Wyniki Náboja 2018
Ze względu na ograniczenia rządowe związane z pandemią koronawirusa w roku szkolnym 2020/2021 konkurs Náboj Junior został odwołany. Z niecierpliwością czekamy na spotkanie z Państwem w listopadzie 2021 roku!

Wyniki Náboja 2018, , Czechy


SzkołaPunkty
1 Mensa gymnázium, o. p. s., Španielova 1111, Praha 6 - Řepy, CZ
Adam Celecký (8), Viacheslav Nikiforov (8), Benjamin Swart (9), Vojtěch Tvrdík (9)
42
2 Gymnázium Christiana Dopplera, Zborovská 45, Praha 5 - Smíchov, B, CZ
Michal Bernat (8), Tomáš Suchánek (9), Jiří Cihelka (8), Adam Hendrich (9)
41
3 Gymnázium, Komenského 89, Písek, A, CZ
Stanislav Dědič (9), Tereza Mužíková (9), Radim Sobotka (9), Martin Větrovský (9)
39
4 Gymnázium Třebíč, Masarykovo nám. 9, Třebíč, A, CZ
Filip Brada (9), Štěpán Burian (9), Adam Dobrovolný (9), Ondřej Holčák (9)
38
5 Gymnázium, Legionářů 402, Příbram VII, B, CZ
David Bálek (9), Jiří Hrubant (9), Jan Krejsa (9), Anežka Vojáčková (9)
38
6 Gymnázium Jihlava, Jana Masaryka 1, Jihlava, B, CZ
Štěpán Taláček (9), Zdeněk Mareš (9), Matěj Ságl (9), Matěj Venhoda (9)
37
7 Gymnázium, Špitálská 2, Praha 9, CZ
Jiří Antoňů (9), Ema A. Bláhová (9), Kryštof Chajda (9), Lukáš Ludvík (9)
36
8 Gymnázium Havlíčkův Brod, Štáflova 2063, Havlíčkův Brod, B, CZ
Zuzana Černá (9), Martin Kosprd (9), Jonáš Venc (9), Natália Zvancigerová (9)
33
9 ZŠ a MŠ Červený vrch, Alžírská 26, Praha 6 - Vokovice, A, CZ
Pavel Mádle (9), Adam Remeš (9), Samuel Rosiar (9), Vojtěch Tesař (9)
31
10 PORG - gymnázium a základní škola, o.p.s., Lindnerova 3, Praha 8 - Libeň, B, CZ
David Bajer (9), Adam Vojtěch Bakule (9), Michal Janočko (9), Daniel Mitrofanov (9)
31
11 Gymnázium, Žitavská 2969, Česká Lípa, B, CZ
Martin Kaplánek (9), Jan Moravík (9), Tomáš Vomlela (9), Jan Zátka (9)
31
12 1. české gymnázium v Karlových Varech, Národní 25, Karlovy Vary - Drahovice, A, CZ
Tomáš Gromnadský (9), Tomáš Heimerle (9), Adam Kakrda (9), Štěpán Mihule (9)
31
13 Slovanské gymnázium, tř. Jiřího z Poděbrad 13, Olomouc, A, CZ
Šimon Bláha (9), Tomáš Patsch (9), Vojtěch Kubala (9), Štěpán Navrátil (9)
30
14 Gymnázium a Průmyslová škola elektrotechniky a informatiky, p.o., Křižíkova 1258, Frenštát pod Radhoštěm, B, CZ
Martina Boháčová (9), Anežka Dudková (9), Lukáš Krpec (9), Ondřej Trinkiewitz (9)
30
15 Gymnázium, Palackého náměstí 1, Boskovice, CZ
Vojtěch Dvořák (9), Karel Kubín (9), Vojtěch Ochmanský (8), Josef Soural (9)
29
16 Základní škola T. G. Masaryka, Riegrova 13, Opava, A, CZ
Adam Hlávka (8), Patrik Štencel (7), Matyáš Svrček (9), Klára Zavadilová (9)
29
17 Gymnázium, Mikulášské nám. 23, Plzeň, B, CZ
Pavel Altmann (9), Michal Bouda (9), Jakub Kopčil (9), Tereza Voltrová (9)
28
18 Gymnázium Matyáše Lercha, Žižkova 55, Brno, C, CZ
Jakub Genčur (9), Anna Hrbáčová (9), Angelina Likhtina (9), Michaela Wessely (9)
28
19 Gymnázium, Pulická 779, Dobruška, A, CZ
Slavomír Bílek (9), Vít Janeček (9), Jakub Gerža (9), Zbyněk Volf (9)
28
20 Gymnázium a SOŠ, Mládežníků 1115, Rokycany, B, CZ
František Josef Babuljak (9), Karel Kovarski (8), Bronislav Růžička (9), Michal Vorschneider (9)
28
21 Wichterlovo gymnázium, Čs. exilu 669, Ostrava - Poruba, D, CZ
Jonáš Dej (9), Tomáš Hrbáč (9), Eva Machytková (9), Mikuláš Novotný (9)
28
22 Gymnázium Christiana Dopplera, Zborovská 45, Praha 5 - Smíchov, A, CZ
Marina Kollárová (9), Eliška Koudelková (8), Samuel Gawlik (9), Monika Vančurová (9)
28
23 Gymnázium Fr. M. Pelcla, Hrdinů odboje 36, Rychnov nad Kněžnou, A, CZ
Kateřina Holečková (9), František Linhart (9), Veronika Novotná (9), Lukáš Šafránek (9)
28
24 Gymnázium a SOŠ, Mládežníků 1115, Rokycany, A, CZ
Carmen Kovarski (9), Linda Sládková (9), Jana Wünchová (9), Eliška Zemanová (9)
27
25 Gymnázium, Nad Kavalírkou 1, Praha 5, B, CZ
Vít Chabičovský (9), Marie Dostalová (9), Ema Duroňová (9), Tobiáš Unger (9)
27
26 Gymnázium, Komenského 713, Třinec, A, CZ
Rudolf Kubik (9), Petr Martynek (9), Michaela Holotňáková (9), Šimon Lipus (8)
27
27 Gymnázium, Jateční 22, Ústí nad Labem, A, CZ
Šimon Bláha (9), Vojtěch Brož (9), Petr Kohout (9), Jan Vondráček (9)
27
28 Základní škola, Náměstí Svobody 88, Jemnice, CZ
Tomáš Feldbabel (8), Veronika Nečadová (9), František Račický (9), Pavel Prkna (9)
26
29 Gymnázium, Tomkova 45, Olomouc - Hejčín, B, CZ
Alex Doležal (9), Patrik Herman (9), Vojtěch Pluskal (9), Ondřej Skácel (9)
26
30 Gymnázium Petra Bezruče, ČSA 517, Frýdek-Místek, B, CZ
Tomáš Volný (9), Marek Maslowski (9), Kateřina Polášková (9), Kateřina Liczmanová (9)
25
31 Gymnázium, nám. T. G. Masaryka 1260, Frýdlant nad Ostravicí, A, CZ
Petr David Lanča (9), Jan Opěla (9), Jiří Polách (9), Martina Plevová (9)
25
32 Gymnázium J. V. Jirsíka, Fráni Šrámka 23, České Budějovice, CZ
Janek Hlavatý (9), Šimon Jukl (9), Alexander Mateides (9), Linda Šedová (9)
25
33 Gymnázium, Lesní čtvrť 1364, Zlín, A, CZ
Marek Chmela (9), Lukáš Javora (9), Tomáš Kocián (9), Matyas Výhonský (9)
25
34 Gymnázium F. X. Šaldy, Partyzánská 530, Liberec 11, A, CZ
Filip Kmínek (9), Matyáš Novotný (9), Tomáš Ryška (9), Martin Pícha (9)
25
35 Gymnázium, Jírovcova 8, České Budějovice, B, CZ
Kristián Petr Šulista (9), Šimon Kubeš (9), Jan Koška (8), Hubert Štěpánek (7)
25
36 Gymnázium, Nad Kavalírkou 1, Praha 5, A, CZ
Jiří Farkaš (9), Jakub Lederer (9), Michal Puš (9), Jáchym Šantora (9)
25
37 Gymnázium Pierra de Coubertina, Nám. Frant. Křižíka 860, Tábor, B, CZ
