnázium Jozefa Lettricha, J. Lettricha 2, Martin, B, SR
Matej Buocik (9), Ján Feja (9), Ondrej Franko (9), Patrik Zigo (9)
22
106 Klasické a španělské gymnázium, Vejrostova 2, Brno - Bystrc, B, ČR
Petr Bareš (8), Klára Barnatová (8), Věra Havířová (9), Markéta Woletzová (9)
21
107 Základná škola, Moskovská 2, Banská Bystrica, SR
Richard Schwarz (9), Marek Matúška (9), Viliam Meleg (9), Michal Pražienka (9)
21
108 Gymnázium, Komenského 10, Rumburk, ČR
Filip Doležal (9), Michal Podskalský (9), Huu Quy Nguyen (9), Eliška Radová (8)
21
109 Gymnázium Petra Bezruče, ČSA 517, Frýdek-Místek, ČR
Jan Hlisníkovský (9), Marek Spilka (9), Bára Spilková (9), Matyáš Fusek (9)
21
110 Základná škola, Bernolákova 35, Šurany, SR
Tomáš Červenka (9), Sabína Demová (9), Jakub Malík (9), Tomáš Mačuga (9)
21
111 Gymnázium, Grösslingová 18, Bratislava, A, SR
Marián Bednár (9), Hana Derková (9), Helena Kukuľová (9), Radka Petrovičová (9)
21
112 Základná škola, Golianova 8, Banská Bystrica, A, SR
Nina Hanesová (9), Mário Hatalčík (9), Marína Masláková (9), Miroslav Rosputinský (9)
21
113 Gymnázium, Terezy Novákové 2, Brno - Řečkovice, A, ČR
Kateřina Matulová (9), Lucie Kubáčková (9), Lucie Zajdáková (9), Maria Bulgurovská (9)
21
114 Základná škola, Bajkalská 29, Prešov, B, SR
Karolína Kubušová (9), Šimon Bardák (9), Jakub Kmec (8), Martina Pramníková (8)
21
115 Gymnáz. V. B. Nedožerského, Matice slovenskej 16, Prievidza, C, SR
Adam Balažka (8), Janka Heráková (9), Michal Líška (8), Marek Obžera (9)
21
116 Základná škola, Karpatská 8063/11, Žilina, SR
Mário Beňuš (8), Dominik Filípek (9), Marko Hlavatý (8), Lukáš Majer (8)
21
117 Gymnázium Jana Keplera, Parléřova 2, Praha 6, B, ČR
Filip Oliver Klimoszek (8), Matěj Novák (8), Viet Trinh (8), Adam Vorlíček (8)
21
118 Základná škola P.D., P. Dobšinského 1744, Rimavská Sobota, SR
Barbora Durdjaková (9), Samuel Hloušek (9), Róbert Šmatlík (9), Viktória Žiaková (9)
21
119 ZŠ s MŠ, Školská 311, Spišská Teplica, SR
Radka Červeňová (8), Maximilián Dubjel (8), Anna Mária Tekelová (9), Marek Želonka (8)
21
120 Gymnázium Fr. M. Pelcla, Hrdinů odboje 36, Rychnov nad Kněžnou, A, ČR
Filip Novák (9), Petra Čermáková (9), Veronika Šklíbová (9), Michal Chlumecký (9)
21
121 Súkromná základná škola, Námestie slobody 100, Sabinov, B, SR
Terézia Baňasová (8), Juraj Gabzdil (7), Lucia Olejárová (7), Timotej Šulik (8)
21
122 Gymnázium, Volgogradská 6a, Ostrava - Zábřeh, A, ČR
Radomír Mielec (8), Josef Knápek (8), Matyáš Poledník (8), Adéla Horáková (9)
21
123 ZŠ s p.j.v. a MŠ s p.j.v., Havlíčkova 13, Český Těšín, ČR
Karel Brudný (8), Daniel Brzuchański (8), Agata Grycz (8), Jakub Słowiaczek (9)
21
124 Základná škola, SNP 587/4, Kanianka, B, SR
Patrik Belan (9), Enriko Janek (9), David Špeťko (9), Tobias Vlha (9)
21
125 Základní škola, Rokycanova 258, Sokolov, B, ČR
Jakub Krieger (9), Jan Seidl (9), David Václavík (9), Jan Žemlička (9)
20
126 Cirkevná SŠ - ZŠ s MŠ, Okružná 2062/25, Dolný Kubín, SR
Ján Kamas (9), Samuel Dulovec (8), Marián Kurčina (7), Timotej Pazdera (6)
20
127 Gymnázium Pierra de Coubertina, Nám. Frant. Křižíka 860, Tábor, A, ČR
Vojtěch Čapek (9), Daniel Červ (9), Marta Horňáková (9), Magdaléna Rudová (9)
20
128 Gymnázium, Parovská 1, Nitra, D, SR
Tomáš Války (8), Nina Ábelová (8), Tuan Minh Nguyen (8), Ivan Jindra (8)
20
129 Gymnázium, 5. května 620, Kadaň, B, ČR
Karel Brada (8), Marek Dobiáš (8), Samuel Jursík (9), Lukáš Janda (9)
20
130 Základní škola U Lesa, Boženy Němcové 539, Nový Bor, A, ČR
Kateřina Kolčová (8), Kateřina Šorfová (8), Ondřej Socha (8), Daniel Knespl (9)
20
131 Základná škola, Dlhé Hony 1, Trenčín, A, SR
Róbert Bačko (9), Zuzana Blahušiaková (9), Alex Filip Rau (9), Jozef Tóth (9)
20
132 Základná škola, Malonecpalská 206/37, Prievidza, SR
Adam Svoboda (7), Juraj Petráš (7), Erik Matuška (9), Samuel Gatial (9)
20
133 Křesťanské gymnázium, Kozinova 1000, Praha 10 - Hostivař, A, ČR
David Plevka (8), David Serédi (8), Ondřej Loukotka (8), Kryštof Knorr (8)
20
134 Základná škola, Nad Medzou 1, Spišská Nová Ves, SR
Andrea Betherová (9), Ondrej Pencák (9), Lucia Petrová (9), Tomáš Vikiszály (9)
20
135 Gymnázium Petra Bezruče, ČSA 517, Frýdek-Místek, B, ČR
Alena Kročková (9), Lucie Maslowská (9), Adam Smelík (9), Jakub Šotkovský (9)
20
136 Základní škola, Sirotkova 36, Brno, B, ČR
Jan Hladík (8), Vilém Kopuletý (8), Ondřej Šatinský (8)
20
137 Gymnázium, Varšavská cesta 1, Žilina, B, SR
Hugo Hrbáň (9), Matúš Kianička (9), Martin Havlík (9), Daniel Zuzčák (9)
20
138 Základní škola, Fabian 1215, Velké Bílovice, B, ČR
Tomáš Baják (9), Marek Svoboda (9), Lucie Kršková (9), Filip Osička (9)
20
139 SŠ katol-Gymnázium sv. CaM, Farská ul. 19, Nitra, SR
Benedikt Farkaš (9), Jakub Kviatkovský (9), Viliam Páleník (9), Ema Zeleňáková (9)
20
140 Křesťanské gymnázium, Kozinova 1000, Praha 10 - Hostivař, B, ČR
Martin Fried (9), Jan Heřmánek (9), Vít Porazil (9), Bohdan Semiginovský (9)
20
141 Arcibiskupské gymnázium, Korunní 2, Praha 2, ČR
Kilián Benda (8), Šimon Keršláger (8), Štěpán Müller (9), Vojtěch Tax (9)
20
142 Základní škola T. G. Masaryka, Riegrova 13, Opava, ČR
Jan Krátký (9), Benjamin Svrček (9), Adam Toška (9)
20
143 Základná škola s MŠ, Pionierska 4, Brezno, A, SR
Jozef Kováč (9), Milan Michelčík (9), Roman Ryšian (9), Marek Sýkorka (9)
20
144 Základná škola, Mládežnícka 1434/16, Púchov, B, SR
Tadeáš Guzma (8), Bianka Sarah Húževková (8), Hudecová Klára (8), Martin Valach (8)
20
145 Gymnázium J. V. Jirsíka, Fráni Šrámka 23, České Budějovice, B, ČR
Jan Štěch (9), Jan Vrána (9), Jan Chumlen (9), Ondřej Brich (9)
20
146 Základná škola, Partizánska 13, Sučany, B, SR
Jakub Beniač (9), Mária Pirohová (9), Roman Vrabec (9), Adrian Benko (9)
20
147 Základní škola, nám. J.A.Komenského 387, Blatná, A, ČR
Vojtěch Janota (9), Lucie Medlínová (9), Jan Podlešák (9), Linda Žižková (9)
20
148 Gymnázium a Jazyková škola s právem SJZ, náměstí T. G. Masaryka 2734-9, Zlín, A, ČR
Jan Hoferek (8), Filip Janoušek (8), Vanda Šimková (8), Tomáš Polakovič (7)
20
149 Základná škola, P. Mudroňa 3, Martin, SR
Martina Bateľová (9), Marek Červeň (9), Nikola Kubisová (9), Matej Rusnák (9)
20
150 Wichterlovo gymnázium, Čs. exilu 669, Ostrava - Poruba, ČR
Eliáš Bencůr (8), Hana Pasková (8), Hedvika Stachovcová (8), Ondra Trojek (8)
20
151 Základná škola, Petra Jilemnického 1035/2, Zvolen, SR
Nikolas Hamarik (7), Barbora Kubišová (9), Maximilián Nový (9), Natália Vašková (7)
19
152 Gymnázium, Alejová 1, Košice-Juh, A, SR
Boris Daňko (9), Matúš Farkaš (9), Michal Kolcun (9), Martin Nemjo (9)
19
153 Gymnázium, Školská 837, Tvrdošín, SR
Alica Maďarová (9), Klára Dujčáková (9), Andrej Klčo (8), Martin Lorinc (8)
19
154 Gymnázium, Alejová 1, Košice-Juh, D, SR
Jakub Mičko (8), Filip Baltovič (8), Bohuš Líška (8), Simona Gibalová (8)
19
155 Gymnázium, Parovská 1, Nitra, F, SR
Matúš Tóth (7), Jakub Konc (7), Filip Horváth (7), Martin Požgaj (7)
19
156 Základná škola, Pieninská 27, Banská Bystrica, B, SR
Lucia Zahradníčková (9), David Kalman (9), Viktória Sliačanová (8), David Zajíček (8)
19
157 Spojená škola ZŠsMŠ,ZUŚ, Školská 370/19, Nitrianske Pravno, B, SR
Nikoleta Majerová (9), Milan Berzédy (8), Matúš Mendel (9), Marek Smatana (8)
19
158 Spojená škola ZŠsMŠ,ZUŚ, Školská 370/19, Nitrianske Pravno, A, SR
Alexandra Drábiková (8), Peter Hideg (8), Denisa Richterová (8), Nina Šujanová (8)
19
159 Gymnázium Jozefa Lettricha, J. Lettricha 2, Martin, SR
Adam Hjadlovský (8), Marek Zumrik (8), Paulína Tomečková (8), Michal Nosáľ (8)
19
160 Súkromná základná škola, Dneperská 1, Košice-Nad jazerom, SR
Michaela Pavúková (9), Daniela Hudáková (8), Marek Kuruc (9), Oliver Pahulyi (8)
19
161 Jiráskovo gymnázium, Řezníčkova 451, Náchod, B, ČR
Matyáš Háze (9), Jan Pěček (9), Dominik Rufer (8), Kryštof Veverka (8)
19
162 Gymnázium, Komenského 713, Třinec, ČR
Marek Bialožyt (8), Tomáš Chalupský (8), Anna Kantorová (8), Lukáš Tomoszek (8)
19
163 Gymnázium, 1. mája 8, Malacky, B, SR
Marek Benkovič (9), Matúš Pukančík (9), Martin Szetyinszki (9), Maroš Studenič (9)
19
164 Súkromná základná škola pre žiakov so všeobecným intelektovým nadaním, Bajkalská 20, Bratislava, A, SR
Alena Mokráňová (9), Emma Stowasserová (9), Matej Šembera (9), Braňo Hitzinger (8)
19
165 Základná škola J. Kráľa, Mládežnícka 24, Šahy, D, SR
Róbert Huszár (9), Boglárka Püšpökyová (7), Ján Škandera (8), Timothy Zmeskal (9)
19
166 Základná škola, P. J. Šafárika 3, Prievidza, SR
Richard Krupčík (9), Patrik Kudra (8), Adrián Krajčík (8), Radovan Kiaba (7)
19
167 Gymnázium Františka Palackého, Husova 146, Valašské Meziříčí, B, ČR
Kristina Cvetanova Kolčeva (8), Metoděj Liebel (8), Adam Tvrz (8), Marie Svozilová (8)
19
168 1. české gymnázium v Karlových Varech, Národní 25, Karlovy Vary - Drahovice, A, ČR
Adam Krejčík (9), Jan Tychtl (9), Matyáš Motl (9), Tereza Vendlbergerová (9)
19
169 Gymnázium Sokolov, Husitská 2053, Sokolov, B, ČR
Adam Bauer (9), Simona Krušinková (9), Filip Tříska (9), Kryštof Novák (9)
19
170 Gymnázium Sokolov, Husitská 2053, Sokolov, A, ČR
Filip Kubát (9), Petra Kulatá (9), Lukáš Pazour (9), Tomáš Pazour (9)
19
171 Základná škola, Na Hôrke 30, Nitra, B, SR
Lukáš Adámek (9), Marek Škultéty (9), Marek Sádovský (8), Matej Šichula (9)
19
172 Gymnázium, Terezy Novákové 2, Brno - Řečkovice, B, ČR
Marek Coufal (9), Martin Němec (9), Šárka Půstová (9), Eva Vaverková (9)
19
173 Základná škola, Nábr. 4. apríla 1936/23, Liptovský Mikuláš, SR
Michal Husár (8), David Kamhal (8), Oliver Plávka (9), Filip Vyparina (9)
