Výsledky Náboja 2016
Na základe Rozhodnutia Ministra školstva, vedy, výskumu a športu z 23. októbra 2020 dochádza k prerušeniu prezenčnej formy výučby na 2. stupni základných škôl a stredných školách do odvolania. Náboj Junior je preto v školskom roku 2020/2021 zrušený. Budeme sa na vás tešiť v novembri 2021!

Výsledky Náboja 2016, , Slovensko


ŠkolaBody
1 Gymnázium, Grösslingová 18, Bratislava, D, SR
Michal Farnbauer (9), Tereza Škublová (9), Matej Urban (9), Matúš Zelko (9)
36
2 Základná škola, Spojová 14, Banská Bystrica, B, SR
Petra Oborilová (9), Viktória Podmanická (9), Aleš Sršeň (9), Martin Vajs (9)
34
3 Gymnázium, Kukučínova 4239/1, Poprad, SR
Martin Ďuras (9), Gabriel Sčurka (9), Štefan Slavkovský (9), Oliver Suchý (9)
33
4 Gymnázium, Grösslingová 18, Bratislava, B, SR
Viktor Balan (8), Jozef Hoschek (8), Pavol Pivko (8), Daniel Teplan (8)
29
5 Základná škola, Ďumbierska 17, Banská Bystrica, A, SR
Peter Kochelka (8), Ivana Medveďová (8), Andrej Špitalský (8), Filip Valocký (8)
29
6 Gymnázium P. de Coubertin, Nám. SNP 9, Piešťany, SR
Samuel Banas (9), Silvester Dupkanič (9), Adam Horváth (8), Anna Kleinová (8)
28
7 Základná škola, Ing. O. Kožucha 11, Spišská Nová Ves, SR
Bruno Jakubov (9), Martin Dam (9), Adam Szilvási (9), Aneta Frličková (9)
28
8 Škola pre mimoriadne nadané deti a gymnázium, Skalická 1, Bratislava, B, SR
Jakub Drobný (8), Matúš Hladký (8), Martin Kaláb (8), Tomáš Zatroch (8)
27
9 Gymnázium Antona Bernoláka, Mieru 307/23, Námestovo, B, SR
Martin Buc (7), Blažej Jurčák (7), Matúš Jurčák (7), Jakub Miškovčík (9)
27
10 Gymnázium Jána Chalupku, Štúrova 13, Brezno, A, SR
Natália Bachmanová (8), Simona Čapeková (8), Lucia Drbúlová (8), Tamara Matulová (8)
27
11 Základná škola s MŠ, Pionierska 4, Brezno, B, SR
Erik Geci (8), Juraj Košičiar (8), Jakub Stanko (8), Martin Švantner (8)
26
12 Základná škola, Krosnianska 4, Košice-Dargov. hrdinov, B, SR
Samuel Elischer (8), Jakub Mandzák (9), Erik Novák (8), Ján Richnavský (9)
26
13 Gymnázium J. Hollého Trnava, Na hlinách 7279/30, Trnava, SR
Christian Izakovič (9), Matej Krajčovič (9), Viliam Krištof (9), Ondrej Molnár (9)
26
14 Gymnázium Ivana Kupca Hlohovec, Komenského 13, Hlohovec, A, SR
Michal Minarovský (9), Andrej Morovics (9), Peter Preťo (9), Dominik Špalek (8)
26
15 Gymnázium Jura Hronca, Novohradská 3, Bratislava, B, SR
Tereza ležovičová (9), Vladimír Vozár (9), Terézia Gurová (9), Radovan Vaško (9)
26
16 Gymnázium Jána Chalupku, Štúrova 13, Brezno, B, SR
Emma Račáková (8), Sabína Švantnerová (8), Oliver Kerestény (8), Emy Ianecsková (8)
26
17 Základná škola, Nábrežná 95, Nové Zámky, SR
Matej Petík (9), Ádám Kemény (9), Lucia Ninisová (9), Lukáš Kelemen (8)
25
18 Základná škola, Krosnianska 4, Košice-Dargov. hrdinov, A, SR
Adam Čabrák (8), Martin Kánássy (9), Matúš Masrna (8), Norbert Micheľ (9)
25
19 Spojená škola ZŠsMŠ,ZUŚ, Školská 370/19, Nitrianske Pravno, C, SR
Pavol Biely (8), Damián Cachovan (9), Diana Čaklošová (8), Natália Krebesová (9)
25
20 Spojená škola - ZŠ s MŠ, Letná ulica 3453/34, Poprad, SR
Daniel Štefánik (9), Miroslava Fenčáková (9), Ivana Mečárová (9), Matilda Ištoková (9)
25
21 Súkromné gymnázium pre žiakov so všeobecným intelektovým nadaním CENADA, Majerníkova 60, Bratislava, A, SR
Marek Jakubovie (8), Oliver Karvay (8), Dávid Gžib (8), Timotej Strážovský (8)
25
22 Základná škola, Radvanská 1, Banská Bystrica, SR
Medard Dutka (9), Lukáš Gáborík (9), Dominika Kollárová (7), Ivan Lichý (7)
25
23 Gymnázium, Varšavská cesta 1, Žilina, SR
Aneta Bohmová (9), Zuzana Loncková (9), Ondrej Ondrušík (9), Lukáš Záborský (9)
24
24 Gymnázium Jána Adama Raymana, Mudroňova 20, Prešov, A, SR
Zuzana Badžanová (9), Richard Bebjak (9), Matúš Klimko (8), Matej Korž (8)
23
25 Základná škola s MŠ, Máj.povst.čes.ľudu 35, Brezno, Mazorníkovo, SR
Samuel Belko (9), Desana Dianišková (9), Matej Kováčik (9), Bibiána Kováčiková (9)
23
26 Základná škola s MŠ, Vagonárska ulica 1600/4, Poprad-Spišská Sobota, SR
Pavol Šimkovič (9), Patrik Ráchela (9), Milan Hamráček (9), Ján Findra (8)
23
27 Základná škola, Tajovského 1, Senec, SR
Radka Bírová (9), Adam Juríček (9), Jakub Hudák (9), Simona Nemcová (9)
23
28 Gymnázium L. Novomeského Senica, Dlhá 1037/12, Senica, A, SR
Zuzana Durcová (9), Adam Pipíška (9), Miroslava Sukupová (9), Ondrej Vrábel (9)
23
29 Základná škola, Hruštín 55, Hruštín, B, SR
Matúš Drígeľ (9), Roman Fendek (9), Matúš Kaprálik (9), Matúš Kopilec (9)
23
30 Súkromná základná škola pre žiakov so všeobecným intelektovým nadaním, Bajkalská 20, Bratislava, B, SR
Filip Šimúnek (9), Filip Džupa (9), Daniel Lihotský (9), Adam Červenka (9)
23
31 Základná škola, Jánošovka, Školská 511/2, Čierny Balog, SR
Patrik Kostelný (9), Marek Kupec (9), Eduard Tomkuliak (9), Ján Turoň (9)
23
32 Základná škola, Beňuš 250, Beňuš, SR
Petra Bubelínyová (8), Filip Kotoč (9), Anežka Králová (9), Marek Ličko (8)
23
33 Základná škola s MŠ, Jaslovské Bohunice 341, Jaslovské Bohunice, A, SR
Branislav Bubán (8), Tomáš Gašpárek (8), Natália Nádaská (8), Barbora Šeligová (8)
22
34 Piaristické gymnázium Jozefa Braneckého, Palackého 4, Trenčín, A, SR
Laura Džuganová (9), Michal Kleman (9), Anton Kuchťák (9), Barbora Novosadová (8)
22
35 Súkromné gymnázium pre žiakov so všeobecným intelektovým nadaním CENADA, Majerníkova 60, Bratislava, B, SR
Andrej Ďurďa (7), Ella Miriam Mišovcová (7), Jakub Šošovička (7), Šimon Šeleng (7)
22
36 Základná škola, Ďumbierska 17, Banská Bystrica, B, SR
Lucia Bečková (9), Timea Cochová (9), Matej Gregor (9), Alica Kalinová (9)
22
37 Gymnázium Jána Adama Raymana, Mudroňova 20, Prešov, B, SR
Michal Jakubík (9), Nina Mizeráková (9), Ema Pásztorová (9), Michal Vorobel (9)
22
38 Základná škola, Belehradská 21, Košice-Sídlisko Ťahanovce, A, SR
Alex Blandón (9), Benjamín Bodo (9), Jakub Gerec (9), Barbora Guttmanová (9)
22
39 Základná škola, Slatinská 3, Beluša, SR
Andrej Thomas Dobrev (9), Adam Kudlej (9), Erik Lachký (9), Samuel Jurík (9)
22
40 Základná škola, Ul. M. R. Štefánika 17, Žiar nad Hronom, SR
Jakub Kliment (9), Matej Kliment (9), Timotej Kopča (9), Matúš Tomášik (9)
22
41 Základná škola SSV, Skuteckého 8, Banská Bystrica, C, SR
Terézia Krchňavá (9), Viktória Mesíková (9), David Raffaj (9), Sasha Slovík (8)
22
42 Základná škola s MŠ, Oravská Lesná 299, Oravská Lesná, SR
