Výsledky Náboja 2017
Na základe Rozhodnutia Ministra školstva, vedy, výskumu a športu z 23. októbra 2020 dochádza k prerušeniu prezenčnej formy výučby na 2. stupni základných škôl a stredných školách do odvolania. Náboj Junior je preto v školskom roku 2020/2021 zrušený. Budeme sa na vás tešiť v novembri 2021!

Výsledky Náboja 2017, , Česká republika, Plzeň


ŠkolaBody
1 Gymnázium, Mikulášské nám. 23, Plzeň, B, ČR
Samuel Kokoška (9), Petr Hladík (9), Miroslav Silovský (9), Matěj Mladý (9)
29
2 Gymnázium, Mikulášské nám. 23, Plzeň, A, ČR
Tomáš Fink (9), Jan Cepek (9), Klára Hubínková (9), Jan Kotrlík (9)
29
3 Masarykovo gymnázium, Petákova 2, Plzeň, A, ČR
Adam Šebesta (9), Veronika Janů (9), Tomáš Hartl (9), David Grossmann (9)
26
4 Gymnázium a SOŠ, Mládežníků 1115, Rokycany, B, ČR
František Babuljak (8), Šimon Láznička (8), Bronislav Růžička (8), Michal Vorschneider (8)
24
5 Gymnázium a SOŠ, Mládežníků 1115, Rokycany, A, ČR
Jana Wunschová (8), Eliška Zemanová (8), Jakub Lipka (9), Zuzana Soubustová (9)
24
6 Gymnázium a obchodní akademie Mar. Lázně, Ruská 355, Mariánské Lázně, ČR
Jan Kotschy (9), Denis Kucharik (9), Tadeáš Chlapec (9), Martin Šesták (8)
24
7 Masarykovo gymnázium, Petákova 2, Plzeň, B, ČR
Benjamin Zajíček (9), Le Duc Dung (9), Doan Tien Tai (9), Matouš Křížek (9)
23
8 Gymnázium Luďka Pika, Opavská 21, Plzeň, B, ČR
David Hádek (9), Sebastián Hájek (9), Radek Löffelmann (9), Adam Všaha (9)
23
9 Gymnázium Františka Křižíka a ZŠ, s.r.o., Sokolovská 54, Plzeň, B, ČR
Radek Bláha (9), Jindřich Sklenář (9), Erik Mládek (9), Tomáš Veselý (9)
22
10 Gymnázium Luďka Pika, Opavská 21, Plzeň, A, ČR
Vojtěch Břečka (8), Petr Jelínek (8), Marek Purkart (8), Viktor Velebný (8)
15
11 Gymnázium Františka Křižíka a ZŠ, s.r.o., Sokolovská 54, Plzeň, A, ČR
Martin Bláha (9), Terezie Krausová (9), Adéla Ptáčníková (9), David Vokurka (9)
14
12 15. základní škola, Terezie Brzkové 33-35, Plzeň, B, ČR
Veronika Běhounková (9), Jakub Kokoška (9), Štěpánka Plosová (9), Kamila Kinštová (9)
10
13 15. základní škola, Terezie Brzkové 33-35, Plzeň, A, ČR
Magdaléna Rejšková (9), Tereza Zemenová (9), Eliška Peterová (9), Barbora Krejčová (9)
6
14 Základní škola, Komenského 393, Kryry, B, ČR
Martin Sochor (7), Roman Lvonský (7), Jan Jiří Pekárek (8), Lukáš Turek (8)
4
15 Základní škola, Komenského 393, Kryry, A, ČR
Matěj Krajc (8), Sandra Simrová (8), Aleš Reininger (8), Daniel Vlk (7)
3