Výsledky Náboja 2018
Na základe Rozhodnutia Ministra školstva, vedy, výskumu a športu z 23. októbra 2020 dochádza k prerušeniu prezenčnej formy výučby na 2. stupni základných škôl a stredných školách do odvolania. Náboj Junior je preto v školskom roku 2020/2021 zrušený. Budeme sa na vás tešiť v novembri 2021!

Výsledky Náboja 2018, , Slovensko, Trnava


ŠkolaBody
1 Základná škola s MŠ, Jána Bottu 27, Trnava, B, SR
Richard Heriban (9), Šimon Hirner (9), Matúš Kotteš (9), Norbert Kvasničák (9)
22
2 Gymnázium Angely Merici Trnava, Hviezdoslavova 10, Trnava, B, SR
Diana Cáková (9), Žofia Chrvalová (9), Juraj Heriban (9), Martin Ušák (9)
21
3 Základná škola s MŠ, Kornela Mahra 11, Trnava, B, SR
Jozef Sásik (9), Kristián Hopjak (9), Juraj Černička (9), Tomáš Šárik (9)
18
4 Základná škola, Dechtice 514, Dechtice, A, SR
Katarína Cepková (9), Tomáš Číž (9), Daniel Fabuš (9), Pavel Gula (9)
18
5 Základná škola s MŠ, Ivana Krasku 29, Trnava-Modranka, B, SR
Marek Rakús (9), Vanesa Nováková (9), Ondrej Šesták (8), Mária Marková (9)
17
6 Základná škola, V. P. Tótha 32, Senica, SR
Patrik Babic (9), Patrik Beneš (9), Matúš Vach (9), Pavol Škodáček (9)
17
7 Základná škola, Dechtice 514, Dechtice, B, SR
Simona Horvatovičová (8), Ema Králiková (8), Jakub Manca (8), Klára Matuškovičová (8)
16
8 Základná škola s MŠ, Hlavná 626/2, Špačince, B, SR
Peter Tóth (8), Anita Hutárová (8), Zuzana Podmaková (9), Samuel Kukan (9)
16
9 Športové gymnázium J. Herdu Trnava, Jána Bottu 31, Trnava, B, SR
Agatha Hudeková (9), Tomáš Študenc (9), Ema Šurinová (9), Elena Ušáková (9)
16
10 Gymnázium Angely Merici Trnava, Hviezdoslavova 10, Trnava, SR
Matúš Gálik (8), Sofia Potočáková (8), Katarína Ružičková (8), Adam Táčovský (8)
16
11 Gymnázium V. Mihálika Sereď, Kostolná 119/8, Sereď, B, SR
Ema Pretáková (9), Július Farkaš (9), Terézia Rišková (8), Adriana Skutilová (8)
16
12 ZŠ s MŠ Angely Merici, Halenárska 45, Trnava, B, SR
Dušan Bašek (9), Marek Ganz (9), Lukáš Kučma (9), Tomáš Nyullassy (9)
15
13 CZŠ sv. Cyrila a Metoda, Komenského 3064/41, Sereď, SR
Matej Polák (7), Matej Kurbel (6), Sebastian Knézel (9), Lukáš Javor (9)
15
14 Základná škola s MŠ, Jána Bottu 27, Trnava, SR
Matúš Beťko (7), Katarína Kolesíková (7), Matúš Šmehyl (7), Roan Straka (7)
15
15 Gymnázium J. Hollého Trnava, Na hlinách 7279/30, Trnava, B, SR
Martin Oliver Gába (9), Timothy Michael Liška (9), Anton Benedetto Čípel (9), Martin Ďurík (9)
15
16 Základná škola s MŠ, Jána Bottu 27, Trnava, SR
Adrián Bílik (8), Branislav Gajdoš (8), Adrian Križan (8), Matúš Žiška (8)
15
17 Základná škola s MŠ, Boleráz 456, Boleráz, A, SR
Šimon Hornáček (9), Martin Neštický (9), Adam Psota (9), Monika Raceková (9)
15
18 Základná škola s MŠ, Trstín 457, Trstín, SR
