Výsledky Náboja 2018
Na základe Rozhodnutia Ministra školstva, vedy, výskumu a športu z 23. októbra 2020 dochádza k prerušeniu prezenčnej formy výučby na 2. stupni základných škôl a stredných školách do odvolania. Náboj Junior je preto v školskom roku 2020/2021 zrušený. Budeme sa na vás tešiť v novembri 2021!

Výsledky Náboja 2018, , Slovensko


ŠkolaBody
1 Gymnázium, Grösslingová 18, Bratislava, B, SR
Martin Belluš (9), Viktor Imrišek (9), Ivo Novysedlák (9), Matej Repa (9)
42
2 Základná škola, Spojová 14, Banská Bystrica, B, SR
Laura Áčová (8), Diana Berková (8), Krištof Kašper (8), Šimon Mesiarik (8)
42
3 Spojená škola Novohradská- ZŠ Košická, Košická, Bratislava-Ružinov, B, SR
Erik Tóth (9), Adam Gergely (8), Martin Štěpánek (9), Peter Rajský (9)
40
4 Základná škola, Ďumbierska 17, Banská Bystrica, A, SR
Martin Cigler (8), Samuel Kotrč (8), Tomáš Krompaský (8), Tomáš Zacharovský (9)
38
5 Súkromné gymnázium pre žiakov so všeobecným intelektovým nadaním CENADA, Majerníkova 60, Bratislava, B, SR
Šimon Šeleng (9), Marko Šimoni (9), Jakub Šošovička (9), Peter Steltenpohl (9)
32
6 Gymnáz. V. B. Nedožerského, Matice slovenskej 16, Prievidza, SR
Filip Bakoš (9), Viera Glevitzká (9), Jakub Hudec (9), Adam Benjamín Plšek (9)
31
7 Gymnázium, Grösslingová 18, Bratislava, SR
Michal Cibulka (8), Alica Domanyová (8), Peter Kumančík (8), Filip Prutkay (8)
31
8 Základná škola s MŠ, Staničná 324, Liesek, A, SR
Gracjan Motýľ (9), Beata Kristofčáková (9), Jaroslav Revaj (9), Stanislav Pastor (8)
30
9 Základná škola, Krosnianska 4, Košice-Dargov. hrdinov, SR
Karol Jakubčák (9), Pavol Liščinský (9), Sophia Sabovčíková (9), Richard Sobek (9)
30
10 Škola pre mimoriadne nadané deti a gymnázium, Skalická 1, Bratislava, A, SR
Alexandra Barančíková (9), Stanislav Bezák (9), Jakub Nagy (8), Matej Zigo (9)
29
11 Gymnázium Jána Chalupku, Štúrova 13, Brezno, A, SR
Martin Kopčány (9), Samuel Havlíček (9), Anna Bížová (9), Lívia Zajaková (9)
29
12 Gymnázium, Párovská 1, Nitra, SR
Filip Horváth (9), Jakub Konc (9), Adam Lopúch (9), Matúš Tóth (9)
28
13 Gymnázium, Kukučínova 4239/1, Poprad, B, SR
Katarína Žiaková (9), Rastislav Miško (9), Peter Pomietlo (9), Samuel Sedláček (9)
28
14 Gymnázium, Alejová 1, Košice-Juh, B, SR
Eduard Fekete (9), Matej Vasky (9), Jakub Ľuptáčik (9), Barbora Marcinčáková (9)
28
15 ZŠ sv. Marka, Petzwalova 1, Nitra, SR
Samuel Martinka (9), Dominik Péli (9), Karolína Mésarošová (8), Viliam Záborský (9)
28
16 Gymnázium Antona Bernoláka, Mieru 307/23, Námestovo, A, SR
Martin Buc (9), František Jakubják (9), Matúš Jurčák (9), Blažej Jurčák (9)
27
17 Gymnázium, Kukučínova 4239/1, Poprad, A, SR
Andrej Kazimír (9), Matej Korp (9), Filip Parížek (9), Adam Slimák (9)
27
18 Piaristické gymnázium Jozefa Braneckého, Palackého 4, Trenčín, B, SR
Lucia Ambrosová (9), Veronika Chovancová (9), Martin Feranec (9), Rudolf Pardubický (9)
27
19 Základná škola, Trieda SNP 20, Banská Bystrica, SR
Tereza Kostiviarová (8), Michal Mokrý (8), Lenka Šuhajdová (8), Branislav Sokol (8)
27
20 Základná škola Janka Kráľa, Mládežnícka 24, Šahy, B, SR
Damien Benko (9), Richard Cserman (8), Boglárka Püšpökyová (9), Adrián Šuchter (9)
27
21 Gymnázium Boženy Slančíkovej Timravy, Haličská cesta 9, Lučenec, B, SR
Ondrej Láska (9), Richard Markovič (9), Filip Nagy (9), Krištof Varga (9)
27
22 Základná škola, Golianova 8, Banská Bystrica, A, SR
Michal Babušák (9), Eva Hatalčíková (9), Júlia Masláková (9), Alexandra Oráčová (9)
26
23 Základná škola, Hruštín 55, Hruštín, B, SR
Václav Baraniak (9), Zuzana Šubjaková (9), Margita Tomáňová (9), Timotej Zemenčík (9)
26
24 Základná škola, Devínska 12, Nové Zámky, B, SR
Lukáš Bačík (9), Erika Bernáthová (9), Alexandra Kissová (9), Marek Valo (9)
26
25 Gymnázium, Párovská 1, Nitra, SR
Eunika Bebjaková (9), Lenka Bezáková (9), Matej Bystrický (9), Andrea Gábrišová (9)
25
26 Spojená škola - Gym, Dominika Tatarku 4666/7, Poprad, SR
Pavol Brejčák (9), Matúš Legát (9), Šimon Matušek (9), Peter Sopko (9)
25
27 Základná škola, Mládežnícka 1434/16, Púchov, A, SR
Katarína Lazovanová (9), Lucia Odváhová (9), Andrej Pobežal (9), Denis Strečko (9)
25
28 Gymnázium Ľudovíta Štúra, 1. mája 170/2, Trenčín, B, SR
Peter Margetínec (9), Marek Filo (9), Max Erik Rau (9), Matúš Nebus (9)
25
29 Základná škola s MŠ, Demänovská ulica 408/4A, Liptovský Mikuláš, B, SR
Ján Berník (8), Andrej Hollý (9), Jakub Hromádka (8), Adrián Laco (9)
25
30 Základná škola, Nábr. 4. apríla 1936/23, Liptovský Mikuláš, A, SR
Patrik Rázga (9), Juraj Ševcov (9), Monika Šuňová (9), Katarína Havrilová (9)
25
31 Základná škola, Okružná 17, Michalovce, SR
Beáta Kasincová (9), Richard Onuška (9), Matej Rovder (9), Soňa Spišáková (9)
25
32 Cirkevná ZŠ sv. Gorazda, Komenského 495/31, Námestovo, B, SR
Magdaléna Kozáková (9), Jaroslav Lajta (9), Michaela Chorvátová (9), Pavol Uhliarik (9)
25
33 Gymnázium Ivana Kupca Hlohovec, Komenského 13, Hlohovec, A, SR
Jakub Gese (9), Martin Potanko (9), Samuel Bakoš (9), Ondrej Hanzlík (9)
24
34 Základná škola, Spojová 14, Banská Bystrica, A, SR
Aleš Odráška (8), Martina Szentpéteriová (8), Richard Vladyka (9), Filip Švantner (8)
24
35 Základná škola, Školská 14, Slovenská Ľupča, A, SR
Jakub Váš (9), Matej Kmeť (9), David Šara (9), Natália Žilová (9)
24
36 Základná škola s MŠ, Andreja Bažíka 20, Zuberec, A, SR
Marko Dedinský (9), Ema Majerčáková (8), Sára Urbanová (8), Peter Vidiečan (9)
24
37 Cirkevná SŠ - gymnázium, Okružná 2026/25, Dolný Kubín, B, SR
Timotej Pazdera (8), Marek Villim (8), Michal Stanislav Málik (8), Viktória Dudová (8)
24
38 Gymnázium Martina Hattalu, Železničiarov 278, Trstená, A, SR
Peter Bodnár (8), Janka Kubišová (7), Paula Pazúriková (9), Veronika Vrobelová (9)
24
39 Cirkevná SŠ - gymnázium, Okružná 2026/25, Dolný Kubín, A, SR
Marián Kurčina (9), Matej Lastič (7), Nina Lehotská (8), Barbora Smoleňová (8)
24
40 Základná škola, Kubranská 80, Trenčín, A, SR
Patrik Bašo (9), Ráchel Bučeková (9), Matúš Čarnogurský (9), Matúš Smolka (9)
23
41 Základná škola, Bernolákova 1061, Vranov nad Topľou, SR
Kristína Borošová (9), Benedikt Fedor (8), Iveta Olahová (9), Maroš Višňovský (8)
23
42 Gymnázium, Grösslingová 18, Bratislava, A, SR
Matúš Pálka (9), Zuzana Pistovčáková (9), Denis Vakorin (9), Tereza Vranová (9)
23
43 Gymnázium Ľudovíta Štúra, 1. mája 170/2, Trenčín, A, SR
Peter Holý (8), Michal Hrotka (8), Tiara Krajčová (8), Alexandra Kudláčová (8)
23
44 Základná škola, Devínska 12, Nové Zámky, A, SR
Dorota Dušová (9), Ema Felixová (9), Richard Kováč (9), Marianna Slováková (9)
23
45 Základná škola sv.D.S., M. M. Hodžu 1732/9, Zvolen, SR
Peter Bernáth (9), Samuel Kašša (9), Ondrej Priškin (8), Katarína Rybanová (8)
23
46 ZŠ s MŠ O.Cabana, Námestie Andreja Cabana36, Komjatice, SR
Dávid Barta (9), Dominika Dragúňová (9), Marek Kollár (9), Patrik Švajda (9)
23
47 Základná škola s MŠ, Jána Bottu 27, Trnava, B, SR
Richard Heriban (9), Šimon Hirner (9), Matúš Kotteš (9), Norbert Kvasničák (9)
22
48 Základná škola, Kupeckého 74, Pezinok, A, SR
Vladimír Drobný (9), Vladimír Molnár (9), Šimon Vavřík (9)
22
49 Gymnázium Nové Zámky, M. R. Štefánika 16, Nové Zámky, B, SR
Tamara Mrázová (9), Lucia Oroszová (9), Bodo Noah Schulz (9), Natália Tarčoňová (9)
22
50 Súkromná základná škola, Ružová 14, Banská Bystrica, A, SR
Matej Lapka (8), Adela Tomášková (8), Jakub Glonek (8), Miroslav Beňo (8)
22
51 Cirkevná ZŠ s MŠ bl. Pavla Petra Gojdiča, Bernolákova 21, Prešov, B, SR
Štefan Malik (9), Eliáš Fudaly (8), Patrik Barnišin (7), Michal Iľkovič (7)
22
52 Cirkevná ZŠ R. Dilonga, Hviezdoslavova 823/7, Trstená, SR
Vladimír Baruta (9), Erik Kuráň (9), Adam Gálik (9), Maroš Letaši (9)
22
53 Základná škola, Golianova 8, Banská Bystrica, B, SR
Martin Bezděka (9), Anna Jančovičová (9), Yevheniia Kozel (9), Zuzana Žiaková (8)
22
54 Gymnázium Jána Chalupku, Štúrova 13, Brezno, B, SR
Timo Caban (8), Timon Lumír Fillo (8), Peter Beličák (8), Matúš Porhajaš (8)
22
55 Základná škola, Komenského 13, Sabinov, B, SR
Karolína Krištofová (9), Lukáš Miščík (9), Veronika Semanová (9), Matúš Volček (8)
22
56 ZŠ sv. Cyrila a Metoda, Markušovská cesta 8, Spišská Nová Ves, SR
Andrej Kalík (9), Matej Marcinčin (9), Oliver Štubňa (8), Dávid Valach (8)
22
57 Základná škola, Ulica Vajanského 2844/47, Lučenec, A, SR
Dávid Dobra (9), Adam Lázár (9), Veronika Magicová (9), Tomáš Spodniak (9)
22
58 Základná škola, Pieninská 27, Banská Bystrica, A, SR
Aron Artur Demský (9), Lukáš Krompaský (9), Matej Sliačan (9), Šimon Zelník (9)
