Výsledky Náboja 2017
Na základe Rozhodnutia Ministra školstva, vedy, výskumu a športu z 23. októbra 2020 dochádza k prerušeniu prezenčnej formy výučby na 2. stupni základných škôl a stredných školách do odvolania. Náboj Junior je preto v školskom roku 2020/2021 zrušený. Budeme sa na vás tešiť v novembri 2021!

Výsledky Náboja 2017, , Slovensko


ŠkolaBody
1 Základná škola, Ďumbierska 17, Banská Bystrica, A, SR
Andrej Špitalský (9), Filip Valocký (9), Ivana Medveďová (9), Martin Cigler (7)
41
2 Gymnázium, Grösslingová 18, Bratislava, A, SR
Viktor Balan (9), Jozef Mičáň (9), Pavol Pivko (9), Tomáš Barančok (9)
39
3 Súkromné gymnázium pre žiakov so všeobecným intelektovým nadaním CENADA, Majerníkova 60, Bratislava, C, SR
Dávid Gžib (9), Ella Miriam Mišovcová (9), Radovan Jakub Horák (9), Daniel Teplan (9)
35
4 Gymnázium Jána Chalupku, Štúrova 13, Brezno, A, SR
Anna Bížová (8), Samuel Havlíček (8), Martin Kopčány (8), Šimon Surový (8)
34
5 Spojená škola Novohradská- ZŠ Košická, Košická, Bratislava-Ružinov, F, SR
Richard Brežák (9), Matej Gurňák (9), Matej Haverlík (9), Dang Huy Minh (9)
34
6 Základná škola, Krosnianska 4, Košice-Dargov. hrdinov, A, SR
Adam Čabrák (9), Samuel Elischer (9), Matúš Masrna (9), Erik Novák (9)
33
7 Gymnázium Nové Zámky, M. R. Štefánika 16, Nové Zámky, B, SR
Daniel Baňár (9), Manuel Haulík (9), Lucia Magulová (9), Teodor Reménység (9)
32
8 Základná škola, Krosnianska 4, Košice-Dargov. hrdinov, B, SR
Adam Garafa (9), Jaroslav Birka (9), Matúš Vysoký (9), Matúš Bucher (9)
32
9 Gymnázium, Alejová 1, Košice-Juh, B, SR
Lukáš Behun (9), Filip Brutovský (9), Radoslav Jochman (9), Ondrej Ovčar (9)
31
10 Spojená škola Novohradská- ZŠ Košická, Košická, Bratislava-Ružinov, H, SR
Alex Diko (8), Martin Štěpánek (8), Peter Rajský (8), Erik Tóth (8)
29
11 Gymnázium, Kukučínova 4239/1, Poprad, SR
Ivana Mlynárová (9), Jakub Ján Ferenčák (9), Laura Poradová (9), Ema Bujňáková (9)
29
12 Gymnázium, Alejová 1, Košice-Juh, A, SR
Simona Gibalová (9), Filip Baltovič (9), Jakub Mičko (9), Bohuš Líška (9)
29
13 Základná škola, Brezová 19, Piešťany, B, SR
Mário Murín (9), Samuel Stanek (9), Simon Kumančík (9), Maxim Vass (9)
29
14 Spojená škola Novohradská- ZŠ Košická, Košická, Bratislava-Ružinov, G, SR
Karolína Jediná (9), Eva Dingová (9), Ján Kapko (9), Martin Tvarožek (9)
28
15 Gymnázium, Párovská 1, Nitra, C, SR
Nina Ábelová (9), Tuan Nguyen Minh (9), Ivan Jindra (9), Marijan Crnkovič (9)
28
16 Základná škola, Dlhé Hony 1, Trenčín, B, SR
Nina Kohoutová (9), Michal Krulich (9), Tomáš Lendvay (9), Natália Přibylová (9)
27
17 Škola pre mimoriadne nadané deti a gymnázium, Skalická 1, Bratislava, B, SR
Matúš Hladký (9), Viktória Nguyenová (9), Jakub Kmeť (9), Tomáš Zatroch (9)
27
18 Gymnázium Jozefa Lettricha, J. Lettricha 2, Martin, B, SR
Adam Hjadlovský (9), Marek Zumrik (9), Michal Nosáľ (9), Paulína Tomečková (9)
26
19 Základná škola SSV, Skuteckého 8, Banská Bystrica, A, SR
Andrej Huťka (9), Teo Pazera (9), Martin Smädo (9), Ján Špiriak (9)
26
20 Gymnázium Jána Adama Raymana, Mudroňova 20, Prešov, A, SR
Dávid Brodňanský (9), Matúš Klimko (9), Matej Korž (9), Martin Malík (9)
26
21 Základná škola s MŠ, Hul 429, Hul, SR
Justína Babínová (9), Kristián Ďurica (9), Samuel Imrich (9), Tomáš Krajmer (9)
26
22 Gymnáz. V. B. Nedožerského, Matice slovenskej 16, Prievidza, A, SR
Viera Glevitzká (8), Erik Gubov (9), Michal Líška (9), Adam Benjamin Plšek (8)
26
23 Základná škola, Ulica Vajanského 2844/47, Lučenec, SR
Jakub Chamula (9), Simeon Jambor (9), Adam Lázár (8), Patrik Póczoš (9)
25
24 Gymnázium Antona Bernoláka, Mieru 307/23, Námestovo, B, SR
Samuel Graňák (9), Matúš Jurčák (8), Nina Miškovčíková (9), Timotej Sládek (9)
25
25 Gymnázium Antona Bernoláka, Mieru 307/23, Námestovo, A, SR
Radovan Stopjak (9), Radka Tomovčíková (9), Matej Miškovčík (9), Matej Poleta (9)
25
26 Piaristické gymnázium Jozefa Braneckého, Palackého 4, Trenčín, B, SR
Jakub Aštary (9), Veronika Chovancová (8), Martin Dražkovec (9), Peter Dražkovec (9)
25
27 Základná škola s MŠ, Lokca 71, Lokca, SR
Katarína Maťugová (9), Dávid Snovák (9), Radoslav Madleňák (8), Michal Socha (8)
25
28 Základná škola, Podzámska 35, Hlohovec, SR
Šimon Kabšta (9), Filip Lányi (9), Tomáš Masaryk (9)
25
29 Základná škola M.R.Š., Haličská cesta 1191/8, Lučenec, SR
Dávid Popovič (9), Simona Sarvašová (9), Dorota Školiaková (9), Nina Kristlová (9)
25
30 Gymnázium, Bilíkova 24, Bratislava, B, SR
Ivan Korbíni (9), Richard Čerňanský (9), Ondrej Kožányi (9), Dominik Zaťovič (9)
25
31 Základná škola, Školská 14, Levice, SR
Lenka Šušková (9), Samuel Kotrus (9), Dominik Valkovič (9), Boris Čižmár (9)
25
32 Gymnázium, Varšavská cesta 1, Žilina, B, SR
Tomáš Kompiš (9), Oliver Vopalecký (9), Ondrej Korbel (9), Alica Vdovičíková (9)
25
33 Gymnázium, Grösslingová 18, Bratislava, B, SR
Martin Belluš (8), Matej Repa (8), Viktor Imrišek (8), Martin Kips (8)
24
34 Gymnázium Ivana Kupca Hlohovec, Komenského 13, Hlohovec, B, SR
Jakub Martin Hulala (9), Dominik Špalek (9), Jakub Antala (9), Stanislav Lukáč (8)
24
35 Základná škola, Trieda SNP 20, Banská Bystrica, SR
Jakub Bartkovič (9), Tomáš Koreň (9), Claudio Lendvorský (9), Martin Švantner (9)
24
36 Gymnázium, Varšavská cesta 1, Žilina, A, SR
Matúš Belan (9), Michal Belan (9), Lukáš Vislocký (9), Samuel Stejskal (9)
24
37 Základná škola, Spojová 14, Banská Bystrica, B, SR
Juraj Chaban (9), Filip Kučera (9), Lucia Malysová (9), Matej Medveď (9)
24
38 Piaristické gymnázium Jozefa Braneckého, Palackého 4, Trenčín, A, SR
Alicia Donate Klimešová (9), Sophia Halásová (9), Šimon Holúbek (9), Barbora Novosadová (9)
23
39 Základná škola SSV, Skuteckého 8, Banská Bystrica, D, SR
Korytiaková Ingrid (9), Fáková Alexandra (9), Hudáčková Barbora (9), Burák Filip Emil (8)
23
40 Základná škola, SNP 5, Šurany, B, SR
Alžbeta Foltínová (9), Matej Hozlár (9), Marcel Šípoš (9), Bianka Tóthová (9)
23
41 Škola pre mimoriadne nadané deti a gymnázium, Skalická 1, Bratislava, C, SR
Max Ágh (8), Adrián Vallášek (8), Martin Tomeš (8), Matej Zigo (8)
23
42 Spojená škola Novohradská- ZŠ Košická, Košická, Bratislava-Ružinov, E, SR
Jakub Chreno (9), Jana Pešková (9), Lea Gréta Jajcajová (9), Martin Uhlík (9)
23
43 Základná škola SSV, Skuteckého 8, Banská Bystrica, B, SR
Samuel Gerát (9), Samuel Studený (9), Sasha Slovík (9), Samuel Lipovský (8)
23
44 Základná škola s MŠ, Demänovská ulica 408/4A, Liptovský Mikuláš, B, SR
Zara Karakaya (9), Katarína Vozáriková (9), Matúš Grieš (9), Andrej Hollý (8)
23
45 Škola pre mimoriadne nadané deti a gymnázium, Skalická 1, Bratislava, A, SR
Nela Ďanovská (9), Jakub Drobný (9), Matúš Molčan (9), Jakub Skaloš (9)
23
46 Gymnázium, Školská 837, Tvrdošín, SR