Šimon Basík (9), Eliška Čápová (9), Julie Faflíková (9), Lucie Šimáková (9)
25
38 Základní škola jazyků, Libušina 1032/31, Karlovy Vary, CZ
Adéla Záhajská (9), Jan Holubovský (9), Nela Bischof (9), Mariam Al-Tashi (9)
25
39 Gymnázium, třída Kapitána Jaroše 14, Brno, CZ
Michal Dvořáček (8), Vilém Faja (8), Richard Materna (8), Adam Slavata (8)
24
40 Gymnázium Jana Nerudy, Hellichova 3, Praha 1 - Malá Strana, CZ
Jiří Gebauer (9), Kateřina Kuthanová (9), Jana Maršálková (9), Karolina Šedová (9)
24
41 Gymnázium Opatov, Konstantinova 1500, Praha 4, B, CZ
Zdeněk Bambas (9), Matěj Volkmer (9), Antonie Krejčíková (9), Tomáš Routa (8)
24
42 Gymnázium Rožnov pod Radhoštěm, Koryčanské Paseky 1725, Rožnov pod Radhoštěm, A, CZ
Monika Drexlerová (8), Adam El Bakri (8), Tomáš Procházka (9), Radka Vašutová (7)
24
43 Gymnázium, Ústavní 400, Praha 8, CZ
Adam Kocourek (9), Tomáš Jančík (9), Jan Pytelka (9), Tadeáš Štěpka (9)
24
44 Gymnázium, Česká 64, České Budějovice, A, CZ
Michael Karmazín (9), Tereza Solfronková (9), Jakub Švojgr (9), Matyáš Havelka (9)
24
45 Gymnázium dr. A. Hrdličky, Komenského 147, Humpolec, B, CZ
Aleš Hlaváček (8), Radim Komůrka (8), Vojtěch Koten (8), Jan Pohan (8)
24
46 Gymnázium, Chvalšinská 112, Český Krumlov, B, CZ
Jan Bauer (9), Martin Kysela (9), Matěj Sobotka (9), Vít Švec (9)
24
47 Základní škola, Poštovní 1743/19, Karlovy Vary, A, CZ
František Dedich (8), Oliver Dvořák (8), Matyáš Frühauf (8), Filip Nevšímal (8)
24
48 Gymnázium, Komenského 89, Písek, B, CZ
Adéla Kroupová (8), Kateřina Kučinová (8), Jakub Sobotka (8), Marie Záluská (8)
24
49 Katolické gymnázium, Otmarova 22, Třebíč, B, CZ
Václav Hess (9), Kateřina Ošmerová (9), Amálie Hartmanová (9), Vojtěch Oravec (9)
24
50 Gymnázium a střední odborná škola Chodov, Komenského 273, Chodov, C, CZ
Emma Cuchalová (8), Mariam Enan (8), Le Phuong Anh (8), Radka Veselá (8)
24
51 Základní škola Dr. Miroslava Tyrše, Mánesova 1526, Česká Lípa, A, CZ
Kateřina Hadravová (8), Olga Kadlecová (9), Vanesa Pojerová (9), Sebastian Tomasch (9)
23
52 Wichterlovo gymnázium, Čs. exilu 669, Ostrava - Poruba, A, CZ
Jan Holuša (8), Matěj Kolář (8), Petr Libscher (8), Michal Sládeček (8)
23
53 Gymnázium, Tomkova 45, Olomouc - Hejčín, A, CZ
Martin Rudorfer (9), Libor Smital (9), Milan Steklý (9), Jan Kolář (8)
23
54 Základní škola, Sirotkova 36, Brno, B, CZ
Jan Martykán (9), Marek Přibyl (9), Arnošt Rubáš (9), Tadeáš Večeřák (9)
23
55 Gymnázium, Terezy Novákové 2, Brno - Řečkovice, B, CZ
Richard Janeček (9), Darja Klementová (8), Alena Roblíčková (9), Rudolf Žižka (9)
23
56 Matiční gymnázium, Dr. Šmerala 25, Ostrava, A, CZ
Martin Škuta (9), Ondřej Železňák (9), Jan Maršálek (9), Karolína Slívová (9)
23
57 Gymnázium, Čs. dobrovolců 11, Teplice, B, CZ
Jindřich Kaláb (8), Tadeáš Jirák (8), Jakub Kraus (9), Max Neuvirt (9)
23
58 Základní škola, Náměstí T.G.Masaryka 1260, Frýdlant nad Ostravicí, CZ
Lukáš Wendel (9), Kryštof Šimčák (9), Martin Štofko (9), Roman Velička (9)
23
59 Základní škola, Štefánikova 448, Pardubice, CZ
Ondřej Horáček (9), Jan Lengál (8), Pavel Provazník (9), Martin Zdvihal (8)
22
60 Gymnázium, Mikulášské nám. 23, Plzeň, A, CZ
Michal Kolínek (9), Štěpán Lukeš (9), Bobur Toshtemirov (9), Kateřina Ulrich (9)
22
61 Gymnázium Matyáše Lercha, Žižkova 55, Brno, B, CZ
Kristýna Čáslavská (9), Lukáš Dadák (9), Petr Novák (9), Michal Tyleček (9)
22
62 Gymnázium Luďka Pika, Opavská 21, Plzeň, A, CZ
Vojtěch Břečka (9), Marek Purkart (9), Eva Trejbalová (9), Viktor Velebný (9)
22
63 Slovanské gymnázium, tř. Jiřího z Poděbrad 13, Olomouc, B, CZ
Veronika Bartáková (8), Jan Blecha (8), Hana Horálková (8), Viktorie Smékalová (8)
22
64 Gymnázium Sokolov, Husitská 2053, Sokolov, CZ
Markéta Bauerová (9), Tobiáš Kyrian (9), František Rais (9), Matěj Tvrz (8)
22
65 1. české gymnázium v Karlových Varech, Národní 25, Karlovy Vary - Drahovice, C, CZ
David Khatmullin (8), Ondřej Skoupý (8), Patrik Bazoni (8), Marie Rebjonková (8)
22
66 Gymnázium, SOŠ, SOU a VOŠ, Husova 1414, Hořice, CZ
Jakub Melnyk (9), Josef Šlechta (8), Václav Němeček (9), Amálie Vrbatová (9)
22
67 Mendelovo gymnázium, Komenského 5, Opava, B, CZ
Václav Borunský (8), Natalie Mertová (8), Jan Vítek (8), Albert Vlček (8)
22
68 Mendelovo gymnázium, Komenského 5, Opava, A, CZ
Lukáš Lange (9), Antoním Drábek (9), Jakub Müller (9), Jan Vilč (9)
22
69 Gymnázium, Komenského 10, Rumburk, A, CZ
Veronika Kozlerová (9), Erika Merkoutová (9), Katka Nedvídková (9), Eliška Semerádová (9)
22
70 Gymnázium, Studentská 1205, Ostrov, CZ
Dariia Baichabaeva (9), Eliška Česáková (9), Julie Křimská (9), Hana Opichalová (9)
22
71 Gymnázium, Sady pionýrů 600, Lovosice, A, CZ
Eliška Krobová (9), Petr Filip (9), Jan Červenka (9), Matěj Ryšavý (8)
21
72 Jiráskovo gymnázium, Řezníčkova 451, Náchod, B, CZ
Pavel Dědek (9), Tereza Koukolová (9), Filip Hejzlar (8), Tereza Havlenová (8)
21
73 Základní škola, Československé armády 570, Frýdek-Místek, CZ
Daniel Čarný (9), Matyáš Kohut (9), Matěj Pobucký (9), Robin Popov (9)
21
74 Wichterlovo gymnázium, Čs. exilu 669, Ostrava - Poruba, B, CZ
Jaroslav Balhar (9), Eduard Grňa (9), Tomáš Janoušek (9), Dalibor Večeřa (9)
21
75 Gymnázium, Volgogradská 6a, Ostrava - Zábřeh, B, CZ
Jan Dedek (8), Václav Grygar (8), Filip Neumann (8), Jakub Svobodník (8)
21
76 Gymnázium J. Heyrovského, Mezi Školami 2475, Praha 5, B, CZ
