Výsledky Náboja 2019
Na základe Rozhodnutia Ministra školstva, vedy, výskumu a športu z 23. októbra 2020 dochádza k prerušeniu prezenčnej formy výučby na 2. stupni základných škôl a stredných školách do odvolania. Náboj Junior je preto v školskom roku 2020/2021 zrušený. Budeme sa na vás tešiť v novembri 2021!

Výsledky Náboja 2019, , Poľsko, Kraków


ŠkolaBody
1 Społeczna Szkoła Podstawowa nr 3 STO, os.Dywizjonu 303 35-35a, Kraków, B, PL
Mateusz Uhruski (VII), Ewa Kliszcz (VIII), Wiktor Czernecki (VIII), Mateusz Lasek (VIII)
34
2 Szkoła Podstawowa nr 2, Strzelców 5a, Kraków, A, PL
Magdalena Pudełko (VII), Mikołaj Mazur (VIII), Oleksii Iermolenko (VIII), Emilia Pytlik (VIII)
31
3 Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II, Jana Michalika 2, Zielonki, A, PL
Jakub Gawron (VIII), Anna Krzyworączka (VIII), Maciej Pazur (VIII), Mikołaj Wicherek (VIII)
31
4 Publiczna Szkoła Podstawowa Sióstr Salezjanek, Kościuszkowskie 7, Kraków, B, PL
Jamróz Błażej (VIII), Dybał Paweł (VIII), Otto Pazera (VIII), Podolski Stanisław (VIII)
30
5 Szkoła Podstawowa nr 155, os. 2 Pułku Lotniczego 21, Kraków, A, PL
Jakub Bartnik (VII), Maria Jagła (VII), Łukasz Bielski (VIII), Zofia Smiatek (VII)
28
6 Niepubliczna Szkoła Podstawowa, Jana Pawła II 22, Zelków, PL
Aleksandra Koźlak (VIII), Tomasz Kubica (VIII), Maciej Pająk (VIII), Agata Kędzierska (VII)
28
7 Szkoła Podstawowa nr 155, os. 2 Pułku Lotniczego 21, Kraków, C, PL
Szymon Barcik (VII), Damian Ciężadło (VII), Mateusz Dudek (VIII), Aleksander Wróbel (VIII)
27
8 Szkoła Podstawowa nr 2, Strzelców 5a, Kraków, B, PL
Zuzanna Płocka (VIII), Stanisław Krawczyk (VIII), Szymon Cempura (VIII), Aleksandar Boryło (VIII)
24
9 Szkoła Podstawowa nr 36, Mazowiecka 70, Kraków, PL
Bartłomiej Kraczek (VIII), Liliana Dudek (VIII), Natalia Drwota (VIII), Jakub Przywora (VIII)
24
10 Szkoła Podstawowa im. Świętej Jadwigi Królowej, RABA WYŻNA 120, Raba Wyżna, PL
Paweł Domalik (VIII), Aleksandra Guzik (VIII), Aleksandra Smętek (VIII), Maciej Surówka (VIII)
24
11 Szkoła Podstawowa nr 155, os. 2 Pułku Lotniczego 21, Kraków, B, PL
Sebastian Dudek (VIII), Antoni Jędrysek (VIII), Krzysztof Słowikowski (VIII), Mateusz Woźniak (VIII)
23
12 Publiczna Szkoła Podstawowa Sióstr Salezjanek, Kościuszkowskie 7, Kraków, A, PL
Piotr Adamczyk (VIII), Katarzyna Barcz (VIII), Jakub Legut (VIII), Natasza Zając (VIII)
22
13 Społeczna Szkoła Podstawowa nr 3 STO, os.Dywizjonu 303 35-35a, Kraków, A, PL
Filip Bartula (VII), Ignacy Korta (VII), Michał Janeczek (VII), Wojciech Klimek (VII)
21
14 Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II, Szkolna 73, Gaj, PL
Ewa Nowicka (VII), Julia Sarna (VII), Karolina Smulska (VII), Kacper Zapała (VII)
20
15 Szkoła Podstawowa nr 1 im. Władysława Łokietka, Topolowa 25, Skała, PL
Martyna Cyganek (VII), Alicja Szendoł (VII), Martyna Więcek (VII), Adam Boroń (VII)
17
16 Szkoła Podstawowa, Zdrojowa 68, Lusina, PL
Magdalena Salawa (VII), Lena Lisik (VII), Sebastian Marczykiewicz (VII), Maciej Wawryk (VII)
17