Andrej Klčo (9), Martin Lorinc (9), Anežka Kurajdová (8), Lucia Garbiarová (8)
23
47 Gymnázium P. de Coubertin, Nám. SNP 9, Piešťany, A, SR
Alexander Chmelo (9), Adam Horváth (9), Anna Kleinová (9), Oliver Kopun (9)
23
48 Gymnázium, Párovská 1, Nitra, B, SR
Lenka Bezáková (8), Matej Bystrický (8), Eunika Bebjaková (8), Andrea Gábrišová (8)
23
49 Gymnázium Jána Chalupku, Štúrova 13, Brezno, D, SR
Natália Bachmanová (9), Simona Čapeková (9), Lucia Drbúlová (9), Tamara Matulová (9)
23
50 Základná škola, Štefánikova 31, Humenné, A, SR
Samuel Čurma (8), Michal Židzik (8), Martin Mandzák (9), Samuel Koribanič (9)
22
51 Gymnázium, Párovská 1, Nitra, A, SR
Filip Horváth (8), Jakub Konc (8), Adam Lopúch (8), Matúš Tóth (8)
22
52 Katolícke gymnázium Štefana Moysesa, Hurbanova 9, Banská Bystrica, SR
Alexandra Eva Belková (9), Kristína Mozolíková (9), Ján Murin (9), Patrik Valentíny (9)
22
53 Cirkevná ZŠ sv. Gorazda, Komenského 495/31, Námestovo, SR
Magdaléna Kozáková (8), Jaroslav Lajta (8), Ján Pisarčík (8), Pavol Uhliarik (8)
22
54 Základná škola, Šmeralova 25, Prešov, A, SR
Lea Natália Onuferová (9), Michael Filip McLean (9), Martin Fedorko (9), Lujza Lukáčová (8)
22
55 Základná škola, Pieninská 27, Banská Bystrica, B, SR
Barbora Longauerová (9), Andrej Matejčík (9), Viktória Sliačanová (9), Martin Tokár (9)
22
56 Gymnázium Boženy Slančíkovej Timravy, Haličská cesta 9, Lučenec, B, SR
Ondrej Láska (8), Richard Markovič (8), Filip Nagy (8), Krištof Varga (8)
22
57 Základná škola, Mládežnícka 1434/16, Púchov, B, SR
Tadeáš Guzma (9), Klára Hudecová (9), Bianka Sarah Húževková (9), Martin Valach (9)
21
58 Gymnázium, Párovská 1, Nitra, D, SR
Patrik Jašo (9), Sára Korčeková (9), Adriana Mačeková (9), Tomáš Války (9)
21
59 Základná škola s MŠ, Tajovského 2, Badín, SR
Michal Baculák (9), Patrik Nemčok (9), Jakub Lešták (9), Patrícia Trniková (9)
21
60 Základná škola s MŠ, Jaslovské Bohunice 341, Jaslovské Bohunice, B, SR
Branislav Bubán (9), Tomáš Gašpárek (9), Natália Nádaská (9), Barbora Šeligová (9)
21
61 Základná škola s MŠ, kpt. Nálepku 43, Bánov, SR
Vanda Procházková (8), Denis Novotný (9), Denis Fekete (9), Adam Hadar (9)
21
62 Základná škola s MŠ, Vitanová 90, Vitanová, SR
Adriána Goreková (9), Peter Karas (8), Michal Pšitek (8), Michaela Ťapajová (9)
21
63 Základná škola POH, Síd.P.O.Hviezdoslava 43, Veľké Kapušany, SR
Tomáš Becza (9), Paulína Siváková (9), Adam Mudi (9), Nikoleta Pappová (8)
21
64 Základná škola, M. Rázusa 1672/3, Zvolen, A, SR
Adrián Považan (9), Rastislav Fides (9), Matej Siheľský (8), Milan Schmidt (8)
21
65 Základná škola, Golianova 8, Banská Bystrica, SR
Dominika Badurová (9), Martin Bezděka (8), Michaela Mravíková (8), Matúš Vongrej (9)
21
66 Spojená škola, Mierová 134, Svit, B, SR
Rebeka Hudáková (9), Marek Kormoš (9), Tibor Ridilla (9), Nina Šoltísová (9)
21
67 Súkromná základná škola pre žiakov so všeobecným intelektovým nadaním, Bajkalská 20, Bratislava, B, SR
Branislav Hitzinger (9), Tomáš Holič (9), Laura Isabel Lešová (9), Ondrej Trnka (9)
21
68 Gymnázium Jána Chalupku, Štúrova 13, Brezno, E, SR
Matúš Baláž (9), Emy Ianecsková (9), Oliver Kerestény (9), Roman Lysina (9)
21
69 Gymnázium Angeli Merici Trnava, Hviezdoslavova 10, Trnava, F, SR
Samuel Bačík (9), Sofia Dúbravská (9), Adriana Hudcovičová (9), Anna Remenárová (9)
20
70 Gymnázium J. Hollého Trnava, Na hlinách 7279/30, Trnava, SR
David Holický (9), Samuel Kliment (9), Samuel Róka (9), Samuel Slížik (9)
20
71 Gymnázium Martina Hattalu, Železničiarov 278, Trstená, A, SR
Vojtech Babinský (9), Peter Bodnár (7), Alex Pisoň (7), Martin Lucký (9)
20
72 Spojená škola Novohradská- ZŠ Košická, Košická, Bratislava-Ružinov, J, SR
Adam Gergely (7), Gregor Kriváň (7), Martin Lukáčik (7), Roman Pecha (7)
20
73 Gymnázium L. Novomeského Senica, Dlhá 1037/12, Senica, SR
Miroslav Blažek (9), Alexandra Bobotová (9), Jakub Petrovič (9), Viliam Šimon (9)
20
74 Gymnázium, Komenského 2/1074, Partizánske, B, SR
Natália Gombalová (9), Marek Šebesta (9), Šimon Beňo (9), Filip Jašík (9)
20
75 Súkromná základná škola, Ružová 14, Banská Bystrica, A, SR
Matej Dimoš (9), Matej Furdík (9), Adam Púchovský (9), Matej Ulický (9)
20
76 Gymnázium, Alejová 1, Košice-Juh, C, SR
Eduard Fekete (8), Jakub Ľuptáčik (8), Tomáš Proks (8), Matej Vasky (8)
20
77 Základná škola, Energetikov 242/39, Prievidza, A, SR
Martina Hlavinová (7), Ivan Holík (7), Nina Kračmerová (8), Jakub Repík (8)
20
78 Gymnázium, Bilíkova 24, Bratislava, A, SR
Matej Blahút (9), Lukáš Urban (9), Matúš Rippa (9), Maroš Uváček (9)
20
79 Základná škola, Nábrežná 95, Nové Zámky, SR
Viktor Hrala (9), Richard Hanko (9), Lukáš Kelemen (9), Patrik Mečár (9)
20
80 Gymnázium Svätej Uršule, Nedbalova 6, Bratislava, SR
Jano Zuo (9), Gabriel Kožuch (9), Mikuláš Zeleňák (9), Benjamín Nížnik (9)
19
81 Základná škola s MŠ, Vagonárska ulica 1600/4, Poprad-Spišská Sobota, SR
Ján Findra (9), Tatiana Kormaníková (9), Peter Harbut (9), Nikodém Šulík (9)
19
82 Gymnázium Terézie Vansovej, 17. novembra 6, Stará Ľubovňa, SR
Matúš Chovanec (9), Lukáš Hudák (9), Tomáš Selep (9), Filip Škvára (9)
19
83 Základná škola s MŠ, Komenského ulica 587/15, Poprad, SR
Patrik Boržík (9), Miroslav Dzifčák (9), Nina Michlíková (9), Barbora Šustrová (9)
19
84 Základná škola s MŠ, Andreja Bažíka 20, Zuberec, A, SR
Marek Kurcin (9), Sarah Zúbeková (9), Marko Dedinský (8), Martin Ondroš (7)
19
85 Základná škola, Benkova 34, Nitra, A, SR
Michal Hyben (9), Šimon Kochan (9), Samuel Slezák (9), Martin Burian (8)
19
86 Základná škola, SNP 5, Šurany, A, SR
Tomáš Foltín (9), Boris Košťálik (9), Lukáš Selický (9), Sabina Székelyová (9)
19
87 Základná škola s MŠ, Pionierska 4, Brezno, B, SR
Erik Geci (9), Juraj Košičiar (9), Peter Macko (9), Martin Švantner (9)
19
88 Gymnázium, Školská 2, Dubnica nad Váhom, A, SR
Peter Baláž (9), Martin Janco (9), Matej Turňa (9), Lukáš Žatko (9)
19
89 Gymnázium Angeli Merici Trnava, Hviezdoslavova 10, Trnava, D, SR
Dorota Dobošová (9), Marek Geleta (9), Dorota Kňažková (9), Ivana Radosová (9)
19
90 Základná škola s MŠ, Diviaky nad Nitricou 121, Diviaky nad Nitricou, SR
Mário Hatványi (8), Tomáš Iliaš (8), Adriána Juríková (9), Romana Púčiková (9)
19
91 Gymnázium Jozefa Lettricha, J. Lettricha 2, Martin, A, SR
Dorota Pokrievková (9), Ondrej Krčula (9), Tomáš Marček (9), Miroslav Štrpko (9)
19
92 Gymnázium J. F. Rimavského, Kláštorská 37, Levoča, A, SR
Romana Hanisková (9), Kristián Kočan (9), Laura Prílohová (9), Martin Strážik (9)
18
93 ZŠ sv. Marka, Petzwalova 1, Nitra, SR
Samuel Martinka (8), Janka Dúbravská (8), Martin Tulec (9), Viliam Záborský (8)
18
94 Základná škola, Dlhé Hony 1, Trenčín, A, SR
Laura Korsáková (8), Juraj Kozáčik (9), Veronika Vakošová (9), Matúš Zavřel (8)