Jan Kodeš (7), Vojtěch Křístek (8), Anežka Procházková (9), Maria Anna Purmenská (7)
21
77 Základní škola, nám. J.A.Komenského 387, Blatná, A, CZ
Adéla Bejčková (9), Adam Šejvar (9), Antonín Synek (9), Štěpán Flandera (8)
21
78 Gymnázium Jiřího Ortena, Jaselská 932, Kutná Hora, A, CZ
Markéta Čermáková (8), Jan Koleček (8), Kateřina Lorencová (8), Agáta Šimůnková (8)
21
79 Základní škola U Lesa, Boženy Němcové 539, Nový Bor, B, CZ
Haštal Ort (8), Patrik Majcher (8), Marek Březina (9), Pavel Černý (9)
21
80 Gymnázium, nám. Edvarda Beneše 1573, Kladno, B, CZ
Diana Beníšková (8), Kamila Laura Malíková (8), Kateřina Kružíková (8), Kateřina Plasová (8)
20
81 Klasické a španělské gymnázium, Vejrostova 2, Brno - Bystrc, B, CZ
Barbora Gajarková (9), Ada Hlaváčová (9), Daniela Kulheimová (9), Štěpán Kysela (9)
20
82 Gymnázium a střední odborná škola Chodov, Komenského 273, Chodov, B, CZ
Jan Kurčík (8), Jiří Ulč (8), Daniel Vaško (8), Volodymyr Gorbačov (8)
20
83 Gymnázium, Horní náměstí 5, Šternberk, A, CZ
Grossová Pavlína (8), Nuc Adam (8), Belej Adam (8), Neumannová Karolína (8)
20
84 Základní škola, Partyzánská 1053, Česká Lípa, CZ
Matěj Jech (8), Jakub Talman (8), Vojtěch Talman (8), Roman Hofman (9)
20
85 Doctrina - Podještědské gymnázium, Sokolovská 328, Liberec 14, B, CZ
Kryštof Redl (8), Jonáš Svatuška (8), František Beran (8), Vojtěch Vlk (8)
20
86 Gymnázium a Jazyková škola s právem SJZ, náměstí T. G. Masaryka 2734-9, Zlín, B, CZ
David Křenek (8), Tomáš Polakovič (9), Barbora Chudárková (7), Alžběta Marková (6)
20
87 Gymnázium, Na Sadech 308, Třeboň, A, CZ
Radek Frühauf (9), Eliška Mouralová (9), Soňa Trembulaková (9), Kristýna Vránová (9)
20
88 Gymnázium, Jírovcova 8, České Budějovice, C, CZ
Daniel Gribbin (9), Štěpán Kříž (9), Nela Preisová (9), Julie Vrtková (9)
20
89 Gymnázium Jiřího Wolkera, Kollárova 3, Prostějov, B, CZ
Ivo Doležel (9), Jindřich Sládek (9), Matěj Mrva (9), Ondřej Vánský (9)
20
90 1. české gymnázium v Karlových Varech, Národní 25, Karlovy Vary - Drahovice, B, CZ
Jan Beneš (8), Jiří Nedvěd (8), David Pohl (8), Adam Šmída (8)
20
91 Gymnázium Opatov, Konstantinova 1500, Praha 4, A, CZ
Tetyana Freyishyn (9), Martin Švanda (9), Alexandr Vondra (8), Helena Zámostná (9)
20
92 Klasické a španělské gymnázium, Vejrostova 2, Brno - Bystrc, A, CZ
Jan Cícha (9), Ondřej Ehl (9), Martin Hort (9), Eliška Zonygová (8)
19
93 Gymnázium, nám. Edvarda Beneše 1573, Kladno, C, CZ
Nikola Badinová (9), Václav Mlch (9), Jáchym Schveinert (9), Filip Smutný (9)
19
94 Gymnázium a SOŠ dr. Václava Šmejkala, Stavbařů 5, Ústí nad Labem, A, CZ
Lucie Kubrichtová (8), Lukáš Matouš (8), Eliška Tintěrová (8), Ivana Žižková (8)
19
95 Gymnázium, Lesní čtvrť 1364, Zlín, B, CZ
Matěj Coufal (9), Kateřina Kovářová (9), Michaela Kovářová (9), Daniel Rucki (9)
19
96 Gymnázium a ZUŠ, Riegrova 17, Šlapanice, CZ
Ondřej Doležal (9), Jana Kalvodová (9), Jan Kohout (9), Alžběta Remešová (9)
19
97 Základní škola, nám. J.A.Komenského 387, Blatná, B, CZ
Filip Rod (9), Dalibor Vlach (9), Jan Kolár (9), Svatopluk Houdek (9)
19
98 Gymnázium Jakuba Škody, Komenského 29, Přerov, B, CZ
Dominika Filipová (9), Oliver Punge (9), Julie Skýpalová (9), Lenka Poljaková (8)
19
99 Gymnázium Fr. M. Pelcla, Hrdinů odboje 36, Rychnov nad Kněžnou, B, CZ
Zuzana Černíková (8), Patrik Haberland (8), Jiřina Perglerová (9), Václav Till (9)
19
100 Gymnázium, SOŠ a SOU, Komenského 7, Mikulov, CZ
Anežka Čechová (8), Viktor Šedivý (8), Jiří Souchop (9), Jan Souchop (7)
19
101 Gymnázium, Čs. dobrovolců 11, Teplice, A, CZ
Helena Boušová (8), Magdalena Knorrová (8), Lan Chi Nguyenová (8), Lenka Weisová (8)
19
102 Základní škola, Hornická 7, Hlučín, CZ
Jiří Ježek (9), Benjamin Kadlec (9), Adrián Míl (9), Robin Paluv (9)
19
103 Gymnázium, Fr. Hajdy 34, Ostrava - Hrabůvka, A, CZ
Martin Gattnar (9), Isabela Hermová (8), Matěj Martiník (8), Nicola Walczyková (9)
19
104 Gymnázium, Volgogradská 6a, Ostrava - Zábřeh, A, CZ
Daniel Chrenko (9), Andrea Hrušková (9), Tomáš Skála (9), Matěj Olchawski (8)
19
105 Gymnázium, Voděradská 2, Praha 10 - Strašnice, B, CZ
Eliška Bergmanová (8), Tereza Ridvanová (8), Nela Šloufová (8), Alžběta Tymlová (8)
19
106 Gymnázium, Na Sadech 308, Třeboň, B, CZ
Alena Baštová (8), František Josef Kindl (8), Václav Kučera (8), Lukáš Záviš (8)
19
107 Gymnázium, Dašická 1083, Pardubice, B, CZ
Marek Šenec (9), Kryštof Klucký (9), Adam Ehm (9), David Nečesaný (9)
19
108 Základní škola, Jílovská 1100, Praha 4 - Braník, B, CZ
Ondřej Filip (9), Vojtěch Stiller (9), Martin Toufar (8), Jakub Ježek (9)
19
109 ZŠ s rozšíř. vyuč. mat. a přír. předmětů, Buzulucká 392, Teplice, B, CZ
Bohdan Habor (9), Jiří Říha (9), Ondřej Suchý (9), Minh Hieu (Michal) Vuong (9)
18
110 Cyrilomet. gymnázium a SOŠ pedagog. Brno, Lerchova 63, Brno, A, CZ
Matěj Standara (9), Jakub Peňás (9), Eliška Mrázková (8), Barbora Špalková (8)
18
111 Gymnázium, Jírovcova 8, České Budějovice, A, CZ
Václav Bauer (9), Lukáš Kotek (9), David Smažík (8), Jáchym Předota (7)
18
112 Základní škola, Rokycanova 258, Sokolov, B, CZ
Martin Červenka (9), Matyáš Michl (9), Sára Kašíková (9), Pavel Vavruška (9)
18
113 Gymnázium a SOŠ pedagogická, Masarykova 248, Čáslav, A, CZ
Matěj Holoubek (9), Martin Kubeš (9), David Svoboda (9), Richard Weber (9)
18
114 Masarykovo gymnázium, Petákova 2, Plzeň, B, CZ
Markéta Davídková (9), Daniela Karpíšková (9), Martin Lang (9)
18
