Výsledky Náboje 2019
Dle Usnesení Vlády ČR č. 1112 ze dne 30. října 2020 dochází k uzavření základních škol a víceletých gymnázií do 20. listopadu 2020 včetně. Náboj Junior je proto ve školním roce 2020/2021 zrušen. Budeme se na vás těšit v listopadu 2021!

Výsledky Náboje 2019, , Polsko, Łódź


ŠkolaBody
1 Szkoła Podstawowa w Zespole Szkolno-Przedszkolnym, Łódzka 19, Lubochnia, PL
Patrycja Bernaciak (VII), Bartlomiej Kieliszek (VIII), Maciej Pietrzyk (VIII), Oliwia Trebacz (VIII)
29
2 Szkoła Podstawowa nr 6 z Oddziałami Dwujęzycznymi i Oddziałami Sportowymi, 3 Maja 46a, Zgierz, B, PL
Amelia Dublicka (VIII), Kacper Fornalski (VIII), Tymoteusz Powroźnik (VIII), Maciej Szeremata (VIII)
24
3 Bernardyńska Szkoła Podstawowa im. O. Anastazego Pankiewicza, Bł. A. Pankiewicza 15, Łódź, PL
Łucja Formańska (VII), Kajetan Krysiński (VII), Witold Gerlicz (VII), Emilia Głąb (VIII)
22
4 Publiczna Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi i Sportowymi nr 5, Targowa 9, Pionki, B, PL
Bożena Monkosa (VII), Dominik Wieczorek (VII), Maciej Sobol (VII), Sebastian Okulski (VII)
22
5 Szkoła Podstawowa MIKRON, Piękna 30/32, Łódź, A, PL
Bartosz Lewenhaupt (VIII), Mikołaj Gawęda (VIII), Maciej Adach (VIII), Szymon Stachlewski (VIII)
21
6 Publiczna Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi i Sportowymi nr 5, Targowa 9, Pionki, A, PL
Roksana Cibor (VIII), Zofia Maj (VIII), Bruno Kościuk (VIII), Nikodem Tęcza (VIII)
21
7 Katolicka Szkoła Podstawowa, Armii Krajowej 19, Piotrków Trybunalski, PL
Konrad Majcher (VIII), Helena Małachowska (VIII), Filip Szaler (VIII), Piotr Żurawski (VIII)
20
8 Szkoła Podstawowa im. Kornela Makuszyńskiego, Guzew 21C, Guzew, PL
Nicole Bariletta (VIII), Natalia Kropidłowska (VIII), Natalia Wawrzko (VIII), Aleksandra Bagińska (VII)
19
9 Szkoła Podstawowa nr 81, E. Plater 28/32, Łódź, A, PL
Oliwia Garstka (VIII), Michał Holoszczapow (VIII), Julia Wac (VIII), Mikołaj Sawecki (VIII)
19
10 Szkoła Podstawowa nr 120, Centralna 40, Łódź, PL
Piotr Kozielski (VIII), Jan Miziołek (VIII), Gabriela Szymkowska (VIII), Wiktor Wyka (VIII)
18
11 Szkoła Podstawowa nr 6 z Oddziałami Dwujęzycznymi i Oddziałami Sportowymi, 3 Maja 46a, Zgierz, C, PL
Jakub Bartczak (VII), Tomasz Grzywacz (VII), Maciej Rosiak vel Nowak (VII), Wojciech Stopczyk (VII)
18
12 Szkoła Podstawowa nr 6 z Oddziałami Dwujęzycznymi i Oddziałami Sportowymi, 3 Maja 46a, Zgierz, A, PL
Oliwia Bartkiewicz (VII), Karolina Fornalska (VII), Liliana Kociak (VII), Kinga Majewska (VII)
18
13 Szkoła Podstawowa nr 14, Wigury 8/10, Łódź, PL
Zofia Witkowska (VIII), Natalia Kopeć (VIII), Iga Wasilewska (VIII), Julia Górska (VIII)
17
14 Szkoła Podstawowa MIKRON, Piękna 30/32, Łódź, B, PL
Patryk Bogdał (VII), Simone Fiorina (VII), Jan Grobelny (VII), Michał Wasik (VII)
17
15 Publiczna Szkoła Podstawowa nr 2, Kochanowskiego 14, Pionki, B, PL
Jagoda Gregorczyk (VIII), Maria Kostecka (VII), Wiktoria Jurek (VIII), Maja Zagożdżon (VIII)
16
16 Szkoła Podstawowa nr 81, E. Plater 28/32, Łódź, B, PL
Julia Arkusińska (VIII), Karolina Idczak (VIII), Jakub Rosiński (VIII), Kacper Turbiarz (VIII)
15
17 Szkoła Podstawowa w Dłutowie przy Zespole Szkolno-Przedszkolnym, Główna 9, Dłutów, PL
Jakub Grałka (VIII), Julia Krawczyk (VII), Aleksandra Masłowska (VIII), Paweł Pluciński (VII)
12
18 Publiczna Szkoła Podstawowa nr 2, Kochanowskiego 14, Pionki, A, PL
Maciej Kęska (VII), Mateusz Węgrzynowski (VII), Maksymilian Kowalczyk (VIII), Mikołaj Kowalczyk (VIII)
12