Výsledky Náboja 2017
Na základe Rozhodnutia Ministra školstva, vedy, výskumu a športu z 23. októbra 2020 dochádza k prerušeniu prezenčnej formy výučby na 2. stupni základných škôl a stredných školách do odvolania. Náboj Junior je preto v školskom roku 2020/2021 zrušený. Budeme sa na vás tešiť v novembri 2021!

Výsledky Náboja 2017, , Česká republika, Frýdlant nad Ostravicí


ŠkolaBody
1 Gymnázium a Průmyslová škola elektrotechniky a informatiky, p.o., Křižíkova 1258, Frenštát pod Radhoštěm, A, ČR
David Hopp (9), Tereza Kohutová (9), Lukáš Krpec (8), Ondřej Trinkewitz (8)
28
2 Gymnázium Petra Bezruče, ČSA 517, Frýdek-Místek, A, ČR
David Dvorský (9), Robert Demko (9), Ondřej Skotnica (9), Filip Zikeš (9)
28
3 Gymnázium Františka Palackého, Husova 146, Valašské Meziříčí, B, ČR
Kristina Cvetanova Kolčeva (9), Marie Svozilová (9), Metoděj Liebel (9), Adam Tvrz (9)
25
4 Gymnázium Petra Bezruče, ČSA 517, Frýdek-Místek, B, ČR
Lukáš Kožušník (9), Barbora Poledníková (9), Sára Karasová (9), Jakub Hrubý (9)
24
5 Gymnázium Františka Palackého, Husova 146, Valašské Meziříčí, A, ČR
Jan Fridrich (8), Matěj Heřman (8), Petr Kovařčík (8), David Kremel (8)
22
6 Základní škola, Náměstí T.G.Masaryka 1260, Frýdlant nad Ostravicí, A, ČR
Eliška Babincová (9), Radim Jauernik (9), Jan Šik (9), Lukáš Wendzel (8)
20
7 Gymnázium, nám. T. G. Masaryka 1260, Frýdlant nad Ostravicí, B, ČR
Michal Morys (9), Jan Opěla (8), Vojtěch Blažek (8), Jiří Polách (8)
20
8 Základní škola, Dobrá 860, Dobrá, B, ČR
Maxim Kulhánek (9), Michael Provazník (9), Jakub Poloch (9), Zuzana Tesarčíková (9)
19
9 Základní škola a Mateřská škola, Kozlovice 186, Kozlovice, B, ČR
Adéla Krpcová (9), Karolína Šáchová (9), Natálie Stonavská (9), Monika Žáčková (9)
19
10 Gymnázium, nám. T. G. Masaryka 1260, Frýdlant nad Ostravicí, A, ČR
Jana Gistingerová (9), David Karkoška (9), Dorota Kudělková (9), Václav Šigut (9)
17
11 GALILEO SCHOOL - MŠ a ZŠ, s.r.o., Jana Čapka 2555, Frýdek-Místek, ČR
Thomas Berger (9), Miloš Nguyen (8), Tereza Zugarová (8), Lukáš Vlk (9)
16
12 Základní škola, 1. máje 1700, Frýdek-Místek, A, ČR
Karolína Bačová (9), Veronika Fojtíková (9), David Jagoš (9), Ondřej Špetla (9)
16
13 Základní škola a Mateřská škola, Janovice 410, Janovice, ČR
Jakub Kropáč (9), Jakub Kubica (8), Ondřej Mohyla (9), Marek Špok (9)
16
14 Základní škola, Československé armády 570, Frýdek-Místek, A, ČR
Matěj Pobudský (7), Benjamín Navrátil (8), Jakub Šnajder (7), Jana Vývodová (7)
16
15 Základní škola, Pionýrů 400, Frýdek-Místek, B, ČR
Ondřej Voleník (9), Vít Brož (9), Vojtěch Drahotuský (8), Nicol Nováková (8)
