Výsledky Náboja 2019
Na základe Rozhodnutia Ministra školstva, vedy, výskumu a športu z 23. októbra 2020 dochádza k prerušeniu prezenčnej formy výučby na 2. stupni základných škôl a stredných školách do odvolania. Náboj Junior je preto v školskom roku 2020/2021 zrušený. Budeme sa na vás tešiť v novembri 2021!

Výsledky Náboja 2019, , Česká republika, Frýdlant nad Ostravicí


ŠkolaBody
1 Gymnázium Rožnov pod Radhoštěm, Koryčanské Paseky 1725, Rožnov pod Radhoštěm, B, ČR
Monika Drexlerová (9), Peter Balažovič (9), Václav Vinkler (9), David Něnička (8)
35
2 Gymnázium Rožnov pod Radhoštěm, Koryčanské Paseky 1725, Rožnov pod Radhoštěm, A, ČR
Klára Petřeková (9), Ondřej Kvapil (9), Adam El Bakri (9), Ota Repák (9)
34
3 Základní škola T. G. Masaryka, Riegrova 13, Opava, ČR
Marie Krátká (9), Hana Kremserová (9), Adam Hlávka (9), Patrik Štencel (8)
32
4 Gymnázium Petra Bezruče, ČSA 517, Frýdek-Místek, C, ČR
Magdaléna Jursová (9), Pavel Matušů (9), Ondřej Morys (9), Šimon Rohovský (9)
32
5 Gymnázium a Střední průmyslová škola elektrotechniky a informatiky, p.o., Křižíkova 1258, Frenštát pod Radhoštěm, A, ČR
Matěj Dudek (8), Šimon Bartoň (8), Martin Harabiš (9), Tomáš Kelnar (9)
31
6 Gymnázium Františka Palackého, Husova 146, Valašské Meziříčí, B, ČR
Jan Svozil (9), Radoval Lev (9), Jakub Šnajdr (9), Daniel Záslav (9)
31
7 Gymnázium Petra Bezruče, ČSA 517, Frýdek-Místek, A, ČR
Eliška Gereková (9), Lukáš Váňa (9), Alice Vraníková (9), Jana Vývodová (9)
30
8 Gymnázium Petra Bezruče, ČSA 517, Frýdek-Místek, B, ČR
Vojtěch Dvořák (9), Martin Habrnál (9), Lukáš Linhart (9), Adam Lorenc (9)
28
9 Základní škola, Dobrá 860, Dobrá, B, ČR
Kateřina Kohutová (9), Adéla Svobodová (9), Martin Prášek (9), Ondřej Guziur (9)
27
10 Základní škola a Mateřská škola, Veřovice 276, Veřovice, ČR
Jindřich Boháč (9), Magdaléna Cibulcová (9), Robin Drozd (9), Kristián Matúš (9)
27
11 Gymnázium, nám. T. G. Masaryka 1260, Frýdlant nad Ostravicí, A, ČR
Tomáš Rumian (9), Antonín Vybíral (9), Hynek Blažek (9), Marek Kožušník (9)
26
12 Základní škola, Pionýrů 400, Frýdek-Místek, B, ČR
Štěpán Surma (9), Klára Zálešáková (9), Veronika Rodková (8), Jan Bjolek (8)
26
13 Základní škola, Komenského 420, Frýdlant nad Ostravicí, B, ČR
Vojtěch Pyško (9), Veronika Šmířáková (9), Kateřina Smolíková (9), Alexandr Sulek (9)
25
14 Gymnázium a Střední průmyslová škola elektrotechniky a informatiky, p.o., Křižíkova 1258, Frenštát pod Radhoštěm, B, ČR
Jakub Harabiš (7), Jiří Bambuch (7), Marek Hanus (6), Ada Vlčáková (6)
25
15 Základní škola a Mateřská škola, Ostravice 300, Ostravice, A, ČR
Jan Boháč (8), Martin Bražina (8), František Ručka (8), Miroslav Stýskala (8)