19
174 Gymnázium, Mírová 1442, Karviná - Nové Město, ČR
Jakub Charvot (9), Adam Gabzdyl (9), Tomáš Grycz (9), Petra Kváčalová (8)
19
175 Gymnázium, Komenského 89, Písek, B, ČR
Markéta Bečvářová (8), Šimon Glück (8), Václav Kučina (8), Kateřina Čondlová (8)
19
176 Gymnázium Christiana Dopplera, Zborovská 45, Praha 5 - Smíchov, B, ČR
Roman Mikoláš (9), Martin Černík (8), Mikuláš Barna (8), Ludmila Hamzlová (8)
19
177 Gymnázium Jihlava, Jana Masaryka 1, Jihlava, ČR
Martin Beneš (9), Petr Fiedler (9), Tadeáš Havlík (9), Jáchym Holub (9)
19
178 Jiráskovo gymnázium, Řezníčkova 451, Náchod, A, ČR
Lukáš Fidler (8), Jaroslav Grulich (9), Tomáš Heger (8), Michal Obst (9)
19
179 Gymnázium Jiřího Wolkera, Kollárova 3, Prostějov, B, ČR
Klára Tomková (9), Martin Čmel (9), Tomáš Koleňák (9), Jan Kleveta (9)
19
180 Gymnázium Luďka Pika, Opavská 21, Plzeň, B, ČR
Všaha Adam (8), Reichl Jindřich (8), Šperlová Denisa (9), Hanzl Marek (9)
19
181 Wichterlovo gymnázium, Čs. exilu 669, Ostrava - Poruba, B, ČR
Beáta Gelnarová (8), Petr Kuhejda (8), Oskar Martiňák (8), Lukáš Výtisk (8)
19
182 Základná škola, Haličská cesta 1493/7, Lučenec, SR
Veronika Balová (9), Jakub Kocúr (8), Samuel Riečica (9), Diana Vajsová (9)
19
183 Základná škola s MŠ, Oravské Veselé 377, Oravské Veselé, SR
Filip Gočal (8), Tibor Hablák (8), Adam Krúpa (9), Richard Svajčík (9)
19
184 15. základní škola, Terezie Brzkové 33-35, Plzeň, B, ČR
Adam Závora (9), Dominik Sládek (9), Petr Komínek (9), Adéla Domanská (9)
19
185 Základní škola, U Stadionu 4, Litoměřice, ČR
Matyáš Hruška (9), Jakub Smetana (9), Michal Žáček (9), Patrik Zadák (9)
19
186 Základná škola SSV, Skuteckého 8, Banská Bystrica, B, SR
Terézia Babinčáková (9), Richard Lorenc (9), Paulína Nováková (9), Matúš Čunderlík (9)
19
187 Základní škola, Dobrá 860, Dobrá, B, ČR
Martin Sekanina (9), Jakub Sklář (9), Kamil Kisza (9), Martin Piskoř (9)
19
188 Gymnázium, Chvalšinská 112, Český Krumlov, B, ČR
Daniel Dočekal (9), Alena Honetschlägerová (9), Vít Pešek (9), Vojtěch Pils (9)
19
189 Gymnázium, Mikulášské nám. 23, Plzeň, B, ČR
Martin Baník (9), Klára Hubínková (8), Václav Rous (8), Tereza Tocháčková (9)
19
190 Gymnázium, náměstí Osvobození 20, Zábřeh, B, ČR
Anna Hrochová (9), Jan Knápek (9), Matěj Purkert (9), Jan Winige (9)
19
191 Gymnázium F. X. Šaldy, Partyzánská 530, Liberec 11, B, ČR
Zuzana Menzelová (9), Stanislav Žák (9), Martin Vrba (8), Matyáš Kubíček (8)
19
192 Gymnázium a SOŠ dr. Václava Šmejkala, Stavbařů 5, Ústí nad Labem, A, ČR
Natálie Kutheilová (9), Michal Vodvářka (9), Štěpánka Lanková (9), Josef Mašek (9)
19
193 Gymnázium, Metodova 2, Bratislava-Ružinov, B, SR
Jakub Grečner (9), Jakub Kliský (9), Danka Váry (9), Simona Staňová (9)
18
194 Základní škola, Zámecká 496, Litomyšl, ČR
Patrik Kratochvíl (9), Tadeáš Kudláček (9), Jan Šmíd (9), Martin Štyndl (9)
18
195 Gymnázium Ladislava Jaroše, Palackého 524, Holešov, B, ČR
Vojtěch Bártek (9), Otakar Bucek (9), Karel Pospíšilík (8), Marek Strava (8)
18
196 Gymnázium, Mostecká 3000, Chomutov, C, ČR
Jakub Poláček (8), Martin Košťálek (8), Helena Pleilová (8), Lucie Bauerová (8)
18
197 Základná škola, Na Hôrke 30, Nitra, A, SR
Patrik Kaschný (9), Dominika Mikulášiková (9), Ondrej Mada (9), Barbora Slováková (9)
18
198 Základná škola, Brezová 19, Piešťany, SR
Adam Aponyi (9), Tomáš Kulik (9), Oliver Glosz (9), Lucia Valová (9)
18
199 Spojená škola - ZŠ s MŠ, Ľ. Štúra 155, Dudince, SR
Štefan Foltán (8), Marek Ošust (9), Tomáš Páterek (8), Timur Riečan (8)
18
200 Gymnázium Chotěboř, Jiráskova 637, Chotěboř, ČR
Alžběta Fiedlerová (9), Natálie Kubátová (9), Matěj Moravec (9), Lucie Urbanová (9)
18
201 Základná škola, Koperníkova 24, Hlohovec, B, SR
Pavol Bobák (9), Ema Ďurišová (9), Dominika Vopátová (9), Matúš Máťaš (9)
18
202 Základná škola, Šmeralova 25, Prešov, B, SR
Martin Čandík (9), Tomáš Čorej (9), Jakub Gera (9), Stanislav Uličný (8)
18
203 Gymnázium Fr. M. Pelcla, Hrdinů odboje 36, Rychnov nad Kněžnou, B, ČR
Štěpán Dostál (8), Vincent Drtík (8), Daniel Locker (8), Jakub Dodek (8)
18
204 Gymnázium, Svitavská 310, Moravská Třebová, ČR
Vendula Izáková (9), Klára Schusterová (9), Petra Sedláčková (9), Michal Smékal (9)
18
205 Základná škola, SNP 5, Šurany, SR
Denis Ivan (9), Jakub Kecskés (9), Tomáš Záhorák (9), Tomáš Žoldoš (9)
18
206 Gymnázium a SOŠ pedagogická, Jeronýmova 425/27, Liberec, ČR
Klára Krejcarová (9), Jakub Landsperský (9), Eliška Novotná (9), Lada Vestfálová (9)
18
207 Gymnázium, Litoměřická 726, Praha 9, A, ČR
Denisa Baraníková (9), Tomáš Burian (9), Vojtěch Klouda (9), Ondřej Veselý (9)
18
208 Gymnázium L. Novomeského Senica, Dlhá 1037/12, Senica, B, SR
Juraj Gergel (8), Miroslav Blažek (8), Jakub Buchel (8), Jakub Petrovič (8)
18
209 Základná škola, Sv. Michala 42, Levice, SR
Radoslav Petráni (9), Tomáš Petráni (9), Michal Stano (8), Lea Villányiová (8)
18
210 Základná škola POH, Síd.P.O.Hviezdoslava 43, Veľké Kapušany, SR
František Bačo (9), Réka Bajcerová (9), Tomáš Becza (8), Nikoleta Pappová (7)
18
211 Základná škola M.R.Š., Haličská cesta 1191/8, Lučenec, SR
Zsolt Cirjak (9), Pavol Hric (9), David Joachim (9), Filip Žilka (9)
18
212 Základná škola SSV, Skuteckého 8, Banská Bystrica, A, SR
Silvia Bigasová (9), Martin Smädo (9), Tea Mažáryová (9), Simona Nutterová (9)
18
213 Gymnázium, Horní náměstí 5, Šternberk, B, ČR
Karolína Letochová (9), Helena Pospíšilová (9), Pavel Skyva (9), Tereza Šmídová (9)
18
214 Základná škola, Žiarska 679/13, Liptovský Mikuláš, SR
Jana Lešňanská (8), Jakub Mindek (8), Martin Polesný (9), Hana Štrkolcová (9)
18
215 Základná škola s MŠ, Komenského ulica 587/15, Poprad, SR
Samuel Kušnierik (9), Radoslav Dzifčák (9), Miroslav Dzifčák (8), Patrik Boržík (8)
18
216 Základní škola, 1. máje 1700, Frýdek-Místek, A, ČR
Karolína Bačová (8), Veronika Fojtíková (8), David Jagoš (8), Ondřej Špetla (8)
18
217 Základní škola a Mateřská škola, Slezská 316, Slavkov, ČR
Martin Jakeš (9), Veronika Lipková (9), Ondřej Marek (9), Lukáš Sukeník (9)
18
218 Základná škola s MŠ, kpt. Nálepku 43, Bánov, SR
Denis Fekete (8), Adam Hadar (8), Alexander Molnár (9), Denis Novotný (8)
18
219 Gymnázium Luďka Pika, Opavská 21, Plzeň, A, ČR
Pešek Adam (8), Matas Petr (9), Breníková Michala (9), Hajšman Václav (8)
18
220 Piaristické gymnázium Jozefa Braneckého, Palackého 4, Trenčín, B, SR
Karolína Dobiášová (9), Gréta Kováčová (9), Katarína Maláňová (9), Hana Mišíková (9)
18
221 Gymnázium, Lesní čtvrť 1364, Zlín, A, ČR
Kristýna Záhorová (9), Bára Garguláková (9), Tereza Rozsypalová (9), Laura Trávníková (9)
18
222 Základná škola, Kupeckého 74, Pezinok, B, SR
Drobný Adam (9), Rafaj Jaroslav (9), Fraňo Jakub (8), Dubeková Lucia (8)
18
223 Gymnázium, nám. T. G. Masaryka 1260, Frýdlant nad Ostravicí, A, ČR
Michaela Čárková (9), Dalibor Morys (9), František Škola (9), Jakub Švrček (9)
18
224 Gymnázium, Jateční 22, Ústí nad Labem, B, ČR
David Slavíček (8), Veronika Heide (8), Samuel Kubec (8), Jan Josef Němec (8)
18
225 Gymnázium, Tomkova 45, Olomouc - Hejčín, A, ČR
Klára Kubešová (9), Tereza Lemáková (9), Karolína Pazderová (9), Karla Vítová (9)
18
226 Gymnázium, Máchova 174, Strakonice, ČR
Kateřina Janochová (9), Sára Klenovcová (9), Nikola Maroušková (9), Eliška Valentová (9)
18
227 ZŠ sv. Cyrila a Metoda, Markušovská cesta 8, Spišská Nová Ves, SR
Michal Gibala (9), Radovan Marcinčin (9), Kristián Sabol (9), Martin Štubňa (9)
18
228 Gymnázium, Mikulášské nám. 23, Plzeň, ČR
Petr Hladík (8), Miroslav Silovský (8), Samuel Kokoška (8), Šimon Pekár (8)
18
229 Základná škola, Ul. 17. novembra 31, Sabinov, B, SR
Dominik Ďuďak (9), Vladimír Stračiak (9), Alex Rabinský (9), Miloš Kvočák (9)
18
230 Gymnázium, Na Sadech 308, Třeboň, ČR
Tereza Janečková (8), Aleš Papáček (8), Jan Prokeš (8), Matěj Mikuláš Suchan (8)
18
231 Cirkevná ZŠ sv. Gorazda, Komenského 495/31, Námestovo, SR
Peter Bugaj (9), Matej Kurtulík (9), Svetlana Pisarčiková (9), Ema Uhliariková (9)
18
232 Základná škola, Slobody 2, Poltár, A, SR
Kristína Barkáčová (8), Viktor Dreisig (8), Erik Paraj (9), Marek Skrutek (9)
18
233 Gymnázium, Školní 995, Trhové Sviny, ČR
Kateřina Žohová (9), Milan Šavrda (9), Vojtěch Švarc (9), Kristýna Šedivá (9)
18
234 Základná škola, Golianova 8, Banská Bystrica, B, SR
Barbora Kvarteková (9), Júlia Matejková (9), Lucia Mišániová (9), Lea Václavíková (9)
18
235 Základná škola, Komenského 2, Svit, A, SR
Ondrej Alexaj (9), Ján Mareček (9), Samuel Varga (9), Samuel Zaťura (9)
18
236 Základní škola, Kvítková 4338, Zlín, B, ČR
Stanislav Červenka (9), Filip Lehký (9), Vít Staněk (9), Adam Plšek (9)
18
237 Gymnázium Boženy Slančíkovej Timravy, Haličská cesta 9, Lučenec, A, SR
Martin Kuric (9), Slávka Paulovičová (9), Tomáš Vas (9), Lucia Žilková (9)
17
238 Gymnázium Jiřího Ortena, Jaselská 932, Kutná Hora, A, ČR
Štěpán Křenovský (8), Matěj Koten (8), Tadeáš Petrů (8), Martin Svoboda (8)
17
239 Základní škola, Týnská 8, Třebíč, B, ČR
Johana Vašinová (9), Michal Kaňkovský (9), Radek Svoboda (9), Vít Vybíral (9)
17
240 Gymnázium Michala Miloslava Hodžu, M. M. Hodžu 860/9, Liptovský Mikuláš, B, SR
Martin Popardovský (9), Martin Čajka (9), Ján Gábor (9), Pavol Kyčina (9)
17
241 Gymnázium a SOŠZE Vyškov, Komenského náměstí 16, Vyškov, B, ČR
Radek Marušák (9), Tereza Mazlová (9), Renata Mátlová (9), Adéla Jelínková (9)
17
242 Gymnázium, Ul. 1. mája 905, Púchov, D, SR
Lenka Klínovská (8), Viktória Košťálová (8), Nina Melicherová (8), Viktória Škuláňová (8)
17
243 Základná škola s MŠ, Tajovského 2, Badín, SR
