Výsledky Náboja 2016
Na základe Rozhodnutia Ministra školstva, vedy, výskumu a športu z 23. októbra 2020 dochádza k prerušeniu prezenčnej formy výučby na 2. stupni základných škôl a stredných školách do odvolania. Náboj Junior je preto v školskom roku 2020/2021 zrušený. Budeme sa na vás tešiť v novembri 2021!

Výsledky Náboja 2016, , Česká republika, Praha Doppler


ŠkolaBody
1 Gymnázium Jana Keplera, Parléřova 2, Praha 6, A, ČR
Šimon Brecher (9), Matěj Dvořák (9), Viktor Fukala (9), Filip Hůlek (9)
41
2 Gymnázium, Ústavní 400, Praha 8, ČR
Barbora Dohnalová (8), Robert Jaworski (8), Michal Surjomartono (8), David Hromádko (8)
33
3 Gymnázium Christiana Dopplera, Zborovská 45, Praha 5 - Smíchov, A, ČR
Marek Fürst (9), Dominik Švarc (9), Ondřej Kunc (9), Adéla Karolína Žáčková (9)
32
4 PORG - gymnázium a základní škola, o.p.s., Lindnerova 3, Praha 8 - Libeň, B, ČR
Vojtěch Gaďurek (9), Petr Khartskhaev (9), Jan Vavřín (9)
29
5 Gymnázium, Litoměřická 726, Praha 9, B, ČR
Barbora Halamová (9), Antonín Hejný (9), Filip Šotola (9), Vojtěch Zeller (9)
28
6 Mensa gymnázium, o. p. s., Španielova 1111, Praha 6 - Řepy, ČR
Martin Dedek (8), Jiří Kuthan (9), Kryštof Pravda (8), Martin Sedmera (9)
27
7 Gymnázium F. X. Šaldy, Partyzánská 530, Liberec 11, A, ČR
Ondřej Chwiedziuk (9), Kryštof Havlík (9), Matěj Ptáček (8), Lukáš Kmoch (8)
25
8 Gymnázium, Dašická 1083, Pardubice, B, ČR
Štěpán Hortlík (9), Kateřina Brádlová (9), Ondřej Štorek (9), Petr Kavička (9)
24
9 Gymnázium J. S. Machara, Královická 668, Brandýs n. L. -St. Boleslav, A, ČR
Ondřej Gonzor (9), Ditmar Hadera (9), Vojtěch Kinda (9), Aneta Volfová (9)
24
10 PORG - gymnázium a základní škola, o.p.s., Lindnerova 3, Praha 8 - Libeň, A, ČR
Ondřej Janeček (8), Šimon Skoumal (8), Matěj Lev Hart (8), Jiří Pátek (9)
23
11 Gymnázium Jana Keplera, Parléřova 2, Praha 6, B, ČR
Filip Oliver Klimoszek (8), Matěj Novák (8), Viet Trinh (8), Adam Vorlíček (8)
21
12 Gymnázium Christiana Dopplera, Zborovská 45, Praha 5 - Smíchov, B, ČR
Roman Mikoláš (9), Martin Černík (8), Mikuláš Barna (8), Ludmila Hamzlová (8)
19
13 Gymnázium Jihlava, Jana Masaryka 1, Jihlava, ČR
Martin Beneš (9), Petr Fiedler (9), Tadeáš Havlík (9), Jáchym Holub (9)
19
14 Gymnázium F. X. Šaldy, Partyzánská 530, Liberec 11, B, ČR
Zuzana Menzelová (9), Stanislav Žák (9), Martin Vrba (8), Matyáš Kubíček (8)
19
15 Gymnázium, Litoměřická 726, Praha 9, A, ČR
Denisa Baraníková (9), Tomáš Burian (9), Vojtěch Klouda (9), Ondřej Veselý (9)
18
16 Gymnázium Jiřího Ortena, Jaselská 932, Kutná Hora, A, ČR
Štěpán Křenovský (8), Matěj Koten (8), Tadeáš Petrů (8), Martin Svoboda (8)
17
17 Gymnázium Bohumila Hrabala, Komenského 779, Nymburk, ČR
Tereza Frýdková (9), Gabriela Hladká (9), Barbora Kolářová (9), Jan Randa (9)
17
18 Gymnázium, Dašická 1083, Pardubice, A, ČR
Karel Mudruňka (9), Jan Vítek (9), Johana Vopalecká (9), Anna Holcová (9)
17
19 Gymnázium J. S. Machara, Královická 668, Brandýs n. L. -St. Boleslav, B, ČR
Lucie Bartošová (9), Jakub Došek (9), Barbora Karlíková (9), Kateřina Trhoňová (9)
16
20 Gymnázium J. G. Jarkovského, Truhlářská 22, Praha 1, A, ČR
Tereza Staňková (9), Lucie Ohnisková (9), Vladyslav Babych (9), Petr Kudrnovský (9)
15
21 ZŠ a MŠ J. A. Komenského, Komenského náměstí 209, Nové Strašecí, ČR
Matyáš Kinkal (9), Daniel Toužimský (8), Daniel Valchář (9), Tereza Veselá (9)
15
22 Gymnázium J. G. Jarkovského, Truhlářská 22, Praha 1, B, ČR
Veronika Zemanová (9), Kateřina Vančurová (9), Petr Budai (9), Tomáš Kvasnička (9)
12
23 Gymnázium Jiřího Ortena, Jaselská 932, Kutná Hora, B, ČR
Valerie Chocholová (9), Irena Coufalová (9), Ondřej Šimon (9), Anežka Špátová (9)
12
24 Gymnázium, nám. Edvarda Beneše 1573, Kladno, ČR
Štěpán Hlavinka (8), Martina Hořejšková (8), Alžběta Nevoralová (8), Karolína Pěšalová (8)
10
25 Základní škola, 28. října 1157, Neratovice, ČR
Jakub Jakoubek (8), Petr Kelin (8), Markéta Moravcová (8), Jakub Rada (8)
8