Wyniki Náboja 2018
Ze względu na ograniczenia rządowe związane z pandemią koronawirusa w roku szkolnym 2020/2021 konkurs Náboj Junior został odwołany. Z niecierpliwością czekamy na spotkanie z Państwem w listopadzie 2021 roku!

Wyniki Náboja 2018, , Czechy, Praha Doppler


SzkołaPunkty
1 Mensa gymnázium, o. p. s., Španielova 1111, Praha 6 - Řepy, CZ
Adam Celecký (8), Viacheslav Nikiforov (8), Benjamin Swart (9), Vojtěch Tvrdík (9)
42
2 Gymnázium Christiana Dopplera, Zborovská 45, Praha 5 - Smíchov, B, CZ
Michal Bernat (8), Tomáš Suchánek (9), Jiří Cihelka (8), Adam Hendrich (9)
41
3 Gymnázium Havlíčkův Brod, Štáflova 2063, Havlíčkův Brod, B, CZ
Zuzana Černá (9), Martin Kosprd (9), Jonáš Venc (9), Natália Zvancigerová (9)
33
4 ZŠ a MŠ Červený vrch, Alžírská 26, Praha 6 - Vokovice, A, CZ
Pavel Mádle (9), Adam Remeš (9), Samuel Rosiar (9), Vojtěch Tesař (9)
31
5 PORG - gymnázium a základní škola, o.p.s., Lindnerova 3, Praha 8 - Libeň, B, CZ
David Bajer (9), Adam Vojtěch Bakule (9), Michal Janočko (9), Daniel Mitrofanov (9)
31
6 Gymnázium Christiana Dopplera, Zborovská 45, Praha 5 - Smíchov, A, CZ
Marina Kollárová (9), Eliška Koudelková (8), Samuel Gawlik (9), Monika Vančurová (9)
28
7 Gymnázium, Nad Kavalírkou 1, Praha 5, B, CZ
Vít Chabičovský (9), Marie Dostalová (9), Ema Duroňová (9), Tobiáš Unger (9)
27
8 Gymnázium dr. A. Hrdličky, Komenského 147, Humpolec, B, CZ
Aleš Hlaváček (8), Radim Komůrka (8), Vojtěch Koten (8), Jan Pohan (8)
24
9 Základní škola, Štefánikova 448, Pardubice, CZ
Ondřej Horáček (9), Jan Lengál (8), Pavel Provazník (9), Martin Zdvihal (8)
22
10 Gymnázium J. Heyrovského, Mezi Školami 2475, Praha 5, B, CZ
Jan Kodeš (7), Vojtěch Křístek (8), Anežka Procházková (9), Maria Anna Purmenská (7)
21
11 Základní škola, Jílovská 1100, Praha 4 - Braník, B, CZ
Ondřej Filip (9), Vojtěch Stiller (9), Martin Toufar (8), Jakub Ježek (9)
19
12 Gymnázium a SOŠ pedagogická, Masarykova 248, Čáslav, A, CZ
Matěj Holoubek (9), Martin Kubeš (9), David Svoboda (9), Richard Weber (9)
18
13 Základní škola, Jílovská 1100, Praha 4 - Braník, A, CZ
Tomáš Adamský (9), Adam Majer (9), Natálie Jarošová (9), Vojtěch Štulík (8)
18
14 Gymnázium, Litoměřická 726, Praha 9, B, CZ
Zuzana Mihulová (9), Radek Hilas (9), Markéta Emrová (9), Tomáš Pavlík (9)
17
15 Gymnázium, Nad Štolou 1, Praha 7, CZ
Barbora Brnadová (9), Michael Kraus (8), Simon Olsen (9), Antonín Stefanov (8)
17
16 PORG - gymnázium a základní škola, o.p.s., Lindnerova 3, Praha 8 - Libeň, A, CZ
Kryštof Kasha (9), Šimon Šenk (9), Dominik Šíma (8), Andrea Poláková (9)
17
17 Gymnázium J. Heyrovského, Mezi Školami 2475, Praha 5, A, CZ
Jakub Dundr (9), David Křístek (8), Duy Long Nguyen (7), Jitka Smékalová (7)
17
18 Gymnázium, Litoměřická 726, Praha 9, A, CZ
Veronika Budařová (9), Matyáš Medlín (9), Anastasia Revva (9), Adéla Žáková (9)
16
19 Gymnázium dr. A. Hrdličky, Komenského 147, Humpolec, A, CZ
Josef Ferda (9), Lucie Žáčková (9), Petr Šotola (9), Tereza Točíková (9)
15
20 Gymnázium a SOŠ pedagogická, Masarykova 248, Čáslav, B, CZ
Tereza Kašparová (9), Martin Špaček (9), Magdaléna Vavřínová (9), Jakub Veselý (9)
15
21 Gymnázium Havlíčkův Brod, Štáflova 2063, Havlíčkův Brod, A, CZ
Michael Blažek (7), Matěj Šedý (7), Jan Vacek (7), Antonín Vinkler (7)
13
22 ZŠ a MŠ Červený vrch, Alžírská 26, Praha 6 - Vokovice, B, CZ
Adam Filinger (9), Jakub Martinů (9), Matěj Podskalský (9), Martin Švorc (9)
12
23 Gymnázium, Tylova 271, Vlašim, B, CZ
Kristýna Jarošová (8), Kristýna Nováková (9), Ondřej Plšek (9), Jiří Vondráček (8)
12
24 Gymnázium, Tylova 271, Vlašim, A, CZ
Ivan Bezkorovayny (8), Šimon Janda (8), Jan Poustka (8), Kateřina Šramotová (8)
9