115 Gymnázium, Horní náměstí 5, Šternberk, B, CZ
Morávek Matěj (9), Černý Matěj (9), Stuchlík Daniel (9), Kubala Pavel (8)
18
116 Gymnázium, Mírová 1442, Karviná - Nové Město, B, CZ
Lukáš Horký (8), Tomasz Kokotek (8), Anna Kotíková (8), Kristýna Sichová (8)
18
117 Gymnázium Jiřího Ortena, Jaselská 932, Kutná Hora, B, CZ
Alena Votavová (9), Miroslav Mlynka (9), Alžběta Botková (9), Alžběta Klimtová (9)
18
118 Gymnázium, Česká 64, České Budějovice, C, CZ
Daniel Dvořák (8), Benedikt Pánek (8), Vlastimil Hošek (8), Matouš Vobruba (8)
18
119 Základní škola, Jílovská 1100, Praha 4 - Braník, A, CZ
Tomáš Adamský (9), Adam Majer (9), Natálie Jarošová (9), Vojtěch Štulík (8)
18
120 Gymnázium, 5. května 620, Kadaň, B, CZ
Adéla Houdková (9), Anna Langerová (8), Hoang Minh Weinert (8), Stanislav Zelenka (9)
18
121 Gymnázium, Havlíčkova 175, Roudnice nad Labem, CZ
Matěj Čech (9), Lukáš Kiňovič (9), Vojtěch Kysilka (9), Matyáš Tvrzník (9)
18
122 Základní škola, Gutova 39, Praha 10 - Strašnice, CZ
Jakub Heřmánek (9), Ondřej Stolař (9), Oldřich Krupauer (9), František Pucherna (9)
18
123 Gymnázium, Masarykovo náměstí 8, Šumperk, CZ
Zuzana Havlíčková (9), Julie Kubíčková (9), Pavla Šimová (7), Lenka Šimová (9)
18
124 Základní škola, náměstí Míru 128, Nový Bor, B, CZ
Anna Jakoubková (9), Barbora Lazorová (8), Sabina Štěpánková (9), Markéta Votrubová (9)
18
125 Masarykovo gymnázium, SZŠ a VOŠZ, Tyršova 1069, Vsetín, A, CZ
Vladimír Kincl (8), Štěpán Řezníček (8), Jan Hurta (8), Jakub Zálešák (8)
18
126 Gymnázium Děčín, Komenského náměstí 4, Děčín I, CZ
Barbora Dudová (9), Petr Kristen (9), Ondřej Švihnos (9), Martin Ulip (9)
18
127 Jiráskovo gymnázium, Řezníčkova 451, Náchod, A, CZ
Jan Ježek (9), Jan Krčmář (9), Ema Nermuťová (8), Lucie Šichanová (8)
18
128 Gymnázium, Sady pionýrů 600, Lovosice, B, CZ
David Andrš (9), Radim Krejbich (9), Štefan Horváth (9), Martin Pracna (8)
18
129 Gymnázium Jakuba Škody, Komenského 29, Přerov, A, CZ
Petra Bártová (9), Matěj Běťák (9), Petr Příkazský (9), Martin Tomčala (9)
18
130 Základní škola, Křižíkova 1916, Sokolov, CZ
Jan Hlaváček (9), Bára Holoubková (9), Jiří Matěja (9), Jiří Perutek (9)
18
131 Gymnázium, Litoměřická 726, Praha 9, B, CZ
Zuzana Mihulová (9), Radek Hilas (9), Markéta Emrová (9), Tomáš Pavlík (9)
17
132 Gymnázium, Nad Štolou 1, Praha 7, CZ
Barbora Brnadová (9), Michael Kraus (8), Simon Olsen (9), Antonín Stefanov (8)
17
133 Gymnázium Jihlava, Jana Masaryka 1, Jihlava, A, CZ
Milan Bielek (8), Lukáš Uher (8), Tomáš Němec (8), Vojtěch Přibyl (8)
17
134 Gymnázium Rožnov pod Radhoštěm, Koryčanské Paseky 1725, Rožnov pod Radhoštěm, B, CZ
Ondřej Kvapil (8), David Něnička (7), Klára Petřeková (8), Jakub Staňo (9)
17
135 Gymnázium Františka Palackého, Husova 146, Valašské Meziříčí, B, CZ
Radovan Lev (8), Daniel Záslav (8), Jan Svozil (8), Jakub Šnajdr (8)
17
136 PORG - gymnázium a základní škola, o.p.s., Lindnerova 3, Praha 8 - Libeň, A, CZ
Kryštof Kasha (9), Šimon Šenk (9), Dominik Šíma (8), Andrea Poláková (9)
17
137 Gymnázium Františka Palackého, Husova 146, Valašské Meziříčí, A, CZ
Matěj Heřman (9), Petr Kovařčík (9), David Kremel (9), Martin Holčák (9)
17
138 Základní škola, Týnská 8, Třebíč, B, CZ
Štěpán Benírške (9), Petr Čermák (9), Eduard Mittner (9), Dan Caha (9)
17
139 Gymnázium a Průmyslová škola elektrotechniky a informatiky, p.o., Křižíkova 1258, Frenštát pod Radhoštěm, A, CZ
Ondřej Bambuch (8), Tomáš Kelnar (8), Adéla Petrová (8), Denisa Valová (8)
17
140 Gymnázium, 5. května 620, Kadaň, A, CZ
František Chyba (9), Adam Janda (9), Barbora Jursíková (8), Čeněk Mokrý (8)
17
141 Gymnázium, Vídeňská 47, Brno, C, CZ
Pavlína Češková (8), Kateřina Jakubcová (8), Lukáš Kawulok (8), Antonín Valíček (8)
17
142 Gymnázium, Vídeňská 47, Brno, B, CZ
Tereza Gazdová (8), Karel Šmak (8), Matyáš Opletal (8), Milan Šobr (8)
17
143 Gymnázium, Chvalšinská 112, Český Krumlov, A, CZ
Dominik Drhovský (9), Michal Dvořáček (8), Vítek Hakr (9), Kirill Stěpanov (9)
17
144 Gymnázium Matyáše Lercha, Žižkova 55, Brno, A, CZ
Tudor Stoican (8), Matyáš Straka (8), Tina Tran (8), Matyáš Zápeca (8)
17
145 Gymnázium, Pulická 779, Dobruška, B, CZ
Julie Matulová (8), Štěpán Fröde (8), Filip Vlček (8), Filip Ulman (8)
17
146 Gymnázium, Legionářů 402, Příbram VII, A, CZ
Anežka Krejzová (8), Martin Menšík (8), Tereza Placatková (8), Jakub Šmejkal (8)
17
147 Gymnázium a obchodní akademie Mar. Lázně, Ruská 355, Mariánské Lázně, CZ
Samuel Janoch (8), Martina Švecová (9), Michaela Šimková (9), Kateřina Vojáčková (9)
17
148 Základní škola, Poštovní 1743/19, Karlovy Vary, B, CZ
Viktorie Kopciová (8), Tereza Nőbauerová (8), Nikolka Rajevzská (8), Lucie Špačková (8)
17
149 Základní škola, 28. října 1157, Neratovice, CZ
Ondřej Turek (8), Lukáš Moravec (8), Vojtěch Nusko (8), Michal Rudáš (8)
17
150 Gymnázium J. Heyrovského, Mezi Školami 2475, Praha 5, A, CZ
Jakub Dundr (9), David Křístek (8), Duy Long Nguyen (7), Jitka Smékalová (7)
17
151 Gymnázium, Mírová 1442, Karviná - Nové Město, A, CZ
Jana Charvotová (9), Vojtěch Pieczonka (7), Karolína Onderková (7), Julie Strakošová (7)
17
152 Gymnázium a Jazyková škola s právem SJZ, náměstí T. G. Masaryka 2734-9, Zlín, A, CZ
Žaneta Krakovská (7), Vendula Vaňharová (8), Tereza Márová (9), Vojtěch Kuna (6)
16
153 Základní škola, Dlouhá 113, Dubá, CZ
Pavel Heřmánek (8), Adam Mareš (8), Martin Stejskal (9), Jan Žalovič (9)