18
95 Gymnázium a Osemročné gymnázium, Trebišovská 12, Košice-Západ, A, SR
Adam Črep (9), Marek Čontofalský (9), Alexandra Mullerová (9), Daniel Šoltýs (9)
18
96 Gymnázium Ľudovíta Štúra, 1. mája 170/2, Trenčín, A, SR
Marek Filo (8), Peter Margetinec (8), Erik Max Rau (8), Ema Lacková (8)
18
97 Gymnázium Boženy Slančíkovej Timravy, Haličská cesta 9, Lučenec, A, SR
Marek Červenák (9), Tomáš Červenák (9), Marko Fehérpataky (9), Nikoleta Skypalová (9)
18
98 Gymnázium Jána Chalupku, Štúrova 13, Brezno, F, SR
Emma Račáková (9), Lenka Strukanová (9), Sabína Švantnerová (9), Sára Tomčíková (9)
18
99 Základná škola SSV, Skuteckého 8, Banská Bystrica, C, SR
Medveď Ján (9), Chromčíková Sandra (9), Čumová Ema (9), Krško Andrej (8)
18
100 Základná škola s MŠ, Oravská Lesná 299, Oravská Lesná, SR
Branislav Krivulčík (9), Dušan Kolenčík (9), Matej Dendis (9), Dávid Pokorný (9)
18
101 Gymnázium Michala Miloslava Hodžu, M. M. Hodžu 860/9, Liptovský Mikuláš, B, SR
Dominika Kelová (9), Marek Laheye (9), Adriána Lepíšová (9), Dagmar Wágnerová (9)
18
102 Základná škola, Ďumbierska 17, Banská Bystrica, B, SR
Martina Ciglerová (9), Pavlína Kubincová (8), Michal Kuzma (9), Ema Miháliková (9)
17
103 Súkromné gymnázium pre žiakov so všeobecným intelektovým nadaním CENADA, Majerníkova 60, Bratislava, A, SR
Jakub Šošovička (8), Šimon Šeleng (8), Daniel Buchta (8), Peter Steltenpohl (8)
17
104 Cirkevná ZŠ s MŠ, Bernolákova 21, Prešov, SR
Patrik Barnišin (6), Michal Iľkovič (6), Štefan Malik (8), Eliáš Fudaly (7)
17
105 Základná škola, Haličská cesta 1493/7, Lučenec, B, SR
Ján Kantorák (9), Jakub Kocúr (9), Zuzana Eibnerová (8), Stanislava Urbanová (7)
17
106 Spojená škola Novohradská- ZŠ Košická, Košická, Bratislava-Ružinov, C, SR
Richard Bezák (8), Adam Meľko (8), Matej Petrovič (8), Anton Vojtko (8)
17
107 Základná škola, Pieninská 27, Banská Bystrica, A, SR
Andrej Ambróz (9), Petra Halgašová (8), Matej Sliačan (8), Ján Zelina (9)
17
108 Gymnázium Nové Zámky, M. R. Štefánika 16, Nové Zámky, A, SR
Bodo Noah Schultz (8), Lucia Oroszová (8), Lea Černá (8), Sofia Tóthová (9)
17
109 Základná škola s MŠ, Pod hájom 967, Dubnica nad Váhom, SR
Adam Babača (8), Matej Gašpar (8), Michal Štefanec (8), Michal Kyselica (9)
17
110 Základná škola, P. J. Šafárika 3, Prievidza, SR
Radovan Kiaba (8), Daniel Jergič (8), Viktória Králinská (9), Patrik Kudra (9)
17
111 Gymnázium, Komenského 2/1074, Partizánske, A, SR
Ema Madziová (8), Lenka Mudríková (8), Lucia Pizúrová (8), Jakub Belis (9)
17
112 Základná škola, Ul. 17. novembra 31, Sabinov, B, SR
Eva Karnišová (9), Aneta Semančíková (9), Kristína Šimčíková (9), Hugo Štoff (9)
17
113 ZŠ s MŠ A. Bernoláka, Tomášikova 1, Martin, SR
Michal Čech (9), Paulína Romančíková (9), Patrik Kubatka (9), Ján Okál (9)
16
114 Gymnázium, Kpt. Nálepku 6, Sobrance, A, SR
Daniela Vasiľová (9), Alekszander Petruny (9), Samuel Kovaľ (9), Daniel Jenčo (9)
16
115 Gymnázium Ivana Kupca Hlohovec, Komenského 13, Hlohovec, A, SR
Martin Potanko (8), Juraj Brunčák (8), Anna Karabová (8), Ondrej Hanzlík (8)
16
116 Základná škola, Tupolevova 20, Bratislava-Petržalka, SR
Jakub Valentík (8), Michal Varšányi (8), Branislav Reimann (9), Tomáš Varga (9)
16
117 Základná škola, Hruštín 55, Hruštín, B, SR
Kristián Očkaják (9), Jozef Žilinec (9), Nina Martvoňová (9), Zuzana Martvoňová (9)
16
118 Gymnázium Martina Hattalu, Železničiarov 278, Trstená, B, SR
Klaudia Hucíková (9), Diana Parižová (9), Nina Jančeková (8), Miriama Saganová (8)
16
119 Gymnázium, Školská 2, Dubnica nad Váhom, B, SR
Martin Dilinský (9), Adam Kulina (9), Matiáš Letko (9), Pavol Rajec (9)
16
120 Základná škola, Komenského 6, Sobrance, SR
Matúš Gríb (8), Pavol Koroľ (9), Adam Koroľ (6), Lukáš Tokár (9)
16
121 Základná škola, Pri Podlužianke 6, Levice, SR
Gabriel Galló (9), Juraj Hrušovský (9), Jakub Macák (9), Tomáš Mäsiar (9)
16
122 ZŠ s MŠ Angely Merici, Halenárska 45, Trnava, F, SR
Jakub Hrdlička (9), Katarína Porubčinová (9), Magdaléna Škodová (9), Anastázia Smetaniuk (9)
16
123 Základná škola, Nám. L. Novomeského 2, Košice-Staré Mesto, SR
Matej Grofčík (9), Štefan Lisík (9), Martin Varga (9), Richard Sokol (9)
16
124 Základná škola, Na Hôrke 30, Nitra, SR
Marek Sádovský (9), Michael Kalaba (8), Michaela Maťová (8), Petra Šichulová (8)
16
125 Gymnázium Angeli Merici Trnava, Hviezdoslavova 10, Trnava, B, SR
Diana Mária Cáková (8), Žofia Chrvalová (8), Juraj Heriban (8), Martin Ušák (8)
16
126 Spojená škola - ZŠ s MŠ, Letná ulica 3453/34, Poprad, SR
Samuel Kuziel (9), Matúš Imrich (9), Emma Reichová (9), Petra Tereza Bukovinská (9)
16
127 ZŠ s MŠ, Školská 311, Spišská Teplica, A, SR
Radka Červeňová (9), Maximilián Dubjel (9), Natália Hertelyová (9), Marek Želonka (9)
16
128 Základná škola s MŠ, Oravské Veselé 377, Oravské Veselé, SR
Filip Gočal (9), Pavol Pňaček (8), Jakub Holubjak (8), Maroš Pepucha (8)
16
129 Spojená škola ZŠsMŠ,ZUŚ, Školská 370/19, Nitrianske Pravno, A, SR
Pavol Biely (9), Diana Čaklošová (9), Adriána Greschová (9), Kornélia Valentínová (9)
16
130 Základná škola, Mládežnícka 1434/16, Púchov, A, SR
Katarína Lazovanová (8), Lucia Odváhová (8), Andrej Pobežal (8), Denis Strečko (8)
16
131 Základná škola, Slatinská 3, Beluša, A, SR
Vanesa Štefúnová (9), Kristián Kopp (9), Ivan Mičuda (9), Daniel Sehnoutek (9)
16
132 Základná škola s MŠ, Koperníkova ulica 1707/21, Poprad-Matejovce, SR
Karin Koščáková (9), Martin Mazurek (9), Viktória Kostolníkova (9), Júlia Repčáková (9)
16
133 Základná škola, Slnečná 168/28, Námestovo, SR
Ondrej Grígeľ (7), Rebeka Motyčáková (9), Patrik Ončák (9), Dorothea Teplická (9)
16
134 Základná škola, Janigova 2, Košice-Sídlisko KVP, SR
Ester Kolárovská (7), Natália Nováková (7), Maroš Kováč (8), Patrik Varhoľák (9)
16
135 Základná škola, SNP 587/4, Kanianka, A, SR
Arnold Patrik Grolmus (8), Martina Kohútová (8), Kristína Piešová (8), Raoul Roland Šipoš (8)
16
136 Gymnázium, Ul. 1. mája 905, Púchov, B, SR
Venesa Klučková (9), Stela Kurtišová (9), Elena Lutišanová (9), Jakub Ziegler (9)
16
137 Gymnázium Andreja Vrábla Levice, Mierová 5, Levice, SR
Hana Forgáčová (9), Monika Homolová (9), Jozef Šprlák (9), Ivana Studená (9)
16
138 Základná škola, Petra Jilemnického 1035/2, Zvolen, A, SR
Nikolas Ján Hamarik (8), Natália Drottnerová (8), Michal Švec (8), Jakub Škurla (9)
16
139 Základná škola, Šmeralova 25, Prešov, B, SR
Jakub Vitališ (9), Stanislav Uličný (9), Sandra Petrová (8), Simona Kušnírová (8)
16
140 Základná škola, Kúpeľná 2, Prešov, SR
Patrik Gabriely (8), Jozef Kuruc (9), Jana Mašlejová (8), Timea Vraňuchová (9)
16
141 Základná škola, Slobody 2, Poltár, A, SR
Romana Filipová (9), Marcel Nociar (9), Svetlana Pivarčiová (8), Patrik Pravda (9)
16