24
16 Základní škola a Mateřská škola, Janovice 410, Janovice, ČR
Matěj Pekárek (9), Lenka Žižková (9), Jan Špok (9), Klára Matějková (8)
23
17 Základní škola, Pionýrů 400, Frýdek-Místek, A, ČR
Helena Hrůzková (9), Štěpán Jalůvka (8), Adam Habram (9), František Merta (8)
23
18 Základní škola a Mateřská škola, Ostravice 300, Ostravice, B, ČR
Marie Maroszová (7), Marek Ondřej (7), Petr Šimeček (7), Petr Tomeček (7)
23
19 Základní škola, 1. máje 1700, Frýdek-Místek, A, ČR
Ondřej Fusek (9), Ondřej Otáhal (9), Tereza Jurásková (9), Helena Kresaňová (9)
22
20 Základní škola, Komenského 420, Frýdlant nad Ostravicí, A, ČR
Kryštof Kabát (8), Tereza Smolíková (8), Klaudie Uherková (8), Jan Válek (8)
22
21 ZŠ a MŠ Františka Palackého, Hodslavice 300, Hodslavice, ČR
Patrik Drda (8), Vojtěch Martinek (9), Josef Mičulka (9), Lukáš Novák (8)
22
22 Gymnázium, nám. T. G. Masaryka 1260, Frýdlant nad Ostravicí, C, ČR
Karolína Liďáková (8), Lara Macurová (8), Žofie Pánková (8), Claudie Macurová (8)
21
23 Základní škola, Náměstí T.G.Masaryka 1260, Frýdlant nad Ostravicí, A, ČR
Daniel Chuděj (9), Klára Lišková (9), Ema Miková (9), Matyáš Novák (9)
21
24 Základní škola, Náměstí T.G.Masaryka 1260, Frýdlant nad Ostravicí, B, ČR
Ester Smejová (8), Jakub Adamec (8), Kryštof Klimunda (9), Adam Kotyra (9)
20
25 Gymnázium, nám. T. G. Masaryka 1260, Frýdlant nad Ostravicí, B, ČR
Kristýna Čárková (8), Alexandra Leňková (8), Jakub Buďo (8), Tobiáš Velička (8)
20
26 Gymnázium Františka Palackého, Husova 146, Valašské Meziříčí, A, ČR
Nikolas Kubín (8), Michal Kubíček (8), Kryštof Čep (8), Tereza Modláková (8)
20
27 Základní škola, Čeladná 551, Čeladná, B, ČR
Šimon Marek (9), Petr Kulovaný (9), Ondřej Švrček (9), Elen Piňosová (6)
19
28 Základní škola, Čeladná 551, Čeladná, A, ČR
Matěj Kubiesa (8), Vojtěch Nováček (8), Vojtěch Kohut (7), Hofrichterová Vivienne (7)
19
29 Základní škola a Mateřská škola, Baška 137, Baška, B, ČR
Jakub Alexa (7), Hedvika Alexová (7), Štěpán Svoboda (7), Nikola Velká (7)
19
30 Základní škola a Mateřská škola, Baška 137, Baška, A, ČR
Jan Buzrla (6), Vojtěch Fojtík (8), Anna Růžičková (7), Matyáš Kaňák (7)
19
31 Základní škola, 1. máje 1700, Frýdek-Místek, B, ČR
Adam Butkov (8), Vít Konečný (8), Elizabeth Melárová (8), Jiří Műller (8)
18
32 Základní škola, Dobrá 860, Dobrá, A, ČR
Štěpán Berek (8), Pavel Gongol (8), Zuzana Kajzarová (8), Michal Křibík (8)
15
33 Základní škola a mateřská škola, Nýdek 293, Nýdek, B, ČR
Jiří Kufa (8), Jáchym Svoboda (8), Helena Szurmanová (8)
13
34 Základní škola a mateřská škola, Nýdek 293, Nýdek, A, ČR
Lukáš Bielan (9), Vita Khabibulin (9), Filip Labaj (8), Matěj Ryška (7)
13