Tomáš Mikláš (9), Michal Baculák (8), Denis Mlynárčik (8), Patrik Nemčok (8)
17
244 Gymnázium Františka Palackého, Husova 146, Valašské Meziříčí, A, ČR
Adéla Chumchalová (9), Václav Jelínek (9), Klára Nejezchlebová (9), Jan Těžký (9)
17
245 Základná škola, Mládežnícka 1434/16, Púchov, A, SR
Viliam Kmec (9), Adam Krško (9), Martin Opat (9), Lea Stehelová (9)
17
246 Gymnázium, Voděradská 2, Praha 10 - Strašnice, B, ČR
Šimon Chren (9), Tomáš Procházka (9), Pavel Rusňák (9), Václav Svoboda (9)
17
247 Základní škola profesora Josefa Brože, Komenského 356, Vlachovo Březí, ČR
Barbora Bártíková (9), Markéta Kocourková (9), Markéta Jakoubková (9), Barbora Veselková (9)
17
248 Gymnázium Bohumila Hrabala, Komenského 779, Nymburk, ČR
Tereza Frýdková (9), Gabriela Hladká (9), Barbora Kolářová (9), Jan Randa (9)
17
249 ZŠ sv. Marka, Petzwalova 1, Nitra, B, SR
Samuel Martinka (7), Dominik Peli (7), Viliam Zaborsky (7), Miroslav Zdychavsky (7)
17
250 Gymnázium, Na Hrádku 20, Tišnov, A, ČR
Tomáš Kříž (8), Martin Novotný (8), Vojtěch Vařecha (8), Ondřej Vitula (8)
17
251 Základná škola, Šmeralova 25, Prešov, A, SR
Miloslav Harčár (9), Zuzana Lukáčová (9), Michael Filip McLean (8), Oliver Omachel (9)
17
252 Gymnázium Nové Zámky, M. R. Štefánika 16, Nové Zámky, SR
Daniel Baňár (8), Lucia Decsiová (9), Rebeka Kováčová (9), Lucia Magulová (8)
17
253 Základní škola, Náměstí T.G.Masaryka 1260, Frýdlant nad Ostravicí, B, ČR
Radim Jauernik (8), Jiří Polách (7), Jan Šik (8), Eliška Babincová (8)
17
254 Základní škola, Gutova 39, Praha 10 - Strašnice, B, ČR
Eliška Slabá (9), Ladislav Kožuško (9), Adéla Répalová (8), Michal Dmitrijev (8)
17
255 Základná škola, Dlhé Hony 1, Trenčín, B, SR
Nina Fabová (9), Roman Magula (8), Tomáš Lendvay (8), Soňa Matkulčiková (9)
17
256 Gymnázium, Kpt. Nálepku 6, Sobrance, A, SR
Samuel Kovaľ (8), Daniel Jenčo (8), Alexander Petruny (8), Daniela Vasiľová (8)
17
257 Gymnázium, Komenského 2/1074, Partizánske, B, SR
Paulína Vicenová (9), Jozef Súkeník (9), Martin Ergang (9), Martin Žember (9)
17
258 Súkromná základná škola, Oravská cesta 11, Žilina, A, SR
Daniel Figuli (9), Ján Gorc (9), Jakub Grof (9), Gayoung Jung (9)
17
259 Gymnázium, Komenského 2, Havířov - Město, B, ČR
RIchard Korbel (9), Martin Molenda (9), Jan Velička (9), Jiří Zinecker (9)
17
260 Základná škola s MŠ, Na Parlagu 1, Čebovce, B, SR
Dominik Balga (8), Kristína Nászaliová (8), Ľuboš Bariak (8), Sofia Vlkolenská (8)
17
261 Gymnázium, Dašická 1083, Pardubice, A, ČR
Karel Mudruňka (9), Jan Vítek (9), Johana Vopalecká (9), Anna Holcová (9)
17
262 Základná škola s MŠ, Pod hájom 967, Dubnica nad Váhom, B, SR
Samuel Feja (9), Ľubomír Menich (9), Adam Babača (7), Matej Gašpar (7)
17
263 Gymnázium Boženy Slančíkovej Timravy, Haličská cesta 9, Lučenec, B, SR
Adrán Beľa (8), Marek Červenák (8), Tomáš Červenák (8), Marko Fehérpataky (8)
17
264 Základná škola, T. J. Moussona 4, Michalovce, SR
Samuel Miklos (9), Jakub Miklos (9), Marcel Novak (9), Nina Semjanova (8)
17
265 1. základní škola T. G. Masaryka., Jeřábkova 690, Milevsko, ČR
Monika Baštýřová (9), Jan Kadeřábek (9), Eliška Netrvalová (8), Ondřej Polanecký (9)
17
266 Základná škola, M. Rázusa 1672/3, Zvolen, B, SR
Adela Bahledová (8), Hana Fabryová (8), Ľudmila Palacková (9), Jakub Rolko (9)
17
267 Masarykovo gymnázium, Petákova 2, Plzeň, A, ČR
Jan Jelínek (9), Rostislav Mádl (9), Pavel Čejka (9), Le Duc Dung (8)
16
268 Gymnázium, Alejová 1, Košice-Juh, C, SR
Filip Brutovský (8), Radoslav Jochman (8), Lukáš Behun (8), Katarína Helmeciová (8)
16
269 Gymnázium J. S. Machara, Královická 668, Brandýs n. L. -St. Boleslav, B, ČR
Lucie Bartošová (9), Jakub Došek (9), Barbora Karlíková (9), Kateřina Trhoňová (9)
16
270 Základní škola, Tř. 1. máje 357, Hranice, ČR
Brigita Andrýsková (9), Filip Rybníček (9), Vojtěch Javorek (9), Jiří Žurek (9)
16
271 Základná škola, Hlboká cesta 4, Bratislava-Staré Mesto, SR
David Brandšteter (9), Tomáš Medveczky (9), Matej Medveczky (9), Michal Redhammer (9)
16
272 Gymnázium Josefa Jungmanna, Svojsíkova 1, Litoměřice, ČR
Jakub Hanč (9), Vojtěch Netrh (9), Jaroslav Radimský (9), Pavel Lípa (9)
16
273 Gymnázium, Komenského 2/1074, Partizánske, C, SR
Tomáš Knápek (9), Veronika Rybanská (9), Adam Hranai (9), Samuel Petrík (9)
16
274 Základná škola, A. Felcána 4, Hlohovec, SR
Tomáš Andel (9), Vlastimil Mesko (9), Matej Triebel (9), Dominik Vachan (9)
16
275 Základní škola, 1. máje 1700, Frýdek-Místek, B, ČR
Natálie Čajková (9), Matyáš Kozel (9), Denis O'connor (9), David Szotkowski (9)
16
276 Gymnázium, náměstí Osvobození 20, Zábřeh, A, ČR
Pavel Besta (9), Martin Kondler (9), Sabina Kvapilová (9), Anna Valentová (9)
16
277 Piarist. gymnázium sv. J. Kalazan, Piaristická 6, Nitra, SR
Andrej Ardon (9), Andrej Stupka (9), Matúš Masár (9), Matej Štěpánek (9)
16
278 Základní škola, Sokolská 296, Třeboň, B, ČR
Jan Meškan (9), Matěj Sokolík (9), Michal Kubečka (9), Václav Chlupáč (9)
16
279 Gymnázium Jana Opletala, Opletalova 189, Litovel, ČR
Jan Lakomý (8), Veronika Obrátilová (8), Lukáš Procházka (8), Lukáš Putna (8)
16
280 Gymnázium, Sady pionýrů 600, Lovosice, B, ČR
Eliška Šulerová (8), Tereza Chmelíková (8), Tereza Průšová (8), Tomáš Jurášek (8)
16
281 Gymnázium Hladnov a JŠ s právem SJZ, Hladnovská 35, Ostrava - Slezská Ostrava, ČR
Adam Bědroň (9), Hana Čolasová (9), Tereza Janíková (9), Kristýna Kolářová (9)
16
282 Základná škola s MŠ, Ulica sv. Gorazda 1, Žilina, SR
Boris Filip (9), Slavomír Hruška (9), Timotej Melkovič (9), Barbora Palušová (9)
16
283 Cirkevná ZŠ R. Zaymusa, Romualda Zaymusa 3, Žilina, SR
Margarétka Birčáková (8), Emma Čačková (8), Šárka Štefancová (9), Richard Závodský (9)
16
284 Základná škola s MŠ, Školská 27/14, Pliešovce, SR
Mikuláš Kašiak (9), Benjamín Tagrab (9), Jozef Tamáš (9)
16
285 Základní škola, Komenského 46/I, Český Dub, ČR
Kateřina Dostálová (8), Adéla Kolomazníková (8), Martin Pacák (9), Lucie Pytlounová (8)
16
286 Základní škola, tř. Svobody 868, Zlín - Malenovice, B, ČR
Lukáš Lavinger (9), Petr Přikryl (9), Jakub Šimík (9), Michal Sucháček (9)
16
287 Biskupské gymnázium v Ostravě, Karla Pokorného 1284, Ostrava - Poruba, B, ČR
Tereza Bernatová (8), Ondřej Denk (9), Viktor Toporčák (9), Jan Zubík (8)
16
288 Gymnázium J. F. Rimavského, Kláštorská 37, Levoča, SR
Romana Hanisková (8), Laura Prílohová (8), Kristián Kočan (8), Martin Strážik (8)
16
289 Základná škola s MŠ, Francisciho ulica 832/21, Poprad, B, SR
Aurélia Jendrušáková (9), Filip Šperka (8), Lea Števová (9), Tomáš Svoboda (8)
16
290 Gymnázium Martina Hattalu, Železničiarov 278, Trstená, B, SR
Patrik Kočan (9), Michaela Parížová (9), Veronika Santrová (9), Tobiáš Štec (9)
16
291 Gymnázium, Komenského 713, Třinec, ČR
Karolína Czepczorová (9), Dominik Horňák (9), Vojtěch Spratek (9), Marie Vrabelová (9)
16
292 Matiční gymnázium, Dr. Šmerala 25, Ostrava, A, ČR
Jan Moravec (9), Mário Hlisníkovský (9), Lukáš Zapletal (9), Helena Šmolková (9)
16
293 ZŠ a MŠ Gustawa Przeczka s p.j.v., Nádražní 10, Třinec - Staré Město, ČR
Adam Kulig (8), Lukáš Kupczak (8), Zuzana Lisztwanová (8), Agata Valíčková (8)
16
294 Základná škola s MŠ, Andreja Bažíka 20, Zuberec, SR
Martin Filek (9), Lukáš Hajdúk (9), Erika Jurinová (9), Sarah Zubeková (9)
16
295 Základná škola s MŠ, Dostojevského ul. 2616/25, Poprad, A, SR
Soňa Šlosárová (8), Patrik Ondo (8), Dominik Magera (9), Štefan Bujňaček (9)
16
296 Gymnázium, Komenského 2/1074, Partizánske, A, SR
Natália Gombalová (8), Filip Jašík (8), Šimon Beňo (8), Marek Šebesta (8)
16
297 Gymnázium Ladislava Jaroše, Palackého 524, Holešov, A, ČR
Martin Pumprla (9), Jakub Maceška (8), Matěj Obšivač (8), Iva Rýparová (9)
16
298 Základná škola s MŠ, Lokca 71, Lokca, SR
Radoslav Madleňák (7), Katarína Maťugová (8), Daniel Dudášik (9), Dávid Snovák (8)
16
299 Základná škola s MŠ, Rabčická 410, Rabča, SR
Andrea Belkoťáková (9), Lenka Hírešová (9), Laura Plevjaková (9), Adrián Turac (9)
16
300 Základná škola, Beňovského 1, Bratislava-Dúbravka, SR
Kristián Chorvát (8), Adriana Janáčková (8), Jozef Čerňanský (9), Michal Minárik (9)
16
301 Gymnázium, Grösslingová 18, Bratislava, C, SR
Zuna Hochelová (8), Michaela Jančovičová (8), Viktor Špitalský (8), Ela Vojtková (8)
16
302 Základní škola dr. Milady Horákové, Obránců míru 369, Kopřivnice, ČR
Jan Buček (8), Jana Cao Thanh Huyen (8), Lucie Chromečková (8), Alice Miroszková (8)
16
303 Gymnázium, SOŠ, SOU a VOŠ, Husova 1414, Hořice, ČR
Michal Janata (9), Ondřej Šádek (8), Tomáš Trejtnar (9), Daniel Valenta (8)
16
304 Gymnázium, Školská 2, Dubnica nad Váhom, A, SR
Pavol Rajec (8), Martin Dolinský (8), Matiáš Letko (8), Adam Kulina (8)
16
305 Gymnázium, Metodova 2, Bratislava-Ružinov, C, SR
Ľubomír Bujna (8), Ľudovít Vitárius (8), Tereza Repková (8), Rebecca Šípková (8)
16
306 Gymnázium, Ul. 1. mája 905, Púchov, A, SR
Jakub Hidvégi (9), Radoslav Kubica (9), Šimon Stanko (9), Zuzana Zbínová (9)
16
307 Základní škola, Komenského 14, Kravaře, ČR
David Ferenz (9), Dominika Bastlová (9), Daniel Peterek (9), Radka Řehulková (9)
16
308 Základná škola, Školská 14, Levice, SR
Bronislava Harezníková (9), Adam Mihál (9), Viktor Guthi (8), Adela Vinczeová (9)
16
309 Biskupské gymnázium v Ostravě, Karla Pokorného 1284, Ostrava - Poruba, A, ČR
Petr Diľ (8), Kristián Gřes (9), Lucie Ledererová (9), Vojtěch Poloch (8)
16
310 Základní škola a Mateřská škola, Lichnov 360, Lichnov, ČR
František Jurek (9), Jiří Machynka (9), Štěpán Babinec (9), Václav Palát (9)
16
311 Gymnázium J. G. Jarkovského, Truhlářská 22, Praha 1, A, ČR