142 ZŠ Jozefa Horáka, P. Dobšinského 17, Banská Štiavnica, B, SR
Júlia Balážová (9), Emma Baranyaiová (9), Ema Dunová (9), Dana Žemberová (9)
16
143 Základná škola, Zbehy 661, Zbehy, SR
Kristína Kováčová (9), Vladimír Kupec (9), Juraj Mikuš (9), Kristína Sollárová (7)
16
144 Základná škola, Hlboká cesta 4, Bratislava-Staré Mesto, SR
Jakub Ďurko (9), Lukáš Katona (9), Patrik Vajgel (9), Martin Semris (9)
16
145 Základná škola s MŠ, Hladovka 238, Hladovka, SR
Kristína Beľová (9), Andrej Kubica (9), Jakub Greštiak (8), Veronika Masláková (9)
16
146 Základná škola, Mládežnícka 1434/16, Púchov, SR
Maximilián Samuel Jurík (9), Monika Nábelková (9), Michal Pecho (9), Miloš Šerý (9)
16
147 Základná škola sv.D.S., M. M. Hodžu 1732/9, Zvolen, A, SR
Peter Bernáth (8), Ferdinand Gombkoto (8), Sebastián Mozola (8), Barbora Turanská (8)
16
148 Základná škola, Kpt. Nálepku 16, Michalovce, SR
Lenka Egriová (9), Pavol Klacik (9), Miroslava Maťašová (9), Michal Tkáčik (9)
15
149 Základná škola, Hradné námestie 38, Kežmarok, SR
Martin Bodžoň (9), Michal Choma (8), Matúš Goč (9), Magdaléna Majerčáková (9)
15
150 Gymnázium, Alejová 1, Košice-Juh, D, SR
Samuel Janták (8), Michal Líško (8), Adam Póša (8), Veronika Nemjová (8)
15
151 Základná škola, Petra Jilemnického 1035/2, Zvolen, B, SR
Hana Sujová (9), Viviána Hamariková (9), Lucia Kováčová (9), Alexandra Poliačiková (9)
15
152 Základná škola, Školská 3, Poltár, SR
Martin Jakuba (9), Simon Kuman (9), Filip Siviček (8), Diana Stanová (9)
15
153 Gymnázium I. Kraska, P. Hostinského 3, Rimavská Sobota, SR
Lucia Pockľanová (9), Lucia Vrábeľová (9), Adriana Krahulcová (9), Anna Sirotiaková (9)
15
154 Cirkevná ZŠ sv. Margity, Námestie slobody 562/1, Púchov, A, SR
Rebeka Ondríčková (8), Matej Janoško (8), Barbora Juhaniaková (8), Adrián Putala (8)
15
155 Základná škola s MŠ, Michalská 8, Spišské Bystré, SR
Daniela Brezinová (9), Branislav Fábry (9), Marián Kedzuch (9), Peter Šoltis (9)
15
156 Gymnázium P. de Coubertin, Nám. SNP 9, Piešťany, B, SR
Alžbeta Bundova (8), Mia Mlynarikova (8), Marko Klement (8), Alex Trojan (8)
15
157 Základná škola, Rajčianska 3, Bratislava-Vrakuňa, SR
Lukáš Jarábek (8), Ján Kocián (9), Jakub Kováč (8), Peter Vlašič (8)
15
158 Základná škola, Lúčna 8, Divín, SR
Zuzana Kašinová (9), Jozef Kelement (9), Patrik Kováč (8), Zuzana Krupová (9)
15
159 1. súkromné gymnázium v Bratislave, Bajkalská 20, Bratislava, B, SR
Tereza Juríčková (9), Luisa Ličková (9), Nina Nevláčilová (9), Michal Vladimír Lupták (9)
15
160 Základná škola, Požiarnická 3, Košice-Juh, SR
Patrik Bogno (9), Martin Hlavatý (9), Samuel Kubáni (8), Patrícia Zeťáková (9)
15
161 Základná škola, Vajanského 35, Piešťany, A, SR
Boris Ďurica (9), Tomáš Vizina (8), Samuel Kulik (9), Daniel Rybanský (9)
15
162 Gymnázium F. Garcia Lorcu, Hronská 3, Bratislava, A, SR
Klára Selešová (8), Matej Kováč (8), Samuel Kotásek (8), Lucia Kvasničková (9)
15
163 Gymnázium F. Garcia Lorcu, Hronská 3, Bratislava, B, SR
Ksenija Djordjević (9), Patrik Lóci (9), Sára Poláková (9), Sofia Pussová (9)
15
164 Základná škola s MŠ, Ivana Krasku 29, Trnava-Modranka, B, SR
Juraj Kavoň (9), Ondrej Šesták (7), Gabriel Vajsábel (9), Vanesa Nováková (8)
15
165 Základná škola, Hruštín 55, Hruštín, A, SR
Jaroslav Kaprál (9), Václav Baraniak (8), Margita Tomáňová (8), Zuzana Šubjaková (8)
15
166 Základná škola s MŠ, Nová Doba 482, Nižná, A, SR
Miroslava Šmičeková (8), Tomáš Labdík (7), Marcel Nákačka (9), Kvetka Schellingová (9)
15
167 Gymnázium, Javorová 16, Spišská Nová Ves, C, SR
Patrik Bobko (9), Ivana Grešová (8), Matej Kučma (9), Eduard Slavkovský (9)
15
168 Základná škola, Hrnčiarska 2119/1, Zvolen, B, SR
Jakub Bielek (9), Samuel Danada (8), Laura Lašková (9), Svetozár Ukrop (8)
15
169 Základná škola, Štefánikova 31, Humenné, B, SR
Timotej Jakubov (8), Peter Gavrecký (8), Richard Gerboc (8), Peter Rudišin (8)
15
170 Gymnázium, Javorová 16, Spišská Nová Ves, A, SR
Marek Kacvinský (9), Lenka Dzurňáková (9), Marko Skala (9), Jakub Šťastný (9)
15
171 Základná škola, Slatinská 3, Beluša, B, SR
Adam Turza (8), Maroš Šedík (8), Radovan Synák (8), Marek Pavlac (8)
15
172 Gymnázium, Komenského 32, Trebišov, SR
Jakub Janok (9), Alexander Muchin (9), Marína Ružinská (9), Simona Zatková (9)
15
173 PSŠ.F.Hanáka Piar.ZŠ, A. Hlinku 44, Prievidza, SR
Patrik Fábrik (9), Veronika Furjelová (9), Valentina Gúčiková (9), Juraj Čavojský (9)
15
174 Gymnázium Pavla Országa Hviezdoslava, Hviezdoslavovo nám. 18, Dolný Kubín, SR
Ivana Jonáková (9), Lenka Močáryová (9), Tomáš Zgút (9), Rebeka Žofajová (9)
15
175 Spojená škola - ZŠ s MŠ, Ľ. Štúra 155, Dudince, SR
Štefan Foltán (9), Tomáš Páterek (9), Timur Riečan (9), Marián Vanovský (9)
15
176 Gymnázium Jána Adama Raymana, Mudroňova 20, Prešov, B, SR
Deborah Bertová (9), Alexandra Dzurillová (9), Andrej Furman (8), Vít Orlický (8)
15
177 Základná škola, Kukučínova 480/6, Detva, A, SR
Jozef Krnáč (9), Ján Bystriansky (8), Milan Sarvaš (9), František Becher (8)
15
178 Gymnázium Janka Jesenského, Radlinského 665/2, Bánovce nad Bebravou, B, SR
Jakub Filo (9), Ján Jakubík (9), Monika Kováčiková (9), Alexandra Rosenbergová (9)
15
179 Gymnáz. V. B. Nedožerského, Matice slovenskej 16, Prievidza, B, SR
Filip Bakoš (8), Jakub Hudec (8), Roman Kupec (9), Jakub Veselý (9)
15
180 Základná škola s MŠ, Veľká Okružná 1089/19, Partizánske, SR
Patrik Bezák (8), Henry Halúzka (9), Nina Harvančáková (8), Klára Kováčiková (9)
15
181 Základná škola s MŠ, Udiča 248, Udiča, B, SR
Michaela Bialoňová (9), Veronika Boldižárová (9), Dominika Cigániková (9), Dominik Hladký (9)
15
182 Základná škola, Bajkalská 29, Prešov, B, SR
Alexandra Foltínová (9), Adam Kováč (8), Matej Pramník (8), Martina Pramníková (9)
15
183 Gymnázium Jána Chalupku, Štúrova 13, Brezno, C, SR
Roman Gál (8), Šimon Jech (8), Lívia Zajaková (8), Lenka Vraniaková (8)
15
184 Základná škola, Haličská cesta 1493/7, Lučenec, A, SR
Jakub Čikoš (8), Viliam Karbanek (8), Samuel Kovalčík (8), Bruno Kristián (9)
15
185 Základná škola, Malonecpalská 206/37, Prievidza, SR
Pavel Bátora (9), Dominika Dudová (9), Juraj Petráš (8), Adam Svoboda (8)
15
186 Gymnázium Angeli Merici Trnava, Hviezdoslavova 10, Trnava, E, SR
Benjamín Chrvala (9), Timotej Klásek (9), Marek Kročka (9), Adam Novák (9)
15
187 Gymnázium Angeli Merici Trnava, Hviezdoslavova 10, Trnava, A, SR
Alesandro Pio Biro (8), Jakub Hečko (8), Alžbeta Izakovičová (8), Daniela Šottníková (8)
15
188 Základná škola s MŠ, Dostojevského ul. 2616/25, Poprad, B, SR
Patrik Ondo (9), Michal Grigľák (9), Ema Blážová (9), Martin Kučera (8)
15
189 Základná škola, Vajanského 35, Piešťany, B, SR
Fillipo Bit (8), Nina Gavláková (8), Dominik Michalka (8), Michaela Nedorostová (8)
