Výsledky Náboja 2016
Na základe Rozhodnutia Ministra školstva, vedy, výskumu a športu z 23. októbra 2020 dochádza k prerušeniu prezenčnej formy výučby na 2. stupni základných škôl a stredných školách do odvolania. Náboj Junior je preto v školskom roku 2020/2021 zrušený. Budeme sa na vás tešiť v novembri 2021!

Výsledky Náboja 2016, , Slovensko, Bratislava


ŠkolaBody
1 Gymnázium, Grösslingová 18, Bratislava, D, SR
Michal Farnbauer (9), Tereza Škublová (9), Matej Urban (9), Matúš Zelko (9)
36
2 Gymnázium, Grösslingová 18, Bratislava, B, SR
Viktor Balan (8), Jozef Hoschek (8), Pavol Pivko (8), Daniel Teplan (8)
29
3 Škola pre mimoriadne nadané deti a gymnázium, Skalická 1, Bratislava, B, SR
Jakub Drobný (8), Matúš Hladký (8), Martin Kaláb (8), Tomáš Zatroch (8)
27
4 Gymnázium Jura Hronca, Novohradská 3, Bratislava, B, SR
Tereza ležovičová (9), Vladimír Vozár (9), Terézia Gurová (9), Radovan Vaško (9)
26
5 Súkromné gymnázium pre žiakov so všeobecným intelektovým nadaním CENADA, Majerníkova 60, Bratislava, A, SR
Marek Jakubovie (8), Oliver Karvay (8), Dávid Gžib (8), Timotej Strážovský (8)
25
6 Základná škola, Tajovského 1, Senec, SR
Radka Bírová (9), Adam Juríček (9), Jakub Hudák (9), Simona Nemcová (9)
23
7 Súkromná základná škola pre žiakov so všeobecným intelektovým nadaním, Bajkalská 20, Bratislava, B, SR
Filip Šimúnek (9), Filip Džupa (9), Daniel Lihotský (9), Adam Červenka (9)
23
8 Súkromné gymnázium pre žiakov so všeobecným intelektovým nadaním CENADA, Majerníkova 60, Bratislava, B, SR
Andrej Ďurďa (7), Ella Miriam Mišovcová (7), Jakub Šošovička (7), Šimon Šeleng (7)
22
9 Škola pre mimoriadne nadané deti a gymnázium, Skalická 1, Bratislava, A, SR
Maroš Bednárik (9), Adam Hudec (9), Lukáš Obermajer (9), Tomáš Šimek (9)
22
10 Gymnázium, Grösslingová 18, Bratislava, A, SR
Marián Bednár (9), Hana Derková (9), Helena Kukuľová (9), Radka Petrovičová (9)
21
11 Gymnázium, 1. mája 8, Malacky, B, SR
Marek Benkovič (9), Matúš Pukančík (9), Martin Szetyinszki (9), Maroš Studenič (9)
19
12 Súkromná základná škola pre žiakov so všeobecným intelektovým nadaním, Bajkalská 20, Bratislava, A, SR
Alena Mokráňová (9), Emma Stowasserová (9), Matej Šembera (9), Braňo Hitzinger (8)
19
13 Gymnázium, Metodova 2, Bratislava-Ružinov, B, SR
Jakub Grečner (9), Jakub Kliský (9), Danka Váry (9), Simona Staňová (9)
18
14 Základná škola, Kupeckého 74, Pezinok, B, SR
Drobný Adam (9), Rafaj Jaroslav (9), Fraňo Jakub (8), Dubeková Lucia (8)
18
15 Základná škola, Hlboká cesta 4, Bratislava-Staré Mesto, SR
David Brandšteter (9), Tomáš Medveczky (9), Matej Medveczky (9), Michal Redhammer (9)
16
16 Základná škola, Beňovského 1, Bratislava-Dúbravka, SR
Kristián Chorvát (8), Adriana Janáčková (8), Jozef Čerňanský (9), Michal Minárik (9)
16
17 Gymnázium, Grösslingová 18, Bratislava, C, SR
Zuna Hochelová (8), Michaela Jančovičová (8), Viktor Špitalský (8), Ela Vojtková (8)
16
18 Gymnázium, Metodova 2, Bratislava-Ružinov, C, SR
Ľubomír Bujna (8), Ľudovít Vitárius (8), Tereza Repková (8), Rebecca Šípková (8)
16
19 Evanjelické lýceum, Vranovská 2, Bratislava, SR
Daniel Kaiser (9), Valach Patrik (8), Filip Rebro (8), Peter Mozola (8)
15
20 ZŠ s MŠ Angely Merici, Halenárska 45, Trnava, SR
Diana Havlíková (9), Klaudia Šimová (9), Ondrej Dugovič (9), Samuel Vincent Ray (9)
15
21 Gymnázium, Metodova 2, Bratislava-Ružinov, A, SR
Adriana Krátka (9), Dominik Denko (9), Alexandra Líškayová (9), Blažo Martin (9)
15
22 Gymnázium Jura Hronca, Novohradská 3, Bratislava, A, SR
Laura Kačmárová (8), Luisa Pantaleo (8), Martin Uhlík (8), Jakub Chreno (8)
15
23 Cirkevná ZŠ Narnia, Beňadická 38, Bratislava-Petržalka, SR
Filip Čajági (8), Nataša Cipárová (8), Viktória Kostercová (8), Sarah Králová (8)
14
24 Základná škola, Rajčianska 3, Bratislava-Vrakuňa, SR
Marianna Jančušová (9), Ján Tokovics (9), Juraj Gluch (9), Ján Kocián (8)
13
25 Základná škola, Kupeckého 74, Pezinok, C, SR
Škvarková Kristína (9), Ančicová Tatiana (9), Gašparovič Matúš (9), Rafaj Jakub (8)
12
26 Základná škola, Kupeckého 74, Pezinok, A, SR
Dubovský Filip (8), Jelok Šimon (8)
12
27 Gymnázium Svätej Uršule, Nedbalova 6, Bratislava, SR
Marek Dráb (9), Barbara Gajdošíková (9), Terézia Gáliková (9), Pavol Lučanič (9)
12
28 Základná škola, Dubová 1, Bratislava-Staré Mesto, SR
Matúš Gregus (9), Matej Holarek (8), Ľubomír Svanyga (8), Samuel Žitňan (9)
11
29 Základná škola, Žitavská 1, Bratislava-Vrakuňa, SR
Petra Boháčová (7), Lenka Kobelová (7), Lucia Kobelová (7), Šimon Szabó (7)
11
30 1. súkromné gymnázium v Bratislave, Bajkalská 20, Bratislava, SR
Nina Gabrižová (9), Roderika Anna Major (9), Nina Planá (9), Tomáš Vanko (9)
10
31 Gymnázium, 1. mája 8, Malacky, A, SR
Daniel Pernička (7), Michal Valigurský (7), Marek Mračna (7), Martin Čižmár (7)
9
32 ZŠ Mansveta Olšovského, Kláštorné nám. 1, Malacky, SR
Mária Hušková (9), Adela Sobeková (9), Marek Trnka (9), Pavlína Vozárová (9)
7
33 Gymnázium A. Bernoláka, Lichnerova 69, Senec, SR
Lucia Jančošková (8), Alexander Hidvéghy (8), Kristián Porzer (8), Nicole Rusnáková (8)
7