Výsledky Náboja 2019
Na základe Rozhodnutia Ministra školstva, vedy, výskumu a športu z 23. októbra 2020 dochádza k prerušeniu prezenčnej formy výučby na 2. stupni základných škôl a stredných školách do odvolania. Náboj Junior je preto v školskom roku 2020/2021 zrušený. Budeme sa na vás tešiť v novembri 2021!

Výsledky Náboja 2019, , Česká republika, Liberec


ŠkolaBody
1 Gymnázium F. X. Šaldy, Partyzánská 530, Liberec 11, B, ČR
Lukáš Maier (8), Sofie Munzarová (9), Michaela Netušilová (9), Petr Vajc (9)
33
2 Gymnázium F. X. Šaldy, Partyzánská 530, Liberec 11, A, ČR
Barbora Kracíková (9), Eliška Šoljaková (9), Václav Trojan (9), Štěpán Waldhauser (9)
32
3 Doctrina - Podještědské gymnázium, Sokolovská 328, Liberec 14, B, ČR
František Beran (9), Veronika Modrá (9), Kryštof Redl (9), Vojtěch Vlk (9)
32
4 Gymnázium, Jana Palacha 804, Turnov, B, ČR
Vojtěch Bičík (9), Hugo Hoetzel (9), Michaela Novotná (8), Barbora Novotná (8)
31
5 Doctrina - ZŠ a MŠ, Na Perštýně 404, Liberec 4, B, ČR
Anna Knoblochová (9), František Kadlec (9), Tomáš Melíšek (9), Adam Vrbica (9)
29
6 Základní škola, Aloisina výšina 642, Liberec 15, B, ČR
David Müller (9), Martin Machač (9), Daniel Franc (9), Lukáš Bůlfinek (9)
29
7 Doctrina - Podještědské gymnázium, Sokolovská 328, Liberec 14, A, ČR
Kryštof Hron (8), Adéla Kosková (8), Tadeáš Raška (8), Ondřej Vlk (8)
27
8 Gymnázium F. X. Šaldy, Partyzánská 530, Liberec 11, C, ČR
Tomáš Hokr (8), Adéla Schröterová (8), Klára Hájková (8), Tomáš Pejsar (8)
27
9 Gymnázium, Jana Palacha 804, Turnov, A, ČR
Petr Heřmánek (8), Ondřej Hušek (8), Josef Marek (8), Jakub Šrytr (8)
25
10 Gymnázium F. X. Šaldy, Partyzánská 530, Liberec 11, D, ČR
Matěj Dvořák (8), Ondřej Aleš Augusta (8), Tomáš Vitvar (8), Eliška Vilémová (8)
24
11 Základní škola, Aloisina výšina 642, Liberec 15, A, ČR
Natali Kahounová (8), Natálie Kolářová (8), Miloslav Košek (8), Vojtěch Votrubec (8)
22
12 Doctrina - ZŠ a MŠ, Na Perštýně 404, Liberec 4, A, ČR
Lenka Kubíčková (8), Marek Havelka (8), Adam Sznapka (8), Tereza Maryšková (8)
21
13 Základní škola Lidická, Školní ul. 325, Hrádek nad Nisou, B, ČR
Rebeka Mišotová (9), Klára Stančíková (9), Jakub Hečko (9), Jakub Blažek (9)
16
14 Základní škola Lidická, Školní ul. 325, Hrádek nad Nisou, A, ČR
Jakub Vích (8), Jakub Žilka (8), Adam Cholewa (8), Jan Vodháněl (8)
12
15 Základní škola a Mateřská škola, Majerova 138, Stráž nad Nisou, A, ČR
Dita Hauznerová (8), Jana Hýblová (8), Eliška Janusová (8), Zuzana Zelenková (8)
10
16 Základní škola a Mateřská škola, Majerova 138, Stráž nad Nisou, B, ČR
Lukáš Choma (8), Michal Frolík (8), Dalibor Topinka (8), Lenka Havelková (8)
9