15
16 Základní škola, Československé armády 570, Frýdek-Místek, B, ČR
Lukáš Linhart (7), Matyáš Kohut (8), Lukáš Váňa (7), Robin Popov (8)
14
17 Základní škola, Náměstí T.G.Masaryka 1260, Frýdlant nad Ostravicí, B, ČR
Eliška Horáková (9), Matěj Myslikovjan (8), Roman Velička (8), Eliška Vokalová (9)
14
18 Gymnázium a Průmyslová škola elektrotechniky a informatiky, p.o., Křižíkova 1258, Frenštát pod Radhoštěm, B, ČR
Ondřej Bambuch (7), Martina Hanusová (7), Adéla Petrová (7), Denisa Valová (7)
13
19 ZŠ a MŠ Františka Palackého, Hodslavice 300, Hodslavice, B, ČR
Zuzana Mičulková (7), Dalibor Blabla (7), Ondřej Hrdina (8), Martin Mičulka (9)
13
20 Základní škola a Mateřská škola, Sportovní 258, Mořkov, A, ČR
Ondřej Volek (7), Vilém Cabák (7), Marek Pastva (7), Tobiáš Geryk (7)
12
21 Základní škola a Mateřská škola, Kozlovice 186, Kozlovice, A, ČR
Roman Nečas (8), Barbora Raganová (8), Veronika Toflová (8), Tomáš Ulčák (8)
12
22 Základní škola a mateřská škola, Morávka 178, Pražmo, ČR
Adéla Furdzová (9), Vojtěch Berger (8), Jiří Mičánek (8), Adam Mohyla (8)
12
23 Základní škola a mateřská škola, Nýdek 293, Nýdek, B, ČR
Kateřina Fizková (9), Adam Hojdysz (9), Veronika Nezbedová (9)
10
24 Základní škola, Pionýrů 400, Frýdek-Místek, A, ČR
Marek Dobiáš (9), Adéla Kolková (8), Jan Polehla (9)
10
25 Základní škola, Dobrá 860, Dobrá, A, ČR
Eliška Stracková (8), Eliška Amélie Králíková (8), Tomáš Svoboda (8), Jan Blahuta (8)
9
26 ZŠ a MŠ Františka Palackého, Hodslavice 300, Hodslavice, A, ČR
Petra Janyšková (8), Vojtěch Martinek (7), Linda Sváčková (9), Josef Mičulka (7)
7
27 Základní škola, 1. máje 1700, Frýdek-Místek, B, ČR
Martin Břenek (8), Tereza Palochová (8), Ema Polochová (8), Lukáš Šašma (8)
7
28 Základní škola, Čeladná 551, Čeladná, B, ČR
Petr Kulovaný (7), Šimon Marek (7), Samuel Parma (7), Ondřej Švrček (7)
7
29 Základní škola a Mateřská škola, Sportovní 258, Mořkov, B, ČR
Šimon Jakubu (8), Klára Kramolišová (8), Klára Machová (8), Marek Černoch (8)
7
30 Základní škola, Čeladná 551, Čeladná, A, ČR
Lukáš Charbulák (8), Lucie Hanková (8), Kamila Dohnalová (7), Mikuláš Štefek (8)
7
31 Základní škola a mateřská škola, Nýdek 293, Nýdek, A, ČR
Tereza Cieslarová (8), Donna Hojdyszová (8), Jana Stryczková (8), Gabriela Pietroszová (8)
5
32 Základní škola a mateřská škola, Nýdek 293, Nýdek, C, ČR
Daniel Emilian Branc (8), Daniel Matýsek (8), Zdeněk Wantulok (8), Tomáš Hudzieczek (8)
4
33 Základní škola a Mateřská škola, Kozlovice 186, Kozlovice, C, ČR
Anežka Lepíková (7), Vendula Pěkníková (7), Nikol Škrobalová (7), Veronika Špačková (7)
3