Výsledky Náboja 2017
Na základe Rozhodnutia Ministra školstva, vedy, výskumu a športu z 23. októbra 2020 dochádza k prerušeniu prezenčnej formy výučby na 2. stupni základných škôl a stredných školách do odvolania. Náboj Junior je preto v školskom roku 2020/2021 zrušený. Budeme sa na vás tešiť v novembri 2021!

Výsledky Náboja 2017, , Poľsko, Kraków


ŠkolaBody
1 Gimnazjum nr 2 im. Adama Mickiewicza, Studencka 13, Kraków, PL
Julia Tokarska (2), Maciej Brzozowski (2), Mateusz Rajs (2), Witold Sikora (2)
34
2 Salezjańskie Gimnazjum Publiczne, os. Piastów 34, Kraków, PL
Anna Wójcik (2), Urszula Stankiewicz (2), Michał Dydek (2), Augustyn Majtyka (2)
32
3 Społeczne Gimnazjum nr 3 STO, os. Dywizjonu 303 35, Kraków, PL
Michał Skowron (2), Andrzej Danielak (2), Mikołaj Gosztyła (2), Urszula Obirek (2)
29
4 Gimnazjum Dwujęzyczne, Mickiewicza 16, Tarnów, PL
Kacper Jachym (2), Marcin Marendziak (2), Konrad Armatys (2), Agata Skalska (2)
27
5 Oddziały Gimnazjalne w IV Liceum Ogólnokształcącym im. Stanisława Staszica, Zillingera 1, Sosnowiec, PL
Maciej Kawecki (2), Maciej Sidorowicz (2), Aleksandra Straś (2), Adam Szwaja (2)
26
6 Gimnazjum Dwujęzyczne im. Mikołaja Kopernika, Ks. Piotra Skargi 2, Krosno, PL
Kacper Pelczarski (2), Martyna Gierlasińska (2), Olga Krzysztof (2), Dawid Skrok (2)
26
7 Gimnazjum nr 1 z Oddziałami Integracyjnymi i Sportowymi im. Bł. Salomei, Ks. Stanisława Połetka 32, Skała, PL
Wojciech Legutko (2), Oskar Mozdyniewicz (2), Mateusz Muc (2), Zuzanna Payerhin (2)
24
8 Szkoła Podstawowa Sióstr Prezentek im. Jana Pawła II, Ks. Jałowego 1, Rzeszów, PL
Józef Pelc (VII), Jakub Zając (VII), Anna Moroń (VII), Dominika Soboń (VII)
22
9 Publiczne Gimnazjum im. Jana Pawła II Sióstr Prezentek, Ks. J. Jałowego 1, Rzeszów, PL
Krystian Fularski (2), Igor Litwa (2), Mateusz Janowski (2), Kajetan Ożóg (2)
21
10 Gimnazjum nr 16 im. Stefana Banacha, Asnyka 30, Bielsko-Biała, PL
Michał Boroń (2), Marcin Biniaś (2), Karolina Radzio (2), Mateusz Szydełko (2)
21
11 Gimnazjum nr 2 w Tarnowie, Kopernika 5, Tarnów, PL
Damian Manijak (2), Julia Sus (2), Martyna Kołodziej (2), Magdalena Bernat (2)
17
12 Gimnazjum im. Bogdana Jańskiego, os. Niepodległości 19, Kraków, PL
Zuzanna Gołąb (2), Wiktoria Czechowska (2), Hubert Tułacz (2), Kamila Szlosek (2)
15
13 Szkoła Podstawowa nr 3 w Bielsku-Białej, Osuchowskiego 8, Bielsko-Biała, PL
Paweł Gleindek (VII), Kacper Baum-Azbum (VII), Martyna Hanzelko (VII), Zuzanna Wawrzeńczyk (VII)
14
14 Szkoła Podstawowa Nr 6, Kletówki 1, Krosno, PL
Karolina Bysiewicz (VII), Michał Ginalski (VII), Dawid Janaska (VII), Dominik Matuszewski (VII)
13
15 Szkoła Podstawowa Nr 32 im. Jana III Sobieskiego, Cieszyńska 393, Bielsko-Biała, PL
Aleksandra Filipczak (VII), Wojciech Piwocha (VII), Franciszek Ślusarczyk (VII), Kacper Wojciuch (VII)
13
16 Prywatna Szkoła Podstawowa "Akademia młodych", Dziewicza 41, Sosnowiec, PL
Weronika Główka (VII), Mateusz Krogulec (VII), Dawid Wójcik (VII), Aleksandra Piwowarczyk (VII)
13
17 Szkoła Podstawowa Nr 155, os.2 Pułku Lotniczego 21, Kraków, PL
Bartosz Kazior (VII), Kamil Kędra (VII), Bartłomiej Krzan (VII), Szymon Manijak (VII)
12
18 Gimnazjum nr 2 im. Adolfa Dygasińskiego, 1 Maja 5A, Pińczów, PL
Zuzanna Domagała (1), Sara Biernacki (1), Laura Pasternak (1), Patryk Sternak (1)
12
19 Szkoła Podstawowa nr 126, os. Tysiąclecia 57, Kraków, PL
Adam Jabłoński (VII), Henryk Kosała (VII), Paweł Kruszelnicki (VII), Olga Małkowska (VII)
11
20 Gimnazjum nr 15, Cieszyńska 385, Bielsko-Biała, PL
Szymon Kurek (2), Maria Nitsch (2), Jakub Stokłosiński (2), Przemysław Szufłat (2)
11