16
154 Gymnázium, Litoměřická 726, Praha 9, A, CZ
Veronika Budařová (9), Matyáš Medlín (9), Anastasia Revva (9), Adéla Žáková (9)
16
155 Cyrilomet. gymnázium a SOŠ pedagog. Brno, Lerchova 63, Brno, B, CZ
Martin Doušek (8), Ondřej Hanák (8), Šimon M. Prudil (8), Filip Tatíček (8)
16
156 Gymnázium a SOŠZE Vyškov, Komenského 16/5, Vyškov, A, CZ
Robert Kudlička (9), Denny Valach (9), Ondřej Jakub Chromý (9), Martin Kužílek (9)
16
157 Gymnázium, Mostecká 3000, Chomutov, A, CZ
Jakub Šoma (8), Šimon Peroutka (8), Stanislav Šára (8), Matěj Vrbas (8)
16
158 Gymnázium M. Koperníka, 17. listopadu 526, Bílovec, B, CZ
Jakub Feilhauer (8), Vojtěch Jozek (8), René Lazecký (8), Monika Štábová (8)
16
159 Gymnázium a SOŠ dr. Václava Šmejkala, Stavbařů 5, Ústí nad Labem, B, CZ
Ondřej Brokl (9), Karolína Křížová (9), Zuzana Kutheilová (9), Jan Toman (9)
16
160 Gymnázium a SOŠZE Vyškov, Komenského 16/5, Vyškov, B, CZ
Ondřej Mikulášek (8), Tomáš Tenk (8), Albert Hochman (7), Jáchym Dytrt (7)
16
161 Gymnázium, Komenského 2, Havířov - Město, A, CZ
Bára Malysová (8), Michal Mašek (8), Tamara Mrázková (9), Petr Světnička (8)
15
162 Gymnázium Petra Bezruče, ČSA 517, Frýdek-Místek, A, CZ
Tereza Durčáková (9), Jiří Pavelek (9), Matěj Minarčík (9), Anna Esterházy (9)
15
163 Gymnázium dr. A. Hrdličky, Komenského 147, Humpolec, A, CZ
Josef Ferda (9), Lucie Žáčková (9), Petr Šotola (9), Tereza Točíková (9)
15
164 Wichterlovo gymnázium, Čs. exilu 669, Ostrava - Poruba, C, CZ
Klára Bodiová (9), Kristýna Hrabovská (9), Bořek Vajda (9), Marco Velan (9)
15
165 ZŠ a MŠ Františka Palackého, Hodslavice 300, Hodslavice, A, CZ
Patrik Drda (7), Ondřej Hrdina (9), Vojtěch Martinek (8), David Novotný (7)
15
166 Gymnázium Luďka Pika, Opavská 21, Plzeň, B, CZ
Amira Alwail (8), Kateřina Čejková (8), Jakub Kubísek (8), Anežka Tetřevová (8)
15
167 Gymnázium M. Koperníka, 17. listopadu 526, Bílovec, A, CZ
Alexandra Brossmannová (9), Vojtěch Mišun (9), Vojtěch Král (9), Adam Jaroš (9)
15
168 Gymnázium, Dašická 1083, Pardubice, A, CZ
Jan Cahlík (9), Josef Lustig (9), Šimon Lustig (9), Tomáš Nejezchleb (9)
15
169 Gymnázium, Žitavská 2969, Česká Lípa, A, CZ
Alena Cenknerová (8), Alena Hluštíková (8), Vojtěch Kašpar (8), Jan Měrka (8)
15
170 Gymnázium, Mostecká 3000, Chomutov, B, CZ
Denisa Cédlová (9), Adam Seeman (9), Libor Sýkora (9), Jiří Vavřík (9)
15
171 Gymnázium a SOŠ pedagogická, Masarykova 248, Čáslav, B, CZ
Tereza Kašparová (9), Martin Špaček (9), Magdaléna Vavřínová (9), Jakub Veselý (9)
15
172 Gymnázium Josefa Kainara, Dr. Ed. Beneše 7, Hlučín, A, CZ
Mikuláš Černý (8), Damián Dluhosh (8), Martin Ježek (8), Adéla Kundrátová (8)
15
173 Podkrušnohor. gymnázium , příspěvková organ., Čs. armády 1530, Most, B, CZ
Vojtěch Birkner (9), Matyáš Homola (9), Ondřej Maška (9), Viktorie Motlíková (9)
15
174 Základní škola, Matiční 5, Ostrava, B, CZ
Jan Kolašín (9), Adam Lukavec (9), Jan Mlčák (9), Dominik Motyka (9)
15
175 Základní škola, Za Nádražím 222, Český Krumlov, B, CZ
Vojtěch Kodat (8), Ctibor Pokorný (8), Ondřej Kříž (8), Johana Anna Hladíková (8)
15
176 ZŠ s rozšíř. vyuč. mat. a přír. předmětů, Buzulucká 392, Teplice, A, CZ
Eliška Lusková (9), Adam Tran (9), Jaroslav Kutsyn (9), Jiří Jána (9)
15
177 Základní škola, Lhotská 500, Ostrožská Nová Ves, CZ
Michal Denkocy (9), Elen Hendrychová (9), Matěj Kotačka (9), Patrik Lučný (9)
15
178 Gymnázium, Vídeňská 47, Brno, A, CZ
Jan Kostruh (8), Filip Schvarcz (8), Adam Skalický (8), Mojmír Vlach (8)
15
179 Masarykovo gymnázium, Jičínská 528, Příbor, CZ
Michaela Kolářová (9), Petra Schindlerová (9), Viktorie Slezáková (9), Kristýna Sosíková (9)
15
180 Podkrušnohor. gymnázium , příspěvková organ., Čs. armády 1530, Most, A, CZ
Mohamed Al-naggar (8), Lukáš Müller (8), Ondřej Sternthal (8), Ngoc Gia Khoa Tran (8)
15
181 Základní škola, Dobrá 860, Dobrá, B, CZ
Martin Prášek (8), Markéta Pryčková (8), Kateřina Kohutová (8), Adéla Svobodová (8)
15
182 Základní škola dr. Milady Horákové, Obránců míru 369, Kopřivnice, B, CZ
Elen Horatiová (9), Vojta Janoš (9), Lukáš Podolský (9), Kristýna Vidláková (9)
15
183 Základní škola, Pionýrů 400, Frýdek-Místek, A, CZ
Vojtěch Drahotuský (9), Adéla Kolková (9), Nicol Nováková (9), Michael Czuček (9)
15
184 Základní škola a Mateřská škola, Školní 1544, Děčín VI - Želenice, A, CZ
Dominik Hanuš (9), Klára Herodesová (9), Jan Jelínek (9), Jan Vilímek (9)
15
185 Gymnázium Olgy Havlové, M. Majerové 1691, Ostrava - Poruba, A, CZ
Roman Gřegoř (9), Viktor Klacko (9), Aneta Sikorová (9), Jakub Zálešák (9)
15
186 Gymnázium, Zlatá stezka 137, Prachatice, B, CZ
Marek Sztojka (7), Matěj Novotný (7), Miroslav Sova (7), Ondřej Zdílna (7)
15
187 Základní škola, Týnská 8, Třebíč, A, CZ
Vojtěch Dvořák (8), Petr Procházka (8), Tomáš Tvarůžek (8), Ondřej Zelený (8)
15
188 Gymnázium Jana Opletala, Opletalova 189, Litovel, CZ
Jan Kubáček (9), Tadeáš Fryčák (8), Jan Kučera (9), Petr Žampach (8)
15
189 Základní škola, náměstí Míru 128, Nový Bor, A, CZ
Tereza Kovářová (9), Ondřej Cmunt (9), Barbora Slezáková (9), Filip Bartoš (9)
15
190 Základní škola, Sokolská 296, Třeboň, A, CZ
Alex Paschetta (9), Martin Polák (9), Metoděj Seichert (9), Jakub Školka (9)
15
191 Gymnázium, nám. Edvarda Beneše 1573, Kladno, A, CZ
Emma Brotzová (7), Kristýna Kováčová (7), Eliška Rumlová (7), Aneta Hodíková (7)
15
192 Základní škola, Chomutovská 1683, Kadaň, B, CZ
