Výsledky Náboja 2018
Na základe Rozhodnutia Ministra školstva, vedy, výskumu a športu z 23. októbra 2020 dochádza k prerušeniu prezenčnej formy výučby na 2. stupni základných škôl a stredných školách do odvolania. Náboj Junior je preto v školskom roku 2020/2021 zrušený. Budeme sa na vás tešiť v novembri 2021!

Výsledky Náboja 2018, , Česká republika, Olomouc


ŠkolaBody
1 Slovanské gymnázium, tř. Jiřího z Poděbrad 13, Olomouc, A, ČR
Šimon Bláha (9), Tomáš Patsch (9), Vojtěch Kubala (9), Štěpán Navrátil (9)
30
2 Gymnázium, Tomkova 45, Olomouc - Hejčín, B, ČR
Alex Doležal (9), Patrik Herman (9), Vojtěch Pluskal (9), Ondřej Skácel (9)
26
3 Gymnázium, Tomkova 45, Olomouc - Hejčín, A, ČR
Martin Rudorfer (9), Libor Smital (9), Milan Steklý (9), Jan Kolář (8)
23
4 Slovanské gymnázium, tř. Jiřího z Poděbrad 13, Olomouc, B, ČR
Veronika Bartáková (8), Jan Blecha (8), Hana Horálková (8), Viktorie Smékalová (8)
22
5 Gymnázium, Horní náměstí 5, Šternberk, A, ČR
Grossová Pavlína (8), Nuc Adam (8), Belej Adam (8), Neumannová Karolína (8)
20
6 Gymnázium Jiřího Wolkera, Kollárova 3, Prostějov, B, ČR
Ivo Doležel (9), Jindřich Sládek (9), Matěj Mrva (9), Ondřej Vánský (9)
20
7 Gymnázium Jakuba Škody, Komenského 29, Přerov, B, ČR
Dominika Filipová (9), Oliver Punge (9), Julie Skýpalová (9), Lenka Poljaková (8)
19
8 Gymnázium, Horní náměstí 5, Šternberk, B, ČR
Morávek Matěj (9), Černý Matěj (9), Stuchlík Daniel (9), Kubala Pavel (8)
18
9 Gymnázium, Masarykovo náměstí 8, Šumperk, ČR
Zuzana Havlíčková (9), Julie Kubíčková (9), Pavla Šimová (7), Lenka Šimová (9)
18
10 Gymnázium Jakuba Škody, Komenského 29, Přerov, A, ČR
Petra Bártová (9), Matěj Běťák (9), Petr Příkazský (9), Martin Tomčala (9)
18
11 Gymnázium Jana Opletala, Opletalova 189, Litovel, ČR
Jan Kubáček (9), Tadeáš Fryčák (8), Jan Kučera (9), Petr Žampach (8)
15
12 Základní škola, Tř. 1. máje 357, Hranice, ČR
Martin Glos (9), Josef Kraus (9), Michal Částečka (9), Vojtěch Besta (9)
12
13 Gymnázium Jiřího Wolkera, Kollárova 3, Prostějov, A, ČR
Jiří Král (9), Jakub Holubek (9), Jan Grulich (9), Alexandra Musilová (9)
11
14 Fakultní základní škola, Tererovo nám. 1, Olomouc, B, ČR
Karel Zatloukal (9), Jarmila Jurtíková (9), Michal Tichý (9), David Tichý (9)
9
15 Fakultní základní škola, Tererovo nám. 1, Olomouc, A, ČR
Adéla Žáčková (8), Adéla Frumarová (8), Pavel Palatka (8), Vendula Pudelová (8)
8