15
190 ZŠ s MŠ Angely Merici, Halenárska 45, Trnava, C, SR
Michal Bahna (9), Martin Gregor (9), Tamara Vachanová (9), Paulína Zacharová (9)
15
191 Základná škola R.K., Nádražná 955, Partizánske, SR
Roman Gális (9), Martin Herceg (9), Benedikt Jánošík (9), Ondrej Škorňák (9)
15
192 Cirkevná ZŠ sv. Margity, Námestie slobody 562/1, Púchov, B, SR
Filip Chromek (9), Nina Kutejová (9), Zuzana Loduhová (9), Štefan Sulík (9)
15
193 Základná škola, Duklianska 1, Bánovce nad Bebravou, B, SR
Benjamin Hlocký (8), Filip Koreň (8), Jakub Straňák (8), Daniel Zdychavský (8)
15
194 Základná škola, Duklianska 1, Bánovce nad Bebravou, A, SR
Emma Balážová (9), Lenka Krištofová (9), Katarína Ondrušková (9), Martin Országh (9)
15
195 Základná škola, Hodžova 37, Trenčín, SR
Hana Lišková (9), Samuel Sedláček (9), Nataša Štefkovičová (9), Natália Brodová (9)
15
196 Súkromné gymnázium, Gemerská cesta 1, Lučenec, SR
Samuel Ďuriška (8), Veronika Ďurišová (9), Timur Mede (8), Bruno Suchanský (9)
15
197 Základná škola, Spojová 14, Banská Bystrica, A, SR
Dušan Berko (8), Jakub Kotorík (8), Lea Meszárosová (8), Richard Vladyka (8)
14
198 Základná škola s MŠ, Oravská Jasenica 141, Oravská Jasenica, SR
Adrián Kopta (8), Štefan Laštík (9), Matej Polák (9), Soňa Vrábová (9)
14
199 Spojená škola ZŠsMŠ,ZUŚ, Školská 370/19, Nitrianske Pravno, B, SR
Adrián Gandel (8), Barbora Jamrišková (8), Marek Krebes (9), Marek Smatana (9)
14
200 Základ. škola sv.Jozefa, Pribinova 35, Hlohovec, A, SR
Jozef Kollár (8), Alžbeta Kollárová (9), Andrej Mikuš (9)
14
201 Základná škola s MŠ, Hlavná 804, Podolie, SR
Patrik Gúčik (9), Paulína Gúčiková (9), Filip Ščepko (8), Juraj Strýček (7)
14
202 Základná škola s MŠ, Maurerova 14, Krompachy, SR
Adam Lach (9), Diana Papcunová (9), Adam Števčík (8), Alexandra Uhrínová (9)
14
203 Základná škola, Mierová 1, Strážske, SR
Adam Haluška (9), Vladimír Jančár (8), Lukáš Štefančík (9), Alexandra Turčíková (9)
14
204 Základná škola s MŠ, Motešice 77, Motešice, A, SR
Barbora Zuštinová (8), František Púčik (8), Katarína Richtárechová (8), Kristián Závodský (8)
14
205 Základná škola, Športovcov 372/21, Partizánske, SR
Tamara Kamzíková (9), Johana Fialová (9), Jakub Mekyš (8), Matej Šimčík (8)
14
206 Základná škola s MŠ, E. P. Bárdoša 235/50, Habovka, SR
Viliam Kováč (9), Juraj Jandura (9), Šimon Reguly (9), Miroslav Pilarčík (9)
14
207 Základná škola, Hrnčiarska 2119/1, Zvolen, A, SR
Slavomír Horička (8), Sofia Kohútová (9), Cyril Kuchar (8), Nikoleta Liptáková (9)
14
208 Gymnázium, Alejová 1, Košice-Juh, E, SR
Peter Borták (8), Erika Gregová (8), Zuzana Kudláčová (8), Peter Marušiak (8)
14
209 Základná škola, Ul. čs. brigády 4, Liptovský Mikuláš, A, SR
Igor Lettrich (8), Dávid Švihra (8), Jozef Naništa (9), Adam Sásik (9)
14
210 Spojená škola Novohradská- ZŠ Košická, Košická, Bratislava-Ružinov, D, SR
Adriana Borovská (8), Laura Filková (8), Hana Frimmelová (8), Natália Hanuljaková (8)
14
211 Súkromná základná škola, Slov.národ.povstania 96/3, Nová Dubnica, A, SR
Martin Bačík (7), Oliver Blščák (9), Barbora Hanáková (9), Margaréta Vráblová (7)
14
212 Základná škola, Dubová 1, Bratislava-Staré Mesto, SR
Matej Holárek (9), Martin Leško (9), Michal Přibil (9), Ľubormír Švanyga (9)
14
213 Gymnázium Nitra, Golianova 68, Nitra, A, SR
Andrej Čerňanský (8), Nikola Horniaková (8), Soňa Palumbínyová (8), Alžbeta Žiarovská (8)
14
214 Spojená škola Novohradská- ZŠ Košická, Košická, Bratislava-Ružinov, I, SR
Arne Barilla (7), Filip Guoth (7), Alex Havrila (7), Tomáš Bašťovanský (7)
14
215 Spojená škola, Mierová 134, Svit, A, SR
Dávid Gorlický (9), Renáta Hrušková (9), Adam Kačmarák (9), Laura Mrštinová (9)
14
216 Gymnázium, Kpt. Nálepku 6, Sobrance, B, SR
René Karatník (8), Pavol Michálek (8), Vilma Oklamčáková (8), Ladislav Maxim (8)
14
216 Základná škola, T. J. Moussona 4, Michalovce, SR
Filip Hamadej (8), Richard Macko (9), Nina Semjanová (9), Tamara Timočková (9)
14
218 Základná škola, A. Felcána 4, Hlohovec, B, SR
Pavol Náhlik (9), Filip Prochác (9), Dávid Urminský (9), Tomáš Varga (9)
14
219 Gymnázium Michala Miloslava Hodžu, M. M. Hodžu 860/9, Liptovský Mikuláš, A, SR
Adam Ďurica (9), Katarína Gonšenicová (8), Samuel Belluš (9), Marek Považský (8)
14
220 ZŠ s MŠ Angely Merici, Halenárska 45, Trnava, D, SR
Veronika Dziváková (9), Nina Lanáková (9), Alžbeta Riedlmajerová (9), Viliam Stiller (9)
14
221 Základná škola s MŠ, Udiča 248, Udiča, A, SR
Romana Sirvoňová (9), Martin Matušík (9), Ľudmila Miláková (9), Lukáš Pacek (9)
14
222 ZŠ s MŠ, Školská 311, Spišská Teplica, B, SR
Soňa Baranová (8), Michal Dunaj Jurčo (9), Lenka Kupčová (9), Samuel Pavličko (8)
14
223 Súkromná základná škola pre žiakov so všeobecným intelektovým nadaním, Bajkalská 20, Bratislava, A, SR
Samuel Novák (9), Lukáš Lipka (9), Samuel Kostúr (9), Leonard Mohňanský (9)
14
224 Základná škola, Trenčianske Jastrabie 115, Trenčianske Jastrabie, SR
Sandra Vavrušová (9), Martin Matúš (9), Patrik Sýkora (8), Adela Reháková (8)
14
225 Základná škola, Duklianska 1, Bánovce nad Bebravou, SR
Martina Hanková (9), Michal Krchlík (9), Adam Kiripolský (9), Dominik Madaj (9)
14
226 Gymnázium V. Mihálika Sereď, Kostolná 119/8, Sereď, SR
Klára Ištoková (9), Michal Krivošík (9), Jana Olšová (8), Ema Pretáková (8)
13
227 Gymnázium A. Bernoláka, Lichnerova 69, Senec, B, SR
Alexander Hidveghy (9), Benjamín Kollárik (9), Kristián Porzer (9), Matúš Buček (8)
13
228 Ev. SŠ- Ev. gymnázium J. T, Komenského 10, Liptovský Mikuláš, A, SR
Karol Samuel Babic (8), Laura Vidiečanová (9), Šimon Žaludek (8), Kristína Partelová (9)
13
229 Ev. SŠ- Ev. gymnázium J. T, Komenského 10, Liptovský Mikuláš, B, SR
Tereza Filová (9), Ivana Jančíková (8), Kryštof Janík (8), Andrej Uličný (9)
13
230 Základná škola, Hurbanova 128/25, Stará Turá, SR
Ján Durec (9), Kristián Gregor (9), Adam Kulíšek (9)
13
231 Spojená škola ZŠsMŠ,ZUŚ, Školská 370/19, Nitrianske Pravno, SR
Silvia Goľáková (9), Peter Hideg (9), Adriena Klocová (8), Nina Šujanová (9)
13
232 Základná škola, Moskovská 1, Michalovce, SR
Filip Cicák (9), Dominik Fenin (9), Pavol Kováč (9), Michal Rajňačok (9)
13
233 Základná škola, Zarevúca 18, Ružomberok, SR
Michal Daniel (9), Jakub Ďurdík (9), Tomáš Zaťko (9), Richard Rehánek (9)
13
234 Základ. škola A.Rudnaya, Považany 216, Považany, B, SR
Denis Bachar (9), Karolína Majerníková (7), Adam Malo (8), Adam Ozimák (8)
13
235 Základná škola s MŠ, Motešice 77, Motešice, B, SR
Patrik Laššo (9), Samuel Grundel (9), Peter Bližňák (9), Dominik Vranák (9)
13
236 Základná škola, Janka Palu 2, Nemšová, B, SR
Andrej Bútora (9), Matúš Spurný (9), Simon Bahno (8), Adam Koyš (8)
13
237 Základná škola, Partizánska 6, Bánovce nad Bebravou, SR
