Výsledky Náboja 2016
Na základe Rozhodnutia Ministra školstva, vedy, výskumu a športu z 23. októbra 2020 dochádza k prerušeniu prezenčnej formy výučby na 2. stupni základných škôl a stredných školách do odvolania. Náboj Junior je preto v školskom roku 2020/2021 zrušený. Budeme sa na vás tešiť v novembri 2021!

Výsledky Náboja 2016, , Slovensko, Banská Bystrica


ŠkolaBody
1 Základná škola, Spojová 14, Banská Bystrica, B, SR
Petra Oborilová (9), Viktória Podmanická (9), Aleš Sršeň (9), Martin Vajs (9)
34
2 Základná škola, Ďumbierska 17, Banská Bystrica, A, SR
Peter Kochelka (8), Ivana Medveďová (8), Andrej Špitalský (8), Filip Valocký (8)
29
3 Základná škola, Radvanská 1, Banská Bystrica, SR
Medard Dutka (9), Lukáš Gáborík (9), Dominika Kollárová (7), Ivan Lichý (7)
25
4 Základná škola, Ďumbierska 17, Banská Bystrica, B, SR
Lucia Bečková (9), Timea Cochová (9), Matej Gregor (9), Alica Kalinová (9)
22
5 Základná škola, Ul. M. R. Štefánika 17, Žiar nad Hronom, SR
Jakub Kliment (9), Matej Kliment (9), Timotej Kopča (9), Matúš Tomášik (9)
22
6 Základná škola SSV, Skuteckého 8, Banská Bystrica, C, SR
Terézia Krchňavá (9), Viktória Mesíková (9), David Raffaj (9), Sasha Slovík (8)
22
7 Základná škola, Moskovská 2, Banská Bystrica, SR
Richard Schwarz (9), Marek Matúška (9), Viliam Meleg (9), Michal Pražienka (9)
21
8 Základná škola, Golianova 8, Banská Bystrica, A, SR
Nina Hanesová (9), Mário Hatalčík (9), Marína Masláková (9), Miroslav Rosputinský (9)
21
9 Základná škola, Pieninská 27, Banská Bystrica, B, SR
Lucia Zahradníčková (9), David Kalman (9), Viktória Sliačanová (8), David Zajíček (8)
19
10 Základná škola SSV, Skuteckého 8, Banská Bystrica, B, SR
Terézia Babinčáková (9), Richard Lorenc (9), Paulína Nováková (9), Matúš Čunderlík (9)
19
11 Základná škola SSV, Skuteckého 8, Banská Bystrica, A, SR
Silvia Bigasová (9), Martin Smädo (9), Tea Mažáryová (9), Simona Nutterová (9)
18
12 Základná škola, Golianova 8, Banská Bystrica, B, SR
Barbora Kvarteková (9), Júlia Matejková (9), Lucia Mišániová (9), Lea Václavíková (9)
18
13 Základná škola s MŠ, Tajovského 2, Badín, SR
Tomáš Mikláš (9), Michal Baculák (8), Denis Mlynárčik (8), Patrik Nemčok (8)
17
14 Základná škola, Pieninská 27, Banská Bystrica, A, SR
Samuel Ret (9), Pavlína Bugáňová (9), Barbora Longauerová (8), Martin Tokár (8)
14
15 Základná škola, Spojová 14, Banská Bystrica, A, SR
Nina Beňová (8), Lucia Malysová (8), Daniel Šebeň (8), Dárius Šebeň (8)
13
16 Súkromná základná škola, Ružová 14, Banská Bystrica, A, SR
Jakub Feik (8), Matej Furdík (8), Tamara Tomášková (8), Matej Ulický (8)
11
17 Súkromná základná škola, Ružová 14, Banská Bystrica, B, SR
Matej Dimoš (8), Lucia Hricová (8), Michal Mojš (8), Adam Púchovský (8)
10
18 Základná škola, Jána Bakossa 5, Banská Bystrica, SR
Milan Furdík (9), Andrej Šimo (9), Lukáš Kalmár (9), Roman Slivka (9)
7