Tereza Staňková (9), Lucie Ohnisková (9), Vladyslav Babych (9), Petr Kudrnovský (9)
15
312 Evanjelické lýceum, Vranovská 2, Bratislava, SR
Daniel Kaiser (9), Valach Patrik (8), Filip Rebro (8), Peter Mozola (8)
15
313 Základná škola, M. Rázusa 1672/3, Zvolen, A, SR
Jakub Čillík (9), Rastislav Fides (8), Jakub Gály (8), Lujza Šufliarska (9)
15
314 Gymnáz. V. B. Nedožerského, Matice slovenskej 16, Prievidza, A, SR
Roman Kupec (8), Marek Michalovič (9), Adam Plšek (7), Jakub Veselý (8)
15
315 Základná škola, Janka Kráľa 1, Nová Dubnica, B, SR
Terézia Závišová (9), Patrícia Solíková (9), Adam Sečany (9), Alica Chabadová (9)
15
316 ZŠ s MŠ Angely Merici, Halenárska 45, Trnava, SR
Diana Havlíková (9), Klaudia Šimová (9), Ondrej Dugovič (9), Samuel Vincent Ray (9)
15
317 Základní škola, Československé armády 570, Frýdek-Místek, A, ČR
Tomáš Volný (7), Daniel Čarný (7), Matyáš Kohut (7), Matěj Pobucký (7)
15
318 Základní škola, Křižíkova 1916, Sokolov, B, ČR
Michal Čaban (9), Sarah Neumannová (8), Václav Lokajíček (9), Patrik Štíbr (9)
15
319 Gymnázium, Pulická 779, Dobruška, A, ČR
Veronika Jouklová (8), Tereza Preclíková (8), Ondřej Marek (8), Martin Kristián Felcman (8)
15
320 Základná škola, Zarevúca 18, Ružomberok, A, SR
Peter Krška (9), Ondrej Paluga (9), Matúš Hradský (8), Andrej Vyšný (9)
15
321 Gymnázium, Sady pionýrů 600, Lovosice, A, ČR
Michal Drašnar (8), Alžběta Preissová (9), Tereza Paurová (9), Adam Kratochvíl (9)
15
322 Základná škola s MŠ, Staničná 324, Liesek, SR
Gracjan Motýľ (7), Vanesa Gnidová (8), Oliver Piter (9), Marek Garek (9)
15
323 Gymnázium, Metodova 2, Bratislava-Ružinov, A, SR
Adriana Krátka (9), Dominik Denko (9), Alexandra Líškayová (9), Blažo Martin (9)
15
324 Gymnázium Jaroslava Vrchlického, Národních mučedníků 347, Klatovy, A, ČR
Petr Kostelanský (8), Marek Seltenhofer (8), Josef Benda (8), Štěpán Pressl (9)
15
325 Základná škola s MŠ, Centrum I 32, Dubnica nad Váhom, B, SR
Daniel Blaško (9), Júlia Sedláková (9), Zuzana Cyprianová (9), Petra Molnárová (9)
15
326 ZŠ a MŠ J. A. Komenského, Komenského náměstí 209, Nové Strašecí, ČR
Matyáš Kinkal (9), Daniel Toužimský (8), Daniel Valchář (9), Tereza Veselá (9)
15
327 Gymnázium a SOŠ dr. Václava Šmejkala, Stavbařů 5, Ústí nad Labem, B, ČR
Michaela Galovičová (8), Evženie Larionová (8), Radek Pavelka (8), Martin Polák (8)
15
328 ZŠ s MŠ O.Cabana, Námestie Andreja Cabana36, Komjatice, SR
Peter Cviklovič (9), Samuel Draguň (9), Juraj Kmeťo (9), Robert Menuš (9)
15
329 Základná škola, Zbehy 661, Zbehy, SR
Andrej Cetényi (9), Kristína Kováčová (8), Vladimír Kupec (8), Lea Bačinská (8)
15
330 Gymnázium, Ul. 1. mája 905, Púchov, B, SR
Adriana Bieliková (9), Vaszília Bartošová (9), Tomáš Tokarčík (9), Alexandra Tokarčíková (9)
15
331 Základná škola R.K., Nádražná 955, Partizánske, SR
Benedikt Jánošík (8), Martin Herceg (8), Juraj Konečný (9), Ondrej Škorňák (8)
15
332 Katolické gymnázium, Otmarova 22, Třebíč, A, ČR
Eva Jeřábková (8), Lenka Kolomazníková (8), Eliška Kostková (8), Julie Šislerová (8)
15
333 Gymnázium, Chvalšinská 112, Český Krumlov, A, ČR
František Dvořák (8), Natálie Křivancová (8), Filip Temiak (8), Viola Válková (8)
15
334 Základná škola J. Kráľa, Mládežnícka 24, Šahy, A, SR
Ľubica Kovalčíková (7), Štefan Gazdík (9), Dominik Pleva (8), Karin Štecová (9)
15
335 Základní škola, Matiční 5, Ostrava, B, ČR
Jan Mička (9), Štěpán Musil (9), Richard Pražák (9), Filip Strouhal (9)
15
336 Základná škola, Pri Podlužianke 6, Levice, SR
Lucia Karasová (9), Vanesa Bianca Svetíková (9), Lucia Csendesová (9), Olívia Pásztorová (9)
15
337 1. české gymnázium v Karlových Varech, Národní 25, Karlovy Vary - Drahovice, B, ČR
David Radimerský (9), Martin Krejčí (9), Ondřej Fiala (9), Petr Šťovíček (9)
15
338 Gymnázium Janka Jesenského, Radlinského 665/2, Bánovce nad Bebravou, B, SR
Ondrej Černuška (9), Inez Escherová (9), Lucia Kajanová (9), Jakub Mazák (9)
15
339 Základná škola, Mierová 134, Svit, A, SR
Róbert Bango (9), Alexandra Dzurillová (9), Ján Juhász (9), Matej Kováč (9)
15
340 Gymnázium Děčín, Komenského náměstí 4, Děčín I, ČR
Vojtěch Grubr (9), Martin Kivader (9), Natálie Nerglová (9), Barbora Voděrková (9)
15
341 Základná škola, Ulica Vajanského 2844/47, Lučenec, SR
Jakub Chamula (8), Simeon Ruben Jambor (8), Lea Kurtiniaková (9), Patrik Póczoš (8)
15
342 ZŠ s rozšíř. vyuč. mat. a přír. předmětů, Buzulucká 392, Teplice, A, ČR
Anna Bradáčová (8), Quynh Chi Dang (8), Denis Fligr (8), Matěj Prokůpek (8)
15
343 Základná škola, Výčapy - Opatovce 185, Výčapy - Opatovce, SR
Adam Billik (9), Matúš Gazdík (9), Samuel Holúbek (9), Kristián Magat (9)
15
344 ZŠ s MŠ K.Strmeňa, Komenského 8, Palárikovo, SR
Alžbeta Jankechová (9), Hana Horváthová (9), Kristián Chaban (9), Jozef Samaš (9)
15
345 Základní škola J. K. Tyla a MŠ, Tylova 2391, Písek, B, ČR
Lucie Kosánková (9), Viktor Borský (9), Radek Votruba (9), Nela Vondráková (9)
15
346 Základná škola s MŠ, Hul 429, Hul, A, SR
Adrián Brezánsky (8), Simona Kišová (7), Kamila Poláková (8), Peter Skačan (8)
15
347 15. základní škola, Terezie Brzkové 33-35, Plzeň, A, ČR
Jakub Psutka (9), Michal Pokorný (9), Michal Vyleta (9), Kateřina Hanělová (9)
15
348 Základní škola T.G.Masaryka, Komenského náměstí 61/6, Třebíč, A, ČR
Pavlína Jelínková (8), Pavel Kubiš (8), Adéla Nováková (8), Adam Stoklas (8)
15
349 Základná škola J. Kráľa, Mládežnícka 24, Šahy, C, SR
Sophia Herczeg (7), Lucia Horváthová (9), Patrik Konopka (9), Zuzana Tóthová (8)
15
350 Základná škola s MŠ, Hladovka 238, Hladovka, SR
Andrej Brnušák (9), Andrej Kubica (8), Kristína Šikyňová (9), Martina Greštiaková (8)
15
351 Základná škola, Topoľová 8, Nitra, SR
Dominik Eremiáš (9), Maxim Fraňo (9), Alexander Godál (9), Ivan Pavlovič (9)
15
352 Gymnázium, Parovská 1, Nitra, A, SR
Nina Hlavačková (9), Richard Bódi (9), Laura Antolová (9), Filip Lednár (9)
15
353 Gymnázium, Parovská 1, Nitra, C, SR
Matúš Adamík (8), Martin Kopček (8), Sára Korčeková (8), Adam Polyák (8)
15
354 Gymnázium Jura Hronca, Novohradská 3, Bratislava, A, SR
Laura Kačmárová (8), Luisa Pantaleo (8), Martin Uhlík (8), Jakub Chreno (8)
15
355 Základná škola s MŠ, Hul 429, Hul, B, SR
František Babín (9), Justína Babínová (8), Kristián Ďurica (8), Tomáš Krajmer (8)
15
356 Základná škola s MŠ, Udiča 248, Udiča, B, SR
Eva Cesnáriková (9), Lenka Omámiková (9), Marek Portášik (9), Jozef Vaňko (9)
14
357 Základní škola, Partyzánská 1053, Česká Lípa, ČR
Ondřej Doubek (9), Viktorie Filipi (9), Lukáš Kadleček (9), Natálie Siberová (9)
14
358 Základná škola s MŠ, Nová Doba 482, Nižná, SR
Adam Dedinský (9), Nikolas Kamody (9), Kristián Kubík (9), Samuel Jandura (9)
14
359 Základná škola, Nám. L. Novomeského 2, Košice-Staré Mesto, SR
Daniel Greš (9), Maroš Mešter (9), Terézia Mudroňová (9), Diana Sninská (9)
14
360 ZŠ s rozšíř. vyuč. mat. a přír. předmětů, Buzulucká 392, Teplice, B, ČR
Lucie Sochůrková (9), Tereza Macholdová (9), Veronika Skořepová (9), Jan Novák (9)
14
361 Základná škola, SNP 587/4, Kanianka, A, SR
Adriána Hollá (9), Rebeka Kohútová (9), Vanessa Manlová (9), Eliška Minichová (9)
14
362 Základná škola s MŠ, Slovenská Ves 313, Slovenská Ves, SR
Dávid Kolumber (8), Terézia Kučerová (9), Benjamín Gurka (9), Ján Kovalčík (9)
14
363 Ev. SŠ- Ev. gymnázium J. T, Komenského 10, Liptovský Mikuláš, A, SR
Annamária Huttová (9), Ivona Španková (9), Martina Tarageľová (8), Andrej Uličný (8)
14
364 Základní škola a Mateřská škola, Libouchec 157, Libouchec, B, ČR
Jan Hubený (9), Vojta Košek (8), Václav Laníček (9), Matěj Dubanič (9)
14
365 Základná škola, Zarevúca 18, Ružomberok, B, SR
Jakub Ďurdík (9), Michal Daniel (9), Rebeka Zrníková (9), Laura Herdeľová (9)
14
366 ZŠ a MŠ Františka Palackého, Hodslavice 300, Hodslavice, B, ČR
Zuzana Mičulková (6), Petra Janyšková (7), Vendula Horáková (9), Aneta Indráková (9)
14
367 Základná škola, E. B. Lukáča 6, Šahy, SR
Kristián Galčík (8), Saša Snidová (9), Dita Szabóová (9), Adam Baláž (8)
14
368 PSŠ.F.Hanáka Piar.ZŠ, A. Hlinku 44, Prievidza, A, SR
Dominika Detková (9), Martin Franek (9), Eva Koštialiková (9), Terézia Kovalíčeková (9)
14
369 Základná škola s MŠ, Demänovská ulica 408/4A, Liptovský Mikuláš, SR
Matúš Grieš (8), Elia Fiamin (8), Zara Karakaya (8), Pavol Tomčík (9)
14
370 Gymnázium, Kpt. Nálepku 6, Sobrance, B, SR
Matúš Mitro (9), Martin Mitro (9), Samuel Josai (9), Adrián Habušta (9)
14
371 Základní škola, Chomutovská 1683, Kadaň, B, ČR
Filip Doležal (9), Robert Křesák (9), Eliška Šimůnková (9), Jaroslav Šnobl (9)
14
372 Súkromná základná škola, Oravská cesta 11, Žilina, B, SR
Adam Šupej (9), Dominik Gašpierik (9), Dominika Kurnocíková (9), Filip Židuljak (9)
14
373 Základná škola, Lúčna 8, Divín, SR
Lukáš Štupák (9), Denis Vavrek (9), Monika Samašová (9), Jozef Kelement (8)
14
374 Základná škola, Pieninská 27, Banská Bystrica, A, SR
Samuel Ret (9), Pavlína Bugáňová (9), Barbora Longauerová (8), Martin Tokár (8)
14
375 ZŠ sv. Dominika Savia, Školská 386, Dubnica nad Váhom, B, SR
Filip Híreš (8), Katarína Kniebúglová (8), Matúš Kubo (8), Veronika Kuľhová (9)
14
376 Základní škola a Mateřská škola, Sportovní 258, Mořkov, B, ČR
Tereza Kučerová (9), Veronika Horáková (9), Jana Fiurášková (9), Alice Rýdlová (9)
14
377 Gymnázium, Boženy Němcové 213, Dačice, ČR
Jan Klivan (9), Jáchym Bartošek (9), Jan Morávek (9), Jakub Šimánek (9)
14
378 Základná škola s MŠ, Dostojevského ul. 2616/25, Poprad, B, SR
Soňa Horníková (8), Vanesa Jankurová (8), Marek Koreň (8), Bruno Schweitzer (8)
