Výsledky Náboja 2018
Na základe Rozhodnutia Ministra školstva, vedy, výskumu a športu z 23. októbra 2020 dochádza k prerušeniu prezenčnej formy výučby na 2. stupni základných škôl a stredných školách do odvolania. Náboj Junior je preto v školskom roku 2020/2021 zrušený. Budeme sa na vás tešiť v novembri 2021!

Výsledky Náboja 2018, , Poľsko, Kraków


ŠkolaBody
1 Międzykulturowa Szkoła Podstawowa "Otwarty Świat", Karmelicka 45, Kraków, PL
Stanisław Macura (VIII), Olaf Lebitko (VIII), Iwo Gałek (VIII), Kamil Motyl (VIII)
27
2 Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 98, os. Na Stoku 52, Kraków, PL
Magdalena Dźwigoń (VIII), Matracki Filip (VIII), Szymon Konieczny (VIII), Julia Kuźniar (VIII)
27
3 Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 151, Lipińskiego 2, Kraków, PL
Andrzej Tataruch (VIII), Radosław Cieśla (VIII), Mariam Baghdasaryan (VIII), Joanna Gawarecka (VIII)
22
4 Szkoła Podstawowa nr 2, Strzelców 5a, Kraków, PL
Jan Pawlik (VIII), Mikołaj Bereza (VIII), Jakub Ciężarek (VIII), Magdalena Pudełko (VI)
21
5 Szkoła Podstawowa nr 36, Mazowiecka 70, Kraków, PL
Antoni Leszczyński (VIII), Paweł Bukowiec (VIII), Bartosz Pawelski (VIII), Weronika Orłowska (VIII)
18
6 Szkoła Podstawowa nr 45 im. Pauli Montal Sióstr Pijarek, Meissnera 20, Kraków, PL
Hanna Czaja (VIII), Igor Dutkiewicz (VIII), Bartłomiej Mazgaj (VIII), Miłosz Gałka (VIII)
18
7 Szkoła Podstawowa nr 126, os. Tysiąclecia 57, Kraków, PL
Szymon Józefczyk (VIII), Adam Jabłoński (VIII), Krzysztof Jagoda (VIII), Henryk Kosała (VIII)
18
8 Szkoła Podstawowa im. Władysława Łokietka, Topolowa 25, Skała, PL
Szymon Ornat (VIII), Dawid Glonek (VIII), Norbert Boroń (VIII), Maciej Woźniak (VIII)
18
9 Społeczna Szkoła Podstawowa nr 3 STO, os.Dywizjonu 303 35-35a, Kraków, PL
Marcin Wójcik (VIII), Mikołaj Kaźmierczyk (VIII), Wiktor Czernecki (VII), Mateusz Lasek (VII)
17
10 Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 148, Żabia 20, Kraków, A, PL
Kamil Braś (VIII), Kacper Doniec (VIII), Igor Misztal (VIII), Jan Piotrowski (VIII)
17
11 Szkoła Podstawowa Nr 1 w Pińczowie, Szkolna 2, Pińczów, PL
Sara Biernacki (VIII), Zuzanna Domagała (VIII), Laura Pasternak (VIII), Kacper Zarzycki (VII)
16
12 Szkoła Podstawowa nr 109, Mackiewicza 15, Kraków, PL
Marek Andruszko (VIII), Adrian Czarnecki (VIII), Emilia Mól (VIII), Martyna Mosio (VIII)
15
13 Szkoła Podstawowa Nr 155, os.2 Pułku Lotniczego 21, Kraków, B, PL
Bartosz Kazior (VIII), Szymon Manijak (VIII), Gabriel Białek (VIII), Jakub Bartnik (VI)
14
14 Niepubliczna Szkoła Podstawowa w Zelkowie, Jana Pawłą II 22, Zelków, PL
Aleksandra Koźlak (VII), Tomasz Kubica (VII), Dawid Wójcik (VIII), Mikołaj Żbikowski (VIII)
14
15 Szkoła Podstawowa nr 2 im. bł. Salomei, ks. Stanisława Połetka 32, Skała, PL
Kacper Browarnik (VIII), Jakub Madejski (VIII), Weronika Misiak (VIII), Magdalena Morawska (VIII)
12
16 Publiczna Szkoła Podstawowa, Szkolna 11, Rzezawa, B, PL
Zuzanna Frączek (VIII), Jakub Gierek (VIII), Dominik Gołas (VIII), Julia Zięba (VIII)
11
17 Szkoła Podstawowa Nr 155, os.2 Pułku Lotniczego 21, Kraków, A, PL
Krzysztof Słowikowski (VII), Antoni Jędrysek (VII), Sebastian Dudek (VII), Mateusz Woźniak (VII)
11
18 Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 148, Żabia 20, Kraków, B, PL
Matylda Dyląg (VIII), Anna Folwarska (VIII), Krzysztof Mendyk (VIII), Małgorzata Węgrzyn (VIII)
11
19 Szkoła Podstawowa, Wola Radziszowska 500, Wola Radziszowska, PL
Kinga Ochojna (VIII), Aleksandra Trojanowska (VII), Przemysław Bartosz (VII), Seweryn Maślanka (VII)
10
20 Publiczna Szkoła Podstawowa, Szkolna 11, Rzezawa, A, PL
Katarzyna Gicala (VIII), Karolina Pietrzyk (VIII), Mateusz Rudnik (VIII), Dominik Smoleń (VIII)
6