21
59 Gymnázium Antona Bernoláka, Mieru 307/23, Námestovo, B, SR
Tamara Bolibruchová (9), Barbora Ďuranová (9), Anna Fajtová (9), Timotea Tropeková (9)
21
60 Základná škola, Duklianska 1, Bánovce nad Bebravou, A, SR
Benjamín Hlocký (9), Jakub Straňák (9), Adam Strapek (9), Daniel Zdychavský (9)
21
61 Základná škola, SNP 5, Šurany, A, SR
Tomáš Hubina (8), Anna Lucká (8), Veronika Štefániková (8), Radovan Vida (8)
21
62 Základná škola, Hrnčiarska 2119/1, Zvolen, A, SR
Marko Budáč (9), Nina Mičianiková (8), Svetozár Ukrop (9), Valér Výboch (9)
21
63 Gymnázium, 1. mája 8, Malacky, A, SR
Marek Mračna (9), Martin Čižmár (9), Michal Valigurský (9), Samuel Pernička (9)
21
64 Spojená škola, Mierová 134, Svit, A, SR
Gabriela Bachratá (9), Alexandra Grivalská (9), Matúš Ilavský (9), Marián Neuwirth (9)
21
65 Gymnázium, Metodova 2, Bratislava-Ružinov, B, SR
Jean-Michelle Andok (9), Maksym Shabatko (9), Natália Slobodová (9), Matej Zvalo (9)
21
66 Škola pre mimoriadne nadané deti a gymnázium, Skalická 1, Bratislava, B, SR
Jozef Bachníček (8), Martin Bekeč (8), Šimon Kováčik (8), Adam Zich (8)
21
67 Gymnázium, Ul. 1. mája 905, Púchov, SR
Rastislav Král (8), Lucia Mateičková (9), Simona Štepánová (9), Ondrej Vašek (8)
21
68 Gymnázium Angely Merici Trnava, Hviezdoslavova 10, Trnava, B, SR
Diana Cáková (9), Žofia Chrvalová (9), Juraj Heriban (9), Martin Ušák (9)
21
69 Súkromná základná škola, Slov.národ.povstania 96/3, Nová Dubnica, A, SR
Andrej Hošták (9), Erick Vozár (9), Šimon Šumichrast (9), Simona Vlnová (9)
21
70 Základná škola, Slatinská 3, Beluša, B, SR
Ema Boleková (9), Nina Huťová (9), Maroš Šedík (9), Radovan Synák (9)
21
71 Základná škola s MŠ, kpt. Nálepku 43, Bánov, A, SR
Veronika Klobučníková (9), Vanda Procházková (9), Samuel Remiaš (9), Kristián Keméň (9)
21
72 Základná škola, SNP 5, Šurany, B, SR
Patrícia Bartišeková (9), Juraj Prusák (9), Samuel Tóth (9), Matej Zeleňák (9)
21
73 Základná škola, Nábrežná 95, Nové Zámky, SR
Karol Suchan (9), Peter Járik (9), Martin Masaryk (9), Fridrich Beck (9)
21
74 Gymnázium Nové Zámky, M. R. Štefánika 16, Nové Zámky, SR
Alexandra Ághová (8), Kristína Baková (8), Matej Kutálek (8), Alina Tyshchuk (8)
20
75 Základná škola, Štefánikova 31, Humenné, A, SR
Samuel Čurma (9), Richard Gerboc (9), Timotej Jakubov (9), Michal Židzik (9)
20
76 Základná škola s MŠ, Francisciho ulica 832/21, Poprad, A, SR
Ina Paľová (8), Michal Rečičár (7), Alžbeta Rečičárová (8), Michaela Tomusková (8)
20
77 Gymnázium, Ul. 1. mája 905, Púchov, A, SR
Mário Hanták (9), Marián Harnádek (9), Boris Janík (9), Samuel Tarabus (9)
20
78 Základná škola s MŠ, Udiča 248, Udiča, B, SR
Simona Cesnáriková (8), Roman Seko (8), Samuel Cigánik (8), Rebeka Gardoňová (8)
20
79 Cirkevná ZŠ sv. Margity, Námestie slobody 562/1, Púchov, SR
Matej Janoško (9), Samuel Kanderka (9), Jakub Kováčik (9), Adrian Putala (9)
20
80 ZŠ sv. Augustína, Moyzesova 1, Považská Bystrica, SR
František Gardian (9), Filip Gardian (8), Matúš Bajza (8), Marek Ševčík (8)
20
81 Gymnázium, Alejová 1, Košice-Juh, A, SR
Miroslav Ivan (9), Šimon Kentoš (9), Peter Borták (9), Hana Lučanská (9)
20
82 Základná škola, Trieda SNP 20, Banská Bystrica, A, SR
Sofia Feketeová (9), Natália Mišečková (9), Dominik Sanitra (9), Sára Škutová (9)
20
83 Gymnázium, Párovská 1, Nitra, SR
Šimon Tóth (8), Martin Drlík (8), Ema Gabriela Jantošková (8), Matúš Královič (8)
20
84 Katolícke gymnázium Štefana Moysesa, Hurbanova 9, Banská Bystrica, B, SR
Tomáš Hronček (9), Martin Kopálová (9), Lea Notová (9), Richard Tokušev (9)
20
85 Základná škola s MŠ, Hradná 342, Liptovský Hrádok, A, SR
František Batory (9), Lucia Dúbravcová (9), Peter Jurík (9), Emma Majerčáková (9)
20
86 Gymnázium, Alejová 1, Košice-Juh, SR
Michal Liško (9), Peter Nedbálek (9), Veronika Nemjová (9), Jakub Tomčovčik (9)
19
87 Základná škola, Dlhé Hony 1, Trenčín, A, SR
Matúš Zavřel (9), Izabela Mišáková (9), Júlia Bystrická (9), Laura Korsáková (9)
19
88 SŠ katol-Gymnázium sv. CaM, Farská ul. 19, Nitra, SR
Marek Čulák (9), Žofia Farkašová (9), Ján Gajdoš (9), Ondrej Páleník (9)
19
89 Gymnázium Michala Miloslava Hodžu, M. M. Hodžu 860/9, Liptovský Mikuláš, B, SR
Barbora Hrnčiarová (9), Rebeka Škáchová (9), Marek Považský (9), Katarína Gonšenicová (9)
19
90 Základná škola s MŠ, Školská 622/24, Brusno, A, SR
Kristína Huťková (9), Nina Piklová (9), Ema Tomková (9), Zuzana Vlčeková (9)
19
91 Gymnázium Ivana Kupca Hlohovec, Komenského 13, Hlohovec, B, SR
Stanislav Lukáč (9), Juraj Brunčák (9), Samuel Kucharík (9), Anh Nguyen Tuan (9)
19
92 Súkromná základná škola pre žiakov so všeobecným intelektovým nadaním, Bajkalská 20, Bratislava, SR
Šimon Linczényi (8), Oliver Murcín (8), Matúš Jonaštík (8), Viktória Vargicová (8)
19
93 Gymnázium Ľ. J. Šuleka Komárno, Pohraničná 10, Komárno, A, SR
Peter Márk Hóka (8), Bálint Janik (9), František Kajan (8), Mikolaj Kiniorski (9)
19
94 Gymnázium Nové Zámky, M. R. Štefánika 16, Nové Zámky, A, SR
Leo Vadkerti (9), Peter Kmeť (9), Natália Ďurišová (9), Lea Černá (9)
19
95 Spojená škola Novohradská- ZŠ Košická, Košická, Bratislava-Ružinov, A, SR
Richard Uhlík (8), Barbora Čierniková (8), Šimon Bulla (9), Laura Filková (9)
19
96 Spoj.škola sv.Jozefa ZŠ, Klčové 87, Nové Mesto nad Váhom, SR
Rastislav Hyža (9), Martin Jakubek (9), Dário Mráz (8), Ondrej Szarka (8)
19
97 Základná škola s MŠ, Pod hájom 967, Dubnica nad Váhom, SR
Adam Babača (9), Matej Gašpar (9), Milan Dulák (9), Michal Štefanec (9)
19
98 Gymnázium A. Bernoláka, Lichnerova 69, Senec, SR
Matúš Buček (9), Jakub Doboš (9), Sara Gašparová (9), Robert Nemeček (9)
19
99 Spojená škola - ZŠ s MŠ, Ľ. Štúra 155, Dudince, SR
Viktória Hatalová (8), Max Kunštár (8), Kristína Paulínyová (8), Patrik Straka (9)
19
100 Základná škola, Pieninská 27, Banská Bystrica, B, SR
Milan Krištof (8), Patrik Mistrík (8), Dominika Rusnáková (8), Hana Zahradníčková (8)
19
101 Gymnázium P. de Coubertin, Nám. SNP 9, Piešťany, A, SR
Viktoria Dimitrovova (9), Marek Klement (9), Mia Mlynarikova (9), Alex Trojan (9)
19
102 Základná škola, Radvanská 1, Banská Bystrica, B, SR
Ivan Lichý (9), Matúš Kýška (9), Lukáš Harťanský (9), Jakub Lukáč (9)
19
103 ZŠ Apoštola Pavla, Jura Janošku 11, Liptovský Mikuláš, SR
Marek Baláž (9), Tobiaš Hrmo (9), Tomáš Kossuth (8), Martin Kovalčík (7)
19
104 Základná škola s MŠ, Kornela Mahra 11, Trnava, B, SR
Jozef Sásik (9), Kristián Hopjak (9), Juraj Černička (9), Tomáš Šárik (9)
18
105 Základná škola, Kukučínova 480/6, Detva, B, SR
Jozef Debnár (8), Samuel Halaj (9), Martin Michálik (8), Jaroslav Suja (9)
18
106 Gymnázium Jána Adama Raymana, Mudroňova 20, Prešov, B, SR
Paula Gavurová (9), Klára Kolenková (9), Jakub Kovalík (8), Eliška Výhonská (8)
18
107 Základná škola, Sídl. SNP 1484, Považská Bystrica, A, SR
Andrej Forgács (9), Tereza Vokounová (9), Samuel Špánik (9), Adriana Juríčková (9)
18
108 Základná škola, Školská 14, Levice, SR
Marek Holečka (9), Martin Chren (9), Benjamín Korbela (9), Tibor Korcsok (9)
18
109 Základná škola, Kubranská 80, Trenčín, B, SR
Martin Šamaj (7), Matej Pučko (7), Timotej Griffin (7), Martina Matejková (7)
18
110 Evanjelické gymnázium, Škultétyho 10, Košice-Staré Mesto, SR
Adam Bednař (4), Martin Čižmarik (4), Adam Kiraľvarga (4), Tomáš Jáger (4)
18
111 Evanjelická SŠ-EZŠ, M.R.Štefánika 17, Martin, A, SR
Matej Adam Bálint (8), Matúš Mišík (8), Ján Hanulík (8), Martin Klušák (8)
18
112 Základná škola, Petra Jilemnického 1035/2, Zvolen, SR
Natália Drottnerová (9), Tomáš Hitka (9), Ivan Marianek (8), Ella Valentová (9)
18
113 Základná škola, Benkova 34, Nitra, B, SR
Martin Lakatoš (9), Martin Burian (9), Christian Bori (8), Alexandra Tomšíková (8)
18
114 Gymnázium, Ul. 1. mája 905, Púchov, B, SR
Dominik Černuch (8), Peter Gabriš (8), Dominik Hyžák (8), Kristián Rúček (8)
18
115 Základná škola s MŠ, J. D. Matejovie 539, Liptovský Hrádok, A, SR
Beáta Helebrandtová (9), Jerguš Navrátil (8), Michal Spišek (8), Pavol Majerčík (9)
18
116 Základná škola, Benkova 34, Nitra, A, SR
Martin Horváth (9), Andrej Križan (9), Lucas Palka (9), Matej Roháč (9)
18
117 Katolícke gymnázium Štefana Moysesa, Hurbanova 9, Banská Bystrica, A, SR
Katarína Murinová (8), Peter Markovič (8), Daniel Buday (8), Samuel šušel (8)
18
118 Gymnázium Jána Adama Raymana, Mudroňova 20, Prešov, A, SR
Andrej Furman (9), Petra Kaduková (9), Emma Kotuľáková (9), Vít Orlický (9)
18
119 Základná škola s MŠ, Lokca 71, Lokca, SR
Nikolas Kekeľák (8), Radoslav Madleňák (9), Jozef Smolár (7), Michal Socha (9)