14
379 Gymnázium, Čs. dobrovolců 11, Teplice, B, ČR
Barbora Houdová (8), Anna Benešová (8), Veronika Steklá (8), Barbora Panešová (8)
14
380 Gymnázium Janka Jesenského, Radlinského 665/2, Bánovce nad Bebravou, A, SR
Jakub Dobeš (8), Jakub Filo (8), Ján Jakubík (8), Alexandra Rosenbergová (8)
14
381 Základní škola a Mateřská škola, Skalice u České Lípy 264, Skalice u České Lípy, B, ČR
Jan Herčik (9), Radek Křenek (9), Filip Turek (9), Jan Vokurka (9)
14
382 Súkromné gymnázium, Gemerská cesta 1, Lučenec, SR
Kristína Binková (8), Veronika Ďurišová (8), Anna Ďurišová (9), Samuel Socháň (9)
14
383 Cirkevná ZŠ Narnia, Beňadická 38, Bratislava-Petržalka, SR
Filip Čajági (8), Nataša Cipárová (8), Viktória Kostercová (8), Sarah Králová (8)
14
384 Súkromná základná škola, Slov.národ.povstania 96/3, Nová Dubnica, B, SR
Oliver Blščák (8), Roman Masár (9), David Prekop (9), Julie James (8)
14
385 Základná škola s MŠ, Hviezdoslavova 30, Závadka nad Hronom, SR
Vladimíra Balohová (9), Lucia Ďuricová (9), Erik Kvoriak (8), Denisa Šmelková (9)
14
386 Základní škola, Matiční 5, Ostrava, A, ČR
Erik Maňhal (9), Lucie Kubesová (9), Ondřej Leško (9), Tomáš Pernica (9)
14
387 Základná škola, Belehradská 21, Košice-Sídlisko Ťahanovce, B, SR
Jakub Bulejčík (9), Daniel Želinský (9), Viktória Semanová (9), Michaela Zajacová (9)
14
388 Základná škola, Skalka 34, Lietavská Lúčka, SR
Anna Barčiaková (8), Samuel Beháň (9), Martin Reszoto (9), Peter Istenik (9)
14
389 Cirkevná základná škola, T. G. Masaryka 9, Lučenec, SR
Marek Jakubišin (9), Jozef Mikuláš (9), Kristína Matiášová (9), Jozef Ševčík (9)
14
390 Základná škola, Pribinova 123/9, Nováky, SR
Erika Repková (9), Timea Homolová (9), Matúš Herda (9), Adam Šimkovič (9)
14
391 Základná škola s MŠ, Francisciho ulica 832/21, Poprad, A, SR
Ema Čambalová (8), Samuel Šebest (9), Samuel Marušin (9), Peter Omámik (8)
14
392 Základná škola, Školská 56/9, Oslany, SR
Alexandra Kolláriková (9), Matúš Pisár (9), Libuša Vlčáková (9), Adriána Tomová (9)
14
393 Evanjelická SŠ-EZŠ, M.R.Štefánika 17, Martin, B, SR
Peter Banáš (8), Viktória Dibdiaková (8), Veronika Paulovičová (8), Timea Matea Vrabcová (8)
14
394 Základná škola, Hruštín 55, Hruštín, A, SR
Matúš Drígeľ (9), Júlia Gáborová (9), Andrej Kľuska (9), Lenka Drígľová (9)
14
395 Základná škola, Školská 492/15, Nitrianske Rudno, SR
Šimon Sobota (9), Alžbeta Kluvancová (9), Filip Šponiar (9), Erik Žáčik (9)
14
396 Základná škola s MŠ, Školská 8, Spišské Bystré, SR
Daniela Brezinová (8), Daniela Frisová (9), Rastislav Pavliga (9), Branislav Knežník (9)
14
397 Základní škola a Mateřská škola, Janovice 410, Janovice, ČR
Ondřej Mohyla (8), Marek Špok (8), Jakub Kropáč (8), Jakub Kubica (7)
14
398 Gymnázium, Komenského 2/1074, Partizánske, D, SR
Jakub Belis (8), Matej Hradiský (8), Marek Maďar (8), Karolína Kročilová (8)
14
399 ZŠ Štefana Mnoheľa, Dlhé hony 3522/2, Poprad, SR
Tobiáš Budzák (9), Jakub Magda (9), Ján Pavolka (9), Michal Riedl (9)
14
400 Základní škola a Mateřská škola, Školní 419, Těrlicko - Horní Těrlicko, ČR
Karel Juchelka (9), Barbora Godulová (8), Štěpán Martinák (9), Bronislav Kotula (8)
14
401 Základná škola, Spojová 14, Banská Bystrica, A, SR
Nina Beňová (8), Lucia Malysová (8), Daniel Šebeň (8), Dárius Šebeň (8)
13
402 Gymnázium, Parovská 1, Nitra, E, SR
Eunika Bebjaková (7), Juraj Pauka (7), Matej Bystricky (7), Adam Lopúch (7)
13
403 Gymnázium, Komenského 13, Lipany, B, SR
Matúš Hendrichovský (8), Adam Mochňák (8), Denis Hoza (8), Ema Ivanová (8)
13
404 Gymnázium, Lesní čtvrť 1364, Zlín, B, ČR
Jakub Čech (9), Ondřej Hanák (9), Tereza Koutná (9), Anna Kudlová (9)
13
405 Základná škola, Rajčianska 3, Bratislava-Vrakuňa, SR
Marianna Jančušová (9), Ján Tokovics (9), Juraj Gluch (9), Ján Kocián (8)
13
406 Cyrilomet. gymnázium a SOŠ pedagog. Brno, Lerchova 63, Brno, B, ČR
Petr Hanák (9), Jan Malý (9), Veronika Míčková (9), Jana Novotná (9)
13
407 Gymnázium, Čs. dobrovolců 11, Teplice, A, ČR
Gabriela Bělová (8), Natálie Schindlerová (8), Alena Tykvová (8), Karolína Foltýnová (8)
13
408 Základná škola s MŠ, Oravská Jasenica 141, Oravská Jasenica, SR
Andrej Farský (9), Tomáš Prielomek (9), Dominik Resutík (9), Soňa Vrábová (8)
13
409 Základní škola, Za Nádražím 222, Český Krumlov, A, ČR
Jakub Kalista (8), Marek Maňásek (8), Stanislav Werner (9)
13
410 Základná škola, Ulica mieru č. 1235, Bytča, SR
Zuzana Branišová (9), Marián Gloser (9), Jozef Korbáš (9), Eliška Ozániková (9)
13
411 Základná škola s MŠ, Diviaky nad Nitricou 121, Diviaky nad Nitricou, SR
Mária Lujza Adámiková (9), Peter Gašparovič (9), Adriána Juríková (8), Romana Púčiková (8)
13
412 Základní škola U Lesa, Boženy Němcové 539, Nový Bor, B, ČR
Eliška Nečasová (8), Tomáš Koten (9), Josef Kudrna (9), Zdeněk Petrák (8)
13
413 Základná škola s MŠ, Udiča 248, Udiča, A, SR
Michaela Bialoňová (8), Dominika Cigániková (8), Dominik Hladký (8), Lukáš Pacek (8)
13
414 Základná škola s MŠ, Rakovec nad Ondavou 2, Rakovec nad Ondavou, SR
Júlia Cinová (9), Boris Hajduk (9), Patrik Kondáš (9), Jakub Naščák (9)
13
415 ZŠ sv. Marka, Petzwalova 1, Nitra, A, SR
Peter Dubravsky (9), Vladimír Konečný (9), Ema Demeterová (9), Hana Stollarova (9)
13
416 Základná škola, Partizánska 13, Sučany, A, SR
Nikol Ondáková (9), Tereza Albertová (9), Martin Pecko (8), Zuzana Fúčelová (8)
13
417 Základná škola, SNP 587/4, Kanianka, SR
Andrej Ambróz (8), Sebastián Konečný (8), Ivona Kotianová (8), Nina Richvalská (8)
13
418 Gymnázium, Komenského 13, Lipany, A, SR
Dominik Diňa (9), Ľubomíra Jurušová (9), Lívia Harčárová (9), Šimon Krajňák (9)
13
419 Základní škola, E. Krásnohorské 3084, Ústí nad Labem, ČR
Marie Matiášová (9), Jan Nedbálek (9), František Novák (9), Matouš Terč (8)
13
420 Základná škola, Námestie mládeže 587/17, Zvolen, SR
Martin Rehák (9), Adam Kover (9), Dominik Dirbák (9), Lukáš Flašík (9)
13
421 Gymnázium, Horní náměstí 5, Šternberk, A, ČR
Denisa Mentlíková (8), Štěpán Metlík (8), Josef Patka (8), Karel Smolen (8)
13
422 Základná škola s MŠ, Krajné 173, Krajné, B, SR
Daniela Figurová (8), Jakub Hladík (8), Marek Konečný (8), Emma Kubišová (8)
13
423 Základná škola, J. Braneckého 130/15, Trenčianska Teplá, SR
Nikola Hajnovičová (9), Kristián Košík (9), Tomáš Priečinský (9), Karolína Uhláriková (9)
13
424 Základná škola J. Kráľa, Mládežnícka 24, Šahy, B, SR
Jennifer Fritusová (8), Klaudia Kútiová (9), Hana Lorinczová (9), Adrián Šuchter (7)
13
425 Základná škola s MŠ, Tajovského ulica 2764/17, Poprad, SR
Lukáš Čenščák (9), Marko Kajánek (9), Dáša Vlčková (8), Laura Imrichová (8)
13
426 Základná škola, Mierová 134, Svit, B, SR
Dominik Bachratý (9), Matúš Gánovský (9), Stanislava Šimonová (9), Marek Tkáč (9)
13
427 Základná škola, Hurbanova 128/25, Stará Turá, SR
Martina Gajdošíková (9), Dobroslava Pribišová (9), Dominik Schindler (9), Matúš Rybnikár (9)
13
428 Gymnázium Andreja Vrábla Levice, Mierová 5, Levice, SR
Kristína Beňová (9), Zuzana Horváthová (9), Alexandra Mészárosová (9), Ivona Töröková (9)
13
429 Gymnázium, Tomkova 45, Olomouc - Hejčín, B, ČR
David Cveček (9), Dalimil Doubrava (9), David Dostál (9), Eliška Tkadlčiková (9)
13
430 Základná škola s MŠ, Na Parlagu 1, Čebovce, D, SR
Eva Balgová (9), Samuel Bobál (9), Sabina Košíková (9), Peter Tuček (9)
13
431 Základná škola, Jána Švermu 6, Michalovce, SR
Richard Gajdoš (9), Maroš Lebeda (9), Olívia Baková (9), Vladimír Borek (8)
13
432 Základná škola s MŠ, Školská 1575, Hriňová, SR
Vladimír Gibala (9), Vojtech Ilčík (8), Roman Kmeť (7), Daniela Santusová (9)
13
433 Základní škola J. K. Tyla a MŠ, Tylova 2391, Písek, A, ČR
Danila Hincu (9), Ladislav Kortus (9), Markéta Kozelková (9), Kristýna Velková (9)
13
434 Základná škola, Školská 1123/29, Bánovce nad Bebravou, SR
Matúš Pukanec (7), Alexander Žikla (7), Nina Danišová (8), Simona Mazourová (9)
13
435 Základná škola sv.D.S., M. M. Hodžu 1732/9, Zvolen, A, SR
Anna Mária Bernáthová (9), Filip Paľuch (8), Mária Ujházyová (9), Richard Vančo (8)
13
436 Základní škola E. Beneše a MŠ, Mírové náměstí 1466, Písek, ČR
Jakub Hesoun (9), Marek Horník (9), Jakub Hejna (9), Václav Pileček (9)
13
437 Gymnázium, Studentská 1075, Žatec, ČR
Barbora Belanová (8), Karolína Nováková (8), Tomáš Hrdina (8), Matěj Sulík (8)
13
438 Základná škola s MŠ, Mútne 224, Mútne, SR
Barbora Veselovská (9), Jozef Bugaj (9), Viktória Kapičáková (9), Dávid Matejas (9)
13
439 Gymnázium Topoľčany, 17. novembra 1180/16, Topoľčany, SR
Juraj Blada (9), Alexandra Šüdiová (9), Alex Dobrovič (8), Juraj Szabo (8)
13
440 Základná škola, Mierová 1, Strážske, SR
Miroslav Patlevic (9), Veronika Doničová (9), Alexandra Turčíková (8), Ján Kužma (8)
13
441 Základní škola, Dobrá 860, Dobrá, A, ČR
Maxim Kulhánek (8), Vojtěch Parůžek (8), Michael Provazník (8), Zuzana Tesarčíková (8)
13
442 Katolické gymnázium, Otmarova 22, Třebíč, B, ČR
Patrik Kašpárek (9), Josef Vlna (9), Karel Pecha (9), Adéla Tržilová (9)
13
443 Gymnázium, Školská 2, Dubnica nad Váhom, B, SR
Zuzana Rampachová (9), Janka Havranková (9), Natália Sára Remšíková (9), Matúš Litvín (9)
13
444 Základná škola s MŠ, Centrum I 32, Dubnica nad Váhom, A, SR
Matej Šebík (9), Jakub Rajtár (9), Marek Bučenec (9), Peter Pavlík (9)
13
445 Základná škola, Jána A. Komenského 1, Michalovce, SR
Kristián Valigura (8), Van Than (8), Ján Paslavský (9), Daniela Černická (9)
13
446 Cirkevná ZŠ sv. Margity, Námestie slobody 562/1, Púchov, B, SR
Filip Chromek (8), Aneta Juhaniaková (8), Štefan Sulík (8), Nina Kutejová (8)
13