Lucie Vršková (9), Martina Bilcová (9), Galiana Damyanova (7), Jakub Fraj (8)
14
193 Základní škola a Mateřská škola, Kozlovice 186, Kozlovice, B, CZ
Vendula Pěkníková (8), Nikol Škrobalová (8), Veronika Špačková (8), Tomáš Tofel (8)
14
194 Gymnázium Ladislava Jaroše, Palackého 524, Holešov, A, CZ
Tomáš Buchta (9), Adam Hlobil (8), Tereza Pšejová (8), Marek Robeš (9)
14
195 Masarykovo gymnázium, SZŠ a VOŠZ, Tyršova 1069, Vsetín, B, CZ
Adam Fizek (9), David Halmazňa (9), Klára Hurtová (9), Jiří Pospíchal (9)
14
196 Základní škola, Rokycanova 258, Sokolov, A, CZ
Hana Laštůvková (9), Michal Honzák (9), Vít Hošek (9), Ondra Sýkora (9)
14
197 Základní škola, Sokolská 296, Třeboň, B, CZ
Alžběta Doňková (8), Daniel Herejk (8), Eliška Klapsiová (8), Natálie Machová (8)
14
198 Všeobecné a sportovní gymnázium, Pivovarská 69, Vimperk, CZ
Martin Hones (9), Anežka Pavlásková (9), Petr Podskalský (9), Michaela Hovorková (8)
14
199 Gymnázium, Komenského 713, Třinec, B, CZ
Zuzana Bojková (8), Lenka Ostruszková (8), Vít Holub (8), Jakub Dalibor Sutor (8)
14
200 Gymnázium Pierra de Coubertina, Nám. Frant. Křižíka 860, Tábor, A, CZ
Matěj Knotek (8), Adéla Nerudová (8), Matěj Paštěka (8), Vít Stibal (8)
14
201 Katolické gymnázium, Otmarova 22, Třebíč, A, CZ
Tomáš Pačinek (8), Jakub Šerý (8), Magdaléna Janíková (8), Alexandra Hoffmannová (8)
14
202 Gymnázium, Voděradská 2, Praha 10 - Strašnice, A, CZ
Adam Beránek (8), Jakub Houžvička (8), Adam Hucl (8), Tomáš Kolman (8)
14
203 Doctrina - ZŠ a MŠ, Na Perštýně 404, Liberec 4, A, CZ
František Kadlec (8), Anna Knoblochová (8), Tomáš Melíšek (8), Adam Vrbica (8)
14
204 Základní škola a mateřská škola, nám. Jiřího z Lobkovic 22, Praha 3, A, CZ
Vojtěch Kubát (9), Kateřina Pilátová (9), Jakub Procházka (9), Irena Opletalová (9)
14
205 Gymnázium F. X. Šaldy, Partyzánská 530, Liberec 11, B, CZ
Filip Smutný (8), Petr Vajc (8), Barbora Kracíková (8), Štěpán Waldhauser (8)
14
206 Základní škola, Šafaříkova 726, Valašské Meziříčí, CZ
Alexandr Holiš (9), Petr Ondrušek (9), Vojtěch Stromšík (9)
14
207 Gymnázium Třebíč, Masarykovo nám. 9, Třebíč, B, CZ
Adam Pohořilský (8), Klára Klímová (8), Mikuláš Michálek (8), Ondřej Pažourek (8)
14
208 Základní škola Lidická, Školní ul. 325, Hrádek nad Nisou, B, CZ
Natalie Monika Brigantová (9), Josef František Straka (9), Karolína Janoušková (9), Vít Šulc (9)
14
209 Gymnázium, Komenského 2, Havířov - Město, B, CZ
Marcela Floriánová (9), Tobiáš Jícha (9), Jasmina Michálková (8), Lucie Židková (7)
14
210 Gymnázium, Terezy Novákové 2, Brno - Řečkovice, A, CZ
Kristýna Ježková (8), Eliška Konečná (8), Johana Kratochvílová (8), Michaela Kroupová (8)
14
211 Základní škola Dr. Miroslava Tyrše, Mánesova 1526, Česká Lípa, B, CZ
Marek Balog (9), Daniel Jukl (9), Magdalena Krausová (9), Kristýna Rašová (9)
14
212 Základní škola, E. Krásnohorské 3084, Ústí nad Labem, B, CZ
Martin Morvay (9), Adam Sieber (9), Barbora Slavíčková (9), Zdeněk Rotal (9)
14
213 Základní škola dr. Milady Horákové, Obránců míru 369, Kopřivnice, A, CZ
Patrik Slabý (9), Michal Matula (9), Natálie Václavíková (9), Adéla Nguyenová (8)
14
214 Matiční gymnázium, Dr. Šmerala 25, Ostrava, B, CZ
Johanka Němečková (9), Michael Trna (9), Ondřej Václavík (9), Kateřina Václavíková (9)
14
215 Základní škola, Matiční 5, Ostrava, A, CZ
Lucie Cedivodová (9), Viktorie Kuncová (9), Jakub Ondrůšek (9), Sára Zátopková (9)
13
216 Gymnázium Jaroslava Vrchlického, Národních mučedníků 347, Klatovy, A, CZ
Kristián Kučera (9), Ondřej Nováček (9), Jakub Mazán (9), Jana Hamplová (9)
13
217 Základní škola a Mateřská škola, Veřovice 276, Veřovice, CZ
Jindřich Boháč (8), Magdaléna Cibulcová (8), Robin Drozd (8), Kristián Matúš (8)
13
218 Základní škola a Mateřská škola, Slezská 316, Slavkov, CZ
Matěj Jaroš (9), Adéla Malíková (8), Štěpán Rychlý (9), Jiří Rypl (9)
13
219 Základní škola, Masarykovo náměstí 192, Vratimov, B, CZ
Bořek Čuda (9), Matěj Janák (9), Filip Neumann (9), Vitoslav Španihel (9)
13
220 Gymnázium, Na Hrádku 20, Tišnov, A, CZ
Kateřina Doležalová (9), Anna Drlíková (9), Vincenc Skoumal (9), Simona Täuberová (9)
13
221 Masarykovo gymnázium, Petákova 2, Plzeň, A, CZ
Theodor Mastný (9), Natálie Plicková (9), Martin Polák (9), Anna Perdoková (9)
13
222 Základní škola a Mateřská škola, Kozlovice 186, Kozlovice, A, CZ
Tomáš Ulčák (9), Roman Nečas (9), Veronika Toflová (9), Barbora Raganová (9)
13
223 Gymnázium Havlíčkův Brod, Štáflova 2063, Havlíčkův Brod, A, CZ
Michael Blažek (7), Matěj Šedý (7), Jan Vacek (7), Antonín Vinkler (7)
13
224 Základní škola, Dobrá 860, Dobrá, A, CZ
Tomáš Svoboda (9), Filip Kaloč (9), Jan Tengler (9), Jan Blahuta (9)
13
225 Gymnázium, Fr. Hajdy 34, Ostrava - Hrabůvka, B, CZ
Stela Kučerová (8), Michal Pidra (8), Robin Sehnalík (8), Veronika Vlková (8)
13
226 Základní škola, Kostelní náměstí 21, Moravská Třebová, CZ
Martin Peterka (8), Zuzana Jáchymová (8), Jan Kalina (9), Eliška Charvátová (9)
13
227 Základní škola a Mateřská škola, Janovice 410, Janovice, B, CZ
Jakub Kubica (9), Tomáš Flégr (9), Matěj Pekárek (8), Lenka Žižková (8)
13
228 Gymnázium, Zlatá stezka 137, Prachatice, A, CZ
Pavla M. Beranová (7), Anna Fialová (7), Klára Půbalová (7), Vendula Nováková (7)
13
229 Gymnázium Josefa Kainara, Dr. Ed. Beneše 7, Hlučín, B, CZ
Ondřej Wažik (9), Štěpán Kalus (9), Pavel Konečný (9), Daniel Piskalla (9)
13