18
120 Základná škola, Bystrická cesta 14, Ružomberok, SR
Damián Karniš (7), Boris Babic (9), Dorota Jankovičová (8), Marián Kováč (8)
18
121 Základná škola, A. Felcána 4, Hlohovec, SR
Samuel Ballay (9), Andrej Rožnovják (9), Lukáš Sýkora (9), Tomáš Miklovič (8)
18
122 ZŠ s MŠ, Školská 311, Spišská Teplica, A, SR
Soňa Baranová (9), Samuel Pavličko (9), Patrik Skokan (9), Zuzana Dunajová Jurčová (9)
18
123 Základná škola, Bernolákova 35, Šurany, SR
Samuel Broško (9), Samuel Cvik (9), Jakub Čvirik (9), Samuel Majerčík (9)
18
124 Základná škola J.B., Bakossova 5, Banská Bystrica, SR
Radka Bajová (8), Jakub Mališka (8), Matej Puškár (8), Samuel Schwarz (8)
18
125 Základná škola, Dechtice 514, Dechtice, A, SR
Katarína Cepková (9), Tomáš Číž (9), Daniel Fabuš (9), Pavel Gula (9)
18
126 Gymnázium M. R. Štefánika Šamorín, Slnečná 2, Šamorín, B, SR
Oliver Druska (9), Samuel Gorazd Kapalla (9), Tomáš Nagy (9), Peter Nagy (9)
18
127 Gymnázium, Alejová 1, Košice-Juh, SR
Bianka Gurská (8), Erik Jochman (8), Barbora Baltovičová (8), Martin Šmilňák (8)
18
128 Základná škola, Novomeského 11, Trenčín, SR
Alex Špalda (9), Filip Uličný (9), Matúš Kadlecay (9), Boris Šarina (9)
18
129 Základná škola, Lúčna 8, Divín, B, SR
Patrik Kováč (9), Patrik Malček (9), Peter Végh (8), Ema Votýpková (8)
18
130 Základná škola s MŠ, Ivana Krasku 29, Trnava-Modranka, B, SR
Marek Rakús (9), Vanesa Nováková (9), Ondrej Šesták (8), Mária Marková (9)
17
131 Gymnáz. V. B. Nedožerského, Matice slovenskej 16, Prievidza, B, SR
Radka Hagarová (8), Alexander Kmeť (8), Andrej Lackovič (8), Peter Suchoň (8)
17
132 Gymnázium, Komenského 2/1074, Partizánske, B, SR
Lenka Mudríková (9), Martin Madzia (9), Ema Madziová (9), Lucia Pizúrová (9)
17
133 Gymnázium, Kpt. Nálepku 6, Sobrance, B, SR
René Karatník (9), Ladislav Maxim (9), Pavol Michálek (9), Vilma Oklamčáková (9)
17
134 Základná škola, M. Rázusa 1672/3, Zvolen, E, SR
Michal Almáši (9), Jakub Rolko (9), Viliam Kováč (8), Sofia Oltmanová (8)
17
135 Základná škola, M. Rázusa 1672/3, Zvolen, B, SR
Timotej Fides (8), Ivan Gáborík (8), Jakub Jakubčin (8), Veronika Klajbanová (8)
17
136 Gymnázium Jozefa Lettricha, J. Lettricha 2, Martin, A, SR
Zuzana Bodová (9), Alžbeta Papajová (9), Natália Slivková (9), Klára Vyletelová (9)
17
137 Základná škola s MŠ, Školská 1575, Hriňová, SR
Roman Kmeť (9), Zuzana Šuleková (8), Nela Očenášová (8), Patrik Kmeť (8)
17
138 Súkromné gymnázium FUTURUM, Kožušnícka 71/2, Trenčín, B, SR
Patrik Hlucháň (9), Zdenka Karneková (9), Tomáš Podubinský (9), Maximo Vicente (9)
17
139 Základná škola s MŠ, Centrum I 32, Dubnica nad Váhom, B, SR
Andrej Bartoš (8), Simon Pasqualon (8), Tomáš Laco Laco (7), Samuel faktro (7)
17
140 Základná škola, Školská 14, Slovenská Ľupča, B, SR
Dzúriková Dorota (9), Hana Chriašteľová (9), Nella Soláriková (9), Timea Matiašová (9)
17
141 Základná škola, Mierová 1, Strážske, SR
Vladimír Jančár (9), Kristián Kováč (9), Samuel Malík (8), Kristián Ovšonka (8)
17
142 Gymnázium, Javorová 16, Spišská Nová Ves, A, SR
Šimon Dluhoš (8), Dávid Dzimko (8), Viliam Ráčay (8), Matej Toporcer (8)
17
143 Základná škola, Námestie mládeže 587/17, Zvolen, SR
Janka Dubajová (9), Adam Gajdošík (9), Radoslav Šimo (9)
17
144 Gymnázium, Párovská 1, Nitra, SR
Pavol Dávid (8), Pavol Mrázik (8), Adam Mika (8), Samuel Tomka (8)
17
145 Základná škola, Dr. Daniela Fischera 2, Kežmarok, B, SR
Sandra Sosková (9), Diana Svocáková (9), Miriam Vengliková (9), Timotej Brutovský (9)
17
146 Gymnázium Nitra, Golianova 68, Nitra, SR
Adriana Kepáková (8), Ema Nagyová (8), Viktória Bolečková (8), Soňa Chowaniecová (8)
17
147 Základná škola, Komenského 2, Svit, B, SR
Matej handzuš (9), Tímea Kurpašová (9), Šimon Porada (9), Martin Kostyšák (9)
17
148 Základná škola, Sídl. SNP 1484, Považská Bystrica, B, SR
Michal Mackovčin (8), Kristián Kľúčik (8), Petronela Vanková (8), Filip Minárik (8)
17
149 Základná škola, V. P. Tótha 32, Senica, SR
Patrik Babic (9), Patrik Beneš (9), Matúš Vach (9), Pavol Škodáček (9)
17
150 Základná škola, Partizánska 6, Bánovce nad Bebravou, B, SR
Marko Sochora (9), Michal Káčer (9), Adam Stepien (9), Natália Malíková (9)
17
151 Základná škola, Rajčianska 3, Bratislava-Vrakuňa, A, SR
Lukáš Drozdík (9), Lukáš Jarábek (9), Jakub Kováč (9), Roland Vízner (9)
17
152 Gymnázium Janka Jesenského, Radlinského 665/2, Bánovce nad Bebravou, SR
Tomáš Mazák (9), Tomáš Mečiar (9), Nina Urbanová (9), Matej Baško (8)
17
153 Základná škola, Malonecpalská 206/37, Prievidza, SR
Juraj Petráš (9), Samuel Cabuk (9), Adam Svoboda (9), Peter Cyprich (9)
17
154 Základná škola, Trieda SNP 20, Banská Bystrica, SR
Martin Dzuruš (9), Jakub Plech (9), Jakub Tomko (9), Benjamín Tury (9)
17
155 Gymnázium Andreja Vrábla Levice, Mierová 5, Levice, SR
Sebastián Néma (9), Rastislav Veteška (9), Peter Beňo (9), Tobiáš Borsík (9)
17
156 Základná škola, Ďumbierska 17, Banská Bystrica, B, SR
Simona Gonšenicová (9), Ľuboš Halvoň (9), Jakub Horniak (9), Nina Messerschidtová (9)
17
157 Spojená škola, Mierová 134, Svit, B, SR
Dominika Bodyová (9), Samuel Bohunčák (9), Dárius Rojko (9), Dominik Šeďo (9)
17
158 Základná škola, Dechtice 514, Dechtice, B, SR
Simona Horvatovičová (8), Ema Králiková (8), Jakub Manca (8), Klára Matuškovičová (8)
16
159 Základná škola s MŠ, Hlavná 626/2, Špačince, B, SR
Peter Tóth (8), Anita Hutárová (8), Zuzana Podmaková (9), Samuel Kukan (9)
16
160 Športové gymnázium J. Herdu Trnava, Jána Bottu 31, Trnava, B, SR
Agatha Hudeková (9), Tomáš Študenc (9), Ema Šurinová (9), Elena Ušáková (9)
16
161 Gymnázium Angely Merici Trnava, Hviezdoslavova 10, Trnava, SR
Matúš Gálik (8), Sofia Potočáková (8), Katarína Ružičková (8), Adam Táčovský (8)
16
162 Gymnázium V. Mihálika Sereď, Kostolná 119/8, Sereď, B, SR
Ema Pretáková (9), Július Farkaš (9), Terézia Rišková (8), Adriana Skutilová (8)
16
163 Piaristické gymnázium Jozefa Braneckého, Palackého 4, Trenčín, A, SR
Dominika Dobiašová (9), Nora Halačová (9), Maroš Rybár (8), Hana Urbanová (9)
16
164 Základná škola s MŠ, Na Parlagu 1, Čebovce, C, SR
Andrej Kalmár (8), Alexa Kováčová (8), Aurel Húšťava (8), Alexandra Zaťková (8)
16
165 Základná škola POH, Síd.P.O.Hviezdoslava 43, Veľké Kapušany, SR
Eva Bérešová (8), Nikoleta Pappová (9), Katarína Liptaiová (9), Michal Vajda (7)
16
166 Gymnázium, Alejová 1, Košice-Juh, SR
Ladislav Antoži (8), Jakub Blišťan (8), Dávid Kepič (8), Jakub Müller (8)
16
167 Základná škola s MŠ, Na Parlagu 1, Čebovce, A, SR
Dorina Balgová (9), Laura Borošová (9), Barbara Kanalošová (9), Kristína Matúšková (9)
16
168 Gymnázium Topoľčany, 17. novembra 1180/16, Topoľčany, SR
Timotej Šípoš (9), Martin Korec (9), Dodi Mišenka (8), Andrej Molčan (8)
16
169 Základná škola, Mládežnícka 1434/16, Púchov, B, SR
Samuel Bradáč (8), Viliam Kozánek (8), Katarína Mišíková (8), Aneta Rosinová (8)
16
170 Základná škola, Na Hôrke 30, Nitra, SR
Samuel Vozárik (9), Petra Šichulová (9), Richard Ňachaj (8), Ema Nagyová (8)
16
171 Cirkevná ZŠ sv. Gorazda, Komenského 495/31, Námestovo, A, SR
Juraj Košút (8), Tobias Hurák (8), Jakub Kozák (8), František Uhliarik (8)
16
172 Gymnázium, Bilíkova 24, Bratislava, B, SR
Kristína Chalupková (9), Erik Hoffer (9), Peter Kurilec (9), Peter Píš (9)
16
173 Základná škola s MŠ, Slovanská 23, Púchov, B, SR
Mária Kráľová (9), Adam Novosád (9), Mária Obšivanová (9), Natália Sýkorová (9)
16
174 Základná škola, Bajkalská 29, Prešov, A, SR
Matej Pramník (9), Adam Kováč (9), Maroš Hrbatý (8), Samuel Pasierb (8)
16
175 Gymnázium, Javorová 16, Spišská Nová Ves, B, SR
Cyril Vojtila (8), Ivana Grešová (9), Marko Skala (9), Adam Tkáčik (8)
16
176 Základná škola s MŠ, Hôrky 2, Hôrky, A, SR
Stela Černáková (8), Denisa Chabadová (8), Kristína Knappová (8), Jana Žiaková (8)
16
177 Základná škola s MŠ, Ľubeľa 161, Ľubeľa, SR
Pavol Humený (9), Jakub Humený (7), Alexej Kubík (9), Alexander Nemec (9)
16
178 Základná škola s MŠ, Francisciho ulica 832/21, Poprad, B, SR
Adam Chudík (9), Denis Šifra (9), Lea Šomšáková (9), Diana Urbanová (9)
16
179 Gymnázium L. Novomeského Senica, Dlhá 1037/12, Senica, B, SR
Viktória Chocholáčková (9), Alexej Markovič (9), Roman Nečas (9), Karolína Škápiková (9)
16
180 Škola pre mimoriadne nadané deti a gymnázium, Skalická 1, Bratislava, SR
Max Ágh (9), Andrej Pajger (9), Peter Devan (9), Adrán Vallašek (9)
16
181 Základná škola s MŠ, Tajovského 2, Badín, SR
Adrián Hronec (8), Nikola Iliašová (8), Matej Lešták (8), Martina Šolcová (8)
16
