Výsledky Náboja 2016
Na základe Rozhodnutia Ministra školstva, vedy, výskumu a športu z 23. októbra 2020 dochádza k prerušeniu prezenčnej formy výučby na 2. stupni základných škôl a stredných školách do odvolania. Náboj Junior je preto v školskom roku 2020/2021 zrušený. Budeme sa na vás tešiť v novembri 2021!

Výsledky Náboja 2016, , Česká republika, Frýdlant nad Ostravicí


ŠkolaBody
1 Gymnázium Petra Bezruče, ČSA 517, Frýdek-Místek, A, ČR
Zuzana Gřesová (9), Kryštof Mec (9), Mikuláš Nálepa (9), Daniel Vilimovský (9)
24
2 Základní škola, Československé armády 570, Frýdek-Místek, B, ČR
Dominik Musial (9), Tomáš Habrnál (9), Štěpán Vrubel (9), Lukáš Kučera (9)
22
3 Gymnázium Petra Bezruče, ČSA 517, Frýdek-Místek, ČR
Jan Hlisníkovský (9), Marek Spilka (9), Bára Spilková (9), Matyáš Fusek (9)
21
4 Gymnázium Petra Bezruče, ČSA 517, Frýdek-Místek, B, ČR
Alena Kročková (9), Lucie Maslowská (9), Adam Smelík (9), Jakub Šotkovský (9)
20
5 Gymnázium Františka Palackého, Husova 146, Valašské Meziříčí, B, ČR
Kristina Cvetanova Kolčeva (8), Metoděj Liebel (8), Adam Tvrz (8), Marie Svozilová (8)
19
6 Základní škola, Dobrá 860, Dobrá, B, ČR
Martin Sekanina (9), Jakub Sklář (9), Kamil Kisza (9), Martin Piskoř (9)
19
7 Základní škola, 1. máje 1700, Frýdek-Místek, A, ČR
Karolína Bačová (8), Veronika Fojtíková (8), David Jagoš (8), Ondřej Špetla (8)
18
8 Gymnázium, nám. T. G. Masaryka 1260, Frýdlant nad Ostravicí, A, ČR
Michaela Čárková (9), Dalibor Morys (9), František Škola (9), Jakub Švrček (9)
18
9 Gymnázium Františka Palackého, Husova 146, Valašské Meziříčí, A, ČR
Adéla Chumchalová (9), Václav Jelínek (9), Klára Nejezchlebová (9), Jan Těžký (9)
17
10 Základní škola, Náměstí T.G.Masaryka 1260, Frýdlant nad Ostravicí, B, ČR
Radim Jauernik (8), Jiří Polách (7), Jan Šik (8), Eliška Babincová (8)
17
11 Základní škola, 1. máje 1700, Frýdek-Místek, B, ČR
Natálie Čajková (9), Matyáš Kozel (9), Denis O'connor (9), David Szotkowski (9)
16
12 Základní škola a Mateřská škola, Lichnov 360, Lichnov, ČR
František Jurek (9), Jiří Machynka (9), Štěpán Babinec (9), Václav Palát (9)
16
13 Základní škola, Československé armády 570, Frýdek-Místek, A, ČR
Tomáš Volný (7), Daniel Čarný (7), Matyáš Kohut (7), Matěj Pobucký (7)
15
14 ZŠ a MŠ Františka Palackého, Hodslavice 300, Hodslavice, B, ČR
Zuzana Mičulková (6), Petra Janyšková (7), Vendula Horáková (9), Aneta Indráková (9)
14
15 Základní škola a Mateřská škola, Sportovní 258, Mořkov, B, ČR
Tereza Kučerová (9), Veronika Horáková (9), Jana Fiurášková (9), Alice Rýdlová (9)
14
16 Základní škola a Mateřská škola, Janovice 410, Janovice, ČR
Ondřej Mohyla (8), Marek Špok (8), Jakub Kropáč (8), Jakub Kubica (7)
14
17 Základní škola, Dobrá 860, Dobrá, A, ČR
Maxim Kulhánek (8), Vojtěch Parůžek (8), Michael Provazník (8), Zuzana Tesarčíková (8)
13
18 Základní škola, Náměstí T.G.Masaryka 1260, Frýdlant nad Ostravicí, A, ČR
Radek Šindelek (9), Veronika Pavlasková (9), Václav Pavlica (9), Ondřej Březina (9)
12
19 Základní škola a mateřská škola, Nýdek 293, Nýdek, A, ČR
Kateřina Fizková (8), Adam Hojdysz (8), Veronika Nezbedová (8), Ondřej Turoň (8)
11
20 Základní škola a mateřská škola, Nýdek 293, Nýdek, ČR
Jan Boháč (9), Marián Bucha (9), Ondřej Dorda (9), Patrik Olszar (9)
10
21 Základní škola a mateřská škola, Jamnická 270, Staré Město, ČR
Markéta Grygaříková (9), Jonáš Koziorek (9), Aleš Socha (9), Martin Švejkovský (9)
10
22 Základní škola a mateřská škola, Morávka 178, Pražmo, ČR
Patrik Brož (9), Martin Bujok (9), Nikodém Holý (9), Anežka Ošťádalová (9)
10
23 Základní škola, Komenského 420, Frýdlant nad Ostravicí, B, ČR
Dominik Gucký (9), Kryštof Klásek (9), Martin Kopl (9), Matěj Milar (9)
10
24 ZŠ a MŠ Františka Palackého, Hodslavice 300, Hodslavice, A, ČR
Ondřej Hrdina (7), Ondřej Kašpárek (9), Matúš Makovic (9), Vojtěch Martinek (6)
9
25 Gymnázium, nám. T. G. Masaryka 1260, Frýdlant nad Ostravicí, B, ČR
Michal Morys (8), Lucie Pyšková (8), Václav Šigut (8), Miroslava Zowadová (8)
8
26 Základní škola a mateřská škola, Nýdek 293, Nýdek, B, ČR
Ondřej Ďurček (9), Vítězslav Labaj (9), Barbora Masínová (9), Adéla Wrzecionková (9)
8
27 Základní škola a Mateřská škola, Sportovní 258, Mořkov, A, ČR
Denis Kyselý (8), Jan Hegar (8), Lukáš Hrbáček (8), Jakub Obadal (9)
6
28 Základní škola, Jiřího z Poděbrad 3109, Frýdek-Místek, B, ČR
Vojtěch Mazur (9), Pavel Petruš (9), Natálie Závodná (9), Edita Svobodová (9)
6
29 Základní škola, Komenského 420, Frýdlant nad Ostravicí, A, ČR
Andrea Bezoušková (9), Klára Danišová (9), Lucie Fojtášková (9), Zuzana Foldynová (9)
5
30 Základní škola, Jiřího z Poděbrad 3109, Frýdek-Místek, A, ČR
Nikola Minářová (9), Martin König (9), Štěpánka Vidláková (9), Lucie Zamazalová (9)
4