230 Základní škola, Pátova 406, Česká Lípa, CZ
Petr Janků (9), Filip Končel (9), Oliver Řezníček (9), Václav Žák (9)
13
231 Gymnázium Františka Křižíka a ZŠ, s.r.o., Sokolovská 54, Plzeň, A, CZ
Kateřina Bobysudová (9), Martin Dusík (9), Matylda Lošanová (9), Viktorie Němejcová (9)
13
232 Základní škola, Tyršova 1255, Kuřim, B, CZ
Eliška Kerdová (9), Jiří Matějka (9), David Němec (9), Milan Starosta (9)
13
233 Gymnázium a střední odborná škola Chodov, Komenského 273, Chodov, A, CZ
Matěj Brož (9), Jan Hencl (9), Tomáš Vakeš (9), Barbora Rambousková (9)
13
234 Základní škola U Lesa, Boženy Němcové 539, Nový Bor, A, CZ
Ondřej Daněk (9), Viktorie Kašubiaková (9), Rudolf Mahdal (8), Jan Rázl (8)
13
235 Gymnázium, Mostecká 3000, Chomutov, C, CZ
Antonín Mrug (9), Jan Petr (9), Michal Vlček (9), Jan Adam Zahálka (9)
13
236 Základní škola, U Nových lázní 1102, Teplice, CZ
Tomáš Frontz (9), Jonáš Hadraba (9), Oliver Suchánek (9), David Vu (9)
12
237 Základní škola, Sportovní 260, Skalná, CZ
Veronika Filipová (8), Jaroslav Kubíček (8), Anna Marie Kubíčková (9), Marie Voborníková (9)
12
238 Základní škola, Aloisina výšina 642, Liberec 15, A, CZ
Daniel Franc (8), Lukáš Bůlfínek (8), Alex Urban (8), Sára Šlachtovská (8)
12
239 Základní škola a Mateřská škola, Opletalova 699, Benešov nad Ploučnicí, A, CZ
Vít Martínek (9), Radek Heinzel (9), Adéla Štecherová (8), Jakub Martinec (8)
12
240 Základní škola, Aloisina výšina 642, Liberec 15, B, CZ
Tereza Chroustová (8), Filip Honc (8), Martin Machač (8), David Müller (8)
12
241 Základní škola, Školní 519, Klášterec nad Ohří, A, CZ
Patrik Babič (9), Daniel Barták (9), Michaela Livinková (9), Václav Pěnkava (9)
12
242 Gymnázium, Na Hrádku 20, Tišnov, B, CZ
Julie Burianová (8), Nikola Kopečná (8), Veronika Dvořáková (8), Kristina Priknerová (8)
12
243 ZŠ a MŠ Františka Palackého, Hodslavice 300, Hodslavice, B, CZ
Jan Horák (9), Zuzana Mičulková (8), Lukáš Novák (7), Dominka Patková (8)
12
244 ZŠ a MŠ Červený vrch, Alžírská 26, Praha 6 - Vokovice, B, CZ
Adam Filinger (9), Jakub Martinů (9), Matěj Podskalský (9), Martin Švorc (9)
12
245 Gymnázium, nám. T. G. Masaryka 1260, Frýdlant nad Ostravicí, B, CZ
Hynek Blažek (8), Vojtěch Paseka (8), Marek Kožušník (8), Antonín Vybíral (8)
12
246 Základní škola, Tř. 1. máje 357, Hranice, CZ
Martin Glos (9), Josef Kraus (9), Michal Částečka (9), Vojtěch Besta (9)
12
247 Základní škola, Sirotkova 36, Brno, A, CZ
Ondřej Gryc (9), Robert Kubů (9), Šimon Kyjovský (9), Vojtěch Nevrlý (9)
12
248 Základní škola, Pionýrů 400, Frýdek-Místek, B, CZ
Tomáš Cvik (9), Tereza Nováková (9), Eliška Skotnicová (9), Jakub Buchta (9)
12
249 Gymnázium, Tylova 271, Vlašim, B, CZ
Kristýna Jarošová (8), Kristýna Nováková (9), Ondřej Plšek (9), Jiří Vondráček (8)
12
250 Masarykova Základní škola a MŠ, Hnojník 120, Hnojník, B, CZ
Tomáš Bičanovský (9), Tomáš Gryga (9), Natálie Literáková (9), Kristýna Paláková (9)
12
251 Doctrina - Podještědské gymnázium, Sokolovská 328, Liberec 14, A, CZ
Daniel Bradáč (9), Adéla Richterová (9), Hynek Hejna (9), Veronika Modrá (8)
12
252 Základní škola a Mateřská škola, Skalice u České Lípy 264, Skalice u České Lípy, B, CZ
Magdalena Dvořáková (9), Martin Kunt (9), Veronika Švadlenková (9), Michal Votýpka (9)
12
253 Gymnázium Františka Křižíka a ZŠ, s.r.o., Sokolovská 54, Plzeň, B, CZ
Alan Březina (9), Matyáš Martan (9), Aleš Najman (9), David Vlk (9)
11
254 Masarykova Základní škola a MŠ, Hnojník 120, Hnojník, A, CZ
Vojtěch Pytlík (8), Hana Síbrová (9), Jakub Staněk (7)
11
255 Základní škola, E. Krásnohorské 3084, Ústí nad Labem, A, CZ
Jan Stýblo (9), Marek Tremel (9), Sofya Fedotova (8), Tomáš Kadlec (9)
11
256 Základní škola TGM, náměstí Svobody 903, Moravské Budějovice, CZ
Vojtěch Kabelka (8), Anežka Karásková (9), Daniel Linduška (9), Eliška Pipalová (9)
11
257 Základní škola, Okružní 1235, Most, A, CZ
Tú Anh Ta (9), Mariana Krausová (9), Michaela Svitáková (9), Matěj Štosek (9)
11
258 Základní škola, 1. máje 1700, Frýdek-Místek, A, CZ
Ondřej Fusek (8), Tereza Jurásková (8), Helena Kresaňová (8), Ondřej Otáhal (8)
11
259 Základní škola a Mateřská škola, Libouchec 157, Libouchec, A, CZ
Kateřina Pokorná (9), Petr Kocek (9), Anna Krupičková (9), Leona Pilnajová (9)
11
260 Gymnázium, Komenského 10, Rumburk, B, CZ
Katka Havlová (8), Anna Horáková (8), Kateřina Skálová (8), Amálie Poštová (8)
11
261 Základní škola T. G. Masaryka, Riegrova 13, Opava, B, CZ
Martina Fialová (9), Marie Krátká (8), Monika Pustková (7), Alžběta Wajdová (8)
11
262 Gymnázium Jiřího Wolkera, Kollárova 3, Prostějov, A, CZ
Jiří Král (9), Jakub Holubek (9), Jan Grulich (9), Alexandra Musilová (9)
11
263 Základní škola, Švehlova 12, Praha 10 - Zahradní Město, CZ
Tereza Hanáková (9), Daniel Kahún (9), Tomáš Novotný (9), Josef Rákos (9)
11
264 Základní škola, Fabian 1215, Velké Bílovice, B, CZ
Alena Svobodová (9), Markéta Janstová (8), Michal Šebesta (8), Petr Svoboda (9)
11
265 Základní škola, Masarykovo náměstí 192, Vratimov, A, CZ
Tereza Galetková (9), Vendula Kochová (9), Matěj Šindler (8), Marie Vehovská (9)
11
266 Gymnázium Ladislava Jaroše, Palackého 524, Holešov, B, CZ
Alena Omastová (9), Tomáš Pumprla (8), Alena Vaculíková (9), Radek Večeřa (8)
11
267 Gymnázium a Střední průmyslová škola, Masarykova 12, Duchcov, B, CZ
Claudia Černá (8), Anežka Hozáková (8), Eva Kloudová (8), Jan Ottis (8)
11
