Výsledky Náboja 2017
Na základe Rozhodnutia Ministra školstva, vedy, výskumu a športu z 23. októbra 2020 dochádza k prerušeniu prezenčnej formy výučby na 2. stupni základných škôl a stredných školách do odvolania. Náboj Junior je preto v školskom roku 2020/2021 zrušený. Budeme sa na vás tešiť v novembri 2021!

Výsledky Náboja 2017, , Slovensko, Zvolen


ŠkolaBody
1 Základná škola, M. Rázusa 1672/3, Zvolen, A, SR
Adrián Považan (9), Rastislav Fides (9), Matej Siheľský (8), Milan Schmidt (8)
21
2 Základná škola, Petra Jilemnického 1035/2, Zvolen, A, SR
Nikolas Ján Hamarik (8), Natália Drottnerová (8), Michal Švec (8), Jakub Škurla (9)
16
3 ZŠ Jozefa Horáka, P. Dobšinského 17, Banská Štiavnica, B, SR
Júlia Balážová (9), Emma Baranyaiová (9), Ema Dunová (9), Dana Žemberová (9)
16
4 Základná škola sv.D.S., M. M. Hodžu 1732/9, Zvolen, A, SR
Peter Bernáth (8), Ferdinand Gombkoto (8), Sebastián Mozola (8), Barbora Turanská (8)
16
5 Základná škola, Petra Jilemnického 1035/2, Zvolen, B, SR
Hana Sujová (9), Viviána Hamariková (9), Lucia Kováčová (9), Alexandra Poliačiková (9)
15
6 Základná škola, Hrnčiarska 2119/1, Zvolen, B, SR
Jakub Bielek (9), Samuel Danada (8), Laura Lašková (9), Svetozár Ukrop (8)
15
7 Spojená škola - ZŠ s MŠ, Ľ. Štúra 155, Dudince, SR
Štefan Foltán (9), Tomáš Páterek (9), Timur Riečan (9), Marián Vanovský (9)
15
8 Základná škola, Kukučínova 480/6, Detva, A, SR
Jozef Krnáč (9), Ján Bystriansky (8), Milan Sarvaš (9), František Becher (8)
15
9 Základná škola, Hrnčiarska 2119/1, Zvolen, A, SR
Slavomír Horička (8), Sofia Kohútová (9), Cyril Kuchar (8), Nikoleta Liptáková (9)
14
10 Základná škola, M. Rázusa 1672/3, Zvolen, B, SR
Ľubomír Kútnik (9), Ema Puškárová (9), Eliška Slúková (9), Samuel Šulek (9)
13
11 Základná škola sv.D.S., M. M. Hodžu 1732/9, Zvolen, C, SR
Eva Janiczeková (9), Karolína Nosáľová (9), Ema Paľuchová (9), Richard Vančo (9)
13
12 ZŠ Jozefa Horáka, P. Dobšinského 17, Banská Štiavnica, A, SR
Martin Bačo (8), Daniela Kašiarová (8), Barbora Murgačová (8), Miroslav Vančo (8)
11
13 Základná škola, Kukučínova 480/6, Detva, B, SR
Ema Melichová (8), Jaroslav Suja (9), Karolína Chalupská (8), Samuel Halaj (8)
11
14 Základná škola sv.D.S., M. M. Hodžu 1732/9, Zvolen, B, SR
Ľudmila Bauková (9), Matej Jarábek (9), Lukáš Schieber (9), Anabela Trusková (9)
11
15 Základná škola sv.D.S., M. M. Hodžu 1732/9, Zvolen, D, SR
Štefan Bartko (9), Matúš Bečkei (8), Samuel Kašša (8), Jakub Vician (8)
11
16 Gymnázium Ľudovíta Štúra, Hronská 1467/3, Zvolen, SR
Ema Chamulová (7), Benjamín Androvič (7), Yevhenii Vozniuk (7), Michal Výboh (7)
9
17 Základná škola, Angyalova ulica 401/26, Kremnica, SR
Anna-Mária Antonyová (8), Samuel Kanala (8), Martin Slanina (8), Paula Petríková (8)
7