Štefan Blahovec (9), Patrik Krivulčík (9), Lucia Murínová (9), Šimon Viater (9)
22
43 Gymnázium, Alejová 1, Košice-Juh, B, SR
Jakub Farbula (9), Erik Sedlák (9), Dávid Erdödy (9), Martin Polyácsko (9)
22
44 Škola pre mimoriadne nadané deti a gymnázium, Skalická 1, Bratislava, A, SR
Maroš Bednárik (9), Adam Hudec (9), Lukáš Obermajer (9), Tomáš Šimek (9)
22
45 Gymnázium Jozefa Lettricha, J. Lettricha 2, Martin, B, SR
Matej Buocik (9), Ján Feja (9), Ondrej Franko (9), Patrik Zigo (9)
22
46 Základná škola, Moskovská 2, Banská Bystrica, SR
Richard Schwarz (9), Marek Matúška (9), Viliam Meleg (9), Michal Pražienka (9)
21
47 Základná škola, Bernolákova 35, Šurany, SR
Tomáš Červenka (9), Sabína Demová (9), Jakub Malík (9), Tomáš Mačuga (9)
21
48 Gymnázium, Grösslingová 18, Bratislava, A, SR
Marián Bednár (9), Hana Derková (9), Helena Kukuľová (9), Radka Petrovičová (9)
21
49 Základná škola, Golianova 8, Banská Bystrica, A, SR
Nina Hanesová (9), Mário Hatalčík (9), Marína Masláková (9), Miroslav Rosputinský (9)
21
50 Základná škola, Bajkalská 29, Prešov, B, SR
Karolína Kubušová (9), Šimon Bardák (9), Jakub Kmec (8), Martina Pramníková (8)
21
51 Gymnáz. V. B. Nedožerského, Matice slovenskej 16, Prievidza, C, SR
Adam Balažka (8), Janka Heráková (9), Michal Líška (8), Marek Obžera (9)
21
52 Základná škola, Karpatská 8063/11, Žilina, SR
Mário Beňuš (8), Dominik Filípek (9), Marko Hlavatý (8), Lukáš Majer (8)
21
53 Základná škola P.D., P. Dobšinského 1744, Rimavská Sobota, SR
Barbora Durdjaková (9), Samuel Hloušek (9), Róbert Šmatlík (9), Viktória Žiaková (9)
21
54 ZŠ s MŠ, Školská 311, Spišská Teplica, SR
Radka Červeňová (8), Maximilián Dubjel (8), Anna Mária Tekelová (9), Marek Želonka (8)
21
55 Súkromná základná škola, Námestie slobody 100, Sabinov, B, SR
Terézia Baňasová (8), Juraj Gabzdil (7), Lucia Olejárová (7), Timotej Šulik (8)
21
56 Základná škola, SNP 587/4, Kanianka, B, SR
Patrik Belan (9), Enriko Janek (9), David Špeťko (9), Tobias Vlha (9)
21
57 Cirkevná SŠ - ZŠ s MŠ, Okružná 2062/25, Dolný Kubín, SR
Ján Kamas (9), Samuel Dulovec (8), Marián Kurčina (7), Timotej Pazdera (6)
20
58 Gymnázium, Parovská 1, Nitra, D, SR
Tomáš Války (8), Nina Ábelová (8), Tuan Minh Nguyen (8), Ivan Jindra (8)
20
59 Základná škola, Dlhé Hony 1, Trenčín, A, SR
Róbert Bačko (9), Zuzana Blahušiaková (9), Alex Filip Rau (9), Jozef Tóth (9)
20
60 Základná škola, Malonecpalská 206/37, Prievidza, SR
Adam Svoboda (7), Juraj Petráš (7), Erik Matuška (9), Samuel Gatial (9)
20
61 Základná škola, Nad Medzou 1, Spišská Nová Ves, SR
Andrea Betherová (9), Ondrej Pencák (9), Lucia Petrová (9), Tomáš Vikiszály (9)
20
62 Gymnázium, Varšavská cesta 1, Žilina, B, SR
Hugo Hrbáň (9), Matúš Kianička (9), Martin Havlík (9), Daniel Zuzčák (9)
20
63 SŠ katol-Gymnázium sv. CaM, Farská ul. 19, Nitra, SR
Benedikt Farkaš (9), Jakub Kviatkovský (9), Viliam Páleník (9), Ema Zeleňáková (9)
20
64 Základná škola s MŠ, Pionierska 4, Brezno, A, SR
Jozef Kováč (9), Milan Michelčík (9), Roman Ryšian (9), Marek Sýkorka (9)
20
65 Základná škola, Mládežnícka 1434/16, Púchov, B, SR
Tadeáš Guzma (8), Bianka Sarah Húževková (8), Hudecová Klára (8), Martin Valach (8)
20
66 Základná škola, Partizánska 13, Sučany, B, SR
Jakub Beniač (9), Mária Pirohová (9), Roman Vrabec (9), Adrian Benko (9)
20
67 Základná škola, P. Mudroňa 3, Martin, SR
Martina Bateľová (9), Marek Červeň (9), Nikola Kubisová (9), Matej Rusnák (9)
20
68 Základná škola, Petra Jilemnického 1035/2, Zvolen, SR
Nikolas Hamarik (7), Barbora Kubišová (9), Maximilián Nový (9), Natália Vašková (7)
19
69 Gymnázium, Alejová 1, Košice-Juh, A, SR
Boris Daňko (9), Matúš Farkaš (9), Michal Kolcun (9), Martin Nemjo (9)
19
70 Gymnázium, Školská 837, Tvrdošín, SR
Alica Maďarová (9), Klára Dujčáková (9), Andrej Klčo (8), Martin Lorinc (8)
19
71 Gymnázium, Alejová 1, Košice-Juh, D, SR
Jakub Mičko (8), Filip Baltovič (8), Bohuš Líška (8), Simona Gibalová (8)
19
72 Gymnázium, Parovská 1, Nitra, F, SR
Matúš Tóth (7), Jakub Konc (7), Filip Horváth (7), Martin Požgaj (7)
19
73 Základná škola, Pieninská 27, Banská Bystrica, B, SR
Lucia Zahradníčková (9), David Kalman (9), Viktória Sliačanová (8), David Zajíček (8)
19
74 Spojená škola ZŠsMŠ,ZUŚ, Školská 370/19, Nitrianske Pravno, B, SR
Nikoleta Majerová (9), Milan Berzédy (8), Matúš Mendel (9), Marek Smatana (8)
19
75 Spojená škola ZŠsMŠ,ZUŚ, Školská 370/19, Nitrianske Pravno, A, SR
Alexandra Drábiková (8), Peter Hideg (8), Denisa Richterová (8), Nina Šujanová (8)
19
76 Gymnázium Jozefa Lettricha, J. Lettricha 2, Martin, SR
Adam Hjadlovský (8), Marek Zumrik (8), Paulína Tomečková (8), Michal Nosáľ (8)
19
77 Súkromná základná škola, Dneperská 1, Košice-Nad jazerom, SR
Michaela Pavúková (9), Daniela Hudáková (8), Marek Kuruc (9), Oliver Pahulyi (8)
19
78 Gymnázium, 1. mája 8, Malacky, B, SR
Marek Benkovič (9), Matúš Pukančík (9), Martin Szetyinszki (9), Maroš Studenič (9)
19
79 Súkromná základná škola pre žiakov so všeobecným intelektovým nadaním, Bajkalská 20, Bratislava, A, SR
Alena Mokráňová (9), Emma Stowasserová (9), Matej Šembera (9), Braňo Hitzinger (8)
19
80 Základná škola J. Kráľa, Mládežnícka 24, Šahy, D, SR
Róbert Huszár (9), Boglárka Püšpökyová (7), Ján Škandera (8), Timothy Zmeskal (9)
19
81 Základná škola, P. J. Šafárika 3, Prievidza, SR
Richard Krupčík (9), Patrik Kudra (8), Adrián Krajčík (8), Radovan Kiaba (7)
19
82 Základná škola, Na Hôrke 30, Nitra, B, SR
Lukáš Adámek (9), Marek Škultéty (9), Marek Sádovský (8), Matej Šichula (9)
19
83 Základná škola, Nábr. 4. apríla 1936/23, Liptovský Mikuláš, SR
Michal Husár (8), David Kamhal (8), Oliver Plávka (9), Filip Vyparina (9)
19
84 Základná škola, Haličská cesta 1493/7, Lučenec, SR
Veronika Balová (9), Jakub Kocúr (8), Samuel Riečica (9), Diana Vajsová (9)
19
85 Základná škola s MŠ, Oravské Veselé 377, Oravské Veselé, SR
Filip Gočal (8), Tibor Hablák (8), Adam Krúpa (9), Richard Svajčík (9)
19
86 Základná škola SSV, Skuteckého 8, Banská Bystrica, B, SR
Terézia Babinčáková (9), Richard Lorenc (9), Paulína Nováková (9), Matúš Čunderlík (9)
19
87 Gymnázium, Metodova 2, Bratislava-Ružinov, B, SR
Jakub Grečner (9), Jakub Kliský (9), Danka Váry (9), Simona Staňová (9)
18
88 Základná škola, Na Hôrke 30, Nitra, A, SR
Patrik Kaschný (9), Dominika Mikulášiková (9), Ondrej Mada (9), Barbora Slováková (9)
