Výsledky Náboja 2018
Na základe Rozhodnutia Ministra školstva, vedy, výskumu a športu z 23. októbra 2020 dochádza k prerušeniu prezenčnej formy výučby na 2. stupni základných škôl a stredných školách do odvolania. Náboj Junior je preto v školskom roku 2020/2021 zrušený. Budeme sa na vás tešiť v novembri 2021!

Výsledky Náboja 2018, , Poľsko, Grodzisk Mazowiecki


ŠkolaBody
1 Szkoła podstawowa nr 5, Lecha Zondka 6, Grodzisk Mazowiecki, B, PL
Agnieszka Engel (VIII), Jakub Izdebski (VIII), Klaudia Jankowska (VIII), Władysław Rydzewski (VIII)
27
2 Społeczna Szkoła Podstawowa MTE, Brzozowa 1a, Milanówek, A, PL
Łukasz Czerniak (VIII), Filip Koska (VIII), Adam Pawlak (VIII), Ignacy Tworzydło (VIII)
22
3 Szkoła Podstawowa nr 1 w Grodzisku Mazowieckim, Bartniaka 13a, Grodzisk Mazowiecki, PL
Allan Soroka (VIII), Alicja Marczyńska (VIII), Kamil Jankowski (VIII), Alina Lenart (VIII)
15
4 Szkoła Podstawowa im. Kawalerów Orderu Uśmiechu, Mazowiecka 1, Żabia Wola, PL
Kacper Wyszyński (VIII), Stanisław Wójcik (VIII), Arkadiusz Marciniak (VIII), Przemysław Kowal (VIII)
13
5 Społeczna Szkoła Podstawowa MTE, Brzozowa 1a, Milanówek, B, PL
Julia Wnorowska (VIII), Julia Talmont-Kamińska (VIII), Marta Żebrowska (VIII), Maciej Reichel (VIII)
13
6 Szkoła podstawowa nr 5, Lecha Zondka 6, Grodzisk Mazowiecki, A, PL
Ewa Bagrowska (VII), Jagoda Caban (VII), Maksymilian Buśkiewicz (VII), Stanisław Pyliński (VII)
12
7 Szkoła Podstawowa nr 5 im. Zbigniewa Gęsickiego “Juno”, Pułaskiego 6/8, Piastów, B, PL
Julia Chechłacz (V), Piotr Kopacz (V), Michał Włoszczuk (V), Alicja Ziółek (V)
12
8 Szkoła Podstawowa nr 5 im. Zbigniewa Gęsickiego “Juno”, Pułaskiego 6/8, Piastów, A, PL
Maja Jarocka (V), Piotr Strzelczyk (V), Kacper Tymiński (V), Klaudia Zalewska (V)
12
9 Szkoła Podstawowa w Michałówce, Michałówka 3, Jagodne, A, PL
Krzysztof Czypionka (VIII), Olga Robak (VIII), Marcin Szopa (VIII), Paweł Zalewski (VIII)
11
10 Szkoła Podstawowa w Michałówce, Michałówka 3, Jagodne, B, PL
Rafał Piesiewicz (V), Aleksandra Parol (V), Filip Kronik (V), Kacper Gadoś (V)
11
11 Szkoła Podstawowa nr 5 im. Zbigniewa Gęsickiego “Juno”, Pułaskiego 6/8, Piastów, C, PL
Zuzanna Chromińska (V), Kacper Tomczak (V), Anna Łuczak (V), Fryderyk Wojtachnik (V)
11
12 Akademia Prymusa Niepubliczna Szkoła Podstawowa Nr 1 w Sochaczewie, Staszica 86, Sochaczew, PL
Maja Górczyńsk (VIII), Szymon Janusz (VII), Maciej Szewczyk (VII), Antoni Więcek (VIII)
11
13 Szkoła Podstawowa Nr 2, LITERACKA 20, Milanówek, PL
Agata Jakubowska (VIII), Julia Jacheć (VIII), Rafał Brzeziński (VIII), Bartłomiej Kowalczyk (VIII)
11
14 Szkoła Podstawowa nr 2, Jasna 2, Pruszków, A, PL
Dawid Brzeziński (VIII), Patrycja Skrodzka (VIII), Wojciech Tarczyński (VIII), Aleksandra Zielińska (VIII)
10
15 Szkoła Podstawowa nr 2, Jasna 2, Pruszków, B, PL
Michał Berlak (VII), Marta Krupa (VII), Bartłomiej Robak (VIII), Arkadiusz Świątek (VIII)
7
16 Niepubliczna Szkoła Podstawowa Tosi i Franka, Kopernika 12, Grodzisk Mazowiecki, PL
Zuzanna Gorzkowska (VIII), Piotr Kaszycki (VIII), Amelia Krzaczek (VIII), Antonina Woźniak (VIII)
6