Wyniki Náboja 2019
Ze względu na ograniczenia rządowe związane z pandemią koronawirusa w roku szkolnym 2020/2021 konkurs Náboj Junior został odwołany. Z niecierpliwością czekamy na spotkanie z Państwem w listopadzie 2021 roku!

Wyniki Náboja 2019, , Polska, Tarnów


SzkołaPunkty
1 Publiczna Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II Sióstr Prezentek, Ks. J. Jałowego 1, Rzeszów, A, PL
Dawid Litwiniec (VIII), Filip Manijak (VIII), Anita Rzucidło (VIII), Weronika Szumilas (VIII)
35
2 Publiczna Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II Sióstr Prezentek, Ks. J. Jałowego 1, Rzeszów, B, PL
Zuzanna Bukowy (VIII), Wojciech Reich (VIII), Mateusz Kurdziel (VIII), Kacper Król (VII)
30
3 Szkoła Podstawowa nr 9, M. Dąbrowskiej 6, Tarnów, A, PL
Jan Kawalerski (VIII), Filip Maziarka (VIII), Marcel Gładysz (VIII), Alicja Błażej (VII)
28
4 Szkoła Podstawowa nr 24 z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Mikołaja Kopernika, Kopernika 5, Tarnów, A, PL
Bartosz Opioła (VIII), Katarzyna Świątek (VIII), Jakub Trela (VIII), Karolina Zając (VIII)
28
5 Szkoła Podstawowa nr 24 z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Mikołaja Kopernika, Kopernika 5, Tarnów, C, PL
Maciej Kowal (VIII), Joszko Suchan (VIII), Jakub Witek (VIII), Radosław Wolański (VIII)
24
6 Szkoła Podstawowa nr 24 z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Mikołaja Kopernika, Kopernika 5, Tarnów, B, PL
Karol Gąciarz (VIII), Justyna Radlińska (VIII), Jakub Szymański (VIII), Kamil Zaród (VIII)
23
7 Szkoła Podstawowa nr 18, 3-go Maja 10, Tarnów, B, PL
Oliwia Kowalska (VIII), Aleksandra Kantor (VIII), Patryk Lis (VIII), Krzysztof Cholewa (VIII)
23
8 Szkoła Podstawowa, 168, Mikołajowice, PL
Piotr Gawin (VII), Mikołaj Gajdur (VII), Krystian Gajdur (VIII), Jakub Skórka (VIII)
21
9 Szkoła Podstawowa nr 17 w Zespole Szkół Ogólnokształcących nr 1, Norwida 22, Tarnów, PL
Jakub Adamczyk (VIII), Kacper Banaś (VIII), Filip Ptak (VIII), Oskar Szalecki (VII)
21
10 Szkoła Podstawowa nr 9, M. Dąbrowskiej 6, Tarnów, B, PL
Magdalena Gniadek (VII), Emilia Barnaś (VII), Tomasz Budzik (VII), Marcin Madanowicz (VIII)
19
11 Publiczna Szkoła Podstawowa nr 6, Łysogórska 25, Dębica, PL
Amelia Jasek (VIII), Maksymilian Wygonik (VIII), Natalia Żurek (VIII), Dawid Dębski (VIII)
19
12 Szkoła Podstawowa nr 18, 3-go Maja 10, Tarnów, A, PL
Wojciech Jaracz (VIII), Emilia Migoń (VIII), Natalia Pisiewicz (VIII), Szymon Zydroń (VIII)
16
13 Szkoła Podstawowa nr 18, 3-go Maja 10, Tarnów, C, PL
Stanisław Michałowski (VII), Karol Moskal (VII), Kinga Wicherek (VII), Alicja Stańczyk (VII)
15
14 Szkoła Podstawowa nr 3, ks. kard. Stefana Wyszyńskiego 16, Gorlice, PL
Julia Bartoszek (VIII), Jakub Miś (VIII), Adrian Mrozek (VIII), Jacek Gurba (VIII)
15