Výsledky Náboja 2016
Na základe Rozhodnutia Ministra školstva, vedy, výskumu a športu z 23. októbra 2020 dochádza k prerušeniu prezenčnej formy výučby na 2. stupni základných škôl a stredných školách do odvolania. Náboj Junior je preto v školskom roku 2020/2021 zrušený. Budeme sa na vás tešiť v novembri 2021!

Výsledky Náboja 2016, , Česká republika, Zlín


ŠkolaBody
1 Purkyňovo gymnázium, Masarykova 379, Strážnice, B, ČR
Robert Chytil (9), Lukáš Karas (9), Michal Kuchařík (9), Petr Tomšej (9)
27
2 Gymnázium Kroměříž, Masarykovo náměstí 496, Kroměříž, ČR
Tomáš Flídr (8), Tereza Genzerová (8), Matyáš Ištvánek (9), Ivo Řezníček (9)
25
3 Gymnázium a Jazyková škola s právem SJZ, náměstí T. G. Masaryka 2734-9, Zlín, B, ČR
Petr Plšek (9), Kateřina Hádlíková (9), Jana Mouková (9), Kryštof Bednařík (9)
23
4 Gymnázium a Jazyková škola s právem SJZ, náměstí T. G. Masaryka 2734-9, Zlín, A, ČR
Jan Hoferek (8), Filip Janoušek (8), Vanda Šimková (8), Tomáš Polakovič (7)
20
5 Gymnázium Ladislava Jaroše, Palackého 524, Holešov, B, ČR
Vojtěch Bártek (9), Otakar Bucek (9), Karel Pospíšilík (8), Marek Strava (8)
18
6 Gymnázium, Lesní čtvrť 1364, Zlín, A, ČR
Kristýna Záhorová (9), Bára Garguláková (9), Tereza Rozsypalová (9), Laura Trávníková (9)
18
7 Základní škola, Kvítková 4338, Zlín, B, ČR
Stanislav Červenka (9), Filip Lehký (9), Vít Staněk (9), Adam Plšek (9)
18
8 Základní škola, tř. Svobody 868, Zlín - Malenovice, B, ČR
Lukáš Lavinger (9), Petr Přikryl (9), Jakub Šimík (9), Michal Sucháček (9)
16
9 Gymnázium Ladislava Jaroše, Palackého 524, Holešov, A, ČR
Martin Pumprla (9), Jakub Maceška (8), Matěj Obšivač (8), Iva Rýparová (9)
16
10 Gymnázium, Lesní čtvrť 1364, Zlín, B, ČR
Jakub Čech (9), Ondřej Hanák (9), Tereza Koutná (9), Anna Kudlová (9)
13
11 Základní škola, Valašská Polanka 301, Valašská Polanka, ČR
Adam Baroš (8), Jakub Dorňák (8), Jan Hyžák (8), Filip Matůš (8)
12
12 Základní škola, Kvítková 4338, Zlín, A, ČR
Zuzana Lukovicsová (9), Anna Lorencová (9), Helena Vysloužilová (9), Vojtěch Zeman (8)
12
13 Základní škola, Velký Ořechov 124, Velký Ořechov, ČR
Ondřej Holčík (8), Markéta Mastešová (8), Dominika Páterová (9), Matyáš Navrátil (8)
9
14 Purkyňovo gymnázium, Masarykova 379, Strážnice, A, ČR
Jan Hrdoušek (9), Martin Šebesta (9), David Vojtíšek (9), Kryštof Zika (9)
9
15 Základní škola, tř. Svobody 868, Zlín - Malenovice, A, ČR
Dominik Doležel (9), Lukáš Mlčoch (9), Samuel Vaculík (9), Miloš Vaĺko (9)
8
16 Gymnázium, tř. Spojenců 907, Otrokovice, ČR
Eliška Blahušová (9), Karel Pavelka (9), Kateřina Šedivá (9), Karolína Vašinová (9)
6