Výsledky Náboja 2017
Na základe Rozhodnutia Ministra školstva, vedy, výskumu a športu z 23. októbra 2020 dochádza k prerušeniu prezenčnej formy výučby na 2. stupni základných škôl a stredných školách do odvolania. Náboj Junior je preto v školskom roku 2020/2021 zrušený. Budeme sa na vás tešiť v novembri 2021!

Výsledky Náboja 2017, , Slovensko, Bratislava


ŠkolaBody
1 Gymnázium, Grösslingová 18, Bratislava, A, SR
Viktor Balan (9), Jozef Mičáň (9), Pavol Pivko (9), Tomáš Barančok (9)
39
2 Súkromné gymnázium pre žiakov so všeobecným intelektovým nadaním CENADA, Majerníkova 60, Bratislava, C, SR
Dávid Gžib (9), Ella Miriam Mišovcová (9), Radovan Jakub Horák (9), Daniel Teplan (9)
35
3 Spojená škola Novohradská- ZŠ Košická, Košická, Bratislava-Ružinov, F, SR
Richard Brežák (9), Matej Gurňák (9), Matej Haverlík (9), Dang Huy Minh (9)
34
4 Spojená škola Novohradská- ZŠ Košická, Košická, Bratislava-Ružinov, H, SR
Alex Diko (8), Martin Štěpánek (8), Peter Rajský (8), Erik Tóth (8)
29
5 Spojená škola Novohradská- ZŠ Košická, Košická, Bratislava-Ružinov, G, SR
Karolína Jediná (9), Eva Dingová (9), Ján Kapko (9), Martin Tvarožek (9)
28
6 Škola pre mimoriadne nadané deti a gymnázium, Skalická 1, Bratislava, B, SR
Matúš Hladký (9), Viktória Nguyenová (9), Jakub Kmeť (9), Tomáš Zatroch (9)
27
7 Gymnázium, Bilíkova 24, Bratislava, B, SR
Ivan Korbíni (9), Richard Čerňanský (9), Ondrej Kožányi (9), Dominik Zaťovič (9)
25
8 Gymnázium, Grösslingová 18, Bratislava, B, SR
Martin Belluš (8), Matej Repa (8), Viktor Imrišek (8), Martin Kips (8)
24
9 Škola pre mimoriadne nadané deti a gymnázium, Skalická 1, Bratislava, C, SR
Max Ágh (8), Adrián Vallášek (8), Martin Tomeš (8), Matej Zigo (8)
23
10 Spojená škola Novohradská- ZŠ Košická, Košická, Bratislava-Ružinov, E, SR
Jakub Chreno (9), Jana Pešková (9), Lea Gréta Jajcajová (9), Martin Uhlík (9)
23
11 Škola pre mimoriadne nadané deti a gymnázium, Skalická 1, Bratislava, A, SR
Nela Ďanovská (9), Jakub Drobný (9), Matúš Molčan (9), Jakub Skaloš (9)
23
12 Súkromná základná škola pre žiakov so všeobecným intelektovým nadaním, Bajkalská 20, Bratislava, B, SR
Branislav Hitzinger (9), Tomáš Holič (9), Laura Isabel Lešová (9), Ondrej Trnka (9)
21
13 Spojená škola Novohradská- ZŠ Košická, Košická, Bratislava-Ružinov, J, SR
Adam Gergely (7), Gregor Kriváň (7), Martin Lukáčik (7), Roman Pecha (7)
20
14 Gymnázium, Bilíkova 24, Bratislava, A, SR
Matej Blahút (9), Lukáš Urban (9), Matúš Rippa (9), Maroš Uváček (9)
20
15 Gymnázium Svätej Uršule, Nedbalova 6, Bratislava, SR
Jano Zuo (9), Gabriel Kožuch (9), Mikuláš Zeleňák (9), Benjamín Nížnik (9)
19
16 Súkromné gymnázium pre žiakov so všeobecným intelektovým nadaním CENADA, Majerníkova 60, Bratislava, A, SR
Jakub Šošovička (8), Šimon Šeleng (8), Daniel Buchta (8), Peter Steltenpohl (8)
17
17 Spojená škola Novohradská- ZŠ Košická, Košická, Bratislava-Ružinov, C, SR
Richard Bezák (8), Adam Meľko (8), Matej Petrovič (8), Anton Vojtko (8)
17
18 Základná škola, Tupolevova 20, Bratislava-Petržalka, SR
Jakub Valentík (8), Michal Varšányi (8), Branislav Reimann (9), Tomáš Varga (9)
16
19 Základná škola, Hlboká cesta 4, Bratislava-Staré Mesto, SR
Jakub Ďurko (9), Lukáš Katona (9), Patrik Vajgel (9), Martin Semris (9)
16