18
89 Základná škola, Brezová 19, Piešťany, SR
Adam Aponyi (9), Tomáš Kulik (9), Oliver Glosz (9), Lucia Valová (9)
18
90 Spojená škola - ZŠ s MŠ, Ľ. Štúra 155, Dudince, SR
Štefan Foltán (8), Marek Ošust (9), Tomáš Páterek (8), Timur Riečan (8)
18
91 Základná škola, Koperníkova 24, Hlohovec, B, SR
Pavol Bobák (9), Ema Ďurišová (9), Dominika Vopátová (9), Matúš Máťaš (9)
18
92 Základná škola, Šmeralova 25, Prešov, B, SR
Martin Čandík (9), Tomáš Čorej (9), Jakub Gera (9), Stanislav Uličný (8)
18
93 Základná škola, SNP 5, Šurany, SR
Denis Ivan (9), Jakub Kecskés (9), Tomáš Záhorák (9), Tomáš Žoldoš (9)
18
94 Gymnázium L. Novomeského Senica, Dlhá 1037/12, Senica, B, SR
Juraj Gergel (8), Miroslav Blažek (8), Jakub Buchel (8), Jakub Petrovič (8)
18
95 Základná škola, Sv. Michala 42, Levice, SR
Radoslav Petráni (9), Tomáš Petráni (9), Michal Stano (8), Lea Villányiová (8)
18
96 Základná škola POH, Síd.P.O.Hviezdoslava 43, Veľké Kapušany, SR
František Bačo (9), Réka Bajcerová (9), Tomáš Becza (8), Nikoleta Pappová (7)
18
97 Základná škola M.R.Š., Haličská cesta 1191/8, Lučenec, SR
Zsolt Cirjak (9), Pavol Hric (9), David Joachim (9), Filip Žilka (9)
18
98 Základná škola SSV, Skuteckého 8, Banská Bystrica, A, SR
Silvia Bigasová (9), Martin Smädo (9), Tea Mažáryová (9), Simona Nutterová (9)
18
99 Základná škola, Žiarska 679/13, Liptovský Mikuláš, SR
Jana Lešňanská (8), Jakub Mindek (8), Martin Polesný (9), Hana Štrkolcová (9)
18
100 Základná škola s MŠ, Komenského ulica 587/15, Poprad, SR
Samuel Kušnierik (9), Radoslav Dzifčák (9), Miroslav Dzifčák (8), Patrik Boržík (8)
18
101 Základná škola s MŠ, kpt. Nálepku 43, Bánov, SR
Denis Fekete (8), Adam Hadar (8), Alexander Molnár (9), Denis Novotný (8)
18
102 Piaristické gymnázium Jozefa Braneckého, Palackého 4, Trenčín, B, SR
Karolína Dobiášová (9), Gréta Kováčová (9), Katarína Maláňová (9), Hana Mišíková (9)
18
103 Základná škola, Kupeckého 74, Pezinok, B, SR
Drobný Adam (9), Rafaj Jaroslav (9), Fraňo Jakub (8), Dubeková Lucia (8)
18
104 ZŠ sv. Cyrila a Metoda, Markušovská cesta 8, Spišská Nová Ves, SR
Michal Gibala (9), Radovan Marcinčin (9), Kristián Sabol (9), Martin Štubňa (9)
18
105 Základná škola, Ul. 17. novembra 31, Sabinov, B, SR
Dominik Ďuďak (9), Vladimír Stračiak (9), Alex Rabinský (9), Miloš Kvočák (9)
18
106 Cirkevná ZŠ sv. Gorazda, Komenského 495/31, Námestovo, SR
Peter Bugaj (9), Matej Kurtulík (9), Svetlana Pisarčiková (9), Ema Uhliariková (9)
18
107 Základná škola, Slobody 2, Poltár, A, SR
Kristína Barkáčová (8), Viktor Dreisig (8), Erik Paraj (9), Marek Skrutek (9)
18
108 Základná škola, Golianova 8, Banská Bystrica, B, SR
Barbora Kvarteková (9), Júlia Matejková (9), Lucia Mišániová (9), Lea Václavíková (9)
18
109 Základná škola, Komenského 2, Svit, A, SR
Ondrej Alexaj (9), Ján Mareček (9), Samuel Varga (9), Samuel Zaťura (9)
18
110 Gymnázium Boženy Slančíkovej Timravy, Haličská cesta 9, Lučenec, A, SR
Martin Kuric (9), Slávka Paulovičová (9), Tomáš Vas (9), Lucia Žilková (9)
17
111 Gymnázium Michala Miloslava Hodžu, M. M. Hodžu 860/9, Liptovský Mikuláš, B, SR
Martin Popardovský (9), Martin Čajka (9), Ján Gábor (9), Pavol Kyčina (9)
17
112 Gymnázium, Ul. 1. mája 905, Púchov, D, SR
Lenka Klínovská (8), Viktória Košťálová (8), Nina Melicherová (8), Viktória Škuláňová (8)
17
113 Základná škola s MŠ, Tajovského 2, Badín, SR
Tomáš Mikláš (9), Michal Baculák (8), Denis Mlynárčik (8), Patrik Nemčok (8)
17
114 Základná škola, Mládežnícka 1434/16, Púchov, A, SR
Viliam Kmec (9), Adam Krško (9), Martin Opat (9), Lea Stehelová (9)
17
115 ZŠ sv. Marka, Petzwalova 1, Nitra, B, SR
Samuel Martinka (7), Dominik Peli (7), Viliam Zaborsky (7), Miroslav Zdychavsky (7)
17
116 Základná škola, Šmeralova 25, Prešov, A, SR
Miloslav Harčár (9), Zuzana Lukáčová (9), Michael Filip McLean (8), Oliver Omachel (9)
17
117 Gymnázium Nové Zámky, M. R. Štefánika 16, Nové Zámky, SR
Daniel Baňár (8), Lucia Decsiová (9), Rebeka Kováčová (9), Lucia Magulová (8)
17
118 Základná škola, Dlhé Hony 1, Trenčín, B, SR
Nina Fabová (9), Roman Magula (8), Tomáš Lendvay (8), Soňa Matkulčiková (9)
17
119 Gymnázium, Kpt. Nálepku 6, Sobrance, A, SR
Samuel Kovaľ (8), Daniel Jenčo (8), Alexander Petruny (8), Daniela Vasiľová (8)
17
120 Gymnázium, Komenského 2/1074, Partizánske, B, SR
Paulína Vicenová (9), Jozef Súkeník (9), Martin Ergang (9), Martin Žember (9)
17
121 Súkromná základná škola, Oravská cesta 11, Žilina, A, SR
Daniel Figuli (9), Ján Gorc (9), Jakub Grof (9), Gayoung Jung (9)
17
122 Základná škola s MŠ, Na Parlagu 1, Čebovce, B, SR
Dominik Balga (8), Kristína Nászaliová (8), Ľuboš Bariak (8), Sofia Vlkolenská (8)
17
123 Základná škola s MŠ, Pod hájom 967, Dubnica nad Váhom, B, SR
Samuel Feja (9), Ľubomír Menich (9), Adam Babača (7), Matej Gašpar (7)
17
124 Gymnázium Boženy Slančíkovej Timravy, Haličská cesta 9, Lučenec, B, SR
Adrán Beľa (8), Marek Červenák (8), Tomáš Červenák (8), Marko Fehérpataky (8)
17
125 Základná škola, T. J. Moussona 4, Michalovce, SR
Samuel Miklos (9), Jakub Miklos (9), Marcel Novak (9), Nina Semjanova (8)
17
126 Základná škola, M. Rázusa 1672/3, Zvolen, B, SR
Adela Bahledová (8), Hana Fabryová (8), Ľudmila Palacková (9), Jakub Rolko (9)
17
127 Gymnázium, Alejová 1, Košice-Juh, C, SR
Filip Brutovský (8), Radoslav Jochman (8), Lukáš Behun (8), Katarína Helmeciová (8)
16
128 Základná škola, Hlboká cesta 4, Bratislava-Staré Mesto, SR
David Brandšteter (9), Tomáš Medveczky (9), Matej Medveczky (9), Michal Redhammer (9)
16
129 Gymnázium, Komenského 2/1074, Partizánske, C, SR
Tomáš Knápek (9), Veronika Rybanská (9), Adam Hranai (9), Samuel Petrík (9)
16
130 Základná škola, A. Felcána 4, Hlohovec, SR
Tomáš Andel (9), Vlastimil Mesko (9), Matej Triebel (9), Dominik Vachan (9)
16
131 Piarist. gymnázium sv. J. Kalazan, Piaristická 6, Nitra, SR
Andrej Ardon (9), Andrej Stupka (9), Matúš Masár (9), Matej Štěpánek (9)
16
132 Základná škola s MŠ, Ulica sv. Gorazda 1, Žilina, SR
Boris Filip (9), Slavomír Hruška (9), Timotej Melkovič (9), Barbora Palušová (9)
16
133 Cirkevná ZŠ R. Zaymusa, Romualda Zaymusa 3, Žilina, SR
Margarétka Birčáková (8), Emma Čačková (8), Šárka Štefancová (9), Richard Závodský (9)
16
134 Základná škola s MŠ, Školská 27/14, Pliešovce, SR
Mikuláš Kašiak (9), Benjamín Tagrab (9), Jozef Tamáš (9)
16