Bruno Ondruš (8), Patrik Lopušný (8), Tomáš Hačo (8), Damián Lipár (8)
14
19 Základná škola, Komenského 959, Senica, SR
Zuzana Funková (7), Ondrej Mikulič (7), Funka Štefan (9), Mešťánek Tomáš (9)
14
20 Základná škola s MŠ, Voderady 160, Voderady, B, SR
Marián Bachratý (8), Jakub Božek (9), Samuel Formanko (9), Šimon Šuran (9)
14
21 ZŠ s MŠ Angely Merici, Halenárska 45, Trnava, SR
Peter Ganz (7), David Guniš (7), Matej Pikus (7), Lukáš Školár (7)
14
22 Základná škola, Sobotište 317, Sobotište, SR
Anton Čederle (8), Alžbeta Čederlová (8), Dana Chochlíková (8), Verena Pekarová (8)
14
23 Gymnázium Angely Merici Trnava, Hviezdoslavova 10, Trnava, SR
Adam Ďurko (9), Alžbeta Izakovičová (9), Matúš Kúdela (9), Daniela Šottníková (9)
14
24 Základná škola s MŠ, Jaslovské Bohunice 341, Jaslovské Bohunice, A, SR
Martina Rapantová (9), Alexandra Hetešová (9), Natália Blatnická (9), Marcela Tomašovičová (9)
14
25 Základná škola s MŠ, Trstín 457, Trstín, SR
Sára Kudláčová (6), Sebastián Daniš (6), Juraj Lipár (6), Diana Dorotková (6)
13
26 Základná škola s MŠ, Hlavná 250, Križovany nad Dudváhom, SR
Mário Plechlo (9), Matej Sivok (9), Adam Šuran (9), Miroslav Turoň (9)
13
27 Základná škola s MŠ, Ul. J. Rašu 430, Budmerice, SR
Bianka Oškerová (9), Matej Polák (9), Barbora Pútecová (9), Ella Uhrovičová (9)
13
28 Gymnázium Angely Merici Trnava, Hviezdoslavova 10, Trnava, SR
Jakub Hečko (9), Erika Miklovičová (9), Terézia Očenášová (9), Oliver Svrček (9)
13
29 Gymnázium Angely Merici Trnava, Hviezdoslavova 10, Trnava, SR
Hana Dobošová (8), Nikola Dobrovodská (8), Alexandra Gallová (8), Alexandra Havlíková (8)
12
30 Základná škola s MŠ, Ružindol 3, Ružindol, A, SR
Martin Fedor (9), Ivan Lovíšek (9), Samuel Susko (9), Matúš Turoň (9)
12
31 Základná škola s MŠ, Jána Bottu 27, Trnava, SR
Dominik Jedlička (7), Matúš Jedlička (7), Samuel Jursa (7), Boris Máar (7)
12
32 Základná škola s MŠ, Trstín 457, Trstín, B, SR
Ján Kiripolský (9), Dávid Klukavý (9), Tomáš Lopatka (9), Branislav Rábara (9)
12
33 Gymnázium J. Hollého Trnava, Na hlinách 7279/30, Trnava, A, SR
Emma Kortišová (8), Jozef Lukačovič (8), Samuel Smutný (8), Ján Britan (8)
12
34 Základná škola s MŠ, Trstín 457, Trstín, SR
Ronald Poór (8), Veronika Ondrušová (8), Gabriel Sobota (9), Alex Strečanský (7)
12
35 Základná škola s MŠ, Voderady 160, Voderady, A, SR
Vladimír Štefunko (8), Damián Gotthardt (8), Juraj Kubovič (8), Ján Hanzel (9)
12
36 Základná škola s MŠ, Kornela Mahra 11, Trnava, A, SR
Šimon Čálik (9), Martin Masaryk (9), Jakub Horák (9), Filip Pavlech (9)
12
37 Základná škola s MŠ, Ivana Krasku 29, Trnava-Modranka, SR
Matej Szabo (9), Nina Juráková (9), Matrin Thomka (8), Miriama Váleková (7)
