Výsledky Náboja 2017
Na základe Rozhodnutia Ministra školstva, vedy, výskumu a športu z 23. októbra 2020 dochádza k prerušeniu prezenčnej formy výučby na 2. stupni základných škôl a stredných školách do odvolania. Náboj Junior je preto v školskom roku 2020/2021 zrušený. Budeme sa na vás tešiť v novembri 2021!

Výsledky Náboja 2017, , Česká republika, Olomouc


ŠkolaBody
1 Slovanské gymnázium, tř. Jiřího z Poděbrad 13, Olomouc, B, ČR
Hynek Jakeš (9), Samuel Hejníček (9), Vlaďka Raclavská (9), David Vraj (9)
34
2 Gymnázium, Tomkova 45, Olomouc - Hejčín, A, ČR
Ondřej Grohman (9), Jiří Kvapil (9), Daniel Skýpala (9), Martin Kratochvíla (9)
32
3 Gymnázium Jana Opletala, Opletalova 189, Litovel, B, ČR
Pavel Hampl (9), Jan Lakomý (9), Lukáš Procházka (9), Lukáš Putna (9)
29
4 Gymnázium Jakuba Škody, Komenského 29, Přerov, B, ČR
Ondrej Dulanský (9), Vendula Onderková (9), Anna Pecháčková (9), Filip Vrťo (9)
28
5 Gymnázium Jakuba Škody, Komenského 29, Přerov, A, ČR
Tomáš Drkoš (9), Jakub Harašta (9), Ondřej Lanč (9), Karel Prinz (9)
25
6 Gymnázium, Horní náměstí 5, Šternberk, B, ČR
Denisa Mentlíková (9), Štěpán Metlík (9), Josef Patka (9), Karel Smolen (9)
23
7 Gymnázium Jiřího Wolkera, Kollárova 3, Prostějov, B, ČR
Lukáš Preclík (9), Veonika Praskačová (9), Adéla Prokopová (9), David Berčík (9)
22
8 Slovanské gymnázium, tř. Jiřího z Poděbrad 13, Olomouc, A, ČR
Tomáš Dokoupil (9), Tomáš Fatěna (9), Vilém Hluší (9), Ondřej Kuběnka (9)
21
9 Gymnázium, Horní náměstí 5, Šternberk, A, ČR
Jiří Černocký (8), Matěj Černý (8), Matěj Morávek (8), Vojtěch Sviták (9)
20
10 Základní škola sv. Voršily v Olomouci, Aksamitova 6, Olomouc, ČR
Vít Budina (9), Vojtěch Jalůvka (8), Šimon Mrázek (8), Anna-Marie Tkáčová (8)
18
11 Gymnázium Jana Opletala, Opletalova 189, Litovel, A, ČR
Tadeáš Fryčak (7), Tadeáš Kaksa (8), Jan Kučera (8), Petr Žampach (7)
16
12 Gymnázium Jiřího Wolkera, Kollárova 3, Prostějov, A, ČR
Pavel Roden (9), Michal Slavotínek (9), Lenka Soldánová (9), David Jahn (9)
14
13 Gymnázium Jana Opletala, Opletalova 189, Litovel, C, ČR
Lucie Kráčmarová (9), Filip Drešr (9), Tereza Hrachovcová (9), Veronika Obratilová (9)
14
14 Gymnázium, Tomkova 45, Olomouc - Hejčín, B, ČR
Helena Talafousová (9), Petr Hloušek (9), Ondřej Knichal (9), Cyril Zdražil (9)
13
15 Základní škola, Tř. 1. máje 357, Hranice, ČR
Alena Babušíková (9), Daniel Šrom (9), Vítek Řepa (8), Ladislav Procházka (8)
11