135 Gymnázium J. F. Rimavského, Kláštorská 37, Levoča, SR
Romana Hanisková (8), Laura Prílohová (8), Kristián Kočan (8), Martin Strážik (8)
16
136 Základná škola s MŠ, Francisciho ulica 832/21, Poprad, B, SR
Aurélia Jendrušáková (9), Filip Šperka (8), Lea Števová (9), Tomáš Svoboda (8)
16
137 Gymnázium Martina Hattalu, Železničiarov 278, Trstená, B, SR
Patrik Kočan (9), Michaela Parížová (9), Veronika Santrová (9), Tobiáš Štec (9)
16
138 Základná škola s MŠ, Andreja Bažíka 20, Zuberec, SR
Martin Filek (9), Lukáš Hajdúk (9), Erika Jurinová (9), Sarah Zubeková (9)
16
139 Základná škola s MŠ, Dostojevského ul. 2616/25, Poprad, A, SR
Soňa Šlosárová (8), Patrik Ondo (8), Dominik Magera (9), Štefan Bujňaček (9)
16
140 Gymnázium, Komenského 2/1074, Partizánske, A, SR
Natália Gombalová (8), Filip Jašík (8), Šimon Beňo (8), Marek Šebesta (8)
16
141 Základná škola s MŠ, Lokca 71, Lokca, SR
Radoslav Madleňák (7), Katarína Maťugová (8), Daniel Dudášik (9), Dávid Snovák (8)
16
142 Základná škola s MŠ, Rabčická 410, Rabča, SR
Andrea Belkoťáková (9), Lenka Hírešová (9), Laura Plevjaková (9), Adrián Turac (9)
16
143 Základná škola, Beňovského 1, Bratislava-Dúbravka, SR
Kristián Chorvát (8), Adriana Janáčková (8), Jozef Čerňanský (9), Michal Minárik (9)
16
144 Gymnázium, Grösslingová 18, Bratislava, C, SR
Zuna Hochelová (8), Michaela Jančovičová (8), Viktor Špitalský (8), Ela Vojtková (8)
16
145 Gymnázium, Školská 2, Dubnica nad Váhom, A, SR
Pavol Rajec (8), Martin Dolinský (8), Matiáš Letko (8), Adam Kulina (8)
16
146 Gymnázium, Metodova 2, Bratislava-Ružinov, C, SR
Ľubomír Bujna (8), Ľudovít Vitárius (8), Tereza Repková (8), Rebecca Šípková (8)
16
147 Gymnázium, Ul. 1. mája 905, Púchov, A, SR
Jakub Hidvégi (9), Radoslav Kubica (9), Šimon Stanko (9), Zuzana Zbínová (9)
16
148 Základná škola, Školská 14, Levice, SR
Bronislava Harezníková (9), Adam Mihál (9), Viktor Guthi (8), Adela Vinczeová (9)
16
149 Evanjelické lýceum, Vranovská 2, Bratislava, SR
Daniel Kaiser (9), Valach Patrik (8), Filip Rebro (8), Peter Mozola (8)
15
150 Základná škola, M. Rázusa 1672/3, Zvolen, A, SR
Jakub Čillík (9), Rastislav Fides (8), Jakub Gály (8), Lujza Šufliarska (9)
15
151 Gymnáz. V. B. Nedožerského, Matice slovenskej 16, Prievidza, A, SR
Roman Kupec (8), Marek Michalovič (9), Adam Plšek (7), Jakub Veselý (8)
15
152 Základná škola, Janka Kráľa 1, Nová Dubnica, B, SR
Terézia Závišová (9), Patrícia Solíková (9), Adam Sečany (9), Alica Chabadová (9)
15
153 ZŠ s MŠ Angely Merici, Halenárska 45, Trnava, SR
Diana Havlíková (9), Klaudia Šimová (9), Ondrej Dugovič (9), Samuel Vincent Ray (9)
15
154 Základná škola, Zarevúca 18, Ružomberok, A, SR
Peter Krška (9), Ondrej Paluga (9), Matúš Hradský (8), Andrej Vyšný (9)
15
155 Základná škola s MŠ, Staničná 324, Liesek, SR
Gracjan Motýľ (7), Vanesa Gnidová (8), Oliver Piter (9), Marek Garek (9)
15
156 Gymnázium, Metodova 2, Bratislava-Ružinov, A, SR
Adriana Krátka (9), Dominik Denko (9), Alexandra Líškayová (9), Blažo Martin (9)
15
157 Základná škola s MŠ, Centrum I 32, Dubnica nad Váhom, B, SR
Daniel Blaško (9), Júlia Sedláková (9), Zuzana Cyprianová (9), Petra Molnárová (9)
15
158 ZŠ s MŠ O.Cabana, Námestie Andreja Cabana36, Komjatice, SR
Peter Cviklovič (9), Samuel Draguň (9), Juraj Kmeťo (9), Robert Menuš (9)
15
159 Základná škola, Zbehy 661, Zbehy, SR
Andrej Cetényi (9), Kristína Kováčová (8), Vladimír Kupec (8), Lea Bačinská (8)
15
160 Gymnázium, Ul. 1. mája 905, Púchov, B, SR
Adriana Bieliková (9), Vaszília Bartošová (9), Tomáš Tokarčík (9), Alexandra Tokarčíková (9)
15
161 Základná škola R.K., Nádražná 955, Partizánske, SR
Benedikt Jánošík (8), Martin Herceg (8), Juraj Konečný (9), Ondrej Škorňák (8)
15
162 Základná škola J. Kráľa, Mládežnícka 24, Šahy, A, SR
Ľubica Kovalčíková (7), Štefan Gazdík (9), Dominik Pleva (8), Karin Štecová (9)
15
163 Základná škola, Pri Podlužianke 6, Levice, SR
Lucia Karasová (9), Vanesa Bianca Svetíková (9), Lucia Csendesová (9), Olívia Pásztorová (9)
15
164 Gymnázium Janka Jesenského, Radlinského 665/2, Bánovce nad Bebravou, B, SR
Ondrej Černuška (9), Inez Escherová (9), Lucia Kajanová (9), Jakub Mazák (9)
15
165 Základná škola, Mierová 134, Svit, A, SR
Róbert Bango (9), Alexandra Dzurillová (9), Ján Juhász (9), Matej Kováč (9)
15
166 Základná škola, Ulica Vajanského 2844/47, Lučenec, SR
Jakub Chamula (8), Simeon Ruben Jambor (8), Lea Kurtiniaková (9), Patrik Póczoš (8)
15
167 Základná škola, Výčapy - Opatovce 185, Výčapy - Opatovce, SR
Adam Billik (9), Matúš Gazdík (9), Samuel Holúbek (9), Kristián Magat (9)
15
168 ZŠ s MŠ K.Strmeňa, Komenského 8, Palárikovo, SR
Alžbeta Jankechová (9), Hana Horváthová (9), Kristián Chaban (9), Jozef Samaš (9)
15
169 Základná škola s MŠ, Hul 429, Hul, A, SR
Adrián Brezánsky (8), Simona Kišová (7), Kamila Poláková (8), Peter Skačan (8)
15
170 Základná škola J. Kráľa, Mládežnícka 24, Šahy, C, SR
Sophia Herczeg (7), Lucia Horváthová (9), Patrik Konopka (9), Zuzana Tóthová (8)
15
171 Základná škola s MŠ, Hladovka 238, Hladovka, SR
Andrej Brnušák (9), Andrej Kubica (8), Kristína Šikyňová (9), Martina Greštiaková (8)
15
172 Základná škola, Topoľová 8, Nitra, SR
Dominik Eremiáš (9), Maxim Fraňo (9), Alexander Godál (9), Ivan Pavlovič (9)
15
173 Gymnázium, Parovská 1, Nitra, A, SR
Nina Hlavačková (9), Richard Bódi (9), Laura Antolová (9), Filip Lednár (9)
15
174 Gymnázium, Parovská 1, Nitra, C, SR
Matúš Adamík (8), Martin Kopček (8), Sára Korčeková (8), Adam Polyák (8)
15
175 Gymnázium Jura Hronca, Novohradská 3, Bratislava, A, SR
Laura Kačmárová (8), Luisa Pantaleo (8), Martin Uhlík (8), Jakub Chreno (8)
15
176 Základná škola s MŠ, Hul 429, Hul, B, SR
František Babín (9), Justína Babínová (8), Kristián Ďurica (8), Tomáš Krajmer (8)
15
177 Základná škola s MŠ, Udiča 248, Udiča, B, SR
Eva Cesnáriková (9), Lenka Omámiková (9), Marek Portášik (9), Jozef Vaňko (9)
14
178 Základná škola s MŠ, Nová Doba 482, Nižná, SR
Adam Dedinský (9), Nikolas Kamody (9), Kristián Kubík (9), Samuel Jandura (9)
14
179 Základná škola, Nám. L. Novomeského 2, Košice-Staré Mesto, SR
Daniel Greš (9), Maroš Mešter (9), Terézia Mudroňová (9), Diana Sninská (9)
14
180 Základná škola, SNP 587/4, Kanianka, A, SR
Adriána Hollá (9), Rebeka Kohútová (9), Vanessa Manlová (9), Eliška Minichová (9)
14
181 Základná škola s MŠ, Slovenská Ves 313, Slovenská Ves, SR
