Výsledky Náboja 2018
Na základe Rozhodnutia Ministra školstva, vedy, výskumu a športu z 23. októbra 2020 dochádza k prerušeniu prezenčnej formy výučby na 2. stupni základných škôl a stredných školách do odvolania. Náboj Junior je preto v školskom roku 2020/2021 zrušený. Budeme sa na vás tešiť v novembri 2021!

Výsledky Náboja 2018, , Slovensko, Michalovce


ŠkolaBody
1 Základná škola, Okružná 17, Michalovce, SR
Beáta Kasincová (9), Richard Onuška (9), Matej Rovder (9), Soňa Spišáková (9)
25
2 Základná škola, Štefánikova 31, Humenné, A, SR
Samuel Čurma (9), Richard Gerboc (9), Timotej Jakubov (9), Michal Židzik (9)
20
3 Gymnázium, Kpt. Nálepku 6, Sobrance, B, SR
René Karatník (9), Ladislav Maxim (9), Pavol Michálek (9), Vilma Oklamčáková (9)
17
4 Základná škola, Mierová 1, Strážske, SR
Vladimír Jančár (9), Kristián Kováč (9), Samuel Malík (8), Kristián Ovšonka (8)
17
5 Základná škola POH, Síd.P.O.Hviezdoslava 43, Veľké Kapušany, SR
Eva Bérešová (8), Nikoleta Pappová (9), Katarína Liptaiová (9), Michal Vajda (7)
16
6 Základná škola, T. J. Moussona 4, Michalovce, SR
Emma Timočková (9), Kristína Dziaková (9), Ema Hamašová (9), Maroš Sokirka (9)
15
7 Základná škola, Moskovská 1, Michalovce, SR
Rebeka Jusková (9), Melisa Kelemenová (9), Matúš Popovič (9), Veronika Valigová (9)
15
8 Základná škola, Budkovce 355, Budkovce, SR
Ema Bajužíková (9), Pavol Vaľo (9), Slavomír Tkáč (8), Dominik Hrabčák (8)
15
9 Cirkevná základná škola, Volgogradská 2, Michalovce, SR
Jakub Pajonk (9), Pavol Harakaľ (9), Gregor Bugri (9), Gabriel Saloň (9)
14
10 Základná škola, Štefánikova 31, Humenné, B, SR
Lucia Betáková (8), Lucia Soňa Dolobáčová (8), Peter Ruják (8), Viktor Židzik (8)
13
11 Gymnázium, Kpt. Nálepku 6, Sobrance, A, SR
Veronika Ivanišová (8), Richard Konya (8), Tomáš Kašaj (8), Janka Fečíková (7)
12
12 Základná škola s MŠ, Rakovec nad Ondavou 2, Rakovec nad Ondavou, SR
Šimon Bakajsa (9), Jakub Dzurko (8), Martin Ivan (9), Viktória Marinčáková (8)
11
13 Základná škola, Jána A. Komenského 1, Michalovce, SR
Daniela Bežovská (9), Diana Bežovská (9), Hanh Hong Nguyen (9), Miriam Horváthová (9)
11
14 Základná škola, Jána Švermu 6, Michalovce, SR
Labancová Zuzana (8), Majorošová Marcela (8), Čačková Diana (9), Mihálik Tomáš (9)
10
15 Základná škola, Komenského 6, Sobrance, SR
Lukáš Bálint (9), Matúš Grib (9), Adam Koroľ (7), Adam Kurdila (7)
9