Výsledky Náboja 2017
Na základe Rozhodnutia Ministra školstva, vedy, výskumu a športu z 23. októbra 2020 dochádza k prerušeniu prezenčnej formy výučby na 2. stupni základných škôl a stredných školách do odvolania. Náboj Junior je preto v školskom roku 2020/2021 zrušený. Budeme sa na vás tešiť v novembri 2021!

Výsledky Náboja 2017, , Česká republika, Česká Lípa


ŠkolaBody
1 Gymnázium, Žitavská 2969, Česká Lípa, B, ČR
Jana Bartáková (9), Filip Machač (9), Anna Salavcová (9), Hana Salavcová (9)
31
2 Gymnázium, Žitavská 2969, Česká Lípa, A, ČR
Martin Kaplánek (8), Jan Moravík (8), Tomáš Vomlela (8), Jan Zátka (8)
24
3 Gymnázium Děčín, Komenského náměstí 4, Děčín I, A, ČR
Marek Bednář (9), Jan Roubíček (9), Ondřej Švihnos (8), Barbora Dudová (8)
23
4 Základní škola U Lesa, Boženy Němcové 539, Nový Bor, B, ČR
Kateřina Kolčová (9), Kateřina Šorfová (9), Ondřej Socha (9), Ondřej Daněk (8)
21
5 Gymnázium, Komenského 10, Rumburk, B, ČR
Ladislav Krpálek (9), Katka Nedvídková (8), Eliška Semerádová (8), Jan Štefl (9)
15
6 Základní škola, náměstí Míru 128, Nový Bor, B, ČR
Sabina Štěpánková (8), Anna Jakoubková (8), František Krejný (9), Markéta Votrubová (8)
15
7 Základní škola U Lesa, Boženy Němcové 539, Nový Bor, A, ČR
Viktorie Kašubiaková (8), Eliška Nečasová (9), Marek Březina (8), Laura Hlaváčková (9)
15
8 Gymnázium Děčín, Komenského náměstí 4, Děčín I, B, ČR
Petr Kristen (8), Vojtěch Holaj (9), Marika Trajerová (8), Martin Ulip (8)
14
9 Základní škola Dr. Miroslava Tyrše, Mánesova 1526, Česká Lípa, ČR
Ondřej Bílek (9), Kateřina Čechová (9), Matyáš Halasník (9), Adéla Volná (9)
14
10 Základní škola, Dlouhá 113, Dubá, ČR
David Mareš (9), Viktorie Špoulová (9), Tomáš Pabiška (8), Jan Žalovič (8)
13
11 Gymnázium, Komenského 10, Rumburk, A, ČR
Veronika Kozlerová (8), Lukáš Matoušek (9), Jan Purnoch (9), Justýna Zajícová (8)
11
12 Základní škola a Mateřská škola, Skalice u České Lípy 264, Skalice u České Lípy, A, ČR
Barbora Trnková (8), Karolína Nováková (8), Lucie Smrčková (8), Veronika Švadlenková (8)
11
13 Základní škola, Partyzánská 1053, Česká Lípa, ČR
Pavla Lišková (8), Natálie Váchová (9), Minh Duc Nguyen (9), Natálie Veselá (9)
11
14 Základní škola, náměstí Míru 128, Nový Bor, A, ČR
Štěpán Bárta (9), Matěj Bret (9), Tereza Kovářová (8), Filip Bartoš (8)
11
15 Základní škola a Mateřská škola, Jižní 1903, Česká Lípa, ČR
Dominika Koppová (9), Jakub Kroupa (9), Jitka Stejskalová (8), Josef Šácha (9)
10
16 Základní škola a Mateřská škola, Skalice u České Lípy 264, Skalice u České Lípy, B, ČR
Michaela Schindlerová (9), Jakub Vavřinčik (9), Blanka Mullerová (9), Michaela Rukavičková (9)
4