447 Základná škola s MŠ, Štúrova 276, Bolešov, A, SR
Vanesa Kopšová (9), Monika Minďárová (9), Alzbeta Ragasová (9), Ema Štefancová (9)
12
448 Základná škola, Benkova 34, Nitra, C, SR
Adam Kozolka (9), Adam Pastierik (8), Ivan Hugo Zelenák (8), Maximilián Želonka (8)
12
449 Cirkevná SŠ - gymnázium, Okružná 2026/25, Dolný Kubín, SR
Marián Bobček (9), Kristína Farkašová (8), Matúš Mahút (8), Michal Malik (6)
12
450 Základní škola, Valašská Polanka 301, Valašská Polanka, ČR
Adam Baroš (8), Jakub Dorňák (8), Jan Hyžák (8), Filip Matůš (8)
12
451 Gymnázium Michala Miloslava Hodžu, M. M. Hodžu 860/9, Liptovský Mikuláš, A, SR
Adam Ďurica (8), Miroslav Kořínek (9), Marek Laheye (8), Dominika Kellová (8)
12
452 Základná škola, P. Dobšinského 746/5, Prievidza, SR
Dominika Dvořáková (9), Simona Surová (7), Lukáš Lipanský (9), Martin Zuskin (6)
12
453 Základní škola, Náměstí T.G.Masaryka 1260, Frýdlant nad Ostravicí, A, ČR
Radek Šindelek (9), Veronika Pavlasková (9), Václav Pavlica (9), Ondřej Březina (9)
12
454 Základná škola, Duklianska 1, Bánovce nad Bebravou, B, SR
Marek Malina (9), Hana Galková (9), Samuel Petrov (9), Jana Valentová (9)
12
455 Základná škola, Kupeckého 74, Pezinok, C, SR
Škvarková Kristína (9), Ančicová Tatiana (9), Gašparovič Matúš (9), Rafaj Jakub (8)
12
456 Spojená škola - ZŠ s MŠ, Oslobodenia č. 165, Belá, B, SR
Kristián Chabada (8), Jozef Franček (9), Samuel Lesko (8), Michaela Lodňanová (9)
12
457 Základní škola a Mateřská škola, Libouchec 157, Libouchec, A, ČR
Adéla Kubíčková (9), Karel Macho (8), Lukáš Plzák (9), Stanislav Rychlý (8)
12
458 Základná škola, Školská 1, Volkovce, SR
Izabela Hoksová (8), Šimon Kozolka (8), Diana Považanová (9), Simon Stopper (9)
12
459 Gymnázium J. G. Jarkovského, Truhlářská 22, Praha 1, B, ČR
Veronika Zemanová (9), Kateřina Vančurová (9), Petr Budai (9), Tomáš Kvasnička (9)
12
460 Základ. škola sv.Jozefa, Pribinova 35, Hlohovec, SR
Norbert Ištok (8), Alžbeta Kollárová (8), Andrej Mikuš (8), Michal Šrank (8)
12
461 Základná škola s MŠ, Pod hájom 967, Dubnica nad Váhom, A, SR
Matúš Vacho (8), Jakub Maco (8), Michal Kyselica (8), Kristína Kukosová (8)
12
462 Ev. SŠ- Ev. gymnázium J. T, Komenského 10, Liptovský Mikuláš, B, SR
Júlia Dobáková (9), Marián Tarageľ (9), Natália Lisá (8), Tereza Kaliská (8)
12
463 Základní škola a Mateřská škola, SNP 2304, Ústí nad Labem, A, ČR
Ondřej Doležal (9), Vojtěch Rajchert (9), Tomáš Malchus (9), Jakub Havel (9)
12
464 Matiční gymnázium, Dr. Šmerala 25, Ostrava, B, ČR
Petra Adamčíková (9), Alena Kadlčíková (9), Jan Šmehlík (9), Tereza Vilímová (9)
12
465 Základná škola, Komenského 13, Sabinov, B, SR
Matej Dedina (9), Dušan Onody (9), Miroslav Pinčák (9), Matúš Vranka (9)
12
466 Základná škola, Komenského 13, Sabinov, A, SR
Sára Gaľová (9), Andrea Kravcová (9), Mário Lipták (8), Benjamín Ružbarský (8)
12
467 Základná škola, Kupeckého 74, Pezinok, A, SR
Dubovský Filip (8), Jelok Šimon (8)
12
468 Základná škola, SNP 1199/36, Dolný Kubín, SR
Adam Adamec (8), Samuel Poláček (8), Martin Polčic (8), Rebeka Pšenáková (9)
12
469 Základná škola, Novomeského 11, Trenčín, SR
Nikolas Blahušiak (8), Oliver Bobošík (8), Matúš Hlavatý (8), Denis Vojtek (8)
12
470 Základná škola, Požiarnická 3, Košice-Juh, SR
Martin Hlavatý (8), Daniel Figula (9), Ivana Hojdová (9), Patrícia Zeťáková (8)
12
471 Gymnázium Ľudovíta Štúra, 1. mája 170/2, Trenčín, B, SR
Peter Margetinec (7), Matúš Nebus (7), Erik Max Rau (7), Ema Lacková (7)
12
472 Gymnázium, Varšavská cesta 1, Žilina, A, SR
Eva Mária Kadnárová (9), Matúš Kianička (9), Barbora Pavelková (9), Jacob Matej Saniga (9)
12
473 Základná škola, Bajkalská 29, Prešov, A, SR
Ema Popíková (9), Jakub Soboňa (9), Matej Štofko (8), Maroš Petrík (8)
12
474 Základní škola a gymnázium, Komenského 754, Vítkov, B, ČR
Kateřina Daníčková (9), Natálie Snášelová (9), Lucie Mrovcová (9), Lucie Pavlíčková (9)
12
475 Základná škola s MŠ, Slovanská 23, Púchov, SR
Natália Chanová (9), Michal Fano (9), Nikola Hoštáková (9), Kristína Klímová (9)
12
476 ZŠ s MŠ Václava Mitúcha, Školská 368/2, Horné Srnie, A, SR
Ema Húserková (9), Adam Kvasnica (9), Silvia Marčulincová (9), Patrícia Šebíková (9)
12
477 Základná škola, J. Stampayho 928/76, Gbelce, SR
Sebastián Ciganyecz (8), Laura Nagyová (8), Juraj Landczman (9), Marián Valkó (9)
12
478 Evanjelická SŠ-EZŠ, M.R.Štefánika 17, Martin, A, SR
Miriam Buľovská (8), Viktória Chorvátová (8), Klaudia Morgošová (8), Lea Steinerová (9)
12
479 Základní škola, Kvítková 4338, Zlín, A, ČR
Zuzana Lukovicsová (9), Anna Lorencová (9), Helena Vysloužilová (9), Vojtěch Zeman (8)
12
480 Gymnázium a obchodní akademie Mar. Lázně, Ruská 355, Mariánské Lázně, A, ČR
Jakub Zajíček (9), Adam Samuel Rákos (9), Markéta Musilová (9), Tereza Šimková (9)
12
481 Gymnázium Svätej Uršule, Nedbalova 6, Bratislava, SR
Marek Dráb (9), Barbara Gajdošíková (9), Terézia Gáliková (9), Pavol Lučanič (9)
12
482 Cyrilomet. gymnázium a SOŠ pedagog. Brno, Lerchova 63, Brno, A, ČR
Barbora Daňková (8), Julie Mlčáková (8), Anežka Ester Munzarová (8), Barbora Veselská (8)
12
483 Gymnázium Antona Bernoláka, Mieru 307/23, Námestovo, A, SR
Matej Poleta (8), Timotej Sládek (8), Radovan Stopjak (8), Radka Tomovčíkova (8)
12
484 Gymnázium Jiřího Ortena, Jaselská 932, Kutná Hora, B, ČR
Valerie Chocholová (9), Irena Coufalová (9), Ondřej Šimon (9), Anežka Špátová (9)
12
485 Základná škola, Slobody 2, Poltár, B, SR
Michal Lauko (9), Simona Lempochnerová (9), Marcel Nociar (8), Patrik Pravda (8)
12
486 Základná škola s MŠ, Krajné 173, Krajné, A, SR
Tamara Mosná (9), Nela Mozoláková (9), Michaela Naďová (9), Alexandra Vargová (9)
12
487 Gymnázium a střední odborná škola Chodov, Komenského 273, Chodov, A, ČR
Nikolas Mareček (8), Jaromír Péc (8), Lukáš Nikoleni (8), Stanislav Srba (8)
12
488 ZŠ sv. Vojtecha, Levická 903, Vráble, SR
Simona Beláková (8), Henrich Kleiner (9), Tomáš Ňurcík (9), Michal Repka (8)
12
489 Základná škola, Školská 1, Krpeľany, SR
Bystrík Ďurica (9), Jakub Miľan (9), Radka Schestágová (9), Timotej Tuchyňa (9)
11
490 Základní škola, nám. J.A.Komenského 387, Blatná, ČR
Tereza Cvachová (9), Lucie Kolárová (9), Adam Korbel (8), Aneta Piklová (8)
11
491 Gymnázium, 5. května 620, Kadaň, A, ČR
Gabriela Dvorská (8), Alice Helebrandtová (9), Tereza Novotná (9), Nikola Razakowská (8)
11
492 Základná škola, Ul. 17. novembra 31, Sabinov, A, SR
Eva Karnišová (8), Barbora Oboňová (8), Hugo Štoff (8), Lukáš Škovran (8)
11
493 Gymnázium, Na Hrádku 20, Tišnov, B, ČR
Jiří Fligl (9), Josef Macků (9), Monika Täuberová (9), Lenka Tomášková (9)
11
494 Základná škola, Benkova 34, Nitra, A, SR
Andrej Hulák (8), Samuel Slezák (8), Adam Vašek (9), Jaroslav Križan (9)
11
495 ZŠ s MŠ V. Benedikta, Družby 339/2, Nedožery - Brezany, SR
Vladimír Hamran (9), Daniela Horniaková (9), Andrej Leitman (9), Diana Lajčiaková (9)
11
496 Základná škola s MŠ, Školská 447/3, Dobrá Niva, A, SR
Matej Môc (8), Roman Pospíšil (8), Viktória Šprlová (9), Kristína Ukropová (9)
11
497 Základná škola, Dubová 1, Bratislava-Staré Mesto, SR
Matúš Gregus (9), Matej Holarek (8), Ľubomír Svanyga (8), Samuel Žitňan (9)
11
498 Základná škola s MŠ, Jaslovské Bohunice 341, Jaslovské Bohunice, B, SR
Filip Sokol (9), Vladimír Ivančík (9), Dušan Junas (9), Kristína Krajčovičová (9)
11
499 Základní škola, nám. J.A.Komenského 387, Blatná, B, ČR
Vojtěch Bláha (9), Kryštof Forgáč (9), Ondřej Holub (9), Milan Thorovský (9)
11
500 Základná škola s MŠ, Ivana Krasku 29, Trnava-Modranka, SR
Róbert Rippel (9), Filip Zvolenský (9), Marianna Pozdechová (9), Michal Marko (9)
11
501 Základní škola Ludvíka Svobody, Rudíkov 167, Rudíkov, A, ČR
Nela Kotačková (8), Josef Běhounek (8), Markéta Červenková (8), Zdeněk Zacha (8)
11
502 Základní škola a mateřská škola, Bohdalice 1, Bohdalice, A, ČR
Jiří Karabina (9), Petr Liberda (8), Tomáš Kopřiva (7), Adam Řehořek (7)
11
503 Cirkevná ZŠ sv. Margity, Námestie slobody 562/1, Púchov, A, SR
Adrian Putala (7), Samuel Hrenák (7), Jana Mária Gabčová (7), Rebeka Ondričková (7)
11
504 Gymnázium Ivana Kupca Hlohovec, Komenského 13, Hlohovec, B, SR
Hana Karasová (8), Jakub Martin Hulala (8), Simona Práznovská (9), Alexandra Sobotovičová (8)
11
505 Súkromná základná škola, Ružová 14, Banská Bystrica, A, SR
Jakub Feik (8), Matej Furdík (8), Tamara Tomášková (8), Matej Ulický (8)
11
506 Gymnázium a SOŠZE Vyškov, Komenského náměstí 16, Vyškov, A, ČR
Karel Josef Čáp (8), Tomáš Formánek (8), Jaroslava Karásková (8), Jiří Tesař (8)
11
507 Základná škola s MŠ, Koperníkova ulica 1707/21, Poprad-Matejovce, SR
Barbora Gorcovská (9), Karin Koščáková (8), Paulína Vnenčáková (9), Jakub Vojtko (9)
11
508 Základní škola a Mateřská škola, Jižní 1903, Česká Lípa, ČR
Kateřina Bradáčová (9), Dominika Koppová (8), Filip Lorenc (9), Jan Vanik (8)
11
509 Základná škola, Hradné námestie 38, Kežmarok, SR
Lucia Baluchová (9), Martin Bodžoň (8), Oliver Gurka (9), Klára Potočná (9)
11
510 Základní škola a mateřská škola, Nýdek 293, Nýdek, A, ČR
Kateřina Fizková (8), Adam Hojdysz (8), Veronika Nezbedová (8), Ondřej Turoň (8)
11
511 Základná škola, Žitavská 1, Bratislava-Vrakuňa, SR
Petra Boháčová (7), Lenka Kobelová (7), Lucia Kobelová (7), Šimon Szabó (7)
11
512 Gymnázium, Mostecká 3000, Chomutov, B, ČR
Eliška Doksanská (8), Karolína Hrbková (8), Lucie Národová (8), Aleš Tanglmajer (8)
11
513 Základná škola s MŠ, Maurerova 14, Krompachy, SR
Oscar Fajgel (9), Adam Lach (8), Jaroslav Melega (9), Samuel Wiliam Nehrer (9)
11
514 Základná škola, Hrnčiarska 2119/1, Zvolen, B, SR
