Výsledky Náboja 2017
Na základe Rozhodnutia Ministra školstva, vedy, výskumu a športu z 23. októbra 2020 dochádza k prerušeniu prezenčnej formy výučby na 2. stupni základných škôl a stredných školách do odvolania. Náboj Junior je preto v školskom roku 2020/2021 zrušený. Budeme sa na vás tešiť v novembri 2021!

Výsledky Náboja 2017, , Slovensko, Košice


ŠkolaBody
1 Základná škola, Krosnianska 4, Košice-Dargov. hrdinov, A, SR
Adam Čabrák (9), Samuel Elischer (9), Matúš Masrna (9), Erik Novák (9)
33
2 Základná škola, Krosnianska 4, Košice-Dargov. hrdinov, B, SR
Adam Garafa (9), Jaroslav Birka (9), Matúš Vysoký (9), Matúš Bucher (9)
32
3 Gymnázium, Alejová 1, Košice-Juh, B, SR
Lukáš Behun (9), Filip Brutovský (9), Radoslav Jochman (9), Ondrej Ovčar (9)
31
4 Gymnázium, Alejová 1, Košice-Juh, A, SR
Simona Gibalová (9), Filip Baltovič (9), Jakub Mičko (9), Bohuš Líška (9)
29
5 Gymnázium, Alejová 1, Košice-Juh, C, SR
Eduard Fekete (8), Jakub Ľuptáčik (8), Tomáš Proks (8), Matej Vasky (8)
20
6 Gymnázium a Osemročné gymnázium, Trebišovská 12, Košice-Západ, A, SR
Adam Črep (9), Marek Čontofalský (9), Alexandra Mullerová (9), Daniel Šoltýs (9)
18
7 Základná škola, Nám. L. Novomeského 2, Košice-Staré Mesto, SR
Matej Grofčík (9), Štefan Lisík (9), Martin Varga (9), Richard Sokol (9)
16
8 Základná škola, Janigova 2, Košice-Sídlisko KVP, SR
Ester Kolárovská (7), Natália Nováková (7), Maroš Kováč (8), Patrik Varhoľák (9)
16
9 Gymnázium, Alejová 1, Košice-Juh, D, SR
Samuel Janták (8), Michal Líško (8), Adam Póša (8), Veronika Nemjová (8)
15
10 Základná škola, Požiarnická 3, Košice-Juh, SR
Patrik Bogno (9), Martin Hlavatý (9), Samuel Kubáni (8), Patrícia Zeťáková (9)
15
11 Základná škola s MŠ, Maurerova 14, Krompachy, SR
Adam Lach (9), Diana Papcunová (9), Adam Števčík (8), Alexandra Uhrínová (9)
14
12 Gymnázium, Alejová 1, Košice-Juh, E, SR
Peter Borták (8), Erika Gregová (8), Zuzana Kudláčová (8), Peter Marušiak (8)
14
13 Základná škola, Belehradská 21, Košice-Sídlisko Ťahanovce, B, SR
Júlia Jurčíková (9), Miroslav Pekľanský (9), Radoslav Šterbák (9), Viktor Veterný (9)
12
14 Základná škola, Belehradská 21, Košice-Sídlisko Ťahanovce, A, SR
Matej Demjanovič (8), Adrián Nagy (8), Martin Palkov (8), Karolína Volková (8)
11
15 Základná škola, Školská ulica 301/16, Turňa nad Bodvou, SR
Csilla Üvegesová (8), Kristián Kránitz (8), Melisa Molnárová (9), Eduard Demko (9)
10
16 Súkromná základná škola, Dneperská 1, Košice-Nad jazerom, SR
Dávid Pundžák (8), Miriam Melišová - Čugová (8), Dominika Pavúková (8), Dana Semancová (8)
8
17 Gymnázium a Osemročné gymnázium, Trebišovská 12, Košice-Západ, B, SR
Emma Andelová (8), Alexandra Ivasenková (8), Martin Košťál (8), Jean Alex Schablik (8)
8