182 Gymnázium Nitra, Golianova 68, Nitra, A, SR
Andrej Čerňanský (9), Nikola Horniaková (9), Soňa Palumbínyová (9), Alžbeta Žiarovská (9)
16
183 Základná škola s MŠ, Vagonárska ulica 1600/4, Poprad-Spišská Sobota, SR
Adrián Pitka Kester (9), Richard Strož (9), Emília Leskovjanská (9), Peter Helcmanovský (9)
16
184 Základná škola s MŠ, Udiča 248, Udiča, A, SR
Natália Šušková (9), Tamara Omámiková (9), Lucia Kodríková (9), Nikola Kontrášová (9)
16
185 ZŠ s MŠ Angely Merici, Halenárska 45, Trnava, B, SR
Dušan Bašek (9), Marek Ganz (9), Lukáš Kučma (9), Tomáš Nyullassy (9)
15
186 CZŠ sv. Cyrila a Metoda, Komenského 3064/41, Sereď, SR
Matej Polák (7), Matej Kurbel (6), Sebastian Knézel (9), Lukáš Javor (9)
15
187 Základná škola, Devínska 12, Nové Zámky, SR
Barbora Pásztó (8), Zoran Polgár (8), Dominik Slatárovič (8), Nina Verešová (8)
15
188 Gymnázium K. Štúra, Nám. slobody 5, Modra, B, SR
Klára Fedorová (9), Tomáš Figura (9), Andrej Tóth (9), Dominik Voštinár (9)
15
189 Škola pre mimoriadne nadané deti a gymnázium, Skalická 1, Bratislava, SR
Samuel Feješ (9), Adam Sopko (9), Martin Tomeš (9), Dárius Tóth (9)
15
190 Základná škola, Duklianska 1, Bánovce nad Bebravou, B, SR
Andrej Domovec (8), Ivan Markovič (8), Šimon Matejička (8), Šimon Mišina (8)
15
191 Spoj. š. gym. sv. F. z Assisi, Karloveská 32, Bratislava, B, SR
Erik Burák (9), Patrik Zvardoň (9), Veronika Šoošová (9), Richard Harburt (9)
15
192 Základná škola, Energetikov 242/39, Prievidza, A, SR
Nina Kračmerová (9), Jasmína Králiková (9), Jakub Repík (9), Tomáš Ranuša (9)
15
193 Základná škola I.B.Z., Petra Jilemnického 94/3, Revúca, SR
Tomáš Hapl (8), Pavol Tokár (9), Samuel Skybjak (9), Michal Špalda (8)
15
194 Škola pre mimoriadne nadané deti a gymnázium, Skalická 1, Bratislava, SR
Mia Armitage (8), Filip Koiš (8), Peter Ďuriš (8), Laura Skalošová (8)
15
195 Základná škola, Vajanského 35, Piešťany, SR
Nina Gavláková (9), Miichaela Nedorostová (9), Matúš Pavlíček (9), Tomáš Vizina (9)
15
196 Základná škola s MŠ, Jána Bottu 27, Trnava, SR
Matúš Beťko (7), Katarína Kolesíková (7), Matúš Šmehyl (7), Roan Straka (7)
15
197 Základná škola, Haličská cesta 1493/7, Lučenec, SR
Stanislava Urbanová (8), Samuel Kovalčík (9), Jakub Čikoš (9), Katarína Riečicová (9)
15
198 Základná škola, T. J. Moussona 4, Michalovce, SR
Emma Timočková (9), Kristína Dziaková (9), Ema Hamašová (9), Maroš Sokirka (9)
15
199 Základná škola, Mirka Nešpora 2, Prešov, SR
Tomáš Tall (9), Alexandra Kačmáriková (9), Martin Štefanko (9), Ema Tuptová (9)
15
200 ZŠ Mansveta Olšovského, Kláštorné nám. 1, Malacky, A, SR
Jakub Jileček (9), Daniela Osadská (8), Michal Raček (9), Michal Sobek (8)
15
201 Základná škola, Nám. L. Novomeského 2, Košice-Staré Mesto, B, SR
Simona Havasiová (9), Tímea Kaliariková (9), Ivana Leľová (9), René Stráňai (9)
15
202 Základná škola s MŠ, Centrum I 32, Dubnica nad Váhom, A, SR
Natália Rybanská (9), Simona Hudecová (9), Samuel Guzoň (8), Dominik Ševček (8)
15
203 Gymnázium Jozefa Lettricha, J. Lettricha 2, Martin, B, SR
Krištof Červeň (9), Tomáš Jurčík (9), Vratko Pravňan (9), Franek Richard (9)
15
204 Gymnázium, Metodova 2, Bratislava-Ružinov, A, SR
Dávid Alberty (9), Zuzana Janeková (9), Filip Kováčik (9), Kevin Vita (9)
15
205 Základná škola, M. Rázusa 1672/3, Zvolen, A, SR
Milan Schmidt (9), Timotej Bálint (9), Matej Siheľský (9), Amália Jochimová (9)
15
206 Gymnázium J. Hollého Trnava, Na hlinách 7279/30, Trnava, B, SR
Martin Oliver Gába (9), Timothy Michael Liška (9), Anton Benedetto Čípel (9), Martin Ďurík (9)
15
207 Základná škola s MŠ, M. R. Štefánika 1, Vrútky, B, SR
Marek Čapliar (9), Monika Majerčíková (9), Anna Podhorská (9), Andrej Ramšík (9)
15
208 Základná škola, M. Rázusa 1672/3, Zvolen, D, SR
Adam Schmidt (8), Sebastián Selecký (9), Alexandra Vaštíková (8), Emma Záchenská (8)
15
209 Základná škola s MŠ, Pionierska 4, Brezno, A, SR
Miroslav Kochan (9), Filip Kvietok (9), Kristína Kafríková (9), Barbora Hiadlovská (9)
15
210 Základná škola s MŠ, Jána Bottu 27, Trnava, SR
Adrián Bílik (8), Branislav Gajdoš (8), Adrian Križan (8), Matúš Žiška (8)
15
211 Základná škola A.S., Pionierska 348/9, Sliač, SR
Alex Išteneš (9), Anna Čekanová (9), Ema Štestková (9), Denis Solčan (9)
15
212 Základná škola, P. Dobšinského 746/5, Prievidza, SR
Matúš Kováč (9), Jaroslav Šimko (8), Martin Svitok (8), Martin Zuskin (9)
15
213 Gymnázium P. de Coubertin, Nám. SNP 9, Piešťany, B, SR
Elise Mária Ábelová (8), Natália Banasová (8), Michal Buchman (8), Marek Chobot (8)
15
214 Spoj. š. gym. sv. F. z Assisi, Karloveská 32, Bratislava, A, SR
Michaela Siváková (9), Samo Mikuláš (9), Dávid Drobný (8), Jakub Hlavatý (8)
15
215 Gymnázium F. Garcia Lorcu, Hronská 3, Bratislava, B, SR
Peter Luca (9), Samuel Kotásek (9), Matej Kováč (9), Dejan Nackin (9)
15
216 Základná škola s MŠ, Boleráz 456, Boleráz, A, SR
Šimon Hornáček (9), Martin Neštický (9), Adam Psota (9), Monika Raceková (9)
15
217 Základná škola, Školská 1123/29, Bánovce nad Bebravou, SR
Dávid Granský (8), Jakub Jánošík (9), Michal Mikuš (8), Matúš Pukanec (9)
15
218 Základná škola s MŠ, Školská 622/24, Brusno, B, SR
Veronika Kočalková (9), Silvia Sokolová (9), Tobiáš Pisarovič (9), Laura Vágnerová (9)
15
219 Základná škola, Saratovská 85, Levice, SR
Patrik Marcinek (9), Martin Donoval (9), Filip Benčat (9), Alex Pankulič (9)
15
220 Základná škola, Moskovská 1, Michalovce, SR
Rebeka Jusková (9), Melisa Kelemenová (9), Matúš Popovič (9), Veronika Valigová (9)
15
221 Základná škola, Budkovce 355, Budkovce, SR
Ema Bajužíková (9), Pavol Vaľo (9), Slavomír Tkáč (8), Dominik Hrabčák (8)
15
222 Základná škola s MŠ, J. D. Matejovie 539, Liptovský Hrádok, B, SR
Patrik Hrabal (8), Zuzana Letošová (9), Leo Slosiar (8), Samuel Bartík (9)
15
223 Gymnázium M. R. Štefánika Šamorín, Slnečná 2, Šamorín, A, SR
Dávid Prívara (8), Ema Czuczoá (8), Margaréta Jandačková (8), Maximilián Hippman (8)
15
224 Základná škola s MŠ, Školská 418, Predajná, SR
Soňa Cibulová (8), Oliver Dobozy (9), Natália Glembová (9), Thomas Michalko (9)
15
225 Základná škola s MŠ, Levočská 53, Harichovce, SR
Adam Fedor (8), Martina Staroňová (8), Samuel Stolárik (9), Elena Zábojníkovbá (8)
15
226 Základná škola s MŠ, Trstín 457, Trstín, SR
Bruno Ondruš (8), Patrik Lopušný (8), Tomáš Hačo (8), Damián Lipár (8)
14
227 Základná škola, Komenského 959, Senica, SR
Zuzana Funková (7), Ondrej Mikulič (7), Funka Štefan (9), Mešťánek Tomáš (9)
14
228 Základná škola s MŠ, Voderady 160, Voderady, B, SR
Marián Bachratý (8), Jakub Božek (9), Samuel Formanko (9), Šimon Šuran (9)
14
229 Základná škola, Dlhé Hony 1, Trenčín, B, SR
Martin Ježko (9), Terézia Lendvayová (9), Andrej Škoviera (9), Matúš Závodský (9)
14
230 ZŠ s MŠ Angely Merici, Halenárska 45, Trnava, SR
Peter Ganz (7), David Guniš (7), Matej Pikus (7), Lukáš Školár (7)
14
231 Základná škola, Nám. L. Novomeského 2, Košice-Staré Mesto, A, SR
Alžbeta Klimentová (8), Ján Lukáč (8), Patrik Stertcz (8), Viola Vaitovičová (8)
14
232 Gymnázium Ľudovíta Štúra, 1. mája 170/2, Trenčín, SR
Adam Havier (7), Tomáš Kudláč (7), Marína Štefánková (7), Jakub Večera (7)
14
233 Gymnázium K. Štúra, Nám. slobody 5, Modra, SR
Peter Jakabovič (7), Jakub Nemček (7), Ondrej Okuliar (7), Šimon Oravec (7)
14
234 Cirkevná základná škola, Volgogradská 2, Michalovce, SR
Jakub Pajonk (9), Pavol Harakaľ (9), Gregor Bugri (9), Gabriel Saloň (9)
14
235 Gymnázium Ľudovíta Štúra, Hronská 1467/3, Zvolen, B, SR
Ema Chamulová (8), Nina Hanesová (8), Nina Hanesová (8), Michal Výboh (8)
14
236 Gymnázium, 1. mája 8, Malacky, B, SR
Alexandra Kováčová (9), Klára Bartošová (9), Juraj Osuský (8), Matúš Mladý (9)
14
237 Základná škola, Brezová 19, Piešťany, B, SR
Marco Pečeňacký (9), Anton Pernisch (9), Richard Jahoda (9), Dominik Kúdela (9)
14
238 Základná škola s MŠ, Nová Doba 482, Nižná, B, SR
Lukáš Hajdúch (9), Andrej Kubica (9), Filip Nákačka (8), Miloš Stroka (8)
14
239 Základná škola, Partizánska 6, Bánovce nad Bebravou, A, SR
Tamara Šubová (8), Vera Štrbavá (8), Sabina Maděranková (8), Sofia Anna Škerdová (8)
14
240 Základná škola, Koperníkova 24, Hlohovec, A, SR
Veronika Barchánková (9), Michala Kovaľová (9), Katarína Vozárová (8), Juraj Zelenay (9)
14
241 Spojená škola sv. Vincentade Paul, Bachova 4, Bratislava, A, SR
Marek Fratrič (9), Eliáš Gábor (9), Filip Gura (9), Adam Šimkovič (9)
14
242 Základná škola, Belehradská 21, Košice-Sídlisko Ťahanovce, A, SR
Norbert Jakubčák (8), Sofia Jaššová (8), Viktória Ružičková (8), Daniel Sabol (8)