Dávid Kolumber (8), Terézia Kučerová (9), Benjamín Gurka (9), Ján Kovalčík (9)
14
182 Ev. SŠ- Ev. gymnázium J. T, Komenského 10, Liptovský Mikuláš, A, SR
Annamária Huttová (9), Ivona Španková (9), Martina Tarageľová (8), Andrej Uličný (8)
14
183 Základná škola, Zarevúca 18, Ružomberok, B, SR
Jakub Ďurdík (9), Michal Daniel (9), Rebeka Zrníková (9), Laura Herdeľová (9)
14
184 Základná škola, E. B. Lukáča 6, Šahy, SR
Kristián Galčík (8), Saša Snidová (9), Dita Szabóová (9), Adam Baláž (8)
14
185 PSŠ.F.Hanáka Piar.ZŠ, A. Hlinku 44, Prievidza, A, SR
Dominika Detková (9), Martin Franek (9), Eva Koštialiková (9), Terézia Kovalíčeková (9)
14
186 Základná škola s MŠ, Demänovská ulica 408/4A, Liptovský Mikuláš, SR
Matúš Grieš (8), Elia Fiamin (8), Zara Karakaya (8), Pavol Tomčík (9)
14
187 Gymnázium, Kpt. Nálepku 6, Sobrance, B, SR
Matúš Mitro (9), Martin Mitro (9), Samuel Josai (9), Adrián Habušta (9)
14
188 Súkromná základná škola, Oravská cesta 11, Žilina, B, SR
Adam Šupej (9), Dominik Gašpierik (9), Dominika Kurnocíková (9), Filip Židuljak (9)
14
189 Základná škola, Lúčna 8, Divín, SR
Lukáš Štupák (9), Denis Vavrek (9), Monika Samašová (9), Jozef Kelement (8)
14
190 Základná škola, Pieninská 27, Banská Bystrica, A, SR
Samuel Ret (9), Pavlína Bugáňová (9), Barbora Longauerová (8), Martin Tokár (8)
14
191 ZŠ sv. Dominika Savia, Školská 386, Dubnica nad Váhom, B, SR
Filip Híreš (8), Katarína Kniebúglová (8), Matúš Kubo (8), Veronika Kuľhová (9)
14
192 Základná škola s MŠ, Dostojevského ul. 2616/25, Poprad, B, SR
Soňa Horníková (8), Vanesa Jankurová (8), Marek Koreň (8), Bruno Schweitzer (8)
14
193 Gymnázium Janka Jesenského, Radlinského 665/2, Bánovce nad Bebravou, A, SR
Jakub Dobeš (8), Jakub Filo (8), Ján Jakubík (8), Alexandra Rosenbergová (8)
14
194 Súkromné gymnázium, Gemerská cesta 1, Lučenec, SR
Kristína Binková (8), Veronika Ďurišová (8), Anna Ďurišová (9), Samuel Socháň (9)
14
195 Cirkevná ZŠ Narnia, Beňadická 38, Bratislava-Petržalka, SR
Filip Čajági (8), Nataša Cipárová (8), Viktória Kostercová (8), Sarah Králová (8)
14
196 Súkromná základná škola, Slov.národ.povstania 96/3, Nová Dubnica, B, SR
Oliver Blščák (8), Roman Masár (9), David Prekop (9), Julie James (8)
14
197 Základná škola s MŠ, Hviezdoslavova 30, Závadka nad Hronom, SR
Vladimíra Balohová (9), Lucia Ďuricová (9), Erik Kvoriak (8), Denisa Šmelková (9)
14
198 Základná škola, Belehradská 21, Košice-Sídlisko Ťahanovce, B, SR
Jakub Bulejčík (9), Daniel Želinský (9), Viktória Semanová (9), Michaela Zajacová (9)
14
199 Základná škola, Skalka 34, Lietavská Lúčka, SR
Anna Barčiaková (8), Samuel Beháň (9), Martin Reszoto (9), Peter Istenik (9)
14
200 Cirkevná základná škola, T. G. Masaryka 9, Lučenec, SR
Marek Jakubišin (9), Jozef Mikuláš (9), Kristína Matiášová (9), Jozef Ševčík (9)
14
201 Základná škola, Pribinova 123/9, Nováky, SR
Erika Repková (9), Timea Homolová (9), Matúš Herda (9), Adam Šimkovič (9)
14
202 Základná škola s MŠ, Francisciho ulica 832/21, Poprad, A, SR
Ema Čambalová (8), Samuel Šebest (9), Samuel Marušin (9), Peter Omámik (8)
14
203 Základná škola, Školská 56/9, Oslany, SR
Alexandra Kolláriková (9), Matúš Pisár (9), Libuša Vlčáková (9), Adriána Tomová (9)
14
204 Evanjelická SŠ-EZŠ, M.R.Štefánika 17, Martin, B, SR
Peter Banáš (8), Viktória Dibdiaková (8), Veronika Paulovičová (8), Timea Matea Vrabcová (8)
14
205 Základná škola, Hruštín 55, Hruštín, A, SR
Matúš Drígeľ (9), Júlia Gáborová (9), Andrej Kľuska (9), Lenka Drígľová (9)
14
206 Základná škola, Školská 492/15, Nitrianske Rudno, SR
Šimon Sobota (9), Alžbeta Kluvancová (9), Filip Šponiar (9), Erik Žáčik (9)
14
207 Základná škola s MŠ, Školská 8, Spišské Bystré, SR
Daniela Brezinová (8), Daniela Frisová (9), Rastislav Pavliga (9), Branislav Knežník (9)
14
208 Gymnázium, Komenského 2/1074, Partizánske, D, SR
Jakub Belis (8), Matej Hradiský (8), Marek Maďar (8), Karolína Kročilová (8)
14
209 ZŠ Štefana Mnoheľa, Dlhé hony 3522/2, Poprad, SR
Tobiáš Budzák (9), Jakub Magda (9), Ján Pavolka (9), Michal Riedl (9)
14
210 Základná škola, Spojová 14, Banská Bystrica, A, SR
Nina Beňová (8), Lucia Malysová (8), Daniel Šebeň (8), Dárius Šebeň (8)
13
211 Gymnázium, Parovská 1, Nitra, E, SR
Eunika Bebjaková (7), Juraj Pauka (7), Matej Bystricky (7), Adam Lopúch (7)
13
212 Gymnázium, Komenského 13, Lipany, B, SR
Matúš Hendrichovský (8), Adam Mochňák (8), Denis Hoza (8), Ema Ivanová (8)
13
213 Základná škola, Rajčianska 3, Bratislava-Vrakuňa, SR
Marianna Jančušová (9), Ján Tokovics (9), Juraj Gluch (9), Ján Kocián (8)
13
214 Základná škola s MŠ, Oravská Jasenica 141, Oravská Jasenica, SR
Andrej Farský (9), Tomáš Prielomek (9), Dominik Resutík (9), Soňa Vrábová (8)
13
215 Základná škola, Ulica mieru č. 1235, Bytča, SR
Zuzana Branišová (9), Marián Gloser (9), Jozef Korbáš (9), Eliška Ozániková (9)
13
216 Základná škola s MŠ, Diviaky nad Nitricou 121, Diviaky nad Nitricou, SR
Mária Lujza Adámiková (9), Peter Gašparovič (9), Adriána Juríková (8), Romana Púčiková (8)
13
217 Základná škola s MŠ, Udiča 248, Udiča, A, SR
Michaela Bialoňová (8), Dominika Cigániková (8), Dominik Hladký (8), Lukáš Pacek (8)
13
218 Základná škola s MŠ, Rakovec nad Ondavou 2, Rakovec nad Ondavou, SR
Júlia Cinová (9), Boris Hajduk (9), Patrik Kondáš (9), Jakub Naščák (9)
13
219 ZŠ sv. Marka, Petzwalova 1, Nitra, A, SR
Peter Dubravsky (9), Vladimír Konečný (9), Ema Demeterová (9), Hana Stollarova (9)
13
220 Základná škola, Partizánska 13, Sučany, A, SR
Nikol Ondáková (9), Tereza Albertová (9), Martin Pecko (8), Zuzana Fúčelová (8)
13
221 Základná škola, SNP 587/4, Kanianka, SR
Andrej Ambróz (8), Sebastián Konečný (8), Ivona Kotianová (8), Nina Richvalská (8)
13
222 Gymnázium, Komenského 13, Lipany, A, SR
Dominik Diňa (9), Ľubomíra Jurušová (9), Lívia Harčárová (9), Šimon Krajňák (9)
13
223 Základná škola, Námestie mládeže 587/17, Zvolen, SR
Martin Rehák (9), Adam Kover (9), Dominik Dirbák (9), Lukáš Flašík (9)
13
224 Základná škola s MŠ, Krajné 173, Krajné, B, SR
Daniela Figurová (8), Jakub Hladík (8), Marek Konečný (8), Emma Kubišová (8)
13
225 Základná škola, J. Braneckého 130/15, Trenčianska Teplá, SR
Nikola Hajnovičová (9), Kristián Košík (9), Tomáš Priečinský (9), Karolína Uhláriková (9)
13
226 Základná škola J. Kráľa, Mládežnícka 24, Šahy, B, SR
