Výsledky Náboja 2019
Na základe Rozhodnutia Ministra školstva, vedy, výskumu a športu z 23. októbra 2020 dochádza k prerušeniu prezenčnej formy výučby na 2. stupni základných škôl a stredných školách do odvolania. Náboj Junior je preto v školskom roku 2020/2021 zrušený. Budeme sa na vás tešiť v novembri 2021!

Výsledky Náboja 2019, , Česká republika, Ostrava


ŠkolaBody
1 Gymnázium, Volgogradská 6a, Ostrava - Zábřeh, A, ČR
Jakub Svobodník (9), Václav Grygar (9), Filip Neumann (9), Vít Říha (9)
37
2 Matiční gymnázium, Dr. Šmerala 25, Ostrava, B, ČR
František Malý (9), Ondřej Číž (9), Dominik Kalouda (9), Jakub Blabla (9)
34
3 Mendelovo gymnázium, Komenského 5, Opava, A, ČR
Václav Čech (9), Hynek Čuška (9), Karol Knapčík (9), Petr Mikulík (9)
34
4 Wichterlovo gymnázium, Čs. exilu 669, Ostrava - Poruba, B, ČR
Jan Holuša (9), Julie Skleničková (9), David Havrlant (9), Matěj Kolář (9)
34
5 Gymnázium, Fr. Hajdy 34, Ostrava - Hrabůvka, B, ČR
Robin Sehnalík (9), Stela Kučerová (9), Michal Pidra (9), Adam Martiník (9)
33
6 Gymnázium, Komenského 713, Třinec, B, ČR
Patrik Vítkovič (8), Filip Michejda (8), Jan Miškej (8), Tereza Kidoňová (8)
33
7 Gymnázium Olgy Havlové, M. Majerové 1691, Ostrava - Poruba, B, ČR
Aneta Jandíková (9), Josefa Nerudová (9), Jiří Lednický (9), Richard Šebek (9)
32
8 Gymnázium, Komenského 713, Třinec, A, ČR
Vít Holub (9), Šimon Lipus (9), Lenka Ostruszková (9), Jakub Dalibor Sutor (9)
32
9 Mendelovo gymnázium, Komenského 5, Opava, B, ČR
Milena Grafová (9), Natálie Mertová (9), Jan Vítek (9), Albert Vlček (9)
31
10 Masarykovo gymnázium, Jičínská 528, Příbor, B, ČR
Tomáš Dořičák (9), Václav Monsport (9), Matěj Kuliha (9), Anna Lambertová (9)
30
11 Wichterlovo gymnázium, Čs. exilu 669, Ostrava - Poruba, A, ČR
Jakub Mršťák (8), Matěj Bartek (8), Jan Martin Macháček (8), Lucie Ohřálová (8)
29
12 Gymnázium, Mírová 1442, Karviná - Nové Město, B, ČR
Tomasz Kokotek (9), Lukáš Horký (9), Vojtěch Morávek (9), Kristýna Sichová (9)
28
13 Gymnázium, Fr. Hajdy 34, Ostrava - Hrabůvka, A, ČR
Isabela Hermová (9), Jindřich Řeháček (8), Ondřej Žmolík (8), Matěj Martiník (9)
28
14 Matiční gymnázium, Dr. Šmerala 25, Ostrava, A, ČR
Lucie Bardoňová (9), Barbora Kalíková (9), Vojtěch Knettig (9), Milan Piatkovský (9)
27
15 Gymnázium, Komenského 2, Havířov - Město, B, ČR
Bára Malysová (9), Michal Mašek (9), Petr Světnička (9), Anna Štěpandová (9)
27
16 Gymnázium M. Koperníka, 17. listopadu 526, Bílovec, A, ČR
Matěj Daňa (9), Vojtěch Jozek (9), Monika Štábová (9), Adam Tesař (9)
27
17 Gymnázium, Mírová 1442, Karviná - Nové Město, A, ČR
Anna Kotíková (9), Honza Huy Son Vu (7), Vojtěch Pieczonka (8), Karolína Onderková (8)
26
18 Gymnázium Josefa Kainara, Dr. Ed. Beneše 7, Hlučín, A, ČR
Mikuláš Černý (9), Damian Dluhosh (9), Matěj Žlebek (9), Adéla Kundrátová (9)
26
19 Gymnázium M. Koperníka, 17. listopadu 526, Bílovec, B, ČR
Soňa Šrubařová (8), Aleš Horsinka (8), Matěj Klepáček (8), Helena Postavová (8)
25
20 Gymnázium, Komenského 2, Havířov - Město, A, ČR
Filip Mičánek (8), Jasmína Michálková (9), Petr Nezval (8), Lucie Žídková (8)
25
21 Gymnázium Olgy Havlové, M. Majerové 1691, Ostrava - Poruba, A, ČR
Lucie Sečkařová (9), Marian Petr Zádrapa (9), Sára Zajícová (9), Jiří Kolomazník (9)
24
22 Gymnázium Josefa Kainara, Dr. Ed. Beneše 7, Hlučín, B, ČR
Lukáš Dubělčík (8), Tomáš Gola (8), Adam Arthur Juchelka (8), Maria Kozáková (8)
22
23 Masarykovo gymnázium, Jičínská 528, Příbor, A, ČR
Daniel Koleček (8), Ladislav Peš (8), Jiří Rendl (8), Matěj Schwarz (8)
22
24 Gymnázium, Volgogradská 6a, Ostrava - Zábřeh, B, ČR
Karolína Nečadová (9), Matěj Olchawski (9), Jakub Vaněk (9), Natálie Vicherková (9)
22
25 Základní škola dr. Milady Horákové, Obránců míru 369, Kopřivnice, A, ČR
Tomáš Klusák (9), Adéla Nguyenová (9), Jana Vymazalová (9)
21
26 Základní škola, Matiční 5, Ostrava, B, ČR
Jakub Gela (9), Adam Herold (9), Daniel Hořčica (9), Denisa Olivová (9)
20
27 Základní škola, Matiční 5, Ostrava, A, ČR
Jáchym Krajník (9), Matěj Kunc (9), David Skřinař (9), Natálie Wrobelová (9)
19
28 Základní škola, I. Sekaniny 1804/15, Ostrava-Poruba, B, ČR
Jakub Ondrušák (8), Ondřej Otipka (8), Adam Podkul (8), Patrik Schmidt (8)
19
29 Základní škola, I. Sekaniny 1804/15, Ostrava-Poruba, A, ČR
Timea Kuchařová (7), Lukáš Neuwirt (7), Ondřej Škuta (7), Adam Zlattner (7)
19
30 Základní škola dr. Milady Horákové, Obránců míru 369, Kopřivnice, B, ČR
Renáta Filipová (9), Romana Klubalová (9), Adéla Rýcová (9)
15