12
38 Gymnázium Angely Merici Trnava, Hviezdoslavova 10, Trnava, SR
Ondrej Haršány (7), Tomáš Cák (7), Marek Richnák (7), Jakub Hittrich (7)
12
39 Základná škola s MŠ, J. Nižnanského 1, Brestovany, SR
Marek Chorvatovič (9), Jakub Cvíčela (9), Matúš Mareništiak (9), Maroš Šery (9)
12
40 Gymnázium Angely Merici Trnava, Hviezdoslavova 10, Trnava, SR
Ivan Bako (9), Rebeka Čapelová (9), Barbora Opatovská (9), Peter Šarkózy (9)
12
41 Športové gymnázium J. Herdu Trnava, Jána Bottu 31, Trnava, A, SR
Tomáš Knapík (9), Tomáš Melicherík (9), Lucia Pacalajová (9), Sarah Štrbková (9)
11
42 Základná škola s MŠ, Nám.Slov.uč.tovarišstva15, Trnava, A, SR
Samuel Káčer (9), Vladimír Záruba (9), Vanda Kovárová (9), Alex Czompoly (9)
11
43 Základná škola s MŠ, Ivana Krasku 29, Trnava-Modranka, A, SR
Petra Balážová (9), Jakub Horník (9), Lukáš Moncman (9), Jakub Horňák (8)
11
44 Gymnázium Angely Merici Trnava, Hviezdoslavova 10, Trnava, A, SR
Adam Bardiovský (8), Simona Bučková (8), Františka Zacharová (8), Marián Cipár (8)
11
45 Základná škola s MŠ, Komenského 3, Smolenice, SR
Tadeáš Holásek (9), Simon Kmoško (9), Alexander Orel (9), Adam Ščepko (9)
11
46 Základná škola s MŠ, Vančurova 38, Trnava, SR
Jakub Ševčík (9), Nina Ujváryová (8), Tomáš Varga (8), Zuzana Zálešáková (8)
11
47 Základná škola s MŠ, Atómová 1, Trnava, B, SR
Romana Pánisová (9), Irena Mišíková (9), Nina Kis Pistiová (8), Silvia Horňáková (8)
11
48 Základná škola, SNP 5, Cífer, B, SR
Dominik B. (8), Nina H. (8), Eliška K. (8), Viktor K. (8)
10
49 Základná škola, Maxima Gorkého 21, Trnava, B, SR
Katarína Bagáčová (9), Karolína Ďuríčková (9), Tomáš Filo (9), Patrik Mihálik (9)
10
50 Základná škola s MŠ, Atómová 1, Trnava, A, SR
Maja Cerovsky (9), Adriána Galovičová (8), Natália Haršányiová (9), Bianka Iuhaneaková (8)
10
51 Základná škola, Maxima Gorkého 21, Trnava, A, SR
Linda Reyová (9), Zuzana Rybnikárová (9), Lenka Šeligová (9), Adriána Vrždiaková (9)
10
52 Základná škola s MŠ, Nám.Slov.uč.tovarišstva15, Trnava, B, SR
Martin Hubinák (9), Oliver Krajčovič (9), Michal Móder (9), Sára Lazíciusová (9)
10
53 Základná škola s MŠ, Jaslovské Bohunice 341, Jaslovské Bohunice, B, SR
Veronika Bokorová (8), Patrik Bulla (8), Filip Pavlík (8), Tobias Hutta (8)
10
54 Základná škola s MŠ, Ružindol 3, Ružindol, SR
Anita Belicová (7), Michal Daniš (8), Martina Penyaková (7), Emma Vávrová (7)
10
55 Základná škola s MŠ, Hlavná 626/2, Špačince, A, SR
Júlia Viktória Miháliková (8), Ľubica Ivančíková (8), Marek Šaradín (8), Matúš Sedlák (9)
10
56 Základná škola, Sadová 620, Senica, B, SR
Damian Dobiaš (9), Martin Kadlečík (9), Patrik Opalek (9), Filip Piroha (9)
9
57 ZŠ s MŠ Angely Merici, Halenárska 45, Trnava, SR