14
243 Základná škola, Ul. čs. brigády 4, Liptovský Mikuláš, A, SR
Matúš Ligas (9), Igor Lettrich (9), Barbora Salanciová (9), Dávid Švihra (9)
14
244 Základná škola, J. A. Komenského 1290/1, Bánovce nad Bebravou, SR
Filip Boco (9), Tímea Drábiková (8), Vanesa Kováčiková (8), Jakub Hudec (8)
14
245 Základná škola, Slatinská 3, Beluša, A, SR
Andrej Bellan (8), Štefan Ftorek (8), Jakub Ha Van (8), Monika Kabzanová (8)
14
246 Základná škola, Sobotište 317, Sobotište, SR
Anton Čederle (8), Alžbeta Čederlová (8), Dana Chochlíková (8), Verena Pekarová (8)
14
247 Základná škola, P. Mudroňa 3, Martin, SR
Kristián Kameniar (9), Roman Tekula (9), Maximilián Uhrín (9), Marek Hýll (9)
14
248 Základná škola, Pri Podlužianke 6, Levice, SR
Eliana Foltánová (9), Matej Hrušovský (9), Katarína Kúdelová (9), Matúš Nespešný (9)
14
249 Gymnázium Angely Merici Trnava, Hviezdoslavova 10, Trnava, SR
Adam Ďurko (9), Alžbeta Izakovičová (9), Matúš Kúdela (9), Daniela Šottníková (9)
14
250 Základná škola s MŠ, Lazany 423/5, Lazany, SR
Nikola Kmeťová (9), Dominik Podušel (8), Samuel Priehoda (8), Lívia Stredáková (9)
14
251 Základná škola, Októbrová 16, Valaská, A, SR
Daniela Auxtová (9), Tomáš Ďurica (9), Tajana Koľajová (9), Radoslava Rafajová (9)
14
252 Základná škola P.D., P. Dobšinského 1744, Rimavská Sobota, SR
Emma Deáková (9), Nikoleta Magová (9), Nina Szabóová (9), Alec Vetrák (9)
14
253 Základná škola, Benkova 34, Nitra, SR
Leon Fiebig (9), Lukáš Kubis (8), Marek Lysičan (8), Michal Rumančík (9)
14
254 Základná škola, Šmeralova 25, Prešov, A, SR
Mária Čonková (9), Nina Macejová (9), Lenka Poníková (9), Matúš Sedlár (8)
14
255 Základná škola s MŠ, Školská 238, Zubrohlava, SR
Aneta Finíková (9), Anton Kurjak (8), Ľuboš Sroka (8), Adam Stoklasa (9)
14
256 Základná škola, Radvanská 1, Banská Bystrica, A, SR
Samuel Dian (8), Matúš Joščák (8), Nella Videršpánová (8), Petra Vinarčíková (8)
14
257 Základná škola s MŠ, Dedinka 142, Dedinka, SR
Lucia Kechanová (9), Natália Mlatecová (9), Roman Pakši (9), Diana Poláková (9)
14
258 Základná škola s MŠ, Hladovka 238, Hladovka, SR
Tomáš Brnušák (8), Maroš Dulka (8), Jakub Greštiak (9), Andrej Šuvada (9)
14
259 Základná škola s MŠ, Jaslovské Bohunice 341, Jaslovské Bohunice, A, SR
Martina Rapantová (9), Alexandra Hetešová (9), Natália Blatnická (9), Marcela Tomašovičová (9)
14
260 Základná škola, Hradné námestie 38, Kežmarok, SR
Marek Luruc (9), Laura Palková (9), Gabriela Šlebodová (9), Veronika Uličná (8)
14
261 Cirkevná ZŠ R. Zaymusa, Romualda Zaymusa 3, Žilina, SR
Tereza Hrkútová (8), Richard Janus (9), Jakub Kapitulčin (9), Alexandra Žideková (8)
14
262 Gymnázium K. Štúra, Nám. slobody 5, Modra, A, SR
Eva Ondovčíková (9), Andrea Schüllerová (9), Barbora Steinhüblová (9), Michal Šulák (9)
14
263 Základná škola, Kupeckého 74, Pezinok, SR
Nina Koleníková (7), Zoran Martinovský (7), Stanislava Porubanová (9), Tomáš Krútek (9)
14
264 Základná škola, Lúka 135, Lúka, SR
Jakub Rendvanský (9), Natanael Ondreička (8), Henrieta Keraková (8), Vanesa Šutovská (8)
14
265 Základná škola, Nábr. 4. apríla 1936/23, Liptovský Mikuláš, B, SR
Martin Stankoviansky (8), Alex Lakomčík (8), Ondrej Valko (8), Ondrej Štrkolec (8)
14
266 Gymnázium, Školská 837, Tvrdošín, B, SR
Lucia Garbiarová (9), Ján Žuffa (9), Marek Krucsay (9), Nina Suľová (8)
14
267 Gymnázium Michala Miloslava Hodžu, M. M. Hodžu 860/9, Liptovský Mikuláš, A, SR
Samueal Bebko (8), Lucia Polečová (8), Adam Droppa (8), Radovan Milan (8)
14
268 Základná škola, Plášťovce 634, Plášťovce, SR
Adrián Oszli (9), Viktor Sečkár (9), Daniela Kovácsová (9), Amália Oszliová (9)
14
269 Základná škola Ladislava Balleka, E. B. Lukáča 6, Šahy, B, SR
Adela Kováčová (8), Veronika Mrázová (8), Viktória Bodzsárová (9), Miroslav Snida (8)
14
270 Základná škola, Škultétyho 2326/11, Topoľčany, SR
Paulína Čakajdová (8), Nina Majtánová (8), Sofia Sitárová (9), Ondrej Toman (9)
14
271 Základná škola s MŠ, Dostojevského ul. 2616/25, Poprad, A, SR
Martin Fuchs (8), Dávid Knap (8), Lucia Lišková (9), Marianna Papcunová (9)
14
272 Základná škola s MŠ, Trstín 457, Trstín, SR
Sára Kudláčová (6), Sebastián Daniš (6), Juraj Lipár (6), Diana Dorotková (6)
13
273 Základná škola s MŠ, Hlavná 250, Križovany nad Dudváhom, SR
Mário Plechlo (9), Matej Sivok (9), Adam Šuran (9), Miroslav Turoň (9)
13
274 Základná škola, Pribinova 123/9, Nováky, SR
Barbora Kerteszová (9), Kamil Fábry (9), Slávka Hutníková (9), Tereza Herdová (9)
13
275 Súkromné gymnázium, Gemerská cesta 1, Lučenec, SR
Radim Babiak (9), Samuel Ďuriška (9), Ivan Kulich (8), Filip Burin (9)
13
276 ZŠ G.Drozda s MŠ, Chrenovec - Brusno 395, Chrenovec - Brusno, SR
Christína Podolcová (9), Lukáš Podolec (9), Eduard Trgiňa (9), Marek Dúbravka (9)
13
277 Gymnázium Boženy Slančíkovej Timravy, Haličská cesta 9, Lučenec, A, SR
Martin Svorad (8), Bronislava Koristeková (8), Marko Tokár (8), Martin Dzúr (7)
13
278 Základná škola, Hrnčiarska 2119/1, Zvolen, B, SR
Katarína Hronská (8), Dominik Kulišiak (8), Erika Rudnická (8), Richard Vojtek (8)
13
279 Základ. škola sv.Jozefa, Pribinova 35, Hlohovec, A, SR
Ezechiel Guillaume (8), Jozef Kollár (9), Matej Kubiš (9), Lucia Šturdíková (8)
13
280 Základná škola, Sokolíkova 2, Bratislava-Dúbravka, SR
Tomáš Hergott (8), Jakub Klečák (8), Jakub Učeň (8), Andrej Majer (9)
13
281 Základná škola, SNP 587/4, Kanianka, A, SR
Kristína Piešová (9), Lucia Balážová (9), Natália Daumerová (9), Martina Kohútová (9)
13
282 Základná škola s MŠ, M. R. Štefánika 432, Varín, SR
Ondrej Blaško (8), Šimon Hliník (9), Tomáš Málik (9), Erik Vandžur (9)
13
283 Gymnázium Martina Hattalu, Železničiarov 278, Trstená, B, SR
Ema Kubalová (9), Alex Pisoň (8), Miriam Saganová (9), Richard Scholtz (7)
13
284 Základná škola s MŠ, Ul. J. Rašu 430, Budmerice, SR
Bianka Oškerová (9), Matej Polák (9), Barbora Pútecová (9), Ella Uhrovičová (9)
13
285 Gymnázium, Senecká 2, Pezinok, A, SR
Jozef Kyčina (9), Martin Maroš Monsberger (9), Dominika Holásková (9), Dávid Dočolomanský (9)
13
286 Základná škola, Kolkáreň 7/12, Podbrezová, SR
Ema Haníncová (8), Ivan Kubove (8), Zuzana Svinčiaková (8), Filip Žitňák (8)
13
287 ZŠ sv. Vojtecha, Levická 903, Vráble, SR
Ján Brieška (8), Timotej Galo (9), Katarína Repková (9), Anna Repková (7)
13
288 Gymnázium Angely Merici Trnava, Hviezdoslavova 10, Trnava, SR
Jakub Hečko (9), Erika Miklovičová (9), Terézia Očenášová (9), Oliver Svrček (9)
13
289 Súkromná základná škola, Ružová 14, Banská Bystrica, B, SR
Jonáš Bizóň (9), Terézia Bizoňová (9), Miriama Račanská (9), Martin Šípka (9)
13
290 Gymnázium, Bilíkova 24, Bratislava, A, SR
Filip Jenis (9), Lukáš Lenčeš (9), Viacheslav Morozov (9), Mária Rašková (9)
13
291 Základná škola, Štefánikova 31, Humenné, B, SR
Lucia Betáková (8), Lucia Soňa Dolobáčová (8), Peter Ruják (8), Viktor Židzik (8)
13
292 Gymnázium L. Novomeského Senica, Dlhá 1037/12, Senica, A, SR
Jakub Fischer (8), Richard Jačanin (8), Matúš Ráček (8), Matej Škrabák (8)
13
293 Základná škola, Lúčna 8, Divín, A, SR
Jakub Fridrich (9), Lenka Kašinová (8), Robert Kučera (9), Juraj Stankovič (9)
13
294 Základná škola, Ulica Vajanského 2844/47, Lučenec, B, SR
Jakub Adamove (8), Kristína Kiráľová (8), Emma Kyzúrová (8), Nika Pastoráková (8)
13
295 Základná škola, Požiarnická 3, Košice-Juh, SR
Dávid Jopek (9), Samuel Kubáni (9), Ladislav Miklós (8), Kamil Pavlenko (8)
13
296 Gymnázium, Komenského 13, Lipany, A, SR
Martin Kovaľ (9), Branislav Alexachin (9), Tomáš Miženko (9), Ema Nagyová (9)
13
297 Základná škola, Šmeralova 25, Prešov, B, SR
Simona Kušnírová (9), Ondrej Ondzik (9), Alexandra Petrová (9), Martin Šima (8)
13
298 Gymnázium Nitra, Golianova 68, Nitra, B, SR
Anna Dukesová (9), Oliver Grofčík (9), Simona Valová (9), Adam Tkáč (9)
13
299 Základná škola Janka Kráľa, Mládežnícka 24, Šahy, A, SR
Dávid Kerata (8), Marko Majtán (8), Liliana Rusnáková (8), Veronika Štefaneková (8)
13
300 Gymnázium Františka Švantnera, Bernolákova 9, Nová Baňa, SR
Katarína Ivanová (9), Jakub Ozsvald (9), Lucia Rybárová (9), Samuel Struhár (9)
13
301 Základná škola, Slobody 2, Poltár, B, SR
Ján Ančo (7), Svetlana Pivarčiová (9), Ivona Rončáková (9), Adam Sobota (8)
13
302 Spojená škola - ZŠ s MŠ, Letná ulica 3453/34, Poprad, SR
Lili Jendrušiaková (9), Mária Krivoňáková (9), Richard Ručka (9), Viktória Pitoňáková (9)
13
303 Gymnáz. V. B. Nedožerského, Matice slovenskej 16, Prievidza, SR
Radovan Kiaba (9), Daniel Jergič (9), Kristina Kluvancová (9), Ema Mišiková (9)