Adam Novikmec (9), Nikoleta Liptáková (8), Jozef Pribylina (9), Svetozár Ukrop (7)
11
515 Základná škola, Malinovského 1160/31, Partizánske, B, SR
Adrián Koreň (9), Dominik Kuczman (9), Barbora Junasová (9), Viktória Smatanová (9)
11
516 Základná škola s MŠ, Na Parlagu 1, Čebovce, A, SR
Dorina Balgová (7), Laura Borošová (7), Nikola Huszárová (7), Barbara Kanalošová (7)
11
517 Gymnázium a obchodní akademie Mar. Lázně, Ruská 355, Mariánské Lázně, B, ČR
Frederik David Albl (9), Václav Bartoš (9), Michal Volčík (9)
11
518 Základná škola, Hrnčiarska 2119/1, Zvolen, A, SR
Jakub Bielek (8), Laura Lašková (8), Rebeka Hublerová (8), Lavínia Adela Tempestíni (8)
11
519 Základná škola sv.D.S., M. M. Hodžu 1732/9, Zvolen, B, SR
Peter Gajdoš (9), Branislav Jančovič (9), Filip Nociar (8), Lukáš Schieber (8)
11
520 Základní škola a Mateřská škola, Školní 1544, Děčín VI - Želenice, ČR
Vít Bulín (9), Lukáš Čech (9), Agáta Prokopová (9), Klára Sedláčková (8)
11
521 Základná škola, Benkova 34, Nitra, B, SR
Beata Berecová (8), Matej Marták (8), Mário Martiš (8), Jakub Štang (8)
11
522 Gymnázium, Ul. 1. mája 905, Púchov, C, SR
Andreas Balko (8), Jakub Kvasnička (8), Lukáš Lukáčik (8), Andrej Stacha (8)
11
523 Základ. škola A.Rudnaya, Považany 216, Považany, A, SR
Miloš Gondár (9), Laura Majerníková (7), Adam Ozimák (7), Teodor Turkovič (8)
11
524 Cirkevná ZŠ sv. Margity, Námestie slobody 562/1, Púchov, C, SR
Michal Bašo (9), Alexandra Belasová (9), Angelika Loduhová (9), Filip Mojto (9)
10
525 ZŠ G.Drozda s MŠ, Chrenovec - Brusno 395, Chrenovec - Brusno, SR
Jakub Dobrotka (8), Juraj Lihotský (8), Matej Mikuško (8), Adam Uhrin (8)
10
526 Základná škola, Koperníkova 24, Hlohovec, A, SR
Kristína Kaletová (9), Simona Masaryková (9), Ivana Sersenová (9), Nina Šimičáková (9)
10
527 Základní škola a Mateřská škola, SNP 2304, Ústí nad Labem, B, ČR
Martin Sýkora (9), Martin Carska (9), Jakub Dius (9), Filip Friml (9)
10
528 PSŠ.F.Hanáka Piar.ZŠ, A. Hlinku 44, Prievidza, B, SR
Patrik Fábrik (8), Veronika Furjelová (8), Nina Jurenková (8), Samuel Lihotský (8)
10
529 Základní škola a mateřská škola, Nýdek 293, Nýdek, ČR
Jan Boháč (9), Marián Bucha (9), Ondřej Dorda (9), Patrik Olszar (9)
10
530 Súkromná základná škola, Ružová 14, Banská Bystrica, B, SR
Matej Dimoš (8), Lucia Hricová (8), Michal Mojš (8), Adam Púchovský (8)
10
531 1. súkromné gymnázium v Bratislave, Bajkalská 20, Bratislava, SR
Nina Gabrižová (9), Roderika Anna Major (9), Nina Planá (9), Tomáš Vanko (9)
10
532 Základní škola a mateřská škola, Jamnická 270, Staré Město, ČR
Markéta Grygaříková (9), Jonáš Koziorek (9), Aleš Socha (9), Martin Švejkovský (9)
10
533 Gymnázium I. Kraska, P. Hostinského 3, Rimavská Sobota, SR
Adriana Krahulcová (8), Lucia Pockľanová (8), Anna Sirotiaková (8), Lucia Vrábeľová (8)
10
534 Základná škola, Duklianska 1, Bánovce nad Bebravou, A, SR
Martina Hanková (8), Adam Kiripolský (8), Daniel Kyjac (8), Dominik Madaj (8)
10
535 Gymnázium, nám. Edvarda Beneše 1573, Kladno, ČR
Štěpán Hlavinka (8), Martina Hořejšková (8), Alžběta Nevoralová (8), Karolína Pěšalová (8)
10
536 Základní škola a mateřská škola, Morávka 178, Pražmo, ČR
Patrik Brož (9), Martin Bujok (9), Nikodém Holý (9), Anežka Ošťádalová (9)
10
537 Základná škola s MŠ, Hrabkov 159, Hrabkov, SR
Filip Baloga (8), Simona Michalíková (8), Adam Štofaník (9), Silvia Uličná (9)
10
538 Gymnázium Martina Hattalu, Železničiarov 278, Trstená, A, SR
Vojtech Babinský (8), Matúš Hrkeľ (8), Klaudia Hucíková (8), Diana Parižová (8)
10
539 Základní škola, Jesenická 10, Bruntál, A, ČR
Filip Dvořák (9), Adam Kodeda (9), Jan Melčák (9), Šimon Mikula (9)
10
540 Základní škola, Zlatá stezka 240, Prachatice, B, ČR
Sára Hesová (9), Timotheus Pegley (9), Marek Pícha (9), Jakub Skorunka (9)
10
541 Základná škola s MŠ, Štúrova 276, Bolešov, B, SR
Marek Beňo (8), Andrej Hlúšek (9), Samuel Král (8), Henrieta Suchánková (9)
10
542 Gymnázium, Parovská 1, Nitra, G, SR
Šimon Tóth (6), Matúš Královič (6), Ema Gabriela Jantošková (6), Matej Rapavý (6)
10
543 Základní škola, Gutova 39, Praha 10 - Strašnice, A, ČR
Lenka Svobodová (7), Anna Plzáková (7), František Pucherna (7), Ondřej Stolař (7)
10
544 Základní škola, Náměstí Svobody 88, Jemnice, ČR
Eva Feldbabelová (8), Adam Krupil (8), Ivo Puchnar (9), Barbora Nováková (9)
10
545 Základní škola a mateřská škola, Olomoucká 336, Dvorce u Bruntálu, ČR
Veronika Hrbáčková (9), Petr Kunčar (9), Michal Vaněk (9), Kateřina Achylisová (9)
10
546 Gymnázium Jozefa Lettricha, J. Lettricha 2, Martin, A, SR
Dominika Dvorská (9), Ondrej Jurkovič (9), Roland Nepela (9), Veronika Ovšonková (9)
10
547 Gymnázium Jiřího Wolkera, Kollárova 3, Prostějov, A, ČR
Ondřej Vrána (9), Albert Navara (9), Valérie Cekulová (9), Petr Pluskal (9)
10
548 ZŠ kráľa Svätopluka, Dražovská 6, Nitra, SR
Juraj Beržinec (9), Carmen Kaľavská (9), Daniel Mačura (9), Šimon Šulaj (9)
10
549 Základní škola, Komenského 420, Frýdlant nad Ostravicí, B, ČR
Dominik Gucký (9), Kryštof Klásek (9), Martin Kopl (9), Matěj Milar (9)
10
550 Gymnázium, Parovská 1, Nitra, B, SR
Matúš Dobiáš (9), Adam Balala (9), Filip Kormančík (9), Lucia Lahučká (9)
10
551 Základní škola, Srbská 450, Ostrava-Výškovice, ČR
Dalibor Baláš (8), Patrik Foldyna (9), Filip Král (8), Lukáš Mitura (9)
10
552 Základná škola, Malinovského 1160/31, Partizánske, A, SR
Daniela Čaplová (9), Matej Svitek (9), Vanessa Kováčová (9), Marek Kuka (9)
9
553 ZŠ s MŠ Jána Smreka, Melčice - Lieskové 377, Melčice - Lieskové, SR
Petra Šimová (7), Ella Kontrová (7), Michaela Beňková (7), Lukáš Lichner (7)
9
554 Spoj. šk. sv. J. Bosca-Gym, Trenčianska 66/28, Nová Dubnica, SR
Matúš Fajer (9), Matúš Mrocek (9), Tomáš Puček (9), Timotej Vojsovič (9)
9
555 Gymnázium, 1. mája 8, Malacky, A, SR
Daniel Pernička (7), Michal Valigurský (7), Marek Mračna (7), Martin Čižmár (7)
9
556 Gymnáz. V. B. Nedožerského, Matice slovenskej 16, Prievidza, B, SR
Juraj Kopún (9), Jakub Lednický (9), Viktória Bajgárová (9), Emma Tereza Svitková (9)
9
557 Základná škola s MŠ, Hradná 342, Liptovský Hrádok, SR
Tobias Antol (9), Andrej Ťažký (9), Kamila Košecká (9), Eva Račková (9)
9
558 Spojená škola - ZŠ s MŠ, Oslobodenia č. 165, Belá, A, SR
Štefan Franček (9), Simona Mahútová (9), Romana Vráblová (8), Sára Zimenová (8)
9
559 Základná škola s MŠ, Tovarné 173, Tovarné, B, SR
Viliam Kerčák (9), Martin Matta (9), Michaela Polláková (9), Nikola Varichajová (9)
9
560 Základní škola, Jesenická 10, Bruntál, B, ČR
Nela Brázdilová (8), Jan Neuwirt (8), Adéla Pluháčková (8)
9
561 ZŠ Viliama Záborského, Levická 737, Vráble, A, SR
Veronika Baňasová (9), Alex Hamar (8), Rastislav Pap (9), Ema Vojteková (8)
9
562 Základní škola, Velký Ořechov 124, Velký Ořechov, ČR
Ondřej Holčík (8), Markéta Mastešová (8), Dominika Páterová (9), Matyáš Navrátil (8)
9
563 Jazykové gymnázium Pavla Tigrida, G. Klimenta 493, Ostrava - Poruba, ČR
Veronika Knittlová (9), Ondřej Melichařík (9), Helena Nguyenová (9), Jan Zezulák (9)
9
564 Základná škola, Školská 3, Spišské Podhradie, SR
Veronika Vargová (9), Júlia Dindová (9), Klaudia Zajacová (9), Šimon Slivko (9)
9
565 Základní škola, Pod Zahradami 317, Pardubice - Studánka, ČR
Adam Doskočil (8), Viktor Horák (8), Martin Kolovratník (8), Štěpán Šebestyán (8)
9
566 Základná škola s MŠ, Budimír 11, Budimír, SR
Patrik Fujda (9), Michal Mutňan (9), Vladimír Sičák (9), Alex Šefčík (9)
9
567 Základná škola, Angyalova ulica 401/26, Kremnica, SR
Marek Hužvár (9), Juraj Kán (9), Denis Tilesch (9), Dávid Tončík (9)
9
568 ZŠ a MŠ Františka Palackého, Hodslavice 300, Hodslavice, A, ČR
Ondřej Hrdina (7), Ondřej Kašpárek (9), Matúš Makovic (9), Vojtěch Martinek (6)
9
569 Základná škola s MŠ, Tovarné 173, Tovarné, A, SR
Andrea Chovancová (8), Matúš Ďorda (8), Valéria Kerčáková (8), Tamara Tomášová (8)
9
570 Základná škola s MŠ, Motešice 77, Motešice, A, SR
Šimon Chrobák (9), Michaela Eklová (9), Laura Laššová (9), Slávka Novosadová (9)
9
571 Základná škola s MŠ, Školská 447/3, Dobrá Niva, B, SR
Radovan Krajčovič (8), Matúš Lihocký (9), Tereza Kováčiková (9), Jakub Valach (8)
9
572 Základní škola, U Hřiště 4, Opava, B, ČR
Martin Dzida (9), Jakub Komenda (9), Jakub Lév (9), Tomáš Vašek (9)
9
573 Purkyňovo gymnázium, Masarykova 379, Strážnice, A, ČR
Jan Hrdoušek (9), Martin Šebesta (9), David Vojtíšek (9), Kryštof Zika (9)
9
574 Základní škola, náměstí Míru 128, Nový Bor, B, ČR
Adéla Čiháková (9), Tadeáš Machytka (9), Lucie Rálišová (9), Jakub Waldhauser (9)
9
575 ZŠ sv. Dominika Savia, Školská 386, Dubnica nad Váhom, A, SR
Richard Bajčík (9), Filip Farský (9), Adela Kolenová (9), Ema Vozárová (9)
8
576 Základná škola, Plavé Vozokany 114, Plavé Vozokany, SR
Lukáš Buchlovič (8), David Gebski (8), Rebeka Trnavská (8), Karina Držíková (8)
8
577 Gymnázium a střední odborná škola Chodov, Komenského 273, Chodov, B, ČR
Julie Mikutová (9), Monika Kurčíková (9), Kateřina Zieglerová (9), Natálie Morová (9)
8
578 Základná škola, J. A. Komenského 1290/1, Bánovce nad Bebravou, SR
Jakub Fidrik (8), Adriána Urbanovská (8), Jakub Junas (8), Jakub Kupka (8)
8
579 Základní škola, Poštovní 1743/19, Karlovy Vary, ČR
Adam Zagyi (8), David Osvald (8), Marino Klouček (8), Eliška Ramsová (8)
8
580 Základní škola, 28. října 1157, Neratovice, ČR
Jakub Jakoubek (8), Petr Kelin (8), Markéta Moravcová (8), Jakub Rada (8)
8
581 Základní škola Ludvíka Svobody, Rudíkov 167, Rudíkov, B, ČR
Karolína Bernatová (9), Klára Šulová (9), Daniel Suk (9), Simona Uchytilová (9)
8