Jennifer Fritusová (8), Klaudia Kútiová (9), Hana Lorinczová (9), Adrián Šuchter (7)
13
227 Základná škola s MŠ, Tajovského ulica 2764/17, Poprad, SR
Lukáš Čenščák (9), Marko Kajánek (9), Dáša Vlčková (8), Laura Imrichová (8)
13
228 Základná škola, Mierová 134, Svit, B, SR
Dominik Bachratý (9), Matúš Gánovský (9), Stanislava Šimonová (9), Marek Tkáč (9)
13
229 Základná škola, Hurbanova 128/25, Stará Turá, SR
Martina Gajdošíková (9), Dobroslava Pribišová (9), Dominik Schindler (9), Matúš Rybnikár (9)
13
230 Gymnázium Andreja Vrábla Levice, Mierová 5, Levice, SR
Kristína Beňová (9), Zuzana Horváthová (9), Alexandra Mészárosová (9), Ivona Töröková (9)
13
231 Základná škola s MŠ, Na Parlagu 1, Čebovce, D, SR
Eva Balgová (9), Samuel Bobál (9), Sabina Košíková (9), Peter Tuček (9)
13
232 Základná škola, Jána Švermu 6, Michalovce, SR
Richard Gajdoš (9), Maroš Lebeda (9), Olívia Baková (9), Vladimír Borek (8)
13
233 Základná škola s MŠ, Školská 1575, Hriňová, SR
Vladimír Gibala (9), Vojtech Ilčík (8), Roman Kmeť (7), Daniela Santusová (9)
13
234 Základná škola, Školská 1123/29, Bánovce nad Bebravou, SR
Matúš Pukanec (7), Alexander Žikla (7), Nina Danišová (8), Simona Mazourová (9)
13
235 Základná škola sv.D.S., M. M. Hodžu 1732/9, Zvolen, A, SR
Anna Mária Bernáthová (9), Filip Paľuch (8), Mária Ujházyová (9), Richard Vančo (8)
13
236 Základná škola s MŠ, Mútne 224, Mútne, SR
Barbora Veselovská (9), Jozef Bugaj (9), Viktória Kapičáková (9), Dávid Matejas (9)
13
237 Gymnázium Topoľčany, 17. novembra 1180/16, Topoľčany, SR
Juraj Blada (9), Alexandra Šüdiová (9), Alex Dobrovič (8), Juraj Szabo (8)
13
238 Základná škola, Mierová 1, Strážske, SR
Miroslav Patlevic (9), Veronika Doničová (9), Alexandra Turčíková (8), Ján Kužma (8)
13
239 Gymnázium, Školská 2, Dubnica nad Váhom, B, SR
Zuzana Rampachová (9), Janka Havranková (9), Natália Sára Remšíková (9), Matúš Litvín (9)
13
240 Základná škola s MŠ, Centrum I 32, Dubnica nad Váhom, A, SR
Matej Šebík (9), Jakub Rajtár (9), Marek Bučenec (9), Peter Pavlík (9)
13
241 Základná škola, Jána A. Komenského 1, Michalovce, SR
Kristián Valigura (8), Van Than (8), Ján Paslavský (9), Daniela Černická (9)
13
242 Cirkevná ZŠ sv. Margity, Námestie slobody 562/1, Púchov, B, SR
Filip Chromek (8), Aneta Juhaniaková (8), Štefan Sulík (8), Nina Kutejová (8)
13
243 Základná škola s MŠ, Štúrova 276, Bolešov, A, SR
Vanesa Kopšová (9), Monika Minďárová (9), Alzbeta Ragasová (9), Ema Štefancová (9)
12
244 Základná škola, Benkova 34, Nitra, C, SR
Adam Kozolka (9), Adam Pastierik (8), Ivan Hugo Zelenák (8), Maximilián Želonka (8)
12
245 Cirkevná SŠ - gymnázium, Okružná 2026/25, Dolný Kubín, SR
Marián Bobček (9), Kristína Farkašová (8), Matúš Mahút (8), Michal Malik (6)
12
246 Gymnázium Michala Miloslava Hodžu, M. M. Hodžu 860/9, Liptovský Mikuláš, A, SR
Adam Ďurica (8), Miroslav Kořínek (9), Marek Laheye (8), Dominika Kellová (8)
12
247 Základná škola, P. Dobšinského 746/5, Prievidza, SR
Dominika Dvořáková (9), Simona Surová (7), Lukáš Lipanský (9), Martin Zuskin (6)
12
248 Základná škola, Duklianska 1, Bánovce nad Bebravou, B, SR
Marek Malina (9), Hana Galková (9), Samuel Petrov (9), Jana Valentová (9)
12
249 Základná škola, Kupeckého 74, Pezinok, C, SR
Škvarková Kristína (9), Ančicová Tatiana (9), Gašparovič Matúš (9), Rafaj Jakub (8)
12
250 Spojená škola - ZŠ s MŠ, Oslobodenia č. 165, Belá, B, SR
Kristián Chabada (8), Jozef Franček (9), Samuel Lesko (8), Michaela Lodňanová (9)
12
251 Základná škola, Školská 1, Volkovce, SR
Izabela Hoksová (8), Šimon Kozolka (8), Diana Považanová (9), Simon Stopper (9)
12
252 Základ. škola sv.Jozefa, Pribinova 35, Hlohovec, SR
Norbert Ištok (8), Alžbeta Kollárová (8), Andrej Mikuš (8), Michal Šrank (8)
12
253 Základná škola s MŠ, Pod hájom 967, Dubnica nad Váhom, A, SR
Matúš Vacho (8), Jakub Maco (8), Michal Kyselica (8), Kristína Kukosová (8)
12
254 Ev. SŠ- Ev. gymnázium J. T, Komenského 10, Liptovský Mikuláš, B, SR
Júlia Dobáková (9), Marián Tarageľ (9), Natália Lisá (8), Tereza Kaliská (8)
12
255 Základná škola, Komenského 13, Sabinov, B, SR
Matej Dedina (9), Dušan Onody (9), Miroslav Pinčák (9), Matúš Vranka (9)
12
256 Základná škola, Komenského 13, Sabinov, A, SR
Sára Gaľová (9), Andrea Kravcová (9), Mário Lipták (8), Benjamín Ružbarský (8)
12
257 Základná škola, Kupeckého 74, Pezinok, A, SR
Dubovský Filip (8), Jelok Šimon (8)
12
258 Základná škola, SNP 1199/36, Dolný Kubín, SR
Adam Adamec (8), Samuel Poláček (8), Martin Polčic (8), Rebeka Pšenáková (9)
12
259 Základná škola, Novomeského 11, Trenčín, SR
Nikolas Blahušiak (8), Oliver Bobošík (8), Matúš Hlavatý (8), Denis Vojtek (8)
12
260 Základná škola, Požiarnická 3, Košice-Juh, SR
Martin Hlavatý (8), Daniel Figula (9), Ivana Hojdová (9), Patrícia Zeťáková (8)
12
261 Gymnázium Ľudovíta Štúra, 1. mája 170/2, Trenčín, B, SR
Peter Margetinec (7), Matúš Nebus (7), Erik Max Rau (7), Ema Lacková (7)
12
262 Gymnázium, Varšavská cesta 1, Žilina, A, SR
Eva Mária Kadnárová (9), Matúš Kianička (9), Barbora Pavelková (9), Jacob Matej Saniga (9)
12
263 Základná škola, Bajkalská 29, Prešov, A, SR
Ema Popíková (9), Jakub Soboňa (9), Matej Štofko (8), Maroš Petrík (8)
12
264 Základná škola s MŠ, Slovanská 23, Púchov, SR
Natália Chanová (9), Michal Fano (9), Nikola Hoštáková (9), Kristína Klímová (9)
12
265 ZŠ s MŠ Václava Mitúcha, Školská 368/2, Horné Srnie, A, SR
Ema Húserková (9), Adam Kvasnica (9), Silvia Marčulincová (9), Patrícia Šebíková (9)
12
266 Základná škola, J. Stampayho 928/76, Gbelce, SR
Sebastián Ciganyecz (8), Laura Nagyová (8), Juraj Landczman (9), Marián Valkó (9)
12
267 Evanjelická SŠ-EZŠ, M.R.Štefánika 17, Martin, A, SR
Miriam Buľovská (8), Viktória Chorvátová (8), Klaudia Morgošová (8), Lea Steinerová (9)
12
268 Gymnázium Svätej Uršule, Nedbalova 6, Bratislava, SR
Marek Dráb (9), Barbara Gajdošíková (9), Terézia Gáliková (9), Pavol Lučanič (9)
12
269 Gymnázium Antona Bernoláka, Mieru 307/23, Námestovo, A, SR
Matej Poleta (8), Timotej Sládek (8), Radovan Stopjak (8), Radka Tomovčíkova (8)
12
270 Základná škola, Slobody 2, Poltár, B, SR
Michal Lauko (9), Simona Lempochnerová (9), Marcel Nociar (8), Patrik Pravda (8)
12
271 Základná škola s MŠ, Krajné 173, Krajné, A, SR
Tamara Mosná (9), Nela Mozoláková (9), Michaela Naďová (9), Alexandra Vargová (9)
