Výsledky Náboja 2018
Na základe Rozhodnutia Ministra školstva, vedy, výskumu a športu z 23. októbra 2020 dochádza k prerušeniu prezenčnej formy výučby na 2. stupni základných škôl a stredných školách do odvolania. Náboj Junior je preto v školskom roku 2020/2021 zrušený. Budeme sa na vás tešiť v novembri 2021!

Výsledky Náboja 2018, , Poľsko, Łódź


ŠkolaBody
1 Społeczna Szkoła Podstawowa Nr 1 im. Ewarysta Estkowskiego Społecznego Towarzystwa Oświatowego, Czerwona 8, Łódź, PL
Michał Lipiec (VII), Antoni Stegliński (VIII), Tymoteusz Składanek (VIII), Julia Nowacka (VIII)
35
2 Szkoła Podstawowa nr 2 w Piotrkowie Trybunalskim, Daniłowskiego 3 0, Piotrków Trybunalski, PL
Sergiusz Chwałowski (VIII), Tomasz Stefaniak (VIII), Konrad Szymański (VIII), Mateusz Wójcicki (VIII)
30
3 Szkoła Podstawowa nr 172 w Łodzi, Jaskrowa 15, Łódź, PL
Jerzy Komisarski (VIII), Natalia Niewierowicz (VIII), Wojciech Nowakowski (VIII), Zuzanna Pilarz (VIII)
25
4 Szkoła Podstawowa nr 199, Elsnera 8, Łódź, PL
Agata Majewska (VIII), Michał Popowicz (VIII), Kamil Wichan (VIII), Krystian Jeżewski (VIII)
18
5 Szkoła Podstawowa nr 120, Centralna 40, Łódź, PL
Julian Bednarek (VIII), Bartosz Górzyński (VIII), Wojciech Walczak (VIII), Szymon Modrzejewski (VIII)
17
6 Szkoła Podstawowa nr 6, Kusocińskiego 116, Łódź, PL
Mateusz Buczko (VIII), Jakub Drożdżewicz (VIII), Jan Kowalczyk (VIII), Zofia Ochocka (VIII)
17
7 Międzynarodowa Szkoła Podstawowa Edukacji Innowacyjnej w Łodzi, Pomorska 83/85, Łódź, PL
Piotr Chabelski (VIII), Spyridon Stergiou (VIII), Jan Dobrski (VIII), Jakub Pabiniak (VIII)
17
8 Szkoła Podstawowa Nr 71, Rojna 58c, Łódź, PL
Oliwia Pólkowska (VIII), Jakub Milczarek (VIII), Aleksandra Mysłek (VIII), Jakub Stańdo (VIII)
13
9 Szkoła Podstawowa nr 14, Wigury 8/10, Łódź, PL
Maja Janicka (VIII), Krzysztof Dąbrowski (VIII), Wojciech Skoneczny (VIII), Krzysztof Tomczyk (VIII)
13
10 Publiczna Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi i Sportowymi Nr 5, Targowa 9, Pionki, B, PL
Damian Dobrew (VIII), Adrianna Murawska (VIII), Paula Robak (VIII), Adam Zbyszyński (VIII)
12
11 Bernardyńska Szkoła Podstawowa im. O. Anastazego Pankiewicza, Bł. A. Pankiewicza 15, Łódź, A, PL
Magda Bożyk (VIII), Helena Dana (VIII), Joanna Sydor (VIII), Julia Łąpieś (VIII)
11
12 Szkoła Podstawowa MIKRON, Piękna 30/32, Łódź, PL
Jakub Raj (VIII), Maksymilian Łuczyński (VIII), Adam Wołoszyn (VIII), Michał Stańczak (VIII)
11
13 Szkoła Podstawowa Nr 138 im. Leopolda Staffa w Łodzi, św. Franciszka z Asyżu 53, Łódź, PL
Wojciech Jurewicz (VIII), Alicja Pełka (VIII), Marta Saganowska (VIII), Michał Waliszek (VIII)
11
14 Bernardyńska Szkoła Podstawowa im. O. Anastazego Pankiewicza, Bł. A. Pankiewicza 15, Łódź, B, PL
Miłosz Dębiński (VIII), Michał Grajewski (VIII), Kacper Szeliga (VIII), Filip Szymański (VIII)
11
15 Publiczna Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi i Sportowymi Nr 5, Targowa 9, Pionki, A, PL
Agnieszka Chęcińska (VIII), Zuzanna Pietrzak (VIII), Gabriela Polak (VIII), Hubert Siek (VIII)
11
16 Publiczna Szkoła Podstawowa nr 1 w Pionkach, 15 Stycznia 3, Pionki, PL
Piotr Olszewski (VII), Oliwier Domagała (VII), Maja Zagożdżon (VII), Martyna Skarbek (VII)
11
17 Publiczna Szkoła Podstawowa nr2, Kochanowskiego 14, Pionki, PL
Emilia Rabijewska (VII), Maja Amanowicz (VIII), Jan Orzeechowski (VIII), Julia Tyburczy (VIII)
10
18 Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 111, Jaracza 44/46, Łódź, PL
Nikola Cynkier (VII), Oliwier Mucha (VIII), Natalia Krzywańska (VII), Eryk Szwed (VII)
8