Výsledky Náboje 2019
Dle Usnesení Vlády ČR č. 1112 ze dne 30. října 2020 dochází k uzavření základních škol a víceletých gymnázií do 20. listopadu 2020 včetně. Náboj Junior je proto ve školním roce 2020/2021 zrušen. Budeme se na vás těšit v listopadu 2021!

Výsledky Náboje 2019, , Česká republika, Hradec Králové


ŠkolaBody
1 Gymnázium, Pulická 779, Dobruška, A, ČR
Štěpán Fröde (9), Julie Matulová (9), Filip Ulman (9), Josef Vogl (9)
35
2 Biskupské gymnázium, Orlické nábřeží 356/1, Hradec Králové, C, ČR
Tomáš Dohnálek (9), Kateřina Dohnalová (9), Barbora Klusáková (9), Michaela Metelková (9)
33
3 Gymnázium Boženy Němcové, Pospíšilova tř. 324, Hradec Králové, A, ČR
Nela Marková (9), Melánie Moníková (9), Petr Podolský (9), Lukáš Poul (9)
33
4 Biskupské gymnázium, Orlické nábřeží 356/1, Hradec Králové, B, ČR
Vojtěch Horyna (9), Klára Kerhartová (9), Eiška Koldinská (9), Matěj Trampota (9)
32
5 Gymnázium, Pulická 779, Dobruška, B, ČR
Anna Čtvrtečková (8), Michal Friml (8), Tomáš Peroutka (8), Kryštof Sedláček (8)
30
6 Základní škola a Mateřská škola, Úprkova 1, Hradec Králové, ČR
Ondra Hájek (9), Joel Potoček (9), Natalie Sováková (9), Pavel Špryňar (9)
29
7 Zemědělská akademie a Gymnázium Hořice – střední škola a vyšší odborná škola, příspěvková organizace, Riegrova 1403, Hořice, ČR
Anežka Kopecká (9), Kateřina Menčíková (9), Roman Rozenek (9), Josef Šlechta (9)
28
8 Jiráskovo gymnázium, Řezníčkova 451, Náchod, A, ČR
Markéta Dítětová (9), Martina Rohulánová (8), Filip Nehyba (8), Daniel Kumpošt (8)
27
9 Jiráskovo gymnázium, Řezníčkova 451, Náchod, B, ČR
Tobiáš Mazura (9), Ema Nermuťová (9), Dominik Marks (9), Mikoláš Hruša (8)
27
10 Gymnázium Boženy Němcové, Pospíšilova tř. 324, Hradec Králové, B, ČR
Martin Čermák (8), Jiří Procházka (8), Matěj Hlávko (8), Kateřina Nováková (8)
26
11 Gymnázium Fr. M. Pelcla, Hrdinů odboje 36, Rychnov nad Kněžnou, A, ČR
Zuzana Černíková (9), Barbora Frejvaldová (9), Patrik Haberland (9), Ludmila Kultová (9)
26
12 Základní škola, V. Kl. Klicpery 561, Nový Bydžov, ČR
Matyáš Hercík (9), Kateřina Lingrová (9), Sebastian Horák (9), Marek Valenta (9)
25
13 Gymnázium Fr. M. Pelcla, Hrdinů odboje 36, Rychnov nad Kněžnou, B, ČR
Eduard Linhart (9), Pavel Preclík (8), Tobiáš Špunar (8), Daniela Trnovská (9)
24
14 Biskupské gymnázium, Orlické nábřeží 356/1, Hradec Králové, A, ČR
Marie Hobzová (9), Petra Líbalová (9), Karolína Nová (9), Aneta Panáčková (9)
23
15 Základní škola, Husova 170, Jičín, ČR
Tomáš Janda (9), Tomáš Král (9), Jan Suchý (9), Adam Vaníček (9)
18