12
272 ZŠ sv. Vojtecha, Levická 903, Vráble, SR
Simona Beláková (8), Henrich Kleiner (9), Tomáš Ňurcík (9), Michal Repka (8)
12
273 Základná škola, Školská 1, Krpeľany, SR
Bystrík Ďurica (9), Jakub Miľan (9), Radka Schestágová (9), Timotej Tuchyňa (9)
11
274 Základná škola, Ul. 17. novembra 31, Sabinov, A, SR
Eva Karnišová (8), Barbora Oboňová (8), Hugo Štoff (8), Lukáš Škovran (8)
11
275 Základná škola, Benkova 34, Nitra, A, SR
Andrej Hulák (8), Samuel Slezák (8), Adam Vašek (9), Jaroslav Križan (9)
11
276 ZŠ s MŠ V. Benedikta, Družby 339/2, Nedožery - Brezany, SR
Vladimír Hamran (9), Daniela Horniaková (9), Andrej Leitman (9), Diana Lajčiaková (9)
11
277 Základná škola s MŠ, Školská 447/3, Dobrá Niva, A, SR
Matej Môc (8), Roman Pospíšil (8), Viktória Šprlová (9), Kristína Ukropová (9)
11
278 Základná škola, Dubová 1, Bratislava-Staré Mesto, SR
Matúš Gregus (9), Matej Holarek (8), Ľubomír Svanyga (8), Samuel Žitňan (9)
11
279 Základná škola s MŠ, Jaslovské Bohunice 341, Jaslovské Bohunice, B, SR
Filip Sokol (9), Vladimír Ivančík (9), Dušan Junas (9), Kristína Krajčovičová (9)
11
280 Základná škola s MŠ, Ivana Krasku 29, Trnava-Modranka, SR
Róbert Rippel (9), Filip Zvolenský (9), Marianna Pozdechová (9), Michal Marko (9)
11
281 Cirkevná ZŠ sv. Margity, Námestie slobody 562/1, Púchov, A, SR
Adrian Putala (7), Samuel Hrenák (7), Jana Mária Gabčová (7), Rebeka Ondričková (7)
11
282 Gymnázium Ivana Kupca Hlohovec, Komenského 13, Hlohovec, B, SR
Hana Karasová (8), Jakub Martin Hulala (8), Simona Práznovská (9), Alexandra Sobotovičová (8)
11
283 Súkromná základná škola, Ružová 14, Banská Bystrica, A, SR
Jakub Feik (8), Matej Furdík (8), Tamara Tomášková (8), Matej Ulický (8)
11
284 Základná škola s MŠ, Koperníkova ulica 1707/21, Poprad-Matejovce, SR
Barbora Gorcovská (9), Karin Koščáková (8), Paulína Vnenčáková (9), Jakub Vojtko (9)
11
285 Základná škola, Hradné námestie 38, Kežmarok, SR
Lucia Baluchová (9), Martin Bodžoň (8), Oliver Gurka (9), Klára Potočná (9)
11
286 Základná škola, Žitavská 1, Bratislava-Vrakuňa, SR
Petra Boháčová (7), Lenka Kobelová (7), Lucia Kobelová (7), Šimon Szabó (7)
11
287 Základná škola s MŠ, Maurerova 14, Krompachy, SR
Oscar Fajgel (9), Adam Lach (8), Jaroslav Melega (9), Samuel Wiliam Nehrer (9)
11
288 Základná škola, Hrnčiarska 2119/1, Zvolen, B, SR
Adam Novikmec (9), Nikoleta Liptáková (8), Jozef Pribylina (9), Svetozár Ukrop (7)
11
289 Základná škola, Malinovského 1160/31, Partizánske, B, SR
Adrián Koreň (9), Dominik Kuczman (9), Barbora Junasová (9), Viktória Smatanová (9)
11
290 Základná škola s MŠ, Na Parlagu 1, Čebovce, A, SR
Dorina Balgová (7), Laura Borošová (7), Nikola Huszárová (7), Barbara Kanalošová (7)
11
291 Základná škola, Hrnčiarska 2119/1, Zvolen, A, SR
Jakub Bielek (8), Laura Lašková (8), Rebeka Hublerová (8), Lavínia Adela Tempestíni (8)
11
292 Základná škola sv.D.S., M. M. Hodžu 1732/9, Zvolen, B, SR
Peter Gajdoš (9), Branislav Jančovič (9), Filip Nociar (8), Lukáš Schieber (8)
11
293 Základná škola, Benkova 34, Nitra, B, SR
Beata Berecová (8), Matej Marták (8), Mário Martiš (8), Jakub Štang (8)
11
294 Gymnázium, Ul. 1. mája 905, Púchov, C, SR
Andreas Balko (8), Jakub Kvasnička (8), Lukáš Lukáčik (8), Andrej Stacha (8)
11
295 Základ. škola A.Rudnaya, Považany 216, Považany, A, SR
Miloš Gondár (9), Laura Majerníková (7), Adam Ozimák (7), Teodor Turkovič (8)
11
296 Cirkevná ZŠ sv. Margity, Námestie slobody 562/1, Púchov, C, SR
Michal Bašo (9), Alexandra Belasová (9), Angelika Loduhová (9), Filip Mojto (9)
10
297 ZŠ G.Drozda s MŠ, Chrenovec - Brusno 395, Chrenovec - Brusno, SR
Jakub Dobrotka (8), Juraj Lihotský (8), Matej Mikuško (8), Adam Uhrin (8)
10
298 Základná škola, Koperníkova 24, Hlohovec, A, SR
Kristína Kaletová (9), Simona Masaryková (9), Ivana Sersenová (9), Nina Šimičáková (9)
10
299 PSŠ.F.Hanáka Piar.ZŠ, A. Hlinku 44, Prievidza, B, SR
Patrik Fábrik (8), Veronika Furjelová (8), Nina Jurenková (8), Samuel Lihotský (8)
10
300 Súkromná základná škola, Ružová 14, Banská Bystrica, B, SR
Matej Dimoš (8), Lucia Hricová (8), Michal Mojš (8), Adam Púchovský (8)
10
301 1. súkromné gymnázium v Bratislave, Bajkalská 20, Bratislava, SR
Nina Gabrižová (9), Roderika Anna Major (9), Nina Planá (9), Tomáš Vanko (9)
10
302 Gymnázium I. Kraska, P. Hostinského 3, Rimavská Sobota, SR
Adriana Krahulcová (8), Lucia Pockľanová (8), Anna Sirotiaková (8), Lucia Vrábeľová (8)
10
303 Základná škola, Duklianska 1, Bánovce nad Bebravou, A, SR
Martina Hanková (8), Adam Kiripolský (8), Daniel Kyjac (8), Dominik Madaj (8)
10
304 Základná škola s MŠ, Hrabkov 159, Hrabkov, SR
Filip Baloga (8), Simona Michalíková (8), Adam Štofaník (9), Silvia Uličná (9)
10
305 Gymnázium Martina Hattalu, Železničiarov 278, Trstená, A, SR
Vojtech Babinský (8), Matúš Hrkeľ (8), Klaudia Hucíková (8), Diana Parižová (8)
10
306 Základná škola s MŠ, Štúrova 276, Bolešov, B, SR
Marek Beňo (8), Andrej Hlúšek (9), Samuel Král (8), Henrieta Suchánková (9)
10
307 Gymnázium, Parovská 1, Nitra, G, SR
Šimon Tóth (6), Matúš Královič (6), Ema Gabriela Jantošková (6), Matej Rapavý (6)
10
308 Gymnázium Jozefa Lettricha, J. Lettricha 2, Martin, A, SR
Dominika Dvorská (9), Ondrej Jurkovič (9), Roland Nepela (9), Veronika Ovšonková (9)
10
309 ZŠ kráľa Svätopluka, Dražovská 6, Nitra, SR
Juraj Beržinec (9), Carmen Kaľavská (9), Daniel Mačura (9), Šimon Šulaj (9)
10
310 Gymnázium, Parovská 1, Nitra, B, SR
Matúš Dobiáš (9), Adam Balala (9), Filip Kormančík (9), Lucia Lahučká (9)
10
311 Základná škola, Malinovského 1160/31, Partizánske, A, SR
Daniela Čaplová (9), Matej Svitek (9), Vanessa Kováčová (9), Marek Kuka (9)
9
312 ZŠ s MŠ Jána Smreka, Melčice - Lieskové 377, Melčice - Lieskové, SR
Petra Šimová (7), Ella Kontrová (7), Michaela Beňková (7), Lukáš Lichner (7)
9
313 Spoj. šk. sv. J. Bosca-Gym, Trenčianska 66/28, Nová Dubnica, SR
Matúš Fajer (9), Matúš Mrocek (9), Tomáš Puček (9), Timotej Vojsovič (9)
9
314 Gymnázium, 1. mája 8, Malacky, A, SR
Daniel Pernička (7), Michal Valigurský (7), Marek Mračna (7), Martin Čižmár (7)
9
315 Gymnáz. V. B. Nedožerského, Matice slovenskej 16, Prievidza, B, SR
Juraj Kopún (9), Jakub Lednický (9), Viktória Bajgárová (9), Emma Tereza Svitková (9)
9
316 Základná škola s MŠ, Hradná 342, Liptovský Hrádok, SR
Tobias Antol (9), Andrej Ťažký (9), Kamila Košecká (9), Eva Račková (9)
