Výsledky Náboja 2017
Na základe Rozhodnutia Ministra školstva, vedy, výskumu a športu z 23. októbra 2020 dochádza k prerušeniu prezenčnej formy výučby na 2. stupni základných škôl a stredných školách do odvolania. Náboj Junior je preto v školskom roku 2020/2021 zrušený. Budeme sa na vás tešiť v novembri 2021!

Výsledky Náboja 2017, , Česká republika, Zlín


ŠkolaBody
1 Gymnázium Kroměříž, Masarykovo náměstí 496, Kroměříž, B, ČR
Tomáš Flídr (9), Tereza Genzerová (9), Adrian Jiřík (9), Klára Banďouchová (9)
32
2 Gymnázium, Lesní čtvrť 1364, Zlín, B, ČR
Jitka Jemelková (9), Matěj Oškera (9), Antonín Pytela (9), Natálie Holíková (9)
26
3 Gymnázium Kroměříž, Masarykovo náměstí 496, Kroměříž, A, ČR
Jan Krásný (8), Armando Morales (8), Adéla Přecechtělová (9), Marek Soldán (8)
25
4 Gymnázium a Jazyková škola s právem SJZ, náměstí T. G. Masaryka 2734-9, Zlín, A, ČR
Radko Černohous (8), Veronika Havlová (8), Jan Kalina (8), Tomáš Polakovič (8)
24
5 Gymnázium Ladislava Jaroše, Palackého 524, Holešov, B, ČR
Jakub Maceška (9), Hugo Kuhl (9), Matěj Foukal (9), Kryštof Matuška (9)
22
6 Masarykovo gymnázium, SZŠ a VOŠZ, Tyršova 1069, Vsetín, B, ČR
David Halmazňa (8), Klára Hurtová (8), Tadeáš Mocek (8), Adam Fizek (8)
21
7 Gymnázium Ladislava Jaroše, Palackého 524, Holešov, A, ČR
Matěj Obšivač (9), Marek Strava (9), Karel Pospíšilík (9), David Dubický (9)
20
8 Gymnázium, Lesní čtvrť 1364, Zlín, A, ČR
Ondřej Hladůvka (9), Lenka Pavlíková (9), Gabriela Polášková (9), Jakub Richter (9)
20
9 Gymnázium a Jazyková škola s právem SJZ, náměstí T. G. Masaryka 2734-9, Zlín, B, ČR
Adam František Čapka (9), Jan Hoferek (9), Jakub Žáček (9), Vanda Šimková (9)
18
10 Základní škola, Valašská Polanka 301, Valašská Polanka, A, ČR
Adam Baroš (9), Jakub Dorňák (9), Jan Hyžák (9), Rostislav Jeřábek (9)
13
11 Masarykovo gymnázium, SZŠ a VOŠZ, Tyršova 1069, Vsetín, A, ČR
Tobiáš Chvátal (7), Jan Hurta (7), Vladimír Kincl (7), Štěpán Řezníček (7)
12
12 Základní škola, Velký Ořechov 124, Velký Ořechov, ČR
Nikola Čagánková (7), Ondřej Holčík (9), Markéta Mastešová (9), Eliška Slováková (8)
11
13 Základní škola, Lhotská 500, Ostrožská Nová Ves, ČR
Kryštof Čech (8), Michal Denkocy (8), Elen Hendrychová (8), Patrik Lučný (8)
10
14 Základní škola, Valašská Polanka 301, Valašská Polanka, B, ČR
Matěj Kovář (8), Lukáš Matocha (8), Lukáš Žák (8), Dominik Zeťák (8)
9