Alžbeta Jakalová (9), Natália Malíková (8), Vladimíra Bitarovská (9), Marko Sochora (8)
13
238 Základná škola, Benkova 34, Nitra, C, SR
Martin Lakatoš (8), Adam Pastierik (9), Emanuel Kukučka (8), Maximilián Želonka (9)
13
239 SKŠ-ZŠ sv. Svorada a B., Farská 43, Nitra, A, SR
Daniel Bíroš (9), Adam Križan (9), Filip Križan (9), Martina Vašinová (9)
13
240 Základná škola, Sv. Michala 42, Levice, SR
Ľubor Dianovský (8), Patrik Šabík (7), Filip Štutika (9), Lea Villányiová (9)
13
241 Základná škola, Komenského 13, Sabinov, B, SR
Mário Lipták (9), Patrik Koscelník (9), Lenka Smolková (9), Lukáš Miščík (8)
13
242 Základná škola, P. Mudroňa 3, Martin, SR
Juraj Dostál (9), Ema Prokšová (9), Adela Hrabovská (9), Matej Pančík (9)
13
243 SŠ katol-Gymnázium sv. CaM, Farská ul. 19, Nitra, A, SR
Žofia Farkašová (8), Ján Gajdoš (8), Matej Pavlík (9), Magdaléna Pogáňová (9)
13
244 Súkromné gymnázium pre žiakov so všeobecným intelektovým nadaním CENADA, Majerníkova 60, Bratislava, E, SR
Filip Baxa (8), Andrej Ďurďa (8), Michal Katrlík (8), Adrián Vacula (7)
13
245 Základná škola, Prostějovská 38, Prešov, SR
Matúš Baňas (9), Lukáš Lichvar (9), Gabriela Olšavská (9), Lýdia Veselovská (9)
13
246 SŠ katol-Gymnázium sv. CaM, Farská ul. 19, Nitra, B, SR
Viktória Antalová (9), Zuzana Hroššova (9), Nikola Rafajdusová (9), Martina Šurínová (9)
13
247 Základná škola s MŠ, Ul. Fraňa Kráľa 2086/2, Poprad - Veľká, SR
Tomáš Schuster (9), Matúš Vaverčák (9), Vanesa Hauserová (9), Eva Lukačková (9)
13
248 Základná škola, M. R. Štefánika 30, Hlohovec, A, SR
Nina Botková (8), Lujza Olexová (8), Natália Husárová (8), Matej Korec (9)
13
249 Základná škola s MŠ, Francisciho ulica 832/21, Poprad, SR
Ema Čambalová (9), Filip Šperka (9), Peter Omámik (9), Tomáš Svoboda (9)
13
250 Základná škola, Komenského 2, Svit, B, SR
Martin Kostyšák (9), Norika Krempaská (9), Šimon Porada (9), Matej Handzuš (9)
13
251 Gymnázium J. F. Rimavského, Kláštorská 37, Levoča, B, SR
Tomáš Hasaj (8), Miroslav Nováček (8), Marek Palenčár (8), Radoslav Tarbaj (8)
13
252 Základná škola s MŠ, Andreja Bažíka 20, Zuberec, B, SR
Matej Gonda (8), Erik Klocháň (8), Dominika Motyčáková (9), Peter Vidiečan (8)
13
253 Gymnázium Ľudovíta Štúra, 1. mája 170/2, Trenčín, B, SR
Jakub Večeřa (6), Adam Havier (6), Tomáš Kudláč (6), Marína Anna Štefániková (6)
13
254 Základná škola, Sídl. SNP 1484, Považská Bystrica, SR
Lujza Šurýnová (9), Adam Jaroš (9), Sabina Jarošová (8), Adriana Juríčková (8)
13
255 Základná škola, Školská 1123/29, Bánovce nad Bebravou, A, SR
Dávid Granský (7), Dominik Hrebíček (9), Lucia Lehocká (9), Matúš Pukanec (8)
13
256 Základná škola s MŠ, Jaslovské Bohunice 341, Jaslovské Bohunice, A, SR
Natália Blatnická (8), Pavol Gula (8), Alexandra Hetešová (8), Martina Rapantová (8)
13
257 Základná škola, M. Rázusa 1672/3, Zvolen, B, SR
Ľubomír Kútnik (9), Ema Puškárová (9), Eliška Slúková (9), Samuel Šulek (9)
13
258 Základná škola, Bernolákova 35, Šurany, SR
Samuel Broško (8), Samuel Cvik (8), Jakub Čvirik (8), Samuel Majerčík (8)
13
259 Gymnázium Janka Jesenského, Radlinského 665/2, Bánovce nad Bebravou, A, SR
Emma Filová (8), Tomáš Mazák (8), Filip Milata (8), Nina Urbanová (8)
13
260 Základná škola s MŠ, Pionierska 4, Brezno, A, SR
Veronika Cibuľová (8), Filip Kvietok (8), Miroslav Kochan (8), Terézia Turňová (8)
13
261 Základná škola s MŠ, Kornela Mahra 11, Trnava, B, SR
Matija Kadanec (9), Ondrej Podhorský (9), Kristián Hopjak (8), Jozef Sásik (8)
13
262 Základná škola s MŠ, Dostojevského ul. 2616/25, Poprad, A, SR
Miroslav Cimerman (9), Tamara Dávidová (9), Samuel Hamrák (9), Martin Kručay (9)
13
263 Základná škola sv.D.S., M. M. Hodžu 1732/9, Zvolen, C, SR
Eva Janiczeková (9), Karolína Nosáľová (9), Ema Paľuchová (9), Richard Vančo (9)
13
264 Základná škola, Žiarska 679/13, Liptovský Mikuláš, SR
Lukáš Kaliský (9), Jana Lešňanská (9), Jakub Mindek (9), Henrieta Udvardyová (9)
13
265 ZŠ G.Drozda s MŠ, Chrenovec - Brusno 395, Chrenovec - Brusno, B, SR
Jakub Dobrotka (9), Juraj Lihotský (9), Matej Mikuško (9), Adam Uhrín (9)
13
266 Spojená škola Novohradská- ZŠ Košická, Košická, Bratislava-Ružinov, K, SR
Šimon Bulla (8), Tibor Demko (8), Eduard Ďurkáč (8), Samuel Vaško (8)
13
267 Športové gymnázium J. Herdu Trnava, Jána Bottu 31, Trnava, SR
Júlia Beťková (9), Patrik Drdák (9), Agatha Hudeková (8), Ema Šurinová (8)
12
268 Spoj.šk.sv.J.Bosca-ZŠ, Trenčianska 66/28, Nová Dubnica, A, SR
Maroš Sliepka (9), Andrej Antala (9), Barkáč Ján (9), Čačková Denisa (9)
12
269 ZŠ s MŠ Angely Merici, Halenárska 45, Trnava, B, SR
Peter Ganz (6), David Guniš (6), Lukáš Školár (6), Miroslav Zolvík (6)
12
270 Základná škola J.B., Bakossova 5, Banská Bystrica, SR
Lenka Beňová (9), Simona Haringová (9), Lukáš Kulišiak (9), Tomáš Kulišiak (9)
12
271 Základná škola s MŠ, Krajné 173, Krajné, SR
Jakub Hladík (9), Marek Konečný (9), Lukáš Višňovský (9)
12
272 Základná škola s MŠ, Levočská 53, Harichovce, SR
František Košár (9), Lucia Šajnová (9), Martina Staroňová (7), Elena Zábojníková (7)
12
273 Základná škola s MŠ, Demänovská ulica 408/4A, Liptovský Mikuláš, A, SR
Ján Berník (7), Jakub Hromádka (7), Matej Zubek (9), Adrián Laco (8)
12
274 Základná škola s MŠ, Nové Sady 176, Nové Sady, SR
Oliver Hoffej (9), Matúš Révay (9), Daniela Benďáková (7), Matej Cingel (6)
12
275 ZŠ Apoštola Pavla, Jura Janošku 11, Liptovský Mikuláš, SR
Marek Baláž (8), Tobiáš Hrmo (8), Tomáš Kossuth (7)
12
276 Základná škola, Janka Palu 2, Nemšová, A, SR
Matej Cibula (9), Ivana Kozáková (9), Natália Slabá (9), Jozef Ondrejička (9)
12
277 Základná škola, Jána Švermu 6, Michalovce, A, SR
Matúš Novák (9), Edita Dolobáčová (9), Diana Čačková (8), Peter Frena (8)
12
278 Základná škola s MŠ, Štúrova 276, Bolešov, B, SR
Marek Beno (9), Miroslav Hrdlicka (9), Terezia Kadlecikova (9), Samuel Kral (9)
12
279 Piarist. gymnázium sv. J. Kalazan, Piaristická 6, Nitra, SR
Jozef Magula (8), Lukáš Horka (8), Vladimír Svoboda (9), Tereza Brázdilová (9)
12
280 ZŠ Mansveta Olšovského, Kláštorné nám. 1, Malacky, A, SR
Adam Blažíček (9), Danica Danihelová (9), Jana Ležáková (9), Ján Osadský (9)
12
281 Základná škola s MŠ, Kornela Mahra 11, Trnava, A, SR
Jozef Javorek (9), Juraj Černička (8), Martin Koleňák (8), Valér Zachar (8)
12
282 Základná škola s MŠ, Mútne 224, Mútne, SR
Martin Bjaloň (9), Natália Blažeňáková (9), Jana Kavoňová (9), Marek Kozaňák (9)
12
283 Základná škola, Belehradská 21, Košice-Sídlisko Ťahanovce, B, SR
Júlia Jurčíková (9), Miroslav Pekľanský (9), Radoslav Šterbák (9), Viktor Veterný (9)
12
284 Súkromné gymnázium pre žiakov so všeobecným intelektovým nadaním CENADA, Majerníkova 60, Bratislava, D, SR
Šimon Dančiak (9), Hugo Fečík (9), Emanuel Matyšák (8), Oliver Karvay (9)
