Výsledky Náboja 2016
Na základe Rozhodnutia Ministra školstva, vedy, výskumu a športu z 23. októbra 2020 dochádza k prerušeniu prezenčnej formy výučby na 2. stupni základných škôl a stredných školách do odvolania. Náboj Junior je preto v školskom roku 2020/2021 zrušený. Budeme sa na vás tešiť v novembri 2021!

Výsledky Náboja 2016, , Slovensko, Prešov


ŠkolaBody
1 Gymnázium Jána Adama Raymana, Mudroňova 20, Prešov, A, SR
Michal Jakubík (9), Nina Mizeráková (9), Ema Pásztorová (9), Michal Vorobel (9)
23
2 Gymnázium Jána Adama Raymana, Mudroňova 20, Prešov, B, SR
Zuzana Badžanová (9), Richard Bebjak (9), Matúš Klimko (8), Matej Korž (8)
22
3 Základná škola, Bajkalská 29, Prešov, B, SR
Maroš Petrík (8), Ema Popíková (9), Jakub Soboňa (9), Matej Štofko (8)
21
4 Súkromná základná škola, Námestie slobody 100, Sabinov, B, SR
Frederik Mišenko (9), Zdenka Semančíková (9), Branislav Stanko (8), Slávka Triščíková (9)
21
5 Základná škola, Šmeralova 25, Prešov, B, SR
Miloslav Harčár (9), Zuzana Lukáčová (9), Michael Filip McLean (8), Oliver Omachel (9)
18
6 Základná škola, Ul. 17. novembra 31, Sabinov, B, SR
Dominik Ďuďak (9), Vladimír Stračiak (9), Alex Rabinský (9), Miloš Kvočák (9)
18
7 Základná škola, Šmeralova 25, Prešov, A, SR
Martin Čandík (9), Tomáš Čorej (9), Jakub McLeanGera (9), Stanislav Uličný (8)
17
8 Gymnázium, Komenského 13, Lipany, B, SR
Dominik Diňa (9), Lívia Harčárová (9), Ľubomíra Jurušová (9), Šimon Krajňák (9)
13
9 Gymnázium, Komenského 13, Lipany, A, SR
Matúš Hendrichovský (8), Denis Hoza (8), Ema Ivanová (8), Adam Mochňák (8)
13
10 Základná škola, Komenského 13, Sabinov, B, SR
Matej Dedina (9), Dušan Onody (9), Miroslav Pinčák (9), Matúš Vranka (9)
12
11 Základná škola, Komenského 13, Sabinov, A, SR
Sára Gaľová (9), Andrea Kravcová (9), Mário Lipták (8), Benjamín Ružbarský (8)
12
12 Základná škola, Bajkalská 29, Prešov, A, SR
Šimon Bardák (9), Jakub Kmec (8), Karolína Kubušová (9), Martina Pramníková (8)
12
13 Základná škola, Ul. 17. novembra 31, Sabinov, A, SR
Eva Karnišová (8), Barbora Oboňová (8), Hugo Štoff (8), Lukáš Škovran (8)
11
14 Základná škola s MŠ, Hrabkov 159, Hrabkov, SR
Filip Baloga (8), Simona Michalíková (8), Adam Štofaník (9), Silvia Uličná (9)
10
15 Súkromná základná škola, Námestie slobody 100, Sabinov, A, SR
Terázia Baňasová (8), Juraj Gabzdil (7), Lucia Olejárová (7), Timotej Šulik (8)
6
16 Základná škola, Lesnícka 1, Prešov, SR
Adam Kendra (9), Matej Kundrík (9), Patrik Lopuchovský (9), Maroš Varga (9)
5