268 Základní škola a mateřská škola, nám. Jiřího z Lobkovic 22, Praha 3, B, CZ
Michael Brabec (8), František Kumbera (8), Marek Pohl (7), Oleksei Pukish (7)
11
269 Gymnázium Olgy Havlové, M. Majerové 1691, Ostrava - Poruba, B, CZ
Lukáš Jakubec (9), Ondřej Lakota (9), Roman Plaček (9), Anna Cmielová (9)
11
270 Gymnázium Jaroslava Vrchlického, Národních mučedníků 347, Klatovy, B, CZ
Vladimíra Jiříčková (8), Michaela Skálová (9), Jan James Soukup (9)
10
271 Základní škola, Okružní 1235, Most, B, CZ
Pavel Kafka (9), Milan Solnář (9), Jakub Hlava (9), Pavel Šrotíř (9)
10
272 Základní škola a Mateřská škola, Skalice u České Lípy 264, Skalice u České Lípy, A, CZ
David Machač (9), Karolina Nováková (9), Lucie Smrčková (9), Barbora Trnková (9)
10
273 Základní škola, příspěvková organizace, Na Stráni 879, Děčín VI - Letná, B, CZ
Anna Andrová (9), Kristýna Doležalová (9), Maxmilián Minden (9), Štěpán Šípal (9)
10
274 Základní škola, Chomutovská 1683, Kadaň, A, CZ
Jiang Xinchi (9), Marek Černý (9), Ema Šimůnková (8), Zuzana Armstarková (8)
10
275 Základní škola, Bratří Čapků 279, Příbram VII, CZ
Zuzana Havlíčková (9), Tadeáš Mrvík (9), Klaudie Prendká (9), Petr Simonides (9)
10
276 Základní škola a mateřská škola, Nýdek 293, Nýdek, B, CZ
Tereza Cieslarová (9), Donna Hojdyszová (9), Ivona Kuligová (9), Jana Stryczková (9)
10
277 Základní škola Lidická, Školní ul. 325, Hrádek nad Nisou, A, CZ
Petr Boštický (9), Andrea Adamová (9), Jakub Keller (9), Klára Postlová (9)
10
278 Základní škola a Mateřská škola, Školní 1544, Děčín VI - Želenice, B, CZ
David Beutler (8), Matyáš Jetel (8), Alice Oubrechtová (8), Šimon Prokeš (8)
10
279 Základní škola a Mateřská škola, Markvartice 197, Markvartice, CZ
Dominik Lein (9), Františka Levá (9), Vojtěch Gombašan (9), Andrea Svádová (8)
10
280 Základní škola Antonína Sochora, Teplická 13, Duchcov, A, CZ
Jakub Hampl (9), Jakub Olšavský (9), Vojtěch Hanžl (9), Michal Šimral (9)
10
281 Gymnázium, Jateční 22, Ústí nad Labem, B, CZ
Mariana Kokšalová (9), Natália Linhartová (9), Anežka Hozáková (9), Kritýna Zamfirescu (9)
10
282 Gymnázium, Tylova 271, Vlašim, A, CZ
Ivan Bezkorovayny (8), Šimon Janda (8), Jan Poustka (8), Kateřina Šramotová (8)
9
283 Fakultní základní škola, Tererovo nám. 1, Olomouc, B, CZ
Karel Zatloukal (9), Jarmila Jurtíková (9), Michal Tichý (9), David Tichý (9)
9
284 Základní škola a Mateřská škola, Opletalova 699, Benešov nad Ploučnicí, B, CZ
Barbora Brousilová (9), Jakub Scháněl (8), Klára Štěpánková (9), Matěj Werner (8)
9
285 Fakultní základní škola, Tererovo nám. 1, Olomouc, A, CZ
Adéla Žáčková (8), Adéla Frumarová (8), Pavel Palatka (8), Vendula Pudelová (8)
8
286 Gymnázium a Střední průmyslová škola, Masarykova 12, Duchcov, A, CZ
Kryštof Hub (9), David Šimánek (9), Heinrichová Eliška (9), Hönigová Michaela (9)
8
287 Základní škola, Čeladná 551, Čeladná, CZ
Lukáš Charbulák (9), Kamila Dohnalová (8), Jiří Koloničný (9), Petr Kulovaný (8)
8
288 Základní škola, Tyršova 1255, Kuřim, A, CZ
Šárka Kuklínková (9), Hana Kuželová (9), Aziz Šnyrch (9), Vojtěch Váša (9)
8
289 Základní škola, Kpt. Jaroše 130, Proboštov, CZ
Radek Bakanyi (9), Vojtěch Čonka (9), Vojtěch Liner (9), Jakub Markov (9)
8
290 Základní škola, Za Nádražím 222, Český Krumlov, A, CZ
Vojtěch Rosina (8), Lubomír Zvonař (8), Ondřej Šober (8), Tina Šimečková (8)
8
291 Základní škola, příspěvková organizace, Na Stráni 879, Děčín VI - Letná, A, CZ
Adéla Ješetová (9), Natálie Kučerová (9), Karolína Vytlačilová (9), Adéla Žáková (9)
8
292 Základní škola a mateřská škola, Bohdalice 1, Bohdalice, A, CZ
Mirek Dvořáček (8), Rostislav Brošek (7), Adam Řehořek (9), Vojtěch Skalka (7)
7
293 Základní škola, 1. máje 1700, Frýdek-Místek, B, CZ
Martin Břenek (9), Lukáš Šašma (9), Tereza Palochová (9), Ema Polochová (9)
7
294 Základní škola Antonína Sochora, Teplická 13, Duchcov, B, CZ
Nicola Philippová (9), Andrea Kratochvílová (9), Pavla Zauperová (9), Kateřina Špeciánová (9)
7
295 Základní škola, Fabian 1215, Velké Bílovice, A, CZ
Matěj Hromek (8), Veronika Spěváková (8), Vojtěch Šťavík (9), Adam Sýkora (9)
7
296 Základní škola, Školní 519, Klášterec nad Ohří, B, CZ
Karel Černý (9), Mateusz Kowalczyk (9), Kryštof Podaný (9), Vanesa Šroubková (9)
7
297 Doctrina - ZŠ a MŠ, Na Perštýně 404, Liberec 4, B, CZ
Marek Havelka (7), Petr Kniha (7), Lenka Kubíčková (7), Natálie Neuwirthová (7)
7
298 Základní škola a Mateřská škola, Libouchec 157, Libouchec, B, CZ
Josef Čížek (8), Natálie Jedličková (8), Sandra Haganová (9), Jakub Šiller (9)
7
299 Základní škola a mateřská škola, Bohdalice 1, Bohdalice, B, CZ
Tomáš Hanák (7), Tomáš Kopřiva (9), Michal Břoušek (8), Tereza Celá (9)
7
300 Základní škola, Fabian 1215, Velké Bílovice, C, CZ
Denisa Foukalová (8), Markéta Kopřivová (8), Radovan Šupolík (9), Tomáš Trčka (9)
6
301 Základní škola a Mateřská škola, Janovice 410, Janovice, A, CZ
Tereza Chovancová (8), Filip Húdek (9), Jan Špok (8)
6
302 Základní škola a mateřská škola, Nýdek 293, Nýdek, A, CZ
Tomáš Hudzieczek (9), Vita Khabibullin (8), Daniel Matýsek (9), Gabriela Pietroszová (9)
6
303 Základní škola Lidická, Školní ul. 325, Hrádek nad Nisou, C, CZ
Jakub Hečko (8), Rebeka Mišotová (8), Markéta Lupačová (8), Vanesa Hartmanová (8)
5
304 Základní škola Lidická, Školní ul. 325, Hrádek nad Nisou, D, CZ
Matěj Halala (8), Tomáš Doležal (8), Jakub Jirkal (8), Maxim Matouš (8)
5