12
285 Základná škola s MŠ, Slovenská Ves 313, Slovenská Ves, SR
Dávid Kolumber (9), Andrej Hozza (9), Bronislava Gurková (8), Silvester Vida (8)
12
286 Základná škola, Brezová 19, Piešťany, A, SR
Martin Benka (9), Jakub Mlynár (9), Lukáš Mojžiš (9), Vanda Valovičová (9)
12
287 Základná škola s MŠ, Nám.Slov.uč.tovarišstva15, Trnava, D, SR
David Babiš (9), Maximilián Čapek (9), Lukáš Kudláč (9), Lukáš Košina (9)
12
288 Spojená škola Novohradská- ZŠ Košická, Košická, Bratislava-Ružinov, B, SR
Ema Buzgová (7), Miriam Haverlíková (7), Zuzana Hudecová (7), Damia Isabel Jakusová (7)
12
289 ZŠ s MŠ Angely Merici, Halenárska 45, Trnava, E, SR
Adelka Áčová (8), Marek Ganz (8), Henrich Huraj (8), Lukáš Medovič (8)
12
290 Základná škola s MŠ, Bananská 46, Banka, SR
Damián Dalibor Kusovský (8), Natália Bednáriková (9), Sára Petláková (8), Tatiana Trakalová (8)
12
291 Základná škola s MŠ, Vančurova 38, Trnava, A, SR
Marcel Hrebíček (9), Samuel Dutka (9), Daniel Hruška (8), Dominik Kovačócy (8)
12
292 Základná škola, SNP 587/4, Kanianka, B, SR
Andrej Ambróz (9), Sebastián Konečný (9), Alžbeta Tadialová (9), Tamara Znamenáková (9)
12
293 Gymnázium Angeli Merici Trnava, Hviezdoslavova 10, Trnava, C, SR
Jakub Hečko (8), Erika Miklovičová (8), Terézia Očenášová (8), Oliver Svrček (8)
12
294 Gymnázium, Komenského 13, Lipany, A, SR
Branislav Alexachin (8), Dragan Peter Klena (8), Martin Kovaľ (8), Tomáš Miženko (8)
12
295 Spojená škola sv. Vincentade Paul, Bachova 4, Bratislava, SR
Anna Kurucová (9), Jakub Vrábel (9), Milan Poláček (9), Ján Šály (9)
12
296 Spojená škola Novohradská- ZŠ Košická, Košická, Bratislava-Ružinov, A, SR
Miroslava Kaliňáková (7), Alžbeta Kováčová (7), Katarína Martinkovičová (7), Eliška Katarína Svetlanská (7)
12
297 Súkromné gymnázium pre žiakov so všeobecným intelektovým nadaním CENADA, Majerníkova 60, Bratislava, B, SR
Jerguš Rybiansky (7), Jakub Janáč (7), Alena Straube (7), Dávid Strážovský (7)
12
298 Základná škola, Ul. 17. novembra 31, Sabinov, A, SR
Olívia Lukáčová (9), Bianka Mišková (9), Barbora Oboňová (9), Lukáš Škovran (9)
12
299 Základná škola, Bajkalská 29, Prešov, A, SR
Maroš Petrík (9), Jakub Kmec (9), Ema Šintalová (8), Liana Michaliková (8)
12
300 Gymnázium Nitra, Golianova 68, Nitra, B, SR
Adam Tkáč (8), Oliver Grofčík (8), Chris Hrušovský (8), Anna Dukesová (8)
12
301 Cirkevná základná škola, Volgogradská 2, Michalovce, SR
Gregor Bugri (8), Daniel Dzurjo (9), Jakub Pajonk (8), Matej Senaj (9)
12
302 Základná škola, M. R. Štefánika 30, Hlohovec, B, SR
Timea Barek (9), Tomáš Repka (8), Adrián Pavlovič (9), Monika Szemenyeiová (9)
12
303 ZŠ sv. Vojtecha, Levická 903, Vráble, SR
Michal Repka (9), Katarína Repková (8), Martin Bako (8), Adam Buday (7)
12
304 Spoj.šk.sv.J.Bosca-ZŠ, Trenčianska 66/28, Nová Dubnica, B, SR
Karolína Rajcová (9), Gabriela Fuleková (9), František Kula (9), Peter Cicoň (9)
12
305 Základná škola, SNP 587/4, Kanianka, SR
Lucia Balážová (8), Lucia Bieliková (8), Natália Daumerová (8), Tajana Jalová (8)
12
306 Základná škola s MŠ, Nám.Slov.uč.tovarišstva15, Trnava, C, SR
Matej Demovič (9), Jakub Kalamár (9), Timotej Kostolanský (9), Patrik Kučera (9)
12
307 SKŠ-ZŠ sv. Svorada a B., Farská 43, Nitra, B, SR
Juraj Bíro (9), Timotej Calek (9), Michal Hutira (9), Marek Štrpka (9)
12
308 Základná škola, Jána Švermu 6, Michalovce, B, SR
Tomáš Mihálik (8), Branislav Mindžák (8), Ondrej Belej (9), Vladimír Borek (9)
12
309 Základná škola, Benkova 34, Nitra, B, SR
Matej Marták (9), Mário Martiš (9), Nina Spielmanová (9), Jakub Štang (9)
11
310 1. súkromné gymnázium v Bratislave, Bajkalská 20, Bratislava, A, SR
Marianna Hlavačková (9), Karolína Mikušková (9), Lucia Ondrejková (9), Tamara Zvolenská (9)
11
311 Základná škola, Školská 14, Slovenská Ľupča, SR
Hana Chriašteľová (8), Dorota Dzúriková (8), Timea Matiášová (8), Nella Soláriková (8)
11
312 Gymnázium, Komenského 2/1074, Partizánske, SR
Samuel Petrík (9), Karolína Kročilová (9), Vladimír Karásek (8), Martin Minarovič (8)
11
313 Základná škola, Októbrová 16, Valaská, SR
Matúš Baláž (8), Lenka Medveďová (8), Radoslava Rafajová (8), Alica Švejkovská (8)
11
314 Základná škola, Komenského 13, Sabinov, A, SR
Vanessa Cisková (8), Adam Majdák (8), Jakub Repaský (9), Benjamín Ružbarský (9)
11
315 Základná škola s MŠ, Ivana Krasku 29, Trnava-Modranka, A, SR
Terézia Čigášová (8), Marianna Váleková (9), Allan Kohút (9), Marek Rakús (8)
11
316 Evanjelická SŠ-EZŠ, M.R.Štefánika 17, Martin, A, SR
Anna Malá (8), Emma Bočová (8), Terézia Kacianová (8), Vincent Talapka (8)
11
317 Gymnázium, Párovská 1, Nitra, F, SR
Martin Drlík (7), Ondrej Knižat (7), Samuel Koprda (7), Adam Mika (7)
11
318 ZŠ Jozefa Horáka, P. Dobšinského 17, Banská Štiavnica, A, SR
Martin Bačo (8), Daniela Kašiarová (8), Barbora Murgačová (8), Miroslav Vančo (8)
11
319 Základná škola, Kukučínova 480/6, Detva, B, SR
Ema Melichová (8), Jaroslav Suja (9), Karolína Chalupská (8), Samuel Halaj (8)
11
320 Základná škola R.Jašíka, Obuvnícka 432/23, Partizánske, SR
Zuzana Mozolová (9), Martina Rybárová (9), Damián Drlička (8), Ľubomír Ligocký (8)
11
321 Základná škola s MŠ, Kľačany 263, Kľačany, SR
Erik Daniš (8), Martin Kašák (9), Martin Klištinec (9)
11
322 Základ. škola sv.Jozefa, Pribinova 35, Hlohovec, B, SR
Norbert Ištok (9), Zuzana Jurčacková (9), Terézia Střelcová (8), Dominik Žažo (8)
11
323 Základná škola sv.D.S., M. M. Hodžu 1732/9, Zvolen, B, SR
Ľudmila Bauková (9), Matej Jarábek (9), Lukáš Schieber (9), Anabela Trusková (9)
11
324 Základná škola, Jána Bottu 27, Trnava, SR
Zuzana Gajdošová (9), Soňa Kadlicová (9), Natália Moncmanova (9), Pavlína Némová (9)
11
325 Základná škola s MŠ, Nová Doba 482, Nižná, B, SR
Šárka Deganová (9), Nina Hurajová (9), Andrej Kubica (8), Miloš Stroka (7)
11
326 Gymnázium A. Bernoláka, Lichnerova 69, Senec, A, SR
Dalibor Batěk (9), Jakub Doboš (8), Roman Hervay (9), Robert Nemeček (8)
11
327 ZŠ Mansveta Olšovského, Kláštorné nám. 1, Malacky, C, SR
Samuel Ballek (9), Juraj Hušek (9), Adela Šteffeková (9), Jakub Vozár (9)
11
328 Gymnázium, Ul. 1. mája 905, Púchov, A, SR
Mário Hanták (8), Marián Harnádek (8), Boris Janík (8), Samuel Tarabus (8)
11
329 Základná škola, Belehradská 21, Košice-Sídlisko Ťahanovce, A, SR
Matej Demjanovič (8), Adrián Nagy (8), Martin Palkov (8), Karolína Volková (8)
11
330 Základná škola, P. Dobšinského 746/5, Prievidza, SR
Juraj Halaška (8), Dominik Hrubina (8), Matúš Kováč (8), Martin Zuskin (8)
11
331 Základná škola, Budkovce 355, Budkovce, SR
Ema Bajužíková (8), Ján Tačár (9), Filip Kmec (9), Pavol Vaľo (8)
11
332 Gymnázium, Komenského 13, Lipany, B, SR
Matúš Hendrichovský (9), Ema Ivanová (9), Adam Mochňák (9), Klára Marhevková (7)
11
