Výsledky Náboja 2018
Na základe Rozhodnutia Ministra školstva, vedy, výskumu a športu z 23. októbra 2020 dochádza k prerušeniu prezenčnej formy výučby na 2. stupni základných škôl a stredných školách do odvolania. Náboj Junior je preto v školskom roku 2020/2021 zrušený. Budeme sa na vás tešiť v novembri 2021!

Výsledky Náboja 2018, , Slovensko, Banská Bystrica


ŠkolaBody
1 Základná škola, Spojová 14, Banská Bystrica, B, SR
Laura Áčová (8), Diana Berková (8), Krištof Kašper (8), Šimon Mesiarik (8)
42
2 Základná škola, Ďumbierska 17, Banská Bystrica, A, SR
Martin Cigler (8), Samuel Kotrč (8), Tomáš Krompaský (8), Tomáš Zacharovský (9)
38
3 Základná škola, Trieda SNP 20, Banská Bystrica, SR
Tereza Kostiviarová (8), Michal Mokrý (8), Lenka Šuhajdová (8), Branislav Sokol (8)
27
4 Základná škola, Golianova 8, Banská Bystrica, A, SR
Michal Babušák (9), Eva Hatalčíková (9), Júlia Masláková (9), Alexandra Oráčová (9)
26
5 Základná škola, Spojová 14, Banská Bystrica, A, SR
Aleš Odráška (8), Martina Szentpéteriová (8), Richard Vladyka (9), Filip Švantner (8)
24
6 Základná škola, Školská 14, Slovenská Ľupča, A, SR
Jakub Váš (9), Matej Kmeť (9), David Šara (9), Natália Žilová (9)
24
7 Súkromná základná škola, Ružová 14, Banská Bystrica, A, SR
Matej Lapka (8), Adela Tomášková (8), Jakub Glonek (8), Miroslav Beňo (8)
22
8 Základná škola, Golianova 8, Banská Bystrica, B, SR
Martin Bezděka (9), Anna Jančovičová (9), Yevheniia Kozel (9), Zuzana Žiaková (8)
22
9 Základná škola, Pieninská 27, Banská Bystrica, A, SR
Aron Artur Demský (9), Lukáš Krompaský (9), Matej Sliačan (9), Šimon Zelník (9)
21
10 Základná škola, Trieda SNP 20, Banská Bystrica, A, SR
Sofia Feketeová (9), Natália Mišečková (9), Dominik Sanitra (9), Sára Škutová (9)
20
11 Katolícke gymnázium Štefana Moysesa, Hurbanova 9, Banská Bystrica, B, SR
Tomáš Hronček (9), Martin Kopálová (9), Lea Notová (9), Richard Tokušev (9)
20
12 Základná škola s MŠ, Školská 622/24, Brusno, A, SR
Kristína Huťková (9), Nina Piklová (9), Ema Tomková (9), Zuzana Vlčeková (9)
19
13 Základná škola, Pieninská 27, Banská Bystrica, B, SR
Milan Krištof (8), Patrik Mistrík (8), Dominika Rusnáková (8), Hana Zahradníčková (8)
19
14 Základná škola, Radvanská 1, Banská Bystrica, B, SR
Ivan Lichý (9), Matúš Kýška (9), Lukáš Harťanský (9), Jakub Lukáč (9)
19
15 Katolícke gymnázium Štefana Moysesa, Hurbanova 9, Banská Bystrica, A, SR
Katarína Murinová (8), Peter Markovič (8), Daniel Buday (8), Samuel šušel (8)
18
16 Základná škola J.B., Bakossova 5, Banská Bystrica, SR
Radka Bajová (8), Jakub Mališka (8), Matej Puškár (8), Samuel Schwarz (8)
18
17 Základná škola, Školská 14, Slovenská Ľupča, B, SR
Dzúriková Dorota (9), Hana Chriašteľová (9), Nella Soláriková (9), Timea Matiašová (9)
17
18 Základná škola, Trieda SNP 20, Banská Bystrica, SR
Martin Dzuruš (9), Jakub Plech (9), Jakub Tomko (9), Benjamín Tury (9)
17
19 Základná škola, Ďumbierska 17, Banská Bystrica, B, SR
Simona Gonšenicová (9), Ľuboš Halvoň (9), Jakub Horniak (9), Nina Messerschidtová (9)
17
20 Základná škola s MŠ, Tajovského 2, Badín, SR
Adrián Hronec (8), Nikola Iliašová (8), Matej Lešták (8), Martina Šolcová (8)
16
21 Základná škola s MŠ, Školská 622/24, Brusno, B, SR
Veronika Kočalková (9), Silvia Sokolová (9), Tobiáš Pisarovič (9), Laura Vágnerová (9)
15
22 Základná škola, Radvanská 1, Banská Bystrica, A, SR
Samuel Dian (8), Matúš Joščák (8), Nella Videršpánová (8), Petra Vinarčíková (8)
14
23 Súkromná základná škola, Ružová 14, Banská Bystrica, B, SR
Jonáš Bizóň (9), Terézia Bizoňová (9), Miriama Račanská (9), Martin Šípka (9)
13
24 Základná škola, Staré Hory 327, Staré Hory, SR
Martin Čunderlík (9), Patrik Klibáni (9), Eliška Babjaková (9), Bianka Turčanová (8)
11