13
304 Základná škola Ladislava Balleka, E. B. Lukáča 6, Šahy, A, SR
Samuel Balla (9), Lucia Slušná (8), Kevin Horányi (8), Tomáš Šťastný (8)
13
305 Základná škola, SNP 587/4, Kanianka, SR
Raoul Roland Šipoš (9), Martin Cmarko (9), Lucia Bieliková (9), Patrik Arnold Grolmus (9)
13
306 Spojená škola ZŠsMŠ,ZUŚ, Školská 370/19, Nitrianske Pravno, SR
Adriána Berzédyová (8), Jaroslav Gebrlín (9), Barbora Jamrišková (9), Pavol Lajstrík (8)
13
307 Základná škola s MŠ, Školská 35, Nemecká, A, SR
Barbora Ollerová (8), Nina Borošová (8), Tamara Orošová (8), Stanislava Tomková (8)
13
308 Základná škola, Komenského 13, Sabinov, A, SR
Alica Andreanská (8), Vanessa Cisková (9), Adam Majdák (9), Marek Štofila (8)
13
309 Gymnázium Angely Merici Trnava, Hviezdoslavova 10, Trnava, SR
Hana Dobošová (8), Nikola Dobrovodská (8), Alexandra Gallová (8), Alexandra Havlíková (8)
12
310 Základná škola s MŠ, Ružindol 3, Ružindol, A, SR
Martin Fedor (9), Ivan Lovíšek (9), Samuel Susko (9), Matúš Turoň (9)
12
311 Základná škola s MŠ, Jána Bottu 27, Trnava, SR
Dominik Jedlička (7), Matúš Jedlička (7), Samuel Jursa (7), Boris Máar (7)
12
312 Základná škola s MŠ, Nová Doba 482, Nižná, A, SR
Radka Čuporáková (9), Tomáš Labdík (8), Miroslava Šmičeková (9), Filip Špulier (9)
12
313 SKŠ-ZŠ sv. Svorada a B., Farská 43, Nitra, B, SR
Alexandra Blažková (9), Tamara Lieskovská (9), Dominika Rácová (9), Filip Tichanský (9)
12
314 Gymnázium Ľ. J. Šuleka Komárno, Pohraničná 10, Komárno, B, SR
Judith Sylvia Dobai (8), Alžbetka Kokényová (9), Emma Odorová (8), Romana Rumanová (9)
12
315 Základná škola s MŠ, Oravské Veselé 377, Oravské Veselé, SR
Jakub Holubjak (9), Maroš Pepucha (9), Ján Sameliak (9), René Stopjak (8)
12
316 Gymnázium K. Štúra, Nám. slobody 5, Modra, SR
Mária Staňová (8), Nina Habardová (8), Monika Nemcová (8), Linda Legáthová (8)
12
317 Základná škola s MŠ, E. P. Bárdoša 235/50, Habovka, SR
Timea Klimeková (9), Laura Klimeková (9), Timotej Leginus (7), Lucia Šišková (9)
12
318 Základná škola s MŠ, Trstín 457, Trstín, B, SR
Ján Kiripolský (9), Dávid Klukavý (9), Tomáš Lopatka (9), Branislav Rábara (9)
12
319 Gymnázium a Osemročné gymnázium, Trebišovská 12, Košice-Západ, SR
Adam Pavlovič (8), Matej Šoltés (8), Martin Košťál (9), Róbert Kubín (9)
12
320 Gymnázium J. Hollého Trnava, Na hlinách 7279/30, Trnava, A, SR
Emma Kortišová (8), Jozef Lukačovič (8), Samuel Smutný (8), Ján Britan (8)
12
321 Základná škola, Kvačany 227, Kvačany, SR
Elena Valová (9), Karin Furgaľáková (9), Tomáš Eduard Kojš (8), Pavol Glončák (8)
12
322 Základná škola s MŠ, M. R. Štefánika 1, Vrútky, A, SR
Maroš Bíly (8), Dominik Duong (8), Nikola Soldán (8), Matúš Vargončík (8)
12
323 Základná škola, Angyalova ulica 401/26, Kremnica, A, SR
Daniel Kubašiak (9), Martin Slanina (9), Samuel Ziman (9), Adam Rozenzweig (9)
12
324 Gymnázium, Kpt. Nálepku 6, Sobrance, A, SR
Veronika Ivanišová (8), Richard Konya (8), Tomáš Kašaj (8), Janka Fečíková (7)
12
325 Základná škola, Mariánska 554/19, Prievidza, SR
Aleaxandra Červená (8), Matúš Chudý (8), Tabita Mikušová (8), Veronika Plachá (8)
12
326 Základná škola s MŠ, Andreja Bažíka 20, Zuberec, B, SR
Matej Gonda (9), Erik Klocháň (9), Martin Ondroš (8), Jakub Šroba (7)
12
327 Základná škola s MŠ, Trstín 457, Trstín, SR
Ronald Poór (8), Veronika Ondrušová (8), Gabriel Sobota (9), Alex Strečanský (7)
12
328 Základ. škola sv.Jozefa, Pribinova 35, Hlohovec, B, SR
Terézia Střelcová (9), Dominik Žažo (9), Terézia Šranková (8), Andrea Bitarovská (8)
12
329 Základná škola, Žiarska 679/13, Liptovský Mikuláš, B, SR
Gabika Kubínová (9), Tomáš Nízky (9), Andrea Ondrejková (9), Laura Stanislavová (9)
12
330 Základná škola s MŠ, kpt. Nálepku 43, Bánov, B, SR
Samuel Jenei (8), Samuel Hatina (8), Peter Mráz (8), Branislav Rácek (8)
12
331 Gymnázium K. Štúra, Nám. slobody 5, Modra, SR
Ladislav Kopún (7), Barbora Krebsová (7), Stella Steinhüblová (7), Dominik Urbanec (7)
12
332 Základná škola s MŠ, Osloboditeľov 9, Červeník, SR
Adam Benček (9), Martin Kováčik (9), Patrik Tomka (9), Róbert Urminský (9)
12
333 Základná škola s MŠ, Voderady 160, Voderady, A, SR
Vladimír Štefunko (8), Damián Gotthardt (8), Juraj Kubovič (8), Ján Hanzel (9)
12
334 Základná škola s MŠ, Kornela Mahra 11, Trnava, A, SR
Šimon Čálik (9), Martin Masaryk (9), Jakub Horák (9), Filip Pavlech (9)
12
335 Základná škola s MŠ, Školská 447/3, Dobrá Niva, SR
Patrícia Polcová (9), Hana Krúdyová (9), Matej Medveď (9), Martin Kamiač (8)
12
336 Cirkevná základná škola, T. G. Masaryka 9, Lučenec, SR
Filip Bize (7), Matej Jakubišin (8), František Mikuláš (8), Tomáš Šinko (8)
12
337 Základná škola, Slobody 2, Poltár, A, SR
Adrian Višniar (7), Emma Pálešová (9), Janka Semeráková (9), Soňa Fehérpatakyová (9)
12
338 Evanjelická SŠ-EZŠ, M.R.Štefánika 17, Martin, B, SR
Alžbeta Noemi Calíková (8), Tamara Janáková (8), Dorota Frátriková (8), Dominika Toporcerová (9)
12
339 Základná škola s MŠ, Ivana Krasku 29, Trnava-Modranka, SR
Matej Szabo (9), Nina Juráková (9), Matrin Thomka (8), Miriama Váleková (7)
12
340 Spojená škola ZŠsMŠ,ZUŚ, Školská 370/19, Nitrianske Pravno, B, SR
Martin Beláň (8), Adrián Gandel (9), Timotej Kováč (8), Daniel Mašlonka (9)
12
341 Základná škola, Kubranská 80, Trenčín, SR
Radoslav Michal (8), Ján Michal (8), Alex Maláň (8), Tomáš Kuník (7)
12
342 Základná škola s MŠ, Motešice 77, Motešice, B, SR
Natália Marušková (9), Katarína Richtárechová (9), František Púčik (9), Barbora Zustinová (9)
12
343 Základná škola s MŠ, Rabčická 410, Rabča, SR
Miloš Hadár (9), Viktória Michaláková (9), Oliver Špliňo (9), Markus Vorčák (9)
12
344 Základná škola, Tupolevova 20, Bratislava-Petržalka, SR
Yvetta Balčáková (8), Veronika Belišová (8), Viktória Karvaiová (7), Katarína Kovarčíková (7)
12
345 Súkromná základná škola, Slov.národ.povstania 96/3, Nová Dubnica, B, SR
Martin Bačík (8), Ela Kučerová (8), Jana Šošovičková (8), Margaréta Vráblová (8)
12
346 Základná škola, Brezová 19, Piešťany, A, SR
Michal Žažo (8), Michal Hudec (8), Šimon Suchý (8), Adriana Novotná (8)
12
347 Základná škola, Jarmočná 96, Ždaňa, SR
Filip Deák (9), Pástor Oliver (9), Olexová Tatiana (9), Pavlíková Bianka (9)
12
348 Spojená škola ZŠsMŠ,ZUŚ, Školská 370/19, Nitrianske Pravno, A, SR
Jakub Husák (8), Adriena Klocová (9), Katarína Piešová (8), Adrián Šiller (8)
12
349 Základná škola s MŠ, Demänovská ulica 408/4A, Liptovský Mikuláš, A, SR
Viktória Chvojková (9), Hana Griešová (8), Sebastián Ondruš (8), Daniel Vučkan (9)
12
350 Súkromná základná škola, Dneperská 1, Košice-Nad jazerom, SR
Michal Dlabaj (8), Erik Lazar (9), Miriam Melišová-Čugová (9), Dávid Pundžák (9)
12
351 Základná škola s MŠ, Staničná 324, Liesek, B, SR
Eliáš Ondrík (9), Samuel Stas (9), Timea Kubicová (9), Andrea Motýľová (8)
12
352 Gymnázium Angely Merici Trnava, Hviezdoslavova 10, Trnava, SR
Ondrej Haršány (7), Tomáš Cák (7), Marek Richnák (7), Jakub Hittrich (7)
12
353 Základná škola, Októbrová 16, Valaská, B, SR
Jakub Dundovič (8), Lukáš Havaš (8), Lukáš Patúš (8), Dorota Slivková (8)
12
354 Gymnázium F. Garcia Lorcu, Hronská 3, Bratislava, A, SR
Lucia Suchánková (9), Klára Selešová (9), Lucia Kvasničková (9), Benjamín Kubinec (9)
12
355 Základná škola s MŠ, J. Nižnanského 1, Brestovany, SR
Marek Chorvatovič (9), Jakub Cvíčela (9), Matúš Mareništiak (9), Maroš Šery (9)
12
356 Gymnázium Ľudovíta Štúra, Hronská 1467/3, Zvolen, A, SR
Peter Hriň (8), Sofia Ann Clancy (8), Yevhenii Vozniuk (8), Benjamín Androvič (8)
12
357 Gymnáz. V. B. Nedožerského, Matice slovenskej 16, Prievidza, SR
Tomáš Badáň (8), Jakub Kiaba (8), Roman Páleš (8), Daniel Vanek (8)
12
358 Gymnázium Angely Merici Trnava, Hviezdoslavova 10, Trnava, SR
Ivan Bako (9), Rebeka Čapelová (9), Barbora Opatovská (9), Peter Šarkózy (9)
12
359 Športové gymnázium J. Herdu Trnava, Jána Bottu 31, Trnava, A, SR
Tomáš Knapík (9), Tomáš Melicherík (9), Lucia Pacalajová (9), Sarah Štrbková (9)
11
360 Základná škola s MŠ, Nám.Slov.uč.tovarišstva15, Trnava, A, SR
Samuel Káčer (9), Vladimír Záruba (9), Vanda Kovárová (9), Alex Czompoly (9)
11
361 Základná škola s MŠ, Ivana Krasku 29, Trnava-Modranka, A, SR
Petra Balážová (9), Jakub Horník (9), Lukáš Moncman (9), Jakub Horňák (8)
11
362 Základná škola, Trenčianske Jastrabie 115, Trenčianske Jastrabie, SR
Patrik Sýkora (9), Matej Kiš (9), Klára Balajová (9), Adela Reháková (9)
11
363 Gymnázium Angely Merici Trnava, Hviezdoslavova 10, Trnava, A, SR
Adam Bardiovský (8), Simona Bučková (8), Františka Zacharová (8), Marián Cipár (8)
