Výsledky Náboja 2017
Na základe Rozhodnutia Ministra školstva, vedy, výskumu a športu z 23. októbra 2020 dochádza k prerušeniu prezenčnej formy výučby na 2. stupni základných škôl a stredných školách do odvolania. Náboj Junior je preto v školskom roku 2020/2021 zrušený. Budeme sa na vás tešiť v novembri 2021!

Výsledky Náboja 2017, , Česká republika, Ostrava


ŠkolaBody
1 Gymnázium, Volgogradská 6a, Ostrava - Zábřeh, B, ČR
Josef Knápek (9), Radomír Mielec (9), Daniel Chrenko (8), Lucie Tomaszewiczová (9)
36
2 Mendelovo gymnázium, Komenského 5, Opava, ČR
Martin Fof (9), Vojtěch Olšr (9), Adam Pavelka (9), Michal Pavlíček (9)
35
3 Gymnázium M. Koperníka, 17. listopadu 526, Bílovec, A, ČR
Michal Bravanský (9), Marta Čermáková (9), Mikuláš Kneifl (9), Tomáš Fešar (9)
28
4 Gymnázium, Komenského 713, Třinec, B, ČR
Lukáš Tomoszek (9), Marek Bialožyt (9), Anna Kantorová (9), Samuel Swienczyk (9)
26
5 Wichterlovo gymnázium, Čs. exilu 669, Ostrava - Poruba, A, ČR
Jaroslav Balhar (8), Jonáš Dej (8), Eduard Grňa (8), Tomáš Janoušek (8)
26
6 Wichterlovo gymnázium, Čs. exilu 669, Ostrava - Poruba, B, ČR
Eliáš Bencúr (9), Beáta Gelnarová (9), Oskar Martiňák (9), Lukáš Výtisk (9)
25
7 Gymnázium, Mírová 1442, Karviná - Nové Město, B, ČR
Petra Kváčalová (9), David Król (9), Natalie Papalová (8), Jana Charvotová (8)
25
8 Masarykovo gymnázium, Jičínská 528, Příbor, A, ČR
Filip Jiřík (9), Vojtěch Dořičák (9), Agáta Vahalová (9), Romana Vřesňáková (9)
24
9 Gymnázium, Komenského 2, Havířov - Město, B, ČR
Martin Beckovský (9), Jana Bednářová (9), Karolína Kvochová (9), Hana Rusinová (9)
22
10 Gymnázium, Komenského 713, Třinec, A, ČR
Rudolf Kubik (8), Petr Martynek (8), Magdaléna Majetná (9), Beáta Heczková (9)
21
11 Matiční gymnázium, Dr. Šmerala 25, Ostrava, B, ČR
Kateřina Dudová (9), Helena Henžlíková (9), Jakub Hýl (9), Eliška Bardoňová (9)
21
12 Gymnázium Olgy Havlové, M. Majerové 1691, Ostrava - Poruba, A, ČR
Adéla Popelková (9), Ondřej Pěchula (9), Jindřich Szurman (9), Magdaléna Plačková (9)
21
13 Gymnázium Olgy Havlové, M. Majerové 1691, Ostrava - Poruba, B, ČR
Nora Naščaková (9), Klára Konečná (9), Vít Kološ (9), Daniel Kohut (9)
20
14 ZŠ s p.j.v. a MŠ s p.j.v., Havlíčkova 13, Český Těšín, B, ČR
Karel Brudný (9), Daniel Brzuchanski (9), Agata Grycz (9), Andrzej Waclawik (9)
20
15 Základní škola dr. Milady Horákové, Obránců míru 369, Kopřivnice, ČR
Jan Buček (9), Jana Cao Thanh Huyen (9), Lucie Chromečková (9), Alice Miroszková (9)
19
16 Gymnázium M. Koperníka, 17. listopadu 526, Bílovec, B, ČR
Alexandra Brossmannová (8), Vojtěch Mišun (8), Anna Potschová (8), Ondřej Richtár (8)
19
17 Biskupské gymnázium v Ostravě, Karla Pokorného 1284, Ostrava - Poruba, ČR
Vojtěch Poloch (9), Terezie Jurišicová (9), Matěj Spurný (9), Jan Zubík (9)
18
18 Gymnázium, Volgogradská 6a, Ostrava - Zábřeh, A, ČR
Viktorie Barčová (9), Tomáš Skála (8), Jan Ujházy (8), Ondřej Zemánek (8)
15
19 Základní škola a Mateřská škola, Školní 530, Píšť, B, ČR
Tomáš Habura (8), David Konečný (8), Lucie Pavlorková (8), Karolína Žídková (8)
14
20 Gymnázium, Komenského 2, Havířov - Město, A, ČR
Marcela Floriánová (8), Tobiáš Jícha (8), Kateřina Palowská (8), Michal Mrázek (8)
14
21 Gymnázium, Mírová 1442, Karviná - Nové Město, A, ČR
Tomasz Kokotek (7), Kristýna Sichová (7), Anna Kotíková (7), Lukáš Horký (7)
14
22 Základní škola, Nádražní 134, Dolní Benešov, A, ČR
Adam Faika (9), Jiří Hlubek (9), Felicitas Kozlová (9), Jiří Vilášek (9)
14
23 Základní škola, Matiční 5, Ostrava, B, ČR
Adam Dankovič (9), Kevin Wrobel (9), Alex Šaitar (9), Thao Thanh Phamová (9)
13
24 Základní škola, Nádražní 134, Dolní Benešov, B, ČR
Zuzana Harazimová (9), Barbora Herichová (9), Karolína Šemberová (9), Veronika Vavřínková (9)
13
25 Matiční gymnázium, Dr. Šmerala 25, Ostrava, A, ČR
Johanka Fabiánová (9), Eliška Látalová (9), Eliška Pracuchová (9), Tereza Rozacká (9)
12
26 ZŠ s p.j.v. a MŠ s p.j.v., Havlíčkova 13, Český Těšín, A, ČR
Terezie Cieślar (9), Ewa Paździora (9), Alicja Suchanková (9), Zuzana Žwaková (9)
12
27 Základní škola a Mateřská škola, Slezská 316, Slavkov, ČR
Štěpán Rychlý (8), Karolína Kunzová (9), Jiří Rypl (8), Alžběta Skřontová (9)
12
28 Masarykovo gymnázium, Jičínská 528, Příbor, B, ČR
Magdaléna Havranová (8), Petra Schindlerová (8), Kristýna Sosíková (8), Viktorie Slezáková (8)
12
29 Základní škola a Mateřská škola, Školní 419, Těrlicko - Horní Těrlicko, ČR
Bronislav Kotula (9), Hana Válková (8), Jiří Wanecki (9)
11
30 Základní škola a gymnázium, Komenského 754, Vítkov, ČR
Ondřej Roháč (8), Jaroslav Lhotský (8), Radek Paršo (9), Kryštof Wojnarowský (9)
10
31 Základní škola, Komenského 14, Kravaře, ČR
Klára Rzehulková (9), David Hahn (9), Šimon Lukašák (9), Petr Oczka (9)
10
32 Základní škola a Mateřská škola, Školní 530, Píšť, A, ČR
Linda Zháňalová (8), Lucie Svobodová (8), Sára Kupcová (8), Barbora Barčová (8)
8
33 Základní škola, Matiční 5, Ostrava, A, ČR
Mikuláš Muller (9), Alexandra Gurská (9), Karel Rožaš (9), Adam Krajčovič (9)
7