Výsledky Náboja 2018
Na základe Rozhodnutia Ministra školstva, vedy, výskumu a športu z 23. októbra 2020 dochádza k prerušeniu prezenčnej formy výučby na 2. stupni základných škôl a stredných školách do odvolania. Náboj Junior je preto v školskom roku 2020/2021 zrušený. Budeme sa na vás tešiť v novembri 2021!

Výsledky Náboja 2018, , Slovensko, Prešov


ŠkolaBody
1 Základná škola, Bernolákova 1061, Vranov nad Topľou, SR
Kristína Borošová (9), Benedikt Fedor (8), Iveta Olahová (9), Maroš Višňovský (8)
23
2 Cirkevná ZŠ s MŠ bl. Pavla Petra Gojdiča, Bernolákova 21, Prešov, B, SR
Štefan Malik (9), Eliáš Fudaly (8), Patrik Barnišin (7), Michal Iľkovič (7)
22
3 Základná škola, Komenského 13, Sabinov, B, SR
Karolína Krištofová (9), Lukáš Miščík (9), Veronika Semanová (9), Matúš Volček (8)
22
4 Gymnázium Jána Adama Raymana, Mudroňova 20, Prešov, B, SR
Paula Gavurová (9), Klára Kolenková (9), Jakub Kovalík (8), Eliška Výhonská (8)
18
5 Gymnázium Jána Adama Raymana, Mudroňova 20, Prešov, A, SR
Andrej Furman (9), Petra Kaduková (9), Emma Kotuľáková (9), Vít Orlický (9)
18
6 Základná škola, Bajkalská 29, Prešov, A, SR
Matej Pramník (9), Adam Kováč (9), Maroš Hrbatý (8), Samuel Pasierb (8)
16
7 Základná škola, Mirka Nešpora 2, Prešov, SR
Tomáš Tall (9), Alexandra Kačmáriková (9), Martin Štefanko (9), Ema Tuptová (9)
15
8 Základná škola, Šmeralova 25, Prešov, A, SR
Mária Čonková (9), Nina Macejová (9), Lenka Poníková (9), Matúš Sedlár (8)
14
9 Gymnázium, Komenského 13, Lipany, A, SR
Martin Kovaľ (9), Branislav Alexachin (9), Tomáš Miženko (9), Ema Nagyová (9)
13
10 Základná škola, Šmeralova 25, Prešov, B, SR
Simona Kušnírová (9), Ondrej Ondzik (9), Alexandra Petrová (9), Martin Šima (8)
13
11 Základná škola, Komenského 13, Sabinov, A, SR
Alica Andreanská (8), Vanessa Cisková (9), Adam Majdák (9), Marek Štofila (8)
13
12 Základná škola, Ul. 17. novembra 31, Sabinov, B, SR
Patrik Antol (8), Karin Jendrichovská (8), Ema Tuptová (8), Viktória Kvašňáková (8)
10
13 Základná škola s MŠ, Školská 459/12, Pečovská Nová Ves, SR
Jakub Džačovský (9), Tomáš Roháľ (9), Kristína Prevužňáková (8), Lívia Bečaverová (8)
10
14 Základná škola, Bystré 347, Bystré, SR
Marek Hric (9), Veronika Kriváková (9), Vladimír Štefanko (9), Júlia Štofanová (9)
10
15 Gymnázium, Komenského 13, Lipany, B, SR
Martin Kovaľ (9)
10
16 Cirkevná ZŠ s MŠ bl. Pavla Petra Gojdiča, Bernolákova 21, Prešov, A, SR
Tadeáš Sekera (7), Veronika Pejková (8), Terézia Sopalová (8), Vlastimil Urda (7)
10
17 Základná škola, Prostějovská 38, Prešov, SR
Leonard Čonka (9), Branislav Mathia (7), Terezia Lochová (8), Dávid Maník (8)
10
18 Základná škola, Ul. 17. novembra 31, Sabinov, A, SR
Oliver Cuker (9), Simona Dobrovičová (9), Šimon Roba (9), Sarah Solárová (9)
9
19 Základná škola, Bajkalská 29, Prešov, B, SR
Matej Čmilanský (8), Alex Duleba (8), Nina Liptáková (9), Ema Šintalová (9)
9
20 Základná škola s MŠ, Lemešany 154, Lemešany, SR
Lea Benčová (8), Sandra Hasmanová (9), Timotej Repko (8), Patrik Szmolka (9)
8