11
364 Základná škola s MŠ, Vývojová 228, Bratislava-Rusovce, A, SR
Martin Hlavatý (6), Jozef Loffler (7), Jakub Vaculík (7), Alex Yatsenyak (6)
11
365 Základná škola s MŠ, Rakovec nad Ondavou 2, Rakovec nad Ondavou, SR
Šimon Bakajsa (9), Jakub Dzurko (8), Martin Ivan (9), Viktória Marinčáková (8)
11
366 Základná škola, Komenského 2, Svit, A, SR
Dominik Gregor (8), Dominik Kurňava (8), Jakub Enekeš (8), Vladislav Sedláček (8)
11
367 Základná škola, Staré Hory 327, Staré Hory, SR
Martin Čunderlík (9), Patrik Klibáni (9), Eliška Babjaková (9), Bianka Turčanová (8)
11
368 ZŠ Jozefa Horáka, P. Dobšinského 17, Banská Štiavnica, B, SR
Martin Bačo (9), Daniela Kašiarová (9), Matej Mojžiš (9), Miroslav Vančo (9)
11
369 Základná škola, J. Alexyho 1941/1, Zvolen, SR
Michal Gondáš (9), Natália Mázorová (9), Peter Kováčik (9), Sára Kuzminová (9)
11
370 Základná škola J.J.T., A. Bernoláka 20, Detva, SR
Emma Kucejová (9), Alžbeta Vinarčíková (9), Martin Ľupták (8), Michal Račan (8)
11
371 Základná škola s MŠ, Komenského 3, Smolenice, SR
Tadeáš Holásek (9), Simon Kmoško (9), Alexander Orel (9), Adam Ščepko (9)
11
372 Súkromné gymnázium pre žiakov so všeobecným intelektovým nadaním CENADA, Majerníkova 60, Bratislava, A, SR
Jakub Janáč (8), Jerguš Rybiansky (8), Alena Straube (8), Dávid Strážovský (8)
11
373 Základná škola, Jána A. Komenského 1, Michalovce, SR
Daniela Bežovská (9), Diana Bežovská (9), Hanh Hong Nguyen (9), Miriam Horváthová (9)
11
374 Základná škola, SNP 587/4, Kanianka, B, SR
Petra Hollá (8), Matej Lipovský (8), Miriam Mandevová (8), Andrej Šušol (8)
11
375 Základná škola s MŠ, Diviaky nad Nitricou 121, Diviaky nad Nitricou, SR
Mário Hatványi (9), Tomáš Iliaš (9), Filip Lagin (8), Martina Račková (8)
11
376 Základná škola s MŠ, Vančurova 38, Trnava, SR
Jakub Ševčík (9), Nina Ujváryová (8), Tomáš Varga (8), Zuzana Zálešáková (8)
11
377 Základná škola M.R.Š., Haličská cesta 1191/8, Lučenec, SR
Lukáš Adam (9), Miroslav Števák (9), Filip Ficka (9), Bruno Bablena (9)
11
378 Základná škola, Družicová 4, Košice-Nad jazerom, SR
Tomáš Žalobín (9), Sebastián Bartko (9), Daniel Balogh (9), Pavol Seman (9)
11
379 ZŠ Mansveta Olšovského, Kláštorné nám. 1, Malacky, B, SR
Lenka Ježeková (8), Rebeka Kubinská (9), Adam Oreský (9), Lucia Poláčeková (9)
11
380 Základná škola, M. R. Štefánika 30, Hlohovec, SR
Filip Kadlec (9), Dominik Polaček (9), Katarína Lopuchová (8), Hanka Magulicová (8)
11
381 Gymnázium, Senecká 2, Pezinok, B, SR
Timothy Kiš (8), Sebastián Schwaiger (8), Samuel Čech (8), Adam Dobrotka (8)
11
382 Základná škola, Koperníkova 24, Hlohovec, B, SR
Maximilián Jančár (8), Adriana Kaletová (9), Barbora Zacharová (9), Adam Zelka (9)
11
383 Základná škola s MŠ, Dostojevského ul. 2616/25, Poprad, B, SR
Ema Kajzárová (8), Martin Kučera (9), Martina Sekeráková (8), Radovan Vyšňan (9)
11
384 Základná škola, Belehradská 21, Košice-Sídlisko Ťahanovce, B, SR
Benjamín Čisár (9), Matej Demjanovič (9), Kristína Nagyová (9), Martin Palkov (9)
11
385 Základná škola s MŠ, Atómová 1, Trnava, B, SR
Romana Pánisová (9), Irena Mišíková (9), Nina Kis Pistiová (8), Silvia Horňáková (8)
11
386 Základná škola, SNP 5, Cífer, B, SR
Dominik B. (8), Nina H. (8), Eliška K. (8), Viktor K. (8)
10
387 Základná škola, Maxima Gorkého 21, Trnava, B, SR
Katarína Bagáčová (9), Karolína Ďuríčková (9), Tomáš Filo (9), Patrik Mihálik (9)
10
388 Základná škola s MŠ, Atómová 1, Trnava, A, SR
Maja Cerovsky (9), Adriána Galovičová (8), Natália Haršányiová (9), Bianka Iuhaneaková (8)
10
389 Základná škola, Ul. 17. novembra 31, Sabinov, B, SR
Patrik Antol (8), Karin Jendrichovská (8), Ema Tuptová (8), Viktória Kvašňáková (8)
10
390 Základná škola, Maxima Gorkého 21, Trnava, A, SR
Linda Reyová (9), Zuzana Rybnikárová (9), Lenka Šeligová (9), Adriána Vrždiaková (9)
10
391 Základná škola s MŠ, Nám.Slov.uč.tovarišstva15, Trnava, B, SR
Martin Hubinák (9), Oliver Krajčovič (9), Michal Móder (9), Sára Lazíciusová (9)
10
392 Gymnázium, SNP 1, Gelnica, SR
Tomáš Varga (8), Dominik Schmidt (8), Triffon Ian Mikulák (8), Gabriela Emma Kolesárová (8)
10
393 Základná škola s MŠ, Slovenská Ves 313, Slovenská Ves, SR
Silvester Vida (9), Erik Hyriak (8), Bronislava Gurková (9), Romana Borovská (9)
10
394 Základná škola s MŠ, Jaslovské Bohunice 341, Jaslovské Bohunice, B, SR
Veronika Bokorová (8), Patrik Bulla (8), Filip Pavlík (8), Tobias Hutta (8)
10
395 Súkr. spojená škola ZŠ, Ul.Ľ. Ondrejova 28, Prievidza, SR
Igor Lalík (9), Samuel Novák (8), Šimon Petráš (8), Tomáš Slezák (9)
10
396 Základná škola s MŠ, Kľačany 263, Kľačany, SR
Luiza Zuzana Cvíčelová (8), Andrej Matušňák (9), Andrea vargová (8), Miroslava Záhorská (9)
10
397 Základná škola s MŠ, Hradná 342, Liptovský Hrádok, B, SR
Lucia Čisárová (9), Zuzana Drobúlová (9), Radana Ivanová (9), Kristína Krčuľová (9)
10
398 Základná škola s MŠ, Školská 459/12, Pečovská Nová Ves, SR
Jakub Džačovský (9), Tomáš Roháľ (9), Kristína Prevužňáková (8), Lívia Bečaverová (8)
10
399 Základná škola, Bystré 347, Bystré, SR
Marek Hric (9), Veronika Kriváková (9), Vladimír Štefanko (9), Júlia Štofanová (9)
10
400 Gymnázium, Komenského 13, Lipany, B, SR
Martin Kovaľ (9)
10
401 Základná škola, Rajčianska 3, Bratislava-Vrakuňa, B, SR
Fulop Adam (9), Kováč Daniel (9), Glvač Pavel (9), Peter Vlašič (9)
10
402 Základná škola, Jána Švermu 6, Michalovce, SR
Labancová Zuzana (8), Majorošová Marcela (8), Čačková Diana (9), Mihálik Tomáš (9)
10
403 SKŠ-ZŠ sv. Svorada a B., Farská 43, Nitra, A, SR
Ceyla Rose Hanzen (8), Smuel Krajčír (8), Miroslav Černák (8), Jakub Vrchovský (8)
10
404 Evanjelické lýceum, Vranovská 2, Bratislava, SR
Lukáš Sebastian Baranovič (8), Zhuo Jin (8), Elena Lago (8), Martin Rovňák (8)
10
405 Základná škola, Dr. Daniela Fischera 2, Kežmarok, A, SR
Liliana Boháčová (9), Emma Kaňová (9), Alžbeta Špesová (9), Emília Oravcová (9)
10
406 ZŠ Jozefa Horáka, P. Dobšinského 17, Banská Štiavnica, A, SR
Adam Potančok (8), David Ruszo (8), Maroš Orolin (8), Dominika Bačíková (8)
10
407 Cirkevná ZŠ s MŠ bl. Pavla Petra Gojdiča, Bernolákova 21, Prešov, A, SR
Tadeáš Sekera (7), Veronika Pejková (8), Terézia Sopalová (8), Vlastimil Urda (7)
10
408 Piarist. gymnázium sv. J. Kalazan, Piaristická 6, Nitra, A, SR
Jozef Magula (9), Sofia Bieliková (9), Alex Kukla (9), Lukáš Horka (9)
10
409 Súkromné gymnázium FUTURUM, Kožušnícka 71/2, Trenčín, A, SR
Milan Balažovjech (9), Adam Koyš (9), Sofia Mudranincová (9), Timotej Kováč (9)
10
410 Základná škola s MŠ, Ulica J. Kármána 25/5, Lučenec, SR
Attila Lancz (9), Egon Riczi (9), Dávid Tóth (9), Emma Fekete (9)
10
411 Základná škola s MŠ, Motešice 77, Motešice, A, SR
Michaela Fáriková (8), Dominik Jando (8), Martin Mitač (8), Alexandra Závodská (8)
10
412 Základná škola, Školská 192/8, Kamenec pod Vtáčnikom, SR
Adam Bartolen (9), Jakub Daniš (9), Krištof Kmeť (9), Matúš Nechala (9)
10
413 Základná škola s MŠ M.K, Detvianska Huta 369, Detvianska Huta, SR
Ján Baláž (9), Martin Gánovský (9), Vanesa Kortišová (9), Miroslav Kret (9)
10
414 Základná škola s MŠ, Na Parlagu 1, Čebovce, B, SR
Nikola Huszárová (9), Kevin Pásztor (9), Gábor Sívó (9), Marian Záleha (9)
10
415 Základná škola, Zbehy 661, Zbehy, B, SR
Tamara Dovičovičová (9), Sára Krajancová (9), Kristína Laciková (9), Dalibor Debnár (9)
10
416 Základná škola, Prostějovská 38, Prešov, SR
Leonard Čonka (9), Branislav Mathia (7), Terezia Lochová (8), Dávid Maník (8)
10
417 Gymnázium J. F. Rimavského, Kláštorská 37, Levoča, SR
Olívia Citterová (8), Lívia Iľašová (8), Tímea Zahurancová (8), Peter Dičák (8)
10
418 ZŠ s MŠ, Školská 311, Spišská Teplica, B, SR
Tamara Kupčová (8), Martin Šeliga (8), Tatiana Stolarčíková (8), Marek Kučera (8)
10
419 Základná škola s MŠ, Ružindol 3, Ružindol, SR
Anita Belicová (7), Michal Daniš (8), Martina Penyaková (7), Emma Vávrová (7)
10
420 Základná škola s MŠ, Hviezdoslavova 415/40, Ludanice, SR
Martin Zelenák (9), Patrik Jan Grnja (9), Eliška Ševčíková (9), Matúš Vagunda (9)
10
421 Základná škola s MŠ, Hlavná 626/2, Špačince, A, SR
Júlia Viktória Miháliková (8), Ľubica Ivančíková (8), Marek Šaradín (8), Matúš Sedlák (9)
10
422 Základná škola Janka Kráľa, Mládežnícka 24, Šahy, C, SR
Peter Felyó (8), Kornélia Fojtíková (9), Zuzana Fraňová (9), Ľubica Kovalíčková (9)
10
423 Základná škola, Žiarska 679/13, Liptovský Mikuláš, A, SR
Michal Bruňo (8), Samuel Chovanec (8), Lenka Zemková (8), Lucia Navrátilová (8)
10
424 Základná škola, M. Rázusa 1672/3, Zvolen, C, SR