582 Základná škola, Holubyho 15, Piešťany, A, SR
Erika Ábelová (9), Alžbeta Mjartanová (9), Júlia Orlovská (9), Veronika Urbanová (9)
8
583 Základná škola, Janka Kráľa 1, Nová Dubnica, A, SR
Oliver Poljak (8), Jakub Pecuš (8), Matej Bomboš (8), Radmila Korosiová (9)
8
584 Základná škola s MŠ, Športová 33, Zavar, SR
Juraj Jaroš (9), Adrián Jobek (9), Denisa Martinkovičová (9), Nikolas Šiška (9)
8
585 Biskupské gymnázium, Barvičova 85, Brno, ČR
Zdenka Kolářová (9), Michaela Kovářová (9), Kateřina Matulová (9), Julie Rubášová (9)
8
586 Základní škola, tř. Svobody 868, Zlín - Malenovice, A, ČR
Dominik Doležel (9), Lukáš Mlčoch (9), Samuel Vaculík (9), Miloš Vaĺko (9)
8
587 Gymnázium, nám. T. G. Masaryka 1260, Frýdlant nad Ostravicí, B, ČR
Michal Morys (8), Lucie Pyšková (8), Václav Šigut (8), Miroslava Zowadová (8)
8
588 Základní škola, Tyršova 1255, Kuřim, A, ČR
Martin Prokop (9), Tomáš Rozman (9), Eliška Veselá (9), Lenka Vičarová (9)
8
589 Základní škola a mateřská škola, Nýdek 293, Nýdek, B, ČR
Ondřej Ďurček (9), Vítězslav Labaj (9), Barbora Masínová (9), Adéla Wrzecionková (9)
8
590 Základ. škola A.Rudnaya, Považany 216, Považany, B, SR
Denis Bachár (8), Dominika Dudášiková (9), Natália Kolenčíková (9), Adam Malo (7)
8
591 Základná škola s MŠ, Motešice 77, Motešice, B, SR
Patrik Laššo (8), Samuel Grundel (8), Peter Bližňák (8), Dominik Vranák (8)
8
592 Základná škola s MŠ, Ul. Fraňa Kráľa 2086/2, Poprad - Veľká, SR
Vanesa Chovancová (9), Alexandra Diabelková (9), Richard Dic (9), Karolína Kubošiová (9)
8
593 Základní škola, Sokolská 296, Třeboň, A, ČR
Ondřej Bicenc (9), David Havránek (8), Jan Hocke (8), Matěj Vohák (8)
8
594 Základní škola, Křižíkova 1916, Sokolov, A, ČR
Patrik Dovhaňuk (8), Anna Griesslová (7), Zuzana Maternová (8), Petra Kolenčíková (8)
7
595 ZŠ Mansveta Olšovského, Kláštorné nám. 1, Malacky, SR
Mária Hušková (9), Adela Sobeková (9), Marek Trnka (9), Pavlína Vozárová (9)
7
596 Základní škola, Týnská 8, Třebíč, A, ČR
Pavel Vodínský (8), Jakub Staněk (8), Anežka Pleskačová (8), Michaela Jonášová (8)
7
597 Základná škola, Cabajská 2, Nitra, SR
Juraj Volešíni (9), Martina Hlavinová (9), Filip Šajtlava (9), Štefan Gritti (9)
7
598 ZŠ Jozefa Horáka, P. Dobšinského 17, Banská Štiavnica, SR
Emma Baranyaiová (8), Ema Dunová (8), Barbora Luptáková (9), Dana Žemberová (8)
7
599 Základní škola, Fabian 1215, Velké Bílovice, A, ČR
Jáchym Osička (8), Kateřina Osičková (8), Anna Semová (9), Matěj Sprušanský (9)
7
600 Gymnázium, Javorová 16, Spišská Nová Ves, A, SR
Terézia Švajková (9), Klaudia Hanzelyová (9), Veronika Liptáková (9), Samuel Zima (9)
7
601 Gymnázium A. Bernoláka, Lichnerova 69, Senec, SR
Lucia Jančošková (8), Alexander Hidvéghy (8), Kristián Porzer (8), Nicole Rusnáková (8)
7
602 Základní škola, Tyršova 1255, Kuřim, B, ČR
Michaela Kyznarová (8), Vojtěch Pavlík (8), Marie Dvořáčková (8), Jakub Vacula (8)
7
603 Súkromná základná škola, Slov.národ.povstania 96/3, Nová Dubnica, A, SR
Peter Piatrik (9), Timotej Englman (8), Mária Jánošíková (9), Maxim Miško (8)
7
604 Gymnázium sv. Edity Steinovej, Charkovská 1, Košice-Dargov. hrdinov, A, SR
Kristína Barlová (8), Peter Snopko (8), Barbora Jarabáková (8), Terézia Juhásová (8)
7
605 Jazykové gymnázium Pavla Tigrida, G. Klimenta 493, Ostrava - Poruba, B, ČR
Tomáš Novák (8), Petr Novák (8), Tomáš Pokluda (8), Adam Zonča (9)
7
606 Základná škola s MŠ, Štúrova 3, Stará Ľubovňa, SR
Jakub Fedák (8), Alica Kmečová (7), Gérard Strič (7), Matej Olejník (7)
7
607 Základní škola, Husova 170, Jičín, ČR
Jan Frýba (8), Jan Piry (8), Jakub Podhajský (8), Pavlína Smolíková (8)
7
608 Jazykové gymnázium Pavla Tigrida, G. Klimenta 493, Ostrava - Poruba, A, ČR
Tereza Lazecká (9), Jan Nedvídek (9), Gabriela Pavlánová (9), Kateřina Žídková (9)
7
609 Základná škola, Vysoká nad Kysucou 316, Vysoká nad Kysucou, SR
Ján Baláž (9), Tomáš Frátrik (9), Jakub Kormanec (9), Patrik Pekarík (9)
7
610 Základná škola, Školská 192/8, Kamenec pod Vtáčnikom, SR
Martin Benko (8), Marek Kováč (9), Matúš Nechala (7), Samuel Paľun (6)
7
611 Základná škola, Jána Bakossa 5, Banská Bystrica, SR
Milan Furdík (9), Andrej Šimo (9), Lukáš Kalmár (9), Roman Slivka (9)
7
612 Gymnázium sv. Edity Steinovej, Charkovská 1, Košice-Dargov. hrdinov, B, SR
Alžbeta Dečová (8), Katarína Kundrátová (8), Mário Mikula (8), Saskia Lukáčiková (8)
7
613 Základní škola, Zlatá stezka 240, Prachatice, A, ČR
Milan Kahuda (8), Jan Stuchlík (8), Miroslav Bryx (8), Petr Soukup (8)
7
614 EDUCAnet-gymn., SOŠ a ZŠ Praha, s.r.o., Jírovcovo náměstí 1782, Praha 4 - Chodov, ČR
Tobias Beggs (8), Boris Boček (8), Tomáš Lapeš (8), Oliver Zemánek (8)
7
615 Základná škola s MŠ, Školská 219, Žabokreky nad Nitrou, B, SR
Samuel Ďurka (8), Kevin Gerhát (8), Matúš Burza (8), Andrea Kunochová (8)
7
616 Základná škola s MŠ, Družstevná 11, Halič, SR
Marek Gábor (9), Samuel Gonda (9), Patrik Koštialik (9), Miroslav Válek (9)
6
617 Základní škola a Mateřská škola, Sportovní 258, Mořkov, A, ČR
Denis Kyselý (8), Jan Hegar (8), Lukáš Hrbáček (8), Jakub Obadal (9)
6
618 Súkromná základná škola, Námestie slobody 100, Sabinov, A, SR
Frederik Mišenko (9), Zdenka Semančíková (9), Branislav Stanko (8), Slávka Triščíková (9)
6
619 ZŠ s MŠ Jána Hollého, Pobedim 433, Pobedim, SR
Tamara Čopová (9), Paulína Pastulová (9), Simona Slabá (9), Lukáš Svetlík (9)
6
620 Táborské soukromé gymnázium, s. r. o., Zavadilská 2472, Tábor, ČR
Matěj Nešetřil (9), Igor Janouch (8), Jan Novák (8), Šárka Váchová (8)
6
621 Základní škola, U Hřiště 4, Opava, ČR
Anna Fričová (9), Barbora Hálková (9), Sára Smolková (9), Zuzana Zdražilová (9)
6
622 Základní škola, Chomutovská 1683, Kadaň, A, ČR
Anthony Dufek (8), Vojtěch Hlavatý (8), Jakub Otradovec (8), Eliška Pavlíková (8)
6
623 Gymnázium, tř. Spojenců 907, Otrokovice, ČR
Eliška Blahušová (9), Karel Pavelka (9), Kateřina Šedivá (9), Karolína Vašinová (9)
6
624 Základní škola, Jiřího z Poděbrad 3109, Frýdek-Místek, B, ČR
Vojtěch Mazur (9), Pavel Petruš (9), Natálie Závodná (9), Edita Svobodová (9)
6
625 ZŠ Viliama Záborského, Levická 737, Vráble, B, SR
Petra Baráthová (8), Jakub Bartek (8), Andrej Horehleď (8), Stanislava Kňažeková (8)
6
626 Základná škola, Komenského 2, Svit, B, SR
Juraj Hurčala (8), Jaroslav Mervart (8), Filip Floriančič (8), Peter Marušinec (8)
6
627 Základní škola, U Hřiště 4, Opava, A, ČR
Magdaléna Obdržálková (8), Šárka Studená (8), Tereza Stupňová (8), Tereza Žídková (8)
6
628 Cirkevná ZŠ R. Dilonga, Hviezdoslavova 823/7, Trstená, SR
Filip Halimovič (9), Marek Lališ (9), Andrej Orčík (9), Paula Šurinová (9)
6
629 Základná škola, Kvačany 227, Kvačany, SR
Tereza Rypáková (9), Cyril Granát (9), Simon Gežík (9), Matej Cheben (9)
6
630 ZŠ s MŠ Václava Mitúcha, Školská 368/2, Horné Srnie, B, SR
Adam Húserka (9), Damián Lipták (9), Kristína Riečičiarová (9), Darius Štefánek (9)
6
631 Základní škola a gymnázium, Komenského 754, Vítkov, A, ČR
Kryštof Kaštovský (9), Martin Kudela (9), Ondřej Macíček (9), Jakub Růžička (9)
6
632 Základní škola, Rokycanova 258, Sokolov, A, ČR
Ryvola Jaroslav (8), Wagnerová Magdaléna (8), Vokoun Tomáš (8), Brožová Vendula (8)
5
633 Základní škola, Komenského 420, Frýdlant nad Ostravicí, A, ČR
Andrea Bezoušková (9), Klára Danišová (9), Lucie Fojtášková (9), Zuzana Foldynová (9)
5
634 Základná škola, Lesnícka 1, Prešov, SR
Adam Kendra (9), Matej Kundrík (9), Patrik Lopuchovský (9), Maroš Varga (9)
5
635 Základní škola a mateřská škola, nám. Míru 616, Kamenický Šenov, ČR
Jakub Štěpánek (9), Michal Kučera (9), Anna Jašková (9), Eliška Jašková (9)
5
636 Gymnázium, Javorová 16, Spišská Nová Ves, B, SR
Ľuboslava Švajková (8), Filip Pavlík (8), Anna Šponiarová (8), Jakub Červeň (8)
5
637 Základná škola s MŠ, Školská 219, Žabokreky nad Nitrou, A, SR
Hana Husárová (9), Alexandra Podobová (9), Marián Cabadaj (9), Juraj Mezovský (9)
5
638 Súkromná základná škola FUTURUM, Na dolinách 27, Trenčín, SR
Natália Gódány (7), Klára Komorovská (6), Maximo Vicente (7), Tomáš Ambrozai (6)
5
639 Gymnázium, Ul. 1. mája 905, Púchov, E, SR
Andrej Pajtáš (8), Stela Kurtišová (8), Elena Lutišanová (8), Jakub Ziegler (8)
5
640 Základní škola a mateřská škola, Bohdalice 1, Bohdalice, B, ČR
Luther Siakhel (9), Martin Rybák (9), Dominik Kozák (8), Jan Uher (7)
4
641 Základní škola a Mateřská škola, Skalice u České Lípy 264, Skalice u České Lípy, A, ČR
Marek Bořil (9), Jakub Vavřinčik (9), Kateřina Palkovičová (9), Míchaela Schindlerová (9)
4
642 Základná škola, Holubyho 15, Piešťany, B, SR
Adam Kinzel (7), Michaela Súkeniková (7), Matúš Mjartan (7), Matej Vereš (7)
4
643 Základní škola, Jiřího z Poděbrad 3109, Frýdek-Místek, A, ČR
Nikola Minářová (9), Martin König (9), Štěpánka Vidláková (9), Lucie Zamazalová (9)
4
644 Základní škola a Mateřská škola, Komenského 2, Ořechov, ČR
Marek Dudík (9), Lubomír Pár (9)
3
645 Základná škola, Janka Palu 2, Nemšová, B, SR
Dominika Begáňová (9), Filip Blažej (9), Andrej Bútora (8), Matúš Spurný (8)
0
645 Základná škola, Janka Palu 2, Nemšová, A, SR
Ivana Kozáková (8), Natália Slabá (8), Norbert Vavro (9), Adriana Vlasatá (9)
0
645 Základná škola s MŠ, Stará Bystrica 680, Stará Bystrica, SR
Lucia Masnicová (9), Juraj Petrek (9), Matúš Pitel (9), Mriam Pitlová (9)
0
645 Gymnázium Ľudovíta Štúra, 1. mája 170/2, Trenčín, A, SR
Alexandra Kudláčová (6), Ľuboš Zigo (6), Sára Tinková (6), Karolína Kališová (6)
0
645 Gymnázium, Jírovcova 8, České Budějovice, ČR
Petr Augustin (9), Tomáš Brabec (9), Štěpán Skalka (9), Gabriela Tvrzová (9)
0