9
317 Spojená škola - ZŠ s MŠ, Oslobodenia č. 165, Belá, A, SR
Štefan Franček (9), Simona Mahútová (9), Romana Vráblová (8), Sára Zimenová (8)
9
318 Základná škola s MŠ, Tovarné 173, Tovarné, B, SR
Viliam Kerčák (9), Martin Matta (9), Michaela Polláková (9), Nikola Varichajová (9)
9
319 ZŠ Viliama Záborského, Levická 737, Vráble, A, SR
Veronika Baňasová (9), Alex Hamar (8), Rastislav Pap (9), Ema Vojteková (8)
9
320 Základná škola, Školská 3, Spišské Podhradie, SR
Veronika Vargová (9), Júlia Dindová (9), Klaudia Zajacová (9), Šimon Slivko (9)
9
321 Základná škola s MŠ, Budimír 11, Budimír, SR
Patrik Fujda (9), Michal Mutňan (9), Vladimír Sičák (9), Alex Šefčík (9)
9
322 Základná škola, Angyalova ulica 401/26, Kremnica, SR
Marek Hužvár (9), Juraj Kán (9), Denis Tilesch (9), Dávid Tončík (9)
9
323 Základná škola s MŠ, Tovarné 173, Tovarné, A, SR
Andrea Chovancová (8), Matúš Ďorda (8), Valéria Kerčáková (8), Tamara Tomášová (8)
9
324 Základná škola s MŠ, Motešice 77, Motešice, A, SR
Šimon Chrobák (9), Michaela Eklová (9), Laura Laššová (9), Slávka Novosadová (9)
9
325 Základná škola s MŠ, Školská 447/3, Dobrá Niva, B, SR
Radovan Krajčovič (8), Matúš Lihocký (9), Tereza Kováčiková (9), Jakub Valach (8)
9
326 ZŠ sv. Dominika Savia, Školská 386, Dubnica nad Váhom, A, SR
Richard Bajčík (9), Filip Farský (9), Adela Kolenová (9), Ema Vozárová (9)
8
327 Základná škola, Plavé Vozokany 114, Plavé Vozokany, SR
Lukáš Buchlovič (8), David Gebski (8), Rebeka Trnavská (8), Karina Držíková (8)
8
328 Základná škola, J. A. Komenského 1290/1, Bánovce nad Bebravou, SR
Jakub Fidrik (8), Adriána Urbanovská (8), Jakub Junas (8), Jakub Kupka (8)
8
329 Základná škola, Holubyho 15, Piešťany, A, SR
Erika Ábelová (9), Alžbeta Mjartanová (9), Júlia Orlovská (9), Veronika Urbanová (9)
8
330 Základná škola, Janka Kráľa 1, Nová Dubnica, A, SR
Oliver Poljak (8), Jakub Pecuš (8), Matej Bomboš (8), Radmila Korosiová (9)
8
331 Základná škola s MŠ, Športová 33, Zavar, SR
Juraj Jaroš (9), Adrián Jobek (9), Denisa Martinkovičová (9), Nikolas Šiška (9)
8
332 Základ. škola A.Rudnaya, Považany 216, Považany, B, SR
Denis Bachár (8), Dominika Dudášiková (9), Natália Kolenčíková (9), Adam Malo (7)
8
333 Základná škola s MŠ, Motešice 77, Motešice, B, SR
Patrik Laššo (8), Samuel Grundel (8), Peter Bližňák (8), Dominik Vranák (8)
8
334 Základná škola s MŠ, Ul. Fraňa Kráľa 2086/2, Poprad - Veľká, SR
Vanesa Chovancová (9), Alexandra Diabelková (9), Richard Dic (9), Karolína Kubošiová (9)
8
335 ZŠ Mansveta Olšovského, Kláštorné nám. 1, Malacky, SR
Mária Hušková (9), Adela Sobeková (9), Marek Trnka (9), Pavlína Vozárová (9)
7
336 Základná škola, Cabajská 2, Nitra, SR
Juraj Volešíni (9), Martina Hlavinová (9), Filip Šajtlava (9), Štefan Gritti (9)
7
337 ZŠ Jozefa Horáka, P. Dobšinského 17, Banská Štiavnica, SR
Emma Baranyaiová (8), Ema Dunová (8), Barbora Luptáková (9), Dana Žemberová (8)
7
338 Gymnázium, Javorová 16, Spišská Nová Ves, A, SR
Terézia Švajková (9), Klaudia Hanzelyová (9), Veronika Liptáková (9), Samuel Zima (9)
7
339 Gymnázium A. Bernoláka, Lichnerova 69, Senec, SR
Lucia Jančošková (8), Alexander Hidvéghy (8), Kristián Porzer (8), Nicole Rusnáková (8)
7
340 Súkromná základná škola, Slov.národ.povstania 96/3, Nová Dubnica, A, SR
Peter Piatrik (9), Timotej Englman (8), Mária Jánošíková (9), Maxim Miško (8)
7
341 Gymnázium sv. Edity Steinovej, Charkovská 1, Košice-Dargov. hrdinov, A, SR
Kristína Barlová (8), Peter Snopko (8), Barbora Jarabáková (8), Terézia Juhásová (8)
7
342 Základná škola s MŠ, Štúrova 3, Stará Ľubovňa, SR
Jakub Fedák (8), Alica Kmečová (7), Gérard Strič (7), Matej Olejník (7)
7
343 Základná škola, Vysoká nad Kysucou 316, Vysoká nad Kysucou, SR
Ján Baláž (9), Tomáš Frátrik (9), Jakub Kormanec (9), Patrik Pekarík (9)
7
344 Základná škola, Školská 192/8, Kamenec pod Vtáčnikom, SR
Martin Benko (8), Marek Kováč (9), Matúš Nechala (7), Samuel Paľun (6)
7
345 Základná škola, Jána Bakossa 5, Banská Bystrica, SR
Milan Furdík (9), Andrej Šimo (9), Lukáš Kalmár (9), Roman Slivka (9)
7
346 Gymnázium sv. Edity Steinovej, Charkovská 1, Košice-Dargov. hrdinov, B, SR
Alžbeta Dečová (8), Katarína Kundrátová (8), Mário Mikula (8), Saskia Lukáčiková (8)
7
347 Základná škola s MŠ, Školská 219, Žabokreky nad Nitrou, B, SR
Samuel Ďurka (8), Kevin Gerhát (8), Matúš Burza (8), Andrea Kunochová (8)
7
348 Základná škola s MŠ, Družstevná 11, Halič, SR
Marek Gábor (9), Samuel Gonda (9), Patrik Koštialik (9), Miroslav Válek (9)
6
349 Súkromná základná škola, Námestie slobody 100, Sabinov, A, SR
Frederik Mišenko (9), Zdenka Semančíková (9), Branislav Stanko (8), Slávka Triščíková (9)
6
350 ZŠ s MŠ Jána Hollého, Pobedim 433, Pobedim, SR
Tamara Čopová (9), Paulína Pastulová (9), Simona Slabá (9), Lukáš Svetlík (9)
6
351 ZŠ Viliama Záborského, Levická 737, Vráble, B, SR
Petra Baráthová (8), Jakub Bartek (8), Andrej Horehleď (8), Stanislava Kňažeková (8)
6
352 Základná škola, Komenského 2, Svit, B, SR
Juraj Hurčala (8), Jaroslav Mervart (8), Filip Floriančič (8), Peter Marušinec (8)
6
353 Cirkevná ZŠ R. Dilonga, Hviezdoslavova 823/7, Trstená, SR
Filip Halimovič (9), Marek Lališ (9), Andrej Orčík (9), Paula Šurinová (9)
6
354 Základná škola, Kvačany 227, Kvačany, SR
Tereza Rypáková (9), Cyril Granát (9), Simon Gežík (9), Matej Cheben (9)
6
355 ZŠ s MŠ Václava Mitúcha, Školská 368/2, Horné Srnie, B, SR
Adam Húserka (9), Damián Lipták (9), Kristína Riečičiarová (9), Darius Štefánek (9)
6
356 Základná škola, Lesnícka 1, Prešov, SR
Adam Kendra (9), Matej Kundrík (9), Patrik Lopuchovský (9), Maroš Varga (9)
5
357 Gymnázium, Javorová 16, Spišská Nová Ves, B, SR
Ľuboslava Švajková (8), Filip Pavlík (8), Anna Šponiarová (8), Jakub Červeň (8)
5
358 Základná škola s MŠ, Školská 219, Žabokreky nad Nitrou, A, SR
Hana Husárová (9), Alexandra Podobová (9), Marián Cabadaj (9), Juraj Mezovský (9)
5
359 Súkromná základná škola FUTURUM, Na dolinách 27, Trenčín, SR
Natália Gódány (7), Klára Komorovská (6), Maximo Vicente (7), Tomáš Ambrozai (6)
5
360 Gymnázium, Ul. 1. mája 905, Púchov, E, SR
Andrej Pajtáš (8), Stela Kurtišová (8), Elena Lutišanová (8), Jakub Ziegler (8)
5
361 Základná škola, Holubyho 15, Piešťany, B, SR
Adam Kinzel (7), Michaela Súkeniková (7), Matúš Mjartan (7), Matej Vereš (7)
4