333 Základná škola sv.D.S., M. M. Hodžu 1732/9, Zvolen, D, SR
Štefan Bartko (9), Matúš Bečkei (8), Samuel Kašša (8), Jakub Vician (8)
11
334 Gymnázium Ľudovíta Štúra, 1. mája 170/2, Trenčín, SR
Karolína Kališová (7), Tiara Krajčiová (7), Alexandra Kudláčová (7), Simona Šimočková (7)
10
335 ZŠ Mansveta Olšovského, Kláštorné nám. 1, Malacky, B, SR
Jakub Jileček (8), Rebeka Kubinská (8), Adam Oreský (8), Michal Raček (8)
10
336 Základná škola, A. Felcána 4, Hlohovec, A, SR
Samuel Ballay (8), Andrej Rožnovják (8), Tomáš Miklovič (7), Adrián Manduch (7)
10
337 Súkromná základná škola, Námestie slobody 100, Sabinov, B, SR
Branislav Stanko (8), Klaudia Genčurová (8), Viktória Kravcová (8), Lucia Olejárová (8)
10
338 Základná škola s MŠ, Máj.povst.čes.ľudu 35, Brezno, SR
Denisa Šperková (9), Denis Dianiška (9), Andrej Krištof (9), Nikola Gašperíková (9)
10
339 Základná škola s MŠ, Hradná 342, Liptovský Hrádok, A, SR
Adela Glavová (9), Dávid Ilčák (9), Leonard Šlosár (9), Laura Štepitová (9)
10
340 Základná škola, Školská ulica 301/16, Turňa nad Bodvou, SR
Csilla Üvegesová (8), Kristián Kránitz (8), Melisa Molnárová (9), Eduard Demko (9)
10
341 Základná škola s MŠ, Vančurova 38, Trnava, B, SR
Matej Kuchárek (9), Katarína Masareová (9), Martin Boor (9), Marek Chovan (9)
10
342 Súkromná základná škola, Slov.národ.povstania 96/3, Nová Dubnica, B, SR
Timotej Englman (9), Júlie James (9), Maxim Miško (9), Jana Šošovičková (7)
10
343 Základná škola, Novomeského 11, Trenčín, SR
Nikolas Blahušiak (9), Oliver Bobošík (9), Milan Hricko (8), Filip Uličný (8)
10
344 Základná škola, Školská 56/9, Oslany, SR
Veronika Halvoníková (9), Tomáš Seidl (9), Bibiana Barkocziová (9), Patrik Tancoš (9)
9
345 Súkromná základná škola, Ružová 14, Banská Bystrica, B, SR
Martin Šípka (8), Samuel Cobbold (8), Terazia Bizoňová (8), Miriama Račanská (8)
9
346 Základná škola s MŠ, Hradná 342, Liptovský Hrádok, B, SR
Katarína Čupková (9), Natália Fronková (9), Monika Zahradníková (9), Sarah Strapoňová (9)
9
347 Evanjelická SŠ-EZŠ, M.R.Štefánika 17, Martin, B, SR
Michal Chalupka (8), Alexej Halás (9), Michal Kisel (8), Lucia Zigová (9)
9
348 Gymnázium Ľ. J. Šuleka Komárno, Pohraničná 10, Komárno, B, SR
František Kajan (7), Peter Hóka (7), Mikuláš Kiniorski (8), Bálint Janik (8)
9
349 Gymnázium Ľudovíta Štúra, Hronská 1467/3, Zvolen, SR
Ema Chamulová (7), Benjamín Androvič (7), Yevhenii Vozniuk (7), Michal Výboh (7)
9
350 Súkromná základná škola, Námestie slobody 100, Sabinov, A, SR
Terézia Baňasová (9), Adriana Farkašová (9), Tamara Karaffová (9), Ľuboš Pagurko (9)
9
351 Základná škola s MŠ, Osloboditeľov 9, Červeník, SR
Adam Benček (8), Martin Kováčik (8), Patrik Tomka (8), Róbert Urminský (8)
9
352 Základná škola, J. Stampayho 928/76, Gbelce, SR
Sebastián Ciganyecz (9), Laura Nagyová (9), Rebeka Rigová (9), Zoé Clarissa Szép (9)
9
353 Súkromná základná škola FUTURUM, Na dolinách 27, Trenčín, SR
Tomáš Ambrozai (7), Natália Noémi Gódány (8), Klára Komorovská (7), Maximo Vicente (8)
9
354 Základná škola, Kvačany 227, Kvačany, SR
Erika Kunová (9), Petra Petlušová (9), Timotej Kojš (9), Filip Štefka (9)
9
355 Základná škola s MŠ, Nám.Slov.uč.tovarišstva15, Trnava, A, SR
Daniela Dundeková (9), Diana Gažovičová (9), Paulína Januščáková (9), Nelly Mičová (9)
8
356 Súkromná základná škola, Dneperská 1, Košice-Nad jazerom, SR
Dávid Pundžák (8), Miriam Melišová - Čugová (8), Dominika Pavúková (8), Dana Semancová (8)
8
357 Základná škola, Komenského 2, Svit, A, SR
Peter Marušinec (9), Filip Floriančič (9), Juraj Hurčala (9), Jaroslav Mervart (9)
8
358 Základná škola, Školská 4, Vrbové, SR
Matúš Brazina (8), René Križák (8), Monika Raganová (9), Ninka Trtúšeková (9)
8
359 Gymnázium a Osemročné gymnázium, Trebišovská 12, Košice-Západ, B, SR
Emma Andelová (8), Alexandra Ivasenková (8), Martin Košťál (8), Jean Alex Schablik (8)
8
360 ZŠ G.Drozda s MŠ, Chrenovec - Brusno 395, Chrenovec - Brusno, A, SR
Kristína Podolcová (8), Marek Dúbravka (8), Eduard Trgiňa (8), Lukáš Podolec (8)
8
361 Základ. škola A.Rudnaya, Považany 216, Považany, A, SR
Adam Čavojský (7), Laura Majerníková (8), Teodor Turkovič (9), Kristína Vatrtová (8)
8
362 Gymnázium Topoľčany, 17. novembra 1180/16, Topoľčany, SR
Alex Dobrovič (9), Aneta Milatová (9), Martin Michalides (9), Juraj Szabo (9)
8
363 Základná škola, Školská 1123/29, Bánovce nad Bebravou, B, SR
Michal Mikuš (9), Tomáš Janega (9), Michal Hanzlík (9), Lenka Kolenová (9)
8
364 Základná škola, Ul. čs. brigády 4, Liptovský Mikuláš, B, SR
Katarína Droppová (8), Aneta Kraščenová (9), Barbora Salanciová (8), Melánia Göcsová (9)
8
365 Základná škola, Slobody 2, Poltár, B, SR
Vivien Balogová (9), Janka Semeráková (8), Ivona Rončáková (8), Jaroslav Skýpala (9)
8
366 Základná škola, Malinovského 1160/31, Partizánske, B, SR
Matúš Bodocký (8), Milan Karvay (9), Veronika Rybanská (9), Andrej Vaňo (8)
7
367 Základná škola, Energetikov 242/39, Prievidza, B, SR
Martin Dubina (9), Maroš Kliniec (9), Peter Murko (9), Pavol Murko (9)
7
368 ZŠ kráľa Svätopluka, Dražovská 6, Nitra, A, SR
Johanka Janegová (7), Emma Kováčová (7), Karin Švecová (7), Natália Verešová (7)
7
369 Základná škola, Angyalova ulica 401/26, Kremnica, SR
Anna-Mária Antonyová (8), Samuel Kanala (8), Martin Slanina (8), Paula Petríková (8)
7
370 Základná škola, Malinovského 1160/31, Partizánske, A, SR
Laura Beláková (8), Mykhailo Fesenko (9), Šimon Hlbočan (9), Ivona Koreňová (8)
7
371 Základná škola s MŠ, Nám.Slov.uč.tovarišstva15, Trnava, B, SR
Adam Angst (9), Marek Cuninka (9), René Počuch (9), Sebastián Puchel (9)
7
372 Gymnázium, Párovská 1, Nitra, E, SR
Ema Gabriela Jantošková (7), Matúš Královič (7), Matej Rapavý (7), Šimon Tóth (7)
7
373 ZŠ s MŠ Angely Merici, Halenárska 45, Trnava, A, SR
Sára Danihelová (9), Nikolas Drobný (9), Laura Jedličková (9), Martin Lešš (9)
7
374 Základná škola s MŠ, Kátlovce 195, Kátlovce, SR
Šimon Ondrejkovič (8), Adam Ušák (8), Ema Matuškovičová (7), Ronald Martin Verman (7)
6
375 Gymnázium Janka Jesenského, Radlinského 665/2, Bánovce nad Bebravou, SR
Ignác Balla (8), Samuel Kluvánek (8), Nataša Kováčová (8), Peter Šuchter (8)
5
376 Základná škola, Jánošovka, Školská 511/2, Čierny Balog, SR
Soňa Kupcová (9), Ján Kupec (9), Vanesa Melicherová (9), Janka Štulrajterová (9)
5
377 Základná škola s MŠ, Štúrova 276, Bolešov, A, SR
Marianna Chytilova (8), Damian Hauk (8), Dominik Kubascik (8), Ivan Rajnicek (8)
5
378 ZŠ kráľa Svätopluka, Dražovská 6, Nitra, B, SR
Matúš Kmeťo (8), Jakub Kollár (7), Andrej Lobodáš (8), Matúš Privalinec (8)
4
379 Gymnázium Ľ. J. Šuleka Komárno, Pohraničná 10, Komárno, A, SR
Judith Sylvia Dobai (7), Viktória Holderiková (7), Leoni Martonošiová (7), Emma Odorová (7)
4