Peter Hazlinger (8), Samuel Korytár (8), Michal Lisičan (8), Matej Ivanič (8)
10
425 Základná škola, Sadová 620, Senica, B, SR
Damian Dobiaš (9), Martin Kadlečík (9), Patrik Opalek (9), Filip Piroha (9)
9
426 ZŠ s MŠ Angely Merici, Halenárska 45, Trnava, SR
Emília Kubišová (8), Tomáš Porubčin Porubčin (8), Marek Šeliga (8), Matej Šeliga (8)
9
427 Základná škola, SNP 5, Cífer, SR
Dominika B. (9), Silvia K. (9), Emma O. (9), Nina P. (9)
9
428 Gymnázium, Komenského 2/1074, Partizánske, A, SR
Ema Magdolenová (8), Daniela Čangelová (8), Simona Seidlová (8), Sofia Seidlová (8)
9
429 ZŠ s MŠ Angely Merici, Halenárska 45, Trnava, A, SR
Jakub Čellár (9), Hana Haydenová (9), Richard Nyullassy (9), Alex Vančo (9)
9
430 Základná škola, Sadová 620, Senica, A, SR
Anetta Abdiu (9), Filip Danko (9), Simona Khulová (9), Kristína Vidová (9)
9
431 Gymnázium, Školská 837, Tvrdošín, A, SR
Dávid Kováč (6), Jerguš Krúpa (7), Jakub Lorinc (7), Lukáš Pánik (7)
9
432 Základná škola s MŠ, Slovanská 23, Púchov, A, SR
Katarína Chumchálová (8), Adrián Janek (8), Ľuboš Mareček (8), Juraj Minárik (8)
9
433 Základná škola, Hruštín 55, Hruštín, A, SR
Samuel Haluška (8), Lukáš Kompan (8), Kamila Kušnieriková (8), Adrián Očkaják (8)
9
434 Základná škola, Jánošovka, Školská 511/2, Čierny Balog, SR
Mária Anna Ambrosová (9), Ján Katreniak (9), Liana Kupcová (9), Patrik Strigáč (9)
9
435 Základná škola s MŠ, Hlavná 804, Podolie, SR
Peter Burza (9), Sabina Kožáková (8), Juraj Strýček (8), Adam Urban (9)
9
436 Základná škola, Ul. 17. novembra 31, Sabinov, A, SR
Oliver Cuker (9), Simona Dobrovičová (9), Šimon Roba (9), Sarah Solárová (9)
9
437 Základná škola s MŠ, Starojánska 11, Liptovský Ján, SR
Radovan Buc (8), Filip Krajčí (8), Tomáš Kyseľ (8), Mária Ohraďanová (8)
9
438 Základná škola, Jelenia 16, Bratislava-Staré Mesto, SR
Hana Belianska (8), Filip Gall (8), Daniel Rafael Okenica (8), Igor Marchenko (8)
9
439 Základná škola, Ul. čs. brigády 4, Liptovský Mikuláš, B, SR
Sebastián Dráb (8), Patrik Dzuroška (8), Filip Navrátil (8), Samuel Varga (8)
9
440 Základná škola s MŠ, Hôrky 2, Hôrky, B, SR
Soňa Chládeková (9), Michal Jahvodka (9), Lukáš Kastelovič (9), Roman Hudec (9)
9
441 Základná škola, Komenského 6, Sobrance, SR
Lukáš Bálint (9), Matúš Grib (9), Adam Koroľ (7), Adam Kurdila (7)
9
442 Základná škola, Bajkalská 29, Prešov, B, SR
Matej Čmilanský (8), Alex Duleba (8), Nina Liptáková (9), Ema Šintalová (9)
9
443 Základná škola, Prokofievova 5, Bratislava-Petržalka, SR
Peter Markešovič (9), Juraj Michalek (9), Ander Abduallev (9), Jakub Svoreň (9)
8
444 Základná škola s MŠ, Kostolná 28, Hrnčiarovce nad Parnou, SR
Nina Skalková (9), Nina Gajdošíková (9), Silvester Marko (8), Michal Čavojský (8)
8
445 Základná škola s MŠ, Boleráz 456, Boleráz, SR
Viktória Cintavá (8), Samuel Doboš (8), Vivianna Dúcová (8), Vanesa Peňáková (8)
8
446 Základná škola s MŠ, Trstín 457, Trstín, SR
Aneta Tulušáková (5), Damián Kudrna (5), Maximilián Martinovič (5), Simona Slobodová (5)
8
447 Základ. škola A.Rudnaya, Považany 216, Považany, SR
Marianna Horváthová (9), Karolína Majerníková (8), Adam Malo (9), Kristína Vatrtová (9)
8
448 Základná škola, Školská 1, Ľubica, SR
Lenka Gallušová (9), Patrícia Hoffmanová (9), Michaela Kurillová (9), Jakub Solár (9)
8
449 Základná škola, Kukučínova 480/6, Detva, A, SR
Michaela Ostrihoňová (9), Dorothea Petrovičová (8), Miroslav Vilhan (8), Tibor Vrťo (8)
8
450 Základná škola s MŠ, Budimír 11, Budimír, SR
Františka Peková (9), Patrícia Seligová (9), Timea Komárová (8), Alex Hoger (8)
8
451 Základná škola s MŠ, Lemešany 154, Lemešany, SR
Lea Benčová (8), Sandra Hasmanová (9), Timotej Repko (8), Patrik Szmolka (9)
8
452 Základná škola, Zbehy 661, Zbehy, A, SR
Filip Galan (9), Marek Sokol (9), Kristína Sollárová (8), Matej Timoracký (8)
8
453 Základná škola, Rajčianska 3, Bratislava-Vrakuňa, SR
Besedič Anton (9), Nagyová Emma (9), Jančušová Lucia (9), Juhász Sebastián (9)
8
454 Gymnáz. V. B. Nedožerského, Matice slovenskej 16, Prievidza, SR
Timotej Bakus (7), Damián Bystrák (7), Daniel Dobiš (7), Andrea Nosianová (7)
8
455 Základná škola, Kubranská 80, Trenčín, SR
Katarína Balážová (7), Barbora Jenčová (7), Zuzana Mareková (7), Lucia Ševčovičová (7)
8
456 Základná škola, Školská 289, Obyce, SR
Kristian Hlavatý (9), Matúš Jurík (9), Viktor Kováč (9), Ján Kurka (9)
8
457 Základná škola, Kupeckého 74, Pezinok, B, SR
Rastislav Baláž (9), Matúš Čúzy (8), Radoslav Klučár (8), Nina Miková (8)
8
458 Spojená škola sv. Vincentade Paul, Bachova 4, Bratislava, B, SR
Peter Csakanyi (9), Juraj Mesík (9), Juraj Sabo (9), Jozef Vojtas (9)
8
459 Základná škola s MŠ, Kátlovce 195, Kátlovce, SR
Matej Bohunický (8), Lukáš Ferech (8), Jakub Šurina (8), Ronald Martin Verman (8)
8
460 Základná škola, Ulica Vajanského 2844/47, Lučenec, SR
Eva Milada Hroboňová (8), Ema Čumpelíková (8), Alexandra Šimonová (8), Karolína Rút Karmanová (8)
8
461 Základná škola s MŠ, Trstín 457, Trstín, A, SR
Hana Piešťanská (8), Hana Sabová (8), Adela Kudláčová (8), Tamara Oravská (8)
8
462 Základná škola s MŠ, Pionierska 4, Brezno, B, SR
Veronika Cibuľová (9), Samuel Pančík (8), Terézia Turňová (9), Filip Formánek (8)
8
463 Základná škola, Maxima Gorkého 21, Trnava, SR
Alexander Brezina (8), Erika Chynoranská (8), Adam Krajčovič (8), Adam Tomovič (8)
7
464 Základná škola s MŠ, Maurerova 14, Krompachy, SR
Šimon Hedvig (8), Oliver Kontroš (9), Michal Rabatin (9), Adam Števčík (9)
7
465 ZŠ Jána Vojtecha Šimka, Šimkova 40, Žitavany, SR
Sára Solčianska (9), Andrej Mikuš (9), František Jenis (9), Laura Pečínková (9)
7
466 Základná škola s MŠ, Boleráz 456, Boleráz, B, SR
Ján Danišovič (9), Alex Školek (9), Filip Lančarič (9), Dávid Nídel (9)
7
467 Súkromné gymnázium FUTURUM, Kožušnícka 71/2, Trenčín, SR
Alex Drengubiak (9), Tomáš Kunic (9), Michal Mikulík (9), Alexandra Valová (9)
7
468 Základná škola s MŠ, Vývojová 228, Bratislava-Rusovce, B, SR
Daniel Kubica (8), Peter Klein (8), Kryštof Okres (8), Jakub Červenák (7)
7
469 Základná škola, Energetikov 242/39, Prievidza, B, SR
Katarína Cechová (8), Marco Foltán (7), Martina Hlavinová (8), Ivan Holík (8)
7
470 Základná škola, SNP 5, Cífer, A, SR
Dávid C. (9), Enrique M. (9), Tomáš P. (9), Samuel V. (9)
7
471 Základná škola, Veľká Ida 1, Veľká Ida, SR
Daniel Hajduček (9), Liana Ignáthová (9), Lenka Škulková (9), Ema Sokáčová (9)
7
472 Základná škola s MŠ, Ružindol 3, Ružindol, SR
Jakub Drahoš (9), Michaela Palová (9), Viktória Šalgovičová (9), Elizabeth Šulanová (9)
6
473 Základná škola s MŠ, J. Nižnanského 1, Brestovany, A, SR
Timea Haladová (7), Eva Melicherová (7), Simona Mĺkva (7), Eliáš Vyskoč (7)
6
474 Základná škola, Kubranská 80, Trenčín, SR
Boris Liška (8), Adam Gluch (8), Petra Horvátová (8), Júlia Havjerová (8)
6
475 Ev. SŠ- Ev. gymnázium J. T, Komenského 10, Liptovský Mikuláš, SR
Zuzana Salajová (8), Zuzana Kamenská (8), Kristián Ondrejka (8), Jakub Matejka (8)
6
476 Základná škola s MŠ, Ružindol 3, Ružindol, SR
Aneta Bednárová (9), Adela Marikovičová (8), Tomáš Peško (8), Alexandra Valentová (8)
6
477 Základná škola, Angyalova ulica 401/26, Kremnica, B, SR
Samuel Kanala (9), Jakub Mutňanský (9), Paula Petríková (9), Andrea Slašťanová (9)
6
478 Základná škola s MŠ, Ružindol 3, Ružindol, B, SR
Veronika Dubovská (9), Petra Gálusová (9), Ema Lackovičová (9), Sabina Penyaková (9)
6
479 Základná škola s MŠ, Trstín 457, Trstín, SR
Michal Škoda (5), Roman Mihálek (5), Sára Kučerová (5), Lenka Dugovičová (5)
6
480 Základná škola s MŠ, J. Nižnanského 1, Brestovany, B, SR
Jakub Gabriel (7), Samuel Hlavna (7), Andrej Kuhajda (7), Niels Eric Roeske (7)
6
481 Gymnázium V. Mihálika Sereď, Kostolná 119/8, Sereď, A, SR
Július Farkaš (9), Ema Pretáková (9), Terézia Rišková (8), Adriana Skutilová (8)
5
482 Piarist. gymnázium sv. J. Kalazan, Piaristická 6, Nitra, B, SR
Matej Lidik (9), Vanesa Poláčková (9), Patrícia Balážová (9), Emma Bakytová (9)
5
483 Základná škola s MŠ, Školská 35, Nemecká, B, SR
Filip Bician (8), Hugo Chamko (8), Ľuboš Duľa (8), Martin Macík (8)
5
484 Súkromná základná škola FUTURUM, Na dolinách 27, Trenčín, SR
Tomáš Ambrozai (8), Klára Komorovská (8), Lucia Vašatová (7), Hana Vašatová (6)
5
485 ZŠ s MŠ Angely Merici, Halenárska 45, Trnava, SR
Tomáš Báchora (7), Jakub Braniša (7), Pavol Jedlovec (7), Timotej Vanko (7)
5
486 Základná škola s MŠ, J. Nižnanského 1, Brestovany, SR
Johanna Blážová (7), Timea Chraščová (7), Kristína Danišová (7), Anna Kristína Šišková (7)
4