Emília Kubišová (8), Tomáš Porubčin Porubčin (8), Marek Šeliga (8), Matej Šeliga (8)
9
58 Základná škola, SNP 5, Cífer, SR
Dominika B. (9), Silvia K. (9), Emma O. (9), Nina P. (9)
9
59 ZŠ s MŠ Angely Merici, Halenárska 45, Trnava, A, SR
Jakub Čellár (9), Hana Haydenová (9), Richard Nyullassy (9), Alex Vančo (9)
9
60 Základná škola, Sadová 620, Senica, A, SR
Anetta Abdiu (9), Filip Danko (9), Simona Khulová (9), Kristína Vidová (9)
9
61 Základná škola s MŠ, Kostolná 28, Hrnčiarovce nad Parnou, SR
Nina Skalková (9), Nina Gajdošíková (9), Silvester Marko (8), Michal Čavojský (8)
8
62 Základná škola s MŠ, Boleráz 456, Boleráz, SR
Viktória Cintavá (8), Samuel Doboš (8), Vivianna Dúcová (8), Vanesa Peňáková (8)
8
63 Základná škola s MŠ, Trstín 457, Trstín, SR
Aneta Tulušáková (5), Damián Kudrna (5), Maximilián Martinovič (5), Simona Slobodová (5)
8
64 Základná škola s MŠ, Kátlovce 195, Kátlovce, SR
Matej Bohunický (8), Lukáš Ferech (8), Jakub Šurina (8), Ronald Martin Verman (8)
8
65 Základná škola s MŠ, Trstín 457, Trstín, A, SR
Hana Piešťanská (8), Hana Sabová (8), Adela Kudláčová (8), Tamara Oravská (8)
8
66 Základná škola, Maxima Gorkého 21, Trnava, SR
Alexander Brezina (8), Erika Chynoranská (8), Adam Krajčovič (8), Adam Tomovič (8)
7
67 Základná škola s MŠ, Boleráz 456, Boleráz, B, SR
Ján Danišovič (9), Alex Školek (9), Filip Lančarič (9), Dávid Nídel (9)
7
68 Základná škola, SNP 5, Cífer, A, SR
Dávid C. (9), Enrique M. (9), Tomáš P. (9), Samuel V. (9)
7
69 Základná škola s MŠ, Ružindol 3, Ružindol, SR
Jakub Drahoš (9), Michaela Palová (9), Viktória Šalgovičová (9), Elizabeth Šulanová (9)
6
70 Základná škola s MŠ, J. Nižnanského 1, Brestovany, A, SR
Timea Haladová (7), Eva Melicherová (7), Simona Mĺkva (7), Eliáš Vyskoč (7)
6
71 Základná škola s MŠ, Ružindol 3, Ružindol, SR
Aneta Bednárová (9), Adela Marikovičová (8), Tomáš Peško (8), Alexandra Valentová (8)
6
72 Základná škola s MŠ, Ružindol 3, Ružindol, B, SR
Veronika Dubovská (9), Petra Gálusová (9), Ema Lackovičová (9), Sabina Penyaková (9)
6
73 Základná škola s MŠ, Trstín 457, Trstín, SR
Michal Škoda (5), Roman Mihálek (5), Sára Kučerová (5), Lenka Dugovičová (5)
6
74 Základná škola s MŠ, J. Nižnanského 1, Brestovany, B, SR
Jakub Gabriel (7), Samuel Hlavna (7), Andrej Kuhajda (7), Niels Eric Roeske (7)
6
75 Gymnázium V. Mihálika Sereď, Kostolná 119/8, Sereď, A, SR
Július Farkaš (9), Ema Pretáková (9), Terézia Rišková (8), Adriana Skutilová (8)
5
76 ZŠ s MŠ Angely Merici, Halenárska 45, Trnava, SR
Tomáš Báchora (7), Jakub Braniša (7), Pavol Jedlovec (7), Timotej Vanko (7)
5
77 Základná škola s MŠ, J. Nižnanského 1, Brestovany, SR
Johanna Blážová (7), Timea Chraščová (7), Kristína Danišová (7), Anna Kristína Šišková (7)
4