20 Základná škola, Rajčianska 3, Bratislava-Vrakuňa, SR
Lukáš Jarábek (8), Ján Kocián (9), Jakub Kováč (8), Peter Vlašič (8)
15
21 1. súkromné gymnázium v Bratislave, Bajkalská 20, Bratislava, B, SR
Tereza Juríčková (9), Luisa Ličková (9), Nina Nevláčilová (9), Michal Vladimír Lupták (9)
15
22 Gymnázium F. Garcia Lorcu, Hronská 3, Bratislava, A, SR
Klára Selešová (8), Matej Kováč (8), Samuel Kotásek (8), Lucia Kvasničková (9)
15
23 Gymnázium F. Garcia Lorcu, Hronská 3, Bratislava, B, SR
Ksenija Djordjević (9), Patrik Lóci (9), Sára Poláková (9), Sofia Pussová (9)
15
24 Spojená škola Novohradská- ZŠ Košická, Košická, Bratislava-Ružinov, D, SR
Adriana Borovská (8), Laura Filková (8), Hana Frimmelová (8), Natália Hanuljaková (8)
14
25 Základná škola, Dubová 1, Bratislava-Staré Mesto, SR
Matej Holárek (9), Martin Leško (9), Michal Přibil (9), Ľubormír Švanyga (9)
14
26 Spojená škola Novohradská- ZŠ Košická, Košická, Bratislava-Ružinov, I, SR
Arne Barilla (7), Filip Guoth (7), Alex Havrila (7), Tomáš Bašťovanský (7)
14
27 Súkromná základná škola pre žiakov so všeobecným intelektovým nadaním, Bajkalská 20, Bratislava, A, SR
Samuel Novák (9), Lukáš Lipka (9), Samuel Kostúr (9), Leonard Mohňanský (9)
14
28 Gymnázium A. Bernoláka, Lichnerova 69, Senec, B, SR
Alexander Hidveghy (9), Benjamín Kollárik (9), Kristián Porzer (9), Matúš Buček (8)
13
29 Súkromné gymnázium pre žiakov so všeobecným intelektovým nadaním CENADA, Majerníkova 60, Bratislava, E, SR
Filip Baxa (8), Andrej Ďurďa (8), Michal Katrlík (8), Adrián Vacula (7)
13
30 Spojená škola Novohradská- ZŠ Košická, Košická, Bratislava-Ružinov, K, SR
Šimon Bulla (8), Tibor Demko (8), Eduard Ďurkáč (8), Samuel Vaško (8)
13
31 ZŠ Mansveta Olšovského, Kláštorné nám. 1, Malacky, A, SR
Adam Blažíček (9), Danica Danihelová (9), Jana Ležáková (9), Ján Osadský (9)
12
32 Súkromné gymnázium pre žiakov so všeobecným intelektovým nadaním CENADA, Majerníkova 60, Bratislava, D, SR
Šimon Dančiak (9), Hugo Fečík (9), Emanuel Matyšák (8), Oliver Karvay (9)
12
33 Spojená škola Novohradská- ZŠ Košická, Košická, Bratislava-Ružinov, B, SR
Ema Buzgová (7), Miriam Haverlíková (7), Zuzana Hudecová (7), Damia Isabel Jakusová (7)
12
34 Spojená škola sv. Vincentade Paul, Bachova 4, Bratislava, SR
Anna Kurucová (9), Jakub Vrábel (9), Milan Poláček (9), Ján Šály (9)
12
35 Spojená škola Novohradská- ZŠ Košická, Košická, Bratislava-Ružinov, A, SR
Miroslava Kaliňáková (7), Alžbeta Kováčová (7), Katarína Martinkovičová (7), Eliška Katarína Svetlanská (7)
12
36 Súkromné gymnázium pre žiakov so všeobecným intelektovým nadaním CENADA, Majerníkova 60, Bratislava, B, SR
Jerguš Rybiansky (7), Jakub Janáč (7), Alena Straube (7), Dávid Strážovský (7)
12
37 1. súkromné gymnázium v Bratislave, Bajkalská 20, Bratislava, A, SR
Marianna Hlavačková (9), Karolína Mikušková (9), Lucia Ondrejková (9), Tamara Zvolenská (9)
11
38 Gymnázium A. Bernoláka, Lichnerova 69, Senec, A, SR
Dalibor Batěk (9), Jakub Doboš (8), Roman Hervay (9), Robert Nemeček (8)
11
39 ZŠ Mansveta Olšovského, Kláštorné nám. 1, Malacky, C, SR
Samuel Ballek (9), Juraj Hušek (9), Adela Šteffeková (9), Jakub Vozár (9)
11
40 ZŠ Mansveta Olšovského, Kláštorné nám. 1, Malacky, B, SR
Jakub Jileček (8), Rebeka Kubinská (8), Adam Oreský (8), Michal Raček (8)
10