Výsledky Náboja 2018
Na základe Rozhodnutia Ministra školstva, vedy, výskumu a športu z 23. októbra 2020 dochádza k prerušeniu prezenčnej formy výučby na 2. stupni základných škôl a stredných školách do odvolania. Náboj Junior je preto v školskom roku 2020/2021 zrušený. Budeme sa na vás tešiť v novembri 2021!

Výsledky Náboja 2018, , Poľsko, Sosnowiec


ŠkolaBody
1 Szkoła Podstawowa Nr 1, Dąbrowskiego 41, Chorzów, A, PL
Jan Chełmecki (VIII), Monika Dendra (VIII), Teresa Fabisak (VIII), Michał Kierat (VIII)
23
2 Szkoła Podstawowa nr 45, CZELADZKA 58, Sosnowiec, PL
Jakub Czekalski (VIII), Weronika Daniel (VIII), Maja Seweryn (VIII), Nina Sosniak (VIII)
20
3 Społeczna Szkoła Podstawowa Nr 1 im.S.Konarskiego STO, Mikołowska 26, Katowice, B, PL
Iga Kurzelewska (VIII), Dominika Lucka (VIII), Nina Maniurka (VIII), Jakub Skupiński (VIII)
16
4 Społeczna Szkoła Podstawowa Nr 1 im.S.Konarskiego STO, Mikołowska 26, Katowice, C, PL
Wojciech Babiński (VIII), Artur Kaczmarek (VIII), Jan Ogłódek (VIII), Emmanuel Więch (VIII)
15
5 Szkoła Podstawowa nr 7 w Zabrzu, Pokoju 41, Zabrze, PL
Miłosz Gonczaruk (VIII), Amelia Seemann (VIII), Dawid Drosdek (VIII), Jakub Pisiewicz (VIII)
15
6 Szkoła Podstawowa Nr 1, Dąbrowskiego 41, Chorzów, B, PL
Michał Danek (VIII), Mikołaj Dudkiewicz (VIII), Piotr Sitek (VIII), Michał Szczogiel (VIII)
15
7 Szkoła Podstawowa nr 3 im. Orła Białego w Bieruniu, Węglowa 11, Bieruń, PL
Dominika Berger (VIII), Julia Kobiór (VIII), Kamil Pustelnik (VIII), Marcin Łętocha (VIII)
15
8 Społeczna Szkoła Podstawowa Nr 1 im.S.Konarskiego STO, Mikołowska 26, Katowice, A, PL
Tomasz Adamowski (VIII), Jan Kulig (VIII), Maksymilian Marmol (VIII), Roman Szkaradek (VIII)
14
9 Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 39, Obronców Pokoju 4, Gliwice, A, PL
Mateusz Męciki (VIII), Dominika król (VIII), Natalia Kużdżał (VIII), Amelia Mroczek (VIII)
14
10 Prywatna Szkoła Podstawowa "Akademia młodych", Dziewicza 41, Sosnowiec, PL
Wojciech Bargiel (VIII), Weronika Główka (VIII), Mateusz Krogulec (VIII), Julia Szlachta (VIII)
14
11 Szkoła Podstawowa nr 27, Grabowa 2, Sosnowiec, PL
Artur Kubara (VIII), Patrycja Karwacka (VIII), Ewa Domańska (VIII), Kinga Słowińska (VII)
14
12 Szkoła Podstawowa nr 1, Niepodległości 7, Sosnowiec, A, PL
Kalina Kordel (VIII), Maciej Pieczarka (VIII), Marcin Rozenek (VIII), Jeremi Szczotka (VIII)
13
13 Prywatna Szkoła Podstawowa nr 5 "Twoja Przyszłość", Dziewicza 41, Sosnowiec, PL
Aleksandra Piwowarczyk (VIII), Dawid Wójcik (VIII), Rozalia Pieniak (VII), Michalina Chiberska (VII)
12
14 Szkoła Podstawowa nr 15 im. Stefana Żeromskiego, Wojska Polskiego 84, Sosnowiec, PL
Michal Bartos (VIII), Dawid Kasza (VIII), Agata Oleś (VIII), Gabriela Wróblewska (VIII)
11
15 Szkoła Podstawowa nr 1, Niepodległości 7, Sosnowiec, B, PL
Aleksandra Bubak (VIII), Oliwer Kulawiak (VIII), Emilia Nyk (VIII), Natalia Szafirska (VIII)
10
16 Katolicka Szkoła Podstawowa Stowarzyszenia Rodzin Katolickich Archidiecezji Katowickiej, Ścigały 17, Katowice, PL
Krzysztof Durski (VIII), Jakub Matuszowicz (VIII), Karolina Smolarska (VIII), Hanna Żurek (VIII)
10
17 Szkoła Podstawowa nr 13, Urzędnicza 11, Jaworzno, A, PL
Mateusz Kolski (V), Kamil Kuczera (V), Dawid Mularz (V), Aleksander Stawicki (V)
9
18 Szkoła Podstawowa nr 24, ks. Pawła Lexa 3, Ruda Śląska, PL
Magdalena Czyż (V), Jakub Furmanowicz (V), Kamil Gwizdała (V), Przemysław Małek (V)
9
19 Szkoła Podstawowa nr 48 Mistrzostwa Sportowego, Piłsudskiego 114, Sosnowiec, PL
Igor Fijałkowski (VIII), Wanessa Gajdzik (VIII), Olaf Wilczak (VIII), Piotr Wybański (VIII)
7
20 Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 39, Obronców Pokoju 4, Gliwice, B, PL
Dominik Kuźmik (VIII), Alicja Talarek (VIII), Magdalena Janoszka (VIII), Filip Oliveira (VIII)
7
21 Szkoła Podstawowa nr 13, Urzędnicza 11, Jaworzno, B, PL
Amelia Pancerz (V), Grzegorz Szyndler (V), Szymon Wolak (V), Łukasz Szlósarczyk (V)
4